ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 18:05   #781
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Bo nie masz tego wpisywac na KWC tylko na w wyszukiwarce Wizażu



A ja chciałam się też o coś zapytac

Mamy teraz połowę sierpnia. A 23 września mam byc na weselu. Czy gdybym rozpoczęła teraz kurację Acne Dermem to moja buzia będzie jakoś porządnie wyglądac do tego czasu? Czy może lepiej poczekac i zacząc kurację po weselu nie martwiąc się o niemiłe efekty?
Co mi radzicie?

Ja obecnie rano smaruję twarz serum 10%, na to filtr LRP 50 DP
A wieczorem Effaclar K na zmianę z maseczką aspirynową, a pod oczy Juvit.

Czy mogę gdzieś tu wepchnąc AD tak żeby do wesela nie popsuła mi się cera? Czego mogę się spodziewac po zastosowaniu AD np. 2 razy w tygodniu?

Aha! Dodam, że chcę go używac żeby pozbyc się przebarwień i plam (hormonki, opalanie) szczególnie wokół warg.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 18:12   #782
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez misia_bella
Dziewczyny chcialabym wypróbowac ten wychwalany przez was Acne Derm. Wpisujac na KWC w wyszukiwarkę Acne Derm nic takiego mi sie nie pojawia tylko 6 produktów dermedic jakiś acne expert?? co jest grane?? nikt jeszcze tego nie zgłosił
AD to lek a nie kosmetyk, a leków nie ma w KWC. Kiedyś był, ale go wycofano
Cytat:
Napisane przez Weronisia
A ja chciałam się też o coś zapytac

Mamy teraz połowę sierpnia. A 23 września mam byc na weselu. Czy gdybym rozpoczęła teraz kurację Acne Dermem to moja buzia będzie jakoś porządnie wyglądac do tego czasu? Czy może lepiej poczekac i zacząc kurację po weselu nie martwiąc się o niemiłe efekty?
Co mi radzicie?

Ja obecnie rano smaruję twarz serum 10%, na to filtr LRP 50 DP
A wieczorem Effaclar K na zmianę z maseczką aspirynową, a pod oczy Juvit.

Czy mogę gdzieś tu wepchnąc AD tak żeby do wesela nie popsuła mi się cera? Czego mogę się spodziewac po zastosowaniu AD np. 2 razy w tygodniu?

Aha! Dodam, że chcę go używac żeby pozbyc się przebarwień i plam (hormonki, opalanie) szczególnie wokół warg.
A jak Twoja skóra reaguje na to co teraz stosujesz? Jest ładna i zadbana? Bo jeżeli tak, to ja dalej leczyłabym się tym Effaclarem, serum 10% i juwitem, a dopiero po weselu zaczęła kurację AD.

Takie jest moje zdanie, nie jestem nieomylna
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 18:45   #783
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez fuksjaa

A jak Twoja skóra reaguje na to co teraz stosujesz? Jest ładna i zadbana? Bo jeżeli tak, to ja dalej leczyłabym się tym Effaclarem, serum 10% i juwitem, a dopiero po weselu zaczęła kurację AD.

Takie jest moje zdanie, nie jestem nieomylna

No właśnie efekty są mizerne.

Moją przygodę z biochemią zaczęłam 3 lipca tego roku.

Effaclar K super sobie radzi w pryszczami pojawiającymi się rzadko. Zdarza się 1-2 na całej twarzy i przeważnie są to ropne, bolące pryszcze. Smarowane Effaclarem łuszczą się. Smaruję się nim wieczorem, wcześniej rano i wieczorem. Ostatnio ranne smaropwanie zastąpiło serum.

Pory są ciut mniejsze, ale nadal bardzo widoczne i nie są to puste dziurki. Nie wiem jak to coś się nazywa fachowo daje się to wycisnąc.

Chciałabym się tego pozbyc.

