Wszystko o Avonie - cz. 5 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-09, 17:34   #4891
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez passive Pokaż wiadomość
witam!!! czy któraś z Was mogłaby mi pomóc potrzebuję produkty z oferty demo z katalogu 6/2009 w raz z przysługującymi im numerami
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/kataloginfo?fid=57441098 warto czasem zaglądnąć do wątku z katalogami


nie wiem czy widziałyście, kupiłam dziś w COKu katalogi i jest na nich taka jakby dodatkowa okładka a na niej coś w rodzaju brylantowej oferty "ulubieńcy milionów" a mianowicie:
puder prasowany "idealny kolor" za 14,90
-Fair
-Light medium
preparat do demakijażu z odżywką za 7,90

Edytowane przez ashiva
Czas edycji: 2009-03-09 o 18:29
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:36   #4892
sectumsempra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 68
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Dziś był mój ostatni dzień na składanie zamówień na 1 termin 4 katalogu i rano została wystawiona faktura (na ponad 150 zł). Znalazłam dziś jeszcze osoby chętne na trzy kremy modelujące bez torebki i złożyłam ponownie zamówienie na 1 termin. Czy to drugie zamówienie na pierwszy termin również zostanie zrealizowane?
Za zamówieni na ponad 25o zł w obecnym katalogu dostaje się gratis maseczkę PS greckie morza, w związku z tym, jeżeli pierwszą część zamówienia miałam na 150 zł i drugą również, to czy dostanę ten gratis, czy też maseczkę dostaje się wówczas, gdy na jednej fakturze będzie widniała kwota 250 zł?
Jakie prezenty dostaje się w 5K za spełnienie wszystkich warunków w "Prezentobraniu"? Wiem, że gdzieś widaniała taka informacja w strefie konsultantki, ale nie mogę jej teraz znaleźć i będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
sectumsempra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:41   #4893
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sectumsempra Pokaż wiadomość
Dziś był mój ostatni dzień na składanie zamówień na 1 termin 4 katalogu i rano została wystawiona faktura (na ponad 150 zł). Znalazłam dziś jeszcze osoby chętne na trzy kremy modelujące bez torebki i złożyłam ponownie zamówienie na 1 termin. Czy to drugie zamówienie na pierwszy termin również zostanie zrealizowane?
Za zamówieni na ponad 25o zł w obecnym katalogu dostaje się gratis maseczkę PS greckie morza, w związku z tym, jeżeli pierwszą część zamówienia miałam na 150 zł i drugą również, to czy dostanę ten gratis, czy też maseczkę dostaje się wówczas, gdy na jednej fakturze będzie widniała kwota 250 zł?
Jakie prezenty dostaje się w 5K za spełnienie wszystkich warunków w "Prezentobraniu"? Wiem, że gdzieś widaniała taka informacja w strefie konsultantki, ale nie mogę jej teraz znaleźć i będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
oba zamówienia zostana zrealizowane i dostaniesz dwie paczki jednego dnia prezent również dostaniesz jeśli łączna kwota zamówienia wyniosła 250zł a za spełnienie wszystkich warunków w K5 otrzymasz kojacy żel pod oczy oraz maseczkę do włosów z nowej serii planet spa greckie morza
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:45   #4894
avonkasia
Raczkowanie
 
Avatar avonkasia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/kataloginfo?fid=57441098 warto czasem zaglądnąć do wątku z katalogami


nie wiem czy widziałyście, kupiłam dziś w COKu katalogi i jest na nich taka jakby dodatkowa okładka a na niej coś w rodzaju brylantowej oferty "ulubieńcy milionów" a mianowicie:
puder prasowany "idealny kolor" za 14,90
-Fair
-Light medium
preparat do demakijażu z odżywką za 7,90

Ta oferta podlega wypracowanemu opustowi????



