Lista Kosmetyczek I Dermatologów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-29, 20:01   #31
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: gabinecik w Olsztynie (do gigi22)

Dziękuję za odzew i pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-02, 19:13   #32
ada33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 1
Re: gabinecik w Olsztynie

Znam bardzo dobry gabinet kosmetyczny w Olsztynie.
Sama chodze tam juz dlugo i goraco POLECAM !
Gabinet miesci sie na Jarotach przy ul. Burskiego "BEATA"
KUMARI napisał(a):
> Witajcie!!!
> Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry,sprawdzony gabinecik kosmetyczny w Olsztynie? Mieszkam tu od niedawna a czas byłoby już się zaprzyjaznić z jakąś sympatyczną panią "od czynienia cudów".
> Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
ada33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-26, 10:37   #33
Anni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 1
Salon kosmetyczny w Krakowie

Bradzo proszę o poradę. Chciałabym iść na zabieg oczyszczania cery do gabinetu kosmetycznego. Jednak w Krakowie jak dotąd nie trafiłam do takiego jak to sie mówi "z prawdziwego zdarzenia". Zazwyczaj obsługa miła ale jakość zabiegów pozostawia wiele do zyczenia...zazwyczaj wracam niezadowolna, bo nie mam dokładnie wyczyszczonej twarzy. Może ktoś może mi polecić jakiś dobry i sprawdzony gabinet kosmetyczny? Bedę bardzo wdzięczna [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam Anka
Anni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-26, 14:26   #34
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Salon kosmetyczny w Krakowie

Najlepsza jest Metamorfoza na Stolarskiej,koło amerykańskiego konsulatu polecam panią Kasię P.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-06, 17:40   #35
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
dermatolog w Katowice

hej dziewczyny
potrzebuje namiarow na dobrego dermatologa w Katowicach i okolicach. Chodzi mi o kogos znajacego sie na młodzienczych problemach z cera. Czekam na wszelkie informacje.
Z gory dziekuje
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-06, 18:52   #36
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: dermatolog w k-ce

Dr n. med. Dorota Misiewicz-Opiela. Tel. 32 - 251 16 99. Pani dr specjalizuje się w leczeniu trądzika. Sprawdzona przez moją górnośląską kumpelkę. [img]icons/icon7.gif[/img] Nie znam stawek za wizyę.

Zbieram się i zbieram, ale w końcu stworzę tę listę dobrych dermatologów w największych miastach... Dajcie mi jakiegoś kopa na rozpęd....[img]icons/icon12.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-07, 13:35   #37
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dermatolog w k-ce

Anulka,

Polecam Ci Klinike Dermatologiczną na ul. Francuskiej.By sie tam dostać, niestety trzeba dlugo czekać. Ja na pierwszą wizytę czekałam z 3 miesiace...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-07, 13:35   #38
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dermatolog w k-ce

Anulka,

Polecam Ci Klinike Dermatologiczną na ul. Francuskiej.By sie tam dostać, niestety trzeba dlugo czekać. Ja na pierwszą wizytę czekałam z 3 miesiace...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-11, 08:21   #39
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
dobra kosmetyczka -poszukiwana

Cześć dziewczyny
Poszukuję dobrej kosmetyczki, gabinetu kosmetycznego z okolic Zabrza, bo ostatnio mam pecha i trafiam w niewłaściwe rece;-) może Wy pomożecie
pozdrawiam Kasia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-11, 19:50   #40
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: dobra kosmetyczka -poszukiwana

Znam świetną kosmetyczkę w Sosnowcu ale nie wiem czy nie będziesz miała za daleko (ja dojeżdzam do niej z Katowic - warto, muszę zgłosić do Złotego Salonu)
Jak będziesz zainteresowana daj znać to podam Ci namiary
Pozdrawiam AGNIECHAH
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-11, 20:05   #41
mary_lou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 106
Re: dobra kosmetyczka -poszukiwana

CZy ja takze moge prosic o te namiary??

dzieki i pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
mary_lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-12, 07:44   #42
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: dobra kosmetyczka -poszukiwana

