Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 08:16   #301
eleonorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 333
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Ja dzisiaj byłam po łososia też same duże były ale udało się znaleźć niecały kilogram
eleonorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:21   #302
Jagienkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Dziewczyny, w takim razie od razu po pracy lecę do biedronki na łupy kosmetyczne
__________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

09.07.12r. było 72kg -> 01.07.13r. jest 55kg!

Jagienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:21   #303
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Normalnie szalenstwo z tym łososiem Ja przed chwilą wróciłam z Biedry to zajrzałam z ciekawości do lodówki oczywiscie po łososiu ani śladu ale nawet nie polowałam na niego więc zadna strata Słuchawki u mnie byly w 3 kolorach cale biale, biale lub szare ( nie pamiętam już ) z fioletowymi elementami i czarne. Z każdego koloru było po jednej sztuce.
Kurcze no i się jedna komoda uchowała ale biała nie wiem czy brac tak się napaliłam na nią, jak wykupią to pewnie będę żałować, że i białej nie wzięłam Chyba jednak się przejde na doł po tą komodę :brzyda l:
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:24   #304
Jagienkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Ja koło południa przelecę się do biedry po parę rzeczy i obejrzę te kosmetyki Eveline. Eveline to Polska firma?
Zawsze wydawało mi się , że polska
__________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

09.07.12r. było 72kg -> 01.07.13r. jest 55kg!

Jagienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:24   #305
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Dziewczynki a przypomnicie co bedzie jutro i w sobote jako produkty dnia bo mi wylecialo z glowy
Tak wogole to co juz ostatni tydzien tych promocji tak? Czy moze zrobia tez caly pazdziernik?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:27   #306
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Jagienkaaa Pokaż wiadomość
Zawsze wydawało mi się , że polska
Tak się zastanawiam, bo w Bułgarii było sporo ich kosmetyków i made in Turkey pisało..
Ma któraś ten puder w odcieniu 20 - transparent? Lubię pudry z lusterkiem i gąbeczką, ale jestem mega bladziochem i nie wiem czy się nada.. Nie chcę nic przyciemniającego
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:28   #307
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy u Was w biedronce podrożało masło 200g? Ja wczoraj doznałam szoku bo jeszcze przed weekendem kupowałam je po 2,85zł za kostkę a wczoraj moim oczom ukazała się cena 3,19zł trochę się zdziwiłam bo to całkiem spora podwyżka jak na ten sklep
Podrożało. W ogóle to dziwne cyrki robią z tym masłem. Pamiętam że jeszcze niedawno było coś w okolicach 4 zł (3,69 chyba) potem nagle zjechali do 2,85 a teraz znów drożeje cichaczem. Podejrzewam jakiś szwindel albo akcję marketingową nastawioną na oszukanie klienta nie sprawdzającego rachunków.

Edit. U mnie na 3,19 podrożało już jakiś miesiąc temu.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella

Edytowane przez Koshatka
Czas edycji: 2012-09-27 o 08:29
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 08:37   #308
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a przypomnicie co bedzie jutro i w sobote jako produkty dnia bo mi wylecialo z glowy
Tak wogole to co juz ostatni tydzien tych promocji tak? Czy moze zrobia tez caly pazdziernik?
Koniec, na szczęście.

PIATEK
pepsi cola 4x0,85

WEEKEND
jogurt fantasia z ciasteczkami 2+2 gratis
prima niebieska 100g
napoj wieloowoc. life 4 smaki
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:39   #309
StarFromHell
Rozeznanie
 
Avatar StarFromHell
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Hell :)
Wiadomości: 696
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Wysłałam Tz z samego rana po słuchawki i kupił mi białe a były czarne do wyboru. Jestem wściekła
Dużo tych słuchawek jest u was, bo chciałam popołudniu je wymienić?
Czemu takich informacji nie pisze w gazetce, że będą inne kolory do wyboru?

