Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-07, 16:34   #4831
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem ze znalezieniem kosmetyku do mycia twarzy. Po każdym mam czerwoną twarz i uczucie gorąca. Testowałam żele do skóry atopowej, nawet Lipikar z La-Roche Posay i nadal to samo Czym mam myć twarz w takim razie? Sytuację utrudnia fakt, że zbliżam się powoli do kuracji kwasami (po raz pierwszy).

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Próbowałaś mydło Aleppo?

Nie próbowałam. Dlaczego mogłoby się sprawdzić ?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 16:36   #4832
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja może wszystko ale takie gotowe dania także przechowuje w lodówce jeśli mam zamiar jeść je w najbliższym czasie. Mam w lodówce właśnie kapuśniak sprzed 2 dni i mussake z wczoraj. Kapuśniak zjem dziś a musaka na pewno zostanie jeszcze do jutra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja generalnie też przechowuję dania gotowe w lodówce, ale fasolka wydaje mi się jakaś taka delikatna, że zastanowiłam się czy jutro będzie apetyczna, czy nie zostanie "flak". Ale wydumałam, że zostawię w lodówce i najwyżej przesmażę jutro z jajem
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 16:55   #4833
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Próbowałaś mydło Aleppo?

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------



Zapytałam o to w mailu z prośbą o wyjaśnienie rozbieżności - dziękuję za podpowiedź.

Cieszę się że mogłam podpowiedzieć


Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Fajne pytanie- sama jestem ciekawa jak zaopatrują się na to kucharze. Myślę że to zależy od tego jaka to knajpa, co jest w menu i co byśmy chcieli. W godzinach ruchu mogą nie chcieć nic ponad kartę robić. Problem może być też z wyceną takiego dania. Możesz podać jakiś przykład czy to takie pytanie z ciekawości?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 17:12   #4834
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Nie próbowałam. Dlaczego mogłoby się sprawdzić ?
Ma prosty skład, więc mniejsze szanse, że coś uczula czy podrażnia. Olej z oliwek nawilża. Fachowej analizy nie jestem w stanie przeprowadzić, ale mi bardzo pomogło na zaczerwienienie, pieczenie i uczucie ściągniętej skóry po myciu.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 17:30   #4835
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem ze znalezieniem kosmetyku do mycia twarzy. Po każdym mam czerwoną twarz i uczucie gorąca. Testowałam żele do skóry atopowej, nawet Lipikar z La-Roche Posay i nadal to samo Czym mam myć twarz w takim razie? Sytuację utrudnia fakt, że zbliżam się powoli do kuracji kwasami (po raz pierwszy).
Też mam wrażliwa skórę. Że swojej strony odradzam Aleppo - oczy pieką niewyobrażalnie, jeśli dostanie się do nich mydło. Poza tym jak dla mnie to mydło oblepia skórę i efekt jest słaby.

Polecam za to olejowanie skóry - np. olejem kokosowym. Masujesz skórę olejem, a następnie za pomocą husteczki zamoczonej w wodzie usuwasz olej i resztki makijażu. Skóra nie jest wcale podrazniona, używa się minimum wody i zabieg jest bardzo delikatny. Ja używam chusteczek Tami z Rossmanna - opakowanie 30 chusteczek do demakijażu to niecałe 5zł.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 17:44   #4836
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Też mam wrażliwa skórę. Że swojej strony odradzam Aleppo - oczy pieką niewyobrażalnie, jeśli dostanie się do nich mydło. Poza tym jak dla mnie to mydło oblepia skórę i efekt jest słaby.

