Pytanie o staż - wątek zbiorczy - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 23:16   #3181
Nimfa28
Raczkowanie
 
Avatar Nimfa28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Marzeń:)
Wiadomości: 73
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
I tu się mylisz. Ustawa znowelizowała się od 1 lutego br.
Jest teraz "w okresie do 12 mc od zarejestrowania".
Są jednak i inne warunki,które należy spełnić.


ok myle sie ale to i tak mi nic nie daje bo zarejestrowalam sie we wrzesniu a studia zaczynam od października wiec zanim zaczne studia to minie te 12 miesiecy!
__________________





Nimfa28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 09:26   #3182
MissKiss
Raczkowanie
 
Avatar MissKiss
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 138
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Agaal mi to sie wydaje ze moze mamy podobnie: jestesmy zbyt wrażliwe na ocene innych i dlatego tak jest, ze bardzo nas wkurza kiedy ktos inny jest taki dla nas...Ale ja juz sie tego pozbyłam ale to jasne, ze jest niefajnie gdy ktos jest wredny do nas. tego by chyba nikt nie zniósł. A jeszcze ty jestes tam nowa i nie masz wsparcia wiec w sumie mozna powiedziec ze to normalne normalna reakcja Twoja. A ta kierowniczka po prostu czuje sie pewnie i dlatego tak sie unosi. Ale gdyby była sytuacja naodwrót, to zapewniam ze siedziałaby cicho jak myszka. Gwarantuje.. Wiec wychodzi na to ze po co sie przejmowac kims. Jesli nie jest wart...Masz swoich znajomych ktorzy cie lubia wiec miej gdzies te baby z pracy A facetów tez tam masz w pracy? Bo faceci zazwyczaj takich akcji nie robią...To z nimi zawsze mozesz pogadać.

Edytowane przez MissKiss
Czas edycji: 2009-02-25 o 09:27
MissKiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 14:12   #3183
Martynika
Zakorzenienie
 
Avatar Martynika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdzieś na krańcu świata:)
Wiadomości: 4 222
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

witam!!
jestem na stażu z UP finansowanym przez Fundusz Europejski. staż kończy mi się za miesiąć albo dwa.... i mam pytanie z tym związane, otóż czy po ukończeniu tego stażu mogłabym iśc w czerwcu na kolejny staż?? Bo w UP udzielili mi takiej odpowiedzi że niczego w końcu się nie dowiedziałam poza tym że oni sami nie wiedzą proszę o dopowiedź
Martynika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 15:56   #3184
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nimfa28 Pokaż wiadomość
ok myle sie ale to i tak mi nic nie daje bo zarejestrowalam sie we wrzesniu a studia zaczynam od października wiec zanim zaczne studia to minie te 12 miesiecy!
Sprostowałam tylko będną informację, którą podałaś.

Cytat:
Napisane przez Martynika Pokaż wiadomość
witam!!
jestem na stażu z UP finansowanym przez Fundusz Europejski. staż kończy mi się za miesiąć albo dwa.... i mam pytanie z tym związane, otóż czy po ukończeniu tego stażu mogłabym iśc w czerwcu na kolejny staż?? Bo w UP udzielili mi takiej odpowiedzi że niczego w końcu się nie dowiedziałam poza tym że oni sami nie wiedzą proszę o dopowiedź
Jeśli byłaś na stażu przez 12 mc to nie.
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....




