PiękNe Do LaTa :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-18, 12:41   #181
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Dlaczego PiękNe Do LaTa ?! Ja zawsze jestem piękna czy waże 73 kg czy schudne do 65. Najważniejsze kobitki: czuć sie dobrze!
Znacie powiedzenie: facet nie pies na kości nie poleci ?!
Moim zdaniem troszke ciałka tu i ówdzie dodaje uroku.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 12:48   #182
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Oj Laski Laski ! Wracać !
Ja sie jakoś już lepiej czuje, wczoraj nie popełniłam większego grzeszku Było tak "w sam raz"

Zastanawiam się czy na wzmocnienie mięśni brzucha dobre jest napinanie ich?! Np. podczas siedzenia przed komputerem czy też spacerku z psem, napinam przez jakiś czas mięśnie brzucha ... ? Pomoże to mi coś?!
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 18:09   #183
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

moge sie dolaczyc ?
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:52   #184
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

hhera, jasne że możesz dołączyć, ale obiecaj że jednak bedziesz cos pisała Bo tutaj widze że już większość wymiękła
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 22:07   #185
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Ja też chce sie dołaczyć. Z moją wagą zmagam sie chyba od 13 kwietnia. Do tej pory schudłam 5-6 kg. Nie wiem czy to dużo jak na taki czas czy nie ale jestem bardzo zmoblizowana. Za miesiąc też śmigam na wesele i chce żeby sukienka ze studniówki na mnie leżała jak przed tem, chociaż i tak sie ciesze że już sie zapinam. A w lato musze w końcu świetnie wyglądać. Pewnie na jakies wakacje pojade i nie chce sie wstydzić swojej figury. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie.
Pozdrawiam, obiecuje że bede pisala
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 06:06   #186
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Nooo ! Teraz to ja sie sama zmobilizowalam Jak schudłaś 5-6 kg? Sama dieta czy jakieś ćwiczenia?
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 07:30   #187
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

hej dziewczyny
jak wam idzie?
ja nie mieszczę się w wszystkie letnie ciuchy, więc motywację mam jak trzeba......
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 07:38   #188
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Nooo ! Teraz to ja sie sama zmobilizowalam Jak schudłaś 5-6 kg? Sama dieta czy jakieś ćwiczenia?
Hmmm oczywiscie ćwiczenia i zdrowie odżywiania. Problem w tym że nie stosuję jakiejś konkretnej deity tylko po prostu odstawiłam słodycze, biały chleb, jem dużo warzyw i owoców no i nie jem wieczorami co bylo u mnie normalne.
A jeśli chodzi o ćwiczenia to chodze na aerobik PBU - pośladki, brzuch, uda.
Ćwiczymy przez pierwsze 30 min intensywne ćwiczenia czyli taki układ, potem ćwiczenia na nogi i potem na brzuszki.

Pozdrawiam
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 14:29   #189
Aniulak
Raczkowanie
 
Avatar Aniulak
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 44
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Na zaden fitness sie nie moge zapisac..szkoda kasy..nie ma czasu ^^ wiec musze se jakos poradzic sama.. staram się ćwiczyć codziennie przez ok. 40 min. Najpierw skakanka 15 min, 15 min jakies na pupe..nogi..potem reszta to jak już mi wyjdzie Staram się jeść mało..ale wiadomo mama robi coraz lepsze rzeczy i czasem szkoda nie zjeść.. no coz ^^
Martwie się..bo juz lata prawie a ja nie wyglądam za ciekawie..a juz klasa planuje wypad na basen zaraz po skonczeniu szkoły tak zeby to uczcic ^^ albo..znajaz zycie gdzies za 20 dni x) da sie chociaz 3 kg schudnac w tyle ? mam motywacje..dziewczyny dookola :| i lustro :| Co robić?
__________________
od 15.05.2007- zapuszczam włoski
Aniulak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 09:33   #190
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

