Oleje i olejki do włosów część VII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-03, 16:33   #61
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Nie zmieni, jeśli są zdrowe/niefarbowane/farbowane na brąz/nierozjaśniane
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 17:01   #62
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Dziewczyny, znalazłam u siebie w kuchni taki olej. Myślicie, że jest ok?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130403_175621.jpg (90,4 KB, 31 załadowań)
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 17:10   #63
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam u siebie w kuchni taki olej. Myślicie, że jest ok?
Jest rafinowany, ale ja bym powiedziała, że się nadaje.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 18:28   #64
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Eh mam po prostu dość swoich włosów.... cackam się z nimi , za każdym razem na noc kładę olej , różne odżywki nie odżywki i tak jak miałam tak mam 'wychrempane ' włosy z boku . Nawet nie wiem jak to opisać ...
Mam rzadkie włosy , a te okalające twarz to masakra . Po bokach są strasznie cienkie i w ogóle nie rosną . Jeden bok już niby się poprawił i nie mam tam takich cienkich włosów ale po lewej stronie to jest po prostu kosmos wyglądam jakbym wycięła sobie włosy do ramion (a mam za zapięcie stanika ) i do tego zwisa mi z tego miejsca kilka cienkich pojedynczych fluków . Po tej samej stronie mam grzywkę ale w tej sytuacji to raczej nie ma znaczenia . Jeszcze nie wygląda to tak źle gdy mam świeże , rozczesane włosy ale gdy tylko splączą mi się na wietrze ...szkoda gadać .
Dziewczyny jeśli któraś z Was spotkała się z czymś takim i wie co z tym zrobić to pomóżcie bo ja już nie mam nerwów w tej chwili jedyne wyjście to nie wychodzić na zewnątrz ewentualnie czesać się co 15 minut albo obciąć włosy w innym wypadku nadal będę wyglądać jakbym przypadkowo dostała się pod kosiarkę
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie

Edytowane przez HairMania
Czas edycji: 2013-04-03 o 18:33
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 18:39   #65
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Eh mam po prostu dość swoich włosów.... cackam się z nimi , za każdym razem na noc kładę olej , różne odżywki nie odżywki i tak jak miałam tak mam 'wychrempane ' włosy z boku . Nawet nie wiem jak to opisać ...
Mam rzadkie włosy , a te okalające twarz to masakra . Po bokach są strasznie cienkie i w ogóle nie rosną . Jeden bok już niby się poprawił i nie mam tam takich cienkich włosów ale po lewej stronie to jest po prostu kosmos wyglądam jakbym wycięła sobie włosy do ramion (a mam za zapięcie stanika ) i do tego zwisa mi z tego miejsca kilka cienkich pojedynczych fluków . Po tej samej stronie mam grzywkę ale w tej sytuacji to raczej nie ma znaczenia . Jeszcze nie wygląda to tak źle gdy mam świeże , rozczesane włosy ale gdy tylko splączą mi się na wietrze ...szkoda gadać .
Dziewczyny jeśli któraś z Was spotkała się z czymś takim i wie co z tym zrobić to pomóżcie bo ja już nie mam nerwów w tej chwili jedyne wyjście to nie wychodzić na zewnątrz ewentualnie czesać się co 15 minut albo obciąć włosy w innym wypadku nadal będę wyglądać jakbym przypadkowo dostała się pod kosiarkę
A może śpisz na lewym boku i to od tego?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 19:06   #66
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
A może śpisz na lewym boku i to od tego?
Brałam to pod uwagę ale nie zawsze śpię na lewym boku i nie tylko po tej stronie one takie są ...Chociaż teraz jak pomyślałam o tym , że rzadko śpię na prawym boku i teraz trochę lepiej ta strona wygląda to faktycznie coś może w tym być ... Ale czy aż takie szkody może wyrządzić spanie na boku ?
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 19:34   #67
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Brałam to pod uwagę ale nie zawsze śpię na lewym boku i nie tylko po tej stronie one takie są ...Chociaż teraz jak pomyślałam o tym , że rzadko śpię na prawym boku i teraz trochę lepiej ta strona wygląda to faktycznie coś może w tym być ... Ale czy aż takie szkody może wyrządzić spanie na boku ?
Torebka noszona na lewym ramieniu, plecak, pasy w aucie, szalik...? Może też w ciągu dnia często je poprawiasz, dotykasz? Spanie na lewym boku też może mieć tu spory udział

