Wszystko o Avonie - cz. 5 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 11:48   #4531
skawiarenka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Witam was, jestem tu nowa ale śledzę wątek na bieżąco. Jestem konsultantką avonu rok. Czytałam posty jak pisaliście o alegro, wtedy mnie to jeszcze nie dotyczyło. Teraz straciłam dwie klientki na rzecz alegro, dowiedziałam się, że jak w oriflame ktoś sprzedaje na alegro i oriflame sie o tym dowie kto to natychmiast jest wyrzucony dlaczego w avonie tak nie może być? Chciałam się was zapytać czy dajecie jakieś upusty słyszałam o konsultance, która daje 20% zniżki ja rzadko mam zamówienie za powyżej 500zł to siłą rzeczy nie dam takiego upustu co robić proszę o jakieś rady. Z góry dziękuje pozdrawiam
skawiarenka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:25   #4532
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Jak kupuje się doładowania myavon ?????
w swoim tel masz zakladke myAVON i tam klikasz dajesz doladowanie i reszta wedlog instrukcji
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:22   #4533
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aldona12034 Pokaż wiadomość
są na tym forum jakieś konsultantki z okolic Rzeszowa??

ja również jestem konsultantką z okolic Rzeszowa, studiuje w tym mieście
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:50   #4534
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez barbra88 Pokaż wiadomość
w swoim tel masz zakladke myAVON i tam klikasz dajesz doladowanie i reszta wedlog instrukcji
nie mam telefonu z myavon.kupię sobie tylko starter
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:23   #4535
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

ja dostalam dwa startery ale jeszcze ich nie użyłam, i nie wiem czy użyję... może podaruję jakiejś wiernej klientce
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:35   #4536
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Okej, dziękuję Wam. Mam nadzieję, że jednak 'produkty alternatywne' na mnie nie trafią ;p hmm a jeśli klientki by nie chciały tych alternatywnych to odsyłam im, czy zaraz przy składaniu zamówienia pokazuje mi się informacja, że będzie to alternatywa ;p i mogę to usunąć?
Dlatego jak na podglądzie masz taką informację, to radzę uprzedzić klientki i wyjaśnić, że jest to produkt pełnowartościowy, tylko jak wcześniej dziewczyny pisały, może nie mieć polskich opisów stosowania itd.

Natomiast jeśli jest to co innego, to powstaje problem, bo mnie nie chcieli uznać takiej reklamacji

Ja wprawdzie zanim odesłałam, napisałam maila i dzięki temu nie musiałam płacić podwójnie za przesyłkę, gdyby mi reklamowany produkt odesłano.
Cytat:
Napisane przez Clevleen Pokaż wiadomość
A ja mam kilka pytań...
Bardzo proszę jeszcze o opisanie dokładnie tego, co muszę zrobić, zeby zrobić zakupy w COKu... Bo ja kompletnie zielona jestem Czy wystarczy, ze po prostu podejdę tam do kasy, podam nr konsultantki i mogę kupować? Czy muszę coś najpierw aktywować?
Jeśli są to Twoje pierwsze zakupy w COK, to musisz się najpierw zgłosić do recepcji, by aktywowali Twój numer personalny, a dopiero potem możesz prosić o produkty i płacić za nie w kasie
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:49   #4537
Prince55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 111
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez skawiarenka123 Pokaż wiadomość
Witam was, jestem tu nowa ale śledzę wątek na bieżąco. Jestem konsultantką avonu rok. Czytałam posty jak pisaliście o alegro, wtedy mnie to jeszcze nie dotyczyło. Teraz straciłam dwie klientki na rzecz alegro, dowiedziałam się, że jak w oriflame ktoś sprzedaje na alegro i oriflame sie o tym dowie kto to natychmiast jest wyrzucony dlaczego w avonie tak nie może być? Chciałam się was zapytać czy dajecie jakieś upusty słyszałam o konsultance, która daje 20% zniżki ja rzadko mam zamówienie za powyżej 500zł to siłą rzeczy nie dam takiego upustu co robić proszę o jakieś rady. Z góry dziękuje pozdrawiam
witam ..owszem daje upusty ale to tylko dla nielicznych
zeby zatrzymac ich przy sobie bo przy takiej konkurencji
niestety trzeba kombinowac w rozny sposob.. niektore
osoby dostaja 10-15% znizki.. choc jest jedna osoba
ktora dostaje 20% ale jako ze niekiedy zamawia zbytnio
tego nie odczuwam..
Prince55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 15:32   #4538
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Jeśli są to Twoje pierwsze zakupy w COK, to musisz się najpierw zgłosić do recepcji, by aktywowali Twój numer personalny, a dopiero potem możesz prosić o produkty i płacić za nie w kasie
pierwsze słyszę o takim procederze.. kiedy robiłam zakupy pierwszy raz nic nie musialam aktywować.. może to zależy od COKu, albo pozmieniali zasady
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:08   #4539
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
nie mam telefonu z myavon.kupię sobie tylko starter
w momencie włożenia do telefonu (dowolnego) kart sim myavon w menu (obok "wiadomości", "połączenia", "ustawienia"...) pojawi się zakładka "Avon Menu"
właśnie przez to menu będzie można doładować konto

