Wszystko o Avonie - cz. 5 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 21:01   #4951
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
ja dostałam 4 kupony i wysłałam 4 sama ( bo żadnej klientce nie przysługiwał) i nic nie wygrałam

zamówiłam sobie z K03 błyszczyk powiększający usta Luscious mauve...o matko mój błąd ;( czuć cały czas mrowienie na ustach to się zgodzę...ale śmierdzi niemiłosiernie..taki dziwny zapach...a kolor okropny ;( mam pytanie dziewczyny bo dawno już nic nie zwracałam...kupiłam go za 21 zł z K03 a teraz jest w K04 chyba za 18,90 zł to nie mogę go teraz wymienić na inny bo jest inna cena prawda...moge go tylko oddac i zrobia mi korekte...dobrze pamiętam? Chyba że mam czekaż aż będzie w katalogu w takiej samej cenie jak go kupiłam i wtedy wymienić? ( oczywiście wszystko w ramach 3mcy)?
możesz go wysłać teraz i przyślą z zamówieniem z 4 wymieniony.Ja tak zrobiłam,dzwoniłam do nich i mi wytumaczyli,na dzień dzisiejszy mam fakturę korygującą , a z 4 składam zamówienie w piątek więc na pewno będzie ten zamiennik na fakturze.Ja miałam "mocha kiss", kolor okropny,jakbym się jagodami wymalowała albo węglem i śmierdział spalonymi oponami

Nie będzie już pierścionka NIXIE ????!!!! Nie widzę go w 5 ani 6 !! No nie przegapiłam:mad :
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2009-03-10 o 21:15
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:11   #4952
skawiarenka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
nie wiem czy widziałyście, kupiłam dziś w COKu katalogi i jest na nich taka jakby dodatkowa okładka a na niej coś w rodzaju brylantowej oferty "ulubieńcy milionów" a mianowicie:
puder prasowany "idealny kolor" za 14,90
-Fair
-Light medium
preparat do demakijażu z odżywką za 7,90
Dzięki za wiadomość o tym pudrze bo klientka chciało go zamówic w tym katalogu a kosztuje on 33,90 powiedziałam jej że w nastepnym bedzie za 15 zł to sie bardzo ucieszyła. Dzieki bardzo
skawiarenka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:47   #4953
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
i też zastanawia mnie ten tester poziomu nawilżenia skóry.. na jakiej zasadzie to ma działać
o, matko, to badziewie, nie polecam. O ile to jest to samo na co ja się kiedyś skusiłam, to były to paski przykładane do skóry, działające na tej samej zasadzie co "termometr-pasek" przykładany do czoła w celu zbadania temperatury.
Przykładałam wszystkim dziewczynom i wszystkim wychodziło to samo średnie nawilżenie . Uuuuch, jaki ja byłam naiwniak na początku działalności w avonie.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 23:13   #4954
UAE
Raczkowanie
 
Avatar UAE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 75
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Hej! Mam pytanie odnosnie wstrzymania paczki. Tzn chodzi o to ze jutro muszę złożyc zamowienie, a pieniadze ktore przelalam na konto avonu, jeszcze do nich nie dotarly. I pewnie do jutra nie dotra bo wplacilam na poczcie polskiej :[ Wiem, kretynka ze mnie, ale na poczte mam blizej niz do banku A przez internet nie dalam rady bo moje konto jest puste Tak wiec, wkopalam sie ;/
No i teraz pytanie, czy jesli oni nie maja tej kasy jeszcze na koncie to bede mogla zlozyc to zamowienie?? Napisalam do nich, ale odpisac moga mi do 48 godzin
Pierwszy raz zdazylo mi sie ze nie mam uregulowanych oplat w dniu skladania kolejnego zamowienia, moze wezma to pod uwage?? A jesli wysla mi paczke w innym terminie to place wtedy za to?
UAE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 06:20   #4955
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
co zrobiłybyście w takiej sytuacji - otóż wysłałam e-maila do avonu z zapytaniem , który nr pierścionka mam wpisać- ten ,za który płaciłam czy ten który dostała za darmo w ramach zwrotu a raczej wymiany na nowy.Rano dzwoniłam i przy okazji zapytałam Panią o to i odpowiedziała że ten z kwotą a teraz dostała e-maila ,że ten który odsyłam ,wadliwy czyli "nie płacony".Jedna firma 2 różne odpowiedzi.
W zasadzie to pewnie ten pierwszy już masz skorygowany, wiec nie powinnas podawać jego nr, jeśłi ten drugi ma na FVAT inny, ale skoro nie dostałaś korekty tylko przysłali ci nowy z ceną 0,00 to próbowałabym odesłać wadliwy z nr gdzie masz obciążenie

