Wszystko o Oriflame cz. III - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 14:01   #2221
hitchcock
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
GG do hitchcock
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cześć, dziewczyny!

Od pewnego czasu Was podczytuję i lubię ten wątek. Do tej pory byłam klientką Oriflame, a teraz chciałabym zostać konsultantką. Szukam kogoś z Katowic (najlepiej z okolic osiedla Tysiąclecia), kto mógłby mnie wprowadzić.
hitchcock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:34   #2222
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Tak, to prawda, że mają asortyment dużo większy. Ale jeśli chodzi o ceny to wciąż uważam, że np. kremy i kolorówka są tam tańsze, a co za tym idzie, można sobie na więcej pozwolić.
Perfumy też są tańsze w Avonie i trwalsze niż ich odpowiedniki cenowe z Ori.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:25   #2223
niezapominajka89
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 140
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Perfumy też są tańsze w Avonie i trwalsze niż ich odpowiedniki cenowe z Ori.

to nie do końca tak, są tańsze jeśli są w promocji, a są też po 130 Do tego jedyny zapach, który zresztą potwierdza konsultantka z 10 letnim stażem, który jest ładny i się utrzymuje to Litle Black Dress. Większość zapachów jeśli chodzi o mnie mi tam nie odpowiada, są duszące, nie utrzymują się na mojej skórze dłużej niż parę godzin, nigdy do wieczora :| Tak się składa, ze albo u mojej konsultanki, albo na stoisku sprawdzałam ....

jeśli chodzi o uczulanie to ja nie mogę stosować połowy kosmetyków, za to mają fajniejsze płyny o kompieli i niektóre akcesoria

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...7#post13173967 kolejne nowości
__________________
http://oriforum.jun.pl
niezapominajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:42   #2224
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez niezapominajka89 Pokaż wiadomość
t, który jest ładny i się utrzymuje to Litle Black Dress. Większość zapachów jeśli chodzi o mnie mi tam nie odpowiada, są duszące,
w avonie są po prostu różne zapachy, czyli i duszące i swieże i egzotyczne..a ori zapachy są wszystkie na jedno kopyto (oprócz giordani którer z lekka śmierdzą)
znam obydwie firmy i na przestrzeni lat zapachów z avonu miałam dobrych kilka, z ori może jedna by się znalazła

co powiecie o zapachach Voyage? Jak wąchałam w katalogu to obydwie mi sie podobają (o dziwo coś nowego zrobili) - jedna się wydaje mocniejsza a druga lżejsza ale obydwie z tej samej kategori - czy sie mylę?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 17:32   #2225
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Ja mam małe pytanko co do szkoły makijażu jak to wszytsko wygląda? była któraś z Was? jak wrażenia? oczywiscie chodzi mi o I stopień
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 18:30   #2226
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

niezapominajka89 - zgadzam się z gothiką, w Avonie są bardziej różnorodne zapachy, z których większość mogę na sobie znieść. Są też takie, które długo się utrzymują, np. Far Away (dość duszący). Mam na myśli takie pachnidła, które w promocji kosztują ok. 50 zł (w Ori jest to zwykle cena 59,90, tam niższa), więc są w miarę porządne. Bez promocji zresztą nie kupuję ani tu, ani tam Serii typu naszych Voyage, Sun-Moon nie biorę pod uwagę, bo za tę cenę nie mają prawa być porządne Dodatkowo w Avonie jest dużo tanich mgiełek i szerszy przedział cenowy, od zwykłych mgiełek za 9,90 po kompozycje Lacroix za ponad stówę w promocji.
Ale nie mają tuszu dorównującemu Wonder, nie mają takich fajnych maseczek jak nowe u nas z serii Organic, a ich cienie sypkie są 2x mniejsze niż u nas, a w podobnej cenie

s4bin4 - w Krakowie to wygląda tak, że najpierw masz 2-godzinny wykład o kosmetykach, sposobie nakładania i doborze do różnych typów urody, a potem 2-godzinny trening z bardzo dużym asortymentem produktów Ori - zarówno nowych, jak i wycofanych. Malujesz siebie lub kogoś (przeważa malowanie kogoś, więc warto mieć pod ręką koleżankę konsultantkę). II stopień to dopiero zabawa, bo dochodzi stylizacja i konkretne przeznaczenie makijażu, więc nie tyle upiększenie, co makijaż ślubny, imprezowy itp. Myślę, że w takiej cenie warto wziąć w czymś takim udział.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 18:40   #2227
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