Polecam za to olejowanie skóry - np. olejem kokosowym. Masujesz skórę olejem, a następnie za pomocą husteczki zamoczonej w wodzie usuwasz olej i resztki makijażu. Skóra nie jest wcale podrazniona, używa się minimum wody i zabieg jest bardzo delikatny. Ja używam chusteczek Tami z Rossmanna - opakowanie 30 chusteczek do demakijażu to niecałe 5zł.
Zgadzam się. Każde mydło jakiego spróbowałam, niezależnie jak delikatne miało być i tak mnie podrażniało. Wszystko czego używam do mycia twarzy to płyn micelarny, oleje i kremowy peeling.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 17:58   #4837
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Chciałam Wam podziękować za polecenie sklepu C&A dla grubasów
Rzeczywiście jest tam spoko rozmiarówka dla takich osób jak ja, ale białych bluzek/koszul jak na lekarstwo W każdym razie kupiłam jedną rzecz, która na bank będzie używana Dawno tak szybko i bezstresowo nie robiłam zakupów. Właściwie weszłam, zmierzyłam, kupiłam i wyszłam. 5 minut roboty
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 18:16   #4838
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
To umawiaj się godzinę wcześniej. One się "spóźnią", a Ty nie będziesz,az tyle czekać. Tylko nie mów, że to po to, żeby się nie spóźniły

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
to jest taki fenomen na skalę światową nawet gdy ja chcę się celowo spóźnić, to na pewno one spóźnią się bardziej

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
można oczywiście spróbować. ale musisz liczyć się z tym że mogą odmówić bez żadnej konkretnej przyczyny. z doświadczenia powiem że zazwyczaj się zgadzają, jeśli aktualnie nie mają wielkiego ruchu. jeśli bardzo Ci zależy to zadzwoń do konkretnej restauracji i zapytaj jak to u nich wygląda.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 18:33   #4839
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;75301766]Chciałam Wam podziękować za polecenie sklepu C&A dla grubasów
Rzeczywiście jest tam spoko rozmiarówka dla takich osób jak ja, ale białych bluzek/koszul jak na lekarstwo W każdym razie kupiłam jedną rzecz, która na bank będzie używana Dawno tak szybko i bezstresowo nie robiłam zakupów. Właściwie weszłam, zmierzyłam, kupiłam i wyszłam. 5 minut roboty [/QUOTE]

jak juz masz ogarniete, jaki rozmiar u nich na ciebie pasuje, to mozesz zamawiac online. Sa tez promocje itd.

A biala koszule probowalas na bon prix?
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 18:33   #4840
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Czy znacie stronę, która pokaże mi na jakich stronach używałam danego adresu mailowego?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 18:35   #4841
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Czy znacie stronę, która pokaże mi na jakich stronach używałam danego adresu mailowego?
Unroll.Me
wpisujesz swój adres i pokazuje Ci na jakich stronach masz zamówioną subskrypcję (możesz od razu usunąć). o takie coś chodziło?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 18:38   #4842
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Mam pytanie. 29.06 ginekolog przepisał mi dwa leki: jeden na zakończenie miesiączki oraz hormony, aby wyregulować cykl (nie tabletki anty). Hormony brałam 3 razy dziennie po 1 tabletce. Było normalnie. W niedzielę skończył się okres, skończyłam brać pierwszy lek. Od poniedziałku hormony biorę 2x1, we wtorek byłam u gina, mam tak robić do niedzieli, potem przez dwa tygodnie już 1x1. No i tak jakoś od środy mniej więcej coraz gorzej się czuję. Jestem ciągle zmęczona, od wczoraj co chwilę boli głowa, nie mogę się skupić. Czy to może być ten lek? Skoro na początku było wszystko dobrze? Wolne mam w poniedziałek, ale ginekolog raczej wtedy nie przyjmuje nawet, więc nie wiem, co zrobić
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 18:45   #4843
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
jak juz masz ogarniete, jaki rozmiar u nich na ciebie pasuje, to mozesz zamawiac online. Sa tez promocje itd.

A biala koszule probowalas na bon prix?
No właśnie dziwnie trochę ta rozmiarówka tam W sensie jedna rzecz jest okej jak jest 40 co bardzo mnie podbudowało a inna jak 42-44-46 Ale ogólnie większy wybór niż w innych sklepach takich rozmiarów i dopasowanych rzeczy W sensie nic nie uciska, na długość okej itd.