A masz jakieś zdjęcie, gdzie jest to widoczne?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 19:53   #68
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Mam bardzo podobnie, tylko krótsze włosy. Te najdłuższe do ramion, te wokół twarzy to nawet o dobre kilka cm krótsze i przez to nie mogę uzyskać mojej wymarzonej pełnej (czytaj na garnek) fryzury. Do niedawna zwalałam to na trwałą, której resztki miałam na końcach, ale na pozostałych włosach już dawno się jej pozbyłam, więc czyżby te z przodu wolniej rosły? Ale gdy miałam dawno temu długie włosy, też zawsze przednie pasma sterczały, rozdwajały się, puszyły i były wyraźnie gorsze od reszty. A stosowałam wtedy odżywki z silikonami, teraz za to zabezpieczam je serum i dalej jest to samo. Zaczęłam się zastanawiać czy one czasem nie są jakieś po prostu "kalekie" z natury i w życiu nie zapuszczę zdrowego przodu? Na dodatek koszmarnie się rozdwajają pomimo silikonów, z kolei reszta się wcale nie rozdwaja, a silikonów prawie wcale nie dostaje. No i bądź tu mądra...

Niestety nic konkretnego Ci nie poradzę, ale wyczaiłam okazję do pomarudzenia Przy okazji po raz pierwszy wklejam zdjęcia włosów, oczywiście pierwsze to gorsze - wyhatrany prawy przód, drugie widok ogólny z profilu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przód.jpg (164,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Całosc.jpg (107,8 KB, 90 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 19:55   #69
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Brałam to pod uwagę ale nie zawsze śpię na lewym boku i nie tylko po tej stronie one takie są ...Chociaż teraz jak pomyślałam o tym , że rzadko śpię na prawym boku i teraz trochę lepiej ta strona wygląda to faktycznie coś może w tym być ... Ale czy aż takie szkody może wyrządzić spanie na boku ?
Też śpię na boku (dowolnym), jedyna opcja to chyba spać na plecach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 20:05   #70
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Jest rafinowany, ale ja bym powiedziała, że się nadaje.
dzięki
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 20:15   #71
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Brałam to pod uwagę ale nie zawsze śpię na lewym boku i nie tylko po tej stronie one takie są ...Chociaż teraz jak pomyślałam o tym , że rzadko śpię na prawym boku i teraz trochę lepiej ta strona wygląda to faktycznie coś może w tym być ... Ale czy aż takie szkody może wyrządzić spanie na boku ?
Spanie na boku u niektórych powoduje nawet przerzedzanie rzęs więc jeśli Twoje włosy są słabe, łamliwe to bardzo możliwe, że podczas snu Ci się bardziej wykruszają.

chimay mam to samo. Włosy z tyłu sięgają za ramiona a te najkrótsze z przodu ledwo za brodę
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 21:21   #72
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Nie wiem czy się chwaliłam, ale wkręciłam w olejowanie babcię
dzisiaj wpadła do mnie po olejki, jutro ja wpadnę do niej po odlewkę oleju z orzechów włoskich
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 21:28   #73
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się chwaliłam, ale wkręciłam w olejowanie babcię
dzisiaj wpadła do mnie po olejki, jutro ja wpadnę do niej po odlewkę oleju z orzechów włoskich


Z racji tego, że ja farbuję mamie włosy myślę żeby przy następnej okazji zaproponować farbowanie na olej. Może też jej się spodoba i wpadnie w szał olejowania... o ile w ogóle się zgodzi
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 21:57   #74
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez KamilaEwa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Nie wiem, do jakiego wątku się z tym zgłosić ale myslicie, ze ten krem nada sie jako maska do włosów? Skład:
Aqua, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Ceteareth-20(and)Cetearyl Alcohol, Glycerin, Beeswax, Mineral Oil, Tocopheryl Acetate, D-panthenol, Polyacrylamide(and)Hydrog enated Polydecene(and)Laureth-7, Allantoin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Parfum, Hexyl Cinnamal, Lilial, Limonene.