__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:46   #4540
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
pierwsze słyszę o takim procederze.. kiedy robiłam zakupy pierwszy raz nic nie musialam aktywować.. może to zależy od COKu, albo pozmieniali zasady
Może tego nie pamiętasz, albo w Twoim robią to automatycznie podczas zakupów, bo ja ostatnio byłam kilkakrotnie świadkiem, jak odsyłano do recepcji dziewczyny, których nr personalny nie był aktywny, bo nigdy wcześniej nie robiły zakupów w COK.
Robi się to tylko raz, na początku aktywności konsultantki i ja też przez to przechodziłam wiele lat temu
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:21   #4541
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Może tego nie pamiętasz, albo w Twoim robią to automatycznie podczas zakupów, bo ja ostatnio byłam kilkakrotnie świadkiem, jak odsyłano do recepcji dziewczyny, których nr personalny nie był aktywny, bo nigdy wcześniej nie robiły zakupów w COK.
Robi się to tylko raz, na początku aktywności konsultantki i ja też przez to przechodziłam wiele lat temu
u mnie tez nigdy niczego nie trzeba bylo aktywowac wczesniej, od razu przy pierwszych zakupach nr byl aktywny
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 17:49   #4542
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Może tego nie pamiętasz, albo w Twoim robią to automatycznie podczas zakupów, bo ja ostatnio byłam kilkakrotnie świadkiem, jak odsyłano do recepcji dziewczyny, których nr personalny nie był aktywny, bo nigdy wcześniej nie robiły zakupów w COK.
Robi się to tylko raz, na początku aktywności konsultantki i ja też przez to przechodziłam wiele lat temu
ja też musiałam pierwszy raz mieć aktywowany nr w coku, trwa to chwile i obecnie robi to juz Pani przy kasie a dawniej trzba było isc do informacji/recepcji
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 21:21   #4543
Prince55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 111
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

potrzebuje pomocy konsultantek z okregu prognozujacego
tj. interesuje mnie kilka produktow z oferty netto katalogu 6
gdyz moja wżarł szczeniak mojego tż'ta ;] prosilabym o nr
brzoskwiniowego balsamu to ust.. i szminki anew z pierwszej
strony koloru takiego jasnego beżowego.. z gory dziekuje .

Edytowane przez Prince55
Czas edycji: 2009-02-28 o 22:06
Prince55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 21:54   #4544
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Witam mam pytanie nie jestem zorientowana teraz w ofercie avonu jest do sprzedania blyszczyk ultra color rich sof 15 jelsi tak to w ktorym katalogu i za ile? z gory dziekuje
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 22:30   #4545
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie nie jestem zorientowana teraz w ofercie avonu jest do sprzedania blyszczyk ultra color rich sof 15 jelsi tak to w ktorym katalogu i za ile? z gory dziekuje
Jesli chodzi o ten --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html to on pare katalogow temu byl z dzwoneczkiem
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 22:36   #4546
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
pierwsze słyszę o takim procederze.. kiedy robiłam zakupy pierwszy raz nic nie musialam aktywować.. może to zależy od COKu, albo pozmieniali zasady
Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Dlatego jak na podglądzie masz taką informację, to radzę uprzedzić klientki i wyjaśnić, że jest to produkt pełnowartościowy, tylko jak wcześniej dziewczyny pisały, może nie mieć polskich opisów stosowania itd.

