Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 10:06   #4621
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No niestety z zebami jak boli to juz na calego:/

Dobrze ze mozna wymienic

A prezenty trafione, ktore dostalas?
trafione trafione
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 11:09   #4622
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

No macie racje bo ombre to to nie jest....lekko mam konce jasniejsze ale na zadnym zdjeciu tego nie widać. Ale kolor mi sie podoba juz sie do niego przyzwyczailam Dla mnie to jest mega roznica bo z poziomu 10 zeszlam do 8/7 :P



Ja po swietach czuje sie grubo i musze się wziążć za siebie a dzisiaj lece na poświąteczne wyprzedaże
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 11:28   #4623
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

I ja sie witam musze isc dzis do dentysty bo tak mi zab dokuczał kilka dni ze nie wiem...mam zaplombowany, lekarz powiedział ze do obserwacji i jak zacznie boleć do kanałowego. I mialam wizyte na marzec zdaje sie bo we wrzesniu mialam zaplombowany i zaczal boleć wiec dzis rano zadzwoniłam i przyjmie mnie potem. Takze pewnie bedzie kanałowe...

Widzisz Asiu, jakie mamy teraz avki, poznac się nas nie da

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
No macie racje bo ombre to to nie jest....lekko mam konce jasniejsze ale na zadnym zdjeciu tego nie widać. Ale kolor mi sie podoba juz sie do niego przyzwyczailam Dla mnie to jest mega roznica bo z poziomu 10 zeszlam do 8/7 :P



Ja po swietach czuje sie grubo i musze się wziążć za siebie a dzisiaj lece na poświąteczne wyprzedaże
różnica jest oczywiście poziom 8/7 to już ciemnica w porównaniu do 10

ja jestem tak spłukana po świętach ,że mogę zapomnieć teraz o wyprzedażach a jeszcze zakupy na sylwestrowy wieczór i noc mnie czekają
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 11:53   #4624
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:04   #4625
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja niestety miałam nieszczęście być dzisiaj w galerii - dramat.
Dzicz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:06   #4626
Ineess1109
Przyczajenie
 
Avatar Ineess1109
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 29
Rude po rozjaśniaczu.

Cześć dziewczyny. Czytałam dużo postów na temat włosów rozjaśnianych itp. ale nie znalazłam odpowiedzi. Chodzi o to, że rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem z joanny super blond. Zrobiłam to na same końcówki ponieważ były ciemne (schodziłam z ciemnego miedzianego)odrosty zostawiłam w spokoju. Kilka dni temu zrobiłam to po raz kolejny - na całe włosy. Efekt wyszedł taki, że górę mam słoneczny blond, a od połowy rudy, jasno rudy. Teraz zastanawiam się co zrobić. Czy dałoby się za jakiś czas, oczywiście jak włosy odpoczną zamalować ten rudy rozjaśniony na jasny blond żeby jakoś wyrównać koloryt włosów ? Jak uważacie jaki byłby efekt ? Poradźcie coś.
Zdjęcie-0094.jpg

Edytowane przez Ineess1109
Czas edycji: 2012-12-27 o 13:26
Ineess1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 16:02   #4627
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Witam poświątecznie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny zaczynam regularnie ćwiczyć
dziś już poćwiczyłam, jutro też mam zamiar, oczywiście nie rzucam się od razu na głęboką wodę, zaczynam pomału, bo się jeszcze przetrenuję
jutro muszę iść poszukać jakiegoś sportowego stanika, żebym mogła spokojnie ćwiczyć, bez wymachiwania biustem
Ja to co roku po Świętach i za każdym razem jak się najem, obiecuję sobie ćwiczyć i nic z tego nigdy nie wychodziło, w tym roku na Sylwestra nawet nie będę postanowień noworocznych robić...no może poza jednym takim malutkim
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Widzisz Asiu, jakie mamy teraz avki, poznac się nas nie da
Mnie też te Wasze avki zmyliły