Słuchajcie, w ostatnim możliwym dniu składania zamówien z kat. 3 zamówiłam 2 wody Play.
Dziś wystawiono fakturę a tam opłata za realizacje małego zamówienia
Byłam pewna, że te wymagane 50 zł na kolejne zamówienie w kampanii liczy się w cenach katalogowych.. Co gorsze nawet po upuście zabrakło mi 1 zł do tych 50 zł :/
Tyle lat jestem konsultantką i nie miałam przykrych niespodzianek z tą opłatą.. A tu masz ci los.. Macie jakies pomysły czy da się to odkręcić??? :
avonkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:50   #4895
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez avonkasia Pokaż wiadomość
Ta oferta podlega wypracowanemu opustowi????
przypuszczam, że tak bo według mnie to jest normalna oferta katalogowa
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 19:07   #4896
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez avonkasia Pokaż wiadomość
Ta oferta podlega wypracowanemu opustowi????
oraz czy jest to oferta jest dostępna tylko w COK-u coś w stylu Gorącej 5 czy może z niej korzystać każda konsultantka?

Cytat:
Słuchajcie, w ostatnim możliwym dniu składania zamówien z kat. 3 zamówiłam 2 wody Play.
Dziś wystawiono fakturę a tam opłata za realizacje małego zamówienia
Byłam pewna, że te wymagane 50 zł na kolejne zamówienie w kampanii liczy się w cenach katalogowych.. Co gorsze nawet po upuście zabrakło mi 1 zł do tych 50 zł :/
Tyle lat jestem konsultantką i nie miałam przykrych niespodzianek z tą opłatą.. A tu masz ci los.. Macie jakies pomysły czy da się to odkręcić??? :
A w poprzednim terminie miałaś wymagane 150 zł?
Z tego co mi wiadomo to kwota liczona do tego aby nie naliczali KRMZ liczona jest wg cen katalogowych a nie tych pomniejszonych o opust.

Wydaje mi sie że oszusci chcą Cie naciągnąć na te 10 zł, nie daj się napisz maila do nich że nie powinni Ci naliczać opłaty za pakowanie skoro miałaś zamówienie powyżej 50 złotych. Kanciarze....
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2009-03-09 o 19:09
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 19:17   #4897
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/kataloginfo?fid=57441098 warto czasem zaglądnąć do wątku z katalogami


nie wiem czy widziałyście, kupiłam dziś w COKu katalogi i jest na nich taka jakby dodatkowa okładka a na niej coś w rodzaju brylantowej oferty "ulubieńcy milionów" a mianowicie:
puder prasowany "idealny kolor" za 14,90
-Fair
-Light medium
preparat do demakijażu z odżywką za 7,90
a w którym to katalogu ??? 5?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 19:26   #4898
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez avonkasia Pokaż wiadomość

Słuchajcie, w ostatnim możliwym dniu składania zamówien z kat. 3 zamówiłam 2 wody Play.
Dziś wystawiono fakturę a tam opłata za realizacje małego zamówienia
Byłam pewna, że te wymagane 50 zł na kolejne zamówienie w kampanii liczy się w cenach katalogowych.. Co gorsze nawet po upuście zabrakło mi 1 zł do tych 50 zł :/
Tyle lat jestem konsultantką i nie miałam przykrych niespodzianek z tą opłatą.. A tu masz ci los.. Macie jakies pomysły czy da się to odkręcić??? :
Podejrzewam ,że spóźniłaś się z zamówieniem na 3 termin z k03 i policzyli ci to do następnej kampanii czyli do k04 bo dziś już wystawiają faktury właśnie z k04.Gdybyś zrobiła zamówienie na obecnie obowiązujący katalog to pewnie dołożyli by te 2 wody Play z k03 za69,00(taka obowiązywała tam cena) i nie płaciłabyś kosztu małego zam.Może dało by się jeszcze to odkręcić , musiałbyś rano do nich zadzwonić i wstrzymać paczkę.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 19:43   #4899
Chiquita 150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 222
GG do Chiquita 150
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/kataloginfo?fid=57441098 warto czasem zaglądnąć do wątku z katalogami


nie wiem czy widziałyście, kupiłam dziś w COKu katalogi i jest na nich taka jakby dodatkowa okładka a na niej coś w rodzaju brylantowej oferty "ulubieńcy milionów" a mianowicie:
puder prasowany "idealny kolor" za 14,90
-Fair
-Light medium
preparat do demakijażu z odżywką za 7,90
Możesz napisać numery katalogowe tych produktów? Myślisz że moge je zamowic? Chociaz spruboje...
Chiquita 150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:43   #4900
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
oraz czy jest to oferta jest dostępna tylko w COK-u coś w stylu Gorącej 5 czy może z niej korzystać każda konsultantka?
to jest oferta na okładce katalogu 5, wygląda tak jak w tych katalogach kiedy dodawana jest próbka kremu, wrzuciłam do wątku z katalogami skany tej oferty

