Jaka farba? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-13, 23:01   #31
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jaka Farba?

Cytat:
Napisane przez Marika
nie radziła bym. jesli nawet uzyskasz kolor biały z kolory ciemny braz to po prostu zjara ci włosy. beda ci sie kruszyc. odradzala bym takie eksperymenty. a jesli juz to tylko i wylacznie u fryzjera, chociaz gdybys przyszla do mnie z takim pomyslem - nie podjela bym sie tego. porzadnie sie zastanow!!!

ale ona ma kolor ciemny blond nie brąz dużo zależy od tego jak naprawde wygląda ten ciemny blond, bo jesli rzeczywiście można powiedzieć , ze jest to blond, to biały a przynajmniej bardzo jasny blond wyjdzie np farbą londa londacolor - ten z prawej na fotce to jest bodajże mroźny blond ale nie jestem w 100% pewna nazwy, wiem tylko , że farba jest dość mocna sama stosowałam kiedyz i z koloru ciemny blond ( taki mysi pospolity kolor) uzyskałam taki jak jest na zdjęciu
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 18:23   #32
gusia-girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 70
Jaka farba??

Siemka! Szukam farby która pasowałaby najbardziej do mojego kolory włosów.. Mam 14 latek wiec naarazie nie chce co chwile farbować, rok temu rozjasnialam.. a pozniej farbowalam na kolor ciemny blond, wlosy strasnzie sie rozjasnily w te wakacje i widac okropnie odrosty;/ Czy znacie moze jakies farby w kolorze szary blond.. mysi ciemny blond.. A moze da sie jakos powrocic do swojego naturalnego koloru wlosow?
gusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 15:25   #33
gusia-girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 70
Dot.: Jaka farba??

potrzebuje p-omocy;]
gusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 15:50   #34
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jaka farba??

Cytat:
Napisane przez gusia-girl Pokaż wiadomość
Siemka! Szukam farby która pasowałaby najbardziej do mojego kolory włosów.. Mam 14 latek wiec naarazie nie chce co chwile farbować, rok temu rozjasnialam.. a pozniej farbowalam na kolor ciemny blond, wlosy strasnzie sie rozjasnily w te wakacje i widac okropnie odrosty;/ Czy znacie moze jakies farby w kolorze szary blond.. mysi ciemny blond.. A moze da sie jakos powrocic do swojego naturalnego koloru wlosow?
Najprościej byłoby w twoim przypadku isć do drogeri i wybrac farbę identyczną jak naturalny kolor włosów( bo zrozumiałam, że Twój naturalny kolor jest ciemniejszy niż masz obecnie) a potem je zafarbować, lub iść w tym celu do fryzjera(on napewno pomoże dobrac odpowiedni odcień)Tam gdzie miałaś rozjaśniane barwnik może wymywac sie szybciej, ale po kilku farbowaniach powinno wszystkjo wrócic do normy.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 14:09   #35
gusia-girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 70
Dot.: Jaka farba??

juz tak robilam..ale ciezko znalezc farbe w moim odcieniu wlosow.. bo jest taki szary blond.. wiec nie wiem.. czy cos znajde.. w czerwcu farbowalam je na podobny kolor.. ale teraz po wkacjach starsznie sie rozjasnily i są zupelnie w innym kolorze
gusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 17:44   #36
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Question jaka farba?

Mam pytanko. Jaką farbę muszę użyć na ciemne włosy (ciemny brąz) aby uzyskać jasny brąz. Próbowałam nałożyć perłowy blond na włosy, ale wyszedł mi rudy, dlatego proszę was o pomoc w dobraniu farby, bo pasemka robione rozjaśniaczem mi się znudziły.
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 10:46   #37
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: jaka farba?

z takim czymś to raczej do fryzjera,bo sama możesz sobie zrobić kurczaka na głowie
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 16:56   #38
kabusia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 29
Jaka farba?

Jaką farbą można otrzymać taki efekt jaki ma pani z 9 zdjęcia konkursu na makijaż "Miejska dżungla". Brdzo podoba mi się ten kolorek, ale ciągle wychodzą mi za ciemne i na dodatek z rudą poświatą ...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=246024
Z góry dziękujeza pomoc
kabusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 17:25   #39
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Jaka farba?

a jaki masz teraz kolor ? I jaki jest twoj naturalny kolor ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 20:32   #40
kabusia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 29
Dot.: Jaka farba?

