Wszystko o Avonie - część 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 14:39   #1
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452

Wszystko o Avonie - część 8


Witam w kolejnej cześci pogawędek nt. kosmetyków firmy Avon.

Proszę o uważne zapoznanie się z tym postem, również osoby udzielajace sie w poprzednich wątkach!!


1.
link do 1 części:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207408

link do 2 części:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219957

link do 3 części:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235871

link do 4 części:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261644

link do 5 części:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=291047

link do 6 części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=319919

link do 7 części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=354813




2. Wątek przeznaczony jest do dyskusji o firmie Avon.

W tym wątku dyskutujemy o kosmetykach firmy Avon, omawiamy także sprawy techniczne związane z zamawianiem kosmetyków.

W tym wątku nie wklejamy katalogów ani zdjęć kosmetyków! Dostępne katalogi i zdjęcia znajdziesz tutaj(klik!)


3. Proszę o wypowiedzi związane z tematem.
Ze względu na dużą liczbę osób odwiedzających wątek wszystkie posty nie na temat lub nie zawierające konkretnej treści (np. post z jedną emotką) będą usuwane.
Jeżeli chcecie sobie luźno porozmawiać na tematy, które Was łączą zapraszam do tego wątku

Chcesz zasubskrybować nowy watek?? Skorzystuj z opcji "narzędzia" gdzie mozna włączyć subskrypcje.
Wszelkie posty typu: "witam w nowej części", "subskrybuję" będą usuwane!!


4. PROSZE NIE PYTAC O KATALOGI!!
JEŚLI W WATKU Z KATALOGAMI NIE MA TO ZNACZY ŻE NIKT Z WIZAŻU JESZCZE GO NIE MA, ALBO NIE MA OCHOTY ZAMIEŚCIĆ - TO JEGO PRAWO, KTÓRE TRZEBA USZANOWAĆ.

Posty z prośbami o katalogi będą kasowane.


5. Pamiętajcie, że wiele kosmetyków Avon zrecenzowanych jest w KWC.
W bazie znajduje się prawie 900 kosmetyków!
Recenzje kosmetyków Avon [kilknij tutaj !]
Przed zadaniem pytania nt. kosmetyku sprawdź bazę KWC, przeszukaj poprzednie wątki korzystając opcji: "przeszukaj ten watek" - nikt nie ma ochoty pisać kilka razy tego samego, bo komuś najzwyczajniej w świecie się NIE CHCE poszukać.


6.Ważne jest dbanie o porządek w wątku - korzystajcie z opcji edycji i multicytowania!

Żeby edytować post wystarczy nacisnąć przycisk Edycja obok Twojej wiadomości.
Chcesz nauczyć się multicytować ?
Przeczytaj pierwszy post tego(klik!) wątku.
Nadal nie rozumiesz? Przejrzyj cały wątek - tam Wizażanki dokładnie tłumaczą sobie na czym to polega.

Zawsze możesz też wysłać mi PW.

Napisałaś wiadomość i zorientowałaś się, że chciałabyś dodać jeszcze jeden cytat ?
Nic prostszego
Wystarczy skorzystać z opcji edycji.
Następnie skopiować treść wiadomości, którą chcesz zacytować i skorzystać z tego kodu (pomijając spacje) :

[ quote=nazwa użytkownika od którego pochodzi wiadomość ] Tutaj wklej tekst wiadomości [/quote ]

Możesz też skorzystać z "chmurki", która widnieje nad polem tekstowym i wstawia tę komendę po jej kliknięciu (ostatnia opcja formatowania tekstu)


Proszę komunikować się z moderatorami za pomocą opcji Zły Post.
W razie wątpliwości zawsze można wysłać PW do mnie

Mam nadzieję, że będziecie stosować się do tych wytycznych - a wątek będzie przyjaznym miejscem dla każego użytkownika.


Aby włączyć subskrypcję:
narzedzia --> subskrybuj.

