Co u nas, czyli ploty, ploteczki :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-03, 17:04   #631
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

ja też spieszę z życzeniami na razie tylko tyczące się jutrzejszego dnia - a gdy się zobaczymy jak będziesz już żonką - przyjdzie pora na prawdziwe życzenia

więc w jutrzejszym dniu - życzę przede wszystkim radości i pogody /zarówno za oknem jak i tej w sercu/, jeśli jakaś trema się pojawi to niech to będzie ta z gatunku mobilizacyjna , uśmiechu i zero zmartwień!

Buziaki


a w trakcie imprezy zaglądaj na wizaż i zdawaj relację na żywo, ok
nie nooooooooooooooo ... żartowałam
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 17:04   #632
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Zupełnie niespodziewanie zostałam zaproszona na rozmowę do H&M do którego wysłałam CV sto lat temu. Liczę na jakieś Wasze dobre rady co do stroju i postawy
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 17:27   #633
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Delicja, z tym wizazem mnie rozbawilas
Titina,gratki. Stroj luzny, swobodny, ale ciezko doradzic, bo nie wiemy, co w Twojej szafie piszczy
Ja dzis mialam ciezki dzien, wlasnie walnelam sie do lozka i odpoczywam z racji tego, ze mial do nas na weekend przyjechac kolega-zapowiadal sie od hohoho.... i co? My odwolalismy naprawde fajn plany, na ktore czekalismy 2 miesiace (co za glupota z naszej strony), a ten *&^%$# dzisiaj napisal smsa, ze jednak go nie bedzie. planow reaktywowac sie juz nie da i zostalismy na lodzie. kurrrrrrrrrrr
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 17:55   #634
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

pumas współczuję Takich "kolegów" od siedmiu boleści też miałam "przyjemność" poznać. Dziękuję bardzo,,,

Ariena UDANEJ ZABAWY!!
WSPANIAŁEJ POGODY!!!!
UPOJNEJ NOCY POŚLUBNEJ!!!
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 17:56   #635
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

No w****ienie to malo powiedziane. Naprawde tak sie nie robi zwlaszcza, jak sie przyjezdza na 2 dni!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 21:17   #636
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Cześć dziewczynki!!!
Ja wpadłam tylko na chwilkę.
Arienka jutrzejszy dzień na pewno będzie piękny. Złota rada ode mnie: skup się na swoich uczuciach i przeżyciach, resztą się nie przejmuj. Wszystkiego nie da się zaplanować i wszystkim dogodzić.
Czekamy na relacje
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 21:46   #637
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
Wszystkiego nie da się zaplanować i wszystkim dogodzić.

pięknie powiedziane!

-----------
titina - fajnie że się odezwali powodzonka
-----------
pumas - ale jakby to tak na poważnie wziąć
koledze to proponuję manto spuścić jak się Wam pokaże na oczy
-----------
dziewczyny zrobiłam kartkę na ślub koleżanki - chciałam aby to było coś bardziej osobistego niż te zakupione w sklepie - kumpela była bardzo bliską w dzieciństwie, wychowałyśmy się na wspólnym podwórku, do dziś mamy kontakt ... ale widocznie nie jesteśmy na tyle abym była godna być na weselu eniłej -> czy pasuje dać taką kartkę ręcznie zrobioną? kicz czy hit, że tak zapytam

odpisujcie szybciutko!
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 22:08   #638
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

PASUJE !!!!!!!!!!!!!!!!
Gorzka, co z Toba ?? Tesknie!
Do kolegi ja na pewno sie juz nie odezwe, zobaczymy jak TZ.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 22:14   #639
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

dzięki za odp

poczekam jeszcze na więcej opinii

Pumka, a kieckę kupiłaś nową już?
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 22:29   #640
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Pasuje

Dziewczyny zacytuję wam coś, co mnie ostatnio rozłożyło na łopatki. Koleżanka aplikowała na sprzedawcę w pewnej sieci. W odpowiedzi na aplikację dostała test dotyczący branży oraz zestaw pytań, na które miała udzielić szczerych odpowiedzi... [pisownia oryginalna]
1.Czym jest dla Pana / Pani „ dyspozycyjność”

2.Opisz jak zachowasz się w następującej sytuacji ?
„ Jest piątek wieczorem w sobotę idzie Pan / Pani do szkoły a co więcej ma Pan / Pani ważny egzamin jeden już Pan / Pani nie zaliczyła pozytywnie. Szef działu o 17.00 dzwoni i mówi iż musi Pan / Pani stawić się do pracy w sobotę rano gdyż nikt inny nie może przyjść do pracy. Wie Pan / Pani że szef nie słucha wyjaśnień”


3.Opisz jak zachowasz się w następującej sytuacji ?

