Październikowe mamy 2017 ❤ - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-04, 20:17   #2761
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
A czy ktoraś z Was ma zamiar rodzić w Łodzi? Bo ja sie bardzo zastanawiam ktory szpital wybrać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli masz zdrową ciążę to spokojnie możesz rozważyć poród w Medeorze. Warunki są naprawde komfortowe, jedzenie wysmienite. A jak coś jest nie tak to pozostaje Matka Polka bądź Madurowicz. Ja ze wzgledu na miesniaki i poprzednią ciążę raczej będę rodzić w Madurowiczu, no i mój lekarz prowadzący tam pracuje. Poza tym pół roku temu miałam tam wykonywaną terminacje ciąży i jakoś dało sie przeżyć. Najważniejsze to mieć fajną położną, bo dużo zależy od niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 20:49   #2762
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja rodzilam w państwowym szpitalu i jestem bardzo zadowolona.
Nie ma u nas możliwości wynajecia położnej czy jakiejś osobnej sali, wszystkie są takie same, 2-osobowe.

Ja zresztą nie odwazylabym się rodzić w jakimś prywatnym szpitalu, bo gdyby nie daj Boże z dzieckiem coś się działo, to i tak wioza wszystkich do panstwowego szpitala o najwyższym stopniu referencyjnosci.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 21:03   #2763
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Moja znajoma urodziła niedawno cc, bo załatwiła sobie papier od ortopedy, którego nikt nie ośmielił się podważyć. Mam też znajomą co wykupiła cc w prywatnym szpitalu, ale nie wbiła się w określony w umowie czas i urodziła sn w państwówce.
Co do ZZO to prywatnie też Ci nie podadzą jeżeli uznają, że może zakłócić akcję porodową. Mojemu dziecku przez ZZO znikło tętno i było to najstraszniejsze parę minut w moim życiu.





Mój lekarz pracujący w szpitalu nigdy w życiu nie załatwiłby mi ccUjęła to mniej więcej tak, że poród sn jest lepszym rozwiązaniem, ale jak się uprę i załatwię papier od psychiatry, ortopedy, okulisty to go nie podważą, ale ona mi w tym nie pomoże. Więc co lekarz to inne podejście.
Ale faktycznie są szpitale w których z zasady nie podważają skierowań na cc, ale są i takie w których takich papierków w ogóle nie biorą pod uwagę.

Ja w poprzedniej ciąży pragnęłam cc, ale myślę, że dobrze się stało, że jednak wyszło sn. Przeraża mnie rozcięcie powłok brzusznych i pionizacja. Wiem, że niektórzy dobrze to znoszą, ale ja znając życie umierałabym z bólu jeszcze długo.
To właśnie jest okropne... pionizacja
...dla mnie masakra jakaś to była....
Do tego ból obkurczającej się rozcietej macicy....no jazda na maksa

Pierwsza córka sn
Druga cc...bo siedziała na tyłku cwaniara
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 21:10   #2764
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Byłam dzisiaj na wizycie, wg usg mam 13+0 i termin na 10.10. Dziecko fikalo koziolki i ma już 6,5 cm
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 21:14   #2765
aladestra
Raczkowanie
 
Avatar aladestra
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 40
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja tez rodziłam w państwowym szpitalu, SN poród rodzinny, była wanna, prysznic i cudowna położna, i uważam ze to ona jest najważniejsza, bądź jeśli Cie stać To rozważ doule, facet jest w takiej sytuacji zielony, wiadomo pomaga bardzo, bo trzyma za rękę, podaje wodę, przeciera czoło (ja mojemu wyrywalam włosy i wbijalam paznokcie przez prawie 4h porodu) ale do porodu potrzebna jest motywacja, trzeźwy umysł i spokojne tłumaczenie co sie dzieje mimo naszych krzyków płaczow i histeri jeśli trafilabym na stara jędze to nie wiem jak dałabym rade, dlatego zawsze można sie zabezpieczyć doula


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aladestra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 21:27   #2766
aladestra
Raczkowanie
 
Avatar aladestra
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 40
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Norka duzo zdrowia dla Ciebie, przykro ze mimo tak wielkiej straty musisz borykać sie jeszcze z komplikacjami. Musisz skupić sie teraz na sobie zeby zebrać siły na nowe starania i nowe małe życie którego wszystkie Ci bardzo życzymy i mam nadzieje ze będziemy pierwszymi które zobaczą Twoje dwie kreski

Ja zaszłam w ciąże w piątym cyklu po poronieniu, a dziś robiłam juz pierwsze fryzury mojej gwieździe i opowiadałam jej, ze dzidziuś cały dzień słucha czy starsza siostra jest grzeczna

