Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 14:45   #421
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Witaj agnieska
Jest mi bardzo miło, że ktokolwiek zauważył moją nieobecność na forum.
Miałam troszkę zawirowań, ale teraz już sie ze wszystkiego pozbierałam
Trudno nie zauważyć Twojej nieobecności (i ślicznego avatara ) nawet przy (własnej) zmniejszonej aktywności na forum

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2008-07-05 o 15:23
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 18:54   #422
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Lepiej dołożyć kilka groszy i kupić chusteczki do higieny intymnej Cleanic. Je mogę polecić z czystym sumieniem.
i tak zrobię, miałam je kiedyś i byłam bardzo zadowolona, dziękuję za przypomnienie, ich wieeelki plus to dla mnie możliwość spłukania w toalecie
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 20:07   #423
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez gabriela29 Pokaż wiadomość
maja55, spora ta aktualizacja ale bardzo fajna.
Ja obecnie jestem na etapie wykańczania zapasów, więc nic nie kupuję, taki mam wakacyjny postW czerwcu kupiłam sobie tylko filtr, w konkursie wygrałam kosmetyki L'oreala z filtrem (puder, cień i róż) i to mi starczy. We wrześniu powróce do kupowania kolorówki

Ja też brałam udział w tym konkursie ale nie miałam szczęścia. A tak z ciekawości co tam ciekawego napisałaś że cię wybrali, ja próbowałam codziennie i niestety nie wybrali mnie.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 22:27   #424
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

wiesz co musisz przede wszystkim napisać bardzo dużo. tak zrobiłam ja i zrobiła moja koleżanka z pracy, która też wygrała Bo jak pisałam tak po 10 zdań, bardziej zdawkowo, to mnie nie wybrali. Chodzi o to,żeby napisać tak poetycko trochę, wzniośle, obrazowo itd. Ja miałam pytanie o zalety produktu L'oreala, to zrobiłam 15 punktów i do każdego napisałam po 5 zdań. Nie byy to suche informacje,ale nawiązywałam do własnego życia, jak się sprawdza produkt w moim użytkowaniu na co dzień.

Jeszcze jutro jest ostatni dzień konkursu, także warto spróbować,bo nagrody są superowe, marzyłam o pudrze True Match,a jeszcze cień i róż...

Powodzenia!!!!
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 07:24   #425
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Wklejam moją aktualizację z czerwca i początku lipca(aż tyle tego jest, że się sama zdziwiłam ).

Wszystkiego już używam, więc jak ktoś będzie miał pytania, to proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7070025.jpg (47,4 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7070028.jpg (48,7 KB, 248 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 08:02   #426
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wklejam moją aktualizację z czerwca i początku lipca(aż tyle tego jest, że się sama zdziwiłam ).

Wszystkiego już używam, więc jak ktoś będzie miał pytania, to proszę
Isa666 prosze napisz coś na temat tej pianki Lirene oraz żelu kokosowego Kamill?
Poleciłabys te produkty?
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 09:53   #427
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez gabriela29 Pokaż wiadomość
maja55, spora ta aktualizacja ale bardzo fajna.
Ja obecnie jestem na etapie wykańczania zapasów, więc nic nie kupuję, taki mam wakacyjny postW czerwcu kupiłam sobie tylko filtr, w konkursie wygrałam kosmetyki L'oreala z filtrem (puder, cień i róż) i to mi starczy. We wrześniu powróce do kupowania kolorówki
Dziękuję. Spora, bo większość kosmetyków po prostu była na wykończeniu i musiałam uzupełnić zapasy. A teraz pojawiły się kolejne braki więc niedługo będę musiała zrobić nalot na aptekę i znów aktualizować.
Jeśli chodzi o kolorówkę to oczywiście kusi mnie sporo cudów, ale głos rozsądku wygrywa, bo tak naprawdę i tak serwuję sobie dość skąpy makijaż więc i tak bym ich używała tylko od wielkiego dzwonu.
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Trudno nie zauważyć Twojej nieobecności (i ślicznego avatara ) nawet przy (własnej) zmniejszonej aktywności na forum
Jak miałam chwilkę i weszłam na forum to z przerażeniem stwierdziłam, że pod moja nieobecnością zniknęło z forum wiele wizażanek, których posty i recenzje na KWC uwielbiałam czytać. Na szczęście po dalszym wgłębieniu się w forum stwierdziłam, że to tylko zmniejszenie częstotliwości udzielania się i mogłam odetchnąć z ulgą.
Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
i tak zrobię, miałam je kiedyś i byłam bardzo zadowolona, dziękuję za przypomnienie, ich wieeelki plus to dla mnie możliwość spłukania w toalecie
.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wklejam moją aktualizację z czerwca i początku lipca(aż tyle tego jest, że się sama zdziwiłam ).