Mój natualny kolor to taki bezplciowy jsny brąz teraz mimo że farbowałam jasnym brązem który miał mieć rzekomo złociste refleksy, to wyszedł dość ciemny brąz z rudą poświatą...
kabusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 20:57   #41
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Jaka farba?

Najlepiej jakbys zamiescila zdjecie swojego koloru wlosow. Ogolem rzecz biorac lepiej w tym momencie brac odcienie jasniejsze, farba bez rozjasniacza w takim kolorze na wlosach braz moze wyjsc nawet czarna a moze jakis szampon?
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 13:12   #42
xChanelx
Raczkowanie
 
Avatar xChanelx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 34
jaka farba?

witam.
mam pytanie. być może już istnieje taki wątek, ale nie mogłam znaleźć.

chcę zafarbować włosy na średni brąz lub jasny brąz.
jaką farbę mogę kupić, aby po paru myciach włosy nie zrobiły mi się rude.

próbowałam już Garniera - głęboki mahoniowy szatyn, oraz Palette - czekoladowy brąz, a i tak włosy zrobiły mi się rude...
__________________
ja tu tylko sprzątam.



nie zatrzymasz mnie przy sobie.


leider.
xChanelx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 06:23   #43
Catt_girl
Raczkowanie
 
Avatar Catt_girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 248
Jaka farba???

witam, kiedys wlosy farbowalam na ciemny braz ( np. garnier 100% color 512) ale w takich wygladalam jakos staro i smutno, dopiero kiedy pojawily sie rude przeswity twarz nabrala ladnego koloru i wygladala promiennie :P jaka zatem farbe mam kupic teraz aby wlosy od razu byly w ladnym kolorze cieplego jasnego brazu ???
Catt_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 22:25   #44
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Jaka farba?

Dziewczyny pomocy. Planuje zafarbować włosy w domu sama i chciałabym uzyskać kolor taki jak wychodzi po farbie Palette ciemna czekolada.
Dokładnie taki jak tutaj po lewej stronie:

http://kr-nightlife.pl/index.php?sym...345&current=48

Zależy mi na profesjonalnej farbie (najlepiej nadającej się do cienkich włosów), bo Palette nie chcę używać z wiadomych nam wszystkim względów Teraz mam Majirel 3.0 ale to nie to Szukam takiego ładnego, ciepłego ciemnego brązu...
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 16:54   #45
Barba21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Jaka farba?

Hej nie stosuj tylko farby Palette,ona strasznie niszczy włosy.Ma ładne kolory ale bedziesz miała suche,bez połysku po paru myciach.Jak chcesz sama farbować w domu a nie u fryzjera to zastosuj farby z innych firm np.L'oreal lub Wella.Postaraj sie też wybrać odcień 3.0.Mysle że powinien być podobny do tego odcienia.W sumie nie wiem jakie jest nazewniuctwo w farbach z drogeri bo pracuje na profesjonalnych ale myśle ze w dobraej drogeri uzyskasz dobrą pomoc.pozdrawiam i życze udanego farbowania.
Barba21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 19:44   #46
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Jaka farba?

Dziękuję za odpowiedź Przeglądałam narazie tylko internetową plaletę odcieni Majirel - 3.0 mam właśnie teraz zafarbowane ale wyszedł na moich włosach jakiś taki szary Nie podoba mi się. Myślałam o 4.0 , ale średnio się na tym znam. Chciałabym aby dalej to był ciemny brąz tylko odrobinę cieplejszy, bez tego wstrętnego szarego refleksu.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 08:51   #47
Barba21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Jaka farba?

hej a co u ciebie sie kryje pod włosami?nie są rozjaśnione?Bo ja się dziwie że na poziomie3.0 wyszedł ci szary kolor.poziom 4.0 jest jasniejszy od 3.0.Wiesz troche mi jest trudno pomuc bo nie widze twoich włosów ale ty chcesz uzyskac kolor prawie czarny?bo ciemna czekolada to jet własnie taki kolor czy chcesz miec taki średni brąz?A czy w tej polecie jest kolor 2.0?
Barba21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:00   #48
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Jaka farba?

