BodyRock.tv - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 08:56   #241
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Dzięki

Zaglądałam ostatnio z ciekawości na bodyrock i stwierdzam, że ten Sean powinien poćwiczyć nogi Oo
To prawda. Jest trochę nieproporcjonalny.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 12:33   #242
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: BodyRock.tv

Właśnie zrobiłam ZWOW 34. Świetne ćwiczenia, zrobiłam 4 rundy po 10 powtórzeń. Jestem w sumie początkująca w ćwiczeniach siłowych, ale ten ZWOW oraz numer 14 są moimi ulubionymi . Widać że Zuzka się trochę zmachała
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 11:03   #243
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: BodyRock.tv

nie spamietalam wszystkich nickow wiec odpowiadam zbiorowo na pytania na ktore znam odpowiedz:
-studiuje biologia,zdalam na 3
-ZWOWy sa treningiem typu cross fit (charakteryzuje sie on duza intensywnoscia,krotkim czasem trwania treningu, uzywaniem dosc duzego obciazenia itp)
-ja cwicze w domu w trampkach,na silowni w butach do biegania,jakos nie moge ździerżyc ludzi w klapkach na silowni...
-czasem robilam po dwa treningi z BR czy ZWOW,ale to jest juz hardcore...
-co do krzywej talii to moze to wynikac z krzywego kregoslupa, pojdz do lekarza,takie rzeczy mozna w pewnym stopniu korygowac. lub wynika to z dlugotrwalego obciazania jednej strony ciala,moj maz jest ogrodnikiem i jeden kaptur ma duzo bardziej rozwiniety od drugiego,bo przy kopaniu uzywa jednej strony ciala a co do "odziedziczenia" krzywych zeber po tacie ktory mial wypadek to wydaje mi sie to niemozliwe z tego wzgledu ze "krzywizna powypadkowa" zeber nie jest zapisana w genomie wiec nie moze sie dziedzyczyc. to czysty przypadek ze ty i twoj syn macie podobny "uraz" zeber jak twoj tato

wiecie co,zrobilam sobie takie postanowienie ze od przyszlego tyg kupuje karnet na 3 miesiace na silownie i w tym czasie nie bede jadla wogole slodyczy,miodu,dzemow,cuk ru itp. ciekawa jestem efektow,czy ja wogole dam rade?jestem uzalezniona od slodyczy...

Edytowane przez malvinus
Czas edycji: 2012-09-18 o 11:08
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 15:22   #244
coffee_flavour
Rozeznanie
 
Avatar coffee_flavour
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 866
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
nie spamietalam wszystkich nickow wiec odpowiadam zbiorowo na pytania na ktore znam odpowiedz:
-studiuje biologia,zdalam na 3
-ZWOWy sa treningiem typu cross fit (charakteryzuje sie on duza intensywnoscia,krotkim czasem trwania treningu, uzywaniem dosc duzego obciazenia itp)
-ja cwicze w domu w trampkach,na silowni w butach do biegania,jakos nie moge ździerżyc ludzi w klapkach na silowni...
-czasem robilam po dwa treningi z BR czy ZWOW,ale to jest juz hardcore...
-co do krzywej talii to moze to wynikac z krzywego kregoslupa, pojdz do lekarza,takie rzeczy mozna w pewnym stopniu korygowac. lub wynika to z dlugotrwalego obciazania jednej strony ciala,moj maz jest ogrodnikiem i jeden kaptur ma duzo bardziej rozwiniety od drugiego,bo przy kopaniu uzywa jednej strony ciala a co do "odziedziczenia" krzywych zeber po tacie ktory mial wypadek to wydaje mi sie to niemozliwe z tego wzgledu ze "krzywizna powypadkowa" zeber nie jest zapisana w genomie wiec nie moze sie dziedzyczyc. to czysty przypadek ze ty i twoj syn macie podobny "uraz" zeber jak twoj tato

wiecie co,zrobilam sobie takie postanowienie ze od przyszlego tyg kupuje karnet na 3 miesiace na silownie i w tym czasie nie bede jadla wogole slodyczy,miodu,dzemow,cuk ru itp. ciekawa jestem efektow,czy ja wogole dam rade?jestem uzalezniona od slodyczy...
gratuluję zdania