Wszystkiego już używam, więc jak ktoś będzie miał pytania, to proszę
Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Isa666 prosze napisz coś na temat tej pianki Lirene oraz żelu kokosowego Kamill?
Poleciłabys te produkty?
Podpinam się pod pytanie Cassandry o piankę Lirene. Miałam kiedyś Aksamitny Zel bez SLS z Lirene i byłam z niego zadowolona. Czy pianka ściąga/wysusza? Dobrze zmywa filtr +puder? Czy jest wydajna?(miałam kiedys dość fajną piankę Pharmaceris ale była strasznie niewydajna).

Mam jeszcze pytanie o kokosowe masło Ziaji. Czy nawilża tylko"powierzchniowo" jak czarne masło Rebuild Ziaji (tzn. po kąpieli smaruję się masłem, skóra jest nawilżona, jednak rano woła już kolejnej porcji nawilżenia) czy czujesz duże nawilżenie/odżywienie ciała po tym maśle?
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 10:10   #428
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wklejam moją aktualizację z czerwca i początku lipca(aż tyle tego jest, że się sama zdziwiłam ).

Wszystkiego już używam, więc jak ktoś będzie miał pytania, to proszę
co możesz powiedzieć na temat tego nowego sprayu Gliss Kur z różą?
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:29   #429
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
co możesz powiedzieć na temat tego nowego sprayu Gliss Kur z różą?
Też chciałam jeszcze o ten spray zapytać? Czy po nałożeniu jego włosy nie są już za parę godzin przyklapnięte i tłuste? Do jakich włsów jest ten spray i jakie ma działanie?
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:31   #430
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cassandro 23 i Maju co do pianki Lirene, to nie wiem co sądzić o niej póki co Kupiłam ją, bo nie ma SLS-a, ale wydaje mi się, że przez to słabo czyści moją mieszaną cerę(2 razy już mi się zdarzyło, że zmywając nią makijaż wacik z tonikiem, którym przecierałam potem twarz był brudny - resztki podkładu i pudru[używam teraz mineralnego L`oreala na filtr Avene 50+] ). Mnie SLS-y nie podrażniają i chyba bardziej mi służą środki myjące, które je zawierają, bo ta pianka daje mi takie jakieś uczucie "niedomycia"
Nie wysusza twarzy, ale to niedomycie mnie trochę denerwuje, zobaczym co będzie przy dłuższym stosowaniu.

Żel Kamill kupiłam, bo spodobał mi się zapach - słodka czekoladka z kokosem(jak batonik Bounty ). Zapach jest naprawdę bardzo apetyczny i nie czuć chemicznego polotu! Aż się chce go wypić Ma kremową konsystencję, choć równoszcześnie lejącą, ale ja używam go na gąbkę i się świetnie wtedy pieni. Jak najbardziej polecam i będę też testować inne zapachy

Masło kokosowe Ziaja wg. mnie dobrze nawilża, ale moja skóra nie potrzebuje mocnych nawilżaczy, byle jaki zwykły balsam mi wystarcza Masłe Re-built nie mialam więc nie mogę porównać, ale to uważam, że dobrze nawilża i lekko też natłuszcza skórę a rano nie jest sucha.