Edytowane przez Ata77
Czas edycji: 2009-02-27 o 21:10
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 16:14   #3185
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Dowiedzialam sie,ze zostalam zakwalifikowana na staz Nie mialam jeszcze zadnego tel z UP , ale podobno teraz sporzadzaja umowy . I w zwiazku z tym mam pytanie ..Ile to jeszcze moze potrwac ? Kiedy trzeba zrobic te wszytskie badania,itp ?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 16:21   #3186
agaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 59
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MissKiss Pokaż wiadomość
Agaal mi to sie wydaje ze moze mamy podobnie: jestesmy zbyt wrażliwe na ocene innych i dlatego tak jest, ze bardzo nas wkurza kiedy ktos inny jest taki dla nas...Ale ja juz sie tego pozbyłam ale to jasne, ze jest niefajnie gdy ktos jest wredny do nas. tego by chyba nikt nie zniósł. A jeszcze ty jestes tam nowa i nie masz wsparcia wiec w sumie mozna powiedziec ze to normalne normalna reakcja Twoja. A ta kierowniczka po prostu czuje sie pewnie i dlatego tak sie unosi. Ale gdyby była sytuacja naodwrót, to zapewniam ze siedziałaby cicho jak myszka. Gwarantuje.. Wiec wychodzi na to ze po co sie przejmowac kims. Jesli nie jest wart...Masz swoich znajomych ktorzy cie lubia wiec miej gdzies te baby z pracy A facetów tez tam masz w pracy? Bo faceci zazwyczaj takich akcji nie robią...To z nimi zawsze mozesz pogadać.
Właśnie ja z tą wrażliwością mam problemy bo mi się chamsto w głowie nie mieści, i to wydawałaby sie u ludzi "wykształconych"...no nic ,facetów nie ma tylko same baby i to 10 . Dzisiaj było lepiej odciążyli mnie chociaż w wypisywaniu listów ,to mogłam skupić się na rzeczach gdzie robię błędy.A na kierowniczkę nie patrzę nawet jak mówię dzień dobry to głowę kieruję w stronę innych osób ... zero kontaktu nawet wzrokowego.A koleżanek nie mam bo się przeprowdziłam w nowe miejsce i wszystkie zostały bardzo daleko no trudno na w prcy najwidoczniej też się z nikim nie zaprzyjaźnnie...uff może jakoś mi się wszystko ułoży
agaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 16:28   #3187
myszkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar myszkaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 623
GG do myszkaaa88
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
I tu się mylisz. Ustawa znowelizowała się od 1 lutego br.
Jest teraz "w okresie do 12 mc od zarejestrowania".
Są jednak i inne warunki,które należy spełnić.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------



Błąd. Nie ma to obecnie żadnego znaczenia.
Informacje mam z Pup.
__________________
"A pewnego dnia zapytasz mnie:
Co bardziej kocham?
Ciebie czy moje życie? Ja odpowiem:
-Moje życie.
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa,
nie wiedząc,że moje życie to Ty."



myszkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 16:47   #3188
mika456
Raczkowanie
 
Avatar mika456
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 192
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Dowiedzialam sie,ze zostalam zakwalifikowana na staz Nie mialam jeszcze zadnego tel z UP , ale podobno teraz sporzadzaja umowy . I w zwiazku z tym mam pytanie ..Ile to jeszcze moze potrwac ? Kiedy trzeba zrobic te wszytskie badania,itp ?
Hmm to dziwne ze oni najpierw robia umowy .
U mnie to bylo tak, ze pracodawca do mnie zadzwonil i powiedzial ze jest decyzja, musialam jechac do PUP i dostalam kartke, ktora musialam zawiezc do miejsca odbywania stazu, zeby mi ja wypisali i odwiezc ja spowrotem do UP.
I jak ja juz oddalam to dostalam skierowanie na badania na ktore mialam jakos 5 dni, wyznaczyli mi termin kiedy mam dowiezc zaswiadczenie lekarskie. Jak je juz oddalam to dostalam termin podpisania umowy bodajze mialam czekac ok.10dni, ale w razie gdyby byla ona wczesniej obiecali zadzwonic, no po 2 dniach kobieta z PUP sie odezwala, umowe podpisalam w piatek od poniedzialku zaczynalam
__________________
"Mam tyle słów jest ich siła
Życzeń i pragnień jak w kolędzie
Gdzie się podziały kiedy byłaś
Czy się odnajdą gdy znów będziesz...?"
mika456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:33   #3189
MissKiss
Raczkowanie
 