„ Jest czwartek w piątek ma Pan / Pani wolne gdyż musi Pan/Pani odebrać nadgodziny. Wychodzi na to że zapowiada się długi weekend piątek sobota niedziela, w związku z czym zaplanował(-a) Pan / Pani sobie czas wolny umówił(-a) się Pan / Pani z dawno nie widzianymi znajomymi umówiliście się poza miastem wykupił(-a) Pan / Pani bilet na pociąg. W piątek dzwoni do Pani przełożony i bez wyjaśnień nakazuje Panu / Pani przyjść w sobotę do pracy.


4.Opisz jak zachowasz się w następującej sytuacji ? Ostatnio źle się czujesz podejrzewasz że to przeziębienie boli cię gardło czujesz się rozbita(-y) i zmęczona(-y) dowiedziałaś się że szefa nie będzie w pracy w przyszłym tygodniu bo jedzie na szkolenie a poza tym ma wolne będzie dopiero w piątek. Na zmianie jest jeszcze tylko jedna osoba.


5.Opisz jak zachowasz się w następującej sytuacji ? Znowu ciężki dzień wszyscy klienci jakoś dziś nerwowi. Właśnie dzwoni następny krzyczy do słuchawki że sprzedajemy chłam nie towar że trujemy ludzi czajnik który kupił podobno śmierdzi żąda zwrotu pieniędzy. Wiesz że zwrot gotówki może otrzymać po 14 dniach. Kiedy klient został o tym poinformowany zaczął cię/ciebie wyzywać od idiotek i złodziejek oraz zażądał aby połączyć go z przełożonym twój przełożony który jest na szkoleniu i nie może przyjść.


Co o tym myślicie? Byłybyście zainteresowane pracą w takim miejscu, gdzie na dzień dobry dostaje się taką ankietę? Czy może ja jestem przewrażliwiona?
Ja powiem ze swojej strony, że do poprzedniej pracy tez miałam dość kretyńską ankietę i miałam poczucie (któremu nie zaufałam), że coś jest nie tak...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 22:33   #641
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Julka, dla mnie porazka. Ja bym weszyla podstep i padake.
Delicja, nie kupilam, tamtej nie oddałam, a mama i tż powiedzieli, ze mam w niej isc, bo jest bardzo elegancka i wyjsciowa... Ale ja planuje pojsc w starej, takiej granattowej, a ta wziac na przebranie wieczorkiem. Co Ty na to ?
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 23:00   #642
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

A ja jeszcze nie śpię!!! Ale zaraz się walnę do łóżka. Wyobraźcie sobie że wody nie mam w kranie. Od 20stej. Musiałam jechać do teściów się wykąpać, ogolić nogi itd i teraz wróciłam. A tam goście weselni, TŻ został u mamy i ja wrócilam autkiem i jestem sama w mieszkanku - jutro tu będzie dom Panny Młodej. Mam ciszę i spokój. Jutro pobudka po 8, bo o 9 fryzjer, rodzice moi przyjeżdżają do mnie z Katowic koło 11 i się zacznie. W końcu wypakowałam suknię i wisi sobie z kołem na szafie jak jakaś wielka biała buła. Ale przynajmniej TŻ jej nie widział bo od czwartku wisiała bez koła owinięta w prześcieradło.

Dziękuję wam za życzonka! Dziękuję Pumas za życzonka smskiem!
Idę spać i dobranoc!!!
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 08:06   #643
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Rany rany ja sie chyba za Ciebie bede denerwowac Jak czytam to, co piszesz, to az mi sie goraco robi Powodzenia !!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 20:23   #644
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

wróciłam ze ślubu ... pięknego ślubu
kartkę dałam ... zobaczymy czy ujmie za serce

Pumka ... granatowej nie widziałam, ale pomysł jest ok ... wiesz na żywo kiecka zupełnie inaczej się pewnie prezentuje niż na zdjęciu wróciłam od koleżanki i przeglądałam zdjęcia które jej zrobiłam - w Kościele na żywo bardzo ładnie wyglądała - natomiast na monitorze zupełnie inaczej (czyt. brzydziej) więc zdjęcia kłamią! /tylko ja jakoś na zdjęciach mam wrażenie że ładniej wychodzę niż wyglądam w rzeczywistości - anomalia jakaś /
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 20:47   #645
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Delicja, na pewno sie ucieszyli z kartki. Wlasnoreczne prezenty sa najlepsze!
Ja tez chyba lepiej wychodze na zdjeciach niz na zywca Ale ubrania zwykle lepiej prezentuja sie na zywo Wkleje zdjecie tej sukienki, jak tylko sie w nią wystroje.

