Październikowe mamy 2017 ❤ - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-21, 11:54   #1921
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
troche z obawa i niesmialo sie witam
jestem w 8t6d i termin mam na 29 października

czytam Was w sumie od poczatku, ale balam sie dolaczyc poniewaz w listopadzie przeszlam poronienie zatrzymane w 13tc...
a niestety ta ciaza tez jest zagrozona, poniewaz jest blizniacza ale tylko w jednym pecherzyku jest zywy zarodek - dziś 22,5mm , drugi to puste jajo. dopiero na dzisiejszej wizycie wyglada na to, ze zaczelo sie wchlaniac, a tak ciagle roslo co grozi poronieniem.
dlatego tez w czwartek jade na patologie ciazy, ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze

niestety wyszla mi zla glukoza, wiec jade jeszcze jutro zrobic krzywa

aguleekk ja tez jestem z tych nie chudych i dzis mialam przez brzuch i bylo widac wiec trzymam kciuki zeby u Ciebie tez nie bylo problemu
Witaj! Powodzenia w szpitalu
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:05   #1922
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
troche z obawa i niesmialo sie witam
jestem w 8t6d i termin mam na 29 października

czytam Was w sumie od poczatku, ale balam sie dolaczyc poniewaz w listopadzie przeszlam poronienie zatrzymane w 13tc...
a niestety ta ciaza tez jest zagrozona, poniewaz jest blizniacza ale tylko w jednym pecherzyku jest zywy zarodek - dziś 22,5mm , drugi to puste jajo. dopiero na dzisiejszej wizycie wyglada na to, ze zaczelo sie wchlaniac, a tak ciagle roslo co grozi poronieniem.
dlatego tez w czwartek jade na patologie ciazy, ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze

niestety wyszla mi zla glukoza, wiec jade jeszcze jutro zrobic krzywa

aguleekk ja tez jestem z tych nie chudych i dzis mialam przez brzuch i bylo widac wiec trzymam kciuki zeby u Ciebie tez nie bylo problemu
Jest nasza Mufinka wiśniowa 😘
Witaj!
Wszystko będzie dobrze...znam Twoja historie i wierzę mocno że się uda

Wszystkim nam tego życzę
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:10   #1923
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Coś z innej beczki....

Sernik na jogurtach. Robiłam pierwszy raz i patrzcie jaki wyszedł.
Fakt trzeba go robić dzień wcześniej...bo w dniu pieczenia był za miękki i smak nie ten .... rozlatywał się po pokrojeniu
A dziś proszę jaki piękny, leciutki, mieciutki....bardzo dobry

https://przepisyjoli.com/2015/12/naj...tach-greckich/

1490098200200.jpg

Edytowane przez alla83
Czas edycji: 2017-03-21 o 12:25
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:12   #1924
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Coś z innej beczki....

Sernik na jogurtach. Robiłam pierwszy raz i patrzcie jaki wyszedł.
Fakt trzeba go robić dzień wcześniej...bo w dniu pieczenia był za miękki i smak nie ten .... rozlatywał się po pokrojeniu
A dziś proszę jaki piękny, leciutki, mieciutki....bardzo dobry Załącznik 6981331
Wygląda cudownie! Aż slinka cieknie

Ja własnie gotuję zupę krem z zielonego groszku, a potem będę robić zasmażaną kapustę. Niestety jestem kiepską kucharką i muszę się podszkolić zanim dzidziuś wyjdzie na świat, bo aż wstyd.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:23   #1925
Bianka2015
Raczkowanie
 
Avatar Bianka2015
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 72
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Coś z innej beczki....

Sernik na jogurtach. Robiłam pierwszy raz i patrzcie jaki wyszedł.
Fakt trzeba go robić dzień wcześniej...bo w dniu pieczenia był za miękki i smak nie ten .... rozlatywał się po pokrojeniu
A dziś proszę jaki piękny, leciutki, mieciutki....bardzo dobry Załącznik 6981331
Ja tu rękami i nogami bronię się od słodkości a tu takie pychotki
Aż ślinka leci
Bianka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:24   #1926
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Wygląda cudownie! Aż slinka cieknie

Ja własnie gotuję zupę krem z zielonego groszku, a potem będę robić zasmażaną kapustę. Niestety jestem kiepską kucharką i muszę się podszkolić zanim dzidziuś wyjdzie na świat, bo aż wstyd.
Zasmazana kapusta...mmm pycha

Ja zaczęłam piec niedawno bo jakiś rok temu....kiedy mi moje dziecko w postaci młodszej córki powiedziało
- szkoda ze Ty jesteś taka mama cenie piecze...bo jakbyś piekła, to ja bym Ci pomagała i fajnie by było

Jakby mnie ktoś młotem....skończyło się lenistwo i kupowanie gotowych ciast...nie ma nie umiem...to nie dla mnie
Wszystko się da jak się chce

