kosmetyczka Gorzów - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 19:04   #151
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: PRZEDŁUŻANIE RZĘS- TRÓJMIASTO, kogo polecacie ?

dolaczam sie do pytania
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 11:16   #152
Maaalagosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: PRZEDŁUŻANIE RZĘS- TRÓJMIASTO, kogo polecacie ?

Ja polecam p Malgosie moja imienniczke namiary dostalam od kolezanki, ktora bardzo sobie chwalila, z ktorej i ja jestem bardzo zadowolona pracuje na markowych produktach i jest bardzo dokladna.. Jezeli chodzi o ceny to mysle ze sa standrdowe mozna sie skontaktowac przez maila piekne.rzeski@wp.pl.. Jak poprosicie to bez problemu wysyla zdjecia swoich malych dziel sztuki

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Jezeli chodzi o te panie ktorych nalezy sie strzec, to tych wszystkich pseudo profesjonalistek bez stosownego szkolenia z tego zakresu i pracujacych na badziewnych produktach bo mozna z problemami wzroku u okulisty wyladowac..
Maaalagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 07:42   #153
niceness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 204
Dot.: PRZEDŁUŻANIE RZĘS- TRÓJMIASTO, kogo polecacie ?

Kiedyś byłam chyba na Żabiance ( dziewczyna przedłużała rzęsy w domu) zrobiła mi to prześlicznie, niestety nie mam do niej kontaktu ani nie pamiętam jej imienia....
niceness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 13:45   #154
Maaalagosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: PRZEDŁUŻANIE RZĘS- TRÓJMIASTO, kogo polecacie ?

https://www.facebook.com/photo.php?f...count=3&ref=nf
Maaalagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 07:08   #155
iosa
Przyczajenie
 
Avatar iosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
Dot.: PRZEDŁUŻANIE RZĘS- TRÓJMIASTO, kogo polecacie ?

po pierwsze - z tego zdjęcia wcale nie widać efektu - nic nie widać - jak chcesz reklamować swoje usługi - postaraj się o dobrej jakości zdjęcia.
Po drugie - kto teraz używa taśmy do podklejania rzęs????Jest tyle produktów, które dobrze separują dolne rzęsy, nie narażając klientek na ból - że taśma już dawno odeszła do lamusa
Po 3 - przestańcie w końcu robić wodę z mózgu klientkom nazywając rzęsy MINK rzęsami z Norek! Mink to syntetyki tak samo jak SILK ( jedwabne). Rzęsy 100% Norki nie używa się do aplikacji 1:1 - są za delikatne do tego typu aplikacji.
Skoro syntetyczne MInki nazywasz Norkami - proponuję doszkolenie - gdyż wychodzi na to, że nie za wiele dowiedziałaś się na swoim kursie.

proponuję chociaż poczytać http://gesterzesy.blogspot.com/2013/...owk-kilka.html

Poćwicz może pierw na rodzinie/znajomych aplikacje i dopiero jak już dojdziesz do wprawy - zacznij reklamować swoje usługi.
iosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 21:31   #156
kamiss88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Ja kupiłam grupon dwa razy. Na manualne + kawitacyjny. Za pierwszym razem byłam na marszałkowskiej - prócz problemu z trafieniem - raczej wszystko było okej - wyszłam zadowolona. Wczoraj poszłam na Sienną - ta dla odmiany, dla porównania - i co? I nigdy więcej! Cały zabieg trwał ok 40 min (przez tel pani mówiła, że czas trwania to standardowo ok 1.30 h). Zabieg zaczął się od peelingu kawitacyjnego, bez wstępnego przygotowania skóry, a zakończył oczyszczaniem manualnym -bez użycia wapozonu - bo jak Pani stwierdziła -"coś się zepsuł i chyba będę musiała go przeczyścić". Przepraszam, czy to, że idę na zabieg z kuponu promocyjnego to znaczy, że mam mieć zabieg odwalony byle jak, byle szybciej?
Ja tam nigdy więcej nie wrócę, a Wam nie polecam. Jeśli już, to na Marszałkowską maszerujcie
kamiss88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 16:33   #157
klujanka21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: kosmetyczka Gorzów