Natomiast jeśli jest to co innego, to powstaje problem, bo mnie nie chcieli uznać takiej reklamacji

Ja wprawdzie zanim odesłałam, napisałam maila i dzięki temu nie musiałam płacić podwójnie za przesyłkę, gdyby mi reklamowany produkt odesłano.

Jeśli są to Twoje pierwsze zakupy w COK, to musisz się najpierw zgłosić do recepcji, by aktywowali Twój numer personalny, a dopiero potem możesz prosić o produkty i płacić za nie w kasie
ja tez musialam aktywowac swoj numer w krakowskim Coku jak bylam jeszcze konsultantka
Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o ten --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html to on pare katalogow temu byl z dzwoneczkiem
oj dlaczego zaluje ze sobie nie kupilam moze moja kolezanka siedzaca w biurze bedzie je miec lub mi zalatwi ale zawsze tak bylo i jest co dobre wycofujaale dziekuje za informacje

Edytowane przez majula
Czas edycji: 2009-02-28 o 22:37
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 22:59   #4547
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Prince55 Pokaż wiadomość
potrzebuje pomocy konsultantek z okregu prognozujacego
tj. interesuje mnie kilka produktow z oferty netto katalogu 6
gdyz moja wżarł szczeniak mojego tż'ta ;] prosilabym o nr
brzoskwiniowego balsamu to ust.. i szminki anew z pierwszej
strony koloru takiego jasnego beżowego.. z gory dziekuje .
nie jestem co prawda z okręgu prognozującego ale mam ofertę ściągniętą w pdfie

szminka anew, nie wiem o który beż Ci chodzi więc:
Beige Shimmer 22160
Cocoa 22186
Sugar Cane 22202

brzoskwiniowy balsam do ust 10462
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 10:09   #4548
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
w momencie włożenia do telefonu (dowolnego) kart sim myavon w menu (obok "wiadomości", "połączenia", "ustawienia"...) pojawi się zakładka "Avon Menu"
właśnie przez to menu będzie można doładować konto

a w jaki sposób reguluje należność za doładowanie???
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 10:43   #4549
Prince55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 111
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

ashiva dziekuje ;*
Prince55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 11:22   #4550
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
a w jaki sposób reguluje należność za doładowanie???
po doładowaniu Twoje konto w avonie zostanie obciążone kwotą doładowania a w najbliższej paczce dostaniesz fv na doładowanie.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 11:44   #4551
Clevleen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 702
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
ja tez musialam aktywowac swoj numer w krakowskim Coku jak bylam jeszcze konsultantka

Hmm... patrząc po wszystkich wypowiedziach myślę, że najlepiej będzie, jak sama zadzwonię do COKu i się dopytam Dziękuję za odpowiedzi.

Jestem niestety zmuszona do zakupów w COKu, bo ten katalog jest naprawdę słaby i na razie mam zamówień (razem z moim) na 80 zł, a termin składania na regularne mam do jutra... Jest do dla mnie spore zaskoczenie, bo zawsze miałam zamówień za ok. 800 zł. Cóż, widać kryzys daje się wszystkim we znaki .

Dla siebie chcę wziąć kolczyki Amanda i torebkę Tilly z netto. Za taką cenę to ja bym nigdzie nie znalazła takiej uroczej torebeczki . Co prawda trochę niewygodna ta bransoletka od niej, ale doszyję długą, mocną tasiemkę, która będzie pełniła taką funkcję, żeby ją przewiesić przez ramię i będzie jak znalazł do romantycznej spódnicy na lato
__________________
she's nobody's baby now
Clevleen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 11:47   #4552
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
po doładowaniu Twoje konto w avonie zostanie obciążone kwotą doładowania a w najbliższej paczce dostaniesz fv na doładowanie.
czyli trzeba jakos zapewne numer zarejstrować żeby wiedzieli kogo obciążyć???
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 11:49   #4553
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

chcialam was zapytac czy mozna zamowic probki kazdej wody toaletowej czy tylko wybranych?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 11:52   #4554
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
chcialam was zapytac czy mozna zamowic probki kazdej wody toaletowej czy tylko wybranych?
Praktycznie każdej, rzadko zdarzają się takie do których nie ma próbek.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:03   #4555
kajdulka
Raczkowanie
 