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
ja dostałam 4 kupony i wysłałam 4 sama ( bo żadnej klientce nie przysługiwał) i nic nie wygrałam

zamówiłam sobie z K03 błyszczyk powiększający usta Luscious mauve...o matko mój błąd ;( czuć cały czas mrowienie na ustach to się zgodzę...ale śmierdzi niemiłosiernie..taki dziwny zapach...a kolor okropny ;( mam pytanie dziewczyny bo dawno już nic nie zwracałam...kupiłam go za 21 zł z K03 a teraz jest w K04 chyba za 18,90 zł to nie mogę go teraz wymienić na inny bo jest inna cena prawda...moge go tylko oddac i zrobia mi korekte...dobrze pamiętam? Chyba że mam czekaż aż będzie w katalogu w takiej samej cenie jak go kupiłam i wtedy wymienić? ( oczywiście wszystko w ramach 3mcy)?
Wymienią ci w tej cenie po której kupowałaś, bo wymnieniasz tylko kolor
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 07:44   #4956
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
W zasadzie to pewnie ten pierwszy już masz skorygowany, wiec nie powinnas podawać jego nr, jeśłi ten drugi ma na FVAT inny, ale skoro nie dostałaś korekty tylko przysłali ci nowy z ceną 0,00 to próbowałabym odesłać wadliwy z nr gdzie masz obciążenie
no właśnie nie mam, wysłali mi z prawidłowym rozmiarem bez obowiązku odsyłania tego pierwszego bez kwoty.Już zrobiłam zwrot na wadliwy i liczę ,że mi go wymienią a jak nie to odeślę ten za który płaciłam by zrobili korektę.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 07:49   #4957
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
pierwszy raz w zyciu decyduje sie kupic szminke zamiast blyszczyku bo chce pomniejszyc swoje usta, ktora mozecie mi polecic?
To powinnaś chyba wybrać jakąś ciemną matową.
Ja lubię Perfect Wear są bardzo trwałe.
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 09:10   #4958
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Mam pytanie jesli chodzi o zamowienie z katalogu 5 tych probek z formularza za 4 zl,to mam po prostu wypisac 4 numery i oni mi policza za to 4 zl a nie 1,29?
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:33   #4959
esztonek
Raczkowanie
 
Avatar esztonek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
GG do esztonek Send a message via Skype™ to esztonek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Zadzwoniłam dzisiaj do Avonu w sprawie tego TPSa, że nie osiągnęłam 4 poziomu. Co się okazało, zamówiłam niezbędnik konsultantki i on się nie wliczał do wartości zamóienia, ale Pan był bardzo uprzejmy i mogłam domówić coś i takim sposobem wysłał prośbe o przywrócenie mnie do programu TPS. Dziękuje wam bardzo za rade. Dobrze że jest to forum, a jeszcze lepiej że WY jesteście Pozdrawiam
__________________
" Uzależniona od AVONU "

Jedno Niebo, Jeden Świat A Dwa Serca, Bija Zawsze Mocno Razem Rytmem Swym KC!!!!




esztonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:35   #4960
Kirra
Raczkowanie
 
Avatar Kirra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

witam

czy możecie mi napisać, od kiedy będzie obowiązywał katalog K5
Kirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:38   #4961
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Mam pytanie jesli chodzi o zamowienie z katalogu 5 tych probek z formularza za 4 zl,to mam po prostu wypisac 4 numery i oni mi policza za to 4 zl a nie 1,29?

wybierasz 4 dowolne, na fakturze będą za 4zł
a gdybyś chciała tylko jedną wtedy będzie kosztowała 1,29zł