Witam drogie Panie,
Polecam gabinet Medi-Derm na ul. Szkolnej 4.
Mila i fachowa obsługa. Szeroki wybór zabiegów, dla każdego coś się znajdzie. Zabiegi laserowe, oczyszczania, zabiegi na trądzik, lifting. mezoterapia igłowa, zamykanie naczynek laseren ND:YAG (bardzo skuteczny po pierwszej wizycie).
Polecam z pelna odpowiedzialnoscia

Podaje stronke www dla zainteresowanych:
www.medi-derm.pl
klujanka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 16:49   #158
olusiak18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 21
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Nie polecam !!!!! nie dość , że 20 min czekalam az mnie przyjmie, to zabieg robila mi 10 min, co w przypadku kawitacji jest smieszne , wiem bo bylam w innych salonach na tym samym zabiegu, zero efektu i oczyszcznonych porów , po za tym co chwilę sama się wyłączała maszyna do peelingu, ah i oczywiscie namawiała mnie na kolejny wydatek jakim byl kwas migdalowy .... śmiech na sali - pisalam o siennej
olusiak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 13:13   #159
nawrotka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Absolutnie nie polecam pseudo kosmetyczka w pseudo salonie!
nawrotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 16:11   #160
nawrotka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

Pseudo salon SPA Atelier Monique Bogdanow
ul. Marszałkowska 87/49Warszawa

Nie wiem przez jak długi jeszcze czas będę żałowała spotkania z tą pseudo kosmetyczką w jej pseudo salonie! Kupiłam zabieg mikrodermabrazji na grouponie za 69 zł. W sumie dodzwoniłam się dość szybko jednak termin dostałam za 1,5 tygodnia. Przyznam się bez bicia, że zanim kupiłam kupon nie zapoznałam się z opiniami ale już nigdy nie popełnię tego błędu. Trafić do salonu graniczy z cudem – zero szyldu trzeba pytać ochrony z budynku obok. „Salon” mieści się w zwykłym mieszkaniu w bloku. Po wejściu zaduch nie z tej ziemi jakby nigdy tam nie wietrzono. Poczekalnia to dwa krzesła i stolik z lampką. Ciemno, że nawet trudno cokolwiek czytać. Przyjęła mnie pani Monika bez fartucha. Myślałam, że jak zacznie zabieg to włoży fartuch i rękawiczki. Łóżko było zaciągnięte prześcieradłem frotte mokrym od potu poprzedniej klientki. Zero papierowego ręcznika, prześcieradło brudne. Dopilnowałam by włożyła chociaż rękawiczki. Cały zabieg mikrodermabrazji trwał 11 minut! Rozpoczął się zmycie mmi twarzy wacikiem nasączonym wodą. Następnie kilka ruchów „czymś” i dziękuję. W trakcie byłam namawiana na dodatkowo płatne zabiegi: kwasy, oczyszczanie (w tym syfie?!), maseczki itp. Zapytałam o maseczkę po zabiegu owszem ale dodatkowo płatna kremowa: 20 zł a algowa 30 zł. Chciałam jak najszybciej stamtąd wyjść… W ogóle nie wiem co we mnie wstąpiło, że poddałam się tam jakiemukolwiek zabiegowi? Mam niestety nauczkę: tydzień już nie mogę wyleczyć buzi. Po mikrodermabrazji u tej pseudo kosmetyczki dostałam wyprysków na całej buzi L Zabieg taki miałam już wykonywany wielokrotnie w jednym salonie, wiec wiem jak to powinno wyglądać zawsze minimum 45 minut, peeling, maseczka za 99 zł. W tym miesiącu chciałam zaoszczędzić, niestety namnożyłam sobie tylko kłopotów, nikomu nie polecam tego salonu.
nawrotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 21:21   #161
ka_mma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: atelier monique bogdanow

