Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 21:44   #1141
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No widzisz jaka zdolna jesteś Ja te kolorowe co mam teraz z jakiegoś dziwnego materiały są bo ciężko współpracują z moimi oczami - nie chce się przykleić i wypada - zawsze trzeba pamiętać by ją przemyć nawet jak wygląda na czystą

Mówisz, że cieniutka i prawie nie widać Ja kiedyś jak nosiłam jeszcze niekolorowe to jak co wieczór zdejmowałam i rano wstałam.. i szukam tej soczewki i szukam (byłam przekonana, że gdzieś spadła na zlew) Szukamy razem z TŻtem.. nie ma.. Później na boso łaziłam i coś mnie ukuło w nogę.. patrzę a to moja soczewka Bo jak one wysychają to są twarde Widać nie przycelowałam do pojemniczka a taka ślepa jestem, że nawet nie zauważyłam

A odwiedzin na blogu - nie dziwię się, fajne ciuszki, kosmetyki i ładna dziewczyna to oglądają
Nieźle
Mi dzisiaj tata opowiadał jak zalozyl pierwszy raz okulary i mu droga uciekała
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
haha nawet nie wiedziałam, że robią się twarde
wyjęłam bez problemu

dziękuję

a jak masz ładnie spiłowane pazurki
moje nigdy nie miały takiego kształtu, jakoś mi tak rosną, że tylko w migdał mogę spiłować, na tak prosto jak Ty nigdy
Dziękuje
Wiesz ja miałam tak że od kciuka do środkowego miałam zawsze na okrągło bo tak mi rosły, a mały palec i serdeczny na prosto. I jakoś pół roku temu sie zawzięłam i tamte też zaczełam stopniowo piłowac na prosto. Najpierw to tak wychodziło że z bokami zaokrąglonymi ale z czasem juz całkiem na prosto je piłowałam Ale nadal jak mi sie łamią to tak że musze spilowac na okrągło i od nowa sie zaczyna...
Dużo cierpliwości trzeba i na pewno by dało rade
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
co masz na myśli? jakie jogurty? może być jogobelka np. ?



Huh, wczoraj i dzisiaj byłam hostessą w serkach arla...
ludzie to niewychowane wieśniaki. Już budowlańce byli bardziej uprzejmi niż baby, którym np. spadło coś koło kosza i nawet tego nie podniosły, nie wspomnę już o zwykłych słowach jak dziękuję, przepraszam, proszę.... Jeden facet wylał mi wodę z serka przed stanowisko, po czym s✂✂✂✂✂✂✂ił z głupawą gębą!! Albo jeszcze inna baba próbuje tej fety, po czym ostentacyjnie krzyczy-FUUUJ JAKIE OBRZYDLISTWO.

ludzie są żałośni
No ludzie tacy są... ile ja sie naoglądałam jak stałam A przed świętami... masakra co sie z ludzmi wtedy dzieje.
Cytat:
Napisane przez Gosjanek Pokaż wiadomość
w związku z tym, że pierwszy raz w życiu jestem blond mam kilka pytań. Rozjaśniałam włosy dokładnie tydzień temu i już mam widoczne odrosty na skroni i grzywce :/ Co jaki czas Wy odświeżacie kolor?? I czy teraz mogę już sama położyć sobie kolor wybrany w drogerii czy muszę odrosty traktować rozjaśniaczem? Szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się tak częste bieganie do fryzjera :/
Ja tak średnio co 4 tygodnie. Zależy jak mi włoski rosną. Bo teraz mi dochodzi do 4 tygodni a ja mam miejscami pół cm odrostu
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ostatnio rzadko bywam, mam stasznie dużo roboty.
Troche zaniedbałam Wizaż ale staram się podczytywać Was jak mam czas

We wtorek miałam malować włosy ale termin przeniosłam na czwartek bo wypadła mi uczelnia.