Mój naturalny kolor to ciemny blond. Nie miałam rozjaśnianych, ale farbowałam wcześniej tą nieszczęsną Palette, bo bardzo mi się podobał kolor Właśnie o to mi chodzi chcę mieć ciemny brąz teraz, prawie czarny, tylko odcień taki jak po Palette. Znalazłam link do palety odcieni na internecie

http://www.alhemia.com/majirel/majirel_palette.htm

Tutaj 4.0 i 3.0 są obok siebie i wydaje mi się, że 4.0 jest niewiele jaśniejszy od 3.0 ale właśnie taki bardziej czekoladowy.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 14:07   #49
Barba21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Jaka farba?

aha to Ci Palette zniszczyła włosy.Wiesz co może Ty wybierz się do fryzjera.Fryzjer oceni stan Twoich włosow i myśle że powinin Ci pomóc bo tak jak sama bedziesz kombinować to możesz tylko sobie zaszkodzić.
Barba21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 17:41   #50
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Jaka farba??

hey mam teraz pasemka sredniego blondu na te wloski (zdjecie w jasnym blondzie) ale chcialabym wrocic do swojego naturalnego koloru tj ciemnego blondu(drugi foto)nigdy nie farbowalam sama wlosów i boje się efektów ze cos mi nie wyjdzie:/ nie mam pojecia jaki kolor kupic zeby wyszedl jak najbardziej zblizony do mojego naturalnego kolorku postaram sie dolaczyc zdjecie w aktualnych wloskach ale nie moge znalesc aparatu;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ladyblack&her men 006.jpg (42,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iik9 001.jpg (38,0 KB, 16 załadowań)
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 13:48   #51
lolu
Rozeznanie
 
Avatar lolu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 664
Jaka farba?

Jaką farbą uzyskam taki kolor ? Naturalne mam ciemny brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marjka.jpg (25,2 KB, 28 załadowań)
lolu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:47   #52
katarzin
Przyczajenie
 
Avatar katarzin
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka farba?

ja do uzyskania właśnie takiego koloru użyłam szamponu palette http://torebka.kafeteria.pl/katalog....de=view&id=493 w kolorze... czekoladowy brąz (sic!).

ps: mój naturalny kolor włosów to średni brąz.
katarzin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 18:24   #53
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jaka farba?

Cytat:
Napisane przez katarzin Pokaż wiadomość
ja do uzyskania właśnie takiego koloru użyłam szamponu palette http://torebka.kafeteria.pl/katalog....de=view&id=493 w kolorze... czekoladowy brąz (sic!).

ps: mój naturalny kolor włosów to średni brąz.
czekoladowy braz to raczej ciemny kolor. moze jak sie splukuje to jasnieje.
hmm i na naturalnych ciemnych wlosach nie wyjdzie.

moze farba do naturalnych wlosow rozjasniajaca o kilka tonow. niepameitam z czego byly, z loreala bodajze ?
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 19:21   #54
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Jaka farba??

dodaje obiecane foto moze cos sie tu ruszy tematIM000138.jpg
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:22   #55
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jaka farba??

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
hey mam teraz pasemka sredniego blondu na te wloski (zdjecie w jasnym blondzie) ale chcialabym wrocic do swojego naturalnego koloru tj ciemnego blondu(drugi foto)nigdy nie farbowalam sama wlosów i boje się efektów ze cos mi nie wyjdzie:/ nie mam pojecia jaki kolor kupic zeby wyszedl jak najbardziej zblizony do mojego naturalnego kolorku postaram sie dolaczyc zdjecie w aktualnych wloskach ale nie moge znalesc aparatu;/
ja sama jakiś tydzień temu pofarbowałam włoski na kolor naturalnego ciemnego blondu (kolor odrostów-miałam ze 3 cm) i powiem tak- nie kombinuj sama w domu!! Zrób tak jak ja i idź do zaufanego albo szeroko polecanego fryzjera/salonu fryzjerskiego! Oni mają tam możliwość zmieszania kilku kolorów farb, a te drogeryjne nie zawsze wychodzą tak jak powinny!
Zapłacisz te 50 zł ale ładnie ci dopasują kolorek!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:42   #56
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Jaka farba?