Sorki wczoraj miałam kłopoty z netem i mogę odpowiedziec dopiero dzisiaj
Oto namiary:
Pani Ewa Hypki
Sosnowiec ul Sucha 4
tel 0 602 738 339

Bardzo ładnie zdobi paznokcie potrafi tak dobrac ozdobę paznokci że pasuje np. do powagi pracy jaką wykonujesz
Chodze do niej regularnie od końca marca i jestem ogromnie zadowolona dlatego z pełnym zaufaniem mogę ją polecić
(to jest taki maluśieńki gabinecik wewnątrz salony fryzjerskiego Welli)
Pozdrawiam AGNIECHAH
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-12, 15:55   #43
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dobra kosmetyczka -poszukiwana

dzieki wielkie;-)
pewnikiem skorzytam, a powiedz proszę jeszcze jak wygladaja tam ceny
jesce raz dzieki, buziaki Kasia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-13, 08:12   #44
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: dobra kosmetyczka -poszukiwana

TIPSY- W KWIETNIU ZA AKRYL PŁACIŁAM 120 I CHYBA TO BYŁO Z POMALOWANIEM(DEKORACJA) NIE PAMIĘTAM DOKŁADNIE BO ZAZWYCZAJ ROBIE WSZYSTKO HURTEM(CIERPIE NA CHRONICZNY BRAK CZASU - TO ŚMIESZNE ALE NAWET DO KINA LECE BIEGIEM BO ZAWSZE COŚ WYPADNIE I PÓŹNIEJ MUSZE SIĘ ŚPIESZYĆ)
ZAZWYCZAJ ROBIE PEŁNE CZYSZCZENIE + MASKA NA OCZY + MANICURE (SKÓRKI, NADANIE ŁADNEGO KSZTAŁTU I MALOWANIE OZDOBNE) I TO WYCHODZI 180(ALBO 170 JAKOŚ TAK DOKŁADNIE NIE PAMIĘTAM)
ZA SAMO CZYSZCZENIE + MASKA NA OCZY PŁACĘ 140 ZŁ
WŁAŚNIE SIĘ DO PANI EWY WYBIERAM ALE DOPIERO PO WEEKENDZIE CZYBA NA 20-TEGO SIĘ UMÓWIE
MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIESZ ZADOWOLONA TAK JAK JA
POZDRAWIAM AGNIECHAH
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-13, 19:37   #45
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dobra kosmetyczka -poszukiwana

dzieki wielkie, wybiore sie na pewno bo mam już dosc eksperymentow... dzieki jeszcze raz [img]icons/icon12.gif[/img]
buziaki Kasia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-13, 19:37   #46
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dobra kosmetyczka -poszukiwana

dzieki wielkie, wybiore sie na pewno bo mam już dosc eksperymentow... dzieki jeszcze raz [img]icons/icon12.gif[/img]
buziaki Kasia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-04, 13:35   #47
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Hej wszystkie biaLostoczanki jeśli jesteście dajcie znak,dajcie znak..... [img]icons/icon40.gif[/img] Poszukuję wypróbowanego gabinetu kosmetycznego ,gdzie oczyszczają buźki nie tylko alabastrowe [img]icons/icon23.gif[/img] (w B-stoku rzecz jasna)proszę odezwijcie sie ,nie chcę więcej ryzykować ,że taka paniusia z gabinetu kosmetycznego wyciśnie mi parę czarnych kropeczek z nosa ,a resztę zostawi bo "tego się nie usuwa" buuuu uh [img]icons/icon31.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-13, 20:27   #48
Izka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 11
GG do Izka
Re: białystok

hej, skoro prosisz o pomoc ja Tobie jej udzielam, otoz ja chodze do gabinetu kosmetycznego, ktory sie znajduje na ul. Malmeda 9, ja jestem zadowolona, ostatnio bylam tam na zabiegu zluszczania naskorka, czyli eksfoliacji, polecam, sama sie przekonaj, warto, pozdrawiam, pa
iggy napisał(a):
> Hej wszystkie biaLostoczanki jeśli jesteście dajcie znak,dajcie znak..... [img]icons/icon40.gif[/img] Poszukuję wypróbowanego gabinetu kosmetycznego ,gdzie oczyszczają buźki nie tylko alabastrowe [img]icons/icon23.gif[/img] (w B-stoku rzecz jasna)proszę odezwijcie sie ,nie chcę więcej ryzykować ,że taka paniusia z gabinetu kosmetycznego wyciśnie mi parę czarnych kropeczek z nosa ,a resztę zostawi bo "tego się nie usuwa" buuuu uh [img]icons/icon31.gif[/img]
Izka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-14, 16:53   #49
Izka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 11
GG do Izka
Re: białystok