I już jestem mamą, co piecze ciasta

Edytowane przez alla83
Czas edycji: 2017-03-21 o 12:26
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:26   #1927
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Ahoy ja mam 4.04 czekamy razem

Od razu raźniej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 12:33   #1928
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Wygląda cudownie! Aż slinka cieknie

Ja własnie gotuję zupę krem z zielonego groszku, a potem będę robić zasmażaną kapustę. Niestety jestem kiepską kucharką i muszę się podszkolić zanim dzidziuś wyjdzie na świat, bo aż wstyd.
Przepis na zupę poproszę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:37   #1929
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Zasmazana kapusta...mmm pycha

Ja zaczęłam piec niedawno bo jakiś rok temu....kiedy mi moje dziecko w postaci młodszej córki powiedziało
- szkoda ze Ty jesteś taka mama cenie piecze...bo jakbyś piekła, to ja bym Ci pomagała i fajnie by było

Jakby mnie ktoś młotem....skończyło się lenistwo i kupowanie gotowych ciast...nie ma nie umiem...to nie dla mnie
Wszystko się da jak się chce

I już jestem mamą, co piecze ciasta
Niezła motywacja! Ja czasem coś upiekę, ale raczej w formie tarty, bo mam tylko takie naczynie i brak miejsca na nowe rzeczy kuchenne, ale będziemy się przeprowadzać do większego mieszkania za kilka miesięcy, więc liczę, że będziemy mieć więcej miejsca na kuchenne akcesoria.

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7209216 1]Przepis na zupę poproszę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Oczywiscie http://www.zajadam.pl/przepisy-zupy/...lonego-groszku
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:38   #1930
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Gdzieś mi się obiło, że chyba mniej więcej gdzieś od 12 tygodnia nie robi się już dopochwowego tylko właśnie już zwykłe usg. Ale nie wiem czemu tak.
Wcześniej też można próbować ale nie koniecznie będzie widać. Ja prenatalne w pierwszej ciąży też miałam już przez brzuch.

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Od 12 tc robi się już przez brzuszek, ponieważ dzidzia jest już na tyle duża ze widać przez powłoki, wczesniej jest za mała i dlatego dopochwowo ��

Dzień wspaniałych wiadomości dziewczyny!

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

A mi lekarz powiedział, żeby przed wizytą wypić trochę coli, żeby dzidzia nie spala i się ruszała, wtedy lepiej genetyczne wychodzi. Czy Wy to praktykowałyście?
Ja musiałam w trakcie badania zrobić sobie przerwę na spacer po schodach i coś słodkiego.

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
troche z obawa i niesmialo sie witam
jestem w 8t6d i termin mam na 29 października

czytam Was w sumie od poczatku, ale balam sie dolaczyc poniewaz w listopadzie przeszlam poronienie zatrzymane w 13tc...
a niestety ta ciaza tez jest zagrozona, poniewaz jest blizniacza ale tylko w jednym pecherzyku jest zywy zarodek - dziś 22,5mm , drugi to puste jajo. dopiero na dzisiejszej wizycie wyglada na to, ze zaczelo sie wchlaniac, a tak ciagle roslo co grozi poronieniem.
dlatego tez w czwartek jade na patologie ciazy, ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze

niestety wyszla mi zla glukoza, wiec jade jeszcze jutro zrobic krzywa

aguleekk ja tez jestem z tych nie chudych i dzis mialam przez brzuch i bylo widac wiec trzymam kciuki zeby u Ciebie tez nie bylo problemu
Witaj Trzymam kciuki

Cześć.
Ja lubię piec, chociaż ostatnio jakoś obijam się pod tym względem

Edytowane przez dottta
Czas edycji: 2017-03-21 o 12:41
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:41   #1931
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Niezła motywacja! Ja czasem coś upiekę, ale raczej w formie tarty, bo mam tylko takie naczynie i brak miejsca na nowe rzeczy kuchenne, ale będziemy się przeprowadzać do większego mieszkania za kilka miesięcy, więc liczę, że będziemy mieć więcej miejsca na kuchenne akcesoria.


Oczywiscie http://www.zajadam.pl/przepisy-zupy/...lonego-groszku
Muszę spróbować kiedyś takiej zupy....rzadko robię zupy krem....ale te podsmazane warzywa plus czosnek musi być niezły aromat
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 12:52   #1932
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Coś Wam pokaże 😉1490100484689.jpg

To jest 12/13tc
Ciazowy plus wzdęcie plus tluszczyk

Całość daje efekt jak na załączonym obrazku...lekkiego wzdęcia nie da się zlikwidować... skutek uboczny ciąży...bo pewne wnętrzności zaczynają się nie mieścić na swoich miejscach i powedrowaly do góry lekko.