Aby wymienić te słuchawki to mam podejść do kasjerki (w mojej Biedronce jest osobne wejście i wyjście i drzwi wyjściowe otwierają się tylko dla osób wychodzących) czy moge z tymi słuchawkami i paragonem wejść na sklep i tam poprosić ekspedientkę o wymianę?
Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
U mnie w gablotce wystawione były 3 pary. Dwie czarne i ejdna biała. Ale zapewne gdzies na zapleczu moga mięc więcej, tak myślę
U mnie tych słuchawek były sporo , cos koło 30 szt czane , biale i fioletowo biale

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Cuś u Ciebie knują Ja na paragonie mam jak na stronie, 1.59.
Mój łosoś już oprawiony i poporcjowany. 4 kawałki w zamrażarce, piąty mały na dzisiejszy obiad lezy już w ziółkach
Cytat:
Napisane przez Beatae77 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz byłam pod sklepem 6.55 . Przy łososiu pierwsza. A po pracy na spokojne zakupy kosmetyczne.
U mnie na paragonie równiez cena 1,59 za wode


Co do łososia , to bylam w jednej mojej wiekszej B o 6.50 i jeszcze babcinka stała ze mną Pan kasjer nam otworzyl wczesniej drzwi bo chyba mu sie zal nas zrobilo , bo na dworzu zimno a my stoimy jak te dwie truski Wiec buch z babcinką w łososie , a tu takie kawały No nic pogrzebalysmy sobie , ja wziełam 2 szt po 800 i 900g a babcinka znalazła jednego 600g ! I pomaszerowałam do kasy , a tu wpada "szarancza" z 20 osob ! A ja zadowolona juz wychodzilam ze swoimi lososkami !
Pozniej wracajac z miasta zajrzalam do drugiej B po wode (co by z tej pierwszej nie niesc jej przez całe miasteczko) i byla godzina 9.00 i łososiow było dosc sporo wody pol palety Wzielam zgrzewke , zanioslam do drogerii obok do znajomej pani i mąż pozniej odbierze bo ja juz bym niedoniosla do domu

Moj losos tez juz w zamrazalce, ale go tylko pokroilam na kawałki i zamrozilam . Te łuski pozniej trzeba zdjąc prawda? Skóre tez? czy mozna pozniej piec ze skórą ? Jaki wam bardziej smakuje ?
__________________
Mądrzy ludzie uczą się na cudzych błędach ,
zwyczajni na własnych,
http://s6.suwaczek.com/20110813290122.png
StarFromHell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:39   #310
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Co do masła, to prosta sprawa. Jakiś czas temu potaniało, bo staniały takie rzeczy jak masła, nabiały itd. I to we wszystkich sklepach, w Stokrotce biorę i było tak samo.
A teraz w poniedziałek oglądałam TVN CNBC i tak już gadali że właśnie znowu rośnie w górę cena nabiału, jak widać już się to zaczęło.

Ja teraz zdjęłam skórę z łososia ale tylko dlatego że sama łatwo odeszła. Normalnie piekę ze skórą, ona później pięknie leciutko po upieczeniu odchodzi, więc przymusu ściągania nie ma moim zdaniem

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2012-09-27 o 08:41
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:39   #311
Pioter28
Raczkowanie
 
Avatar Pioter28
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

A u mnie w jednej biedronce łosoś był dziś po 29.99 zł, a woda po 1.99 zł...Nie rozumiem z czego wynikały te ceny.
Pioter28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 08:41   #312
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

chyba się skuszę na ten micel, bo ma dobre opinie a mi się bourjois kończy, jak za 4,50 to szkoda nie brać i jakiś lakier, jesli znajdę u mnie te rzeczy..
A oprócz tych szmponów shauma i garnier są do kompletu odżywki? Bo w gazetce same szampony..
W ogóle to idę do biedry pod pretekstem "bo się papier toaletowy skończył"
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:45   #313
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

http://www.rossnet.pl/imagesrossnet/...3-rossmann.pdf ta jest z markami własnymi
http://www.rossnet.pl/imagesrossnet/...2-rossmann.pdf a ta ma niemal identyczne produkty co Biedronka :P
__________________

Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:47   #314
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
http://www.rossnet.pl/imagesrossnet/...3-rossmann.pdf ta jest z markami własnymi
http://www.rossnet.pl/imagesrossnet/...2-rossmann.pdf a ta ma niemal identyczne produkty co Biedronka :P
Faktycznie, i taniej..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:48   #315
StarFromHell
Rozeznanie
 
Avatar StarFromHell
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Hell :)
Wiadomości: 696
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Koniec, na szczęście.
jogurt fantasia z ciasteczkami 2+2 gratis
prima niebieska 100g
Ja jeszcze po to sie wybiore i BASTA ! Amen