Jak nie tu, to podajcie linka odpowiedniego wątku :P z góry dzięki
co to za krem?
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobnie, tylko krótsze włosy. Te najdłuższe do ramion, te wokół twarzy to nawet o dobre kilka cm krótsze i przez to nie mogę uzyskać mojej wymarzonej pełnej (czytaj na garnek) fryzury. Do niedawna zwalałam to na trwałą, której resztki miałam na końcach, ale na pozostałych włosach już dawno się jej pozbyłam, więc czyżby te z przodu wolniej rosły? Ale gdy miałam dawno temu długie włosy, też zawsze przednie pasma sterczały, rozdwajały się, puszyły i były wyraźnie gorsze od reszty. A stosowałam wtedy odżywki z silikonami, teraz za to zabezpieczam je serum i dalej jest to samo. Zaczęłam się zastanawiać czy one czasem nie są jakieś po prostu "kalekie" z natury i w życiu nie zapuszczę zdrowego przodu? Na dodatek koszmarnie się rozdwajają pomimo silikonów, z kolei reszta się wcale nie rozdwaja, a silikonów prawie wcale nie dostaje. No i bądź tu mądra...

Niestety nic konkretnego Ci nie poradzę, ale wyczaiłam okazję do pomarudzenia Przy okazji po raz pierwszy wklejam zdjęcia włosów, oczywiście pierwsze to gorsze - wyhatrany prawy przód, drugie widok ogólny z profilu.
ładny kolorek masz
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 22:13   #75
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
co to za krem?

ładny kolorek masz
Krem do rak Anida Wosk Pszczeli
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .





KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 22:20   #76
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Dzisiaj przeżyłam swoje pierwsze olejowanie uzylam oleju rycynowego i teraz się martwię, czy na pewno dobrze go zmylam. Wytrzymalam 4h więc nie jest tak. W najbliższym czasie zaopatrzenie die w więcej olejów i będę szaleć
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 22:57   #77
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobnie, tylko krótsze włosy. Te najdłuższe do ramion, te wokół twarzy to nawet o dobre kilka cm krótsze i przez to nie mogę uzyskać mojej wymarzonej pełnej (czytaj na garnek) fryzury. Do niedawna zwalałam to na trwałą, której resztki miałam na końcach, ale na pozostałych włosach już dawno się jej pozbyłam, więc czyżby te z przodu wolniej rosły? Ale gdy miałam dawno temu długie włosy, też zawsze przednie pasma sterczały, rozdwajały się, puszyły i były wyraźnie gorsze od reszty. A stosowałam wtedy odżywki z silikonami, teraz za to zabezpieczam je serum i dalej jest to samo. Zaczęłam się zastanawiać czy one czasem nie są jakieś po prostu "kalekie" z natury i w życiu nie zapuszczę zdrowego przodu? Na dodatek koszmarnie się rozdwajają pomimo silikonów, z kolei reszta się wcale nie rozdwaja, a silikonów prawie wcale nie dostaje. No i bądź tu mądra...

Niestety nic konkretnego Ci nie poradzę, ale wyczaiłam okazję do pomarudzenia Przy okazji po raz pierwszy wklejam zdjęcia włosów, oczywiście pierwsze to gorsze - wyhatrany prawy przód, drugie widok ogólny z profilu.
no jakbym o sobie pisała !!!!! mam identycznie !!!! i nawet na taką samą fryzurę próbuję włosy zapuścić ale właśnie te z tyłu rosną jak szalone a te po bokach a szczególnie po jednym wyśapane !!!! Trzeba będzie spać na plecach z głową poza łóżkiem żeby włosy w ogóle nie dotykały łóżka
dzisiaj na noc orzech laskowy- żeby nie było że nie na temat
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 23:00   #78
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez KamilaEwa Pokaż wiadomość
Krem do rak Anida Wosk Pszczeli
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 09:56   #79
blondynaaa_91
Rozeznanie
 
Avatar blondynaaa_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 939
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

chimay - ja też tak mam, rosną mi z przodu normalnie, ale bardzo się rozdwajają i łamią, dlatego nie rezygnuję z silikonów.
Myślę teraz o kupnie jedwabnej poszewki na poduszkę, bo też pomyślałam o pocieraniu podczas spania.
blondynaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 10:04   #80
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Czy używała może któraś oleju z kaktusa?
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 11:17   #81
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
chimay - ja też tak mam, rosną mi z przodu normalnie, ale bardzo się rozdwajają i łamią, dlatego nie rezygnuję z silikonów.
Ja na końce zawsze daję silikony
A te pasma z boków zawsze mam suche, tył rośnie normalnie, a boki... szkoda gadać