No i mam blizenki (dziury, dołki) po wyciskanych kiedyś pryszczach na policzkach, czole i nosie. Daje się je nieraz schowac pod pudrem


Kupiłam już 2 opakowania AD bo nie wiedziałam kiedy znowu uda mi się pojechac do Polski i je zakupic.

Teraz tylko pytanie czy zacząc czy się wstrzymac? Bo nie chciałabym dostac jakiegoś mega wysypu tuż przed weselem
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 19:12   #784
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

U mnie widac od razu efekty ale moze dlatego ze ciagle do niego wracam i juz cera przyzwyczaila sie troche do tego kwasu.... gdybys teraz zaczela napewno ladnie by poprawilo ci cere zwlaszcza ze masz ponad miesiac martwilabym sie tylko o ten wysyp hmmm ale sądze ze powinno wszytsko sie unormowac do tego czasu naprawde nie wiem co poradzic zeby nie zaszkodzic
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 19:26   #785
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czyli tego ewentualnego wysypu po jakim czasie mogę się spodziewac?

I jeśli już mnie wysypie to czy odstawienie AD pomoże szybciej pozbyc się wysypu? Czy lepiej nie przerywac i trwac dzielnie dalej czekając na lepsze efekty?
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 20:12   #786
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez sSsyLwiaAa
Smok bardzo dziekuje za tak wyczerpujaca wypowiedz, choc skoro jak napisalas "rece opadaja" to nie wiem czemu az tak sie wyslilias..no ale nie wazne..jesli chodzi o AD to polecila mi go babka w aptece[poniewaz jak powiedziala, jej syn uzywal bez zadnych innych kremow i niczego i dalo rewelacyjne efekty] nie mowiac nic o koniecznosci stosowania niczego innego..
a jesli chodzi o filtry, to faktycznie widzialam caly ten watek..i bardzo sie zdziwilam bo tylko na tej stronie znaazlam cos o filtrach..nigdy wczesniej nie stosowalam zadnych kwasow wiec chyba mam prawo czegos nie wiedziec..poza tym ulotke takze czytalam i nie widzialam w niej nic o zadnych filtrach..no ale skoro wszyscy uwazaja je tu za takie konieczne to bede musiala sie w jakis zaopatrzyc


Gizi a jakis filtr albo kremik tez stosujesz??

Moja droga a jakżeby inaczej na dzień z filtrem krem to obowiązek przy Acne dermie a na noc nawilżający AA.
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
(
Paulo Coelho)

W awatarze moja ukochana Luna
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 20:42   #787
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Czyli tego ewentualnego wysypu po jakim czasie mogę się spodziewac?

I jeśli już mnie wysypie to czy odstawienie AD pomoże szybciej pozbyc się wysypu? Czy lepiej nie przerywac i trwac dzielnie dalej czekając na lepsze efekty?
Pamietam przez mgłe ale na poczatku stosowania to mialam wysyp ale wczesniej przed stosowaniem czytalam o AD wiec spodziewalam sie tego ...a potem napewno byla tylko poprawa oczywiscie nie probowac wyciskac tylko dac spokojnie sie zagoic bo wtedy rozprzestrzeni sie na cala buzie... i oczywiscie filtry filtry filtry i brak podkladu, pudru, korektora itp aaa i napewno kremow poza Alantanem bo gryzą sie z AD hmmm...sadze ze powinno byc ok przestrzegajac tych zasad
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 21:49   #788
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
A zauwazyłas pogorszenie jesli chodiz o zaskórniki i wypryski? Może za często go uzywałas, niketórzy lepiej reaguja sotsujaac kwasy 2, 3 razy w tyg. Albo też zapchał, bo ma takie nieprzyjemne podłoże.
Używałam codziennie na noc, wągrów nie przybyło, ale miałam takie dziwne nierówności pod skórą i właśnie ta inna jej barwa...
może spróbuję kwasów- mam tu dużo specjalistów więc na pewno się do Was zwrócę
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 21:57   #789
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Czyli tego ewentualnego wysypu po jakim czasie mogę się spodziewac?