A dziś byłam w Rossmanie, obkupiłam się trochę m.in ten szampon co ma chyba snowhitee Elseve collagen i odzywke Chciałabym nadać włosom objętości

Buziaki dla Was
Nie zapracuj sie nam
Cytat:
Napisane przez Gosjanek Pokaż wiadomość
trudno mi powiedzieć , w dzieciństwie miałam złoty blond...teraz to szary z pasemkami jasnego blondu . Niestety nie wiem o jaki poziom pytasz
Najlepiej wklej fotke odrostu albo naturalnych włosków
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:45   #1142
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Hej
nadrabiam blondaski bo mój tż KSW ogląda a ja sie nudze
troche mnie nie było

dobre

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wrzucam efekt mojego farbowania wbisem


a do albumu zaraz wstawię szmatki, które wczoraj kupiłam
ładny kolorek

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiec...
wyszlam z lola troszke pozniej bo o 21.30.
nikogusienko nie bylo na psim trawniku tylko na placyku obok mlodzi pili i darli japy...
troche sie zawiodlam ale ide juz zrezygnowana dalej...
az nagle nie wiadomo skad nadlecial bokser
i mowie do niego piesku gdzie pan? a ten pognal, ja z lola za nim w tym samym kierunku i nagle cos sie zza zywoplotu wynurza, az sie wystraszylam a to spod drzewa- byl o nie oparte- wylazi- oczywiscie z komorkami 2 w łapach ON
i chciał zabrac bokserka a zobaczyl ze to ja ide i tak wesolo mnie przywitał- a to ty! ma na imie pawel, wiek kolo 30-35 bym obstawiala.
i zaraz zaczal znow lole witac- ona tym razem do niego od razu przypadla i mowi- juz odkrylem co lubisz... i gladzi ja po brzuszku.
no i zaczelismy gadac najpierw o dzielnicy, o mieszkaniu w bloku o znajonych psiarzach...
jego bokser jest z hodowli i byl w mlodosci profesjonalnie szkolony- ten pies cuda potrafi
potem o zywieniu psow, kiedy z nim wychodzi, gdzie pracuje...
bo wkurzylo mnie ze ciagle z tymi telefonami łazi- a on jest przedstawicielem handlowym i jakies raporty mu mialy przychodzic i dane i ciagle przełaczał...wiem ze o 6 rano wychodzi do pracy i wraca wieczorami tak jak teraz kolo 21.
a weekendy ma wolne
a potem podszedl pod latarnie- bo stal na trawie a ja na chodniku i patrzylismy sie sobie w oczy rozmawiajac i stalismy tak blisko ze jeszcze krok-dwa i bym sie do niego przytulila...
magia
i gadalismy tak dobre 40 minut
i spytalam kiedy z psem wychodzi a on powiedzial ze roznie zalezy o ktorej z pracy wraca... to juz jasne czemu go wtedy nie spotkalam.
do domu jak wrocilam to na szczescie tz sie nie obudzil i nie wie ze mnie dlugo nie bylo...
pol nocy zasnac nie moglam
ciekawe czy dzis go spotkam?
ahhh.. bunny cudnie tego słuchać... fajny facet

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja sie ubralam na gole girki
wstawiam buty z de kitkulkowe
tylko fotki jakie sa takie sa- nie umiem zrobic sama fotki calej sylwetki ani nog zeby jakos wygladalo a nie jak balerony
no prosze butki kitki robią furore! super wyglądasz ja mam beżowe te same co kitka
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-05-21 o 21:46
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:46   #1143
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Oj kitkulka nogi masz śliczne, zgrabne. Fakt-jestes szczuplutka, ale taką masz figurę i wyglądasz super Mi się podobasz
dziękuję haha
ale tak to jest z nami kobietami, jak Ty wstawiłaś fotki swoich nóg w tych nowych jasnych spodniach to też myślałam, że takie chciałabym mieć bo właśnie na wysokich szpilkach moje nogi wydają się jeszcze chudsze, jak patyczki, a ja nawet na nie mówię szczudła ale aj tam, pracuję nad tym aby nabrać masy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:47   #1144
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
masakra, ja to mówię na takich krótko - ŚWINIE

teraz najgorszy czas dla studenta ja tam zawsze lepiej zdawałam sesję zimową, bo na dworze piździawka to się do nauki przykładało, ale jak teraz ładnie i ciepło na dworze to pogoda nie sprzyja edukacji

co do nóg dziękuję jak mi tak czasem napiszecie (wierzę, że Wy napiszecie szczerze) to się podbudowuję, bo jeszcze do tej pory czasem słyszę na mieście komentarze, że mam nogi jak anorektyczka
Anorektyczki chyba nie widzieli
Masz bardzo ładne, zgrabne i długie nogi. I ci co tak mówią to albo z zazdrości że ich nie mają albo że ich laska takich nie ma i 2 balerony na bok idą