Kilka miesięcy temu korzystałam z usług obu salonów, najpierw chodziłam na sienną później na marszałkowską. Przychodziłam co 2 tygodnie na mikrodermabrazję jakoś w marcu i w kwietniu, bo tak mi poleciła pani kosmetyczka która mi robiła ten zabieg. Po około 5 wizytach ta sama pani powiedziała, żeby teraz przyjść na jesieni na ten sam zabieg. I było wszystko ok, skóra mi się podleczyła (mam zdecydowanie mniejszy trądzik i nieco gładszą skórę). Postanowiłam jednak przyjść wcześniej na peeling kawitacyjny (bo jak mi tłumaczono wcześniej ten zabieg jest odpowiedni na lato zamiast mikrodermabrazji) ponieważ szykowało mi się wesele w rodzinie i chciałam jakoś wyglądać, dlatego wykupiłam kupon na mikro bądź peeling do wyboru, w końcu mają tanio. Niestety po ostatnim odwiedzeniu salonu bardzo się rozczarowałam, mówię tu o marszałkowskiej bo na Siennej nie byłam. Wcześniej było tu dużo przyjemniej, a przede wszystkim czyściej, kiedyś przy mnie był wymieniany pokrowiec na fotel na którym leżałam, były też czyste ręczniki i koce, sama to widziałam, a teraz? Teraz jest dokładnie tak jak pisze osoba z postu powyżej. I tym razem ja też zostałam obsłużona przez "kosmetyczkę" bez fartucha, być może tą samą o której jest napisane w powyższym poście. A przede wszystkim w salonie nie ma już ani tej pani, która mnie wcześniej obsługiwała ani żadnej innej które tam wcześniej widziałam, są zupełnie inne osoby. Ja nie wiem czy są one uważane za lepsze od tych poprzednich czy nie ale mi te zmiany zdecydowanie się nie podobają. Dla mnie ten salon zszedł na psy i we wrześniu będę szukać innego miejsca do powtórzenia mikrodermabrazji. A tego salonu już nie polecam.
ka_mma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 16:29   #162
motylkowa07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 51
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Ja uważam ze taki makijaż jest mega wygodny i na pewno rewelacyjnie sie sprawdza zwłaszcza jesli chodzi o czas urlopowy. Ja jestem jak najbardziej na tak.
motylkowa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 11:11   #163
lace
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Jeden zabieg to chyba średnio możliwe. Oczywiście, że wypadły wszystkie, bo po każdym zabiegu wypadają...
Ja wybrałam estetico (depiluję pachy), jestem po piątym zabiegu. Widzę różnicę, ale myślę, że jeszcze ze dwa razy będę musiała iść. Zabieg zależy od pani kosmetyczki - jedna robi porządniej, druga mniej (a za każdym razem robiła go inna). Ostatnim razem powiedziałam, że jestem trochę zawiedziona efektami i chyba pierwszy raz naprawdę dobrze miałam zrobiony (w sensie, że solidnie, dokładnie, długo), ale nie wiem, czy efekt będzie się różnił (czy po tym piątym zabiegu zniknie więcej). Także jeszcze nie wiem, czy mogę polecić estetico, ale chciałabym się wstrzymać z opinią. Jeszcze tu napiszę.
W estetico jest też ten nowy laser vectus, ale ja nie widzę różnicy między nim a light sheerem. Może mniej boli, ale to też na dobrą sprawę zależy od kosmetyczki - jak często chłodzi głowicę...
lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 09:52   #164
nadia84_84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Piszę serio wszystkie poza jaśniejszymi wypadły. Co do Estetico to się nie orientuję, pozdrawiam i polecam xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-01-06 o 18:34 Powód: Reklama.
nadia84_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 17:37   #165
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

No super jest! a najlepsze to, że takie brwi czy kreski zrobione nie zmażą się podczas pływania! i jak się z wody wychodzi to wygląda się zdecydowanie lepiej niż nieumalowane Panie ;P
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 17:47   #166
nnaattii87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: groupon WARSZAWA kosmetyczka!