Pozdrawiam i napisz jutro po powrocie od dermatologa co to było, bo myślimy tu o Tobie

Gratulacje brzuchów, wizyt i tych pięknych zdjęć fasolek które juz sa małymi dzidziusiami

A i pochwale sie moja hello kitty IMG_1491337653.217296.jpg



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aladestra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 21:27   #2767
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na wizycie, wg usg mam 13+0 i termin na 10.10. Dziecko fikalo koziolki i ma już 6,5 cm
Super
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 22:05   #2768
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez aladestra Pokaż wiadomość
Norka duzo zdrowia dla Ciebie, przykro ze mimo tak wielkiej straty musisz borykać sie jeszcze z komplikacjami. Musisz skupić sie teraz na sobie zeby zebrać siły na nowe starania i nowe małe życie którego wszystkie Ci bardzo życzymy i mam nadzieje ze będziemy pierwszymi które zobaczą Twoje dwie kreski

Ja zaszłam w ciąże w piątym cyklu po poronieniu, a dziś robiłam juz pierwsze fryzury mojej gwieździe i opowiadałam jej, ze dzidziuś cały dzień słucha czy starsza siostra jest grzeczna

Pozdrawiam i napisz jutro po powrocie od dermatologa co to było, bo myślimy tu o Tobie

Gratulacje brzuchów, wizyt i tych pięknych zdjęć fasolek które juz sa małymi dzidziusiami

A i pochwale sie moja hello kitty Załącznik 7005361



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale piękne włoski 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 03:07   #2769
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Nie tylko ty. Ja mam zawsze takiego stresa na pobraniu krwi że robie sie na twarzy zielona, zawsze sie ze mnie nabijają albo kładą od razu na łózko Ostatnio mi się Pani pytała jak ja to dziecko urodzę jak tak się boję cienkiej igiełki



Prawda? Niebo a ziemia Ja dzis ubrałam normalne i siedze z rozpiętym guzikiem, muszę koniecznie jeszcze jedne ciążowe kupić bo nie będę w jednych non stop chodzić.



Ja miałam tylko raz cały pakiet ciażowy, ostatnio nie dostałam nic bo gin stwierdził że wyniki są bardzo dobre.



daj znać po

U mnie dzisiaj 14t1d, gdzie ta pełnia życia o której piszą w internecie?! Najchętniej zostałabym w łóżku cały dzień.
Dokładnie, a jak by jeszcze tego mało ,jakieś osłabienie mam:/ Jeszcze jakieś chorobsko mnie wzięło, pije syrop prenalen:/ Zawsze cos!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:04 ---------- Poprzedni post napisano o 03:00 ----------

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny, pocieszyłyście mnie

Też się zabieram za soki, ale tak mnie ten burak odrzuca na razie, jeszcze nawet nie próbowałam ale jednak mam jakiś taki odruch bleee...

kallina cieszę się że synek zdrowieje I kciuki za wizytę
Mnie też ten burak odrzuca, jem póki co botwinke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:04 ---------- Poprzedni post napisano o 03:04 ----------

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie, własnie siedzę w pracy i do Was piszę Jestem takaaaaa szczęśliwa! Wszystko w porządku, widziałam te małe rączki, nóżki, serduszko A tak się martwiłam I różnica w wieku zarodka sie wyrównała, jest 12t3d
Cudnie!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:07 ---------- Poprzedni post napisano o 03:04 ----------

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ja mam zachcianki na słodycze obecnie, czekolada, lody, ciasteczka...
Ja też! Jak tylko mi źle, batonik jakiś i już lepiej.

A z tymi truskawkami coś na rzeczy, też mam na nie ochotę, ale teraz to sama chemia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 06:04   #2770
GaTTa
Raczkowanie
 
Avatar GaTTa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 499
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Witajcie 😊 gratulacje udanych wizyt 😊 ja wczoraj byłam u ginekologa wszystko ok tylko cukier w górnej normie...... w piątek jadę robić krzywą.... bleeee jak sobie przypomnę ten smak.....
GaTTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 06:37   #2771
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

GaTTa dasz rade

witam sie w 11t0d
ale dzis cos spac nie moglam, masakra chyba zamalo zjadlam na kolacje.

powiem Wam, ze ogolnie jakas dzis pelna nadzieji jestem, ze bedzie dobrze ale mam tak zawsze po wizycie, a przed znow glupoty do glowy przychodza

teraz czekac do 14.04 na genetyczne
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 07:18   #2772
DagmaraUK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 136
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na wizycie, wg usg mam 13+0 i termin na 10.10. Dziecko fikalo koziolki i ma już 6,5 cm
Super