Bylam dzisiaj na wystawie psów. Normalnie serce mi sie uradowało, tak kocham te zwierzeta. A z psiakami rasy "mojego" tak sie wycalowalam, ze az milo heh.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 22:10   #646
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

-->Jula
Ta "ankieta" to bezczelność. ja bym im odpisala, zgodnie z prawda zresztą, że nie przyjdę do pracy, bo egzamin i zdrowie są ważniejsze i nie zmienia się cudzych planów urlopowych w ostatniej chwili. I w ogóle żeby się pocałowali w dupę. Przecież to jest czyste chamstwo. Chyba oczekują pracownika dyspozycyjnego 24h/dobę, który przyleci na każde ich wezwanie, w dodatku z uśmiechem na twarzy i merdając ogonem. Jak jakiś pies tresowany.
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 22:26   #647
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Cytat:
Napisane przez Prudencja Pokaż wiadomość
-->Jula
Ta "ankieta" to bezczelność. ja bym im odpisala, zgodnie z prawda zresztą, że nie przyjdę do pracy, bo egzamin i zdrowie są ważniejsze i nie zmienia się cudzych planów urlopowych w ostatniej chwili. I w ogóle żeby się pocałowali w dupę. Przecież to jest czyste chamstwo. Chyba oczekują pracownika dyspozycyjnego 24h/dobę, który przyleci na każde ich wezwanie, w dodatku z uśmiechem na twarzy i merdając ogonem. Jak jakiś pies tresowany.
Heh, proponowałam (w żartach) koleżance, aby zapytała ich, jak interpretują pojęcia: mobbing, wyzysk, satysfakcja z pracy, życie prywatne etc. etc.
Ankieta to porażka i wysyłając takie coś do potencjalnych pracowników (którzy są potencjalnymi klientami!!!) wystawiają sobie, IMO, nieciekawą opinię.
Ja do nich wysłałam aplikację ale na inne stanowisko (na z-cę kiero d/s administracji) i widzę, że rozpatrują - aż się boję pomyśleć, co mogliby mi wysłać do wypełnienia
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 22:40   #648
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Przykre jest to, jak niektórzy pracodawcy traktują pracowników.

Ja ostatnio dostałam maila z biura tłumaczeń, na stronie którego kiedyś się rejestrowałam. W pierwszym mailu (z błędami - z biura tłumaczeń!) pani pytała, czy podjęłabym się tłumaczenia CV i LM i żebym podała stawkę. Odpisałam, stawkę podalam, w moim mniemaniu, bardzo niską (za niższą po prostu w ogóle to by mi się nie opłacało). Nie odpisali. Za kilka dni dostaję maila z kolejną "propozycją". O poprzednim zleceniu ani słowa. Czy podejmę się tłumaczenia tekstu, jakiś projekt unijny itp (niełatwy, ale zrobiłabym). W załączniku przesłali 5 stron próbki (dla niewtajemniczonych dodam, że to dość sporo:/). Odpisałam (podałam stawkę), że się podejmę, proszę o podanie czasu na wykonanie zlecenia i akceptacji stawki, to zacznę tłumaczyć próbkę. Do tej pory nie odpisali. Zdaję sobie sprawę z tego, że wysyłają te maile hurtowo i zależy im na jak najniższej stawce, ale mogliby chociaż coś odpisać. A nie prosić od razu o zrobienie 5-stronicowej próbki, którą ktoś może zacząć tłumaczyć, a oni później nawet się nie odezwą. Miałam już zresztą kiedyś taką sytuację, że gość niby chciał mi zlecić tłumaczenie, zrobiłam dla niego niecałe dwie strony i więcej się nie odezwał.
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 10:45   #649
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Cytat:
Napisane przez Prudencja Pokaż wiadomość
Przykre jest to, jak niektórzy pracodawcy traktują pracowników.