Jasne jakieś zwykłe ciuchy kupuję w necie mierząc sobie wszystko. Ale chciałam tym razem zwrócić uwagę na materiał żeby nie prześwitywał jednak bo to biały a biały lubi grubasom np. podkreślać wklęsły pępek

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Mam pytanie. 29.06 ginekolog przepisał mi dwa leki: jeden na zakończenie miesiączki oraz hormony, aby wyregulować cykl (nie tabletki anty). Hormony brałam 3 razy dziennie po 1 tabletce. Było normalnie. W niedzielę skończył się okres, skończyłam brać pierwszy lek. Od poniedziałku hormony biorę 2x1, we wtorek byłam u gina, mam tak robić do niedzieli, potem przez dwa tygodnie już 1x1. No i tak jakoś od środy mniej więcej coraz gorzej się czuję. Jestem ciągle zmęczona, od wczoraj co chwilę boli głowa, nie mogę się skupić. Czy to może być ten lek? Skoro na początku było wszystko dobrze? Wolne mam w poniedziałek, ale ginekolog raczej wtedy nie przyjmuje nawet, więc nie wiem, co zrobić
Ja jak brałam tabletki anty i mnie zaczęła boleć głowa to odstawiłam sama z siebie i jak poszłam do lekarza to lekarz powiedział, że bardzo dobrze zrobiłam.. Ja bym na Twoim miejscu odstawiła ten drugi lek A może da się dodzwonić chociaż do tego lekarza?

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2017-07-07 o 18:43
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 18:53   #4844
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Czy pocztex rozwozi przesyłki także w soboty?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 18:58   #4845
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Ma prosty skład, więc mniejsze szanse, że coś uczula czy podrażnia. Olej z oliwek nawilża. Fachowej analizy nie jestem w stanie przeprowadzić, ale mi bardzo pomogło na zaczerwienienie, pieczenie i uczucie ściągniętej skóry po myciu.
Dzięki, bardzo możliwe że wypróbuję i zobaczę jak będzie działać u mnie

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Też mam wrażliwa skórę. Że swojej strony odradzam Aleppo - oczy pieką niewyobrażalnie, jeśli dostanie się do nich mydło. Poza tym jak dla mnie to mydło oblepia skórę i efekt jest słaby.

Polecam za to olejowanie skóry - np. olejem kokosowym. Masujesz skórę olejem, a następnie za pomocą husteczki zamoczonej w wodzie usuwasz olej i resztki makijażu. Skóra nie jest wcale podrazniona, używa się minimum wody i zabieg jest bardzo delikatny. Ja używam chusteczek Tami z Rossmanna - opakowanie 30 chusteczek do demakijażu to niecałe 5zł.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
A czy olej nie zostawia tłustej warstwy i przez to nie zapycha skóry? Można używać go do mycia twarzy, czy pełni on inną rolę?
Na pewno brak konieczności używania większej ilości wody jest dużym plusem. U mnie w mieście jest bardzo twarda

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Każde mydło jakiego spróbowałam, niezależnie jak delikatne miało być i tak mnie podrażniało. Wszystko czego używam do mycia twarzy to płyn micelarny, oleje i kremowy peeling.
Dzięki za opinię. Jaki płyn micelarny i olej używasz?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 18:58   #4846
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;75302901]

Ja jak brałam tabletki anty i mnie zaczęła boleć głowa to odstawiłam sama z siebie i jak poszłam do lekarza to lekarz powiedział, że bardzo dobrze zrobiłam.. Ja bym na Twoim miejscu odstawiła ten drugi lek A może da się dodzwonić chociaż do tego lekarza?[/QUOTE]