Avatar MissKiss
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 138
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

A powiedzcie mi jedno. Juz wczesniej ktos sie tu pytal jaka jest róznica miedzy zwyklym stazem a stazem unijnym..Taka ze Unia daje pieniadze na staz? A i czy to jest prawda ze taki staz z unii wynosi 1000zl? I jak to wogole mozna załatwic sobie taki staz w UP..mają gdzies wywieszone ze te staze sa z Unii a inne nie?
MissKiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:41   #3190
mika456
Raczkowanie
 
Avatar mika456
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 192
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MissKiss Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jedno. Juz wczesniej ktos sie tu pytal jaka jest róznica miedzy zwyklym stazem a stazem unijnym..Taka ze Unia daje pieniadze na staz? A i czy to jest prawda ze taki staz z unii wynosi 1000zl? I jak to wogole mozna załatwic sobie taki staz w UP..mają gdzies wywieszone ze te staze sa z Unii a inne nie?
Ja mam staz unijny i nie dostane niestety 1000zl . Niczego sobie nie zalatwialam, po prostu taka dostalam umowe, mam po prostu tam napisane ze to UE i europejski fundusz spoleczny i tyle.
__________________
"Mam tyle słów jest ich siła
Życzeń i pragnień jak w kolędzie
Gdzie się podziały kiedy byłaś
Czy się odnajdą gdy znów będziesz...?"
mika456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 19:19   #3191
rosali
Przyczajenie
 
Avatar rosali
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska południowa ;)
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, wiecie moze jak wpisac ten staz w PIT, bo nie wiem czy pod stytpendium, zasiłek czy moze pozostale???
rosali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 19:54   #3192
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez myszkaaa88 Pokaż wiadomość
Informacje mam z Pup.
Chyba nie do końca kompetentne tam osoby pracują, ustawa jest jedna,a w niej nie ma mowy o tym o czym Ci powiedziano.

Cytat:
Napisane przez MissKiss Pokaż wiadomość
jaka jest róznica miedzy zwyklym stazem a stazem unijnym..Taka ze Unia daje pieniadze na staz? A i czy to jest prawda ze taki staz z unii wynosi 1000zl?
- "zwykły" staż - jak Wy to mówicie-to staż finansowany z Funduszu Pracy
- staż "unijny (nie funkcjonuje takie pojęcie jeśli mam być szczera) to staż finansowany z funduszy unii europejskiej w ramach środków pozyskanych przez urząd pracy w drodze projektu
- stypendium w przypadku jednego i drugiego jest TAKIE SAMO
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 20:04   #3193
MissKiss
Raczkowanie
 
Avatar MissKiss
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 138
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Aha no to spoko jak takie samo to dobrze. Dzieki za info.
MissKiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 23:12   #3194
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Dowiedzialam sie,ze zostalam zakwalifikowana na staz Nie mialam jeszcze zadnego tel z UP , ale podobno teraz sporzadzaja umowy . I w zwiazku z tym mam pytanie ..Ile to jeszcze moze potrwac ? Kiedy trzeba zrobic te wszytskie badania,itp ?
skąd masz takie informacje? ja czekam właśnie na decyzje o stażu i nic nie wiem jeszcze, niecierpliwie czekam na telefon. wcześniej od telefonu z UP minęły 4 dni w ciągu których mialam zrobić badania i zacząć staż. Podobno UP ma tydzien na poinformowanie, że przydzielono staż, ale nie jestem tego pewna. a to kiedy trzeba zrobić badania to powiedzą ci informując cie, ze dostalaś staż.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 07:52   #3195
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rosali Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wiecie moze jak wpisac ten staz w PIT, bo nie wiem czy pod stytpendium, zasiłek czy moze pozostale???
wydaje mi się że pod pozostałe, jeszcze nie dawałam pita do sprawdzenia ale tak ja wypełniłam.
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:08   #3196
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
skąd masz takie informacje? ja czekam właśnie na decyzje o stażu i nic nie wiem jeszcze, niecierpliwie czekam na telefon. wcześniej od telefonu z UP minęły 4 dni w ciągu których mialam zrobić badania i zacząć staż. Podobno UP ma tydzien na poinformowanie, że przydzielono staż, ale nie jestem tego pewna. a to kiedy trzeba zrobić badania to powiedzą ci informując cie, ze dostalaś staż.