Avatar kajdulka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 268
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

No właśnie jeśli chodzi o torebkę Tilly.. też się nad nią zastanawiałam, ale nie wiem gdzie ma uchwyt, rączkę.. ta 'bransoletka' jest nią czy jak ? Bo tak jakoś dziwnie wygląda moim zdaniem .. ;/
kajdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:06   #4556
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

hej czy macie może skład tego nowego, brylantowego błyszczyka avonu? będę wdzięczna, pozdrowienia
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:29   #4557
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
No właśnie jeśli chodzi o torebkę Tilly.. też się nad nią zastanawiałam, ale nie wiem gdzie ma uchwyt, rączkę.. ta 'bransoletka' jest nią czy jak ? Bo tak jakoś dziwnie wygląda moim zdaniem .. ;/
Oprócz tej bransoletki, ma też drugą opcję - pasek (który jest zwinięty i schowany w torebce).

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
czyli trzeba jakos zapewne numer zarejstrować żeby wiedzieli kogo obciążyć???
na stronie internetowej, w strefie konsultantki, jest zakładka my avon i tam się rejestrujesz jak chcesz doładowywać.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 13:47   #4558
Aldona12034
Rozeznanie
 
Avatar Aldona12034
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
No właśnie jeśli chodzi o torebkę Tilly.. też się nad nią zastanawiałam, ale nie wiem gdzie ma uchwyt, rączkę.. ta 'bransoletka' jest nią czy jak ? Bo tak jakoś dziwnie wygląda moim zdaniem .. ;/


na allegro są pokazane jak wygląda ten pasek wedłóg mnie jest fajna zwłaszcza za tą cenę

Edytowane przez Aldona12034
Czas edycji: 2009-03-01 o 13:48
Aldona12034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 14:37   #4559
kajdulka
Raczkowanie
 
Avatar kajdulka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 268
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aldona12034 Pokaż wiadomość
na allegro są pokazane jak wygląda ten pasek wedłóg mnie jest fajna zwłaszcza za tą cenę


Zobaczyłam na Allegro i moje wszystkie wątpliwości i pytania zostały rozwiane, więc jeśli ją dostanę xD to wezmę )

Pytanie z innej beczki:
W k.3 zamówiłam balsamy męskie do ust i dostałam informację w stylu 'produkcja zakończona, prosimy nie zamawiać', a teraz w ofercie NETTO można je zamówić, więc jak to jest?
Tak samo w k.3 z oferty NETTO zamówiłam sobie błyskotliwy puder w puszku (swoją drogą polecacie go, czy raczej nie?) i też dostałam taką informację, żeby nie zamawiać, a w NETTO do katalogu 4 znowu jest.
kajdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:05   #4560
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Zobaczyłam na Allegro i moje wszystkie wątpliwości i pytania zostały rozwiane, więc jeśli ją dostanę xD to wezmę )

Pytanie z innej beczki:
W k.3 zamówiłam balsamy męskie do ust i dostałam informację w stylu 'produkcja zakończona, prosimy nie zamawiać', a teraz w ofercie NETTO można je zamówić, więc jak to jest?
Tak samo w k.3 z oferty NETTO zamówiłam sobie błyskotliwy puder w puszku (swoją drogą polecacie go, czy raczej nie?) i też dostałam taką informację, żeby nie zamawiać, a w NETTO do katalogu 4 znowu jest.
oferty i katalogi drukowane są ze znacznym wyprzedzeniem, więc czasami coś jest w kilku ofertach pod rząd ale już zostaje wyprzedane na samym początku i nie można potem tego dostać, ale ja radzę próbować zamawiać po kilka razy bo czasami, doprodukują dany produkt, albo sprowadzą, więc nie jest powiedziane ze jeśli coś na pierwszy termin nie przyszło to na drugi też nie przyjdzie
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.