chore jajniki?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-29, 11:03   #1
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265

chore jajniki??


Od trzech dni dziwnie boli mnie brzuch a właściwie moje podbrzusze, z początku myślałam ze to tylko zbliżający sie okres bo akurat wypada ze powinnam mieć go juz wczoraj a tu jednak nic ani widu ani słychu
Nie wiem co mam zrobić bo te bóle sa jakieś takie dziwne raz sobie ide i jest ok a za chwile mnie jakos tak boli niby taki ból jak przed okresem ale podejżewam ze może to cos z jajnikami??
Starsznie sie boję bo wiem ze jak zaziębi sie jajniki i ich sie nie wyleczy to mozna nawet nie miec dzieci, ale wydaje mi sie ze u mnie to niemozliwe skoro jest 30sto stopniowy upał i jak ja mam tutaj moje jajniczki przeziębić??
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 15:10   #2
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: chore jajniki??

Witam,
Fificia, ale boli Cie cale podbrzusze czy konkretnie ktoras strona? a moze bol promieniuje Ci np. na noge?
wiesz trudno powiedziec dokladnie co to moze byc, najlepiej by bylo jakbys poszla z tym do lekarza, on Cie zbada i wtedy powie co Ci jest i bedziesz chociaz spokojna. Bo byc moze to rzeczywiscie cos sie tam dzieje albo po prostu taki juz Twoj urok ze Cie jajniki bola, bo niestety czasem i tak bywa.

pozdrawiam
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 09:01   #3
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: chore jajniki??

Czesc .Ja też tak mjałm w sobotę okropny bul jajników tylko ja mam zdrowe bo niedawno byłam u ginekologa a teraz niema tego i tak się zastnawiam co to mogło być Pozdrawiam
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 09:07   #4
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: chore jajniki??

tak sie wybierałam i wybierałam do tego ginekologa i strasznie się wahałam bo jeszcze nigdy nie byłam i okazało sie ze ta moja pani doktor wyjechala i nie byłam u niej i akurat tego dnia dostałam okres wiec juz wszytko jasne ten ból byl popropstu bólem przedmiesiączkowym tylko bardzo mnie to zastanawiało dlaczego bolało mnie juz tydzień przed bo nigdy tak nie miałam
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.