podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-14, 15:54   #61
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Dziewczyny pytanko czy sa jakies ograniczenia ilosci zrobionych kursow z PARP? Nie znalazlam zadnej informacji na ten temat, ale wole sie jeszcze tutaj upewnic, zeby jakims cudem np. oplaty mi nie wlepili.
Aha i chcialabym zrobic jakis kurs z Excela, jest cos godnego uwagi? Dzieki.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 00:56   #62
MagdaM46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 95
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Ja korzystam z kursów ESKK i jedne są lepsze, inne gorsze. Przede wszystkim to w większości sama teoria. Trzeba mieć sporo motywacji, czasu i samozaparcia, żeby się z tego uczyć. Ciekawy był kurs sekretarki, projektowania stron www w części tylko, bo w pewnym momencie był opisywany jakiś mało znany język, a przynajmniej ja o nim nigdy wcześniej nie słyszałam. Ciekawy jest tez kurs grafiki komputerowej, choć minusem jest to, że nie dodają do niego płyty z programami, tylko musisz sama skądś ściągnąć. Plusem jest to, że na tym kursie uczysz się obsługi 2 najbardziej znanych programów, jeden do grafiki wektorowej, drugi do rastrowej. Minus - są na rynku darmowe odpowiedniki tych programów, do których nie ma kursów, a takie by się przydały. Kurs psychologiczny tej firmy, to dla mnie kompletny niewypał. Pomimo, ze interesuję się psychologią, ponad połowę rzeczy nie mogłam w tym kursie zrozumieć. A także kurs fotografii - to same nudy! Nie wiem, jak wy, ale ja lubię się uczyć przez robienie czegoś, a nie tylko uczenie się teorii.
MagdaM46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:26   #63
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

chcę się zapisavc na szkolenie z PARP-u... wyskakuje mi taki formularz... Rozumiem, że dane osobowe są potzrebne aby potem wydrukoważ certyfikat/zaświadczenia..

ale te pytania poniżej?? wy zmyślałyście? bo pytania są dośc konkretne, a ja nie zamierzam zakładać firmy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (39,0 KB, 115 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 18:54   #64
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez zakzak Pokaż wiadomość
Wrocławskie Centrum Nauki i Biznesu "Żak" posiada w swojej ofercie między innymi kierunek o specjalizacji "Technik usług kosmetycznych". Szkoła trwa 2 lata, zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Najważniejsze, że nauka jest zupełnie ZA DARMO!!!
Warunkiem przyjęcia jest świadectwo ukończenia szkoły średniej.
Ostatnie miejsca wolne!

Wrocław, ul. Rynek-Ratusz 10, tel71) 7889687
Szkoda że to nie moje miasto
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 18:56   #65
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

zakzak, reklama na wizażu jest płatna
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 19:00   #66
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
zakzak, reklama na wizażu jest płatna
x2.

Nie ma co załować, bo takie policealne mają też różne kierunki i siedziby w różnych miastach, także bez szału.
A kurs, szkolenie ma się nijak do proponowanej w powyższym poście nauki 2-letniej
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 11:36   #67
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Kupiłam cały kurs Kadry i płace z ESKK. Przerobiłam kilka lekcji, zadania odsyłałam do opiekuna, który tłumaczył ewentualne błędy i na tym koniec. Dużo wiedzy - polecam, ale chyba to nie dla mnie, nudne...Trzeba mieć sporą motywację.
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 14:34   #68
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

A ma ktoś doświadczenie z kursami Instytutu Logistyki i Magazynowania (http://www.e-bit.edu.pl/)?
Skończyłam FiR i z różnych względów na razie nie mogę iść na kolejne studia. Logistyka bardzo mnie interesuje i chyba chciałabym związać z nią swoją przyszłość