W szerszej bluzce jeszcze nic nie widać...tak jak w pracy jestem...mam nadzieję że nic nie widać 😉 ...tak czy siak długo nie pociągne z tym ukrywaniem

Która się jeszcze pochwali?
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:00   #1933
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Alla, ja mam bardzo podobne wzdęcie, a jestem w 10 tygodniu. Rano jeszcze nie jest tak źle, ale po południu to jak 5 miesiąc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:01   #1934
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

W pracy też jeszcze skrywam brzuszek pod marynarką bądź sweterkiem 😄 pod konie tygodnia mam zamiar już powiedzieć, bo długo tego nie ukryje.

Ale mi narobilyscie smaka na taki krem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:06   #1935
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Ahoy Pokaż wiadomość
Alla, ja mam bardzo podobne wzdęcie, a jestem w 10 tygodniu. Rano jeszcze nie jest tak źle, ale po południu to jak 5 miesiąc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dawaj fote z wieczora...czekam dziś wieczorkiem najpóźniej 😎

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
W pracy też jeszcze skrywam brzuszek pod marynarką bądź sweterkiem 😄 pod konie tygodnia mam zamiar już powiedzieć, bo długo tego nie ukryje.

Ale mi narobilyscie smaka na taki krem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak samo....fota mile widziana
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:06   #1936
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Ahoy Pokaż wiadomość
Alla, ja mam bardzo podobne wzdęcie, a jestem w 10 tygodniu. Rano jeszcze nie jest tak źle, ale po południu to jak 5 miesiąc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziewczyny, ja w 9 tygodniu i wcale mniejszego brzucha nie mam szczególnie wieczorem
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:07   #1937
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

U mnie też już widać brzuszek, w pracy powiem w przyszłym tygodniu, po genetycznym.

A ja się ucieszyłam, że minął mi ból piersi, a teraz od dwóch dni powróciło i mam wrażenie, że z dwojoną siłą, są mega wrażliwe, wczesniej takie nie były.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:12   #1938
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Muszę spróbować kiedyś takiej zupy....rzadko robię zupy krem....ale te podsmazane warzywa plus czosnek musi być niezły aromat
Pyszna wyszła I zdrowa taka zupa.
Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Coś Wam pokaże 😉Załącznik 6981391

To jest 12/13tc
Ciazowy plus wzdęcie plus tluszczyk

Całość daje efekt jak na załączonym obrazku...lekkiego wzdęcia nie da się zlikwidować... skutek uboczny ciąży...bo pewne wnętrzności zaczynają się nie mieścić na swoich miejscach i powedrowaly do góry lekko.

W szerszej bluzce jeszcze nic nie widać...tak jak w pracy jestem...mam nadzieję że nic nie widać 😉 ...tak czy siak długo nie pociągne z tym ukrywaniem

Która się jeszcze pochwali?
Ja wieczorem mam podobny brzuch
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:13   #1939
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Coś Wam pokaże ��Załącznik 6981391

To jest 12/13tc
Ciazowy plus wzdęcie plus tluszczyk

Całość daje efekt jak na załączonym obrazku...lekkiego wzdęcia nie da się zlikwidować... skutek uboczny ciąży...bo pewne wnętrzności zaczynają się nie mieścić na swoich miejscach i powedrowaly do góry lekko.

W szerszej bluzce jeszcze nic nie widać...tak jak w pracy jestem...mam nadzieję że nic nie widać �� ...tak czy siak długo nie pociągne z tym ukrywaniem

Która się jeszcze pochwali?
Ale super Ja mam jeszcze większy wieczorem rano tylko troszkę wystaje, a jestem chyba tydzień za Tobą,bo w czwartek będzie 12t0d. Najgorzej jak idę do pracy wieczorem (mam taką dodatkową fuchę) to już muszę się pilnować i wciągać a i tak pewnie widać.

Serniczek wygląda przepysznie Ale ja sie muszę ostatnio hamować bo mogłabym jeść słodycze do oporu, to chyba na dziewczynkę? Dziewczyny a macie może jakieś przeczucia co do płci dzieciątka?

Edytowane przez nunny
Czas edycji: 2017-03-21 o 13:17
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 13:22   #1940
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja myślałam, że to będzie dziewczynka, ale mam taką niechęć do słodyczy, że mąż i mama ciągle mówią mi, że będzie chłopak 😝
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:23   #1941
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja mam przeczucie, że będzie chlopak a mój mąż, że dziewczynka
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:26   #1942
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ale super Ja mam jeszcze większy wieczorem rano tylko troszkę wystaje, a jestem chyba tydzień za Tobą,bo w czwartek będzie 12t0d. Najgorzej jak idę do pracy wieczorem (mam taką dodatkową fuchę) to już muszę się pilnować i wciągać a i tak pewnie widać.

