JESTEM W CIĄŻY- pytania i odpowiedzi - wątek zbiorczy! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 20:11   #241
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez olsonek Pokaż wiadomość
Ale się dzisiaj wkurzyłam i to najbardziej na siebie Widzieliśmy się ze znajomym męża i pierwsze pytanie jakie padło z jego strony: "To kiedy wreszcie dzieci?" Nosz kurde... Zgłupiałam, bo nie jestem przyzwyczajona, że zupełnie obcy człowiek pyta tak wprost mimo, iż to drugi raz z jego strony (przecież co innego pogadać z mamą czy koleżanką), mąż coś tam powiedział i tyle. I to pyta się facet grubo po 30, który gdyby nie wpadł kilka lat temu dalej by skakał z kwiatka na kwiatek. Co go to interesuje? Jak na przyszłość odpowiadać ciekawskim? Nie chodzi mi o chamskie odcinki (mąż czasem z nim współpracuje i nie chce im popsuć kontaktów,mimo że mnie denerwuje), ale powiedzieć coś, żeby zakończyć temat?
Albo zrobiłabym minę wyrażającą: "to pytanie to lekki nietakt z twojej strony" i nic nie powiedziała, tak żeby zrobiło mu się głupio albo odpowiedziałabym mu:"jak będą, to cię poinformujemy"
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:12   #242
zawadzik
Raczkowanie
 
Avatar zawadzik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 30
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
Albo zrobiłabym minę wyrażającą: "to pytanie to lekki nietakt z twojej strony" i nic nie powiedziała, tak żeby zrobiło mu się głupio albo odpowiedziałabym mu:"jak będą, to cię poinformujemy"
zgadzam sie tylko ze ja odrazu bym powiedziala co mysle
zawadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 21:51   #243
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez zawadzik Pokaż wiadomość
zgadzam sie tylko ze ja odrazu bym powiedziala co mysle
Ja chyba też nie dałabym rady nie powiedzieć nic ale Olsonek chciała wersję delikatną.
Moim zdaniem na najwyższym poziomie byłoby zignorowanie pytania, przejście z mężem na inny temat, wtedy gościu wiedziałby, że wkroczył na "teren prywatny" i nie należy zadawać tego typu pytań.
Olsonek a Wy jak się zachowaliście?
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 10:10   #244
olsonek
Raczkowanie
 
Avatar olsonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
Ja chyba też nie dałabym rady nie powiedzieć nic ale Olsonek chciała wersję delikatną.
Moim zdaniem na najwyższym poziomie byłoby zignorowanie pytania, przejście z mężem na inny temat, wtedy gościu wiedziałby, że wkroczył na "teren prywatny" i nie należy zadawać tego typu pytań.
Olsonek a Wy jak się zachowaliście?
Ja byłam tak zdziwiona jego pytaniem, że przez chwilę mnie 'zatkało' i zupełnie nie wiedziałam, co powiedzieć. Mąż wykazał się bardziej, bo gdy zobaczył moją minę, to odparował: "A kiedy ty weźmiesz ślub?" i faceta przytkało, ale na krótko bo coś tam znowu zaczął, ale my już nie podjęliśmy tematu No ale oni lepiej się znają, ja widziałam faceta zaledwie 4 razy.
olsonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:46   #245
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez olsonek Pokaż wiadomość
Ja byłam tak zdziwiona jego pytaniem, że przez chwilę mnie 'zatkało' i zupełnie nie wiedziałam, co powiedzieć. Mąż wykazał się bardziej, bo gdy zobaczył moją minę, to odparował: "A kiedy ty weźmiesz ślub?" i faceta przytkało, ale na krótko bo coś tam znowu zaczął, ale my już nie podjęliśmy tematu No ale oni lepiej się znają, ja widziałam faceta zaledwie 4 razy.
to było konkretne
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:41   #246
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: Ból żołądka w ciąży

temat widzę ucichł. Ktoś pisał wcześniej na innym wątku, że ból żołądka może doskwierać już tydzień po zapłodnieniu? dla mnie 5 tydzień to wcześnie na takie objawy. Co o tym myślicie?
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 10:27   #247
Anetka9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 248
Dot.: Ból żołądka w ciąży

każdy organizm reaguje inaczej na ciążę, a to jednak spora zmiana i wysiłek dla organizmu. Ja około 6 tygodnia ciąży zaczynałam odczuwać mdłości, które trwały do końca 3go lub 4 go m-ca.
Anetka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 21:49   #248
AnetaZ1973
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ból żołądka w ciąży

