Lacibios femina - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 20:50   #211
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Lacibios femina

ja ostatnio miałąm super zestaw: nawracającą grzybicę i do tego zapalenie pęcherza. w święta to naprawdę super sprawa na szczęście już się wyleczyłam globulkami Pimafucin, kremem Pimafucort, Lacibios femina i Prouro na drogi moczowe. oby te okropieństwa szybko nie wróciły.
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 09:57   #212
Anetka9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 248
Dot.: Lacibios femina

ja też sobie chwalę pimafucin, tez mi kiedyś pomógł, do tego miałam jeszcze clotrimazol i provag( serię 20 dni). A na prouro przeszłam z urinalu, bo oprócz żurawiny zawiera tez witaminę c.
Anetka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 06:26   #213
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez grzybol Pokaż wiadomość
kurcze, a mi nawet ostatnio Pimafucin nie pomaga - ciągle mi wraca grzybica. chyba partner mnie zaraża. a ktoś się orientuje, czym można leczyć faceta, jeśli ma grzybicę? jakieś maści, tabletki?
a Prouro też łykam zapobiegawczo od jakiegoś czasu i jak na razie mam spokój z drogami moczowymi, tylko ta przeklęta grzybica
Tabletki dla faceta to takie same jak dla nas, Mycosyst np, maści tak samo -Clotrimazol np
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:33   #214
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez grzybol Pokaż wiadomość
kurcze, a mi nawet ostatnio Pimafucin nie pomaga - ciągle mi wraca grzybica. chyba partner mnie zaraża. a ktoś się orientuje, czym można leczyć faceta, jeśli ma grzybicę? jakieś maści, tabletki?
a Prouro też łykam zapobiegawczo od jakiegoś czasu i jak na razie mam spokój z drogami moczowymi, tylko ta przeklęta grzybica
dokładnie, maści to tez mogą być pimafucin lub pimafucort, tabletki flukonazol (czyli mycosyst, flumycon itd), itrakonazol (orungal), ketokonazol... a co do nawracającej grzybicy to czy robiłaś posiew? bo jak nie, to warto. i może oprócz żurawiny też właśnie lacibios bierz? próbowałaś?
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 09:55   #215
Anetka9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 248
Dot.: Lacibios femina

mój mąż jakis czas temu dostał od mojego lekarza flumycon, a na zaczerwienienie-o dziwo-bo zwykle faceci nie mają objawów dałam mu do smarowania clotrimazol i provag żel.Przeszło.
Anetka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 10:02   #216
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Lacibios femina

hej, ja byłam u ginekologa , żeby już ostatecznie doleczyć nadżerkę, w sumie to jej nie ma, ale jest jeszcze dyskomfort i dostałam GYNOFLOR i LACTOVAGINAL. Te leki mają spowodować kwaśne ph pochwy, które po antybiotykach się zachwiało, a gynoflor ma jeszcze estrogeny, które powodują gojenie się nabłonka między innymi.

I chciałam Wam napisać, że sprawdziłam na ulotce - LactoVaginal ma 10 mld pałeczek kwasu mlekowego, a LaciBios Femina - 5mld. Więc jakże osławiony LaciBios nie jest w sumie tak "mocny". Może działa, nie mówię, że nie ale LactoVaginal ma ich dużo więcej (o 5mld) więc powinien działać mocniej, szybciej. Kosztuje 22 zł (u mnie w aptece). Gynoflor niestety jest na receptę, więc nie można go ot tak kupić.

Dziewczyny, jest mnóstwo leków zawierających te pałeczki kwasu mlekowego, są takie, które mają różne szczepy, różną dawkę i wydaje mi się, że nie warto skupiać się na jednym reklamowanym LaciBios Femina, bo go znamy z TV
Tak samo jak reklamuje się probiotyki przy normalnej antybiotykoterapii, które z reguły są kiepskie bo te, które lekarz mi każe brać przy chorobie i antybiotykach mają nieporównywalnie więcej tych bakterii. A te z reklamy - nie bardzo.
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 15:37   #217
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
hej, ja byłam u ginekologa , żeby już ostatecznie doleczyć nadżerkę, w sumie to jej nie ma, ale jest jeszcze dyskomfort i dostałam GYNOFLOR i LACTOVAGINAL. Te leki mają spowodować kwaśne ph pochwy, które po antybiotykach się zachwiało, a gynoflor ma jeszcze estrogeny, które powodują gojenie się nabłonka między innymi.

I chciałam Wam napisać, że sprawdziłam na ulotce - LactoVaginal ma 10 mld pałeczek kwasu mlekowego, a LaciBios Femina - 5mld. Więc jakże osławiony LaciBios nie jest w sumie tak "mocny". Może działa, nie mówię, że nie ale LactoVaginal ma ich dużo więcej (o 5mld) więc powinien działać mocniej, szybciej. Kosztuje 22 zł (u mnie w aptece). Gynoflor niestety jest na receptę, więc nie można go ot tak kupić.