No ja się właśnie boję odstawić. To jest pierwszy raz od bardzo bardzo dawna, że nie mam okresu, pierwszy lekarz, który powiedział, że oczywiście, że to nie jest normalne, i reszta była po prostu śmieszna, w sierpniu czeka mnie urlop, który może być w końcu dla mnie normalnym, fajnym wolnym bez krwawienia i osłabienia z tego powodu, a tu mi leki nie podpasowały... Ja ich nie będę miała na wieczność, teraz jeszcze te 2,5 tygodnia miałam tylko brać żeby wyregulować trochę cykl i pójść na badania żeby w końcu wiedzieć, co się dzieje, więc naprawdę nie wiem co robić
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:04   #4847
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;75302901]No właśnie dziwnie trochę ta rozmiarówka tam W sensie jedna rzecz jest okej jak jest 40 co bardzo mnie podbudowało a inna jak 42-44-46 Ale ogólnie większy wybór niż w innych sklepach takich rozmiarów i dopasowanych rzeczy W sensie nic nie uciska, na długość okej itd.
[/QUOTE]
W C&A są ubrania kilku firm/marek i każda ma nieco inną rozmiarówkę.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:09   #4848
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
Unroll.Me
wpisujesz swój adres i pokazuje Ci na jakich stronach masz zamówioną subskrypcję (możesz od razu usunąć). o takie coś chodziło?
Między innymi o tą stronę Nie mogłam sobie przypomnieć! A swoją drogą czy ona jest bezpieczna?

Chodzi mi głownie o to, że praktycznie wszędzie podawałam swój pierwszy mail X, po tym jak połączyłam wszystkie swoje konta na gmailu konto X zostało zablokowane I teraz w razie jakichkolwiek prób odzyskania hasła maile "przychodzą" na pocztę X z której generalnie wiadomości nie dostaje od 2013 roku...
Chcę po prostu na tych stronach pozmieniać mail na ten aktualny.
A co najlepsze moje drugie konto na tej samej poczcie działa normalnie
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:14   #4849
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Dzięki, bardzo możliwe że wypróbuję i zobaczę jak będzie działać u mnie



A czy olej nie zostawia tłustej warstwy i przez to nie zapycha skóry? Można używać go do mycia twarzy, czy pełni on inną rolę?
Na pewno brak konieczności używania większej ilości wody jest dużym plusem. U mnie w mieście jest bardzo twarda



Dzięki za opinię. Jaki płyn micelarny i olej używasz?
Mi olej skóry nie zapycha. Po starciu chusteczką zostaje tłusty film - jak dla mnie to nie jest to tłusta warstwa, po prostu czuć, że skóra jest nawilżona/natłuszczona.

Ja zmywam płynem micelarnym oczy (używam garniera), a na resztę nakładam olej, przy czym codziennie używam podkladu i wszystko elegancko zmywa.

Jak dla mnie to jest to najbardziej nieinwazyjny zabieg usuwania makijażu/mycia twarzy.

Generalnie możesz poczytać o myciu olejem twarzy na internecie. Jest dużo na ten temat.

Kiedyś jak miałam trądzik, to mieszanka z olejem rycynowym wręcz pomogła mi w walce z pryszczami.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 19:22   #4850
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Między innymi o tą stronę Nie mogłam sobie przypomnieć! A swoją drogą czy ona jest bezpieczna?