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Dziewczyny strasznie się rozpisalyscie Chyba nie dam rady tego nadrobić po tygodniowej nieobecności..
Bardzo się cieszę że wszystkich udanych usg i trzymam kciuki za resztę.
Ja miałam usg tydzień temu. Wszystko dobrze. Teraz czekam na wynik badania krwi. Oby był dobry!
Nadal nie wierzę że wszystko jest dobrze i boję się mówić że jestem w ciazy. To pewnie przez ostatnie poronienie. Od wczoraj dość mocno kluje mnie w brzuchu i znowu się denerwuje a na dodatek teraz mam okropny suchy kaszel i bol głowy a jest 7 rano
DagmaraUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 07:34   #2773
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na wizycie, wg usg mam 13+0 i termin na 10.10. Dziecko fikalo koziolki i ma już 6,5 cm
Moje też tak fikało dzisiaj a jak lekarz chciał zbadać kark to sie uparło i nie chciało odwrócic bokiem
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:13   #2774
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez DagmaraUK Pokaż wiadomość
Super

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Dziewczyny strasznie się rozpisalyscie Chyba nie dam rady tego nadrobić po tygodniowej nieobecności..
Bardzo się cieszę że wszystkich udanych usg i trzymam kciuki za resztę.
Ja miałam usg tydzień temu. Wszystko dobrze. Teraz czekam na wynik badania krwi. Oby był dobry!
Nadal nie wierzę że wszystko jest dobrze i boję się mówić że jestem w ciazy. To pewnie przez ostatnie poronienie. Od wczoraj dość mocno kluje mnie w brzuchu i znowu się denerwuje a na dodatek teraz mam okropny suchy kaszel i bol głowy a jest 7 rano
My dopiero zaczelismy mówić komukolwiek o ciąży po badanich genetycznych. Mimo, że nie jestem przesądna to boję się wybierać na przód w planowaniu. Mąż ostatnio chciał zacząć przygotowywać pokój dla dziecka, a ja nie chce zapeszac. W poprzedniej ciąży robiliśmy takie plany, a w jednej chwili wszystko się skończyło. Może po usg polowkowym dopiero zacznę myśleć o pokoju, czy wyprawce dla dziecka. Chociaż jak będzie dziewczyna to problem mam z głowy, bo sporo rzeczy zostawilam po starszej córce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:43   #2775
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na wizycie, wg usg mam 13+0 i termin na 10.10. Dziecko fikalo koziolki i ma już 6,5 cm
Super! Duzy już jest 😁
Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
To właśnie jest okropne... pionizacja
...dla mnie masakra jakaś to była....
Do tego ból obkurczającej się rozcietej macicy....no jazda na maksa

Pierwsza córka sn
Druga cc...bo siedziała na tyłku cwaniara
I nie wiadomo co gorsze sn czy dochodzenie do siebie po cc. A jak Ty uważasz ?

Cytat:
Napisane przez aladestra Pokaż wiadomość

Ja zaszłam w ciąże w piątym cyklu po poronieniu, a dziś robiłam juz pierwsze fryzury mojej gwieździe i opowiadałam jej, ze dzidziuś cały dzień słucha czy starsza siostra jest grzeczna

]
Jeżeli będę miała córkę to będzie miała przewalone, bo mam dwie lewe ręce jeżeli chodzi o czesanie
Cytat:
Napisane przez GaTTa Pokaż wiadomość
Witajcie 😊 gratulacje udanych wizyt 😊 ja wczoraj byłam u ginekologa wszystko ok tylko cukier w górnej normie...... w piątek jadę robić krzywą.... bleeee jak sobie przypomnę ten smak.....
Kup sobie glukozę o smaku cytrynowym , jest dużo lepsza

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
My dopiero zaczelismy mówić komukolwiek o ciąży po badanich genetycznych. Mimo, że nie jestem przesądna to boję się wybierać na przód w planowaniu. Mąż ostatnio chciał zacząć przygotowywać pokój dla dziecka, a ja nie chce zapeszac. W poprzedniej ciąży robiliśmy takie plany, a w jednej chwili wszystko się skończyło. Może po usg polowkowym dopiero zacznę myśleć o pokoju, czy wyprawce dla dziecka. Chociaż jak będzie dziewczyna to problem mam z głowy, bo sporo rzeczy zostawilam po starszej córce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już paru osobom powiedziałam lub same się domyśliły. I zdaje sobie sprawę , że ciężko będzie jak się nie uda. Za tydzień mam genetyczne i po nim w Święta powiemy rodzinie i przestaniemy się ukrywać
W poprzedniej ciąży co prawda miałam wyprawkę od siostry, ale no wózek i łóżeczko kupiłam dopiero w 7-8 miesiącu. Myślę, że mega ciężkie bylo by patrzenie na to wszystko gdyby nie wyszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2017-04-05 o 08:45
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 08:59   #2776
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Hej Gatta! Ciesze sie ze u Ciebie wszystko w porzadku. Wspolczuje przezyc z tarczyca. Teraz musi byc juz wszystko dobrze. Znamy sie z innego watku i ja teraz tez bede pazdziernikowka z rozwiazaniem we wrzesniu)