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja po swietach czuje sie grubo i musze się wziążć za siebie a dzisiaj lece na poświąteczne wyprzedaże
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja niestety miałam nieszczęście być dzisiaj w galerii - dramat.
Dzicz
Ja na wyprzedaże idę dopiero po Nowym Roku, już sobie wyobrażam ten szał w galeriach, chociaż pewnie teraz przed Sylwestrem to jest jeszcze gorzej niż później


A właśnie miałam zapytać, jak tam Wasze kartki świąteczne, wysyłałyście sobie?
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 16:13   #4628
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej kochane
Ja juz jestem na nowym mieszkanku , przeprowadzlismy sie wkoncu ze wszystkimNiestety nie mam neta bo to bedzie wymagalo czasu zeby mi zalozyli ponownie wiec pewnie po nowym roku dopiero cos sie zmieni ..A teraz po przeprowadzce udaje mi sie podlaczyc czasami do kogos z sasiadow
Jak bede miec troche czasu ( bo nadal go nie ma jak nie praca to ukladanie i urzadzanie sie na nowym miejscu) to was nadrobie , jestem ciekawa co u was slychac , kto sie farbowal , przefarbowal ?
Ja wlosow nie farbowalam j eszcze ,bo po pierwsze nie mam odrostow , po drugie bede sie radzic bunny i potrzebuje do tego neta na stale wiec narazie mi sie nie spieszylo i nie spieszy z farbowaniem.
Swieta minely mi w trakcie przeprowadzki, jak zwykle tutaj nie bylo czuc tej magii swiat , jak w PL

Postaram sie do was zagladac ,jesli uda mi sie wbic na czyjs net , bo moj bedzie dopiero po nowym roku
Pozdrawiam wam i tesknie za watkiem
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:28   #4629
Ineess1109
Przyczajenie
 
Avatar Ineess1109
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć dziewczyny. Czytałam dużo postów na temat włosów rozjaśnianych itp. ale nie znalazłam odpowiedzi. Chodzi o to, że rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem z joanny super blond. Zrobiłam to na same końcówki ponieważ były ciemne (schodziłam z ciemnego miedzianego)odrosty zostawiłam w spokoju. Kilka dni temu zrobiłam to po raz kolejny - na całe włosy. Efekt wyszedł taki, że górę mam słoneczny blond, a od połowy rudy, jasno rudy. Teraz zastanawiam się co zrobić. Czy dałoby się za jakiś czas, oczywiście jak włosy odpoczną zamalować ten rudy rozjaśniony na jasny blond żeby jakoś wyrównać koloryt włosów i dopiero później pomalować na inny odcień ? Jak uważacie jaki byłby efekt ? Poradźcie coś.Zdjęcie-00944.jpg
Ineess1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:45   #4630
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
czesc kochana
piekne wlosy
dziękuję
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ale piękny kolor może i ja spróbuję teo syossa następnym razem
i faktycznie jak szybko Ci włoski odrosły
do przyciemniania polecam na 200% ale do rozjaśniania nie wiem czy dobry do tonowania pewnie okej bo ma oxy 6%

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ale macie piękne, długie włosy


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc


Infatuated witamy w domu
swietnie ze dalas zdjęcia po syosie ale na co mi to jak mnie to tylko KUSI nie wiem jak naprawdę wyszlo, ale ciemno sie nie wydaje
i urosły fakt ale poza tym sa ładne geste gładkie

Ja ma odrost 20 dniowy i czasem fajnie ze wlosy nie rosną mi szybko bo nie chce mi się farbowac
A ze Sylwka spedzam pewnie na domówce w gronie naprawde niewielkim nie wiem czy zechce mi się ujarzmiać wlosy malowaniem zresztą mam dylemat londa czy syoss, choc pewnie wezme londę i sam odrost walnę.