I jeśli już mnie wysypie to czy odstawienie AD pomoże szybciej pozbyc się wysypu? Czy lepiej nie przerywac i trwac dzielnie dalej czekając na lepsze efekty?

Weronisiu, radziłabym Ci nie używać AD przed weselem, bo jeżeli Cię wysypie, to mozesz nie pozbyc sie skutków tego zbyt szybko

Zacznij później uzywać AD i nie przestawaj tylko bądź cierpliwa i daj mu szansę nawet gdyby Cię mocno wysypało. wszysto zagoi sie i wygładzi, ale na to na prawdę potrzeba trochę czasu. Może akurat nic sie nie stanie i będzie ci tylko wygładzał buzię. Ja nie miałam prawie żadnego wysypu z tego co pamiętam
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 08:12   #790
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dzieki za odpowiedz ANAH

W zwiazku z tym, ze nie wiem czy mnie wysypie czy nie... nie bede ryzykowac.
Zaczne zabawe z AD od pazdziernika. Wtedy tez odstawiam pigulki i tez pewnie mnie od razu wysypie, wiec zrobie to za jednym zamachem



No a jak to jest z podkladami, pudrami itp.? Sweet Babe pisze, ze nie wolno.
Ale ja nie moge sie nie malowac. A tym bardziej gdy cos mi wyskoczy bede musiala to jakos ukryc. Musze codziennie byc miedzy ludzmi i chce jakos wygladac.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 11:38   #791
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Dzieki za odpowiedz ANAH

W zwiazku z tym, ze nie wiem czy mnie wysypie czy nie... nie bede ryzykowac.
Zaczne zabawe z AD od pazdziernika. Wtedy tez odstawiam pigulki i tez pewnie mnie od razu wysypie, wiec zrobie to za jednym zamachem



No a jak to jest z podkladami, pudrami itp.? Sweet Babe pisze, ze nie wolno.
Ale ja nie moge sie nie malowac. A tym bardziej gdy cos mi wyskoczy bede musiala to jakos ukryc. Musze codziennie byc miedzy ludzmi i chce jakos wygladac.
Ja uzywam Skinoren (to praktycznie to samo co AD) i maluje sie normalnie Bez obaw U mnie nic zlego sie nie stalo
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 12:50   #792
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Dzieki za odpowiedz ANAH

W zwiazku z tym, ze nie wiem czy mnie wysypie czy nie... nie bede ryzykowac.
Zaczne zabawe z AD od pazdziernika. Wtedy tez odstawiam pigulki i tez pewnie mnie od razu wysypie, wiec zrobie to za jednym zamachem



No a jak to jest z podkladami, pudrami itp.? Sweet Babe pisze, ze nie wolno.
Ale ja nie moge sie nie malowac. A tym bardziej gdy cos mi wyskoczy bede musiala to jakos ukryc. Musze codziennie byc miedzy ludzmi i chce jakos wygladac.
A skąd nagle ta panika, że się malowac nie można? AD to kwas, używasz na noc, a w dzień filtry+makijaż. Ja nie widze żadnych przeciwskazań.

Weronisia, skocz do wątku filtry a makijaż, tam rozpracowałysmy nową metodę malowania na filtrze: filtr+skrobia/Hauschka nakładana gąbką lateksową+ na to pudrowy podkład w kompakcie tez gąbką (masz super kolor, mat i super krycie).
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 13:18   #793
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

To, o czym pisze Sweet Babe ma źródło w twierdzeniach Łuskiewnika, on zawsze zalecał nieużywanie kremów i makijażu przy używaniu Acne-derm, próbowałam tego szukać, ale nie znalazłam, mam tylko krótkie info:
http://www.luskiewnik.gower.pl/infor...esien2005.html