Zastanawiałam się też nad kursem ESKK (specjalista ds. logistyki), ale jest parę minusów - w zeszytach jest sama teoria. Chyba kursy z Instytutu są bardziej nowoczesne Żeby mieć jakieś pojęcie o logistyce musiałabym zrobić "Zarządzanie magazynami", "transportem", "łańcuchem dostaw", "zapasami" Dużo tego. Dużo i drogo... Może na początek chociaż jedno szkolenie?
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 18:38   #69
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Dziewczyny mam pytanie, czy te kursy z ESKK to tylko segregatory z przychodzącymi co miesiąc wkładami czy coś jeszcze? Jak wyglądają kontakty z "opiekunami"? Mailowo, telefonicznie, listownie? Czy po zakończeniu kursu wysyłają jakiś certyfikat?
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 21:29   #70
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Robię sobie własnie szkolenie z PARP-u. Czy robiłyście sobie jakieś notatki, czy przeczytanie wystarczy aby zdać test/egzamin? jak to wygląda?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 10:26   #71
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Robię sobie własnie szkolenie z PARP-u. Czy robiłyście sobie jakieś notatki, czy przeczytanie wystarczy aby zdać test/egzamin? jak to wygląda?
które robisz?
Ja też właśnie jestem w trakcie, do testu jeszcze nie mogłam podejść, więc tu nie pomogę. Ale być może nie wiesz o teście, który rzeba zaliczyć w trakcie kursu. Ja np nie wiedziałam, po zdaje się 4 tygodniach dostałam maila ze nie zaliczyłam testu absolwenta, czy czegoś podobnego. No to zapytałam o co chodzi i okazało się, że w trakcie pierwszego szkolenia jakie u nich robisz musisz zaliczyć taki test, w moim przypadku po 4 module. Poprosiłam o więcej czasu i się zgodzili, mam jeszcze 2 tygodnie na to.

A co do notatek, to jak uważasz. Ja wszystko sobie notuję, bo materiału jest naprawdę ogrom, nie spodziewałam się. To dobrze, ale przepisywanie jest bardzo czasochłonne i ogólnie bardzo dużo czasu na ten kurs poświęcam.
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 10:30   #72
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Robię sobie własnie szkolenie z PARP-u. Czy robiłyście sobie jakieś notatki, czy przeczytanie wystarczy aby zdać test/egzamin? jak to wygląda?
To zależy jaki kurs. Ja robiłam "Profesjonalny sekretariat", więc materiał nie było bardzo trudny, wystarczyło przeczytać, żeby zapamiętać. Ale są też kursy dużo trudniejsze
Notatek nie robiłam, kopiowałam slajdy - oczywiście na własny użytek.


Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
które robisz?
Ja też właśnie jestem w trakcie, do testu jeszcze nie mogłam podejść, więc tu nie pomogę. Ale być może nie wiesz o teście, który rzeba zaliczyć w trakcie kursu. Ja np nie wiedziałam, po zdaje się 4 tygodniach dostałam maila ze nie zaliczyłam testu absolwenta, czy czegoś podobnego. No to zapytałam o co chodzi i okazało się, że w trakcie pierwszego szkolenia jakie u nich robisz musisz zaliczyć taki test, w moim przypadku po 4 module. Poprosiłam o więcej czasu i się zgodzili, mam jeszcze 2 tygodnie na to.

A co do notatek, to jak uważasz. Ja wszystko sobie notuję, bo materiału jest naprawdę ogrom, nie spodziewałam się. To dobrze, ale przepisywanie jest bardzo czasochłonne i ogólnie bardzo dużo czasu na ten kurs poświęcam.
U mnie nie było nic takiego.
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 10:53   #73
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość

U mnie nie było nic takiego.

Może to wynika z tematyki kursu. Ja robię CIT.

Ja przepisuję, ponieważ w ten sposób też się uczę. Poza tym na tych slajdach jest dużo odnośników oraz elementów widocznych dopiero po najechaniu kursorem. Wg mnie kopiowanie się tu nie sprawdza, bo nie są to suche pdf-y, ale oczywiście każdy robi tak, jak mu wygodnie
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 19:33   #74
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

No ja właśnie robię profesjonalny sekretariat

w sumei nie wiem, co mogłabym potem zrobić, bo interesuje mnie raczej praca w administracji- bo takie studia skończyłam
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 23:24   #75
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