Aaa mam nowy avek świąteczny troche
hej Kochana wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej tyle, że jeszcze tydzien tylko

rób londą póki Ci się podoba, syossa zawsze można walnąc jak się znudzi
ja teraz chyba spróbuję 8,2 Kitki

zrób przed Sylwkiem, wejdziesz w Nowy Rok ze zgładzonym odrostem ja już mam mini a robiłam 18ego :/
Avek super


DZIEWCZYNY- macie jakieś fajne pomysły na fryzury sylwestrowe? albo jakieś przykładowe fotki Wam wpadły w oko
najlepiej łatwe w obsłudze bo do fryzjera się już nie dopcham raczej
myślałam zapleść z jednej strony warkocz dobierany a reszta luzna podkręcona na lokówce..
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:29   #4631
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Ciesze sie ze moj nowy avek sie podoba

Co do sylwka i fryzur to ja nie wiem...ja pewnie jakas domowka wiec nawet strojem nie zawracam sobie glowy, dzinsy bluzka i tyle. Pojdzie sie moze gdzieś do miasta wiec trzeba się ciepło ubrac
Małe grono kilka osob. dla mnie to w sumie noc jak każda inna
Ale pomysł masz fajny, oby tylko to się trzymało i nie rozlecialo przy machnięciu głową...

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ineess1109 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Czytałam dużo postów na temat włosów rozjaśnianych itp. ale nie znalazłam odpowiedzi. Chodzi o to, że rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem z joanny super blond. Zrobiłam to na same końcówki ponieważ były ciemne (schodziłam z ciemnego miedzianego)odrosty zostawiłam w spokoju. Kilka dni temu zrobiłam to po raz kolejny - na całe włosy. Efekt wyszedł taki, że górę mam słoneczny blond, a od połowy rudy, jasno rudy. Teraz zastanawiam się co zrobić. Czy dałoby się za jakiś czas, oczywiście jak włosy odpoczną zamalować ten rudy rozjaśniony na jasny blond żeby jakoś wyrównać koloryt włosów i dopiero później pomalować na inny odcień ? Jak uważacie jaki byłby efekt ? Poradźcie coś.Załącznik 5035654
Zalezy. Ja bym tak nie mogła chodzić, jakby z plamą na głowie i nalozylabym jakas farbe jaką nie mam pojecia. pewnie cos z poziomu 8 zeby zrownac kolor.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 21:10   #4632
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć
właśnie mama zrobiła mi odrost londą 18 w świetle sztucznym wydaje mi się, że jest równo, ale na 100% jak jest okaże się dopiero jutro
byłam dziś w kilku sklepach sportowych i nigdzie nie było sportowych biustonoszy- w jednym pani proponowała mi krótką (za biust) bluzkę na cienkich ramiączkach
byłam też w lingerii, ale nie było mojego rozmiaru tego stanika panache, mam dzwonić po świętach, babeczka tylko wstępnie mnie zmierzyła
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2012-12-27 o 21:12
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:52   #4633
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

DZIEWCZYNY- macie jakieś fajne pomysły na fryzury sylwestrowe? albo jakieś przykładowe fotki Wam wpadły w oko
najlepiej łatwe w obsłudze bo do fryzjera się już nie dopcham raczej
myślałam zapleść z jednej strony warkocz dobierany a reszta luzna podkręcona na lokówce..
ja sobie upatrzyłam na YT u dziewczyny którą uwielbiam oglądać wczoraj robiłam próbe i lekko ją zmodernizuje na swój sposób ,ale podoba mi się
warkocze dobierane mi się strasznie podobają
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
właśnie mama zrobiła mi odrost londą 18 w świetle sztucznym wydaje mi się, że jest równo, ale na 100% jak jest okaże się dopiero jutro
byłam dziś w kilku sklepach sportowych i nigdzie nie było sportowych biustonoszy- w jednym pani proponowała mi krótką (za biust) bluzkę na cienkich ramiączkach
byłam też w lingerii, ale nie było mojego rozmiaru tego stanika panache, mam dzwonić po świętach, babeczka tylko wstępnie mnie zmierzyła
ja w sobotę działam i też już się nie mogę doczekać
wrzuć jutro jakieś foto to chociaż Twoimi włoskami się nacieszę
a na all patrzyłaś na biustonosze sportowe?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:16   #4634
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja niestety miałam nieszczęście być dzisiaj w galerii - dramat.
Dzicz
ooj tak u mnie tlumy dzisiaj gorsze niz przed swietami........ ale obkupilam sie w Stradim i na razie koniec