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Czy używała może któraś oleju z kaktusa?
a co to za cudo?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 11:21   #82
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja na końce zawsze daję silikony
A te pasma z boków zawsze mam suche, tył rośnie normalnie, a boki... szkoda gadać



a co to za cudo?
Znalazłam taki na ebayu, jest dosyć tani i korci mnie żeby go kupić... Nie wiem jeszcze czy cudo, może po prostu go kupię i się przekonamy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 12:56   #83
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Torebka noszona na lewym ramieniu, plecak, pasy w aucie, szalik...? Może też w ciągu dnia często je poprawiasz, dotykasz? Spanie na lewym boku też może mieć tu spory udział

A masz jakieś zdjęcie, gdzie jest to widoczne?
Śpię na lewym boku na pewno najczęściej i dosyć często je dotykam ...
Wstawiam kilka zdjęć , różnie moje włosy na nich wyszły (z resztą same zobaczycie , że co zdjęcie to są inne ) ale chodzi tylko o to aby pokazać ten nieszczęsny lewy bok ...
Dbam o nie i dostrzegam różnicę w dotyku i wyglądzie ale te boczne siepy są niereformowalne
3zdj z bliska widać , jakie są suche i cienkie
4 najaktualniejsze i najgorsze ... po nałożeniu oleju winogronowego pierwszy raz od dłuższego czasu ,który jak widać spuszył mi włosy i zrobił jakąś falę na głowie ...
5 - tu też idealnie widać te cienkie włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0075.jpg (83,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0097.jpg (44,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0102.jpg (46,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0116.jpg (76,9 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-007213marca.jpg (92,5 KB, 85 załadowań)
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie

Edytowane przez HairMania
Czas edycji: 2013-04-04 o 13:15
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:01   #84
meridian91
Przyczajenie
 
Avatar meridian91
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam u siebie w kuchni taki olej. Myślicie, że jest ok?
widziałam taki na stronie sklepu z produktami do pielęgnacji włosów, wiec pewnie się nada

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Znalazłam taki na ebayu, jest dosyć tani i korci mnie żeby go kupić... Nie wiem jeszcze czy cudo, może po prostu go kupię i się przekonamy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Najlepiej byłoby najpierw poczytać o tym oleju, bo nie wiadomo czy będzie pasował do porowatości Twoich włosów. Ja się tak nacięłam z olejem kokosowym, kupiłam, bo ponoć miał być taki dobry, a okazało się, że nie pasuje do włosów z wysoką porowatością :-(.

Edytowane przez meridian91
Czas edycji: 2013-04-04 o 13:12
meridian91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 15:12   #85
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
melduję się i ja.
czekam aż mama wyjdzie z łazienki. nie mogę się doczekać olejowania
dzisiaj rycynka na skalp + po raz pierwszy oliwa. ciekawa jestem.

to w sumie będzie 7 olejowanie. dopiero dzisiaj zrobiłam zdjęcia i jeśli wcześniej moje włosy wyglądały jeszcze gorzej to nie wiem jak mogłam tak chodzić po ulicy
wydawałoby się, że dbam o włosy, zawsze odżywka, często maska. serum na końcówki. staram się nie suszyć. od roku prostuję okazjonalnie (ostatnio chyba w sylwestra) i nie jest dobrze. fakt, że poprzednio kosmetyki były drogeryjne, czasem profesjonalne, więc teraz przełączam się na pielęgnację bez sls i bez silikonow.
jedynie nie mogę sobie wyobrazić życia bez biosilka na końcówki...
co jaki czas powinnam użyć szamponu z sls w takiej sytuacji? myję włosy 2 razy w tygodniu i jak skończę vatikę przestawiam się na nivea dla dzieci z jedwabiem.
Kochana wyrzuc BIOSILKA, na nic Twoje olejowanie jak bedziesz walic na koncowki ten wysuszajacy jedwab, na koncowki ktore i tak sa najbardziej narazone na zniszczenia.
Im dluzej bedziesz tego uzywac tym bardziej zniszczysz wlosy i beda do sciecia..

