Bóle w okolicy pępka i podbrzuszu, a ciąża. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 21:58   #1
ChmielOwaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Exclamation

Bóle w okolicy pępka i podbrzuszu, a ciąża.


Witam.

Od pewnego czasu mam straszne bóle, szczypanie, kłucie w okolicach pępka, oraz w podbrzuszu. Ten ból promieniuje mi aż do dróg rodnych.
Dość niedawno przy kładzeniu się wieczorem lub za dnia do łóżka czułam dziwne jakby "kopanie" w dole brzucha. Wczoraj skończyła mi się skąpa miesiączka, której można powiedzieć, że prawie nie było. Tłumaczyłam to sobie, że to przez tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 ,ale co raz to bardziej się niepokoję, bo miesiąc wcześniej przy miesiączce strasznie bolał mnie pęcherz i drogi rodne przy końcowej fazie oddawania moczu, jednak po paru dniach kuracji babcinymi sposobami samo przeszło. Tabletki biorę regularnie każdego dnia o tej samej godzinie, a przerwy między kolejnymi opakowaniami robię 7 dniowe.
Czasem mam wrażenie , że jestem w ciąży, ale każda kolejna nawet słabiutka miesiączka niwelowała moje obawy.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.
ChmielOwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 09:02   #2
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bóle w okolicy pępka i podbrzuszu, a ciąża.

Cytat:
Napisane przez ChmielOwaa Pokaż wiadomość
Witam.

Od pewnego czasu mam straszne bóle, szczypanie, kłucie w okolicach pępka, oraz w podbrzuszu. Ten ból promieniuje mi aż do dróg rodnych.
Dość niedawno przy kładzeniu się wieczorem lub za dnia do łóżka czułam dziwne jakby "kopanie" w dole brzucha. Wczoraj skończyła mi się skąpa miesiączka, której można powiedzieć, że prawie nie było. Tłumaczyłam to sobie, że to przez tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 ,ale co raz to bardziej się niepokoję, bo miesiąc wcześniej przy miesiączce strasznie bolał mnie pęcherz i drogi rodne przy końcowej fazie oddawania moczu, jednak po paru dniach kuracji babcinymi sposobami samo przeszło. Tabletki biorę regularnie każdego dnia o tej samej godzinie, a przerwy między kolejnymi opakowaniami robię 7 dniowe.
Czasem mam wrażenie , że jestem w ciąży, ale każda kolejna nawet słabiutka miesiączka niwelowała moje obawy.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.
Dlaczego nie pójdziesz do lekarza? Tak, to na 100% kopanie dziecka... Nie masz miesiączek, tylko krwawienia z odstawienia. Bierzesz tabletki, które są na prawdę skuteczne, tym bardziej, że bierzesz je prawidłowo, to daje w zasadzie 100% bezpieczeństwa, więc nie wiem o co chodzi. Zamiast próbować babcijnych sposobów idź do lekarza i się nie męcz.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 13:49   #3
nulqaa
Raczkowanie
 
Avatar nulqaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 207
Dot.: Bóle w okolicy pępka i podbrzuszu, a ciąża.

akurat ten ból to ja znam..tylko ja poszłam od razu do lekarza bo w moczu pojawiła mi się krew ( nie z miesiączki tylko takie kropki z cewki moczowej) sama wiem,że babcine sposoby nic nie dają a dobre jest furaginum.
A co do skąpego krwawienia to też tak mam biorę tabletki od pół roku i raz mam krwawienie bardziej obfite a raz mniej.
__________________
_________________________ ___
07.07.07 <3 KOCHAM PANA PANIE PAWLE
06.09.2014 nasz ślub
http://www.photoblog.pl/nuulqaa
nulqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 18:37   #4
ChmielOwaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Bóle w okolicy pępka i podbrzuszu, a ciąża.

Dziękuję za porady. W poniedziałek wybiorę się do lekarza w końcu

Pozdrawiam.
ChmielOwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 08:35   #5
Anetka9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 248
Dot.: Bóle w okolicy pępka i podbrzuszu, a ciąża.

oj-wyobraźnia i strach są bardzo sugestywne. Kopanie dziecka czuć w pierwszej ciąży około 20 tygodnia a wtedy ma się już widoczny brzuch i masę innych objawów
Anetka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.