Polecam Tobie ten gabinet na ul. Malmeda 9, używają tam kosmetyków renomowanej firmy BABOR, a są na prawdę świetne, polecam , jeśli skorzystasz to się odezwij i napisz co o nim sadzisz, pozdrowionka, pa [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Izka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-09-14, 21:34   #50
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: białystok

cześć, ja też jestem z Białegostoku i od jakiegoś czasu szukam dobrego gabinetu kosmetycznego. Powiedz do kogo tam chodzisz , chyba że jest tam tylko jedna kosmetyczka.
Czy kosmetyczka jest fachowa, czy dokładnie ogląda cerę i sama pomaga ustalić jakie zabiegi są wskazane , czy nie jest to osóbka odpowiadająca ze zniecierpliwioną miną na ewentualne pytania ....itp.Czekam na odpowiedz i pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-14, 22:00   #51
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: białystok

Dziewczyny, a może wiecie,gdzie i za ile można usunąć laserowo owłosienie z np.nóg,oczywiście w Białymstoku?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-14, 22:01   #52
Izka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 11
GG do Izka
Re: białystok

A więc tak gabinet jest prowadzony przez dwie wykwalifikowane kosmetyczki przez Barbarę Kozyrską i Małgorzatę Duchnowska-Olechno, ważne jest to, że zabiegi wykonywane są na naprawdę dobrych kosmetykach firmy BABOR, zawsze to podkreślam, ja spotykam się zawsze z miła obsługą, zabieg zawsze dobrany jest odpowiednio do potrzeb i rodzaju skóry, nie powiem, żeby gabinet był jakiś bardzo elegancki, ale atmosfera jest tam miła, spotkałam się z tym, że jak gabinet wygląda jak cudo, to tak na prawdę jest nic nie wart, tak jak na przykład gabinety Yves Roche, tam kosmetyczki na wykonanie zabiegu mają tylko godzinę, a sama wiesz, że na przykład zabieg oczyszczania skóry powinien trwać przynajmniej z 2 godzinki, nio ale się rozpisałam hehe a więc pójdź i sama się przekonaj, ja wiem, że warto, na następny zabieg idę się znów umówić w tygodniu [img]icons/icon7.gif[/img] aha jak możesz to podaj mi swego maila lub numer gg ( mój numer gg to 1170940, a mail gwiazdkaa7@wp.pl) skoro jesteśmy z tego samego miasta mogłybyśmy utrzymywać kontakt [img]icons/icon7.gif[/img]pozdrawiam pa
Izka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-16, 23:35   #53
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
białystok, babor- NIE POLECAM

Apropos Baboru... Zdarzylo mi sie tam zajsc jakies trzy razy na henne brwi, ale znalazlam o WIELE lepsza kosmetyczke od brwi w Bialymstoku i juz przy niej pozostalam. O wiele lepsza do brwi za to w oczyszczaniu kiepska [img]icons/icon12.gif[/img].Co sie tyczy oczyszczania twarzy, kiedys w Baborze pytalam wlasnie o oczyszczanie. Poszukiwalam wtedy mozliwosci oczyszczania twarzy sposobem NIEMECHANICZNYM. Rozne tego typu dobre zabiegi sa wykonywane w innych gabinetach. W Baborze otrzymalam odpowiedz, cytuje: "MA PANI BARDZO LADNA CERE I RACZEJ NIE MA POTRZEBY OCZYSZCZAC. A OCZYSZCZANIE- TYLKO MECHANICZNE!!" przyznam, ze tamten tekst wypowiedziany ironicznym tonem na dobre mnie zniechcecil do tego gabinetu, w ktorym zreszta obsluga nigdy nie byla specjalnie mila. Z ust kolezanki slyszlalam kiedys ze oczyszczanie tam nie jest fachowe. "Babor" to znana marka, jednak obsluga uwazam zupelnie przypadkowa.
Ja osobiscie polecam inny gabinet... Ale w tym momencie nie pamietam nazwy ulicy. Tam pani kosmetyczka zajmuje sie fachowo oczyszczaniem a takze robi peeling kwasem glikolowym. (jesli jestes zainteresowana) Henne robie w innym sprawdzonym miejscu sprawdzonym miejscu. Odezwe sie kiedy ustale nazwe ulicy tej pierwszej kosmetyczki.- w kazdym razie w centrum. [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 07:27   #54
Izka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 11
GG do Izka
Re: białystok, babor- NIE POLECAM