Posty z "sub" , "subskrybuję" , "witam w nowym watku", z jedną emotką itp BĘDĄ USUWANE!
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 14:51   #2
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

ufff... już 8 część
Dzięki dziewczyny za opinie na temat tego balsamu do ust z shea, zawsze można na was liczyć
Dziękuję też nightsong za zdjęcie tuszu Intense Teal, chyba w końcu nie zamówię tego fioletowego, bo te kolory jakieś takie matowe są chyba i zbyt wyraziste, szukam czegoś innego.
Poza tym zawiodłam się ostatnio na Super Curlacious - same grudki na rzęsach... i trochę mnie to zniechęciło do avonowych tuszy w ogóle.
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:00   #3
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

nie lubie tych nowych watkow, potem jest milion watkow zamiat jeden, no ale co zrobic, ktos tak wspaniale wymyslil i trzeba sie stosowac.

chcialam powiedziec o mojej paczce ktora zaginela w akcji. dzwni do mnie dzis pani z warszawy ze paczka zostala doreczona.. pytam sie komu bo napewno nie mi, a ona mi podaje jakies nazwisko na ulicy takiej ktora sie ciagnie jak polowa mojego miasta. mowie jej ze to chyba jakies zarty, kurier nie zostawil mi informacji o tym gdzie paczke zostawil, nawet nie spytal czy moze mi ja tam zostawic nie mowiac ze w ogole nie zadzwonil ze nikogo nie zastal i cgdzie moglby paczke zostawic. dodam ze przez caly dzieb brat byl w domu a popoludniu ja czatowalam na pczke. zrozumialabym gdyby zostawil u sasiada - SASIADA, skoro u mnie np nikogo nie zastal co jest wlasciwie niemozliwe ale nie u kogos dla mnie calkiem obcego. powiedzialam pani ze to jest po prostu jakas paranoja i mnie to nie obchodzi, ja nie mam zamiaru latac za moja paczka pol miasta, skoro ja tam dostarczyl to niech po nia jedzie i mi ja przywiezie. pani sie oczywiscie ze mna zgodzila, no bo co miala innego zrobic skoro to ewidentnie ich wina tzn kuriera. dodatkowo powiedzialam ze nie mam zamiaru w tym wypadku placic kosztow transportu bo ja chcialam paczke na piatek a jest poniedzialek. maja mi odliczyc paczke. pani powiedziala ze tamta paczke wycofaja a mi wysla jeszcze raz na moj adres i ma byc jutro. mam nadzieje ze kurier tym razem nie zostawi mi paczki np w innym miescie.

po prostu brak slow. kurier powinien za to odpowiedziec.

Edytowane przez elffee
Czas edycji: 2009-11-02 o 15:03
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:10   #4
zabcia87stw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 414
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
chcialam powiedziec o mojej paczce ktora zaginela w akcji........

po prostu brak slow. kurier powinien za to odpowiedziec.


oj no widzisz.... a mój kurier całkowicie mnie dzisiaj zaskoczył, bo zadzwonił Nikogo w domu nie było i sie kulturalnie zapytał, co ma z tą paczką zrobić. Nie wiem jeszcze czy zrobił to, o co go poprosiłam, bo dopiero wieczorem dojade do domu. Więc nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale mimo wszystko duży plus.
zabcia87stw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:13   #5
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Znowu Ci kurierzy...
Ciekawe jaki tym razem zapuka(o ile dojedzie)do drzwi, bo ost.to co dostawę mam innego...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:17   #6
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez zabcia87stw Pokaż wiadomość
oj no widzisz.... a mój kurier całkowicie mnie dzisiaj zaskoczył, bo zadzwonił Nikogo w domu nie było i sie kulturalnie zapytał, co ma z tą paczką zrobić. Nie wiem jeszcze czy zrobił to, o co go poprosiłam, bo dopiero wieczorem dojade do domu. Więc nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale mimo wszystko duży plus.
tak, normalnie to jeszcze nie mialam sytuacji by kurier nie dzwonil jesli kogos w domu nie zastal. zawsze dzwonil, pytal i w ogole a teraz to nie wiem. moze mu sie nie chcialo w ogole nawet do mnie jechac wiec skoro byl juz u mnie w miescie to zostawil u kogos tam by miec z glowy. gdybym byla ciekawska i dociekliwa to pewnie bym doszla jak to bylo. moge sie zalozyc ze nawet u mnie nie byl. oby to byl ostatni taki raz i nikomu nie zycze takich sytuacji
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:17   #7
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