s4bin4 - w Krakowie to wygląda tak, że najpierw masz 2-godzinny wykład o kosmetykach, sposobie nakładania i doborze do różnych typów urody, a potem 2-godzinny trening z bardzo dużym asortymentem produktów Ori - zarówno nowych, jak i wycofanych. Malujesz siebie lub kogoś (przeważa malowanie kogoś, więc warto mieć pod ręką koleżankę konsultantkę). II stopień to dopiero zabawa, bo dochodzi stylizacja i konkretne przeznaczenie makijażu, więc nie tyle upiększenie, co makijaż ślubny, imprezowy itp. Myślę, że w takiej cenie warto wziąć w czymś takim udział.
Malla bardzo dziekuje za odpowiedz wybieram sie do mojego biura Opole w sobote i zastanawialam sie na jakiej zasadzie taka szkola sie odbywa
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 19:17   #2228
niezapominajka89
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 140
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
niezapominajka89 - zgadzam się z gothiką, w Avonie są bardziej różnorodne zapachy, z których większość mogę na sobie znieść. Są też takie, które długo się utrzymują, np. Far Away (dość duszący). Mam na myśli takie pachnidła, które w promocji kosztują ok. 50 zł (w Ori jest to zwykle cena 59,90, tam niższa), więc są w miarę porządne. Bez promocji zresztą nie kupuję ani tu, ani tam Serii typu naszych Voyage, Sun-Moon nie biorę pod uwagę, bo za tę cenę nie mają prawa być porządne Dodatkowo w Avonie jest dużo tanich mgiełek i szerszy przedział cenowy, od zwykłych mgiełek za 9,90 po kompozycje Lacroix za ponad stówę w promocji.
Ale nie mają tuszu dorównującemu Wonder, nie mają takich fajnych maseczek jak nowe u nas z serii Organic, a ich cienie sypkie są 2x mniejsze niż u nas, a w podobnej cenie
to rzecz gustu jeśli chodzi o perfumy ja się ich sporu nawąchałam od lat i tu i tu - i jestem za Ori, nie dlatego , że jestem konsultantkom, ale dlatego, że jestem wybredna ^^
Jeśli chodzi o tusz to ponoć świetny jest w Avonie ten nowy z 3 różnymi ustawieniami,m ale i tak Wonder rządzi
Co do mgiełek mogę się zgodzić, że są fajne na lato, wiele bym dała by u nas też były
__________________
http://oriforum.jun.pl
niezapominajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 20:18   #2229
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez xAniax Pokaż wiadomość
w porządku! nie moge sie doczekać
No więc sprawdziłam te lakiery dzisiaj. Oprócz pomarańczowego, bo akurat nam nie przyszedł.
Kolory są inne niż w katalogu. Ten różowy ma taki błysk a la ultrafiolet (tak mi się skojarzył), może taki trochę jakby perła-metalik (wiem jak to brzmi ), wydaje mi się, że mocniejszy niż na zdjęciu.
Czerwony nie jest aż tak czerwony. Kolor w sobie dość ładny, ale ma brokat. Drobinki moim zdaniem za duże, drugą warstwę ciężej się nakłada, bo przeszkadza trochę.
Zielony akurat wygląda moim zdaniem lepiej niż w katalogu, aczkolwiek i tak się nie nadaje (w moich granicach) na wyjście na ulicę.
Dobrze się zmywają, nie rozmazują się, schną jak normalny lakier - nie zwracam aż tak na to uwagi.
Podsumowując - nie widzę tych lakierów nawet na stopach z powodu kolorów .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 20:26   #2230
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez niezapominajka89 Pokaż wiadomość
to rzecz gustu jeśli chodzi o perfumy ja się ich sporu nawąchałam od lat i tu i tu - i jestem za Ori, nie dlatego , że jestem konsultantkom, ale dlatego, że jestem wybredna ^^
Jeśli chodzi o tusz to ponoć świetny jest w Avonie ten nowy z 3 różnymi ustawieniami,m ale i tak Wonder rządzi
Co do mgiełek mogę się zgodzić, że są fajne na lato, wiele bym dała by u nas też były
no wlasnie mgielki sa jednym z tych produktow, ktore kupuje w avonie i na pewno bede kupowac co do perfum, to niestety musze przyznac, ze jak pierwszy raz wachalam poszczegolne wody z Oriflame, to bylam przerazona...nic mi sie nie podobalo, w Avonie jakos bardziej roznorodne wydawaly mi sie te wody...ale chwila moment i zakochalam sie w Giordani White Gold i w Diamond Musk, a takze Amethyst Fatale i w tej chwili nie zamienie ich na zadne inne wody, sa bardzo trwale i cena promocyjna jest ok
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 20:27   #2231
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Skończmy już tą dyskusję Ori vs Avon, już tyle razy na tym i na innych wątkach to było wałkowane...
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 20:31   #2232
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