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
a w którym to katalogu ??? 5?
tak w katalogu 5 wrzuciłam skany w

Cytat:
Napisane przez Chiquita 150 Pokaż wiadomość
Możesz napisać numery katalogowe tych produktów? Myślisz że moge je zamowic? Chociaz spruboje...
to jest oferta do K5 więc będziesz mogła zamówić ale dopiero kiedy zacznie obowiązywać ten katalog.. a numery są następujące:
puder fair 32342
puder light medium 32292
preparat do demakijażu 24539
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:47   #4901
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Wiecie co... ja już nic nie rozumiem... Pisałam do swojej liderki, żeby mi powiedziała jak to jest z tymi kremami modelującymi sylwetkę... I odp.mi że ten upust dotyczy tylko tych kremów za 85 zł... Więc nie wiem...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 20:49   #4902
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
to jest oferta na okładce katalogu 5, wygląda tak jak w tych katalogach kiedy dodawana jest próbka kremu, wrzuciłam do wątku z katalogami skany tej oferty



tak w katalogu 5 wrzuciłam skany w



to jest oferta do K5 więc będziesz mogła zamówić ale dopiero kiedy zacznie obowiązywać ten katalog.. a numery są następujące:
puder fair 32342
puder light medium 32292
preparat do demakijażu 24539
dzięki ashiva Przystępna cena tego pudru prasowanego...tylko eh odcień może mi nie pasować...sypkiego ciemniejszy był za pomarańczowy i za ciemny a jaśniejszy jest odrobinę za jasny,na zimę ok ale potem...
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:19   #4903
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aldona12034 Pokaż wiadomość
Co myślicie o błyszczyku z netto" Owocowa słodycz"?? Jaki ma zapach?? Ma jakiś smak??
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23582

A ta oferta Ulubieńcy Milionów ciekawa, lubie to mleczko do demakijazu, mam wlasnie drugie w zapasie, no i puder w bardzo niskiej cenie, nie znam tych odcieni w praktyce, ale Fair pewnie jest bardzo jasny.

Edytowane przez justysiek
Czas edycji: 2009-03-09 o 21:21
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:23   #4904
sectumsempra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 68
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Wiecie co... ja już nic nie rozumiem... Pisałam do swojej liderki, żeby mi powiedziała jak to jest z tymi kremami modelującymi sylwetkę... I odp.mi że ten upust dotyczy tylko tych kremów za 85 zł... Więc nie wiem...
Napisałam w tej sprawie maila, bo również miałam wątpliwości i taką otrzymałam odpowiedź:
Uprzejmie informujemy, że w katalogu 04/2009 ma Pani możliwość
zamówienia kremu modelującego sylwetkę w niższej cenie 49, 90 zł,ale bez
prezentu-torebki. Jednocześnie wyjaśniamy, że tej ofercie również towarzyszy
program motywacyjny dotyczący opustu 45 % przy zamówieniu 3 sztuk kremu.
sectumsempra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:32   #4905
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
Mam ten balsam i super jest, te wypustki super masują, wspomagają działanie balsamu, opakowanie duże, opłaca się, o efektach powiem za jakieś 2 tyg, bo do 4 dni używam dopiero

I jak tam-widoczne rezultaty??

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sectumsempra Pokaż wiadomość
Napisałam w tej sprawie maila, bo również miałam wątpliwości i taką otrzymałam odpowiedź:
Uprzejmie informujemy, że w katalogu 04/2009 ma Pani możliwość
zamówienia kremu modelującego sylwetkę w niższej cenie 49, 90 zł,ale bez
prezentu-torebki. Jednocześnie wyjaśniamy, że tej ofercie również towarzyszy
program motywacyjny dotyczący opustu 45 % przy zamówieniu 3 sztuk kremu.