no to widzę że nie jestem sama..
u mnie też miała być dziś paczka a nie ma!!
na stronie UPS jest info że dziś o godzinie 10 została doręczona...i podpisana moim nazwiskiem:/
nikogo w domu nie było, więc to niemożliwe. Kurier wcale nie zadzwonił- nie poinformował, u sąsiadów też nic nie ma...
zapowiada się akcja na całego;/a zamówienie na 400zł jak tu się nie wścieknąć
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 15:19   #8
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
nie lubie tych nowych watkow, potem jest milion watkow zamiat jeden, no ale co zrobic, ktos tak wspaniale wymyslil i trzeba sie stosowac.
Nowe wątki są zakładane z przyczyn technicznych - odgórne polecenie AgiZ i Zlosliwca.

Co do paczek - może opóźnienia z powodu wczorajszego święta? Chociaz to i tak była niedziela.
Ja dostałam już w piątek.

Z K16 zainteresowalm mnie zsetaw Planet Spa z białą herbatą Maseczkę i żel miałam - byłam bardzo zadowolona. Tonik mnie ciekawi odkad się pojawił. Bardzo dobra oferta.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-11-02 o 15:21
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:24   #9
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
tak, normalnie to jeszcze nie mialam sytuacji by kurier nie dzwonil jesli kogos w domu nie zastal. zawsze dzwonil, pytal i w ogole a teraz to nie wiem. moze mu sie nie chcialo w ogole nawet do mnie jechac wiec skoro byl juz u mnie w miescie to zostawil u kogos tam by miec z glowy. gdybym byla ciekawska i dociekliwa to pewnie bym doszla jak to bylo. moge sie zalozyc ze nawet u mnie nie byl. oby to byl ostatni taki raz i nikomu nie zycze takich sytuacji
U mnie zawsze zostawia u sąsiada, dobrze że z sąsiadami jestem w dobrych stosunkach, bo przecież mogliby sobie paczkę wziąć i udawać że nie dostali.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:27   #10
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nowe wątki są zakładane z przyczyn technicznych - odgórne polecenie AgiZ i Zlosliwca.

Co do paczek - może opóźnienia z powodu wczorajszego święta? Chociaz to i tak była niedziela.
Ja dostałam już w piątek.

Z K16 zainteresowalm mnie zsetaw Planet Spa z białą herbatą Maseczkę i żel miałam - byłam bardzo zadowolona. Tonik mnie ciekawi odkad się pojawił. Bardzo dobra oferta.
rozumiem ze nie jest to twoj kaprys by dzilic temat na kilka watkow. co do tej paczki to zamawialam przez firme kurierska we wtorek w zeszlym tygodniu i miala byc u mnie w zasadzie w czwartek bo czeka sie 48h, bylo napisane ze bedzie w piatek wiec czekalam. ciekawe, jak sie zaczna reklamacje na zaginione paczki to ciekwe co avon zrobi.
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:31   #11
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z K16 zainteresowalm mnie zsetaw Planet Spa z białą herbatą Maseczkę i żel miałam - byłam bardzo zadowolona. Tonik mnie ciekawi odkad się pojawił. Bardzo dobra oferta.
też zastanawiam się nad tym zestawem. tonik mam i używam go aktualnie. polecam. fajnie odświeża.
maseczka jest peel-off, prawda?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 15:33   #12
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
też zastanawiam się nad tym zestawem. tonik mam i używam go aktualnie. polecam. fajnie odświeża.
maseczka jest peel-off, prawda?
Tak, peel-off

Czy tonik wysusza, ściąga?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:33   #13
Innesia
Raczkowanie
 
Avatar Innesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 206
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

A mój kurier jak mój mąż poprosił o numer telefonu( ja się kąpałam jak przyjechał kurier) to powiedział, że nie da, nie ma takiej potrzeby i że on jest pomiedzy sobotą a wtorkiem i będzie chodził do skutku aż nas zastanie...no cóz jeżeli mu nie szkoda nóg...a mógłby się nie fatygować tylko zadzwonić kiedy będzie za pierwszym razem a ja bym była w domu( mam nienormowany czas pracy). Swoją drogą to chyba ma obowiązek dać służbowy numer, czy się mylę?