Dasz radę ze słodyczami, na początku może być ciężko, ale po paru dniach o nich zapomnisz Cukier uzależnia i zabija smak potraw. Ja też kocham słodycze, ale staram się jeść je rzadko i w małych ilościach.
Aha, z miodu bym nie rezygnowała, przecież jest bardzo zdrowy. Od czas do czasu nie zrobi różnicy
Możesz też zastąpić cukier stewią, jest słodzikiem naturalnym i nie ma kalorii.
coffee_flavour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 16:16   #245
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez coffee_flavour Pokaż wiadomość
Możesz też zastąpić cukier stewią, jest słodzikiem naturalnym i nie ma kalorii.
gdzie można kupić stewię? w jakimś hipermarkecie, czy lepiej na allegro zamówić, albo w sklepie ze zdrową żywnością?
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 17:12   #246
coffee_flavour
Rozeznanie
 
Avatar coffee_flavour
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 866
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
gdzie można kupić stewię? w jakimś hipermarkecie, czy lepiej na allegro zamówić, albo w sklepie ze zdrową żywnością?
Chyba najbardziej opłaca się na allegro Śledziłam sobie ceny stewii gdy jeszcze nie była zbyt popularna i zaobserwowałam tendencję spadkową Ale trzeba dokładnie przeczytać skład, bo czasami mogą dosypać jakieś świństwa.
coffee_flavour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 17:39   #247
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
gdzie można kupić stewię? w jakimś hipermarkecie, czy lepiej na allegro zamówić, albo w sklepie ze zdrową żywnością?
Są w hipermarketach ja kupiłam swoją w Realu za jakieś niecałe 15 zł/150 gr (proszek) polecam własnie w jakiś tego typu marketach kupować bo np.w Almie ten sam słoik jest za 20 zł
Ja bym sie trochę bała na allegro kupić, poza tym po doliczeniu przesyłki wychodzi zwykle i tak drożej niż stacjonarnie

A żeby nie było OT to przyznam się ze 2 dni temu odważyłam się zrobić mój pierwszy ZWOW (#33) nawet nie poszło mi tak tragicznie jak się spodziewałam
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 21:48   #248
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: BodyRock.tv

dzieki dziewczyny za odpowiedzi
na allegro każdy sprzedawca zapewnia że jego produkt jest naj naj
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 09:33   #249
22BR09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: BodyRock.tv

Można też kupić nasiona stewii do posadzenia.
22BR09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 18:24   #250
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

To prawda z tymi słodyczami, człowiek się uzależnia i najważniejsze to przetrzymać pierwsze dni a potem już nas tak nie kusi
Ja zazwyczaj miałam tak, że jak u mnie w domu były jakieś słodycze to musiałam je zjeść bo bym nie wytrzymała, a teraz mogą leżeć i nie kusi mnie nawet jak ktoś inny je przy mnie.
Ważne by się nie poddać na początku
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 08:42   #251
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: BodyRock.tv

za godzine robie moj dziesiejszy ZWOW:
1.przysiad z ciezarem nad glowa,noga do boku 10x
2.burpess competition & wykrok do boku 10x
3.chair hops 40x
4.wyrzut ketlebell do gory i squat 10x
5.wyrkok do przodu & skret tulowia 10x
6.scyzoryki 20x

robie 3 rundy na czas. pozniej napisze jak wrazenia
wczoraj bylam na silowni i czuje nogi...

dlugo mi to zejelo,23minuty...zakwasy daly o sobie znac...

Edytowane przez malvinus
Czas edycji: 2012-09-28 o 09:40
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 07:53   #252
coffee_flavour
Rozeznanie
 
Avatar coffee_flavour
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 866
Dot.: BodyRock.tv

Lisa zoperowała sobie nos Ciekawe co będzie następne:brzyda l:
coffee_flavour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 08:12   #253
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez coffee_flavour Pokaż wiadomość
Lisa zoperowała sobie nos Ciekawe co będzie następne:brzyda l:
Nie rozumiem tego. Biedna trochę jest. Była najfajniejsza i najładniejsza przed wszystkim co sobie zrobiła. I nie chodzi mi o hejterstwo, ale czytając sobie np. na jej profilu widzę, że to nie tylko moje zdanie. Niewiadomo po co i dlaczego to robi. Jej nos był przecież OK, normalny nos. Nie jestem fanką Lisy od kiedy została hostką, ale to jest przykre i smutne patrzeć jak goni swoje wyimaginowane ideały kolejnymi operacjami. To jedynie moje zdanie i moje spostrzeżenia. Tak naprawdę nie znam jej i nie powinnam wysuwać takich wniosków.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:56   #254
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: BodyRock.tv