Masz proporcjonalną figurke i nie przejmuj sie tymi komentarzami bo do anorektyczki ci daleko
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:47   #1145
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Asia
Jesteś cudowna
małż buehehehhe
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:50   #1146
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziękuje
Wiesz ja miałam tak że od kciuka do środkowego miałam zawsze na okrągło bo tak mi rosły, a mały palec i serdeczny na prosto. I jakoś pół roku temu sie zawzięłam i tamte też zaczełam stopniowo piłowac na prosto. Najpierw to tak wychodziło że z bokami zaokrąglonymi ale z czasem juz całkiem na prosto je piłowałam Ale nadal jak mi sie łamią to tak że musze spilowac na okrągło i od nowa sie zaczyna...
Dużo cierpliwości trzeba i na pewno by dało rade
ja chyba jednak nie mam do nich tyle cierpliwości
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no prosze butki kitki robią furore! super wyglądasz ja mam beżowe te same co kitka
i jak się noszą?

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Anorektyczki chyba nie widzieli
Masz bardzo ładne, zgrabne i długie nogi. I ci co tak mówią to albo z zazdrości że ich nie mają albo że ich laska takich nie ma i 2 balerony na bok idą

Masz proporcjonalną figurke i nie przejmuj sie tymi komentarzami bo do anorektyczki ci daleko
dziękuję
no chyba nie widzieli
ale ja to głupia już jestem na tym punkcie, żeby przytyć, ostatnio TŻtowi powiedziałam, że założę spódnicę dopiero jak będę ważyć 56 kg
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:50   #1147
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję haha
ale tak to jest z nami kobietami, jak Ty wstawiłaś fotki swoich nóg w tych nowych jasnych spodniach to też myślałam, że takie chciałabym mieć bo właśnie na wysokich szpilkach moje nogi wydają się jeszcze chudsze, jak patyczki, a ja nawet na nie mówię szczudła ale aj tam, pracuję nad tym aby nabrać masy
Oj Kochana sliczna jestes a nogi masz cudowne
Chyba zrobię Wam sesję, zobaczysz mnie i od razu polubisz swoje nogi
Poważnie mówię-bedzie ładnie na dworze, wkleję kilka swoich zdjęć, porobię je i zobaczysz mnie w szortach-śmiech na sali

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-05-21 o 21:54
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 21:51   #1148
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Kitkulka

bo będzie pałowanie
Ty masz nogi modelki, to są anorektyczki
http://www.kozaczek.pl/img_users/1208959152.jpg

o!
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-05-21 o 21:53
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:53   #1149
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
rozterki blondwłosej ja teraz c12, mam już dość kombinacji



wiesz, ja chyba tak mam szare naturalne włosy a rozjaśniają się na pomarańcz
Ja bym zrobiła c10 ale kurcze... c12 kusi Ale znowu wiem że w c10 mi do twarzy, a c12 moze mi nie pasuje, a znowu c10 może znowu rudego nie zgasi i co.. itp itd i tak w kolko

Kurcze no tak dzisiaj próbowałam sobie przypomniec jak ta 111 garniera wychodziła i ja przeciez wtedy farbowalam tak czesto ze nawet nie zdarzylam miec odrostu na dobra sprawe.. a potem juz u fryzjera robiłam A potem robiłam Safirą i Safira tez mi rudo wychodziła.