ja nie mam planów na sylwka wiec nie musze sie martwic o stroj, fryzure wydatki z tym zwiazane....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 00:41   #4635
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY- macie jakieś fajne pomysły na fryzury sylwestrowe? albo jakieś przykładowe fotki Wam wpadły w oko
najlepiej łatwe w obsłudze bo do fryzjera się już nie dopcham raczej
myślałam zapleść z jednej strony warkocz dobierany a reszta luzna podkręcona na lokówce..
Zobacz na ten kanał na yt z tutorialami, może znajdziesz coś dla siebie: https://www.youtube.com/user/atKrist...?feature=watch

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ciesze sie ze moj nowy avek sie podoba

Co do sylwka i fryzur to ja nie wiem...ja pewnie jakas domowka wiec nawet strojem nie zawracam sobie glowy, dzinsy bluzka i tyle. Pojdzie sie moze gdzieś do miasta wiec trzeba się ciepło ubrac
Małe grono kilka osob. dla mnie to w sumie noc jak każda inna
Ale pomysł masz fajny, oby tylko to się trzymało i nie rozlecialo przy machnięciu głową...
A ja w końcu mam sukienkę sylwestrową Wyszperałam ostatnio w domu starą sukienkę balową i dałam babci do skrócenia (była do kostek) i powiem Wam że leży idealnie Jak już będzie po przeróbce wrzucę zdjęcia

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
właśnie mama zrobiła mi odrost londą 18 w świetle sztucznym wydaje mi się, że jest równo, ale na 100% jak jest okaże się dopiero jutro
byłam dziś w kilku sklepach sportowych i nigdzie nie było sportowych biustonoszy- w jednym pani proponowała mi krótką (za biust) bluzkę na cienkich ramiączkach
byłam też w lingerii, ale nie było mojego rozmiaru tego stanika panache, mam dzwonić po świętach, babeczka tylko wstępnie mnie zmierzyła
Pokaaż włosy

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

W razie gdyby mnie nie było dłuższy okres czasu tzn. że komp mi padł Bo ostatnio coraz bardziej świruje, na razie go skanuję różnymi antywirusami i naprawiam błędy w rejestrach, ale nie wiem co to da
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:19   #4636
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
właśnie mama zrobiła mi odrost londą 18 w świetle sztucznym wydaje mi się, że jest równo, ale na 100% jak jest okaże się dopiero jutro
byłam dziś w kilku sklepach sportowych i nigdzie nie było sportowych biustonoszy- w jednym pani proponowała mi krótką (za biust) bluzkę na cienkich ramiączkach
byłam też w lingerii, ale nie było mojego rozmiaru tego stanika panache, mam dzwonić po świętach, babeczka tylko wstępnie mnie zmierzyła
pooookaż
sportowe biustonosze widziałam w decathlonie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja sobie upatrzyłam na YT u dziewczyny którą uwielbiam oglądać wczoraj robiłam próbe i lekko ją zmodernizuje na swój sposób ,ale podoba mi się
warkocze dobierane mi się strasznie podobają
oooo podeślesz link ?