A co złego w takich dyskusjach?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 20:48   #2233
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Skończmy już tą dyskusję Ori vs Avon, już tyle razy na tym i na innych wątkach to było wałkowane...
mysle, ze jezeli taka dyskusja jest kulturalna, to mozna sobie raz na jakis czas pozwolic
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:02   #2234
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cześć dziewczyny!
Chciałam ponowić moje pytanie sprzed kilku dni, czy widział już ktoś te mydełka DISCOVER. A mianowicie, czy one są kremowe, czy żelowe? (wiem, że jestem upier..., ale zależy mi na tym, a nie mam jak podskoczyć do filii i zobaczyć).
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:07   #2235
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Ja nie widziałam, ale zdziwił mnie zapach serii czerwonej - autentycznie dym kadzidlany!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:11   #2236
niezapominajka89
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 140
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
mysle, ze jezeli taka dyskusja jest kulturalna, to mozna sobie raz na jakis czas pozwolic
dokładnie w końcu i tu i tu są nowości, a może i ja się na coś skusze jak mi ktoś zachwali dobrze ;P

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ja nie widziałam, ale zdziwił mnie zapach serii czerwonej - autentycznie dym kadzidlany!
ja tam czuje tyle przypraw naładowanych, że piernik wymięka za to zielony pachnie jak .... jak mydło .... mój faworyt to pomarańcza
__________________
http://oriforum.jun.pl
niezapominajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:21   #2237
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

mi sie strasznie podoba ten czerwony, ale wiem ze nikt nie bedzie go uzywal u mnie w domu, wlasnie ze wzgledu na zapach dlatego biore mydlo Borneo i scrub pomaranczowy

ale jezeli czerwony pachnie w rzeczywistosci tak jak na stronce (a nie mialam czasu spr w oddziale) to jak dla mnie jest to cos pieknego, chociaz z poczatku kojarzyl mi sie z takimi smierdzacymi perfumami babcinymi
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:33   #2238
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ja nie widziałam, ale zdziwił mnie zapach serii czerwonej - autentycznie dym kadzidlany!
Mnie akurat ten zapach się podoba , i na pewno go kupię . Fakt - jest raczej nietypowy ale lubię takie "kadzidła" szczególnie zimą

Natomiast teraz mam pytania z innej beczki:
1. jak używacie kremu stopniowo opalającego? Rano, czy na noc?
2. jak używacie kremu do twarzy 365 summer glow. Bezpośrednio pod makijaż się nadaje, czy też na noc
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:39   #2239
shimma
Przyczajenie
 
Avatar shimma
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

dziewczyny!
nie wiem czy to było ale jeżeli będziecie zamawiały z ulotki (bądź chciałyście!) to pamiętajcie, że ulotka była do 5 lipca! przeczytajcie na pierwszej stronie!

Edytowane przez shimma
Czas edycji: 2009-07-09 o 21:47 Powód: brak wystarczających informacji
shimma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 21:44   #2240
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez shimma Pokaż wiadomość
tylko pamiętajcie, że ulotka była do 5 lipca! przeczytajcie na pierwszej stronie!
Pamiętamy, pamiętamy...