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2009-03-11 o 09:42
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 10:08   #4962
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
o, matko, to badziewie, nie polecam. O ile to jest to samo na co ja się kiedyś skusiłam, to były to paski przykładane do skóry, działające na tej samej zasadzie co "termometr-pasek" przykładany do czoła w celu zbadania temperatury.
Przykładałam wszystkim dziewczynom i wszystkim wychodziło to samo średnie nawilżenie . Uuuuch, jaki ja byłam naiwniak na początku działalności w avonie.
Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość

i też zastanawia mnie ten tester poziomu nawilżenia skóry.. na jakiej zasadzie to ma działać
Popieram Sheryl, ten tester był już kiedyś w sprzedaży i jest dziadowski. Wszyskim wskazuje to samo i wcale nie określa poziomu nawilżenia skory. Sporo tych testerów u mnie zamówiła koleżanka kosmetyczka i potem taki mi wstyd było,że to nie działa jak trzeba,że szkoda gadać.Odradzam.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 10:50   #4963
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

od jutra w Pani domu dodatek naszyjnik Canterbury Bells za 5,90 zł
http://dodatkidogazet.pl/gadzety/rid...bizuteria.html
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 11:29   #4964
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kirra Pokaż wiadomość
witam

czy możecie mi napisać, od kiedy będzie obowiązywał katalog K5
od 27 marca
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 11:56   #4965
Kirra
Raczkowanie
 
Avatar Kirra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
od 27 marca
dziękuję bardzo za odpowiedź
Kirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 11:57   #4966
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
zamówiłam sobie z K03 błyszczyk powiększający usta Luscious mauve...o matko mój błąd ;( czuć cały czas mrowienie na ustach to się zgodzę...ale śmierdzi niemiłosiernie..taki dziwny zapach...a kolor okropny ;(
Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
możesz go wysłać teraz i przyślą z zamówieniem z 4 wymieniony.Ja tak zrobiłam,dzwoniłam do nich i mi wytumaczyli,na dzień dzisiejszy mam fakturę korygującą , a z 4 składam zamówienie w piątek więc na pewno będzie ten zamiennik na fakturze.Ja miałam "mocha kiss", kolor okropny,jakbym się jagodami wymalowała albo węglem i śmierdział spalonymi oponami
Ojoj, a to zaskoczenie, ja mam bezbarwny i pachnie anyzkiem, bardzo przyjemnie, a kolezanka miala wlasnie Lucious Mauve i od niej probowalam, zapach taki sam, a kolorek delikatny, przejrzysty, nawet rozwazalam jego zakup. Czyzby jakas seria wadliwa byla...

Pod wplywem opinii Hosenki zamowilam tusz pogrubiajacy Color Trend, ma super szczoteczke, mam nadzieje, ze znalazlam wreszcie swietny tusz za grosze

Edytowane przez justysiek
Czas edycji: 2009-03-11 o 11:58
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:17   #4967
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Ojoj, a to zaskoczenie, ja mam bezbarwny i pachnie anyzkiem, bardzo przyjemnie, a kolezanka miala wlasnie Lucious Mauve i od niej probowalam, zapach taki sam, a kolorek delikatny, przejrzysty, nawet rozwazalam jego zakup. Czyzby jakas seria wadliwa byla...

Pod wplywem opinii Hosenki zamowilam tusz pogrubiajacy Color Trend, ma super szczoteczke, mam nadzieje, ze znalazlam wreszcie swietny tusz za grosze
Ja tez kupiłam skuszona opiniami innych i sama tez zachwalam
Poczatkowo jest troche za mokry i efekt jest niebardzo taki jak chce, ale po jakims tygodniu jest super.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:26   #4968
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja tez kupiłam skuszona opiniami innych i sama tez zachwalam
Poczatkowo jest troche za mokry i efekt jest niebardzo taki jak chce, ale po jakims tygodniu jest super.
Ja mam w zasadzie tak z kazdym tuszem, na poczatku mnie nie zadowala, ale jak przyschnie - od razu inny efekt Od czasow tuszu Extreme Volume Avonu zaden mi tak nie podpasowal, mam nadzeje, ze ten bedzie super, bo ma szczoteczke taka sama
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:16   #4969
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

która z Was zdobyła poziom biały KR w poprzedniej edycji??
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 13:23   #4970
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

nowa część: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=11392209
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.