Dziewczyny, jest mnóstwo leków zawierających te pałeczki kwasu mlekowego, są takie, które mają różne szczepy, różną dawkę i wydaje mi się, że nie warto skupiać się na jednym reklamowanym LaciBios Femina, bo go znamy z TV
Tak samo jak reklamuje się probiotyki przy normalnej antybiotykoterapii, które z reguły są kiepskie bo te, które lekarz mi każe brać przy chorobie i antybiotykach mają nieporównywalnie więcej tych bakterii. A te z reklamy - nie bardzo.
ja tam nigdy się reklamą lacibiosu nie kierowałam raczej zdaniem lekarki która po kilkuletniej walce z grzybicą wreszcie mnie z tego wyciągnęła.
no i naprawdę w przypadku preparatów z pałeczkami kwasu mlekowego liczy się to, żeby było oznaczone szczepy, żeby miały potwierdzone działanie in vivo i in vitro. bo to, że ktoś zadeklaruje w preparacie pałeczki kwasu mlekowego bez podania szczepów lub z podaniem szczepów ale które nie mają badań to nie jest to probiotyk.
naprawdę dużo się na ten temat uczyłam (co prawda nie na probiotykach farmaceutycznych ale na jogurtach, ale wiedza jest ta sama)
a tak naprawdę to najważniejsze jest, żeby na Ciebie działał dany środek i był wygodny. i zawsze można podpytać w aptece.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 16:07   #218
Anetka9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 248
Dot.: Lacibios femina

mnie tez się zdarza stosowac lactovaginal, a to głównie z tego względu że działa szybciej niż doustne probiotyki( które z kolei sa wygodniejsze). Choc nie do końca chyba chodzi o ilość bakterii w probiotyku, ale o to jak ze sobą korelują i jakie to konkretnie szczepy-czy pobrane od murzynek czy polek( w dużym skrócie).
Anetka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 19:55   #219
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

z lacto to w ogóle jest dziwnie jeśli chodzi o tą ilość, bo na ulotce jest bodajże, ze kapsułka zawiera ok 10^10 (w tym nie mniej niż 10^8 CFU), czyli że może się znajdować i 10 miliardów i 1 miliard i w sumie nie wiadomo na która się trafi chyba lepsze takie, w których jest wyraźnie napisane że zawiera tyle i tyle każda kapsułka

a co do tego pochodzenia szczepów to już kiedyś pisałam, że to mit i pochodzenie ich nie ma znaczenia
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 11:14   #220
Faflik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Lacibios femina

Hejka!
Mam akurat kontakt z lekami z racji zawodu i ostatnio czytałam co nieco na ten temat. Konkretnie - badania dotyczące szczepu Lactobacillus Reuteri który jest w Lacibios Femina. Wg. autorów artykułu ten konkretnie szczep ma znacznie większe powinowactwo do nabłonka przewodu pokarmowego i pochwy, w związku z czym działa dużo lepiej niż inne szczepy Lb.
Więc z racji na zawartość tego składnika wolę wybrać Lacibos niż Lactovaginal. Ilość ma mniejsze znaczenie.
Ale prawda jest taka, że każdy organizm jest inny i leki trzeba dostosowywać do konkretnych osób - więc trzeba wybrać taki, który dla danej osoby jest najbardziej skuteczny i pomocny.
Co do Gynofloru to dobrze, że jest na receptę, bo takich leków nie należy stosować samodzielnie. Mogą czasami narobić więcej szkody niż pożytku. To samo tyczy się Pimafucinu i Pimafucortu.
Faflik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:05   #221
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez Faflik Pokaż wiadomość
Ale prawda jest taka, że każdy organizm jest inny i leki trzeba dostosowywać do konkretnych osób - więc trzeba wybrać taki, który dla danej osoby jest najbardziej skuteczny i pomocny.
zgadzam się!
oprócz tego, że probiotyki nie są lekami
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 11:59   #222
Faflik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 30
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
zgadzam się!
oprócz tego, że probiotyki nie są lekami
Jasne, zgadzam się, że suplement diety to nie lek. To była ogólna uwaga, nie tycząca się tylko probiotyków. Choć obowiązuje je ta sama zasada - dopasowuje się preparat do konkretnego "przypadku". Tym bardziej, że zawsze istnieje możliwość wystąpienia reakcji alergicznej nie tylko na substancję czynną preparatu, ale też na substancje pomocnicze lub konkretną kombinację składników.
Poza tym w tym wątku na forum wymienione jest kilka leków na receptę, a to już inna sprawa. Probiotyki mogą nie pomóc, ale raczej nie zaszkodzą - z tymi jest już zupełnie inaczej...
Faflik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:18   #223
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Lacibios femina