Yovitka21 spray Gliss kur z różą przede wszystkim pięknie słodko-różanie pachnie Mi ten zapach przypomina zapach serii So free z Senses z Avonu, która była ze 2 lata temu limitowanką na lato. Ja mam teraz włosy rozjaśniane pasemkami i tego sprayu używam po umyciu włosów, bo pomaga je rozczesać, nadaje zapach i włoski się tak nie puszą jak bez spryskania Na pewno nie powoduje tłuszczenia czy oklapnięcia(a pryskam na raz dość sporo), przeznaczony jest do włosów suchych. Ja teraz mam suche właśnie po pasemkach a po sprayu nie wyglądają jak siano, tylko są bardziej gładkie.
Wg. mnie to kolejny dobry spray Gliss kur, ja te spraye lubię i zawsze któryś mam w swojej kosmetyczce
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:36   #431
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Yovitka21 spray Gliss kur z różą przede wszystkim pięknie słodko-różanie pachnie Mi ten zapach przypomina zapach serii So free z Senses z Avonu, która była ze 2 lata temu limitowanką na lato. Ja mam teraz włosy rozjaśniane pasemkami i tego sprayu używam po umyciu włosów, bo pomaga je rozczesać, nadaje zapach i włoski się tak nie puszą jak bez spryskania Na pewno nie powoduje tłuszczenia czy oklapnięcia(a pryskam na raz dość sporo), przeznaczony jest do włosów suchych. Ja teraz mam suche właśnie po pasemkach a po sprayu nie wyglądają jak siano, tylko są bardziej gładkie.
Wg. mnie to kolejny dobry spray Gliss kur, ja te spraye lubię i zawsze któryś mam w swojej kosmetyczce
dzieki...no jeśli pacznie tak jak So free to napewno ją zakupie...uwielbiałam ten zapach...
a bardzo lubie te spraye Kliss Kura
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 10:43   #432
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Isa, dziękuję za odpowiedź.
Masło Ziaji na pewno kupie, bo u mnie nawilżacze do ciała schodzą ekspresowo.
Jeśli chodzi o piankę Lirene to zerknęłam na KWC i opinie zróżnicowane. Jednak z bez slsowych żeli najbardziej pasuje mi Avene (a jest wydajny) więc pozostanę przy nim a potem spróbuje Prevogol albo Topialyse.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:51   #433
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Isa666 dziękuje za odpowiedz
Skusiłaś mnie na ten żelik Camill, jeszcze nigdy nie miałam nic z tej serii, lubie testować różne żele pod prysznic więc napewno kupie

Narobiłas mi tez apetytu na ten spray (to chyba jakaś nowość??), mam suche włosy na końcówkach, skutek farbowania nigdy nie mam czasu na nakładanie odżywek a potem czekanie paru minut na spłukanie. A takim spreyem psik psik i po robocie
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:04   #434
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Trochę się wcinam, bo nigdy się na tym wątku nie wypowiadałam, choć podglądałam go od kiedy zarejestrowałam się na wizazu

Maju, z czystym sumieniem moge polecić Ci provegol. Kupiłam go gdy miałam w planach easy peel i sprawdził się rewelacyjnie, gdy skóra schodziła ze mnie płatami, a jedynym tolerowanym przez moją twarz kremem był cicalfate Avene. TŻ-atopik używa go do mycia całego ciała, ja tylko do twarzy i jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie zagwarantuję, że będzie dla Ciebie lepszy od topialyse lub żelu avene, bo nie mam nawet porównania, ale wypróbować warto, choćby dlatego, że oprócz bardzo ekonomicznych opakowań po 500 i 1000 ml widziałam mniejsze - chyba 250, w każdym razie do testowania w sam raz.
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:56   #435
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Witam
Dawno mnie na kosmetyczce nie bylo...
Po prawie roku systematycznego zuzywania zapasow i abstynencji zakupowej zbiory pielegnacji wreszcie dobrnely do optymalnego stanu
Pozdrawiam wszystkie wizazowe dusze zmagajace sie z zapasami Wiem ile to kosztuje samozaparcia, oj, mordega
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (73,1 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cialo.jpg (75,3 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inne.jpg (66,0 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (70,8 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zeby.jpg (62,9 KB, 134 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 12:13   #436
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wklejam moją aktualizację z czerwca i początku lipca(aż tyle tego jest, że się sama zdziwiłam ).

