Pokój nastolatki:) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-19, 13:43   #151
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Jeszcze kilka propozycji innej kolorystyki. Pierwsza inspirowana poduszką.
Jeśli będziesz miała bardziej sprecyzowane oczekiwania, coś się spodoba, pisz. Chętnie pomogę .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 54886_PE159782_S4.jpg (28,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image26.jpg (10,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image28.jpg (15,8 KB, 33 załadowań)
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 15:19   #152
madzialenka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 16
GG do madzialenka31 Send a message via Skype™ to madzialenka31
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Jejuś! anies5 ! Strasznie Ci dziękuję! Już chyba będę wiedziała za czym się rozglądać! Podoba mi się czerwień + granat + biel! Ślicznie to wygląda. A właśnie przytulności naprawno nabrały by takie alementy jak pościel, poduszki czy zasłony. Na podłodze będę mieć dywna, niestety nie panele. Mam jeszcze pytanie jak byś raziła..? Pomalować dwie ściany (tą od okna, naprzciwko okna) na jeden kolor, a tą z łóżkiem, na inny? na jaki? Bardzo podobają mi się wzroki na ścianach! Są świetne! Tylko... Jak je malować? Kupuje się takie specjalne takie motywy? Bardzo Ci dziękuję za pomoc! Jesteś kochana
madzialenka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 15:59   #153
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Nie ma za co . Takie rzeczy, to sama przyjemność.
Radziłabym ścianę z łóżkiem pomalować na czerwono z jakimś elementem, najlepiej białym.
Dwie pozostałe, czyli ta z oknem i na przeciwko zostawiłabym białe. Na całej, gładkiej można do połowy namalować pionowe pasy, np. czerwono, biało, granatowe lub na środku kwadraty. Coś jak na zdjęciu. Jeśli pomalujesz tą ścianę na granatowy, to może być zbyt ciemno. Znowu, jeśli na czerwony, to zbyt drażniąco. Biały będzie neutralny. Dodatkami można wiele zdziałać.

Szablony można kupić, ale zazwyczaj są małe i drogie. Jakbyś decydowała się na któryś z zaproponowanych przeze mnie wzorów, to mogę go przerobić na krzywe. Z taką grafiką, nagraną na CD możesz udać się do drukarnii, gdzie wytną go ploterem na folii. Folię przykleisz do ściany, pomalujesz, odkleisz i wzór gotowy. Radzę malować pędzlem, bo wałek wchodzi sa folię i robią się zacieki.
Odkleić, kiedy będzie jeszcze lekko wilgotne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwadraty.jpg (28,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (17,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 402597.jpg (38,8 KB, 201 załadowań)
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 18:57   #154
by_niebo
Raczkowanie
 
Avatar by_niebo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 198
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

też wrzucę pare fotek, może Cię coś zainspiruje... (:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6rWAA1vdh9py08BFAX.jpg (60,6 KB, 441 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 452205.jpg (18,5 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 536758.jpg (57,9 KB, 481 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biurko_za_scianka_1mur.jpg (23,3 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inwazja_polek_1.jpg (82,0 KB, 406 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JpEYF0K39xOggphb7X.jpg (41,4 KB, 299 załadowań)
by_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 19:04   #155
by_niebo
Raczkowanie
 
Avatar by_niebo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 198
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

i jeszcze coś...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nfBb3fXbCh9rXyLLGX.jpg (42,4 KB, 626 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qlsY8hVxNAhb1GUEqB.jpg (58,8 KB, 563 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tak_jak_w_kinie_art.jpg (40,5 KB, 585 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tr1.jpg (32,4 KB, 400 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor_1.jpg (26,4 KB, 415 załadowań)
by_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 19:06   #156
by_niebo
Raczkowanie
 
Avatar by_niebo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 198
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

jak coś, to jeszcza mam jakieś zdjęcia chyba... (;
by_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 20:14   #157
madzialenka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 16
GG do madzialenka31 Send a message via Skype™ to madzialenka31
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Siemka!
Byłam dziś w Ikei. Powiem szczerze, że jest dużo ładnych mebelków:P Pewnie zdecyduję się na jakieś białe biurko.. czerwone łóżko..

