Dokumenty z uczelni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-30, 10:48   #1
mattew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1

Dokumenty z uczelni


Witam!
Mam pytanie dotyczące moich dokumentów, ponieważ chcę zmienić kierunek uczelnie. Sprawa wygląda tak:
W poniedziałek byłem w dziekanacie mojego Uniwerku po obiegówkę, przy tym napisałem podanie do prodziekana o skreślenie mnie z listy studentów,Pani tam mi powiedziała, że do środy będzie potwierdzenie do odebrania... ja nie oddałem jeszcze obiegówki bo albo biuro w akademiku albo co innego było zamknięte.Tak latałem cały tydzień. Stąd moje pytania...
1.Czy jeśli nie oddam tej obiegówki i chyba legitymacji, będą mi naliczać karę ?
2.Czy jeśli nie odbiorę tych dokumentów i nie złożę legitymacji i obiegówki to nie będę miał możliwości złożenia dokumentów na uczelnie innym mieście ?
3. Czy będą jakieś dodatkowe opłaty za punkty ECTS na nowej uczelni?

btw. dokumenty to KSERO ODPISU matury KSERO świadectwa z technikum, zdjęcia i KSERO dowodu osobistego.

z góry dzięki za odpowiedzi ! Pozdrawiam:co ol:
mattew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 12:08   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dokumenty z uczelni

Cytat:
Napisane przez mattew Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie dotyczące moich dokumentów, ponieważ chcę zmienić kierunek uczelnie. Sprawa wygląda tak:
W poniedziałek byłem w dziekanacie mojego Uniwerku po obiegówkę, przy tym napisałem podanie do prodziekana o skreślenie mnie z listy studentów,Pani tam mi powiedziała, że do środy będzie potwierdzenie do odebrania... ja nie oddałem jeszcze obiegówki bo albo biuro w akademiku albo co innego było zamknięte.Tak latałem cały tydzień. Stąd moje pytania...
1.Czy jeśli nie oddam tej obiegówki i chyba legitymacji, będą mi naliczać karę ?
2.Czy jeśli nie odbiorę tych dokumentów i nie złożę legitymacji i obiegówki to nie będę miał możliwości złożenia dokumentów na uczelnie innym mieście ?
3. Czy będą jakieś dodatkowe opłaty za punkty ECTS na nowej uczelni?

btw. dokumenty to KSERO ODPISU matury KSERO świadectwa z technikum, zdjęcia i KSERO dowodu osobistego.

z góry dzięki za odpowiedzi ! Pozdrawiam:co ol:
Pierwsze pytanie - nie wiem, jaka to może być kara, ale owszem, akurat w sprawie obiegówki niektóre uczelnie są bardzo upierdliwe i mogą Cię długo męczyć o oddanie jej.
Drugie pytanie - uczelnia na którą będziesz aplikował nie będzie patrzyć jak rozliczyłeś się z poprzednią swoją uczelnią. Chyba, że nie będziesz się normalnie rekrutował a przepisywał i nowa uczelnia będzie potrzebować jakichś papierów ze starej, że "jesteś ok".
Trzecie pytanie - opłaty za punkty ECTS masz wtedy, gdy otrzymałeś zaliczenie z jakichś przedmiotów i braknie Ci bezpłatnych punktów na nowe przedmioty.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 13:08:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.