Wszystkiego już używam, więc jak ktoś będzie miał pytania, to proszę
fajna aktualizacja
jak się sprawują te preparaty do stóp Avonu?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Witam
Dawno mnie na kosmetyczce nie bylo...
Po prawie roku systematycznego zuzywania zapasow i abstynencji zakupowej zbiory pielegnacji wreszcie dobrnely do optymalnego stanu
Pozdrawiam wszystkie wizazowe dusze zmagajace sie z zapasami Wiem ile to kosztuje samozaparcia, oj, mordega
świetna ilość sama bym chciała mieć taki zbiór
Sensibio gości u większości z Was.. tak dobry jest ten micel?
jaki jest Anthelios w tej postaci? (używam fluide extreme)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 12:18   #437
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Organzzo nie jestem zbyt zadowolona z tej sezonówki arbuzowej Avonu
Scrub, to nic innego jak różowa woda, zerowe ścieranie i drobinek jak na lekarstwo - najgorszy ze wszystkich scrubów jakie używałam z Avonu.
Spray ładnie pachnie i tylko chwilkę chłodzi, ale ja go też do butów używam dla odświeżenia
Krem do stóp jest wodnisto-żelowy, Hosenka pisała, że pachnie alkoholoem i fakt, czuć alkohol, ale mi nawet nie przeszkadza, bo się ulatnia dość szybko. A że krem nie jest tłusty ani gęsty to na lato w sam raz, bo się szybko wchłania.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 12:30   #438
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Organzzo nie jestem zbyt zadowolona z tej sezonówki arbuzowej Avonu
Scrub, to nic innego jak różowa woda, zerowe ścieranie i drobinek jak na lekarstwo - najgorszy ze wszystkich scrubów jakie używałam z Avonu.
Spray ładnie pachnie i tylko chwilkę chłodzi, ale ja go też do butów używam dla odświeżenia
Krem do stóp jest wodnisto-żelowy, Hosenka pisała, że pachnie alkoholoem i fakt, czuć alkohol, ale mi nawet nie przeszkadza, bo się ulatnia dość szybko. A że krem nie jest tłusty ani gęsty to na lato w sam raz, bo się szybko wchłania.
u, a ta seria zapowiadała się nieźle może kupię spray.. sama już nie wiem
w każdym bądź razie dziękuję
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 12:44   #439
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez pepitka Pokaż wiadomość
Trochę się wcinam, bo nigdy się na tym wątku nie wypowiadałam, choć podglądałam go od kiedy zarejestrowałam się na wizazu

Maju, z czystym sumieniem moge polecić Ci provegol. Kupiłam go gdy miałam w planach easy peel i sprawdził się rewelacyjnie, gdy skóra schodziła ze mnie płatami, a jedynym tolerowanym przez moją twarz kremem był cicalfate Avene. TŻ-atopik używa go do mycia całego ciała, ja tylko do twarzy i jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie zagwarantuję, że będzie dla Ciebie lepszy od topialyse lub żelu avene, bo nie mam nawet porównania, ale wypróbować warto, choćby dlatego, że oprócz bardzo ekonomicznych opakowań po 500 i 1000 ml widziałam mniejsze - chyba 250, w każdym razie do testowania w sam raz.
pepitkaDziękuję za radę
Na początek na pewno nie zdecydowałabym się na litrową butlę. Ale na 250 ml też nie będę się rozdrabniać i kupiłabym raczej 500 ml. Prevogol ma lepsze recenzje na KWC więc będę musiała się wczytać w nie głębiej (bo Topialyse jest skreślany głownie za chemiczny zapach/brak zapachu co mi akurat nie przeszkadza).
vril
Bardzo przyjemny dla oka zbiór. Ilość godna pozazdroszczenia.
Widzę, że przypadły Ci (a raczej Twojej skórze) do gustu kosmetyki AA.
Zauważyłam Tonik antybakteryjny z kwasem azelainowym. Uwielbiam AD i Skinorem, ale nie miałam pojęcia, że istnieje tonik z tym kwasem. Nigdy nie przyglądałam się kosmetykom AA więc nie jestem rozeznana w ich ofercie. Właśnie znalazłam go na KWC, ale nie ma tam Twojej recenzji.
Opisz, proszę, wrażenia z użytkowania tego toniku.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