No jestem ciekawa jak będzie wyglądać po zagojeniu. Oby to się nie skończyło tak jak operacja biustu.. czyli czymś, co jest na maksa sztuczne i jej nie kompletnie pasuje.
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 17:01   #255
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: BodyRock.tv

Lisa ma nogi jak patyczki...
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 18:19   #256
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: BodyRock.tv

to widze ze kiepsko z Lisa...:/

moj dzisiejszy ZWOW:
1.przeskoki w podporze przod-tyl 10x
2. wymach noga dookola krzesla i wykrok 10x2 nogi
3. pozycja jak do pompki i unoszenie przeciwleglej nogi i reki 10x
4.kraby 20x

5 rund, zajelo mi to 15 minut. zawzielam sie i robilam tyklo przerwe na lyka wody po kazdej rundzie,a tak to staralam sie bez przerw leciec. powiem wam sie ze zmeczylam i spocilam widzialyscie ZWOW 36??wydaje sie byc super,w tym tyg wyprobuje i wpisze swoj czas. tylko pierwsze cw zamienie bo nie moge tak skakac po pokoju-ograniczenia przestrzenne zrobie moze burpes competition

a wiecie co mam jeszcze taka refleksje...czy zastanawiacie sie jak taka Zuzka czy Lisa wygladaja w normalnych ciuchach?w sencie w sukience czy spodnicy?bo tak na sportowa to sa super ale ja chyba wole miec bardziej "kobiece" cialo... choc uwazam ze wololabym wygladac jak Zuzka nic jak zylasta Lisa...

Edytowane przez malvinus
Czas edycji: 2012-09-29 o 18:21
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 19:45   #257
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: BodyRock.tv

Kurcze, bardzo fajne ćwiczenia. Może uda mi się w końcu utrzymać swoją motywację przez dłuższy czas niż 2 tygodnie, bo jak tylko przerywam swoje dzienne ćwiczenia, to nie chce mi się potem do nich wracać...

Tylko z tego co zrozumiałam, ZWOWy pojawiają się raz na tydzień, więc codziennie robi się te same i stara poprawić swój czas? Nie chce mi się przekopywać tematu w poszukiwaniu odpowiedzi
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 21:03   #258
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
to widze ze kiepsko z Lisa...:/

moj dzisiejszy ZWOW:
1.przeskoki w podporze przod-tyl 10x
2. wymach noga dookola krzesla i wykrok 10x2 nogi
3. pozycja jak do pompki i unoszenie przeciwleglej nogi i reki 10x
4.kraby 20x

5 rund, zajelo mi to 15 minut. zawzielam sie i robilam tyklo przerwe na lyka wody po kazdej rundzie,a tak to staralam sie bez przerw leciec. powiem wam sie ze zmeczylam i spocilam widzialyscie ZWOW 36??wydaje sie byc super,w tym tyg wyprobuje i wpisze swoj czas. tylko pierwsze cw zamienie bo nie moge tak skakac po pokoju-ograniczenia przestrzenne zrobie moze burpes competition

a wiecie co mam jeszcze taka refleksje...czy zastanawiacie sie jak taka Zuzka czy Lisa wygladaja w normalnych ciuchach?w sencie w sukience czy spodnicy?bo tak na sportowa to sa super ale ja chyba wole miec bardziej "kobiece" cialo... choc uwazam ze wololabym wygladac jak Zuzka nic jak zylasta Lisa...
Zuzanę nieraz można było zobaczyć w normalnych ciuchach na bodyrock.tv jeszcze kiedy była z mężem. Nieraz oprowadzała po domu, czy byli gdzieś na wakacjach. Wyglądała mega, moim zdaniem. Bardzo kobieco, idealnie. Lisa w ciuchach też wygląda fajnie aczkolwiek jej chude nogi są,...za chude. ^^
Cytat:
Napisane przez Kurenai Pokaż wiadomość
Kurcze, bardzo fajne ćwiczenia. Może uda mi się w końcu utrzymać swoją motywację przez dłuższy czas niż 2 tygodnie, bo jak tylko przerywam swoje dzienne ćwiczenia, to nie chce mi się potem do nich wracać...

Tylko z tego co zrozumiałam, ZWOWy pojawiają się raz na tydzień, więc codziennie robi się te same i stara poprawić swój czas? Nie chce mi się przekopywać tematu w poszukiwaniu odpowiedzi
Nie. Robisz codziennie ten, na który masz ochotę.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 21:21   #259
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: BodyRock.tv

Ok, dzięki za odpowiedź
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 12:29   #260
Jagienkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez coffee_flavour Pokaż wiadomość
Lisa zoperowała sobie nos Ciekawe co będzie następne:brzyda l:
No jak ja to zobaczyłam, to sobie pomyślałam co było nie tak z jej nosem??? Pamiętam jak wyglądała na początku, przede wszystkim naturalna była. A teraz? Brak słów..