A nad jednym z łóżek widziałam taki jakby mini baldachim, zrobiony z cienkiej siatko-zasłonki. Bardzo mi się podobało.
http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...umber=50107678
To było coś takiego, tylko zrobione z innego materiału. Sama mam taki materiał w domu, i postanawiam, z niego skorzystać i zrobić coś podobnego.

Widziałam jeszcze sprytną 'półkę' wykonaną z materiału, do którego były poprzyszywane kieszenie. Do całości przyczepione haczyki, i tkaninę należy zawiesić na ścianie. Służy do przechowywania mniejszych rzeczy. Też postanawiam zrobić takie coś własnoręcznie.

Myślałam też o niziutkiej ławie (szklanej?) + pufki, niziutkie do tego do siedzenia. POstawiłabym to naprzeciwko okna.

Wpadł mi do głowy świetny pomysł pomalowania ściany.. ale nie wiem, bo motylki wydają mi się ciekawsze :P Coś takiego mi wpadło do głowy:
http://img383.imageshack.us/img383/8587/347cianahj8.jpg
madzialenka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 20:30   #158
madzialenka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 16
GG do madzialenka31 Send a message via Skype™ to madzialenka31
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Dziewczyny!
Mam jeszcze jedno pytanie..
Jaki dywan?
madzialenka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 11:38   #159
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez madzialenka31 Pokaż wiadomość
http://img89.imageshack.us/img89/9542/szaafa2ck2.jpg

To drugie zdjęcie mojej szafy, jak widać jest ona na całej ścianie, więc zostają mi tylko trz do pomalowania. Lubię różne kolory.. niebieski, biały, brązkowy, turkusowy.. szary lubię też czerwony. Tak pokój ma być dla mnie. Chciałabym pokój nowoczesny, ale jednocześnie bardzo przytulny. A to chyba trudne..
mam taki sam pokój . taką samą szafę tylko zielone drzwi .. i nawet rozstawienie polek w niej takie same hehe . pozdraiwam
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 11:39   #160
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

dywan lepiej pod kolor mebli . ladniej bedzie wygladalo
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 11:44   #161
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Pokój nastolatki – pomóżcie – nowoczesność ?

nie za duzo bialego i rózowego . moze meble nie biale bo sie brudzą i widac kazdy dotyk moze jakis kremik albo fiolet ... lepiej aby kolory nie byly blade i mieszajace sie ze soba . musi cos byc mocnego koloru a cos jasnego . lepiej meble ciemne a dodatki uspokajające ten kolor .
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 12:29   #162
annamariam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Witam wszystkich
anies5 skąd masz takie super szabloniki, piękne ja jestem własnie na etapie poszukiwania odpowiedniego jeśli możesz to plisss wklej tu więcej albo podaj link do strony, po prostu są super.
annamariam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 23:26   #163
madzialenka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 16
GG do madzialenka31 Send a message via Skype™ to madzialenka31
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

anies5! Gdzie jesteś? zginiemy bez Ciebie!
madzialenka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 09:58   #164
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez annamariam Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
anies5 skąd masz takie super szabloniki, piękne ja jestem własnie na etapie poszukiwania odpowiedniego jeśli możesz to plisss wklej tu więcej albo podaj link do strony, po prostu są super.
Które szablony? Kilka robiłam sama, stąd pytanie . Dzisiaj wieczorem postaram się coś wkleić.

Cytat:
Napisane przez madzialenka31 Pokaż wiadomość
anies5! Gdzie jesteś? zginiemy bez Ciebie!
Tutaj . Nie miałam czasu przez studia. Na pewno dzisiaj odezwę się. Dywan...hmmm, przemyślę i napiszę wieczorem.
Co do układu kolorów na ścianie, które zaproponowałaś - jednak zrezygnowałabym z grubych pasów. Stworzysz flagę Francji na ścianie .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:33   #165
annamariam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

anies5 twoja ściana z szablonem wygląda super Ostatnio umalowaliśmy sobie (czytaj : ja i moja druga połówka) sypialnię: ścianę ze wezgłowiem łożka na brązowo a pozostałe i sufit na oliwkę mebelki są koloru klon, ale pokój i tak jest troszki przy ciemny więc chciałam tą najciemniejsza ścianę rozjaśnić jakimś szablonem. Już tak kombinuję i kombinuję i nie wiem sama co wymysleć. Chciałam pójść coś w styl japoński lub chiński ale sama nie wiem. No cóż na razie poczekam do wieczora
annamariam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:50   #166
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

o boze ekstra pokoje . chcialabym zyc w Ameryce .. tam kazdy ma taki bomba pokój ... z łóżkiem i komputerem ..łeeeeeee
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 14:21   #167
ania1809
Raczkowanie
 