Edytowane przez Innesia
Czas edycji: 2009-11-02 o 15:43 Powód: literówki
Innesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:44   #14
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak, peel-off

Czy tonik wysusza, ściąga?
u mnie nic takiego się nie dzieje.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:47   #15
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Smile Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Całe szczęście,że kurier który dla mnie dostarcza paczki jest ok - bardzo miły,punktualny. ZAWSZE (powtarzam zawsze juz od długiego czasu) dostarcza dla mnie paczki w kazde środy po godz 19. Co do katalogu 16 już DZIAŁAM! Mam spore zamówionka a to dopiero początek.. jeszcze mam do objeżdżenia parę miejscowości. Tez miałam robic jakieś promocje z rabatami,ale same klientki są zachwycone świątecznymi cenami że zamawiają bez problemu po katalogowych cenach.

Kategoria zapachy ma duże powodzenie.
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:48   #16
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Dziewczyny sorki za offtop, ale może pomożecie rozszyfrować datę, mianowicie zamowilam z allegro krem pod oczy i szminke AVON, na odwrocie kremu pod oczy jest napisane Z190809 jest to data produkcji czy wazności? Natomiast na szmince jest napisane G050908 i tu pada takie samo pytanie

Prosze pomózcie, bo jeśli okaże się ze dostałam przeterminowane kosmetyki
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:49   #17
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
U mnie zawsze zostawia u sąsiada, dobrze że z sąsiadami jestem w dobrych stosunkach, bo przecież mogliby sobie paczkę wziąć i udawać że nie dostali.
Ale sąsiad pewnie podpisuje ( bo u mnie też czasem kurier zostawiam przesylki dla sasiadów ) także wyszłoby na jaw prędzej czy później
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:50   #18
SCARLETT09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

A powiedzcie mi moje kochane, czy jak kurier przynosi wam paczkę to podpisujecie odbiór? Ja podpisywałam tylko raz jak był jakiś chłopak w zastępstwie stałego kuriera. Ostatnio jak zapytałam czy nie muszę gdzieś podpisać to się dowiedziałam, że już podpisane. Tylko jak mam potem zgłosić ewentualną reklamację skoro "podpisałam", czyli nie miałam zastrzeżeń?
SCARLETT09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:53   #19
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez SCARLETT09 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi moje kochane, czy jak kurier przynosi wam paczkę to podpisujecie odbiór? Ja podpisywałam tylko raz jak był jakiś chłopak w zastępstwie stałego kuriera. Ostatnio jak zapytałam czy nie muszę gdzieś podpisać to się dowiedziałam, że już podpisane. Tylko jak mam potem zgłosić ewentualną reklamację skoro "podpisałam", czyli nie miałam zastrzeżeń?
Za kazdym razem podpisuję potwierdzenie odbioru paczki,nie wiem czemu u Ciebie jest inaczej...
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 15:54   #20
anusiaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 112
GG do anusiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sorki za offtop, ale może pomożecie rozszyfrować datę, mianowicie zamowilam z allegro krem pod oczy i szminke AVON, na odwrocie kremu pod oczy jest napisane Z190809 jest to data produkcji czy wazności? Natomiast na szmince jest napisane G050908 i tu pada takie samo pytanie