No wreszcie mogepowrócić kiedy się będe wazyla nie wiem wiem tylko ze ostatnio to co schudlam nadrobilam wiec zaczynam pewnie ponownie od 63 ale narazie sie nie waze powiem tak postanowilam postaawic na sport i powiem wam ze zrobilam pierwszy krok juz dzisiaj zawsze mowilam " nie mam z kim na rower nie mam z kim to i tamto" dzisiaj wyciaglam rower napompowalam i sama pojehałam na 30 minutowa przejazdzke po wałach i parku a co nie będę tego uzależniać od kogoś o 16 kolejną rundę robię ale tym razem z koleżanką powiedzcie mi na co pomaga rowerek jeśłi możecie buziaki i wracajmy wszystkie
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 12:30   #191
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

No no, Kasiuu Gratuluje tej ... "niezaleznosci" Ja tez tak keidys mialam, na samaym poczatku, bylam tak zmotywowana i zaangazowana ze pojechalam łoooo chyba z 7 km SAMA No, niezłe to było hehe

Wiesz, rowerek tak jak i inne areoby spalaja tłuszczyk ... nie jestem specem, ale tak mi sie wydaje z tego co czytalam
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 12:56   #192
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

ja tam na rower jakoś nikogo namówić nie mogę, więc jeźdżę sama,mp3 w uszach i jest super
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 14:40   #193
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

no i dlatego tez postanowilam codzinnie w miare pogody pojezdzic chociaz poł godziny dziennie nad wałem jest fajnie codzinnie o 9 rano na rowerek i siup a etraz po 16 umówiłam się z koleżanką na godzinną przejażdzkę dobrze ze mam prawko to mogę jeździć po tych ulicach
więc obniżamy kaloryczność codzinnie po pół godziny i będzie gites
ciekawe po jakim czasie będzie widac ze jeżdze na rowerku
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 22:16   #194
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Laskiiiiii ! Jak zwykle obudzilam sie "z reka w nocniku" mam dokładnie dwa miesiące na zrzucenia brzuchoooolca i boczkow ! A nie mam zadnego pomyslu, na to jak szybko i skutecznie () to zrobic ! ! ! Pomocyyyyy !

TO nie możliwe że mi sie uda, zreszta jak cos zrzuce ... to bede miala i tak ten brzuch i boki takie ... "galaretowate" Straciłam nadzieje na wszystko, chyba zaczne sie glodzic (czy ja naprawde o tym pomyslalam?!)
__________________

Dorota !


Edytowane przez dodek89
Czas edycji: 2007-05-29 o 06:01
dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 08:48   #195
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Hej Hej !

Dziewczynki, lato już za pasem ... a jak u Was postępy ? Jesteście już zadowolone ze swojej figury ? Co w ogóle słychać ?

Może o mnie troszku. Nie schudłam nic a nic :| dalej jestem kobietą o dziwnych rozmiarach Z moim kochanym TŻetem dobrze mi się układa, byliśmy razem na wakacjach. W ten weekend wróciliśmy. Międzyzdroje ... ahhh ... jak tam się wynudziłam (nie nie, nie to żebym chciała kogoś obrazić, ale wydaje mi się że to nie miasteczko dla młodzieży). No, ale jakby nie było, to pogody nie mieliśmy (z jednej strony dobrze, bo strój w torbie leżał ale z drugiej ... hmmm ... no same wiecie ... co to za wakacje) I znów zaczełam walkę z kilogramami ... teraz to na zabój ... bo stódniówka się wieeeelkimi krokami zbliża I na następne lato będę taka dżaga że ho ho No to u mnie to by było chyba na tyle ...

A co u Was? Chciałabym się dowiedzieć, żadna laska już tu nie pisze, cicho, ciemno głucho ... dawać dawać

Pozdrawiam
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 18:18   #196
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Piękniejsze do lata ;)

Dziewczyny, dajemy dalej!

Olga, Ellebox, Emeraude, Nadia, Gosha i pozostałe (może mniej aktywne, ale mam nadzieję, że równie odczuwające chęć działania )

Ruszamy z nową siłą!

__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.