Avatar ania1809
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 224
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Jeśli chcesz baldachim, to w Ysku (nie wiem jak się pisze) latem były moskitiery za 19.90 zł. Wyglądają jak te z twojego zdjęcia, ale bez dodatków. Odżałowałabym te pieniądze, bo, żeby zrobić go samemu, trzeba prócz materiału (dużej ilości!)mieć stelaż, hak, jakiś łańcuch itp., że już o kupie roboty i ryzyku nie wspomnę. Gra niewarta świeczki. Wierz mi - jestem maniakiem "robienia samemu". Za to ozdoby zrobisz wedle uznania i zasobności portfela.
ania1809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 08:44   #168
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Anies, czy masz możliwość (i chęć ) udostępnienia tego szablonu: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1163855671 ? Jest świetny i bardzo chętnie wykorzystałabym go w przyszłości przy urządzaniu sypialni
__________________
Natalie
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 10:39   #169
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Natalie of Green Gables Pokaż wiadomość
Anies, czy masz możliwość (i chęć ) udostępnienia tego szablonu: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1163855671 ? Jest świetny i bardzo chętnie wykorzystałabym go w przyszłości przy urządzaniu sypialni
Mogę Ci przesłać jedynie wzór przerobiony na krzywe w Paint Shop Pro. Szablon po odklejeniu od ściany poszedł od razu do kosza. Nie nadają się do ponownego użytku. Jeśli chcesz wzór, to jak najbardziej .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 14:16   #170
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Mogę Ci przesłać jedynie wzór przerobiony na krzywe w Paint Shop Pro. Szablon po odklejeniu od ściany poszedł od razu do kosza. Nie nadają się do ponownego użytku. Jeśli chcesz wzór, to jak najbardziej .
Będę bardzo wdzięczna nati_b@poczta.fm
Dziękuję z góry
__________________
Natalie
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 09:53   #171
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

Przepraszam, że tak podpinam się do wątku, ale.. Anies czy ja również mogę Cie prosic o wzór szablonu?? a może masz jeszcze jakieś inne to również. Z góry dziękuję jestem właśnie na etapie aranżacji mieszkania i właśnie myślałam o czymś takim
arvena78@gmail.com
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 22:36   #172
Moniś00
Raczkowanie
 
Avatar Moniś00
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
GG do Moniś00
Wink Przytulny + Nowoczesny pokój nastolatki

cześć
Pomocy !!
Znudził mi się dotychczasowy pokój i w ogóle wydał mi się taki mało przytulny itd. wiecie o co chodzi.
No i postanowiłam zmienić go.... tylko że nie wiem jak mam to zrobić , żeby stał sie on przytulnym, nowoczesnym pokojem. Takim w którym się bedzie fajnie czuć. Pokój wyglada tak mniej wiecej jak w załączniku. Nie chciałabym zmieniać tylko mebli a mam je w kolorze olcha a tak poza nimi to mogę zmienić wszystko. Lubie kolory pomarańczowy zielony zółty czerwony fiolerowy i niebieski. W moim byłym pokoju dominowały barwy zielono zółte dlatego też mam duzo ozdób a takich kolorach i mogłabym ewentualnie je wykorzystać...
A wy co o tym myślicie ..? ;D
Piszcie !!!!!
Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif projekt pokoju.GIF (3,1 KB, 178 załadowań)
Moniś00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 15:32   #173
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Przytulny + Nowoczesny pokój nastolatki

Ostatnio dośc dokładnie omawiany był pokój "przytulny+ ekastwagancki" myslę ze wśród wklejonych inspiracji znajdziejsz także coś dla siebie.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 17:41   #174
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Przytulny + Nowoczesny pokój nastolatki

Napisz konkretnie jakie masz meble w tym pokoju (biurko, stół, krzesła, szafa, komoda, łóżko - i ile sztuk czego), w jakich kolorach masz ściany i czy chcesz je przemalować, podłoga itepe. Zaraz poszukam czegoś co można by na szybko wkleić, ale najlepiej, gdybym wiedziala co i jak, to może i bym coś zaaranżowała na Twoim planie. Tylko pamiętaj o wymiarach mebli.