Prosze pomózcie, bo jeśli okaże się ze dostałam przeterminowane kosmetyki
Na kosmetykach jest data produkcji. Termin ważności to 3 lata bez otwierania, po otwarciu do 12 m-cy.
__________________
"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo"
anusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:55   #21
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
[...] na odwrocie kremu pod oczy jest napisane Z190809 jest to data produkcji czy wazności? Natomiast na szmince jest napisane G050908 i tu pada takie samo pytanie
to jest data produkcji kosmetyk nieotwierany od daty wskazanej na opakowaniu jest przydatny do użytku 3 lata (najczęściej 3). natomiast okres czasu przydatności po otwarciu jest wskazany w otwartym słoiczku, np. 24m, oznacza 24 miesiące.
literaka z przodu kodu oznacza miejsce produkcji. 'Z' to Polska. reszty nie znam
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:58   #22
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sorki za offtop, ale może pomożecie rozszyfrować datę, mianowicie zamowilam z allegro krem pod oczy i szminke AVON, na odwrocie kremu pod oczy jest napisane Z190809 jest to data produkcji czy wazności? Natomiast na szmince jest napisane G050908 i tu pada takie samo pytanie

Prosze pomózcie, bo jeśli okaże się ze dostałam przeterminowane kosmetyki
To są daty produkcjii, jeżeli dodatkowo na opakowaniu- przeważnie z boku jest namalowane otwarte pudełeczko z liczbą np 12, to oznacza to że kosmetyk ten należy zużyć w ciagu 12 miesięcy od otwarcia .

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez tess_d Pokaż wiadomość
to jest data produkcji kosmetyk nieotwierany od daty wskazanej na opakowaniu jest przydatny do użytku 3 lata (najczęściej 3). natomiast okres czasu przydatności po otwarciu jest wskazany w otwartym słoiczku, np. 24m, oznacza 24 miesiące.
literaka z przodu kodu oznacza miejsce produkcji. 'Z' to Polska. reszty nie znam
no właśnie, zgadzam się... wyprzedziłas mnie ..heh
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 16:01   #23
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez SCARLETT09 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi moje kochane, czy jak kurier przynosi wam paczkę to podpisujecie odbiór? Ja podpisywałam tylko raz jak był jakiś chłopak w zastępstwie stałego kuriera. Ostatnio jak zapytałam czy nie muszę gdzieś podpisać to się dowiedziałam, że już podpisane. Tylko jak mam potem zgłosić ewentualną reklamację skoro "podpisałam", czyli nie miałam zastrzeżeń?
Ja podpisuję za każdym razem, więc nie wiem od czego to zależy...

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
no to widzę że nie jestem sama..
u mnie też miała być dziś paczka a nie ma!!
na stronie UPS jest info że dziś o godzinie 10 została doręczona...i podpisana moim nazwiskiem:/
nikogo w domu nie było, więc to niemożliwe. Kurier wcale nie zadzwonił- nie poinformował, u sąsiadów też nic nie ma...
zapowiada się akcja na całego;/a zamówienie na 400zł jak tu się nie wścieknąć

Jak spr.co się dzieje w danym momencie z Twoją paczką...?
Masz numer przewozowy czy coś...?
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 16:04   #24
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak, peel-off

Czy tonik wysusza, ściąga?
Nie wysusza. Zostawia przemiły zapach na twarzy i dekoldzie. Dla mnie - HIT jestem bardzo zadowolona z używania
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 16:25   #25
jabuho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: K-n /pomorskie
Wiadomości: 122
GG do jabuho
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sorki za offtop, ale może pomożecie rozszyfrować datę, mianowicie zamowilam z allegro krem pod oczy i szminke AVON, na odwrocie kremu pod oczy jest napisane Z190809 jest to data produkcji czy wazności? Natomiast na szmince jest napisane G050908 i tu pada takie samo pytanie

Prosze pomózcie, bo jeśli okaże się ze dostałam przeterminowane kosmetyki
Z - to na pewno data produkcji, G-chyba też, EX - byłoby datą ważności (ale EX już chyba w Avonie nie używają).
Od każdej daty produkcji jest 3 lata ważności, chyba że na opakowaniu znajduje się obrazek takie jakby odkręconego kremy, a w nim napisane jest np 12M, 6M, itp (co odpowiednio znaczy np: 12M - ważność 12 m-cy od otwarcia produktu).


na katalogowym wrzuciłam zdjęcia torebki Edita

Edytowane przez jabuho
Czas edycji: 2009-11-02 o 16:29
jabuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 16:34   #26
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Co do paczek - może opóźnienia z powodu wczorajszego święta? Chociaz to i tak była niedziela.
u mnie wręcz przeciwnie - paczkę dostałam jeszcze wcześniej niż zwykle, termin mam na wtorek i zwykle dostaję w poniedziałek lub sobotę, a tym razem w piątek
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 16:38   #27
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Nie wysusza. Zostawia przemiły zapach na twarzy i dekoldzie. Dla mnie - HIT jestem bardzo zadowolona z używania
Dzięki za opinię Więc tym bardziej go zamówię.