Teraz patrze jak mamie wyszło to jej rozjaśniło tak samo jak mi, mimo ze ma ciemniejsze o ton. Też do ciepłego koloru. Ale ona ma gdzieś ciepły odrost i po prostu zawsze nastepnym razem jak farbuje to przeciaga na stary odrost i jest dobrze I faktycznie teraz patrze to dol ma jeszcze troche ciemniejszy ale ten stary odrost jej ładnie zgasiło i ma taki chłodny beżyk. Ale nie da sobie zrobic zdjęc
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:54   #1150
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitkulka

bo będzie pałowanie
Ty masz nogi modelki, to są anorektyczki
http://www.kozaczek.pl/img_users/1208959152.jpg

o!
To co wkleiłaś to fuj! Masakra jakaś.Tak to bym wyglądać nie chciała.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:54   #1151
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitkulka

bo będzie pałowanie
Ty masz nogi modelki, to są anorektyczki
http://www.kozaczek.pl/img_users/1208959152.jpg

o!
Móój Booże...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 21:55   #1152
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Oj Kochana sliczna jestes a nogi masz cudowne
Chyba zrobię Wam sesję, zobaczysz mnie i od razu polubisz swoje nogi
Poważnie mówię-bedzie ładnie, wkleję kilka swoich zdjęć, porobię je i zobaczysz mnie w szortach-śmiech na sali
nie gadaj bo widziałam! i w tych nowych portkach i kiedyś w albumie jak wstawiłaś zdjęcie swojej sylwetki. Każde są inne, ale masz też zgrabne a wiadomo, że będziesz miała grubsze od moich, bo to nie problem mieć grubsze nogi ode mnie
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitkulka

bo będzie pałowanie
Ty masz nogi modelki, to są anorektyczki
http://www.kozaczek.pl/img_users/1208959152.jpg

o!
o mamo, aż normalnie mnie skręciło... straszne...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:57   #1153
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie gadaj bo widziałam! i w tych nowych portkach i kiedyś w albumie jak wstawiłaś zdjęcie swojej sylwetki. Każde są inne, ale masz też zgrabne a wiadomo, że będziesz miała grubsze od moich, bo to nie problem mieć grubsze nogi ode mnie
No jakoś wyglądam, ale jakoś Chciałoby sie mieć lepsze nogi, a waga jak pokazuje 59 kg tak pokazuje A słodycze dzien w dzień w ruchu

Ale w szortach wstawię-mówię Wam że będzie ubaw i radocha

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-05-21 o 21:58
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 21:58   #1154
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No jakoś wyglądam, ale jakoś Chciałoby sie mieć lepsze nogi, a waga jak pokazuje 59 kg tak pokazuje A słodycze dzien w dzień w ruch

Ale w szortach wstawię-mówię Wam że będzie ubaw i radocha
A ile ty masz wzrostu?? To wcale nie tak dużo
Zgrabną figurke masz Wiem, widziałam!

Ja niby waże 47 ale kształt ud mam taki z przodu że dziwnie mi w szortach Tzn jakos tak mam wrazenie jakby mi sie wpijały mimo ze za małe nie są
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:01   #1155
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No jakoś wyglądam, ale jakoś Chciałoby sie mieć lepsze nogi, a waga jak pokazuje 59 kg tak pokazuje A słodycze dzien w dzień w ruchu

Ale w szortach wstawię-mówię Wam że będzie ubaw i radocha
zawsze by się chciało coś poprawić
i tak jak Czeko pisze - 59 kg to nie jest dużo - jasne, zawsze można nad sobą popracować, ale nie ma co się zmuszać
lato przyjdzie to się będzie w formie, wypoci się
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:02   #1156
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie musialam dawac mu nic na sen- znow wypil troszke, zjadl obiad i spi jak niemowle
a ja wrocilam
kto nie chce niech nie czyta, kto chce niech czyta ale odtad pisze na bialo- tz jakby wlazl na wizaz to raczej nie sczai zmienionej czcionki