Oki, spróbowałam tak na szybko to sobie wyobrazić - kolory są tylko dla oznaczenia róznych sprzętów oczywiście
W tej wnęce można urządzić fajny kącik do pracy - przenieś tam biurko i dodaj parawan - kupisz w sklepach z używanymi meblami, na allegro, albo wyszperasz gdzieś na strychu
Ten parawan ładnie Ci oddzieli część roboczą od sypialnianej, będziesz miała dwie strefy - poza tym jak przyjdą znajomi to szybko sobie przesłonisz roboczy bałagan parwanem. No i za tym miejscem przemawia też bliskość okna.
Nie wiem jakie masz łózko - zaryzykowałam, że można je tak ustawić. Na przeciwko, tuż przed parawanem, stawiasz tv na jakimś niewielkim stoliczku rtv - za tło robi parawan, miło się oglada tv na takim tle, poza tym, jak będziesz oglądać w dzień i będzie Ci przeświecać słońce z okna, to po prostu zmienisz ustawienie parawanu.
Największe przedsięwzięcie to garderoba - wyrzuciłabym wszystkie meblościanki i inne szafy, a garderobę skonstruowałabym w rogu. Można wydzielić tam sporo miejsca na fatałaszki, tylko koniecznie muszą być przesuwane drzwi. Jak masz jakiegoś majsterkowicza w rodzinie, to okaze się, że to nie trudne. Trzeba pozawieszać narożne półki, kupic jakieś kartony na buty, zostawić miejsce na minipręt na wieszaki, a wszystko osłonić drzwiami suwanymi. Te ostatnie jednak to dość duży koszt, ale wyobrażam też sobie taką wiszącą przesłonę tej garderoby - na zawieszonej u suitu poziomej rurce można udrapować jakąś zasłonkę, najlepiej półprzejrzystą, z białego matowego materiału - żeby dodawał lekkości
A, a w kąciku roboczym postawiłabym na ścianie wąski regał na książki lub pozawieszała jedna pod drugą półki na książki.
Podłogę zostawiłabym gołą - zakładam, że masz tam jakies panele albo inne parkiety - a na niej dałabym poduchy w tym samym kolorze co na łóżku, tyle że większe - dla gości do siedzenia. Nad łóżkiem można powiesić jakiś duży, kontrastowy plakat.
Żyrandol - mi się widzi taka papierowa kula - pasowałaby do garderoby w wersji z zasłonkami - biała.
Ściany dałabym chyba jakieś zielone, ale takie bardziej pistacjowe, rozmyte, pastelowe. Można by też namalować jakieś szablony - nie wiem np. jakieś wzorki kwiatowe, motyle, aniołki - ale niewiele i z umiarem.
Łóżko możnaby jeszcze ew. przykryć flokati - białym, lub zostawić, o ile ma fajny jednolity kolor pokrycia. Wzory odpadają.
Tymczasem to tyle, zaraz powklejam dodatki i inne

A w ogóle to jest to tak cholernie na oko, że aż strach Proszę się nie śmiać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg projekt pokoju.jpg (20,5 KB, 332 załadowań)
__________________
-----------------------


--------l

Edytowane przez selfish
Czas edycji: 2006-11-29 o 18:19
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 18:38   #175
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Przytulny + Nowoczesny pokój nastolatki

Ups, na razie znalazłam tylko parawan, ale jak znajdę resztę to wkleję w tym poście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Parawan.jpg (58,6 KB, 194 załadowań)
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 15:26   #176
Moniś00
Raczkowanie
 
Avatar Moniś00
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
GG do Moniś00
Dot.: Przytulny + Nowoczesny pokój nastolatki