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
u mnie wręcz przeciwnie - paczkę dostałam jeszcze wcześniej niż zwykle, termin mam na wtorek i zwykle dostaję w poniedziałek lub sobotę, a tym razem w piątek
U mnie nie było zadnych przesunięc, na szczeście. Dostawy mam mieć w środy (dzień E) a mam wcześniej - w piątki, czasem w soboty.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 16:51   #28
jabuho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: K-n /pomorskie
Wiadomości: 122
GG do jabuho
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Dziewczyny, brała któraś z was udział w konkursie Avon Sięgnij gwiazd?? O co tam chodzi z tym licznikiem... na maila przychodzi wiadomość, że trzeba jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie ze strony, a na stronie jest jakiś licznik, że za taki czas dopiero pojawi się tam miejsce na odpowiedź.
A poza tym jestem baaarrrrrdzzzzooo szczęśliwa, bo wygrałam zestaw kosmetyków
jabuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 17:03   #29
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez jabuho Pokaż wiadomość
Dziewczyny, brała któraś z was udział w konkursie Avon Sięgnij gwiazd?? O co tam chodzi z tym licznikiem... na maila przychodzi wiadomość, że trzeba jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie ze strony, a na stronie jest jakiś licznik, że za taki czas dopiero pojawi się tam miejsce na odpowiedź.
A poza tym jestem baaarrrrrdzzzzooo szczęśliwa, bo wygrałam zestaw kosmetyków
z tym licznikiem chodzi o to, że dopiero za te 5/6 dni jeśli dobrze policzyłam, będzie można wpisać odpowiedź, pewnie po to aby wszyscy mieli szansę spróbować szczęścia, a nie tylko ci co codziennie sprawdzają pocztę. Też dzisiaj dostałam maila. No i gratuluję wygranej, kiedy ukończyłaś grę? chodzi o dzień tygodnia, bo ja w poniedziałek z samego rana i nic nie wygrałam, a tam miały wygrać te osoby, które jako pierwsze w danym tygodniu skończą grę.
Za to muszę się pochwalić, że wygrałam kosmetyki Avonu w październikowym Avanti - serum i krem na noc Anew Reversalist. Tylko jeszcze nie przyszły....
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 17:19   #30
jabuho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: K-n /pomorskie
Wiadomości: 122
GG do jabuho
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez alehcar Pokaż wiadomość
Też dzisiaj dostałam maila. No i gratuluję wygranej, kiedy ukończyłaś grę? chodzi o dzień tygodnia, bo ja w poniedziałek z samego rana i nic nie wygrałam, a tam miały wygrać te osoby, które jako pierwsze w danym tygodniu skończą grę.
Za to muszę się pochwalić, że wygrałam kosmetyki Avonu w październikowym Avanti - serum i krem na noc Anew Reversalist. Tylko jeszcze nie przyszły....
no właśnie jak dobrze się wczytałam w regulamin okazało się, że tydzień rozpoczyna się w niedzielę o 24.00, więc jakoś koło północy wskoczyłam na stronkę. A co najśmieszniejsze, po wykonaniu dwóch zadań cała strona zblokowała się na jakieś 30-40minut i nie mogłam nic zrobić, w końcu przed 1 w nocy spróbowałam jeszcze raz-włączyła się, więc zrobiłam co trzeba, ale już nie wierzyłam w swoje powodzenie.... A tu jednak taka niespodzianka

A jeśli chodzi o gazetowe wygrane, udało mi się też jakoś na wiosnę wygrać damską wodę Christian'a Lacroix ABSYNTHE też chyba czekałam na nią prawie 2 m-ce, więc nie przejmuj się - na pewno dojdzie do ciebie
jabuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.