"Równoczesne smarowanie twarzy i szyi żelem i kremem lub żelem i maścią powoduje zaburzenia czynności wydzielania łoju, sprzyja zakażeniom i stanom zapalnym. Dlatego należy być bardzo ostrożnym przy kojarzeniu tego typu form preparatów.
Dla przykładu: Davercin - żel zastosowany na skórę uprzednio posmarowaną kremem lub maścią spowoduje wystąpienie zapalenie gruczołów łojowych i wystąpienie licznych (zwłaszcza w kącikach nosa, fałdach skóry) cyst wypełnionych treścią ropną.
Nie wolno również wcierać w skórę roztworów alkoholowych, wód kolońskich i toników alkoholowych w skórę uprzednio posmarowaną maścią lub kremem i odwrotnie. W przeciwnym razie na skórze pojawią bolesne przyszcze.
Acne-Derm również reaguje niekorzystnie z wieloma preparatami: alkoholowymi roztworami, wodami kolońskimi, żelami glikolowymi i glikolowo-alkoholowymi, olejkami i makijażem"

W starszych watkach o Acne-derm często się pojawia ta kwestia, raczej wizazanki odnosiły się do tego z dystansem.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...derm+hydroliza
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...derm+hydroliza

Edytowane przez Smok
Czas edycji: 2006-08-18 o 13:42
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 18:30   #794
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A mozecie powiedziec czy on rzeczywiscie tak mocno wybiela cala twarz?nie chodzi mi o pojedyncze przebarwienia bo to juz czytalam ze usuwa tylko nie chcialabym miec po nim twarzy bialej jak sciana.powiedzcie jak to jest,moze jakies fotki przed i po?:P
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 20:01   #795
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ojej, nie bój się. AD wybiela trochę twarz, rozjaśnia ją, ale równomiernie i bardzo delikatnie.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 20:54   #796
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez emigracja
A mozecie powiedziec czy on rzeczywiscie tak mocno wybiela cala twarz?nie chodzi mi o pojedyncze przebarwienia bo to juz czytalam ze usuwa tylko nie chcialabym miec po nim twarzy bialej jak sciana.powiedzcie jak to jest,moze jakies fotki przed i po?:P
Bardzo delikatnie rozjaśnia twarz. Ledwo to widac, przynajmniej u mnie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 21:04   #797
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
Bardzo delikatnie rozjaśnia twarz. Ledwo to widac, przynajmniej u mnie.
A szkoda, że tylko bardzo delikatnie

A tak btw, nakładacie AD pod oczy? Bo mnie kusi trochę, ale nie wiem czy można.
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 21:09   #798
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anamnezis
A szkoda, że tylko bardzo delikatnie

A tak btw, nakładacie AD pod oczy? Bo mnie kusi trochę, ale nie wiem czy można.
Ja nie nakładam.

Raz trochę mi się nasmarowało (przez przypadek) - piekło strasznie i podrażniło mi śluzówkę, dlatego nie polecam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 21:10   #799
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Gdy stosowałam, nie nakładałam. W sumie nawet o tym nie pomyslałam. Chyba jednak obawiałabym sie podrażnienia, wysuszenia delikatnej skóry.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 21:44   #800
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anah
Gdy stosowałam, nie nakładałam. W sumie nawet o tym nie pomyslałam. Chyba jednak obawiałabym sie podrażnienia, wysuszenia delikatnej skóry.
Ja nawet czytałam w tym, albo innym wątku, że nie powinno się kłasc AD pod oczy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 21:49   #801
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
Ja nawet czytałam w tym, albo innym wątku, że nie powinno się kłasc AD pod oczy.
Fakt, bo w sumie jaki byłby sens w kładzeniu AD pod oczy? Profilaktyka przeciwzmarszczkowa raczej odpada, nawilżenie też... zresztą wolę nie myśleć, co by było, jakby skóra pod oczami zaczęła mnie tak swędzieć jak okolice żuchwy i policzki
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 23:03   #802
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No to jeśli się nie powinno to nie będę.
Chciałam nakładać, bo boję się, że twarz mi się rozjaśni a okolice oczu zostaną ciemniejsze (w moim wypadku wpadające w kolor czerwonawy - po prostu takie mam zabarwienie skóry w tym miejscu) i będę wyglądała jak topielec albo anemik ;P Bo to nakładanie dużej ilości skrobii pod oczy już mnie męczy
Fakt, zapomniałam o swędzeniu
No to jednak rzeczywiście nie ma sensu
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 09:51   #803
kaska20
Przyczajenie
 