...ale o co kaman
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:49   #2241
shimma
Przyczajenie
 
Avatar shimma
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Wybacz... wyświetlił mi się jakiś wcześniejszy post który dotyczył ulotki i myślałam, że ktoś zapomniał o tym ;P

ojj ja już śpie!
shimma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:59   #2242
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

BogaczKa22 - nigdy nie używam takich rzeczy na noc, bo się ścierają na pościeli.

shimma - spoko, możesz komuś uratować parę groszy
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:03   #2243
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
BogaczKa22 - nigdy nie używam takich rzeczy na noc, bo się ścierają na pościeli.
Ok, dzięki. Ale czy ten summer glow pod makijaż, czy pod krem, czy na krem itp...
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:24   #2244
shimma
Przyczajenie
 
Avatar shimma
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Mam do Was pytanie: w jakim czasie od daty rozpoczynającej katalog, występuje ulotka? tak około

Dzięki z góry!
__________________
Tarzam się w chmurach.
Z Tobą.
shimma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 23:31   #2245
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez shimma Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie: w jakim czasie od daty rozpoczynającej katalog, występuje ulotka? tak około

Dzięki z góry!
Przy ostatnich dwóch katalogach ulotka promocyjna była jakoś tydzień później, jeśli dobrze pamiętam
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 06:22   #2246
arsuper
Raczkowanie
 
Avatar arsuper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
GG do arsuper
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez shimma Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie: w jakim czasie od daty rozpoczynającej katalog, występuje ulotka? tak około

Dzięki z góry!
To jest bardzo różnie, ostatnio -kat 9 - była w środkowym tygodniu, w katalogu 8 była w ostatnim tygodniu, a w 7 chyba była 4 ostatnie dni katalogu. Nidgdy nie wiadomo kiedy będzie i jakie będą warunki skorzystania (raz trzeba było mieć swoich 50 PP).
Tak, że jest bardzo różnie.
__________________
tak to ja
arsuper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 08:40   #2247
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez shimma Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie: w jakim czasie od daty rozpoczynającej katalog, występuje ulotka? tak około
Zazwyczaj jest w ostatnim tygodniu trwania katalogu. Często w ostatnich dniach. Ostatnio było wyjątkowo jakoś w środku.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 10:58   #2248
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Mnie akurat ten zapach się podoba , i na pewno go kupię . Fakt - jest raczej nietypowy ale lubię takie "kadzidła" szczególnie zimą

Natomiast teraz mam pytania z innej beczki:
1. jak używacie kremu stopniowo opalającego? Rano, czy na noc?
2. jak używacie kremu do twarzy 365 summer glow. Bezpośrednio pod makijaż się nadaje, czy też na noc
Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Ok, dzięki. Ale czy ten summer glow pod makijaż, czy pod krem, czy na krem itp...
a ja wlasnie uzywam go na wieczor i nic sie nie sciera na posciel (a mam biala)
pod makijaz bym nie uzywala bo jest ciezki no i reszta sie slabo trzyma - ale to u mnie
ale jesli chcesz rano ja uzywalabym go zamiast kremu
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 12:32   #2249
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Chciałam ponowić moje pytanie sprzed kilku dni, czy widział już ktoś te mydełka DISCOVER. A mianowicie, czy one są kremowe, czy żelowe? (wiem, że jestem upier..., ale zależy mi na tym, a nie mam jak podskoczyć do filii i zobaczyć).
Żelowe czyli jakie? Ja widziałam, wyglądają jak zwykłe mydło .

Cytat:
Napisane przez aiyyo
ale jezeli czerwony pachnie w rzeczywistosci tak jak na stronce (a nie mialam czasu spr w oddziale) to jak dla mnie jest to cos pieknego, chociaz z poczatku kojarzyl mi sie z takimi smierdzacymi perfumami babcinymi
Pachnie podobnie .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 12:54   #2250
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Żelowe czyli jakie? Ja widziałam, wyglądają jak zwykłe mydło .
Pewnie chodzi o to czy one sa takie przezroczyste, jak np. mydelka owocowe z Ori, czy nieprzezorczyste, jak zwykle mydla.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.