praca w rejonie elektrowni atomowej:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-08, 10:28   #1
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291

praca w rejonie elektrowni atomowej:(


hej dziewczyny mam do was wielka prosbe bo ja to panikara jestem a moze nie slusznie,poradzcie mi co mam o tym myslec,moj facet wyjechal do francji do pracy przy budowie elektrowni atomowej wszystko ok bo wiadomo buduje sie taka elektrownie od podstwa wiec nic nie grozi ale na miejscu okazalo sie ze tuz obok nich jakies 50 metrow znajduje sie stara elektrownia atamowa ale czynna ,dostali maski gazowe i w sobote juz byl alarm ze cos sie dzialo na elektrowni ,musieli zakladac maski i uciekac z budowy,powiedzcie mi czy praca w rejonie takiej elektrowni tak jak sadze jest niebezpieczna?wiem ze nmajgorszy jest wybuch ale takie male awarie tez chyba czyms groza?boje sie o faceta nie cgce zeby sie rozchorowal prez takie gowno ale nie sciagne go do polski bo kasa wazna dla niego juz niue wiem co robic czy panikuje niepotrzebnie czy jest bezpiecznie daj znac prosze
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 10:37   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: praca w rejonie elektrowni atomowej:(

W elektrowniach, elektrociepłowniach sa miejsca gdzie jest duze promieniowanie czegos tam... Moj mąz pracuje w takim miejscu, ale to praca biurowa. Kiedys jednak chciał gdzies tam pojsc w teren... nie jestem pewna czy nie chodziło o taki cholernie wysoki komin... ale nie chcieli go tam zabrać, powiedzieli ze jesli jeszcze nie ma dzieci, a chciałby miec to niech lepiej na tyłku za biurkiem siedzi.
Asienko, moze twoj facet wie co robi i świadomie sobie nie szkodzi, poza tym mam nadzieję że szefostwo tez wprowadza ludzi na bardzo niebezpieczne tereny.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 08:40   #3
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: praca w rejonie elektrowni atomowej:(

Elus ja nie wiem co robic on pracuje 50 metrow od tej elekterowni ma 22 lata dzieci nie mamy a chcemy miec pozatym nie hce zeby chorowal nikt nie ejst w stanie mi powiedziec na 100%czy jest to grozne czy nie juz pomijam wybuch choc codziennie sie modle zeby nic sie nie stalo ale wlasnie o te cholerne opary radioaktywne przeciez napewno jakies promieniowanie szkodliwe tam jest a wiesz jak to za granica wykorzystuje ludzi z polski bo im na kasie zalezy ale ze ioch nie poinformowali jak podpisywali umowe o tym ze elekteownia tam jest to mnie dziwi nie wiem co robic co myslec kazdy dzien jest przeplakany
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.