Ja ostatnio dostałam maila z biura tłumaczeń, na stronie którego kiedyś się rejestrowałam. W pierwszym mailu (z błędami - z biura tłumaczeń!) pani pytała, czy podjęłabym się tłumaczenia CV i LM i żebym podała stawkę. Odpisałam, stawkę podalam, w moim mniemaniu, bardzo niską (za niższą po prostu w ogóle to by mi się nie opłacało). Nie odpisali. Za kilka dni dostaję maila z kolejną "propozycją". O poprzednim zleceniu ani słowa. Czy podejmę się tłumaczenia tekstu, jakiś projekt unijny itp (niełatwy, ale zrobiłabym). W załączniku przesłali 5 stron próbki (dla niewtajemniczonych dodam, że to dość sporo:/). Odpisałam (podałam stawkę), że się podejmę, proszę o podanie czasu na wykonanie zlecenia i akceptacji stawki, to zacznę tłumaczyć próbkę. Do tej pory nie odpisali. Zdaję sobie sprawę z tego, że wysyłają te maile hurtowo i zależy im na jak najniższej stawce, ale mogliby chociaż coś odpisać. A nie prosić od razu o zrobienie 5-stronicowej próbki, którą ktoś może zacząć tłumaczyć, a oni później nawet się nie odezwą. Miałam już zresztą kiedyś taką sytuację, że gość niby chciał mi zlecić tłumaczenie, zrobiłam dla niego niecałe dwie strony i więcej się nie odezwał.
Porazka !! Jak mozna tak lekcewazyc cudzy czas i prace :/ Ja jestem strasznie ostra jesli chodzi o chamstwo ludzkie i na pewno bym do nich zadzwonila i powiedziala, co mysle o ich kuzwa tlumaczeniach i postawie!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 14:11   #650
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Porazka !! Jak mozna tak lekcewazyc cudzy czas i prace :/ Ja jestem strasznie ostra jesli chodzi o chamstwo ludzkie i na pewno bym do nich zadzwonila i powiedziala, co mysle o ich kuzwa tlumaczeniach i postawie!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
No ja na szczęście się w to nie zaangażowałam, bo czułam, że coś będzie nie tak (biuro wyglądało podejrzanie). Ale przykro jest mi patrzeć, jak wiele biur właśnie tak traktuje swoich zleceniobiorców.
Teraz mam staż w porządnym biurze tłumaczeń, więc wiem, że takie też istnieją. Tylko żeby się do takiego dostać, trzeba mieć jakieś doświadczenie i być dobrym. A doświadczenie łatwo zdobyć w tych mniej znanych biurach, które dadzą mi zlecenie, bo jestem "tania".
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:22   #651
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Wiesz ok, bycie tanim na poczatek i dostawanie zlecen od gorszych biur, jednak najwazniejsza jest informacja zwrotna, a nie masowe wysylanie bez odpowiedzi, to jest lekcewazenie. Ja tak uwazam, bo jesli cos zalatwiam nawet prywatnie i cena mi nie odpowiada, to nie nabieram wody w usta, tylko odpisuje, ze dziekuje, jednak to czy tamto. Proste. kultura osobista.



Pada i nie ma co robic..........
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:47   #652
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

A ja już po ślubie. Jestem taka padnięta po poprawinach że sobie nie wyobrażacie. Po diecie i obżarstwie teraz, po stresie, po tym wszystkim dziwnie się czuję i mnie mdli co chwilę. :/ Leżymy sobie z mężem w łóżku w pieleszach i oglądamy TV i nie mamy siły nawet na skonsumowanie małżeństwa.
Relację ze ślubu i wesela dam później jak odpocznę.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:00   #653
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Ariena, czekamy na relacje !! Zazdroscze, ze juz PO
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:23   #654
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Witamy Panią Żonę

czekamy czekamy na relację

Arienko - Wszystkiego najlepszego dla Was na Nowej Drodze Życia Aby towarzyszyło Wam szczęście, zdrowie, miłość, wyrozumiałość ... abyście potrafili iść na kompromisy w sprawach ważnych i mniej istotnych bez wyrzekania się samego siebie
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 20:50   #655
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Ariena, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ))
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 09:43   #656
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Oni to juz jak stare dobre malzenstwo Samych radosnych chwil Gołąbeczki pakujcie walizki i uciekajcie pod palme, nic tu po was
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 11:00   #657
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Kto chce relację ze ślubu i wesela to proszę: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3158

Dziękuję wam za życzenia!
__________________
wisienka na torcie

Edytowane przez Ariena
Czas edycji: 2010-09-06 o 11:06
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 11:16   #658
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Kto chce relację ze ślubu i wesela to proszę: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3158

Dziękuję wam za życzenia!
uff dotrwałam do końca Swietna relacja!!! Cieszę się bardzo że tak pięknie się wszystko udało a wpadek pewnie już nikt nie pamięta Nie mogę się już doczekać do mojego ślubu
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 14:32   #659
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

Ariena, super relacja, widze, ze wciaz jestes pod wrazeniem tego wydarzenia. strasznie Ci zazdroszcze, ze juz masz to za sobą Zaintrygowalo mnie jedno - roczna przerwa??
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 17:51   #660
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Co u nas, czyli ploty, ploteczki :)

No prawie roczna, jakoś od listopada zeszłego roku przestałam brać tabletki. Myślałam że tak na 3 miesiące, ale w końcu w ogóle nie kupiłam nowych a bez tabsów się baliśmy. Zresztą nawet nie mieliśmy ochoty - pracy szukałam i byłam zestresowana, potem pracowałam, wychodziłam o 7 i wracałam po 18 i miałam dość i po prostu nam/mi się nie chciało często a brać tabsy by kochać się raz na tydzień to też bez sensu. A potem to tak przed ślubem to już stwierdziliśmy że po ślubie. Teraz mam 3 opakowania tabsów ale później to już chyba to zlejemy i jak już to naturalne metody.

Jedziemy w piątek do Egiptu. Spływ Nilem i zwiedzanie co się da łącznie z piramidami.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.