Maleństwo;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 18:43   #31
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Maleństwo;)

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Przepraszam za off, ale skąd te śliczne buciki? takich szukam bezskutecznie!
Buty sa z CCC. Kupiłam je na początku grudnia za ok 160 zł. Marka Jennefer bodajże. Fajne są bo jak się podniesie przód do góry maja mody fason muszkieterek tylko na obcasie

Dziękuję za wszystkie miłe słowa ( męskie szczególnie )

Planuję właśnie zakup legginsów lateksowych i takich imitujących "dżinsy" ale nie mogę się przemóc bo obawiam się że będę wyglądała zbyt chudo Koleżanki mi powtarzają że nie ma takiej opcji jak za chudo ale ja często w domu słyszę że właśnie tak wyglądam I co do poważniejszego wyglądu - ostatnia sesja i zostaje mi tylko praca mgr i koniec studiów. Czas zmienić image
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 19:01   #32
futura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 365
Dot.: Maleństwo;)

jesteś prześliczna. masz urodę aniołeczka
jeśli chcesz wyglądać poważniej, to mocniej się maluj. nie robiłabym nic z włosami, bo taki kolor to skarb! może zapuść je i pokombinuj z upięciami, lokami itp? no i strój. elegancki dodaje lat

tylko czy na pewno chcesz sie postarzac?
futura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:16   #33
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Maleństwo;)

Kurde slicznie wyglądasz I nie przejmuj sie. Ja też jestem w Twoim wieku a wyglądam dalej ja 16stolatka w porywach do 17

Masz dość okrągłą buzię. Jeśli chcesz zmiany fryzury może jednak spróbowałabyś fryzury bez grzywki, albo bynajmniej zaczesaną na bok? Wydłuży ci to buzię. Przez co Twoja twarz może optycznie będzie wyglądać na bardziej pociągłą. A wiadomo, ze okrągłą buzia dodaje dziewczęcego uroku.

A co do makijażu to może jeszcze jakiś delikatny róż na uwydatnienie kości policzkowych?

Po za tym i bez tych zmian wyglądasz uroczo.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 10:03   #34
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Maleństwo;)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Kurde slicznie wyglądasz I nie przejmuj sie. Ja też jestem w Twoim wieku a wyglądam dalej ja 16stolatka w porywach do 17

Masz dość okrągłą buzię. Jeśli chcesz zmiany fryzury może jednak spróbowałabyś fryzury bez grzywki, albo bynajmniej zaczesaną na bok? Wydłuży ci to buzię. Przez co Twoja twarz może optycznie będzie wyglądać na bardziej pociągłą. A wiadomo, ze okrągłą buzia dodaje dziewczęcego uroku.

A co do makijażu to może jeszcze jakiś delikatny róż na uwydatnienie kości policzkowych?

Po za tym i bez tych zmian wyglądasz uroczo.
Właśnie próbuję z różem coś zadziałać ale za bardzo nie wiem w którym miejscu go nakładać żeby było dobrze. Kupiłam odcień brzoskwiniowy który według mnie nieźle wygląda i perełki - róż rozświetlający z Avonu które na mojej buzi jak róż wyglądają
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:05   #35
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Maleństwo;)

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Właśnie próbuję z różem coś zadziałać ale za bardzo nie wiem w którym miejscu go nakładać żeby było dobrze. Kupiłam odcień brzoskwiniowy który według mnie nieźle wygląda i perełki - róż rozświetlający z Avonu które na mojej buzi jak róż wyglądają
Poszukaj w google. Są różne triki nakłądanie różu dla róznych twarzy. Ja ci za wiele nie pomogę bo sama ze sobą eksperymentuje i różem eksperymentuje Też zaczęłam od niedawna używać.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 13:33   #36
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Maleństwo;)

Dodaje aktualne fotki w dłuższych włosach - chociaż właśnie rozważam wizytę u fryzjera Oraz kilka zestawów ciuchów w których obecnie chodzę
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:23   #37
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Maleństwo;)

Fajnie Te jasne spodnie to leginsy czy jeansy? Fajnie w nich wyglądasz
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 19:48   #38
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Maleństwo;)

To są leginsy imitujące dzins Z tyłu maja nawet kieszenie. Bardzo je lubie są super wygodne i wyglądają jak dzinsy
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.