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ooj tak u mnie tlumy dzisiaj gorsze niz przed swietami........ ale obkupilam sie w Stradim i na razie koniec


ja nie mam planów na sylwka wiec nie musze sie martwic o stroj, fryzure wydatki z tym zwiazane....
pokaż zakupy
A w Zarze też są juz wyprzedaze? (jaki rym )

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Zobacz na ten kanał na yt z tutorialami, może znajdziesz coś dla siebie: https://www.youtube.com/user/atKrist...?feature=watch



A ja w końcu mam sukienkę sylwestrową Wyszperałam ostatnio w domu starą sukienkę balową i dałam babci do skrócenia (była do kostek) i powiem Wam że leży idealnie Jak już będzie po przeróbce wrzucę zdjęcia
dzięki dzięki !!! pooglądam sobie jeszcze pare dni jest na szczescie

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2012-12-28 o 09:20
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:31   #4637
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Infuś w inditexie wyprze są od wczoraj, ale akurat w zarze nie ma nic ciekawego, przynajmniej ja nie widziałam. Może jak jeszcze bardziej obniżą ceny to się na coś skuszę

szukam torebki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 12:09   #4638
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Ja dzis robie sobie depilacje lydek, odkad obcielam sobie skore do miesa i bolalo przez 2 tyg powiedzialam sobie ze to znak takze zaraz mam zabieg, do wakacji powinnam miec juz z głowy maszynke i golenie


Pokazujcie nam tu wlosy i sukienki sama nie ide nigdzie na Sylwestra to popatrze przynajmniej
A swoja droga wlosy powinnam zafarbowac bo odrost ma 3 tyg ale juz troche straszy...tyle ze perspektywa samodzielnego farbowania mnie przeraza
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:41   #4639
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja na sylwka jadę na mazury na domówkę i się wcale stroić nie będę, zastanawiam się czy nie wskoczyć w dres i trapery
Tam zimno, a i droga pociągiem 8 godzin, a jak wyjdziemy na wiochę, już w wesołym stanie, to kogo to będzie obchodzić..


A tak w ogóle to dostałam laczka z koła zaliczeniowego z żywienia. I mam smuta, bo się boję, że zawalę przez to studia. :[
Dobra, są jeszcze dwie poprawki, ale baba jest naprawdę cięta i u niej trzeba pisać regułki słowo w słowo, poza tym nie przepada za mną.
I się nie śmiać, na pierwszym roku jestem, mam prawo dramatyzować, bo nie wiem, jak to wygląda.
:[ pocieszycie?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 14:03   #4640
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja na sylwka jadę na mazury na domówkę i się wcale stroić nie będę, zastanawiam się czy nie wskoczyć w dres i trapery
Tam zimno, a i droga pociągiem 8 godzin, a jak wyjdziemy na wiochę, już w wesołym stanie, to kogo to będzie obchodzić..


A tak w ogóle to dostałam laczka z koła zaliczeniowego z żywienia. I mam smuta, bo się boję, że zawalę przez to studia. :[
Dobra, są jeszcze dwie poprawki, ale baba jest naprawdę cięta i u niej trzeba pisać regułki słowo w słowo, poza tym nie przepada za mną.
I się nie śmiać, na pierwszym roku jestem, mam prawo dramatyzować, bo nie wiem, jak to wygląda.
:[ pocieszycie?
Dobrze będzie ja na pierwszym roku też przejmowałam się wszystkim a później to podchodziło się do tego na luzie, zawsze się zaliczało, czy za pierwszym czy za drugim razem. I uwierz mi, na każdej uczelni są takie jędze i chyba nie ma studenta który by na taką nie trafił a jaka później radocha jak się u takiej zaliczy


Może dziwne ale nie wiem gdzie będę na Sylwestra mamy kilka opcji, może ze znajomymi, może sami gdzieś pójdziemy a może zostaniemy w domu i będziemy do rana pić szampana i nawet ta ostatnia opcja najbardziej mi się podoba
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 15:25   #4641
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja na sylwka jadę na mazury na domówkę i się wcale stroić nie będę, zastanawiam się czy nie wskoczyć w dres i trapery
Tam zimno, a i droga pociągiem 8 godzin, a jak wyjdziemy na wiochę, już w wesołym stanie, to kogo to będzie obchodzić..