Dzięki wielki rozwiałaś moje watpliwości....
A swoją drogą, też wysłałam maila ale jeszcze odp.nie dostałam... Fakt-mają 48godz.
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 22:24   #4906
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

dobrze, ze wyjaśniła się ta sprawa z kremem modelującym sylwetkę
na Was zawsze można liczyć

zawsze robię tylko jedno zamówienie z katalogu, ale tym razem będzie inaczej - zamówię te kremy bez torebek, sąsiadki są chętne - chcą się "modelować" na wiosnę i lato

ten puder prasowany w kolorze Light Medium nie jest taki ciemny - należę też raczej do bladolicych (szczególnie zimą) i używałam go całą zimę
mam wrażenie, że dopasowuje się do koloru cery

__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo

Edytowane przez marta_md
Czas edycji: 2009-03-09 o 22:27
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 06:09   #4907
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Jest w ogóle ktoś, kto załapał się na SPA?? nie pytam nawet o zakupy ze stylistą??

Bo ja oczywiście smsów całe mnóstwo posłałam i nic...
Też o to pytałam, ale jak na razie tylko "dorabiamy" tymi sms.
Jeszcze mi zostały 2 kupony, wyślę a co
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 08:02   #4908
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Wiecie co... ja już nic nie rozumiem... Pisałam do swojej liderki, żeby mi powiedziała jak to jest z tymi kremami modelującymi sylwetkę... I odp.mi że ten upust dotyczy tylko tych kremów za 85 zł... Więc nie wiem...

Cytat:
Napisane przez sectumsempra Pokaż wiadomość
Uprzejmie informujemy, że w katalogu 04/2009 ma Pani możliwość
zamówienia kremu modelującego sylwetkę w niższej cenie 49, 90 zł,ale bez
prezentu-torebki. Jednocześnie wyjaśniamy, że tej ofercie również towarzyszy
program motywacyjny dotyczący opustu 45 % przy zamówieniu 3 sztuk kremu.
Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
dobrze, ze wyjaśniła się ta sprawa z kremem modelującym sylwetkę
Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
na Was zawsze można liczyć
zawsze robię tylko jedno zamówienie z katalogu, ale tym razem będzie inaczej - zamówię te kremy bez torebek, sąsiadki są chętne - chcą się "modelować" na wiosnę i lato
.....
Czy jeśli zamówię mniej niż 3 sztuki produktu o numerze 91520, to krem ten dostanę z wypracowanym opustem ?

Edytowane przez MaT
Czas edycji: 2009-03-10 o 08:05
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 08:33   #4909
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość


Czy jeśli zamówię mniej niż 3 sztuki produktu o numerze 91520, to krem ten dostanę z wypracowanym opustem ?
żeby mieć upust 45% musisz zamówić minimum 3 kremy, bez względu na to czy z torebką czy bez
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 09:09   #4910
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

wczoraj wieczorem złożyłam zmówienie, dziś przed 8 było jeszcze w statusie "czeka" i dopisałam 1 produkt o ,którym zapomniałam wczoraj.Zamówienie w dalszym ciągu nie jest pobrane do realizacji a co gorsze zmienił sie termin dostawy czyli na 2 termin.Czyżby to domówienie zmieniło mi termin dostawy?Z tego co pamiętam to zawsze można było domawiać gdy zamówienie nie było pobrane do realizacji a teraz już nie....
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 09:48   #4911
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
żeby mieć upust 45% musisz zamówić minimum 3 kremy, bez względu na to czy z torebką czy bez
Ale jak na razie, nie planuję zakupu 3 sztuk i dlatego chcę mieć pewność, czy ten za 49 zł to jest kwota netto, czy podlega opustowi i jakiemu
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:24   #4912
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
A swoją drogą, też wysłałam maila ale jeszcze odp.nie dostałam... Fakt-mają 48godz.

48 godzin roboczych a nie zegarowych
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:31   #4913
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
48 godzin roboczych a nie zegarowych

Tak, tak-wiem zapomniałam dopisać
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:42   #4914
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
wczoraj wieczorem złożyłam zmówienie, dziś przed 8 było jeszcze w statusie "czeka" i dopisałam 1 produkt o ,którym zapomniałam wczoraj.Zamówienie w dalszym ciągu nie jest pobrane do realizacji a co gorsze zmienił sie termin dostawy czyli na 2 termin.Czyżby to domówienie zmieniło mi termin dostawy?Z tego co pamiętam to zawsze można było domawiać gdy zamówienie nie było pobrane do realizacji a teraz już nie....
Domówienie nie zmienia terminu dostawy jeśli jest robione w tym samym dniu.Bo to jest tak jakbyś robiła nowe zamowienie i termin odpowiada dniu domawiania.