ostatnio trafiłam na fajną cenę LF 16,99zł, tylko że rzadko bywam w okolicach tej apteki - mogłam wziąć na zapas (nie pomyślałam), a wczoraj na osiedlu przepłaciłam 31,99 - pani mnie zagadała, ja nie spojrzałam, podczas wbijania pinu, i masz babo placek! (o zgrozo, byłam tak na siebie zła gdy przeglądałam paragon - nigdy więcej tam już nie pójdę)
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:52   #224
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Lacibios femina

u mnie LF jest po 20 zł a wiec cena przystepna, a skoro mowicie, ze dziala i jest dobry to chyba kupie bo ostatnio miewam problemy;(
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 15:35   #225
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

ja wczoraj robiłam zapas lacibios fem (w Ziko) - niecałe 17zł
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:54   #226
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
ja wczoraj robiłam zapas lacibios fem (w Ziko) - niecałe 17zł
W stacjonarnej aptece czy internetowej?

I do Krakowianek mam pytanie - czy ta promocja w Niezapominajce wciąż jest?
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 21:12   #227
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
W stacjonarnej aptece czy internetowej?

I do Krakowianek mam pytanie - czy ta promocja w Niezapominajce wciąż jest?
w stacjonarnej. w Warszawie na pl. Konstytucji (Koszykowa) - ale tam zazwyczaj lacibios taki tani jest. uwielbiam ta aptekę! <3
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:02   #228
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Lacibios femina

hej, mam pytanie

Czy trzymacie Lacibios femine w lodówce? Teoretycznie na opakowaniu napisali, że do dwóch tygodniu może być poza lodówką, ale zastanawiam się czy nie traci swoich właściwości. Może lepiej trzymać w lodówce? Czy to bez znaczenia?
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:06   #229
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie

Czy trzymacie Lacibios femine w lodówce? Teoretycznie na opakowaniu napisali, że do dwóch tygodniu może być poza lodówką, ale zastanawiam się czy nie traci swoich właściwości. Może lepiej trzymać w lodówce? Czy to bez znaczenia?
ja trzymam w lodówce, zresztą w aptece też zawsze pani (pan) wyciąga je z lodówki
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 23:39   #230
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
ja trzymam w lodówce, zresztą w aptece też zawsze pani (pan) wyciąga je z lodówki
widziałam dziś w aptece jak leżały normalnie na półce, także też mnie to zastanowiło, tymbardziej ze wg opakowania powinno sie trzymac w temperaturze 2stopni
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 18:39   #231
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
widziałam dziś w aptece jak leżały normalnie na półce, także też mnie to zastanowiło, tymbardziej ze wg opakowania powinno sie trzymac w temperaturze 2stopni
ja lacibios trzymam w lodówce i na wszelki wypadek jak widzę w aptece, że leży na półce normalnie to zwracam uwagę i nie kupuję
ale myślę, że tydzień poza lodówką w temperaturze pokojowej (nie mówie o 30 st), nie powinno zaszkodzić. ale zawsze jak jest możliwość, to lepiej w lodówie
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 12:25   #232
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

do dziewczyn, które stosują lacibios i są z Warszawy: nie wiem, czy w każdej aptece ale w Ziko na Koszykowej promocja lacibiosu za 15,65zł
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 17:40   #233
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Lacibios femina

Flybird, to ja Cię przebiję.
W Krakowie w aptekach Niezapominajka ( chyba Kraków plus okolice) Lacibios jest po ok. 9 zł z groszami To się nazywa promocja! Oczywiście to cena na lipiec, taka tylko sezonowa promocja.
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:34   #234
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Flybird, to ja Cię przebiję.
W Krakowie w aptekach Niezapominajka ( chyba Kraków plus okolice) Lacibios jest po ok. 9 zł z groszami To się nazywa promocja! Oczywiście to cena na lipiec, taka tylko sezonowa promocja.
O jaaa! dlaczego u mnie nie ma takich promocji??
Ale tanio, aż podejrzane ... a nie kończy się data ważności?)
__________________










Edytowane przez Myszka_83
Czas edycji: 2012-07-06 o 18:37
Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 08:02   #235
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Flybird, to ja Cię przebiję.
W Krakowie w aptekach Niezapominajka ( chyba Kraków plus okolice) Lacibios jest po ok. 9 zł z groszami To się nazywa promocja! Oczywiście to cena na lipiec, taka tylko sezonowa promocja.

o żesz! dawno tak tanio nie widziałam lacibiosu! jakby z długą datą ważności był to bym pewnie za jednym zamachem kilka op nabyła
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 10:57   #236
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Lacibios femina