A tak w ogóle to dostałam laczka z koła zaliczeniowego z żywienia. I mam smuta, bo się boję, że zawalę przez to studia. :[
Dobra, są jeszcze dwie poprawki, ale baba jest naprawdę cięta i u niej trzeba pisać regułki słowo w słowo, poza tym nie przepada za mną.
I się nie śmiać, na pierwszym roku jestem, mam prawo dramatyzować, bo nie wiem, jak to wygląda.
:[ pocieszycie?
Raczej na pewno roku nie zawalisz


Ja tez w sumie nie wiem gdzie bede na Sylwestra i wcale mnie to nie martwi
noc jak każda inna dobra na impreze
nie wiem, ja nie przeżywam Sylwestra i nigdy nie przezywałam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 15:42   #4642
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja też nic nie wiem co z Sylwkiem i też nie przeżywam miałam tylko w☠☠☠☠a, że jak zwykle niczego nie zaplanowaliśmy i nigdzie nie pojedziemy, ale odkąd wiem, że nic w tym kierunku już nie zrobimy i zostajemy w mieście to mi to wisi

poza tym mamy z TŻ focha


Nove dasz radę, ja na pierwszym roku z matmą tak miałam, ale zdałam w drugim terminie

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

jestem ostatnio jakaś namagnesowana chyba zjarałam toster, lokówkę i dzisiaj suszarkę


idę na miacho, hej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 15:44   #4643
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Infuś w inditexie wyprze są od wczoraj, ale akurat w zarze nie ma nic ciekawego, przynajmniej ja nie widziałam. Może jak jeszcze bardziej obniżą ceny to się na coś skuszę

szukam torebki
dzięki
ja mam tam kilka rzeczy upatrzonych, reszta w Mohito
jaką torebkę chcesz?
w new looku mają dużo, przynajmniej jakiś czas temu był spory wybór sama dorwałam czarny kuferek ze złotym zapięciem
a teraz Mikołaj mi przyniósl taką małą do ręki, na sylwka będzie jak znalazł :P

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja dzis robie sobie depilacje lydek, odkad obcielam sobie skore do miesa i bolalo przez 2 tyg powiedzialam sobie ze to znak takze zaraz mam zabieg, do wakacji powinnam miec juz z głowy maszynke i golenie


Pokazujcie nam tu wlosy i sukienki sama nie ide nigdzie na Sylwestra to popatrze przynajmniej
A swoja droga wlosy powinnam zafarbowac bo odrost ma 3 tyg ale juz troche straszy...tyle ze perspektywa samodzielnego farbowania mnie przeraza
powodzenia a ile razy będziesz robiła?

ja idę na Sylwka do restauracji, raczej takiej knajpy z dobrym jedzonkiem
ma 2 piętra, na dole i na górze mają być stoliki a pośrodku parkiet z dj-em, no zobaczymy jak to wyjdzie, podobno będzie 120 osób.
My idziemy w 6 par
nie mam jeszcze sukienki, jutro może skocze pooglądać chciałabym taką cekinową

farbuuuuuj, jak tylko odrost i tym samym to luz


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to dostałam laczka z koła zaliczeniowego z żywienia. I mam smuta, bo się boję, że zawalę przez to studia. :[
Dobra, są jeszcze dwie poprawki, ale baba jest naprawdę cięta i u niej trzeba pisać regułki słowo w słowo, poza tym nie przepada za mną.
I się nie śmiać, na pierwszym roku jestem, mam prawo dramatyzować, bo nie wiem, jak to wygląda.
:[ pocieszycie?
nie przejmuj się
dwie poprawki jeszcze, dasz radę a to koło jest w formie zaliczenia przedmiotu czy potem normalnie masz egzamin? u mnie jest tak, że jak mamy zaliczenie ćwiczen to robią koło i jak nie zaliczysz to potem dyżurze odpowiadasz, przeważnie kiedy chcesz etc..no ale trzeba się wyrobić przed egzaminem bo bez zaliczenia ćw nie wpuszczają i można mieć zonka
na pewno będzie dobrze, na 1 roku zwykle się panikuje, ale dasz radę
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:07   #4644
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Infa
Najpierw zaliczenie ćwiczeń, które umożliwia podejście do egzaminu. Teraz 7. mam pierwszą poprawkę, 14. kolejną TFUTFUTFU