wiec celowo wyszlam wczesniej zeby go nie spotkac, chcialam sprawdzic czy czeka na mnie czy nie... czy moze mu sie narzucam.
no i nie bylo go...
ale spacerowalam moze z 5 minut i on do nas doszedl z bokserem
czyli wychodzi wtedy co ja- bo gdyby nie chcial sie spotkac to by wyszedl wczesniej lub poczekal az sobie pojde...
no i od razu mnie zaskoczyl- bo czesc, itp. jak starzy kumple, o juz jestes...
i tym razem wzial brutusa na smyczy- a zawsze byl bez niej, a widzial ze ja z lola tylko na smyczy bo ona ucieka wiec jej nie puszczam- zrobil to chyba celowo ze wzial smycz...
wiec spytalam czy chce go puscic czy sie kawalek przejdziemy- a on ze jasne.
no i tak gadalismy znow z 40 minut.
bo potem napatoczyl sie pijany typ z amstafka i wyurala sie do loli i by ja pogryzla ale pawel sie rzucil do ratunku miedzy psy i wyratowal lole a mi sie rece trzesly...
a jego bokser zdrajca chcial usilnie dymac ta amstafke
wiec poczulam sie zbedna, pogadalismy jak mu minal dzien itp. i powiedzialam czy juz idzie a on ze jeszcze z pol godzinki by pobyl zeby bokser sie wylatal a ja ze ja juz zmykam to on ze tez ida sobie- podejrzane co?
no i na koniec sie odwazylam przelamac lody i podalam mu reke i sie przedstawilam bo wiem ze on pawel a on do tej chwili nie wiedzial jak ja sie nazywam mial takie cieple dlonie i bardzo delikatnie mi dlon scisnal- rzadko to spotykam bo zazwyczaj nawet kumple sciskaja po mesku...
no i caly czas sie usmiechalismy...
plus na dzis taki ze widzialam ze sie lekko odwalil- wloski na zel, pachnial, ładne ciuchy- nie wiem czy to dla mnie, na razie nie smiem tak myslec ale ja tez sie obrobilam czyz nie? moze byc tak ze obydwoje jednakowo gramy
zobaczymy co dalej bedzie, mialam sie ochote rzucic na niego, jest taki przystojny...
oby tz jakos ułagodzic... zeby mi to co juz wypracowalam nie przepadlo...


bardzo ładne wloski
bunny sama chciałbym miec takiego kolege do spacerków.. a nóż??? niestety tylko jakąś panią spotykałam

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Już już są

cyknełam tak na szybko, troche sie nie uczesałam jeszcze ale ciiii
kolor widać dobrze
teraz za radą Bunny trzymałam 10 min dłuzej-czyli w sumie ok 45-50 min

1,2 bez lampy
3- z
bardzo ładnie wyszło

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
kitkulka niestety znów ktoś watawił twoje włoski na ikf http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/o...ura1097680.htm jedynym plusem jest to, że fotka jest wśród najwyzej ocenianych
jaaa

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć blondaski, nie było mnie cały dzień, stęskniłam się
trochę się pokłóciłam dziś z TŻ ja to się zawsze nawściekam na poważnie, a on się ze mnie śmieje, że się wściekam




założyłam dziś soczewki jestem meeeega zadowolona, chyba nie wrócę do okularów z założeniem nie miałam problemu, udało się za pierwszym razem, tylko teraz... jak je wyjąć?
no co ty tak ci pasują??? ja to sie meczyłam nie mogłam wytrzymać... wkurzały mnie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja chyba jednak nie mam do nich tyle cierpliwości

i jak się noszą?
no narazie obtarły troche... ale mam nadzieje ze sie rozbiją jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitkulka

bo będzie pałowanie
Ty masz nogi modelki, to są anorektyczki
http://www.kozaczek.pl/img_users/1208959152.jpg

o!
jezu ......
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:04   #1157
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Kotka - mnie na początku też trochę obtarły, ale już się stopy przyzwyczaiły
a soczewki przypasowały mi bardzo, był moment, że je czułam, ale tak jakbym miała jakiegoś paprocha w oczach, później całkiem o nich zapomniałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:05   #1158
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No jakoś wyglądam, ale jakoś Chciałoby sie mieć lepsze nogi, a waga jak pokazuje 59 kg tak pokazuje A słodycze dzien w dzień w ruchu

Ale w szortach wstawię-mówię Wam że będzie ubaw i radocha
ja waże 60kg i czuje sie ok,a jakie masz bmi?? ja mam odpowiednie ale chiałabym ważyć tak 58kg... ja słodycze też w dzień w dzień
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:07   #1159
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
Jesteś cudowna
małż buehehehhe



ale z tymi anorektyczkami przesadziłaś

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja bym zrobiła c10 ale kurcze... c12 kusi Ale znowu wiem że w c10 mi do twarzy, a c12 moze mi nie pasuje, a znowu c10 może znowu rudego nie zgasi i co.. itp itd i tak w kolko

Kurcze no tak dzisiaj próbowałam sobie przypomniec jak ta 111 garniera wychodziła i ja przeciez wtedy farbowalam tak czesto ze nawet nie zdarzylam miec odrostu na dobra sprawe.. a potem juz u fryzjera robiłam A potem robiłam Safirą i Safira tez mi rudo wychodziła.