Cz może mi ktoś doradzić farbę/szampon, który nada maksymalny połysk na włosach ? Mam ciemne długie i falowane włosy. Ostatni raz farmbowane były ponad rok temu. Denerwuje mnie to, że są raczej matowe. Marzy mi się czekoladowy brąz, ale z widocznym zdrowym połyskiem, który by długo się utrzymywał. Jaka firma ma takie farby/szampony w swojej ofercie ? Mogą być profesjonalne lub tylko dostępne w salonie. A może jest jakiś specjalny zabieg, który na długo utrzymuje taki efekt ?
Będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 06:48   #57
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Jaka farba?

firma matrix ma szampony koloryzujace tzn farby bez amoniaku, loreal professionell tez ma richesse bez amoniaku i inne firmy wella alfaparf także wybór jet spory
ja farbowałam matrix color sync włąsnie bez amoniaku tyle tylko że blondem, połysk był, włosy nie zniszczone
ale jak chcesz tylko nadac włosom połysku to czy nie warto kupic profesjonalne kosmetyki do ich pielegnacji, albo np chyba loreal ma odzywki do ciemnych włosów albo szampony, może one pogłebia odcien i nadadza połysk ?
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 07:37   #58
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Jaka farba?

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
firma matrix ma szampony koloryzujace tzn farby bez amoniaku, loreal professionell tez ma richesse bez amoniaku i inne firmy wella alfaparf także wybór jet spory
ja farbowałam matrix color sync włąsnie bez amoniaku tyle tylko że blondem, połysk był, włosy nie zniszczone
ale jak chcesz tylko nadac włosom połysku to czy nie warto kupic profesjonalne kosmetyki do ich pielegnacji, albo np chyba loreal ma odzywki do ciemnych włosów albo szampony, może one pogłebia odcien i nadadza połysk ?
Profesjonalne kosmetyki już próbowałam i cały czas właściwie je stosuję, ale efekt połysku jest słaby, a na ciemnych włosach powinin być nawet bardziej widoczny niż na jasnych

To muszę się rozejrzeć w tych szamponach koloryzujących bez amoniaku.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 07:48   #59
anuko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: Jaka farba?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Cz może mi ktoś doradzić farbę/szampon, który nada maksymalny połysk na włosach ? Mam ciemne długie i falowane włosy. Ostatni raz farmbowane były ponad rok temu. Denerwuje mnie to, że są raczej matowe. Marzy mi się czekoladowy brąz, ale z widocznym zdrowym połyskiem, który by długo się utrzymywał. Jaka firma ma takie farby/szampony w swojej ofercie ? Mogą być profesjonalne lub tylko dostępne w salonie. A może jest jakiś specjalny zabieg, który na długo utrzymuje taki efekt ?
Będę wdzięczna za odpowiedź
Moje ostatnie odkrycie to OPALOWY BRZASK SAFIRA WELLA.To nowy kolor tej firmy,piękny brązik ,ciepły,włosy błyszczące,zdrowe.W zestawie jest wspaniała odżywka i szampon koloryzujący do odświeżenia koloru.Szczerze polecam tą farbę,stosuję ją już od 3 lat,różne odcienie.
anuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 08:49   #60
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Jaka farba?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Cz może mi ktoś doradzić farbę/szampon, który nada maksymalny połysk na włosach ? Mam ciemne długie i falowane włosy. Ostatni raz farmbowane były ponad rok temu. Denerwuje mnie to, że są raczej matowe. Marzy mi się czekoladowy brąz, ale z widocznym zdrowym połyskiem, który by długo się utrzymywał. Jaka firma ma takie farby/szampony w swojej ofercie ? Mogą być profesjonalne lub tylko dostępne w salonie. A może jest jakiś specjalny zabieg, który na długo utrzymuje taki efekt ?
Będę wdzięczna za odpowiedź
Moja koleżanka używa szamponu L'oreal o nazwie czekoladowy brąz i bardzo sobie chwali Kolor ma się utrzymywać do 24 myć (chyba? tu nie jestem pewna, ale coś koło tego), ale na jej włosach nawet po tym czasie ładnie wygląda.
Polecam też kosmetyki z serii biosilk. Mnie pomogły nabłyszczyć włosy po rozjaśnieniu
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.