No nie wiem, nawet nie pomyślałam, że może się zbliżać termin ważności...Widziałam na razie na plakatach z promocjami, wnet zaglądnę do Niezapominajki i kupię, to zobaczę. Ale ta apteka jest znana z dużych promocji i to akurat takich rzeczy, które są bardzo wzięte, że tak powiem. Mają na promocji z 10 artykułów i przynajmniej ze dwie rzeczy to są akurat takie, których używam. W tamtym miesiącu była furagina za 8 zł, podczas gdy w mojej osiedlowej aptece jest po 17 zł. Miałam kupić, ale jak zacznę tak łykać, to już furagina mi nie pomoże niebawem na mój pęcherz. Co jakieś dwa miesiące mają pasty do zębów Lacalut w dobrej cenie, po 6 -7 zł, które kupuję TŻetowi. Lacibios już kiedyś mieli po 12 zł, widzę, że teraz ostro zjechali w dół z ceną. W innej taniej krakowskiej aptece - Hygieia też jest promocja na Lacibios, ale się nie postarali - 14,79 zł, ale mają za to UroUp po 9,99 zł, który też czasami biorę...I jak tu nie zostać lekomanem
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 13:17   #237
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
No nie wiem, nawet nie pomyślałam, że może się zbliżać termin ważności...Widziałam na razie na plakatach z promocjami, wnet zaglądnę do Niezapominajki i kupię, to zobaczę. Ale ta apteka jest znana z dużych promocji i to akurat takich rzeczy, które są bardzo wzięte, że tak powiem. Mają na promocji z 10 artykułów i przynajmniej ze dwie rzeczy to są akurat takie, których używam. W tamtym miesiącu była furagina za 8 zł, podczas gdy w mojej osiedlowej aptece jest po 17 zł. Miałam kupić, ale jak zacznę tak łykać, to już furagina mi nie pomoże niebawem na mój pęcherz. Co jakieś dwa miesiące mają pasty do zębów Lacalut w dobrej cenie, po 6 -7 zł, które kupuję TŻetowi. Lacibios już kiedyś mieli po 12 zł, widzę, że teraz ostro zjechali w dół z ceną. W innej taniej krakowskiej aptece - Hygieia też jest promocja na Lacibios, ale się nie postarali - 14,79 zł, ale mają za to UroUp po 9,99 zł, który też czasami biorę...I jak tu nie zostać lekomanem
nieźle! w ogóle śmiesznie, bo z tych produktów co wymieniłaś to tylko nie kupuję UroUp wiesz co dobre :P furaginum czasem kupuję, ale tak żeby mieć, staram się nie stosować, zawsze najpierw żurawinka jakby co (ale wolę akurat inną). niemniej pasta lacalut (i jeszcze lubię meridol) no i lacibios kupuję regularnie
a ja myślałam, że u mnie w ziko super promocja ech..
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:29   #238
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Lacibios femina

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
No nie wiem, nawet nie pomyślałam, że może się zbliżać termin ważności...Widziałam na razie na plakatach z promocjami, wnet zaglądnę do Niezapominajki i kupię, to zobaczę. Ale ta apteka jest znana z dużych promocji i to akurat takich rzeczy, które są bardzo wzięte, że tak powiem. Mają na promocji z 10 artykułów i przynajmniej ze dwie rzeczy to są akurat takie, których używam. W tamtym miesiącu była furagina za 8 zł, podczas gdy w mojej osiedlowej aptece jest po 17 zł. Miałam kupić, ale jak zacznę tak łykać, to już furagina mi nie pomoże niebawem na mój pęcherz. Co jakieś dwa miesiące mają pasty do zębów Lacalut w dobrej cenie, po 6 -7 zł, które kupuję TŻetowi. Lacibios już kiedyś mieli po 12 zł, widzę, że teraz ostro zjechali w dół z ceną. W innej taniej krakowskiej aptece - Hygieia też jest promocja na Lacibios, ale się nie postarali - 14,79 zł, ale mają za to UroUp po 9,99 zł, który też czasami biorę...I jak tu nie zostać lekomanem
Nie postarali?? E tam... U mnie nawet po tyle nigdy nie był Lacibios. Najtaniej to chyba za 17 zł
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 23:38   #239
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Lacibios femina

odnalazłam pasujący wątek - więc kasuję moje pytanie
__________________
Passion is my fashion!

Edytowane przez Navien
Czas edycji: 2012-10-11 o 00:02
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 09:27   #240
Anka789
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Stolyca Polszy ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Lacibios femina

Hej, kupiłam wczoraj taki żel - wiecie może od kiedy jest? Ktoś stosował może?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zelLF.jpg (59,2 KB, 30 załadowań)
Anka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-27 20:03:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.