Teraz patrze jak mamie wyszło to jej rozjaśniło tak samo jak mi, mimo ze ma ciemniejsze o ton. Też do ciepłego koloru. Ale ona ma gdzieś ciepły odrost i po prostu zawsze nastepnym razem jak farbuje to przeciaga na stary odrost i jest dobrze I faktycznie teraz patrze to dol ma jeszcze troche ciemniejszy ale ten stary odrost jej ładnie zgasiło i ma taki chłodny beżyk. Ale nie da sobie zrobic zdjęc
a nie możesz sobie gdzieś zrobić na próbę? albo takiego mini odrostu? ja bym z ciekawości nie wytrzymała
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 22:08   #1160
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

kładę się do wyrka
dobranoc blondaski
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:10   #1161
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kotka - mnie na początku też trochę obtarły, ale już się stopy przyzwyczaiły
a soczewki przypasowały mi bardzo, był moment, że je czułam, ale tak jakbym miała jakiegoś paprocha w oczach, później całkiem o nich zapomniałam
nom ja swoje też musze rozchodzić... nielubie tego momentu hehe
a co do soczewek to nosiałam miesiąc... ale dla mnie to nie na o dzień... jakoś sie męczyłam. ale tobie pasuje to super
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:11   #1162
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

KitkA
Ja też mam z CIBY, tylko że aquę i jestem zadowolona. Po J&J bardzo mnie oczy bolały, jakbym miała w nich piasek, nawet parę h po zdjęciu soczewek mnie męczyło.

Ostatnio kupiłam płyn do soczewek z Rossmanna B-lens. Podchodziłam dość sceptycznie, bo Rossmann i cena niska (15 zł) i tu jednak chodzi o oczy... ale jestem zadowolona w 100%. Jest nawet lepszy od tego, co mi optyk dał. Free lens czy jakoś tak

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Asia
No kurcze a nie jest tak ?
Kitkulka zgrabna dupa, a ludzie zazdrośni po prostu
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:12   #1163
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość



ale z tymi anorektyczkami przesadziłaś



a nie możesz sobie gdzieś zrobić na próbę? albo takiego mini odrostu? ja bym z ciekawości nie wytrzymała
No w tygodniu juz bede robić odrost. No mnie z ciekawosci pewnie tez trzasnie c12 chyba nie może wyjść źle, tylko sie boje troche 12 % wody w sensie że mam wizje ze nie zapuszcze włosów (ostatnio mi sie snilo ze mi wypadly wszystkie) Ale skłaniam sie ku c12 narazie jeszcze z jednego względu - c10 po wypłukaniu wyglada troche tak hmm rozjaśniaczowo? Jakoś tak. Nie jest żółty ten blond ale taki no.. rozjasniaczowy Ze wszystkich farb jakimi robiłam to ona sie najcieplej spłukuje. Ale nie wiem... czuje sie z nią bezpiecznie z drugiej strony

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-05-21 o 22:15
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:15   #1164
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

mamusiu kochana!

Czy zaledwie niespełna 1 cm odrost kwalifikuje się do farbowania? :<
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:16   #1165
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
KitkA
Ja też mam z CIBY, tylko że aquę i jestem zadowolona. Po J&J bardzo mnie oczy bolały, jakbym miała w nich piasek, nawet parę h po zdjęciu soczewek mnie męczyło.

Ostatnio kupiłam płyn do soczewek z Rossmanna B-lens. Podchodziłam dość sceptycznie, bo Rossmann i cena niska (15 zł) i tu jednak chodzi o oczy... ale jestem zadowolona w 100%. Jest nawet lepszy od tego, co mi optyk dał. Free lens czy jakoś tak

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Asia
No kurcze a nie jest tak ?
Kitkulka zgrabna dupa, a ludzie zazdrośni po prostu
może spróbuje inne soczewki... hmm tak sobie myśle bo wtedy mi tamte nie podpasowały.. a jak je mam dobrać? takie jak dał mi wtedy okulista? a dał mi słabe?? bo wade mam na jednym -3 a na drógim -2,75 ale okulary mam obydwa szkła -2,5 a soczewki mi dała na lewe -2,25 a na prawe -2,00
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:16   #1166
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
mamusiu kochana!