NIE POLECAM !!! Ja zakupiłam 2 kupony do salonu na siennej. Zrealizowałam tylko 1, natomiast drugą wizytę odwoływano mi 6-krotnie!!! Za każdym razem zapewniano mnie, że wreszcie mój zabieg się odbędzie i w ramach rekompensaty za oczekiwanie obiecano mi zabieg gratis. Niestety po 6 odwołaniu wizyty zaproponowano mi zwrot gotówki, na który mimo ponagleń musiałam czekać 17 dni. Mało tego, gdy szanowny właściciel odebrał telefon nawet nie użył słowa "przepraszam" i kazał sobie wpaść do salonu po gotówkę!!! Postanowiłam zatem ten salon obsmarować na kilku forach, aby ostrzec potencjalne klientki. CHAMSTWO bez granic. Acha i jeszcze Pani na ul. Siennej twierdzi, że nie mają żadnego salonu na ul. Marszałkowskiej- co za rozbieżność!? Być może już upadł skoro tak się traktuje klientów. Panie Szanowny Właścicielu Atelier- czasy PRLu się bezpowrotnie skończyły- nie robi się już łaski klientowi, że zechce się mu zrealizować usługę!!!
nnaattii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 07:58   #167
motylkowa07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 51
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Tutaj chyba jednak makijaz permanentny brwi i tusz permanentny to takie 2 rózne sprawy. Ale bez watpienia sa dla kobiet wybawieniem
motylkowa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 23:32   #168
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Nie wiem co to tusz permanentny? oO

pzdr

A.
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 11:29   #169
SylwiaKoziel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Dziewczyny nie piszcie głupot, że po jednym zabiegu wypadły Wam wszystkie włosy. Przecież to absurd, tym bardziej, że miałaś ich dużo. Ciemne i grube? Spoko, masz większe szanse, że zabieg faktycznie zadziała dość szybko, ale na pewno nie po jednym zabiegu. Depilacja laserowa to na usunięcie zbędnego owłosienia. Polega to na tym, że laser poprzez łodygę włosa dociera do cebulki i ją niszczy (przypala). Im ciemniejszy włos tym lepiej, ale laser działa TYLKO na włoski w fazie wzrostu, a faz ogólnie jest 3. Nie jest możliwe, że wszystkie włoski miałaś w fazie wzrostu. Jeśli chcesz naciągnąć kogoś na promocje, żebyś miała taniej to chociaż napisz prawdę...
Wspomnę, że przy dobrych warunkach ok 90% włosów jest w stanie wypaść po 3 zabiegach. Pozdrawiam.
SylwiaKoziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 08:55   #170
nadia84_84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Nie musisz wierzyć , wiem co piszę i to jest prawda :P
nadia84_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 12:26   #171
SylwiaKoziel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

To chyba pomyliłaś fora My piszemy o epilacji (depilacja przy uzyciu lasera), a nie jak skutecznie wyrwać włoski woskiem fakt, ta metoda mogłaś usunąć wszystkie. Dobrze, że coraz więcej mówi się o depilacji laserowej i ludzie nie wierzą w głupoty.
SylwiaKoziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 08:13   #172
nadia84_84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Ja piszę o depilacji laserowej laserem Light Sheer a nie epilacji woskiem.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

)
nadia84_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 09:43   #173
angel975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Dobrze, że robisz reklamę salonu, tylko ciekawe kto uwierzy w to skoro za pierwszym razem pozbyłaś się wszystkich włosków to muszą one rosnąć w jednej fazie. Wytłumaczysz jak to jest możliwe??? Widocznie lekarze i kosmetolodzy pracujący w salonach się na tym nie znają i wciskają nam kit.
angel975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 09:55   #174
nadia84_84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Różnie ludzie mają , ja mam tak że wszystkie włoski rosną w tym samym tempie tzn w jednej fazie. Przynajmniej nieraz.
nadia84_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 14:24   #175
SylwiaKoziel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Ale Ty chyba nie rozumiesz. Każdy ma trzy fazy wzrostu włosa (anagen, katagen i telogen) i każdemu włosy rosną w różnych fazach. To tak jak na głowie. Dlaczego niektóre włosy Ci wypadaja a inne nie? Dlatego, że te co wypadają sa w fazie telogenu, a pozostała nie. KAŻDY CZŁOWIEK TAK MA. Tak stworzyła nas matka natura i niestety, ale nie możesz miec inaczej, tym samym jeden zabieg Ci nie wystarczył.
SylwiaKoziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 14:42   #176
angel975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserowa Light Sheer