Cytat:
Napisane przez kasiuletka Pokaż wiadomość
temat widzę ucichł. Ktoś pisał wcześniej na innym wątku, że ból żołądka może doskwierać już tydzień po zapłodnieniu? dla mnie 5 tydzień to wcześnie na takie objawy. Co o tym myślicie?
Czesc,
cztery lata temu przechodziłam te okropne bóle żołądka. 9 miesiecy ciagly ból nie do wytrzymania. Rozpoczął się już w 5 tygodniu i trwał do rozwiązania. Wiem co przechodzą dziewczyny, które dopadła taka dziwaczna "choroba". Po wizycie u gastrologa dostałam takie oto zalecenia: regularne małe posiłki równo co trzy godziny. Nie jeść produktów które są kwasotwórcze. Usuwać gazy z organizmu jeżeli się one tworzą w nadmiarze co widać po brzuchu, który jest o wiele większy ( a nie ma go jeszcze przecież z powodu ciąży). Ja w 10 tygodniu miałam tak duży brzuch jakbym była w 5 miesiącu. Mój małżonek żebym usnęła czytał mi. I tak zasypiałm, ale koło łóżka zawsze miałam jakąś kanapkę czy coś innego do schrupania.
AnetaZ1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:19   #249
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Ja sie starałam równy rok i w teraz jestem na początku 6tc tylko kurde biore leki na podtrzymanie i od tygodnia leże plackiem w łóżku. Jutro ide do lekarza na badanie.
Boje sie jak jasna cholerka ale jestem dobrej mysli. Pozdrawiam staraczki i trzymam za Was kciuki :-*
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 10:10   #250
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

No to Kochana chyba do Ciebie dołączę, bo przedwczoraj i wczoraj robiłam sobie test i 2 wyszły mi pozytywnie trochę jestem w szoku, myślenie mi się włączyło...co będzie? jak będzie? Jestem akurat w trakcie zmiany lekarza. Do tego nie mogę się zdecydować, bo wybrałam sobie dwóch. I wczoraj zarejestrowałam się do dwóch. Po pierwszej wizycie łatwiej mi będzie zdecydować, mam nadzieję. Do jednego to cud, że się wcisnęłam, bo przyjmuje tylko raz w tygodniu, a rejestracja do niego jest tylko raz w miesiącu! normalnie jak za komuny musiałam tam iść dwa razy, mówić, że jestem w ciąży i dopiero za drugim razem dało radę-wcisnęli mnie. Podobno to mega dobry lekarz, wszyscy są nim zachwyceni. Pani na recepcji jak o nim mówiła, to mało co się nie popłakała, więc jeśli będzie taki wspaniały, to mogę chodzić nawet na tą 7:30 się zapisywać, szok! I to jest prywatnie! A drugi lekarz też bardzo dobry, do niego idę już za 1,5 tyg., też sobie dzwoniłam pół dnia, żeby się w ogóle umówić, bo cały czas było zajęte. Iwoncia81 napisz jak po badaniu? Moja koleżanka jest w 8tc, bierze Dupasthon i bidulka męczy się w domu.
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 12:30   #251
gorzka_czekolada1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Beskid Żywiecki
Wiadomości: 139
GG do gorzka_czekolada1
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Gratuluję tym co mają dwie kreseczki i trzymam kciuki za staraczki.
My strzeliliśmy gola od razu. To znaczy 12 października miałam owulkę, kochaliśmy się i już 30 października byłam poszłam na zwolnienie lekarskie bo miałam straszne masakryczne mdłości. A że w ciąży jestem to wiedziałam już bez testów tydzień po. Całkiem inaczej się czułam.

