Ce soir ou jamais Goutal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-08, 22:13   #1
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529

Ce soir ou jamais Goutal


Czy któraś z Was miała okazję niuchnąć? A może któraś z Was używa/ła? Jeśli tak, mogłybyście napisać coś na ten temat? Zainspirowana nazwą jestem ciekawa zapachu. Będę wdzięczna
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 22:29   #2
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Ce soir ou jamais Goutal

Cytat:
Napisane przez malaika7
Czy któraś z Was miała okazję niuchnąć? A może któraś z Was używa/ła? Jeśli tak, mogłybyście napisać coś na ten temat? Zainspirowana nazwą jestem ciekawa zapachu. Będę wdzięczna
Tak wąchałam, miałam nawet próbke. Niestety, w tym zapachu najładniejsza jest... jego nazwa. Same perfumy pachną winem owocowym mocno pośledniej jakości - dosadnie mówiące bełtem. Po prostu sfermentowanymi owocami. Próbowałam go nosić raz, czy drugi, ale nie jestem w stanie. Próbka przeminęła z wiatrem i wyszło na to, że jamais, a nie ce soir
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 23:19   #3
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Ce soir ou jamais Goutal

No jak można tak niesamowitym (acz prostym) hasłem (które wiele razy w życiu dodawało mi odwagi i które jest poniekąd kwintesencją mojej chwilami bardzo emocjonalnej i impulsywnej natury) nazwać taki smrodliwy zapach? Buuuu
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 08:40   #4
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Ce soir ou jamais Goutal

Wiesz, taki chwyt marketingowy. Całkiem całkiem opakowanie, niezwykle nośna nazwa, a w środku... oj, śmierdziel. Nie przeczę, że komuś może się spodobać, ale ja wolę nie wydawać paruset złotycy tylko po to, żeby uzyskać taki efekt, jak po ochlapaniu się winem marki wino i takoż nie do końca jestem pewna, czy o to mi chodzi
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:01   #5
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Ce soir ou jamais Goutal

Podnoszę wątek , żeby zrehabilitować ten zapachMam próbkę już od dłuższego czasu a sam zapach naprawdę uwielbiam.Owszem-nie jest łatwy w odbiorze.Może nawet trochę przyciężkawy.Jednak jest przy tym bardzo szlachetny jak dobre wino i naprawdę czuć, że artystka, która go stworzyła włożyła w niego swoje serce.Ja jak już napisałam oceniając ten zapach w KWC czuję w nim przede wszystkim mnóstwo czerwonych róż sowicie okraszonych rosą, która z nich aż paruje.Czuję zapach mokrych mięsistych liści różanych.Czuję zapach tchnącego wilgocią i aromatycznym zaduchem letniego ogrodu wieczorem.Czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze takie skojarzenia?
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:07   #6
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ce soir ou jamais Goutal

Testowałam go już dawno, więc nie jestem w stanie przypomnieć sobie żadnych nut. Pamiętam tylko jedno: był bardzo mocny. Ale jak! Siekiera po prostu! Jeśli o mnie chodzi to niestety, ale jamais...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 17:08   #7
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Ce soir ou jamais Goutal

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
Podnoszę wątek , żeby zrehabilitować ten zapachMam próbkę już od dłuższego czasu a sam zapach naprawdę uwielbiam.Owszem-nie jest łatwy w odbiorze.Może nawet trochę przyciężkawy.Jednak jest przy tym bardzo szlachetny jak dobre wino i naprawdę czuć, że artystka, która go stworzyła włożyła w niego swoje serce.Ja jak już napisałam oceniając ten zapach w KWC czuję w nim przede wszystkim mnóstwo czerwonych róż sowicie okraszonych rosą, która z nich aż paruje.Czuję zapach mokrych mięsistych liści różanych.Czuję zapach tchnącego wilgocią i aromatycznym zaduchem letniego ogrodu wieczorem.Czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze takie skojarzenia?
Basiu- jesli pozwolisz, to podpisze sie, pod Twoja opinia- mam dokladnie takie same skojarzenia
Dla mnie to roze z grubymi, aksamitnymi platkami, w kolorze burgunda- wilgotne i gorace, po dniu spedzonym, w pelnym sloncu.
Tak jak napisalas, czuje "zaduch letniego ogrodu", wrecz narkotyczny.
Dla mnie to perfumy: "Ce soir..... et toujours"
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 18:01   #8
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Ce soir ou jamais Goutal

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Basiu- jesli pozwolisz, to podpisze sie, pod Twoja opinia- mam dokladnie takie same skojarzenia
Dla mnie to roze z grubymi, aksamitnymi platkami, w kolorze burgunda- wilgotne i gorace, po dniu spedzonym, w pelnym sloncu.
Tak jak napisalas, czuje "zaduch letniego ogrodu", wrecz narkotyczny.
Dla mnie to perfumy: "Ce soir..... et toujours"
Jasne,że pozwolęBardzo sie cieszę,że odbierasz ten zapach tak jak ja.Dla mnie jest on mistrzowsko skonstruowany.Nie posiadam co prawda flakonika, ale wiem,że stanie kiedyś na mojej toaletce.Na razie mam już drugą próbkę i uwielbiam go na sobie czasem po prostu poczuć.Na mnie jest bardzo trwały
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 18:07   #9
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Ce soir ou jamais Goutal

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
Jasne,że pozwolęBardzo sie cieszę,że odbierasz ten zapach tak jak ja.Dla mnie jest on mistrzowsko skonstruowany.Nie posiadam co prawda flakonika, ale wiem,że stanie kiedyś na mojej toaletce.Na razie mam już drugą próbkę i uwielbiam go na sobie czasem po prostu poczuć.Na mnie jest bardzo trwały
A jaka posiadasz wersje; EdP czy EdT?
Ja mam EdP, ktora jest zabojczo trwala, b. kremowa i "gesta".
Ciekawa jestem czy bardzo rozni sie, od EdT.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:41   #10
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Ce soir ou jamais Goutal

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
A jaka posiadasz wersje; EdP czy EdT?
Ja mam EdP, ktora jest zabojczo trwala, b. kremowa i "gesta".
Ciekawa jestem czy bardzo rozni sie, od EdT.
Ja mam próbkę zapachu edt.Edp niestety nie znam.Pamiętam jednak jaka wielka była różnica pomiędzy Eau de Charlotte edt a edp.Edp była także bardziej gęsta i czekoladowa.Edt mniej trwała.Ce Soir w tej wersji co poznałam podoba mi się bardzo.Aż się boję pomyśleć jak zareagowałby mój portfel gdybym poznała edp
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:51   #11
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Ce soir ou jamais Goutal

Tak, wlasnie myslalam, ze roznice sa znaczne.
Musze przyznac, ze sama planowalam zakup 100ml EdT (pomimo, ze mialam wczesniej probke EdP), ale Truskawka niespodziewanie zmienila asortyment i ceny , wiec ostatecznie zdecydowalam sie na 50ml EdP. LINK
Teraz 50ml EdP kosztuje tam ok.200zl, a wczesniej mieli 100ml EdT za 180,-
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.