trzymać kciuki dziewuszki, czas się wziąć do roboty!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:48   #4645
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
do przyciemniania polecam na 200% ale do rozjaśniania nie wiem czy dobry do tonowania pewnie okej bo ma oxy 6%
.
mi taki poziom odpowiada, rozjaśniać bardziej nie chcę zobaczę może go kupię następnym razem
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
właśnie mama zrobiła mi odrost londą 18 w świetle sztucznym wydaje mi się, że jest równo, ale na 100% jak jest okaże się dopiero jutro
byłam dziś w kilku sklepach sportowych i nigdzie nie było sportowych biustonoszy- w jednym pani proponowała mi krótką (za biust) bluzkę na cienkich ramiączkach
byłam też w lingerii, ale nie było mojego rozmiaru tego stanika panache, mam dzwonić po świętach, babeczka tylko wstępnie mnie zmierzyła
staniki sportowe mają być teraz za 27 zł w netto
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Infa
Najpierw zaliczenie ćwiczeń, które umożliwia podejście do egzaminu. Teraz 7. mam pierwszą poprawkę, 14. kolejną TFUTFUTFU


trzymać kciuki dziewuszki, czas się wziąć do roboty!
dasz radę ja teraz też mam nawał nauki i właśnie się staram ogarnąć notatki, bo mam w nich niezły burdel
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:48   #4646
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

infa to fajny plan na Sylwka a depilacja ile razy bedzie trzeba.

kitka rzeczywiscie cos z Toba nie tak odmagnesuj sie jakos
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 18:21   #4647
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja niestety miałam nieszczęście być dzisiaj w galerii - dramat.
Dzicz
Ja szczescie w nieszczesciu jestem na zwolnieniu lekarskim wiec sie zbytnio do zadnej galerii ruszyc nie moge, ale moze to i dobrze jak sobie pomysle o tych ludziach w szale wyprzedazy
Przynajmniej nic nie kupie, a obiecalam sobie ze kupie cos dopiero jak schudne ze 3 kg, bo mi sie troche przytylo

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
super juz kolor wyprowadzony a czym robisz takie śliczne brwi?


duzo osob mowi tak o biovaxie, a ja mowilam ze sklad jest przecietny, bo co to jest 3 skladniki aktywne w masce?!


nie ma juz studium zawodowych policealnych- zmienil sie system edukacji... sa tylko roczniki konczace jeszcze...a tak to kursy.


kochanie keratynka w nowej farbie twoje wloski nie chca protein a nowa palette ma plynna keratyne. po pierwszym myciu wraca wszystko do normy- jak zmiekczysz wlosy odzywka "olejkowa", albo umyjesz odzywka naturia po farbie zamiast szamponu.

no i uciekam dalej do swoich...
Wiesz co mi biovax zawsze sluzyl, teraz ogolnie mam cos nie tak z wlosami. Zadna odzywka nie daje jakis sensownych efektow. Moze zle je dobralam... ale z 1,5 - 2 miesiace temu bylo wszystko ok, i wloski marzenie. A teraz przesuszone, kołtunia sie. Rownie dobrze odzywek moglabym nie uzywac bo efekt taki sam jak po samym szamponie Wypadaja, przerzedzily sie dosc sporo i po prostu tragedia
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziękuję


do przyciemniania polecam na 200% ale do rozjaśniania nie wiem czy dobry do tonowania pewnie okej bo ma oxy 6%







hej Kochana wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej tyle, że jeszcze tydzien tylko

rób londą póki Ci się podoba, syossa zawsze można walnąc jak się znudzi
ja teraz chyba spróbuję 8,2 Kitki

zrób przed Sylwkiem, wejdziesz w Nowy Rok ze zgładzonym odrostem ja już mam mini a robiłam 18ego :/
Avek super