Serniczek wygląda przepysznie Ale ja sie muszę ostatnio hamować bo mogłabym jeść słodycze do oporu, to chyba na dziewczynkę? Dziewczyny a macie może jakieś przeczucia co do płci dzieciątka?
Ja ogólnie uwielbiam słodkości. Za to zarówno w pierwszej i drugiej ciąży jak i teraz mam wstręt do słodkiego. Też wszyscy mi mówili, że będzie chłopak, bo raczej gustowalam w kwaśnych, wyrazistych smakach, a urodzilam córki. Zobaczymy jak będzie tym razem, chociaż też obstawiam dziewczynkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Ja ogólnie uwielbiam słodkości. Za to zarówno w pierwszej i drugiej ciąży jak i teraz mam wstręt do słodkiego. Też wszyscy mi mówili, że będzie chłopak, bo raczej gustowalam w kwaśnych, wyrazistych smakach, a urodzilam córki. Zobaczymy jak będzie tym razem, chociaż też obstawiam dziewczynkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:27   #1943
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Mój wygląda tak, na żywo wydaje się dużo większy jak patrzę na niego z góry IMG_1490102821.520386.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:32   #1944
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja myślałam, że to będzie dziewczynka, ale mam taką niechęć do słodyczy, że mąż i mama ciągle mówią mi, że będzie chłopak 😝
Mnie w pierwszej ciąży odrzuciło od słodkiego a mam córkę
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:33   #1945
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja obstawiałam chłopaka, teraz coś mniej pewna jestem chyba właśnie przez ten apetyt na słodkie.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:41   #1946
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Ahoy Pokaż wiadomość
Mój wygląda tak, na żywo wydaje się dużo większy jak patrzę na niego z góry Załącznik 6981431


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobny do mojego

Ja czekam ...czekam i nie czekam..... ale
Na taki prawdziwy ciazowy...te nasze na razie takie związane z ciąża... to na pewno...ale właśnie dzidzia i tak jeszcze w tej dolnej partii

Ale fajnie się nam zaczyna już... czekałam na ten moment.... czasami již mám takie momenty že zapominam o strachu i zaczynam wybiegac w przyszłość...

To dobry znak
Żebym tylko to genetyczne przetrwała i już będzie luks

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Jeszcze jedno
Ja już poczułam ruchy
...serio wiem że to to

Nie tak ze leżę sobie i o! Poczułam!
Nie ...to nie tak....tluszczyk robi swoje

Ułatwił mi trochę ten detektor.... bo dzięki niemu dokładnie wiem gdzie dziec się znajduje
Chwilę sobie posłucham.. a potem w miejsce tej słuchawki tak na płasko dociskam dłoń ...wtedy w macicy chcąc nie chcąc robi się mniej miejsca

Jak jest noc ...cicho w domu i mogę tak się skupić....to po docisnieciu czuje jak ta moja 6 cm dzidzia (bo tyle powonna miec teraz gdzies) się tam rusza...czuje takie drgania..a w tym miejscu nie ma jelit czy innych tego typu rzeczy

Stąd wiem, że to mój skarb..wiem to...bo to jest dokładnie w tym miejscu gdzie przukladalam słuchawkę i po prostu wiem.

Jak tylko poczuje drganie odkladam rękę...ale jestem szczęśliwa na maksa
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:42   #1947
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Podobny do mojego

Ja czekam ...czekam i nie czekam..... ale
Na taki prawdziwy ciazowy...te nasze na razie takie związane z ciąża... to na pewno...ale właśnie dzidzia i tak jeszcze w tej dolnej partii

Ale fajnie się nam zaczyna już... czekałam na ten moment.... czasami již mám takie momenty že zapominam o strachu i zaczynam wybiegac w przyszłość...

To dobry znak
Żebym tylko to genetyczne przetrwała i już będzie luks

Będzie dobrze, musimy być bezustannie dobrej myśli
Już się nie mogę doczekać takiego prawdziwego brzuchala i tych kopniakow


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:45   #1948
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja mam przeczucie, że będzie chlopak a mój mąż, że dziewczynka

Ja też mam przeczucie, że będzie syn mąż ma nadzieję, że córa
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:50   #1949
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Ja też mam przeczucie, że będzie syn mąż ma nadzieję, że córa
Mój będzie przeszczęsliwy jak się okaże że to chłopczyk Ja go studzę żeby się nie nakręcał i żeby potem nie było rozczarowania.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:52   #1950
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Mój będzie przeszczęsliwy jak się okaże że to chłopczyk Ja go studzę żeby się nie nakręcał i żeby potem nie było rozczarowania.

To mój akurat nie należy do tych, co by się nakręcali. W przeciwieństwie do mnie Ale zawsze chciał mieć córkę, więc póki co ma jeszcze nadzieję
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 17:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.