hej, a może masz jakiś sprawdzony czy przez Ciebie, czy może Twoje koleżanki, gabinet, w którym wykonuje się eksfoliację i jest ona skuteczna??? pozdrówka, papatki
Izka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 07:47   #55
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: białystok, babor- NIE POLECAM

witam, eksfoliacja nigdy sie nie interesowalam, wiec niestety nic mi na tentemat nie wiadomo
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 20:02   #56
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: białystok, babor- NIE POLECAM-do Gosiuni

czekam na namiary tego gabinetu w którym jest fachowe oczyszczanie.Jeżeli chodzi o złuszczanie kwasem glikolowym to czy sama miałaś ten zabieg w tym gabinecie ? Ja od jakiegos czasu myślę o tym zabiegu ale " boje się wpaść w niepowołane ręce".
Jakoś trudno namierzyć i dobry gabinet kosmetyczny i fryzjera w Białymstoku,zawsze jest jakieś ale...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 22:13   #57
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: białystok, babor- NIE POLECAM-do Gosiuni

Gabinet kosmetyczny "Nefretete" ul.Rynek Kościuszki 5A/12 tel. 732-94-13 dypl. kosmetyczka Helena Milewska-Cieslewicz
Nie wiem jakie sa twoje oczekiwania. Ja jakos nigdy nie bylam zadowolona calkowicie z oczyszczania, dlatego "miotalam" sie od jednego gabinetu do drugiego. Az w koncu trafilam TAM. I przyznam, ze bardzo mile sie zaskoczylam. Gdyby nie fakt, ze z moja cera jest prawie idealnie i mechanicznie nie ma juz co oczyszczac, prawdopodobnie w tym gabinecie "osiadlabym" juz na stale. A tak... na oczyszczaniu bylam tylko raz. Nie wiem czy to wystarczajace doswiadczenie zeby zachwalac gabinet, ale chcialam pomoc. [img]icons/icon12.gif[/img]
Z glikolem mialam rowniez doczynienia. Efekty znaczące.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-19, 21:22   #58
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
dermatolog w Szczecinie

Czy znacie jakiegoś fachowca w Szczecinie coby mój trądzik wyleczył? Może polecacie kogoś szczególnie?


Pozdrawiam
Grzegorz
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-19, 22:10   #59
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: dermatolog w Szczecinie- coś polecacie?

hej [img]icons/icon7.gif[/img] właśnie dzisiaj byłam u bardzo dobrej pani dermatolog która wyleczyła mojego brata. Dr Mariola Marchlewicz ,przyjmuje na Chopina 22 (4542202 lub 4542133)i na Piastów 3(4850274),a wizyta kosztuje 50 zł.Jest naprawde dobrym dermatologiem.Życze powodzenia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-20, 14:08   #60
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: dermatolog w Szczecinie- coś polecacie?

Ja polecam panią dermatolog Jolantę Wesołowską - moje gabinety współpracują z panią dermatolog. Bardzo sympatyczna kobieta - wspaniały fachowiec.
Nr. tel. 0692 484048 przyjmuje na ul. Starzyńskiego 2
trzeba umawiać się telefonicznie.
Powołaj się na Beatę Krajnik - kosmetyczkę z Bukowego
Wizyta kosztuje 40 zł
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-24 01:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.