DZIEWCZYNY- macie jakieś fajne pomysły na fryzury sylwestrowe? albo jakieś przykładowe fotki Wam wpadły w oko
najlepiej łatwe w obsłudze bo do fryzjera się już nie dopcham raczej
myślałam zapleść z jednej strony warkocz dobierany a reszta luzna podkręcona na lokówce..
Fajny pomysl ale jakos ciezko mi to sobie wyobrazic


Laski oddajecie za kazdym razem buty do wymiany flekow do szewca? Ja zazwyczaj w domu wymienialam, ale teraz w 2 parach ten sam problem - fleki mi po prostu wypadaja JAkis grubszy gwozdz chyba powinien byc moze czy cos. No i teraz jestem w dupie bo do szewca nie mam jak zaniesc, a akurat to sa 2 pary butow na na teraz
Teraz chyba bede kazde do szewca zanosic

Znacie jakis dobry plyn ktory chroni chociaz troche przed temperatura prostownicy?? Bo szukam szukam i nic nie moge znalezc
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 19:21   #4648
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja w sobotę działam i też już się nie mogę doczekać
wrzuć jutro jakieś foto to chociaż Twoimi włoskami się nacieszę
a na all patrzyłaś na biustonosze sportowe?
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Pokaaż włosy
dziewczyny, nie mam dobrego swiatła, a teraz od 6,7,8-16 jestem w pracy więc nie dam rady cyknąć... poza tym ta farba nie wychodzi mi jakoś mega chłodno, odrosty mam raczej w kolorze naturalnym, lekko ciepłym, ale nie żółtym i nie rudym, można powiedzieć, że taki hmm słomkowy? hmm sama nie wiem, słomka to w sumie jest trochę zółta... no nie wiem jak to nazwać ale nie jest zle- nie jest ani za jasno, ani za ciemno, ani za zolto, ani za rudo, ani za szaro ehh ciężko mi sprostać
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
staniki sportowe mają być teraz za 27 zł w netto
zerknę dzięki


dziś kupiłam w spp fajny zestaw z gliss kura-szampon, odzywkę d/s i odzywkę b/s w super cenie wrzucę na bloga
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 19:43   #4649
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość


oooo podeślesz link ?





jasne
http://www.youtube.com/watch?v=ZDmhko8N3HQ
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie mam dobrego swiatła, a teraz od 6,7,8-16 jestem w pracy więc nie dam rady cyknąć... poza tym ta farba nie wychodzi mi jakoś mega chłodno, odrosty mam raczej w kolorze naturalnym, lekko ciepłym, ale nie żółtym i nie rudym, można powiedzieć, że taki hmm słomkowy? hmm sama nie wiem, słomka to w sumie jest trochę zółta... no nie wiem jak to nazwać ale nie jest zle- nie jest ani za jasno, ani za ciemno, ani za zolto, ani za rudo, ani za szaro ehh ciężko mi sprostać
dobrze wytłumaczone

jutro kończe przerabiać moją kiecke i będzie jak znalazł na sylwka

obszukałam dziś wszystkie sklepiki,targ, i roska w poszukiwaniu sprayu,pianki lub czegokolowiek co by mi zrobiło kolorowe pasemko na głowie i nic nigdzie nie ma co za pustkowie
więc zdam się na cień do oczu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 20:06   #4650
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Boże
zakochałam się
http://www.youtube.com/watch?v=lgxOv...&feature=share <-blondyna
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.