Mat pisałam o tym już 2 dni temu kremy w ilości poniżej 3 sztuk mają upust wypracowany.

Edytowane przez ankoro
Czas edycji: 2009-03-10 o 10:44 Powód: dopisek
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 11:09   #4915
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
wczoraj wieczorem złożyłam zmówienie, dziś przed 8 było jeszcze w statusie "czeka" i dopisałam 1 produkt o ,którym zapomniałam wczoraj.Zamówienie w dalszym ciągu nie jest pobrane do realizacji a co gorsze zmienił sie termin dostawy czyli na 2 termin.Czyżby to domówienie zmieniło mi termin dostawy?Z tego co pamiętam to zawsze można było domawiać gdy zamówienie nie było pobrane do realizacji a teraz już nie....
Miałam taką samą sytuację. Jesli chcesz żeby wszystko przyszło na 1 termin dostawy zadzwoń szybko do warszawy na avon non stop, opisz sytuację i powiedz, że bardzo Ci zależy żeby wszystko było na 1 termin i powinni Ci wszystko dosłac teraz, w czwartek albo w piatek nie wiem jak masz dostawę.
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 11:14   #4916
esztonek
Raczkowanie
 
Avatar esztonek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
GG do esztonek Send a message via Skype™ to esztonek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Mam pytanie! w Katalogu 4 to byłby mój 4 krok TPS złożyłam zamówienie na ostatni termin i miałam zamówienie na coś ponad 300 zl ale były niestety braki i teraz właśnie nie dostałam prezentu za 4 krok. Tzn że jeżeli są braki to one się nie wliczają?? Kurde zależało mi żeby przejść ten TPS, teraz nawet niemam jak żeby domówic coś no bo jak?? Czy jeżeli zadzwonie do avonu mogą mi to uznac??
__________________
" Uzależniona od AVONU "

Jedno Niebo, Jeden Świat A Dwa Serca, Bija Zawsze Mocno Razem Rytmem Swym KC!!!!




esztonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 12:01   #4917
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez esztonek Pokaż wiadomość
Mam pytanie! w Katalogu 4 to byłby mój 4 krok TPS złożyłam zamówienie na ostatni termin i miałam zamówienie na coś ponad 300 zl ale były niestety braki i teraz właśnie nie dostałam prezentu za 4 krok. Tzn że jeżeli są braki to one się nie wliczają?? Kurde zależało mi żeby przejść ten TPS, teraz nawet niemam jak żeby domówic coś no bo jak?? Czy jeżeli zadzwonie do avonu mogą mi to uznac??

Przecież katalog 04 jeszcze trwa, więc w czym problem?
Braki katalogowe się wliczają "na bank".
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:07   #4918
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Miałam taką samą sytuację. Jesli chcesz żeby wszystko przyszło na 1 termin dostawy zadzwoń szybko do warszawy na avon non stop, opisz sytuację i powiedz, że bardzo Ci zależy żeby wszystko było na 1 termin i powinni Ci wszystko dosłac teraz, w czwartek albo w piatek nie wiem jak masz dostawę.
no niestety już nic nie da się zrobić, dostanę towar na drugi termin.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:07   #4919
esztonek
Raczkowanie
 
Avatar esztonek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
GG do esztonek Send a message via Skype™ to esztonek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Przecież katalog 04 jeszcze trwa, więc w czym problem?
Braki katalogowe się wliczają "na bank".
Przepraszam mój błąd chodziło mi o katalog 3 na Dzień Kobiet
__________________
" Uzależniona od AVONU "

Jedno Niebo, Jeden Świat A Dwa Serca, Bija Zawsze Mocno Razem Rytmem Swym KC!!!!




esztonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 13:34   #4920
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez esztonek Pokaż wiadomość
Przepraszam mój błąd chodziło mi o katalog 3 na Dzień Kobiet
Jeśli chodzi o katalog 03, to niestety nic sie już nie da zrobić.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.