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Ja teraz zdjęłam skórę z łososia ale tylko dlatego że sama łatwo odeszła. Normalnie piekę ze skórą, ona później pięknie leciutko po upieczeniu odchodzi, więc przymusu ściągania nie ma moim zdaniem
dziękuje za info

Cytat:
Napisane przez Pioter28 Pokaż wiadomość
A u mnie w jednej biedronce łosoś był dziś po 29.99 zł, a woda po 1.99 zł...Nie rozumiem z czego wynikały te ceny.
Moze/Napewno pracownicy nie zmienili wczorajszej cenówki na nową cene DNIA /poranka
Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
chyba się skuszę na ten micel, bo ma dobre opinie a mi się bourjois kończy, jak za 4,50 to szkoda nie brać i jakiś lakier, jesli znajdę u mnie te rzeczy..
A oprócz tych szmponów shauma i garnier są do kompletu odżywki? Bo w gazetce same szampony..
W ogóle to idę do biedry pod pretekstem "bo się papier toaletowy skończył"
A własnie ! Przypomnialas mi ze mialam komus napisac jak sie sprawuje ten Micel
A wiec wczoraj go uzylam do zmycia makijazu czyli w moim wypadku tusz do rzęs i wypał swietnie Nie wysusza skory , ale tez nie zostawia lepkiego filmu na buzi , jest delikatny i mi sie spodobał
Jak wytrzyma do przeceny to wezme jeszcze z dwa opakowania


I wczoraj uzylam tez na noc odzywki do rzęs! JEST GENIALNA Pieknie mi wydluzyla rzesy , rozczesała i za chwilke wsiąkneła w rzesy Rano nałozyłam Ten złoty tusz z Eveline i efekt jest powalający jak dla mnie !)) Maz sie smial czy sobie w nocy gdzies skoczyłam rzęsy doczepic i przedluzyc ) !!
EVELINE - jak dla mnie bomba firma uwielbiam ich kosmetyki , noi ceny w porownaniu z niektorymi markami to są czasami "groszowe" sprawy ale to tylko moje zdanie
__________________
Mądrzy ludzie uczą się na cudzych błędach ,
zwyczajni na własnych,
http://s6.suwaczek.com/20110813290122.png

Edytowane przez StarFromHell
Czas edycji: 2012-09-27 o 08:50
StarFromHell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:52   #316
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
słuchawki philips za 20zł
Dziękuje za odpowiedź . Jest gdzieś ich zdjęcie ?
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:52   #317
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez StarFromHell Pokaż wiadomość
A własnie ! Przypomnialas mi ze mialam komus napisac jak sie sprawuje ten Micel
A wiec wczoraj go uzylam do zmycia makijazu czyli w moim wypadku tusz do rzęs i wypał swietnie Nie wysusza skory , ale tez nie zostawia lepkiego filmu na buzi , jest delikatny i mi sie spodobał
Jak wytrzyma do przeceny to wezme jeszcze z dwa opakowania


I wczoraj uzylam tez na noc odzywki do rzęs! JEST GENIALNA Pieknie mi wydluzyla rzesy , rozczesała i za chwilke wsiąkneła w rzesy Rano nałozyłam Ten złoty tusz z Eveline i efekt jest powalający jak dla mnie !)) Maz sie smial czy sobie w nocy gdzies skoczyłam rzęsy doczepic i przedluzyc ) !!
EVELINE - jak dla mnie bomba firma uwielbiam ich kosmetyki , noi ceny w porownaniu z niektorymi markami to są czasami "groszowe" sprawy ale to tylko moje zdanie
to micel biorę na 100% Ale, że jak, ta odżywka Ci rzęsy w jedną noc poprawiła?
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:52   #318
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Koniec, na szczęście.