Dzięki jesteś kochana ;* .. jakbyś miała jeszcze jakieś pomysły to pisz. No więc jeśli chodzi o ten pokój to panele są takie dosyć jasne o ile sie nie myle ich kolor to olcha. Kolor ścian na pewno zmienie , bo jak narazie ten pokój jest pokojem moich rodziców, ale się własnie z nimi postanowiłam zamienić bo mój dotychczaswoy pokój jest za duży..
Łózko na pewno bede mieć jakieś jednoosobowe.. muszę właśnie zacząć sie za jakimś rozglądać. Z byłego pokoju mam jedną taka szafę co w niej moge ubrania powiesić (szer.73,5 cm) , komodę (szer. 73 cm), stolik rtv (szer. 81 cm),dwa regały z ksiązkami : jeden jest narożnikowy (szer. 87cm) a drugi taki normalny (szer.37,5 cm). Potem jeszcze jedna taka wiekszą szafę , w której mam ciuchy (73,5 cm) i dwie takie male szafki...
Nie wszystkie meble muszę przeciez miec w tym nowym pokoju no i jakieś mogę zmienić lub kupić nowe.. nie wiem co ty o tym myślisz.. w ten parawan to w sumie nie byłby taki zły pomysł... w sumie to jakiś stoliczek by mi sie przydał no i nowe biurko .. aa no i jescze jakis fotel i krzesło do biurka... jakbyś czegoś nie wiedziała to pytaj..
Buźkaa ! ;*
Moniś00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 23:00   #177
ruryczek
Raczkowanie
 
Avatar ruryczek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: małe miasto przy czeskiej granicy
Wiadomości: 56
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

ANIES5 na początku wątku pokazujesz na zdjęciach przepiekne wzory na ścianach.Od dłuższego czasu o tym myslę.Gdie to mozna nabyć (brak talentu malarskiego u mnie)???
ruryczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 16:06   #178
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Przytulny + Nowoczesny pokój nastolatki

Oki, to spróbuj zamiast półek w kąciku pracy dać te regały z książkami - ten naronikowy powinien spokojnie wejść, nie wiem jak drugi, mam mało czasu teraz i nie mogę Ci tego dokładnie rozliczyć. Szafy na ubrania to problem - jeśli nie chcesz się ich pozbywać, to spróbuj je umieścić na ścianie po lewej stronie od drzwi wejściowych - ale ostrzegam, wtedy pokój może stracić na funkcjonalności. No i w takim wypadku obawiam się, że będzie musiała zrezygnować z dotychczasowych drzwi na rzecz jakichś przesuwanych (może dałoby się je zamontować od strony korytarza) lub ew. harmonijkowych... albo drzwi, które będa się otwierac na zewnątrz. Chyba że chcesz, aby przy otwieraniu uderzały w szafę Niestety, tak czy siak, radziłabym pomyśleć o jakiejś minigarderobie, dlatego że będziesz miała efekt taki, że szafa jako pierwsza po wejściu do pokoju będzie się rzucać w oczy i, co tu ukrywać, trochę zagracać. Chyba że szafy pstawisz w tej wnęce roboczej, a w ich miejsce dasz regały z ksiazkami - ale pokoik może tak stracić na funkcjonalności - pracując przy biurku będziesz musiała wstawać do regałów w drugim końcu pokoju.
Komódkę można chyba spokojnie zmieścić koło łóżka, będzie robiła za taką wersję nocnego stolika. Możesz tam postawić lampkę, jeśli lubisz czytać w nocy w łóżku.
Ze stoliczka bym zrezygnowała, bo będzie ciasnawo, biurko kup koniecznie. Jak lubisz jeść w łóżku - kup jakąś fajną tacę. I jeszcze raz namawiam do parawanu
Co do zdjęć, to musisz się uzbroic w cierpliwość, coś naknociłam i pozapisywałam w złym formacie, muszę je teraz przerobić na jpegi
Acha - jasne podłogi - ciemniejsze meble i odwrotnie - inaczej za bardzo się to będzie zlewać ze sobą - no, chyba że skontrastujesz je mocnymi ścianami.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 17:47   #179
madzialenka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 16
GG do madzialenka31 Send a message via Skype™ to madzialenka31
Dot.: Przytulny + Extrawagnacki pokój dla nastolatki

przeczytaj dokładniej wątek to się dowiesz
madzialenka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 21:15   #180
Moniś00
Raczkowanie
 
Avatar Moniś00
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
GG do Moniś00
Dot.: Przytulny + Nowoczesny pokój nastolatki

ok to ja czekam na te zdjecia.. ;P
wlasnie chciałabym jakies kontrastujace sciany tylko nie wiem wlasnie jakie.. aa tych szaf to wszsytkich miec nie musze..
tez mysle ze ta miniagrderoba by się lepiej prezentowała...
jak bedziesz miała wiecej czasu to pisz !
jescze raz dzięki
Moniś00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.