Sensibio gości u większości z Was.. tak dobry jest ten micel?
Dla mnie jest cudny. I jest rewelacyjny do demakijażu oczu. Dobrze zmywa nawet tusze dające efekt teatralnie pogrubionych i wydłużonych rzęs. I przy tym zero podrażnień.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 13:28   #440
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wklejam moją aktualizację z czerwca i początku lipca(aż tyle tego jest, że się sama zdziwiłam ).

Wszystkiego już używam, więc jak ktoś będzie miał pytania, to proszę
Widzę, że obydwie mamy odżywkę płynny jedwab, nawet tyle samo zużytą

(Miałam mieć pytania, ale zauważyłam, że już na nie odpowiedziałaś wcześniej )
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:40   #441
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
świetna ilość sama bym chciała mieć taki zbiór
Sensibio gości u większości z Was.. tak dobry jest ten micel?
jaki jest Anthelios w tej postaci? (używam fluide extreme)
Ciezko bylo sie powstrzymac od zakupow i zuzywac zapasy, w dodatku czesto nielubioanych kosmetykow, ktore sie dostalo Dobilam jednak do mety i w nagrode urzadzilam zakupy
Micel Sensibio H2O rzeczywiscie godny miana KWC, ja go uzywam do zmywania oczu lub calej twarzy po nocy - jest to jedyny preparat, ktory mnie nie szczypie w oczy dlatego jestem mu wierna, nawet nie jestem w stanie powiedziec, ktora to butla ale pewnie fyfnasta
LRP Creme Fondante - jedyny filtr jaki trawie, bo nie zawiera alkoholu i daje sie u mnie wklepac bez przeszkod, oczywiscie cos tam zapycha ale mniej niz inne wynalazki. Postac dosc lejacego kremu, do tego musze przyznac, ze lubie jego zapach, taki czysto filtowy ale bez tych okropnych oparow procentow

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
(bo Topialyse jest skreślany głownie za chemiczny zapach/brak zapachu co mi akurat nie przeszkadza).
vril
Bardzo przyjemny dla oka zbiór. Ilość godna pozazdroszczenia.
Widzę, że przypadły Ci (a raczej Twojej skórze) do gustu kosmetyki AA.
Zauważyłam Tonik antybakteryjny z kwasem azelainowym. Uwielbiam AD i Skinorem, ale nie miałam pojęcia, że istnieje tonik z tym kwasem. Nigdy nie przyglądałam się kosmetykom AA więc nie jestem rozeznana w ich ofercie. Właśnie znalazłam go na KWC, ale nie ma tam Twojej recenzji.
Opisz, proszę, wrażenia z użytkowania tego toniku.
Wtrace swoje trzy grosze na temat Topialyse. Zapach rzeczywiscie chemiczny ale nie omdlewajacy, gorzej, ze sam zel jest dosc tepy, prawie wcale sie nie pieni (ja uzywam gabeczki do mycia twarzy i wiekszosc preparatow fajnie sie na niej pieni, do tego wmawiam sobie, ze uskuteczniam tym samym masaz i scieram martwe komorki lepiej niz samymi palcami), ciagle sie czulam po tym zelu niedomyta. Przez pierwszy tydzien wysuszyl mi skore na policzkach ale potem juz cera sie przyzwyczaila i bylo Ok ale zakupu zaniechalam (mialam spora odlewke) ze wzgledu na to uczucie slabego oczyszczania. Jezli chodzi o zel z podobnej kategorii to polece LRP Toleriane, zdecydowanie lepszy od Topialyse.