Zrobiłam dzisiaj rano ZWOW 36, baaaardzo fajny
__________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

09.07.12r. było 72kg -> 01.07.13r. jest 55kg!

Jagienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 13:59   #261
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez Jagienkaaa Pokaż wiadomość
No jak ja to zobaczyłam, to sobie pomyślałam co było nie tak z jej nosem??? Pamiętam jak wyglądała na początku, przede wszystkim naturalna była. A teraz? Brak słów..

Zrobiłam dzisiaj rano ZWOW 36, baaaardzo fajny

Ja również zrobiłam dziś ZWOW 36 ale bez pierwszego ćwiczenia. Bardzo podobają mi się ćwiczenia proponowane przez Zuzkę z hantlami
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 19:49   #262
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego. Biedna trochę jest. Była najfajniejsza i najładniejsza przed wszystkim co sobie zrobiła. I nie chodzi mi o hejterstwo, ale czytając sobie np. na jej profilu widzę, że to nie tylko moje zdanie. Niewiadomo po co i dlaczego to robi. Jej nos był przecież OK, normalny nos. Nie jestem fanką Lisy od kiedy została hostką, ale to jest przykre i smutne patrzeć jak goni swoje wyimaginowane ideały kolejnymi operacjami. To jedynie moje zdanie i moje spostrzeżenia. Tak naprawdę nie znam jej i nie powinnam wysuwać takich wniosków.
Też mi się jej trochę szkoda zrobiło jak zobaczyłam, że znowu się dała pokroić. Piersi zdecydowanie jej nie pasują do figury i obawiam się, że nos też może być przesadnie zrobiony.
No ale skoro tego zawsze chciała to oby się czuła z tym lepiej i efekt był lepszy niż z piersiami.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 21:04   #263
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Ja również zrobiłam dziś ZWOW 36 ale bez pierwszego ćwiczenia. Bardzo podobają mi się ćwiczenia proponowane przez Zuzkę z hantlami
tez chce ZWOW 36!!!wydaje mi sie ze to jeden z lepszych. ale coz dopiero w piatek... dzis silownia- 3 trening z 16 po calym dniu pracy-jestem z siebie dumna))
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 08:00   #264
Jagienkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Bardzo podobają mi się ćwiczenia proponowane przez Zuzkę z hantlami
O tak, też je bardzo lubię
Coś dzisiaj mam lekkie zakwasy po tych ćwiczeniach, ale to dobrze
Jakie plany ćwiczeniowe macie na dziś dziewczyny??
__________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

09.07.12r. było 72kg -> 01.07.13r. jest 55kg!

Jagienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 09:42   #265
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: BodyRock.tv

Ja planuje skupić się dziś na brzuchu i rękach
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 09:51   #266
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: BodyRock.tv

dziewczyny, który trening Zuzki będzie dobry dla osoby, która chciałaby zacząć przygodę z jej programem? coś w miarę prostego na początek
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:02   #267
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
dziewczyny, który trening Zuzki będzie dobry dla osoby, która chciałaby zacząć przygodę z jej programem? coś w miarę prostego na początek

Też jestem dość początkująca, ale jakiś czas już ćwiczę. Robię ZWOW 14, 34 i 36. Inne są dla mnie jeszcze za ciężkie
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:48   #268
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Też jestem dość początkująca, ale jakiś czas już ćwiczę. Robię ZWOW 14, 34 i 36. Inne są dla mnie jeszcze za ciężkie
dzięki, przeglądnę je
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 13:17   #269
Jagienkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: BodyRock.tv

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
dziewczyny, który trening Zuzki będzie dobry dla osoby, która chciałaby zacząć przygodę z jej programem? coś w miarę prostego na początek
Myślę, że każdy, jeżeli sobie zmodyfikujesz do swoich możliwości
__________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

09.07.12r. było 72kg -> 01.07.13r. jest 55kg!

Jagienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 17:57   #270
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: BodyRock.tv

taz tak mysle.ja sobie modyfikuje b.czesta,jak np nie mam miejsca na skakanie czy jekiegos sprzetu,albo cos lubie po prostu bardziej.

ja dzis mam dzien odpoczynku. jutro silownia
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-07 22:34:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.