hej, ja po trzech zabiegach też widziałam efekty i byłam zadowolona. Robiłam w salonie viviean w łodzi, miła obsługa no i faktycznie zabieg zrobiony dobrze bo widać rezultaty
angel975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 14:58   #177
Agata Świecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaZ84 Pokaż wiadomość
Nina_kola a byłaś na obu zabiegach czy tylko na jednym? Wiesz bardzo zdziwiły mnie Twoje słowa, bo tak się składa, że od kilku lat już robię brwi i kreski u Pani Świeckiej i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że z kolejnymi poprawkami wygląda on jeszcze lepiej. Robiła u niej też makijaż moja mama (prawie całkowicie nie ma swoich brwi, mimo to makijaż i tak wygląda naturalnie i nie rzuca się w oczy) i moja koleżanka (ma jasne brwi i ciemniejsza oprawa oka naprawdę przepięknie u niej wygląda) i mogę polecić tę osobę każdemu, bo po takim stażu pracy to już chyba nie ma możliwości, żeby jakiś makijaż "nie wyszedł". Pytam Cię, czy byłaś na dwóch zabiegach, bo pamiętam, że po swoim pierwszym zabiegu brwi myślałam tak jak Ty, bo z jednej brwi barwnik prawie całkiem zszedł i nic nie było widać, a druga była nienaturalnie ciemna. Ale po drugim zabiegu wszystko się wyrównało i to co wydawało się krzywe i ciemne ładnie się zrównało. Także ja polecam tą Panią serdecznie, bo ma na swoim koncie, myślę nie tylko te trzy wspominane 'udane' makijaże
Chętnie włączę się w dyskusję na temat wykonywanych przeze mnie makijaży, bo doszły do mnie od moich Klientek słuchy o niepochlebnych opiniach na forum.
Pierwszą sprawą jest to,że nigdy Klientek na nic nie namawiam. Jeżeli Klientka przyjdzie np.zrobić usta, które są naturalnie piękne i nie wymagają makijażu,a Jej brwi wymagają zdecydowanie korekty, to mogę zasugerować ,że na jej miejscu zajęłabym się brwiami w pierwszej kolejności. Trudno tu jest mnie posądzać o chęć zysku, bo makijaż ust nawet więcej kosztuje.Raczej jest to przyjacielska rada.
Po drugie-każdy makijaż jest najpierw starannie rysowany, fotografowany i robiony dopiero po pełnej akceptacji kształtu i koloru przez Klientkę.Nie ma możliwości, aby Klientka miała zrobione "krzywe dwie czarne krechy". Pierwszy zabieg brwi jest robiony " roboczym" kolorem, aby zapobiec ich czerwienieniu po upływie czasu, więc brwi po pierwszym zabiegu mogą mieć szary odcień ( bynajmniej nie czarny, gdyż do brwi czarnego pigmentu nie używa się wcale). Mogą też do poprawki wyłuszczyć się po brzegach i przez to stracić pożądany kształt. Drugi, ten już właściwy kolor ( może być ten sam lub znacznie jaśniejszy, wpadający w blond lub brąz) jest kładziony dopiero podczas drugiego zabiegu, a kształt łuków jest wówczas " dopieszczany". Jestem absolutnie pewna,że pisząca niepochlebne opinie Klientka była wyłącznie na jednym zabiegu i nie przyszła na poprawkę, korzystając z okazji, że dla wygody Klientek rozkładałam płatność na dwie równe raty po 50%, i zauważyłam, że część Pań nie przychodzi na zabieg uzupełniający, ciesząc się, że mają makijaż za połowę ceny. Niestety chcąc mieć piękny w kształcie i kolorze makijaż trzeba przyjść dwa razy, dać mi szansę na korekty i zapłacić za nie pełną sumę. Jest mi więc niezmiernie przykro znajdując takie niesprawiedliwe, wręcz oszczercze podsumowania mojej pracy.
PS. Co do opisu zle zrobionych ust w salonie Sharley ( to już nie moja sprawa, ale się wypowiem) chciałam nadmienić,że po położeniu maści Emli nie występuje żadna opuchlizna i usta się nie wykrzywiają .Być może pisząca posty permanentnie niezadowolona Pani nie wykonywała makijażu nigdzie, gdyż mylą jej się szczegóły zabiegów.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez nina_kola Pokaż wiadomość