PIATEK
pepsi cola 4x0,85

WEEKEND
jogurt fantasia z ciasteczkami 2+2 gratis
prima niebieska 100g
napoj wieloowoc. life 4 smaki
Dzieki dobra kobieto
Z jednej strony dobrze, ze koniec bo juz nie trzeba bedzie tyle latac a z drugiej nie obrazilabym sie gdyby byly jeszcze jakies fajne promocje czy na piersi z kuraka albo schabik cos w tym stylu
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:53   #319
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź . Jest gdzieś ich zdjęcie ?
na stronie biedry znajdziesz
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 09:04   #320
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez StarFromHell Pokaż wiadomość
Moze/Napewno pracownicy nie zmienili wczorajszej cenówki na nową cene DNIA /poranka
U mnie cenówka też nie zmieniona była, a widniało na łososiu 31.51 / kg. Poszłam z tym do czytnika i kurde pokazywało tyle samo Dopiero na kasie jak pani nabiła to wyskoczyło że jednak jest promocja poranka aka "chwilówka" . Pani sama nie wiedziała ile za kg ale mozna się było domyślić po tym ile ważył i ile wyszło.
Tak że, dziwnie z tym łososiem jest.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:05   #321
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy u Was w biedronce podrożało masło 200g? Ja wczoraj doznałam szoku bo jeszcze przed weekendem kupowałam je po 2,85zł za kostkę a wczoraj moim oczom ukazała się cena 3,19zł trochę się zdziwiłam bo to całkiem spora podwyżka jak na ten sklep
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Podrożało. W ogóle to dziwne cyrki robią z tym masłem. Pamiętam że jeszcze niedawno było coś w okolicach 4 zł (3,69 chyba) potem nagle zjechali do 2,85 a teraz znów drożeje cichaczem. Podejrzewam jakiś szwindel albo akcję marketingową nastawioną na oszukanie klienta nie sprawdzającego rachunków.

Edit. U mnie na 3,19 podrożało już jakiś miesiąc temu.
U mnie masło podrożało całkiem niedawno, ale dla mnie to i tak jest tanio bo w osiedlowych sklepach lepsze masła kosztują koło 4zł a nie zawsze mam czas jechać do większego sklepu
Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
O właśnie z tej gazetki sporo rzeczy mi się podoba

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Wysłałam Tz z samego rana po słuchawki i kupił mi białe a były czarne do wyboru. Jestem wściekła
Trzeba było iść samemu białe są trendy
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:16   #322
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Ja mam zamiar wybrać się po słuchawki i tego zachwalanego micela może przy okazji a po drodze rossman
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:17   #323
Pioter28
Raczkowanie
 
Avatar Pioter28
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
U mnie cenówka też nie zmieniona była, a widniało na łososiu 31.51 / kg. Poszłam z tym do czytnika i kurde pokazywało tyle samo Dopiero na kasie jak pani nabiła to wyskoczyło że jednak jest promocja poranka aka "chwilówka" . Pani sama nie wiedziała ile za kg ale mozna się było domyślić po tym ile ważył i ile wyszło.
Tak że, dziwnie z tym łososiem jest.
U mnie cena 29.99 zł. widniała na plakacie i była opisana jako cena dnia. Na kasie również wchodziła ta sama cena...Widać ta moja Biedronka jest jakaś felerna
Pioter28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:38   #324
StarFromHell
Rozeznanie
 
Avatar StarFromHell
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Hell :)
Wiadomości: 696
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
to micel biorę na 100% Ale, że jak, ta odżywka Ci rzęsy w jedną noc poprawiła?
Nie no nie przesadzajmy nie chodzilo mi ze w jedną noc z moich rzęs zrobila mega zdrowe i wogole napisałam ze ładnie rozczesała je i wydluzyla w sensie takim ze czarnym tuszem nie zawsze tak ladnie je "wyszczotkowałam" i rano poprostu efekt byl dla mnie zadowalający

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
U mnie cenówka też nie zmieniona była, a widniało na łososiu 31.51 / kg. Poszłam z tym do czytnika i kurde pokazywało tyle samo Dopiero na kasie jak pani nabiła to wyskoczyło że jednak jest promocja poranka aka "chwilówka" . Pani sama nie wiedziała ile za kg ale mozna się było domyślić po tym ile ważył i ile wyszło.
Tak że, dziwnie z tym łososiem jest.
U mnie cenówke widziałam jak Pani kasjerka zmieniała o 6:50
__________________
Mądrzy ludzie uczą się na cudzych błędach ,
zwyczajni na własnych,
http://s6.suwaczek.com/20110813290122.png
StarFromHell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:43   #325
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez StarFromHell Pokaż wiadomość
Nie no nie przesadzajmy nie chodzilo mi ze w jedną noc z moich rzęs zrobila mega zdrowe i wogole napisałam ze ładnie rozczesała je i wydluzyla w sensie takim ze czarnym tuszem nie zawsze tak ladnie je "wyszczotkowałam" i rano poprostu efekt byl dla mnie zadowalający