OOO nie zauwazylam,ze tez jestes z lublina a zdradzisz gdzie idziesz na staz ?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:27   #3197
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
OOO nie zauwazylam,ze tez jestes z lublina a zdradzisz gdzie idziesz na staz ?
zdradzę. staż będę miała(?) w szpitalu neuropsychiatrycznym czekam ciągle na decyzję.... właśnie jak zobaczyłam, że tez jesteś z lublina to pytałam skąd wiesz, ze dostałaś staż, bo ja nadal nic nie wiem.
a ty gdzie na staż?
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 09:13   #3198
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
zdradzę. staż będę miała(?) w szpitalu neuropsychiatrycznym czekam ciągle na decyzję.... właśnie jak zobaczyłam, że tez jesteś z lublina to pytałam skąd wiesz, ze dostałaś staż, bo ja nadal nic nie wiem.
a ty gdzie na staż?

ja w policji a wiem o tym od pracodawcy,ktory kontaktowal sie z UP. Wiem jedynie tyle,ze moj wniosek zostal rozpatrzony pozytywnie - nic wiecej .
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 09:38   #3199
dziubassskia
Raczkowanie
 
Avatar dziubassskia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 125
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
wydaje mi się że pod pozostałe, jeszcze nie dawałam pita do sprawdzenia ale tak ja wypełniłam.
Tak wpisuje się wpisuje się w pozostałe... Jestem tego pewna na 100%
dziubassskia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 10:08   #3200
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dziubassskia Pokaż wiadomość
Tak wpisuje się wpisuje się w pozostałe... Jestem tego pewna na 100%
zgadzam się,w pozostałe: "inne źródła,niewymienione w wierszach od 1 do 4" pozycja 57 dokładniej itd. wczoraj oddałam
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:19   #3201
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madelinem Pokaż wiadomość
zgadzam się,w pozostałe: "inne źródła,niewymienione w wierszach od 1 do 4" pozycja 57 dokładniej itd. wczoraj oddałam
A co w przypadku jeśli ma sie do rozliczenia staż i dochody z tyt. umowy o prace? W poprzednich latach rozliczałam sie z dochodów z kilku źródeł, ale kwalifikowały sie do jednej kategorii więc nie było problemu - wsytarczyło tylko zsumować odpowiednie pola.
Jeszcze nie dostałam PITu z UP - musze zadzwonic i zapytać kiedy mają zamiar wysłać
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:50   #3202
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A co w przypadku jeśli ma sie do rozliczenia staż i dochody z tyt. umowy o prace? W poprzednich latach rozliczałam sie z dochodów z kilku źródeł, ale kwalifikowały sie do jednej kategorii więc nie było problemu - wsytarczyło tylko zsumować odpowiednie pola.
Jeszcze nie dostałam PITu z UP - musze zadzwonic i zapytać kiedy mają zamiar wysłać