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

A tak w ogole to czesc wszystkim!! Zycze spokojnych kolejnych miesiecy. Obysmy jakos przertwaly te upaly)
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 09:02   #2777
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja po cc długo nie mogłam dojść do siebie, miałam bardzo mocne mięśnie brzucha i lekarz się pytał co ja robię, mówię że jestem technikiem wet, a on że dużo krów się nanosilam chyba 😂
Rana długo się nie goniła, nadal jest częściowo czerwona a to już 2,5 roku od cięcia... Dlatego jeśli tylko się uda chce SN, bo drugi raz nie chce tego przechodzić.

Co do wyprawki, dużo ubranek dałam bratu i część wróciła w dość opłakanym stanie podobno wiec czeka mnie kupowanie jednak... A myślałam, że jednak trochę ubrań na pierwsze miesiące wróci. Wózek mam mieć od nich, łóżeczko mam po synku. Także zostaje mi tylko kupić fotelik. W poprzedniej ciąży wózek kupiliśmy ok 28tc, łóżeczko przyszło pod koniec 33tc a ja urodziłam w 34tc. Także udało się, że już wszystko było.

Teraz jak będę w Polsce muszę lecieć do lumpeksu w którym kupowałam dużo ubranek w poprzedniej ciąży, większość ubranek z matkami jeszcze i za 2-3zl. A taki maluch to nie nanosi tych ubrań. Ile ja perełek za grosze znalazłam wtedy. Parę rzeczy nie dałam bratu, bo było mi szkoda że nie wrócą więc drugie skorzysta 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 09:54   #2778
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Aladestra cudna Hello Kitty
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 10:25   #2779
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez DagmaraUK Pokaż wiadomość
Super

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Dziewczyny strasznie się rozpisalyscie Chyba nie dam rady tego nadrobić po tygodniowej nieobecności..
Bardzo się cieszę że wszystkich udanych usg i trzymam kciuki za resztę.
Ja miałam usg tydzień temu. Wszystko dobrze. Teraz czekam na wynik badania krwi. Oby był dobry!
Nadal nie wierzę że wszystko jest dobrze i boję się mówić że jestem w ciazy. To pewnie przez ostatnie poronienie. Od wczoraj dość mocno kluje mnie w brzuchu i znowu się denerwuje a na dodatek teraz mam okropny suchy kaszel i bol głowy a jest 7 rano
To masz tak samo jak ja ....juz 15 tydzień skończony a ja wciąż jakby nie wierzę że to się dzieje... tak po prostu ...ciesze się bardzo ale jakby tak skrycie

Daga będzie dobrze...tylko my po przejściach i dlatego tak z niedowierzaniem lekkim podchodzimy do tego.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Super! Duzy już jest 😁

I nie wiadomo co gorsze sn czy dochodzenie do siebie po cc. A jak Ty uważasz ?



Jeżeli będę miała córkę to będzie miała przewalone, bo mam dwie lewe ręce jeżeli chodzi o czesanie

Kup sobie glukozę o smaku cytrynowym , jest dużo lepsza


Ja już paru osobom powiedziałam lub same się domyśliły. I zdaje sobie sprawę , że ciężko będzie jak się nie uda. Za tydzień mam genetyczne i po nim w Święta powiemy rodzinie i przestaniemy się ukrywać
W poprzedniej ciąży co prawda miałam wyprawkę od siostry, ale no wózek i łóżeczko kupiłam dopiero w 7-8 miesiącu. Myślę, że mega ciężkie bylo by patrzenie na to wszystko gdyby nie wyszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir.....moje dziewczyny właśnie trafiły na taką matkę co ładnej fryzury nie imie zrobić im.
Francuz czy tam dobierany taki koslawy mi wychodzi że wstyd normalnie

A włosy ma jedna po pas prawie ...mlosdsza tylko trochę krótsze

Co lepsze sn czy cc?

Zakładając sytuacje bez komplikacji...bo jakby nie było i w jednym i w drugim przypadku jakieś mogą się pojawić co nie jest normalne...
. Wiadomo

Także rozważamy sytuacje sn bez komplikacji i cc bez komplikacji.