Oddaj ten "jedwab" jakiejs kolezance ktorej nie lubisz
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 15:39   #86
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ładny kolorek masz
Dziękuję Podążam ku chłodniejszemu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 18:13   #87
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Ja znowu z olejem - Alterra...

Czym najlepiej go zmywać? Mam w domu kilka szamponów i się zastanawiam, które wyrzucić ze swojej pielęgnacji.
Schauma - ziołowy - z ekstraktami ziołowymi
Petrole - szampon z naftą kosmetyczną, rumiankiem i azulenem - kuracja do włosów normalnych, jasnych, farbowanych na blond
Elseve Loreal - szampon ochronny do włosów farbowanych
Head&Shoulders - szampon do włosów suchych lub normalnych - jedwabista miękkość - nie mam łupieżu, ale fajnie się nim myje
Eva - szampon do włosów przesuszonych, blond, po rozjaśnianiu. Zioła polskie, potrójna siła ziół polskich
Johnsons baby szampon kojący dla dzieci z ekstraktem z lawendy

Chodzi mi o wybranie do codziennej pielęgnacji i taki, który zmywa najlepiej olej

Edytowane przez e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Czas edycji: 2013-04-04 o 18:15
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 18:38   #88
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Śpię na lewym boku na pewno najczęściej i dosyć często je dotykam ...
Wstawiam kilka zdjęć , różnie moje włosy na nich wyszły (z resztą same zobaczycie , że co zdjęcie to są inne ) ale chodzi tylko o to aby pokazać ten nieszczęsny lewy bok ...
Dbam o nie i dostrzegam różnicę w dotyku i wyglądzie ale te boczne siepy są niereformowalne
3zdj z bliska widać , jakie są suche i cienkie
4 najaktualniejsze i najgorsze ... po nałożeniu oleju winogronowego pierwszy raz od dłuższego czasu ,który jak widać spuszył mi włosy i zrobił jakąś falę na głowie ...
5 - tu też idealnie widać te cienkie włoski
Faktycznie jest spora różnica w długości...hmm...
Postaraj się ich nie dotykać, podpinaj przód jakimiś żabkami może. Na spanie tu nic nie poradzimy jedynie właśnie jakaś satynowa poszewka na poduszkę.

Prostujesz je? A one nie są falowane z natury (puch mówisz...)? Na Twoim miejscu skróciłabym je trochę, bo dół przerzedzony jest lekko :/
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 18:45   #89
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4013296 6]Ja znowu z olejem - Alterra...

Czym najlepiej go zmywać? Mam w domu kilka szamponów i się zastanawiam, które wyrzucić ze swojej pielęgnacji.
Schauma - ziołowy - z ekstraktami ziołowymi
Petrole - szampon z naftą kosmetyczną, rumiankiem i azulenem - kuracja do włosów normalnych, jasnych, farbowanych na blond
Elseve Loreal - szampon ochronny do włosów farbowanych
Head&Shoulders - szampon do włosów suchych lub normalnych - jedwabista miękkość - nie mam łupieżu, ale fajnie się nim myje
Eva - szampon do włosów przesuszonych, blond, po rozjaśnianiu. Zioła polskie, potrójna siła ziół polskich
Johnsons baby szampon kojący dla dzieci z ekstraktem z lawendy

Chodzi mi o wybranie do codziennej pielęgnacji i taki, który zmywa najlepiej olej [/QUOTE]
Tym, co zmywa na tyle, że nie ma przyklapu. I nie wysusza, nie nadaje włosom chropowatości (raz na jakiś czas można takiego killera użyć, ale na dłuższą metę wysuszy). I ewentualnie patrzeć na obecność silikonów, zależnie od tego czy tolerujemy je w szamponie czy nie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 18:46   #90
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Oleje i olejki do włosów część VII

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Faktycznie jest spora różnica w długości...hmm...
Postaraj się ich nie dotykać, podpinaj przód jakimiś żabkami może. Na spanie tu nic nie poradzimy jedynie właśnie jakaś satynowa poszewka na poduszkę.

Prostujesz je? A one nie są falowane z natury (puch mówisz...)? Na Twoim miejscu skróciłabym je trochę, bo dół przerzedzony jest lekko :/
Wracam po kilku chyba wątkach nieobecności
niestety się zapuściłam z olejowaniem trochę... czasem na odżywke i nie na długo....
To dziś na noc może winogrono nałożę
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-24 23:57:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.