Avatar kaska20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kurcze ja uzywam acne derm od wczoraj to moj pierwszy kwas troszke sie balam no ale coz trzeba sprubowac mysle ze to niejest taki zbyt mocnuy kwas ..mam male pytanko do kogos kto uzywal juz dosc dlugo tego kremu tj. jakies 2-5 miesiecy czy dzieki niemu pozbede sie tych holernych przebarwien tzn piegow ale takich malych ??strasznie mnie wkurzaja maze o jednolitej cerze moja przygoda sie zaczyna wiec trzymajcie kciuki moze bedzie ok jak narazie troszke sucha cera no ale nie ma tak zle acha i czy dzieki niemu pozbede sie tez czasem wyskakujacych krostek???czy mam uzyc na nie czegos innego prosze????
kaska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 09:57   #804
kaska20
Przyczajenie
 
Avatar kaska20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

acha i jeszcze chcialam zapytac o glyco a czy to mocny kwasik ?????bo jak slonce zajdzie troszke chcialabym sie za niego zabrac ale sie boje !!!!! slyszalam o ty calym wysypie pryszczy ??no ale przeciez nie kazdy tak reaguje
teraz czeka mnie klasa maturalna nie chce znowu tak narobic ze bede wygladac jak postrach studniowka za pol roku wiec musze sie jakos prezentowac ??prosze o pomoc na temat tego glyco ...acha juz wszystkie chyba posty na jego temat przeczytalam ....bo jakies 2 tygodnie temu dowedzialam sie co to te kwasy .... mialam duzy tradzik cere mam jaka taka niema zle ale chce jeszcze lepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
kaska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 10:15   #805
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kaska20, po pierwsze to przeczytaj ten cały wątek. znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania dotyczące AD.

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 11:58   #806
muczaczo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam. Przeszukałem forum, ale zdaje sie, ze nikt takie problemu jak ja jeszcze nie miał xD. Stosuje od kilku dni AD i jest nienajgorzej, przerzuciłem sie na niego po korzystaniu przez miesiąc z Aknemycinu w płynie. Teraz pytanie - czy moge łączyć te dwa środki czy nie jest to zbyt fajny pomysł ^^?? Pozdrawiam

Edytowane przez muczaczo
Czas edycji: 2006-08-19 o 14:39
muczaczo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 18:11   #807
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Muczaczo z tego co wiem to aknemycin jest antybiotykiem do stosowania punktowego (ja tak musialam uzywac). W tym czasie balabym sie uzywac czegokolowiek innego, bo balabym sie oslabienia dzialania antybiotyku.

Smoku dzieki za pocieszenie z tym makijazem juz mi duzo lepiej czytajac, ze mozna sie malowac przy AD


A czy moglabym na razie stosowac go punktowo czyli tylko na plamy nad gorna warga? Ma to jakis sens? Czy lepiej smarowac cala twarz?
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 18:24   #808
muczaczo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hmm... w takim wypadku chyba lepiej bedzie odstawic antybiotyk, bo i tak kijowo dziala - po AD sa lepsze efekty w 4 dni niz po stosowaniu aknemycinu przez miesiac ^^. A stosowałem nie punktowo a na cała twarz...
muczaczo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 18:31   #809
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Aknemycin to antybiotyk, ktory ma niszczyc bakterie. Nie ma wiec sensu stosowac go na cala twarz. Smaruje sie tylko pryszcze.

AD ma zupelnie inny cel. On ma działanie wybielające pomocne w leczeniu hiperpigmentacji lub różnego rodzaju mechaniczne złuszczenia naskórka.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 18:58   #810
muczaczo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hmm... a co powiesz o kombinacje np. AD na noc, a aknemycin na dzien ??
muczaczo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.