Czy zaledwie niespełna 1 cm odrost kwalifikuje się do farbowania? :<
A czemu nie? Ja jakby mi przeszkadzał to bym farbowała. Ale u mnie przy obecnej fryzurze bardzo mało sie odznacza
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:22   #1167
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
No kurcze a nie jest tak ?
Kitkulka zgrabna dupa, a ludzie zazdrośni po prostu
jest tak, Kitka to mega laska
tylko, że ja teraz nie mogę patrzeć na obrzydliwe rzeczy mama mówi, że jak się jest w ciąży to trzeba tylko na ładnych ludzi się gapić o, na Was Blondyny na przykład

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No w tygodniu juz bede robić odrost. No mnie z ciekawosci pewnie tez trzasnie c12 chyba nie może wyjść źle, tylko sie boje troche 12 % wody w sensie że mam wizje ze nie zapuszcze włosów (ostatnio mi sie snilo ze mi wypadly wszystkie) Ale skłaniam sie ku c12 narazie jeszcze z jednego względu - c10 po wypłukaniu wyglada troche tak hmm rozjaśniaczowo? Jakoś tak. Nie jest żółty ten blond ale taki no.. rozjasniaczowy Ze wszystkich farb jakimi robiłam to ona sie najcieplej spłukuje.
wiesz , ja robiłam na Goldwellu z 12% i z Vitality's 12% - różnica ogromna, Vitality's piekło jak piorun, mimo, że w zimnym pomieszczeniu a włosy później masakra, a Goldwell z tą samą wodą ok... więc może to też zależy od farby

tak czy inaczej - nie spróbujesz, się nie dowiesz



kuuurde takie fajne perfumy wystawiłam na all i nikt nie chce
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:27   #1168
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Kotkakicikici
A jakich próbowałaś?
Warto testować nowe..Nigdy nie wiadomo, które podpasują. Przecież każda się różni a to giętkością, sztywnością, przepuszczalnością tlenu czy nawilżeniem.. masa tego


Czeko
Prawie tego nie widać
Muszę wytrzymać jeszcze z 2 tygodnie co najmniej <ostoja spokoju>

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Asia

jakie perfumy>?D:

O proszę a masz tak,że zapachy co niektóre Ci przeszkadzają?
Gdy moja macocha była w ciąży z ojcem, to popsikał się perfumami, których kiedyś używał (i jej wtedy pasowały) ...aż gdy je poczuła jako brzuchata puściła pawia i do dziś ma do nich wstręt ;D
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-05-21 o 22:29
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:28   #1169
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
jest tak, Kitka to mega laska
tylko, że ja teraz nie mogę patrzeć na obrzydliwe rzeczy mama mówi, że jak się jest w ciąży to trzeba tylko na ładnych ludzi się gapić o, na Was Blondyny na przykład



wiesz , ja robiłam na Goldwellu z 12% i z Vitality's 12% - różnica ogromna, Vitality's piekło jak piorun, mimo, że w zimnym pomieszczeniu a włosy później masakra, a Goldwell z tą samą wodą ok... więc może to też zależy od farby

tak czy inaczej - nie spróbujesz, się nie dowiesz



kuuurde takie fajne perfumy wystawiłam na all i nikt nie chce
No mnie teraz ta a10 piekła po nałożeniu ale po 5 minutach tak przeszło.
Wiadomo że nie bede wiedzieć póki sie nie dowiem
Miałam robić c10 regularnie tak jak Bunny radziła, żeby zobaczyc jak bedzie gasić ten odrost, bo ewidentnie wychodzi cieplej niż reszta włosów. Ale kusi zeby sie od razu na c12 przerzucic
No durny blondynkowy dylemat i mam go od dobrych dwóch tygodni i zdaje sobie sprawe ze jestem juz nudna i monotematyczna
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:38   #1170
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Czeko
spoko,ja codziennie, parę razy mierzę odrost.. xD
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.