Biorę w ciemno sn
Boli boli skurcze skurcze a potem koniec

Ja po cc 2 tygodnie w szpitalu bo jakaś gorączka mi się przyplatala...mdlalam po pionizacji kilka razy... kaszlnac się nie da...zasmiac się nie da...wszystko powoli trzeba robić a tu dzidzia mała w domu.
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 10:30   #2780
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cześć

Ja już pierwsze zakupy wyprawkowe mam za sobą


Dagmara będzie dobrze

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
To masz tak samo jak ja ....juz 15 tydzień skończony a ja wciąż jakby nie wierzę że to się dzieje... tak po prostu ...ciesze się bardzo ale jakby tak skrycie

Daga będzie dobrze...tylko my po przejściach i dlatego tak z niedowierzaniem lekkim podchodzimy do tego.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------


Kate Noir.....moje dziewczyny właśnie trafiły na taką matkę co ładnej fryzury nie imie zrobić im.
Francuz czy tam dobierany taki koslawy mi wychodzi że wstyd normalnie


A włosy ma jedna po pas prawie ...mlosdsza tylko trochę krótsze

Co lepsze sn czy cc?

Zakładając sytuacje bez komplikacji...bo jakby nie było i w jednym i w drugim przypadku jakieś mogą się pojawić co nie jest normalne...
. Wiadomo

Także rozważamy sytuacje sn bez komplikacji i cc bez komplikacji.

Biorę w ciemno sn
Boli boli skurcze skurcze a potem koniec

Ja po cc 2 tygodnie w szpitalu bo jakaś gorączka mi się przyplatala...mdlalam po pionizacji kilka razy... kaszlnac się nie da...zasmiac się nie da...wszystko powoli trzeba robić a tu dzidzia mała w domu.
Też mam dwie lewe ręce do fryzur ale się staram
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 11:19   #2781
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dottta to pochwal się co zakupilas😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 11:38   #2782
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Dottta to pochwal się co zakupilas😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Między innymi pajaca jesiennego na promocji i chustę do noszenia
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 11:42   #2783
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Między innymi pajaca jesiennego na promocji i chustę do noszenia
Jaką chustę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 11:53   #2784
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7258884 6]Jaką chustę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE] Natkę Blossomheart.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 11:57   #2785
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziękuję za odzew, będę się musiała zapytać mojego prowadzącego czy mi załatwi cc (chodzę w Gdyni).
Boję się sn głównie dlatego że mam posterydowe i kontaktowe zapalenie skóry (głównie twarzy) i jak tylko troszkę się zgrzeję albo zrobi mi się ciut zbyt gorąco, to cała twarz mi puchnie, swędzi, czerwienieje.. nie mówiąc już o pocie, którego podczas porodu sn nie uniknę Leczenie tego cholerstwa mam zaplanowane dopiero po odstawieniu dziecka od piersi, czyli za jakiś rok może 1,5.. Czy dermatolog może wystawić zaświadczenie ze wskazaniem do cc w takim przypadku??
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:22   #2786
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja na razie muszę dokupić jakąś szafę i przemeblować pokój, więc na razie się wstrzymuję z zakupami dla dzieciaczka. Poza tym mam male mieszkanie i jak teraz bym wszystko kupiła to już teraz bym miała zagracone

Słuchajcie, może to głupie pytanie ale co to jest ta pionizacja podczas cc?
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:28   #2787
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Wstanie pierwszy raz pionowo z lozka po operacji
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥




Edytowane przez Cherry_Muffin
Czas edycji: 2017-04-05 o 12:31
Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:29   #2788
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Migi- po 12godz od cc trzeba wstac. U mnie po 2 cesarkach akurat po 12godz piguly wywalaly z lozka i kazaly isc pod prysznic. Za 1 razem bylo super.za drugim umieralam. Czuje ze teraz tez umre😀😀
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:34   #2789
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Natkę Blossomheart.
Bardzo ładna. Ja mam zwykłego pasiaka. Jak maluch polubi chustę to wtedy zainwestuję w coś wow

U mnie od dobrego tygodnia porządki na tapecie. Z sypialni wyniosłam 5 worków ubrań, z dużego pokoju trzy worki śmieci, z przedpokoju dwa worki kurtek. A jeszcze pokój dziecka i kuchnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:48   #2790
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja miałam cc w piątek rano i wstać kazali mi dopiero w sobotę koło południa, w niedzielę chodziłam już bez większych problemów, a w poniedziałek czułam się na tyle dobrze, że mogłam dziecko wziąć na ręce i autobusem do domu jechać :P
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 17:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.