Serie AA to moje najnowsze odkrycie
Nie umiescilam jeszcze recenzji na KWC (ale zamierzam), bo stosuje od niedawna, jak zuzyje po dwa opakowania wszystkiego to cos naskrobie
Na wstepie moge tylko rzec, ze AA Therapy Tradzik...
zel - pachnie jak ziola prowansalskie dobrze sie pieni, dobrze zmywa makijaz i filtry, nie wysusza, a nawet pozostawia jakby nawilzajacy filtr, nie podraznia i nie mam po nim czerwonych plam na twarzy.
tonik - troche sie klei, nalozony na niego DDMG troche sie swieci, co jest dla mnie zaskoczeniem ale bez dramatu. Dlugo nie uzywalam tonikow, bo stosowalam zel typu 2 w 1 i przeszkadza mi teraz ta dodatkowa warstwa ale to kwestia przyzwyczajenia, dam znac jak sie sprawuje gdy pouzywam dluzej. Podraznien nie stwierdzilam.

P.S. Ciesze sie, ze wrocilas, rzeczywiscie widac bylo Twoj brak na Wizazu. Pojawia sie nowe makijaze na MM?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:25   #442
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Maja ja też uwielbiam kwas azelainowy i mogę Ci polecić tonik Norela z tym kwasem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wej-ph-50.html . Pamiętam że nie lubisz lepkich toników, ten nie zostawia na skórze żadnej warstwy, a działanie - cudo. 500ml schodzi aż miło, będę musiała zrobić zapasy

Vril podziwiam sama bym nie potrafiła (i raczej nie chciała )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:52   #443
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dla mnie jest cudny. I jest rewelacyjny do demakijażu oczu. Dobrze zmywa nawet tusze dające efekt teatralnie pogrubionych i wydłużonych rzęs. I przy tym zero podrażnień.
Dziękuję często preparaty do demakijażu zachwycają mnie na początku, a potem właśnie podrażniają..

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ciezko bylo sie powstrzymac od zakupow i zuzywac zapasy, w dodatku czesto nielubioanych kosmetykow, ktore sie dostalo Dobilam jednak do mety i w nagrode urzadzilam zakupy
Micel Sensibio H2O rzeczywiscie godny miana KWC, ja go uzywam do zmywania oczu lub calej twarzy po nocy - jest to jedyny preparat, ktory mnie nie szczypie w oczy dlatego jestem mu wierna, nawet nie jestem w stanie powiedziec, ktora to butla ale pewnie fyfnasta
LRP Creme Fondante - jedyny filtr jaki trawie, bo nie zawiera alkoholu i daje sie u mnie wklepac bez przeszkod, oczywiscie cos tam zapycha ale mniej niz inne wynalazki. Postac dosc lejacego kremu, do tego musze przyznac, ze lubie jego zapach, taki czysto filtowy ale bez tych okropnych oparow procentow
dzięki wielkie
napewno nabędę Sensibio czuję, że tego właśnie potrzebuję

nie wiedziałam, że Antheliosy występują też w wersji bezalkoholowej


Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Maja ja też uwielbiam kwas azelainowy i mogę Ci polecić tonik Norela z tym kwasem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wej-ph-50.html . Pamiętam że nie lubisz lepkich toników, ten nie zostawia na skórze żadnej warstwy, a działanie - cudo. 500ml schodzi aż miło, będę musiała zrobić zapasy
z opisu wynika, że dla mnie także by się nadał gdzie można znaleźć to cudo?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:59   #444
paulinnamalinna
Raczkowanie
 
Avatar paulinnamalinna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 180
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Maja ja też uwielbiam kwas azelainowy i mogę Ci polecić tonik Norela z tym kwasem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wej-ph-50.html . Pamiętam że nie lubisz lepkich toników, ten nie zostawia na skórze żadnej warstwy, a działanie - cudo. 500ml schodzi aż miło, będę musiała zrobić zapasy
Agniesko, gdzie kupujesz tonik Norela? Mam ochotę go wyprobować, ale zerknęłam na KWC i podana jest tam cena 24 zł za 500ml,a a na Allegro ta sama pojemność 54zł. Nie chciałabym przepłacić.
paulinnamalinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 18:05   #445
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Maja ja też uwielbiam kwas azelainowy i mogę Ci polecić tonik Norela z tym kwasem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wej-ph-50.html . Pamiętam że nie lubisz lepkich toników, ten nie zostawia na skórze żadnej warstwy, a działanie - cudo. 500ml schodzi aż miło, będę musiała zrobić zapasy (...)
Ulala Muszę się za nim porozglądać... Albo za nim, albo za tym ze zbiorów Vril. Ten z AA jest chyba bardziej dostępny. Jeszcze tylko składy sobie zbadam.

Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że kwasu azelainowego można szukać w tonikach...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 18:19   #446
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Vril, przyjemny zbiór Możesz mi powiedzieć, jak pachnie 30-stka Rossmann'owska? Bo zapach jej siostrzyczki, 50-tki, przypomina mi bardzo alkoholowe piwo
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 18:24   #447
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Tonik dostępny jest na targach i w sklepach oferujących profesjonalne kosmetyki na Allegro jest straszne przebicie, ja kupowałam tu http://sklep.cosmetic.pl/szczegoly/1...uno_care_500ml
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 18:57   #448
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Vril podziwiam sama bym nie potrafiła (i raczej nie chciała )
Si, zuzywanie trefnych prezentow, to zadna przyjemnosc ale ja jestem konsekwentna cholera uparta jak mul, jak sie zaparlam, to glupio bylo sie wycofac Najgorzej wspominam balsamy brazujace, w zyciu narodu wiecej tego dziadostwa nie tkne chocby mi doplacali

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie wiedziałam, że Antheliosy występują też w wersji bezalkoholowej
LRP Creme Fondante 50+ jest bezalkoholowy wlasnie ale gdybys zdecydowala sie na zakup, to zwroc uwage, by opakowanie bylo takie jak na moim zdjeciu, gdyz w tym roku wyszla "ulepszona" wersja filtrow LRP i niestety w nowej 50-tce do twarzy jest alkohol denat. (opakowanie z pomaranczowym paskiem przez srodek), na szczescie wersja bezalkoholowa wciaz jest w sprzedazy

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Vril, przyjemny zbiór Możesz mi powiedzieć, jak pachnie 30-stka Rossmann'owska? Bo zapach jej siostrzyczki, 50-tki, przypomina mi bardzo alkoholowe piwo
Masakrycznie Browar potworny, wiecej nie kupie. Chcialam 50-tke (nie bylo), bo naczytalam sie, ze to stabilne filtry w dodatku za dobra cene i nawet mnie ten alkohol nie przestarszyl w skladzie, bo go do smarowania kadluba z konczynami kupilam ale tym piwskiem mnie jednak powala skutecznie. Skoro piszesz, ze 50-tka taka sama, to podziekuje rossmannowskim filtrom i wroce do LRP Lait Veloute lub kupie spray Klorane - to juz lepsza landrynka od zupy chmielowej, brr...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:03   #449
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Masakrycznie Browar potworny, wiecej nie kupie. Chcialam 50-tke (nie bylo), bo naczytalam sie, ze to stabilne filtry w dodatku za dobra cene i nawet mnie ten alkohol nie przestarszyl w skladzie, bo go do smarowania kadluba z konczynami kupilam ale tym piwskiem mnie jednak powala skutecznie. Skoro piszesz, ze 50-tka taka sama, to podziekuje rossmannowskim filtrom i wroce do LRP Lait Veloute lub kupie spray Klorane - to juz lepsza landrynka od zupy chmielowej, brr...
Uhm, myślałam, że będzie lepsza No nic, trudno. Zdzierżę jakoś ten zapach, ale tylko ze względu na to, że bardzo podpasował mi ten filtr.
A może filtry z Rossmann'a te normalne, dla dorosłych? Chyba z tegorocznej edycji niektóre są fotostabilne?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:23   #450
xXHappyGirl948Xx
Przyczajenie
 
Avatar xXHappyGirl948Xx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań :)
Wiadomości: 15
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

A to mój malutki zestawik, na razie nic więcej nie potrzebuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0156.jpg (44,4 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0157.jpg (41,8 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0158.jpg (141,5 KB, 147 załadowań)
xXHappyGirl948Xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.