Ja w tym roku rozliczałam się za pracę zawodową i część stażu z tamtego roku i normalnie kwote którą zarobiłam z tytułu umowy o pracę wpisałam normalnie tam gdzie zawsze a "stażowe" wpisałam poniżej do rubryki -inne nie wymienione...itd. w urzędzie skarbowym pytałam się czy tak moze byc i potwierdzili że moze tak zostać...urząd skarbowy jeszcze mnie nie ściga wiec myśle ze dobrze to wpisałam pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe stażystki
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 10:59   #3203
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Izus86 Pokaż wiadomość
Ja w tym roku rozliczałam się za pracę zawodową i część stażu z tamtego roku i normalnie kwote którą zarobiłam z tytułu umowy o pracę wpisałam normalnie tam gdzie zawsze a "stażowe" wpisałam poniżej do rubryki -inne nie wymienione...itd. w urzędzie skarbowym pytałam się czy tak moze byc i potwierdzili że moze tak zostać...urząd skarbowy jeszcze mnie nie ściga wiec myśle ze dobrze to wpisałam pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe stażystki
Dziękuję za odpowiedź
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 11:27   #3204
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Czy rozpoczecie stazu z UP wiaze sie z koniecznoscia wyboru OFE?
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 11:45   #3205
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Czy rozpoczecie stazu z UP wiaze sie z koniecznoscia wyboru OFE?
Tak. Ale ja nie podpisałam wtedy. Staż przerwałam po 4 miesiącach bo dostałam pracę, a OFE wybrałam dopiero po 5 miesiącach pracy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 11:51   #3206
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak. Ale ja nie podpisałam wtedy. Staż przerwałam po 4 miesiącach bo dostałam pracę, a OFE wybrałam dopiero po 5 miesiącach pracy.
Dzieki Slyszalam, ze sa dwa losowania OFE, a moj staz bedzie pewnie trwal do konca sierpnia, wiec sie na jedno zalapie pewnie jesli nie wybiore, a nie chcialabym tego przegapic i zostac wylosowana.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 12:25   #3207
Nimfa28
Raczkowanie
 
Avatar Nimfa28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Marzeń:)
Wiadomości: 73
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Czy stażyści pracuja w święta?? Ja bede miec staż w hotelu i tam świeta czy nie to sie pracuje a czy stażyści też pracuja normalnie czy są zwolnieni z tego, czy to może zależy gdzie kto ma staż i jak tam ludzie pracują????
__________________





Nimfa28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 12:27   #3208
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Dzieki Slyszalam, ze sa dwa losowania OFE, a moj staz bedzie pewnie trwal do konca sierpnia, wiec sie na jedno zalapie pewnie jesli nie wybiore, a nie chcialabym tego przegapic i zostac wylosowana.
z tego co pamiętam losowania są w styczniu i lipcu i tak mniej wiecej na miesiąc przed losowaniem wypadaloby już wybrać sobie OFE. obecnie chyba jak cie wylosują to nie mają obowiązku cie o tym poinformować, więc zdecydowanie lepiej zainteresować się tym samemu.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:11   #3209
Katya
Raczkowanie
 
Avatar Katya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
ja w policji a wiem o tym od pracodawcy,ktory kontaktowal sie z UP. Wiem jedynie tyle,ze moj wniosek zostal rozpatrzony pozytywnie - nic wiecej .
Strasznie chcialam staz na komendzie, ale neistety w urzedzie nie bylo takiej propozycji!!! A nie wiedzialam, ze samemu mozna pytac. Niewazne, w przyszlosci chce pracowac w policji,ale nie w tej formie.. a ten staz, ktory dostalam i tak utrzymany jest w podobnych klimatach...

Dziewczyny, zaczynam staz od pn i znowu mam pytanie: Czy jesli pobieram rente rodzinna (w UP zlozylam stosowne papierki i nie przekraczam limitu, moge miec staz) i wlasnie przyjeto mnie na staz (dzis podpisalam), to mam to zglosic w ZUSie??? Wiem, ze moge pracowac (zarabiac do 2000 tys zl - hahaha ) ale staz tez powinnam zglosic?? A moze UP to zrobi?
Na wszelki wypadek chyba powinnam sie tam jutro wybrac?
Katya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 15:15   #3210
Martynika
Zakorzenienie
 
Avatar Martynika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdzieś na krańcu świata:)
Wiadomości: 4 222
Dot.: Pytanie o staż - wątek zbiorczy

sklep w którym odbywam staż ogłasza bankructwo zanim ukończe staż, czyli nie przepracuję tych 12 miesięcy tylko 9. to w takiej sytuacji mogę iść na kolejny staż??
Martynika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.