Chciałam się podzielić moimi doświadczeniami a propos makijażu permanentnego... ok 5 lat temu podjęłam decyzję o zrobieniu makijażu ust, zawsze miałam blade więc chciałam lekko je uwydatnić, ale żeby to naturalnie wyglądało. Długo czytałam o różnych salonach i wybrałam Agaty Świeckiej Extrawagazna ( czy jakoś tak ), ona namawiała mnie na zrobienie brwi i mimo, że nie miałam tego w planach w końcu się zgodziłam, efekt- krzywe dwie czarne krechy! są różnych długości i na różnej wysokości, zrobione w ten sposób, że żadna poprawka nic nie dała. Tragedia, do tej pory żałuję, że się zgodziłam. Obcięłam grzywkę i musiałam je zakrywać!
Kolejne podejście chciałam zrobić jednak też usta, wybrałam Sharley, nie pamiętam jak się nazywała ta babeczka (na zdjęciu na str Sharleya z podpisem Linergistki to jest górny rząd, trzecia od lewej). Nie umiała mi doradzić koloru (mimo, że pokazałam jej zdjęcie jaki kolor ust bym chciała) ani kształtu, najpierw znieczuliła mi usta emla, a potem jak już zdążyły spuchnąć narysowała na nich kontur wiec teraz wychodzi mi brzydko poza naturalną linie ust, mówiłam że nie chcę żeby kontur był bardziej widoczny niż wypełnienie- jest; żeby nie były za ciemne-są; wypełnienie nie obejmuje całości warg, nie wiem dokąd powinien dochodzić kolor ale jak jest ciemny wygląda to po prostu źle!
Tak więc dwa razy wybrałam polecane salony, dwa razy byłam bardzo zawiedziona. Obecnie raczej myślę o usunięciu tego laserem niż kolejnych poprawkach. Chociaż jak ma ktoś namiary na NA PRAWDĘ DOBRĄ makijażystkę to poproszę, może w końcu trafię na kogoś sensownego!
Chętnie włączę się w dyskusję na temat wykonywanych przeze mnie makijaży, bo doszły do mnie od moich Klientek słuchy o niepochlebnych opiniach na forum.
Pierwszą sprawą jest to,że nigdy Klientek na nic nie namawiam. Jeżeli Klientka przyjdzie np.zrobić usta, które są naturalnie piękne i nie wymagają makijażu,
a Jej brwi wymagają zdecydowanie korekty, to mogę zasugerować ,że na jej miejscu zajęłabym się brwiami w pierwszej kolejności. Trudno tu jest mnie posądzać
o chęć zysku, bo makijaż ust nawet więcej kosztuje.Raczej jest to przyjacielska rada.
Po drugie-każdy makijaż jest najpierw starannie rysowany, fotografowany i robiony dopiero po pełnej akceptacji kształtu i koloru przez Klientkę.Nie ma możliwości,
aby Klientka miała zrobione "krzywe dwie czarne krechy". Pierwszy zabieg brwi jest robiony " roboczym" kolorem, aby zapobiec ich czerwienieniu po upływie czasu,
więc brwi po pierwszym zabiegu mogą mieć szary odcień ( bynajmniej nie czarny, gdyż do brwi czarnego pigmentu nie używa się wcale). Mogą też do poprawki wyłuszczyć
się po brzegach i przez to stracić pożądany kształt. Drugi, ten już właściwy kolor ( może być ten sam lub znacznie jaśniejszy, wpadający w blond lub brąz) jest
kładziony dopiero podczas drugiego zabiegu, a kształt łuków jest wówczas " dopieszczany". Jestem absolutnie pewna,że pisząca niepochlebne opinie Klientka była
wyłącznie na jednym zabiegu i nie przyszła na poprawkę, korzystając z okazji, że dla wygody Klientek rozkładałam płatność na dwie równe raty po 50%, i zauważyłam,
że część Pań nie przychodzi na zabieg uzupełniający, ciesząc się, że mają makijaż za połowę ceny. Niestety chcąc mieć piękny w kształcie i kolorze makijaż trzeba
przyjść dwa razy, dać mi szansę na korekty i zapłacić za nie pełną sumę. Jest mi więc niezmiernie przykro znajdując takie niesprawiedliwe, wręcz oszczercze
podsumowania mojej pracy.
PS. Co do opisu zle zrobionych ust w salonie Sharley ( to już nie moja sprawa, ale się wypowiem) chciałam nadmienić,że po położeniu maści Emli nie występuje
żadna opuchlizna i usta się nie wykrzywiają .Być może pisząca posty permanentnie niezadowolona Pani nie wykonywała makijażu nigdzie, gdyż mylą jej się szczegóły
zabiegów.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez paulik88 Pokaż wiadomość
Witajcie, zanim wykonałam makijaż permanentny brwi bardzo długo szukałam ... na jednym z forum znalazłam opinie o Pani Agacie Świeckiej studio Extravaganza ,opinia przekonała mnie i postanowiłam wykonać makijaż właśnie tam. Niestety jestem rozczarowana....nie jest to co prawda jakaś mega tragedia ale spodziewałam się po Pani Agacie czegoś więcej .
