Bardzo proszę o pomoc...:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 18:34   #1
wika_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Exclamation

Bardzo proszę o pomoc...:(


Witajcie kobitki... błagam o pomoc:(! nie wiem czy taki temat już był i tak jestem zestresowana ze nie mogę się nad niczym skupić... biorę już 3 opakowanie tabletek Nowanett i jestem przy 9 tabletce i pojawiło mi się dziś rano krwawienie co prawda niewielkie ale nigdy wcześniej nie miałam takich problemw a tabletki zażywam już od 3 lat (wcześniej miałam cilest) tabletki zażywam regularnie... powiedzcie mi czy to normalne i czy mam się czym martwić czy też może nie (ciąża?)... a dodam jeszcze że mam biegunki od przedwczoraj... :( pomżcie będę bardzo wdzięczna za jakakolwiek pomoc :(:*** Wika
wika_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:53   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

Cytat:
Napisane przez wika_21 Pokaż wiadomość
Witajcie kobitki... błagam o pomoc! nie wiem czy taki temat już był i tak jestem zestresowana ze nie mogę się nad niczym skupić... biorę już 3 opakowanie tabletek Nowanett i jestem przy 9 tabletce i pojawiło mi się dziś rano krwawienie co prawda niewielkie ale nigdy wcześniej nie miałam takich problemw a tabletki zażywam już od 3 lat (wcześniej miałam cilest) tabletki zażywam regularnie... powiedzcie mi czy to normalne i czy mam się czym martwić czy też może nie (ciąża?)... a dodam jeszcze że mam biegunki od przedwczoraj... pomżcie będę bardzo wdzięczna za jakakolwiek pomoc ** Wika
hmm krwawienie w trakcie brania tabletek? a moze ulotke poczytasz?? Ona nie gryzie a moze duzo wyjaśnić a jeśli nie to wizyta u ginekologa...
http://www.i-apteka.pl/product-pol-7...-tabletek.html
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:59   #3
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

A przede wszystkim dowiedz sie jakie tabletki bierzesz, bo nazwy nie znasz
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:06   #4
wika_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
A przede wszystkim dowiedz sie jakie tabletki bierzesz, bo nazwy nie znasz
Wiem jakie tabletki biore... byłam spanikowana i to stąd się wzięło... nie oceniaj ludzi bo nie wychodzi ci to za dobrze prosiłam o pomoc a nie uczenie mnie czytania...

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hmm krwawienie w trakcie brania tabletek? a moze ulotke poczytasz?? Ona nie gryzie a moze duzo wyjaśnić a jeśli nie to wizyta u ginekologa...
http://www.i-apteka.pl/product-pol-7...-tabletek.html
ulotkę czytałam kilka razy wszędzie odsyłają do lekarza a ja wizytę mam dopiero ustaloną na 17 listopada bo u nas takie kolejki są... poprostu chciałam wiedzieć coś wcześniej wyczytałam ze może te tabletki mają za małą ilość hormonów jak dla mnie i stąd te osłabienie ale nie jestem pewna...
wika_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 21:12   #5
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

po 1. na trzecim opakowaniu jeszcze mogą występować plamienia jako skutki uboczne.
po 2. jak masz biegunki, to możliwe, że tabletki nie wchłaniają się całkowicie, nastąpił spadek hormonów i stąd plamienie. zabezpieczaj się dodatkowo.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 14:28   #6
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

Czy ja cie oceniam? Nic w mojej wypowiedzi na ten temat nie było, stwierdziłam tylko fakt, że nie znasz nazwy tabletek.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 16:38   #7
wika_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Czy ja cie oceniam? Nic w mojej wypowiedzi na ten temat nie było, stwierdziłam tylko fakt, że nie znasz nazwy tabletek.

Ale koleżanko czy ja cię spytałam jak te tabletki sie nazywają?? chyba nie... jak nie masz nic do powiedzenia na temat na jaki się rozmawia to nie udzielaj sie wcale...

Edytowane przez wika_21
Czas edycji: 2009-11-11 o 16:39
wika_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 16:50   #8
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

Jesli mam cos do powiedzenia to sie udzielam, i nie masz prawa zabraniac mi tego
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 08:42   #9
wika_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Jesli mam cos do powiedzenia to sie udzielam, i nie masz prawa zabraniac mi tego

Wiesz co przemilcze to bo mi cie żal... zachowujesz się jak gówniara z podstawówki... no chyba że nią jesteś to z góry przepraszam
wika_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 09:27   #10
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

u mnie wystąpiło krwawienie w 4 opakowaniu branie novynette, dodatkowo z bólami podbrzusza jak przy normalnym okresie. tzn, że coś jest źle i muszę iść do lekarza? no bo normalne są krwawienia do 3 miesiąca jak zaczyna się brac tabletki. ale przez pierwsze 3 miesiące tego nie było. za to wczesniej lekarze nie mogli utrafić z tabletkami, brałam 4 rodzaje i po każdych własnie tak się dzialo. ponoc to kwestia za małej ilości hormonów. sama nie wiem co mam zrobić.
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 11:30   #11
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

Cytat:
Napisane przez wika_21 Pokaż wiadomość
Wiesz co przemilcze to bo mi cie żal... zachowujesz się jak gówniara z podstawówki... no chyba że nią jesteś to z góry przepraszam
Boże.. I kto tu kogo ocenia?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
u mnie wystąpiło krwawienie w 4 opakowaniu branie novynette, dodatkowo z bólami podbrzusza jak przy normalnym okresie. tzn, że coś jest źle i muszę iść do lekarza? no bo normalne są krwawienia do 3 miesiąca jak zaczyna się brac tabletki. ale przez pierwsze 3 miesiące tego nie było. za to wczesniej lekarze nie mogli utrafić z tabletkami, brałam 4 rodzaje i po każdych własnie tak się dzialo. ponoc to kwestia za małej ilości hormonów. sama nie wiem co mam zrobić.
Gdyby to było chwilowe plamienie to pewnie nie byłoby powodu do zmartwień. Ale skoro to jest krwawienie z objawami podobnymi do okresu, to lepiej idź do lekarza. Może rzeczywiście lepsze dla Ciebie będą tabletki z większą ilością hormonów?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 15:56   #12
wika_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

[QUOTE=Neciak89;15233278]Boże.. I kto tu kogo ocenia?

Czepiasz się bo złą nazwę napisałam... już wytłumaczyłam dlaczego tak się stało a ty dalej swoje... ja poprosiłam o pomoc mogłaś ten tekst pominąć a napisać coś przydatnego... gdybyś była w takiej samej sytuacji to może inaczej byś na tą sprawę spojrzała.
wika_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:46   #13
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

Napisałam co widzę, więc odpuść już bo czepiasz się nie wiadomo po co :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:56   #14
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

do Neciak89 to na prawde było nie potrzebne(twoja uwaga)

do Wika_21 chyba masz nie odpowiednie tabletki, nie panikuj tak jak któraś wizażanka tu pisała to warto sie tez zabezpieczyc dodatkowo
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 08:08   #15
wika_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Bardzo proszę o pomoc...:(

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
do Neciak89 to na prawde było nie potrzebne(twoja uwaga)

do Wika_21 chyba masz nie odpowiednie tabletki, nie panikuj tak jak któraś wizażanka tu pisała to warto sie tez zabezpieczyc dodatkowo
Keithlyn bardzo dziękuję za radę i wsparcie ;*
wika_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.