I co, zakupiła któraś z Was etutora? Ja od jutra planuję stanąć po drugiej stronie barykady i przez następne miesiące usilnie wkuwać angielskie słówka, żeby wreszcie móc zrobić coś dobrego dla siebie.. obawiam się, że zbyt wiele rzeczy, których się podejmuję (niezwiązanych z rozwojem osobistym jako takim) trochę mnie pozostawiają w tyle
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 23:43   #76
robertj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 32
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja mam coś dla studentów - programy Erasmus i DAAD (dla znających niemiecki). Moim zdaniem studiować i nie wyjechać na Erasmusa to wielka strata, bo to doskonała szansa na poznanie języka, na załapanie praktyk w wielkich firmach, które u nas mają jedynie filie, no i jest to ciekawy wpis w CV, zwłaszcza gdy wyjeżdżamy, by studiować na znanej uczelni.
W 100% muszę się z tobą zgodzić. Wyjazd na Erasmusa do naprawdę świetna okazja. Ja wyjeżdżam w przyszłym semestrze do Belgii i mam nadzieję, że uda się tam znaleźć jakąś ciekawą pracę, bo w Polsce raczej nie jest to łatwe.
robertj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 08:24   #77
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Mam problem.
Robię ten kurs z PARP-u- profesjonalny sekretariat. Zrbiłam lekcję instruktażową, mam zaliczoną, ale nie mogę przejść do następnej. Próbowałam się wylogować i zalogować. Nic to nie dało. dlaczego? można zrobić tylko 1 lekcję w 1 dzień?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 08:27   #78
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mam problem.
Robię ten kurs z PARP-u- profesjonalny sekretariat. Zrbiłam lekcję instruktażową, mam zaliczoną, ale nie mogę przejść do następnej. Próbowałam się wylogować i zalogować. Nic to nie dało. dlaczego? można zrobić tylko 1 lekcję w 1 dzień?
Hmm dziwne. Na pewno nie ma ograniczenia w lekcjach, bo ja i 3 dziennie potrafilam zrobic. Takze to nie to.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 10:49   #79
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mam problem.
Robię ten kurs z PARP-u- profesjonalny sekretariat. Zrbiłam lekcję instruktażową, mam zaliczoną, ale nie mogę przejść do następnej. Próbowałam się wylogować i zalogować. Nic to nie dało. dlaczego? można zrobić tylko 1 lekcję w 1 dzień?
Czyli teraz chcesz zrobić "pretest do modułu 1" i się nie da
Nie można zrobić lekcji bez wypełnienia na początek testu. Jeżeli dalej nie będzie działać, to napisz do nich, z tego co wiem szybko odpisują.
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 12:30   #80
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy te kursy z ESKK to tylko segregatory z przychodzącymi co miesiąc wkładami czy coś jeszcze? Jak wyglądają kontakty z "opiekunami"? Mailowo, telefonicznie, listownie? Czy po zakończeniu kursu wysyłają jakiś certyfikat?
Ja miałam jeden segregator, do którego kolejne lekcje, zazwyczaj dwie przychodziły mi raz w miesiącu. Wiem, że można sobie zażyczyć częściej, bądź wykupić cały kurs i odrazu dostać wszystkie materiały. Opiekun do dyspozycji był o ile db pamiętam do roku od ukończenia kursu. Ja wysyłałam do niego zadania pocztą. Z tego co pamiętam można było kontaktować się też przez maila. Po zakończeniu kursu, bez egzaminu wysyłają zaświadczenie o ukończeniu kursu. Certyfikat otrzymasz jeśli zapiszesz się na egzamin - chyba pisemny w realu
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 13:20   #81
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cześć,

Dziewczyny, zainspirowałyście mnie do działania. Konto na PARPie miałam już od roku, ale ciągły brak czasu nie pozwalał na realizowanie szkoleń. Teraz gdy poszukuję pracy, postanowiłam wolny czas jakoś sensownie wykorzystać i ... zapisałam się na jedno ze szkoleń.

Moduł 1 mam już zaliczony. Zauważyłam że szkolenia są bardzo fajne, dużo można się nauczyć ... z zaliczonego modułu nie zrobiłam sobie żadnych notatek czego żałuję. Na pewno przy kolejnych modułach ten błąd naprawię. Ale mam pytanie odnośnie już zaliczonego modułu ... czy mogę wszystkie zagadnienia przejrzeć jeszcze raz - nie anuluję w ten sposób zaliczenia modułu, nie wpłynie to negatywnie na ogólne zaliczenie (w tych okienkach z ilością podejść do zaliczenia zmieni się cyfra z 1 na 2 ... czy to ma jakieś znaczenie) ? Zależy mi na tych notatkach z modułu 1 i jestem w kropce ... może ktoś miał podobną sytuację, może pomoże?
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 14:17   #82
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez delicja_paryska Pokaż wiadomość
Cześć,

Dziewczyny, zainspirowałyście mnie do działania. Konto na PARPie miałam już od roku, ale ciągły brak czasu nie pozwalał na realizowanie szkoleń. Teraz gdy poszukuję pracy, postanowiłam wolny czas jakoś sensownie wykorzystać i ... zapisałam się na jedno ze szkoleń.

Moduł 1 mam już zaliczony. Zauważyłam że szkolenia są bardzo fajne, dużo można się nauczyć ... z zaliczonego modułu nie zrobiłam sobie żadnych notatek czego żałuję. Na pewno przy kolejnych modułach ten błąd naprawię. Ale mam pytanie odnośnie już zaliczonego modułu ... czy mogę wszystkie zagadnienia przejrzeć jeszcze raz - nie anuluję w ten sposób zaliczenia modułu, nie wpłynie to negatywnie na ogólne zaliczenie (w tych okienkach z ilością podejść do zaliczenia zmieni się cyfra z 1 na 2 ... czy to ma jakieś znaczenie) ? Zależy mi na tych notatkach z modułu 1 i jestem w kropce ... może ktoś miał podobną sytuację, może pomoże?
możesz sobie wrócić do tego, no w statystykach zmieni się cyfra ale co z tego? Przecież na certyfikacie jest napisane tylko tyle że szkolenie ukonczone...
niczego nie anukujesz. przeszłaś teścik i to jest w systemie.
Jaki kurs robisz?
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 14:28   #83
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

dziękuję za odpowiedź : )
to moje pierwsze szkolenie przez PARP i dlatego jak dziecko we mgle ...

Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
Jaki kurs robisz?
wybrałam Prawo Zamówień Publicznych
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 16:56   #84
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

ja też teraz robie pierwszy, tylko jestem na 3 module. Ciekawa jestem tylko , jak rekruterzy będą patrzyli na e-learningi, czy nie będą ich traktowali po macoszemu. Te kursy akurat są bardzo dobre, ale ogólna opinia na temat takich szkoleń jest nienajlepsza...
a tak przy okazji - Twój podpis jest świetny. I 100% prawdy!
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:33   #85
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
ja też teraz robie pierwszy, tylko jestem na 3 module. Ciekawa jestem tylko , jak rekruterzy będą patrzyli na e-learningi, czy nie będą ich traktowali po macoszemu. Te kursy akurat są bardzo dobre, ale ogólna opinia na temat takich szkoleń jest nienajlepsza...
Nie trafisz ... dla jednych to będzie atut, dla innych wręcz odwrotnie ważne że człowiek coś dla siebie zrobi, czegoś się nauczy, nie stoi w miejscu

Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
a tak przy okazji - Twój podpis jest świetny. I 100% prawdy!
he he ... ma mnie motywować do działania kiedy dwa lata temu szukałam pracy to pomogło, tym razem na pewno też się uda!
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:37   #86
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
ja też teraz robie pierwszy, tylko jestem na 3 module. Ciekawa jestem tylko , jak rekruterzy będą patrzyli na e-learningi, czy nie będą ich traktowali po macoszemu. Te kursy akurat są bardzo dobre, ale ogólna opinia na temat takich szkoleń jest nienajlepsza...
a tak przy okazji - Twój podpis jest świetny. I 100% prawdy!
Ja myślę, że jak człowiek coś umie to zawsze się obroni. Najwięcej oczywiście stracą Ci, co krytykują, a sami siedzą z ręką w nocniku. Ja bym po studiach wolała skończyć coś praktycznego, co mi pozwoli na zbliżenie się do zawodu, jaki chcę wykonywać, ale język zamierzam szlifować właśnie w ten sposób.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:52   #87
BizuteRaj
Raczkowanie
 
Avatar BizuteRaj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

nooo, niektórzy pracodawcy krzywo patrzą jak robisz za dużo kursów, bo boją się, że się czaisz na inną pracę i po o podnosisz kwalifikacje- ABSURD
BizuteRaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 19:31   #88
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Cytat:
Napisane przez delicja_paryska Pokaż wiadomość
Nie trafisz ... dla jednych to będzie atut, dla innych wręcz odwrotnie ważne że człowiek coś dla siebie zrobi, czegoś się nauczy, nie stoi w miejscu


he he ... ma mnie motywować do działania kiedy dwa lata temu szukałam pracy to pomogło, tym razem na pewno też się uda!
Powodzenia wobec tego

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jak człowiek coś umie to zawsze się obroni. Najwięcej oczywiście stracą Ci, co krytykują, a sami siedzą z ręką w nocniku.
to jest prawda.

Można równie dobrze skończyć tradycyjny kurs i nic po nim nie wiedzieć jeżeli się go olewa. Nie ma reguły.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez BizuteRaj Pokaż wiadomość
nooo, niektórzy pracodawcy krzywo patrzą jak robisz za dużo kursów, bo boją się, że się czaisz na inną pracę i po o podnosisz kwalifikacje- ABSURD
ale to chodzi o obecnych pracodawców chyba?

A że absurd to wiem. No ale ja wolą takich co jak dostaną robotę to osiądą na laurach to ja im życzę powodzenia w prowadzeniu firmy... z takimi pracownikami...
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:45   #89
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

Dziś sobie zrobiłam zdjęcie adresu mailowego opiekuna naszych Erasmusów

Jutro wolne, więc płacę za eTutor. Muszę to zacząć, bo się będę zbierać jeszcze długo..
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 22:06   #90
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: podnosimy kwalifikacje - informacje o kursach, szkoleniach i inne

A ja polecam NetAkademię - KLIK - są tam kursy z wielu różnych dziedzin, nawet kilka darmowych
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-30 20:46:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.