Po pierwsze i najważniejsze brwi zostały wykonane krzywo ...jedna była bardziej prosta od drugiej nie było to bardzo widoczne ale jednak , po poprawce miało się to zmienić niestety nie zmieniło się nic. Od Pani Agaty usłyszałam że mam krzywe czoło i to moja wina, osobiście szczerze w to wątpia nawet jeśli to wydaje mi się ze makijaż permanentny jest właśnie po to żeby wszelkie niedoskonałość ukryć . Druga kwestia , brwi bardzo słabe miały być naturalne ale bez przesady . Ostatnio byłam na rzęsach i dziewczyna która mi je wykonuje powiedziała ze w niektórych miejscach mam po prostu brak barwnika. I jeszcze jedno Pani Agata wykonała mi po wszystkim makijaż taki ze wstydziłam się wyjść ...dobrze ze wracałam taksówką . Mogłaby się jeszcze rozpisać na temat innych błędów tej Pani ale co najważniejsze napisałam . Pozdrawiam
Chętnie ponownie włączę się w emocjonującą dyskusję na temat wykonywanych przeze mnie makijaży. Myślę,że 12 lat doświadczenia czegoś mnie nauczyły, ale cudotwórcą nie jestem .
Wykonując brwi zawsze staram się, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie, a natura czasem nie jest lustrzanym odbiciem połówek.Pigment powinien być dyskretnie schowany pod włoskami, leciutko tylko niezauważalnie je korygować i jeżeli dysproporcja w wysokościach brwi jest większa niż 3-4 mm nie jest możliwe,aby naturalnie wykonać ich korektę położenia. Aby takie brwi znalazły się na jednym poziomie, to należałoby jedną z nich całkowicie usunąć i narysować ją pigmentem w równej do drugiej linii.Wiadomo jest ,że nigdy tak się nie powinno robić.Włoski odrastają , pigment się wyłuszcza i efekt może być fatalny.Z takimi sztucznie wyrównanymi lub podniesionymi brwiami ustawiają się kolejki na usuwanie.
Przy brwiach na rożnych poziomach jedną lekko się przesuwa do góry, drugą lekko do dołu poszerzając nieznacznie nasady.
Zawsze przed zabiegiem konsultuję i rysuję efekt możliwy do wykonania a Klientka może się zdecydować lub zrezygnować.Rysując brwi i rozmawiając z klientką obserwuję też jej mimikę, jak podnosi brwi, czy równo i korekta kształtu uwzględnia też ten ważny aspekt.
Bardzo mi przykro,że Pani zrozumiała tylko z moich uwag "że ma krzywe czoło".
Odnośnie przyjęcia odpowiedniego odcienia barwnika- po dwóch zabiegach, pierwszym i uzupełniającym, jeżeli efekt nie zadawala w pełni Klientki, ma Ona prawo do bezpłatnej korekty w terminie 30 dni od ostatniego zabiegu.Pózniej następuje naturalny proces wymiany naskorka i jego tempo jest uzależnione od
od rodzaju skory i zabiegów kosmetycznych jakie klientka sobie wykonuje-na to nie ma rady.
Tylko tatuaże trwają niezmiennie w swoim kształcie, tyle że kolor robi się granatowy. Osoba, która decyduje się na makijaż permanentny brwi jest w pełni zawsze poinformowana o cenach częściowych i całościowych dopełnień, ale ich ostateczna cena jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości zużytego do korekty pigmentu.Niestety pigmenty Long Time Liner są najlepsze ale i najdroższe na rynku i na drzewie nie rosną
Co do odżywki mineralnej do przyciemnienia włosków: jeżeli włoski są bardzo jasne, a Klientka chce mieć ciemne brwi, to raczej jest konieczność jej używania,
bo henna może zniszczyć pigment w naskórku i makijaż zacznie zanikać.W miejscu,gdzie kończą się włoski należy nanieść troszkę odżywki na skórę,
aby wyrównać kolor włosków i pigmentu. Nie "wciskam produktu" tylko mogę go zaproponować, jeżeli jest taka potrzeba.
Niezmiernie mi przykro,że nie przyszła Pani do mnie na konsultację pozabiegową porozmawiać o Pani niespełnionych oczekiwaniach, tylko postanowiła mi Pani zepsuć opinię na forum.Jeżeli pigment zjaśniał w części brwi bez włosków, wowczas narysowalaby kilka brakujących włosków-gratis.
Oczywiście jeżeli by od momentu zabiegu nie minęło pół roku.
Nie przypuszczam także, że makijaż mineralny, jaki miała wykonany bezpłatnie na zakończenie zabiegu tak okropnie Panią oszpecił, a jeżeli tak,to należało go zmyć w salonie.Oprócz Pani wszystkie Klientki są zachwycone !!!