Nigdy nie brałam tabletek anty. Ciąża była zaplanowana, celowaliśmy w chłopca i od pół roku go mamy.
gorzka_czekolada1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 16:52   #252
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
m_moni, no to gratuluje kochana ze sie udało teraz najważniejsze sie nie przesilać i dbac o siebie i maluszka no i oczywiscie być dobrej mysli bo to pomaga. Po badaniach super. Miałam robione usg i to maleństwo ma dopiero 0,68cm i nic niepokojącego sie nie dzieje.Jedyne co to nabawiłam się grzybicy ale lekarz powiedział że to normalne w ciąży.
Lekňw nie przepisał bo to wczesna ciąża i mogłoby to zagrozić.
Za 2 tygodnie znowu się mam u niego stawic na kontrole i kolejne usg.Powinno juz wtedy bić serduszko i czuje że się tam rozkleje ;-) Poza tym dalej mam brać duphaston 2x dziennie no i folik aha, jeszcze mam zrobić kilka badań tylko nie mogę sie rozczytać bo tak nabazgrał ;-)
Mówił mi ale z tej radosci zapomniałam.
buziam wszystkie kobitki :-*
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:10   #253
MalenkaZabka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Ból żołądka w ciąży

Nie uważam żeby takie czy inne objawy ciąży były za "wcześnie" czy "za późno" nie ma co stresować się dziewczyny, jedna będzie odczuwała coś od początku inna w ogóle tego nie poczuje a wszystko to jest NORMĄ bo każda z nas jest inna, każdy maluch jest inny i to jest najpiękniejsze a tak poza tym to ból żołądka minął razem z wymiotami na początku 4 miesiąca teraz mam zgagę - wtajemniczeni twierdzą że to niemożliwe żeby zgaga miała zgagę ale niestety to prawda... pozdrawiam wszystkie mamusie
MalenkaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:47   #254
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

dziewczynki gratulacje!!! a ja dzisiaj test zrobiłam i nic ale może za wcześnie..... Nie załamuję się, generalnie okres powinnam dostać dzisiaj/jutro, a w ogóle się nie czuję jak przed, ani mnie piersi nie bolą, nic. Powtórzę za jakieś 2tygodnie test koleżanka, która jest w 9tym miesiącu dowiedziała się o ciąży dopiero w 6tym tygodniu, w 5tym robiła 2testy i wyszła jedna kreska. Łudzę się, że u mnie to samo
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:44   #255
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Ja robiłam test w 5tc i wyszły 2 kreseczki, jedna ciut bledsza ale była
Jakos czułam że zaskoczyło bo inaczej sie czułam
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 10:13   #256
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

już trzy miesiące i nic
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 11:38   #257
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Musisz uzbroic się w cierpliwość i dać na luz co nie jest łatwe, ale skutkuje.
Im mocniej myślisz, że teraz musi sie udać tym jest gorzej i zaczyna to być produkcją a nie przyjemnością.
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i pozdrawiam
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 16:00   #258
noadia
Raczkowanie
 
Avatar noadia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 301
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Ja już mam powoli doła. Wszyscy mówią "nie myśł o tym", "weź wyluzuj", ale to się tylko tak łatwo mówi. Niby staram się obsesyjnie o tym nie myśleć ale jak przychodzi @ to łzy same cisną się do oczu z bezsilności. Dziś idę do nowego lekarza, zobaczę co wymyśli. W sumie to nawet może mi kazać stać na mrozie po kilka godzin 'dla zdrowia" byle tylko poskutkowało bo już sobie z tym nie radzę.
noadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 11:36   #259
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Noadia, doskonale Cię rozumiem że nie idzie o tym nie myśleć bo człowiek to nie robot.
Ja po trzech cyklach starania jak widziałam że nic z tego to też płacz i dół.
Po roku czasu poszłam do innego lekarza, dowiedziałam się w czym tkwi przyczyna czyli niewielki niedobór progesteronu i traktowanie starania się juz jako produkcja No i w zeszłym miesiącu jakby ktos pstryknął palcami i bum!! Udało się.
Robiłaś badania hormonalne itp?
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 13:34   #260
noadia
Raczkowanie
 
Avatar noadia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 301
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Tak jak już pisałam miałam wczoraj wizytę u nowego lekarza. Zrobiła badania i w końcu ktoś przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad. Na razie stwierdziła że mam za krótkie cykle co kazała wyregulować luteiną i castagnusem oraz zleciła badania tarczycy na początek. jakby dalej nic się nie działo to mam przyjść za 3 miesiące. mam nadzieję że teraz to się już uda...