Chodzi mi głownie o to, że praktycznie wszędzie podawałam swój pierwszy mail X, po tym jak połączyłam wszystkie swoje konta na gmailu konto X zostało zablokowane I teraz w razie jakichkolwiek prób odzyskania hasła maile "przychodzą" na pocztę X z której generalnie wiadomości nie dostaje od 2013 roku...
Chcę po prostu na tych stronach pozmieniać mail na ten aktualny.
A co najlepsze moje drugie konto na tej samej poczcie działa normalnie
ciężko powiedzieć czy jest bezpieczna :/
ja skorzystałam raz i potem wyłączyłam jej dostęp w ustawieniach poczty. nic złego się nie stało od tamtego czasu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:38   #4851
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Odkąd ponad miesiąc temu przeprowadziłam się i zaczęłam nową pracę ciągle jestem senna. Czasami o 19 - 20 już czuję, że mogłabym iść spać, o 22 ledwo utrzymuję otwarte oczy, więc po 22, najpóźniej koło 23 już śpię, a mimo to rano nadal jestem senna. Od kilku dni doszły do tego różne dziwne sny i koszmary. Opadłam z sił, po pracy nie mam na nic ochoty. Wcześniej potrafiłam w nocy do późna czytać lub oglądać filmy, w mojej byłej pracy spędzałam więcej niż 8 godzin, czasami nawet 14-15, a mimo to nie spałam tyle co teraz i czułam się lepiej.

Co może być przyczyną? Stres? Ta senność zaczęła się zaraz po przeprowadzce i rozpoczęciu nowej pracy, z dnia na dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Czas edycji: 2017-07-07 o 19:40
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 20:21   #4852
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
A czy olej nie zostawia tłustej warstwy i przez to nie zapycha skóry? Można używać go do mycia twarzy, czy pełni on inną rolę?
Na pewno brak konieczności używania większej ilości wody jest dużym plusem. U mnie w mieście jest bardzo twarda

Dzięki za opinię. Jaki płyn micelarny i olej używasz?
To nie jest taka tłusta, oleista warstwa, tylko skóra jest nawilżona, gładka
Mój ulubiony płyn to różowy z Garniera, a oleje to olej ze słodkich migdałów i odrobina rycynowego, tak z 10%.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 20:24   #4853
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Na chłopski rozum wygląda na stres. Przeprowadzka połączona z nową pracą to duży stres i u Ciebie właśnie tak się objawia. Może samoistnie minąć, kiedy się na dobre zaaklimatyzujesz, ale jeśli nie, można poradzić się fachowca.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 20:30   #4854
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 20:31   #4855
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

pauMX według mnie może właśnie tak być, zmiana miejsca plus praca. Pamiętaj, aby przed spaniem przewietrzyć pokój lub w ogóle uchylić sobie okno na noc, nie przegrzewać się i nie siedzieć przed monitorem, bo to sprawia, że kiepsko się śpi. Co do senności, ciężko mi powiedzieć, ja się temu po prostu poddaję i potrafię pójść spać już koło 22:00 wstając o 6:00 do pracy
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 20:36   #4856
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Ma prosty skład, więc mniejsze szanse, że coś uczula czy podrażnia. Olej z oliwek nawilża. Fachowej analizy nie jestem w stanie przeprowadzić, ale mi bardzo pomogło na zaczerwienienie, pieczenie i uczucie ściągniętej skóry po myciu.
Jeszcze mogę polecić okład z zaparzonego siemienia lnianego. Łagodzi skórę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 20:53   #4857
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Instagram - co robię źle?
Wstawiam te krótkie relacje. Niby są wstawione, a jak chcę je obejrzeć to są zawieszone. Niby są opublikowane. Czy to tak długo się ładuje, czy robię coś źle?

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 21:01   #4858
mahna_mahna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Hej, chcę kupić zmywarkę, ale przez internet i nie mam jak sprawdzić czy dno jest metalowe, a w opisach jest o tym bardzo rzadko (na str. producentów też), a na 3 sklepy odpisał mi tylko 1. Wiem, że są jakieś oznaczenia, po których można to sprawdzić (np. w nazwie produktu), wiecie może co i jak z tym?
mahna_mahna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 21:18   #4859
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Jeszcze mogę polecić okład z zaparzonego siemienia lnianego. Łagodzi skórę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówisz o tym glucie z siemienia?
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 21:19   #4860
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez isza89 Pokaż wiadomość
Mówisz o tym glucie z siemienia?
Dokładnie. Ciepłego gluta daj na wate i przykładaj na twarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-10 19:58:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.