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez paulik88 Pokaż wiadomość
Droga AgnieszkaZ84 nie wiem czy na myśli masz mnie ale ja swoją opinie zamieściłam tylko tu i na jeszcze jednym forum ,więc chyba troszkę wyolbrzymiasz i masz manię prześladowczą . Co do tej konkurencji to śmiech na sali. A to co piszesz jest moim zdaniem żywcem wycięte ze zdań Pani Agaty więc nie zdziwię się jeśli to właśnie Pani Agata tu do nas pisze . Pozdrawiam
Niestety dość pózno zwrocóno mi uwagę na Pani opinie wypisywane na mój temat na różnych forach.Dziwię się, że nie zwraca się Pani bezpośrednio do mnie na konsultację do gabinetu tylko publicznie "zionie" nienawiścią. Myślę,że to byloby bardziej konstruktywne rozwiązanie.Widocznie Pani asymetryczne czoło nie stanowi Pani jedynego problemu.Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję wszystkim Klientkom za pozytywne opinie o mnie i komentarze na posty paulik88.
Agata Świecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 08:10   #178
paulik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Co do ilości zabiegów to byłam nawet nie na dwóch ale na trzech ,a w dodatku za trzecią poprawkę Pani Agata chciał (brać ode mnie 450 zł ponieważ był za duzy odstęp czasu między zabiegami (oczywiści nie z mojej winy tylko z braku terminów),powiedział również , że mogłam pokazać się wcześniej i wtedy nie było by problemu. Ok rozumiem tylko ,że ja rozmawiałam z jedna z Pań tam pracujących przez telefon i powiedziałam ,że mam małe dziecko i nie mogę sobie od tak przyjeżdżać na 5 min żeby się tylko pokazać , więc Pani powiedziała mi ,że na pewno nie będzie żadnego problemu. Pani Agata w tej sytuacji nie wzięła juz ode mnie pieniędzy ale była bardzo zdenerwowana na swoją pracownice ,ale to nie jest już mój problem że zatrudnia nie kompetentny personel. A co do płatności to od razu zapłaciłam za całość . A jesli ktoś ma wątpliwości to mam jeszcze potwierdzenie z terminalu mogę zeskanować i zamieścić. Pozdrawiam
paulik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 11:25   #179
jolka_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserowa w Łodzi - gdzie?

Zgadzam się, takiej informacji też mi udzieliła kosmetolog w salonie, jak robiłam depilacje. Niestety nie mamy na to wpływu, ale jakby można było usunąć włoski jednym zabiegiem, to chyba każda skorzystałaby już z tego byłam w salonie viviean, wystarczyło mi 5 zabiegów, podobno to i tak całkiem nieźle polecam laser light sheer!
jolka_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 19:18   #180
ninaledzion89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Słuchajcie, chciałabym przedłużyć sobie rzesy przed Sywlestrem. Waszym zdaniem kiedy jest taki odpowiedni czas zeby własnie iśc na taki zabieg ? Tydzień przed to dobry czas ?
ninaledzion89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-09 21:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.