t
Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Noadia, doskonale Cię rozumiem że nie idzie o tym nie myśleć bo człowiek to nie robot.
Ja po trzech cyklach starania jak widziałam że nic z tego to też płacz i dół.
Po roku czasu poszłam do innego lekarza, dowiedziałam się w czym tkwi przyczyna czyli niewielki niedobór progesteronu i traktowanie starania się juz jako produkcja No i w zeszłym miesiącu jakby ktos pstryknął palcami i bum!! Udało się.
Robiłaś badania hormonalne itp?
noadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 17:33   #261
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Czyli już cos wiadomo, to dobrze.
Ja z luteiną też miałam doczynienia, ale to na inną dolegliwosc i niestety nie pomogła.
U Ciebie jest inna przyczyna więc trzymam kciuki żeby sie jak najszybciej udało
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 11:53   #262
noadia
Raczkowanie
 
Avatar noadia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 301
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Czyli już cos wiadomo, to dobrze.
Ja z luteiną też miałam doczynienia, ale to na inną dolegliwosc i niestety nie pomogła.
U Ciebie jest inna przyczyna więc trzymam kciuki żeby sie jak najszybciej udało
Cieszę się, że poszłam do nowego lekarza. Tamta poprzednia mówiła, że jak się nie udaje to dopiero po roku zaczniemy badania szczegółowe i szukanie przyczyny. Dla mnie rok ciągłych rozczarowań to dużo. Zwłaszcza że przyczyna może być całkiem błaha i dałoby się ją lekami zniwelować. Dzisiaj znowu dostałam @, ale przynajmniej mam teraz nadzieję, że ktoś się mną zainteresował wysłuchał mnie i może mi pomóc. Zaczynam brać leki i jestem na nowo zmotywowana
noadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 09:24   #263
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Mnie poprzedni lekarz powiedział dokładnie to samo co Tobie, że dopiero po roku będziemy działać ze szczegółowymi badaniami.
Fakt, że jakoś ten rok przeleciał bo wzięliśmy się za remont w domu i też myślałam, że się uda bo tak intensywnie nie myślałam o zaciążeniu, ale niestety nic sie nie udawało.
Cieszę się razem z Tobą, że znalazłaś lekarza, który podchodzi do sprawy poważnie. Trzymam też kciuki, żeby Ci się udało jak najprędzej zobaczyć te upragnione dwie kreseczki
Pozdrawiam.
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:19   #264
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Dziewczyny jedzcie i pijcie póki możecie Jeszcze z 4 dni temu miałam ochotę na czerwone winko, oczywiście nie spróbowałam nawet i mogłam jeść prawie wszystko, a dziś mogę zjeść jabłko, wypić ziółka...i to wszystko co mogę...
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:10   #265
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

a mi dzisiaj mija 39dzień cyklu i @ nie widać.... Robiłam w poprzednią sobotę(dzień spodziewanej miesiączki) test, ale tylko jedna kreska..... Z mężem daliśmy sobie czas do piątkunie wiem, jak wytrzymam, bo aż mnie skręca, żeby polecieć do apteki po test i jak najszybciej zrobićale nadzieja jest ogromna....
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:43   #266
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

LadyWhisper no to trzymam kciuki ja też bym nie wytrzymała i kupiła test. Ja od razu kupiłam dwa testy dwóch różnych firm, bo raz na jednym wyszedł mi wynik negatywny, a na drugim pozytywny.
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:52   #267
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

m_moni i co??? Jesteś??? na Twoim miejscu bym leciała po trzeci albo i czwarty jak mi wyjdzie w piątek jedna kreska to w poniedziałek od razu do ginekologa lecę, bo jak nie ma ciąży, to coś jest nie tak w środku..... Mamy jednak nadzieję, że to Dzidzi......
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:14   #268
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Jestem w ciąży 5 tydzień, wczoraj potwierdzony u lekarza
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:54   #269
noadia
Raczkowanie
 
Avatar noadia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 301
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
Jestem w ciąży 5 tydzień, wczoraj potwierdzony u lekarza

GRATULAUJĘ!!!!!!!!!!!!!!

Czekamy na następne dobre wieści od kolejnych staraczek!!!
noadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 13:51   #270
zawadzik
Raczkowanie
 
Avatar zawadzik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 30
Dot.: Upragnione 2 różowe kreseczki :)

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
Jestem w ciąży 5 tydzień, wczoraj potwierdzony u lekarza
GRATULACJE!!!!!

bardzo sie ciesze ze ci sie udalo zycze wszystkiego dobrego i zdrówka dla was obojga

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Kupilam elektroniczny wskaznik owulacyjny teraz moze w koncu sie downiem kiedy bedzie ta owulka
zawadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-09 11:27:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.