U mnie cenówke widziałam jak Pani kasjerka zmieniała o 6:50
Uwielbiam ten efekt rozczesania Wizualnie wygląda faktycznie jakby rzęsy urosły
Mi to rzęsy urosły jakiś rok temu jak durne od kropli do oczu. Było na nich napisane że jako efekt uboczny może powodować porost rzęs. Ja tam takie efekty uboczne uwielbiam Chociaż doszło do tego że musiałam przycinać, bo mi się pod okularami nie mieściły i "zacinało" mi się oko przy mruganiu.
I właśnie z tego powodu zaczęłam tej odżywki używać tylko jako bazę pod tusz, a tak użyta jest świetna

Co do cenówki, to podejrzewam że u mnie już nie było po co zmieniać, nie zdążyły panie

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2012-09-27 o 09:45
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:48   #326
StarFromHell
Rozeznanie
 
Avatar StarFromHell
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Hell :)
Wiadomości: 696
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten efekt rozczesania Wizualnie wygląda faktycznie jakby rzęsy urosły
Mi to rzęsy urosły jakiś rok temu jak durne od kropli do oczu. Było na nich napisane że jako efekt uboczny może powodować porost rzęs. Ja tam takie efekty uboczne uwielbiam Chociaż doszło do tego że musiałam przycinać, bo mi się pod okularami nie mieściły i "zacinało" mi się oko przy mruganiu.
I właśnie z tego powodu zaczęłam tej odżywki używać tylko jako bazę pod tusz, a tak użyta jest świetna

Co do cenówki, to podejrzewam że u mnie już nie było po co zmieniać, nie zdążyły panie
Ja takie efekty uboczne rowniez bym bardzo lubiła
Widzialam ze u mnie w sumie kosmetykow az tak duzo nie poszło moze doczekają sie przeceny
A z cenowką to u ciebie faktycznie sie nie oplacalo zmieniac skoro sie tak szybko te lososie rozeszły

ja jeszcze dzis wzielam salate lodową bo byla taka duza ładna i zaraz bede robic sałatke z niej z tunczykiem
__________________
Mądrzy ludzie uczą się na cudzych błędach ,
zwyczajni na własnych,
http://s6.suwaczek.com/20110813290122.png
StarFromHell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:52   #327
agatatoka
Raczkowanie
 
Avatar agatatoka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez StarFromHell Pokaż wiadomość

ja jeszcze dzis wzielam salate lodową bo byla taka duza ładna i zaraz bede robic sałatke z niej z tunczykiem
a jak robisz tą sałatkę?
agatatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:00   #328
StarFromHell
Rozeznanie
 
Avatar StarFromHell
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Hell :)
Wiadomości: 696
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez agatatoka Pokaż wiadomość
a jak robisz tą sałatkę?
sałata lodowa , pomidory , ogórek konserwowy , rzodkiewki , papryka i tunczyk w sosie wlasnym z puszki lub w oleju
Wszystko kroje na kawałki nie za małe nie za duze , sałate szatkuje , wrzucam razem , dodaje tunczyka , a olej lub sos z niego "odcedzam" i mieszam z gotowym sosem paprykowo-ziolowym o ile dobrze pamietam z Biedronki , albo z jakim mam polewam sosem i SMACZNEGO wielka micha salatki znika przy jednym obiadku uwielbiam ją

a w przyszlym tyg bede chciala sprobowac tych z gazetki Biedronkowej z bagietką (uwielbiam ją- bagietke ) i drugą z wedzonym łososiem tylko ja zamiast gotowych salat bede dawała lodową
skany zdjec tych salatek ponizej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sałatka z bagietką.jpg (161,4 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sałatka z łososiem.jpg (190,8 KB, 104 załadowań)
__________________
Mądrzy ludzie uczą się na cudzych błędach ,
zwyczajni na własnych,
http://s6.suwaczek.com/20110813290122.png

Edytowane przez StarFromHell
Czas edycji: 2012-09-27 o 10:02
StarFromHell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:05   #329
agatatoka
Raczkowanie
 
Avatar agatatoka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Dzięki, to ją dziś wypróbuje bo wszystko akurat mam w domu
agatatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:09   #330
MobyDi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Majorka:)
Wiadomości: 70
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

eveline to polska firma I ja też ją bardzo lubię super produkty i super ceny własnie przeczytałam w komentarzu jednej z Was o złotym tuszu eveline i odżywce do rzęs - chyba sobie ją kupię )))
MobyDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.