Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-09, 14:43   #4861
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Niv Tak czy inaczej gratulacje i juz teraz powodzenia

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2012-10-09 o 14:46
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 14:48   #4862
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

no właśnie niv_ pytania w tym teście są koszmarne zwłaszcza te z dziedziny inteligencji
__________________
You shoot me down but I won’t fall
I am titanium

Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 14:56   #4863
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam wam poradzić, sama jestem zaskoczona, że nawet mam te rozmowy tylko że ciągle nikt nie chce mnie zatrudnić
wydaje mi się że cv mam ok, tylko dlaczego żaden pracowdawca mnie nie chce????do cholery???
jestem z małopolskiego

wypełniała któraś test kompetencji manbase? robiłam go kiedyś ale źle wyszedł usunęłam konto i muszę zrobić jeszcze raz, tam było o inteligencji, liczeniu szacowaniu, osobowiości wogóle masakra pytania i zadania były koszmarne!!!!!!
nie mam pojęcia co to jest

poprawiłam CV.
został jeszcze do ogarnięcia LM.

a potem angielski i niemiecki, sasasa
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 15:05   #4864
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
no właśnie niv_ pytania w tym teście są koszmarne zwłaszcza te z dziedziny inteligencji
Zgadzam się. Dla mnie tez były trudne. Szczególnie te matematyczne
__________________

if you were happy with the wrong one
just think how happy you will be when

the right one comes


od 01.02. olejuje włosy
13.10 - pokrzywa
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 15:18   #4865
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Dziewczyny, pracowała moze któraś z Was jako bankier transakcyjny??
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 15:43   #4866
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
Powiedzcie dziewczyny, mam takie pytanie, jak to u Was jest gdy szukacie pracy? Macie mieszkania, wynajmujecie, mieszkacie u rodziców, kto Was wspiera finansowo w tym czasie? TŻ? Rodzice? Oszczędności?
Na szczęście mam rentę. W nieszczęściu, bo mój tata nie żyje. Trochę też pomaga mi starsza siostra. Za 1000 zł przy minimalnym zaciskaniu pasa daję radę się sama utrzymać, nawet w Warszawie.


Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
A jak Wy się uczycie języków znaczy się umiecie cos ze szkoły, z kursów czy np. tylko same się uczcie?
Na razie odświeżam język, który miałam kiedyś w szkole, więc trochę wiedzy mi z niego zostało. Ale ja czuję, że mam głowę do języków, więc myślę, że nauczenie się jakiegoś prostego od podstaw nie byłoby dla mnie problemem, tylko kwestia systematyczności.



Nie wiem czy dobrze zrobiłam. Rano zadzwonił do mnie facet w sprawie stażu w firmie, która zajmuje się dystrybucją niemieckiego sprzętu medycznego w Polsce. Dział prawny ofc, miałabym tam głównie pisać umowy i wyszukiwać orzecznictwo. No i umówiłam się z nim na jutro (w cholerę daleko, na Ursynowie aż). Potem w trakcie zajęć miałam dwa nieznajome telefony i jestem pewna, że to też coś z pracą, ale nie mogłam odebrać, a potem już głupio mi było oddzwaniać po dwóch godzinach. No i nie wiem, bo jakby to była jakaś praca w kancelarii to byłoby mi żal okazji. Pójdę jutro na tą rozmowę tylko najpierw się dokształcę w dziedzinie hipertermii, bo nie mam pojęcia co to znaczy (źródłosłów coś tam mi mówi, ale niewiele) Mam nadzieję, że to będzie fajne i ciekawe.

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2012-10-09 o 15:47
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 15:50   #4867
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
wypełniała któraś test kompetencji manbase? robiłam go kiedyś ale źle wyszedł usunęłam konto i muszę zrobić jeszcze raz, tam było o inteligencji, liczeniu szacowaniu, osobowiości wogóle masakra pytania i zadania były koszmarne!!!!!!
ja robiłam, w pracy
najlepsze, że mi się zawiesiło konto na jednym z zadań i mam 0 pkt w kompetencjach logicznych. genaralnie 4 razy tam przeszłam do 2 etapu i na tym koniec
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 15:53   #4868
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

zrobiłam ten test z manbase jeszcze raz i duzo lepiej mi poszedł niz za I razem, ogólnie moja pozycja wśród innych którzy go zrobili to trzecia z kolei a jest tych pozycji 10 ale te zadania matematyczne to wszystko strzelałam nawet nie liczyłam

jest ogłoszenie na pracownik abiurowego wynagrodzenie 2000 wymagania ok, nie jakieś z kosmosu, angielski komunikatywny - jak obstawiacie ile dostaną zgłoszeń przez tydzień? praca w duuuużym mieście
__________________
You shoot me down but I won’t fall
I am titanium


Edytowane przez Kukunia23
Czas edycji: 2012-10-09 o 16:00
Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 16:03   #4869
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
jak to nie? ja jak byłam na rozmowie na recepcjonistkę, to obowiązkiem było też sprzątanie pokoi dla gości

Jak ja byłam na dniu próbnym na stanowisku recepcjonistki, to miałam być recepcjonistką, sprzątaczką, w razie potzreby kelnerką i kucharką. Do tego w czasie nocek nie byłoby siedzenia- miałabym myć podłogi, odkurzać i prasować wyprane firany I to za zawrotną sumę 900 zł. Oczywiście zrezygnowałam! I jeszcze ten mój potencjalny pracodawca stwierdził, ze jestem wybredna, bo pracy nie wzięłam.

Jeleni to niech szuka w lesie, a nie pośród ludzi

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
Luka spora, opieka może być dobrym pomysłem. Myślicie, że wytłumaczenie , że w tym czasie zajmowało się domem jest w porządku?

Lepiej już zmyśl o tej babci- nikt nie będzie się zagłębiał w szczegóły jej 'choroby'. Jak powiesz, że się domem zajmowałaś, to wyjdzie na to, że ci się nie chciało pracy szukać

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Mieszkam z rodzicami (+oszczędności+dorabianie )

Mam tak samo

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Ja kiedys zaczelam ten test wypelniac, ale pytania mnie przerazily, chyba zly dzien mialam hehehe

A gdzie ten test znaleźć?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 16:14   #4870
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Moje nowe CV, nad którym spędziłam mnóstwo czasu już zostało odrzucone przez potencjalnego pacodawcę na infopraca (wymagane warunki też spełniałam). Załamka, pierwsza wersja nowego CV i od razu z marszu (wczoraj wysłanie, wczoraj odrzucone) - dziękujemy.
Zmień miejsce szukania ofert. Ja z info praca też nic nie dostałam i nawet w 2ch rekruracjach nie zaznaczyli czy odrzucili CV czy nie.
Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
a jutro znów idę walczyć, chyba po raz 20... ile można??????
Przepraszam, ale czemu marudzisz? Twoje CV zostało zauważone i zaciekawiła ich Twoja osoba. Nic tylko się cieszyć, chodzić i uczyć na błędach.
Cytat:
Napisane przez Panna_Anna87 Pokaż wiadomość
Zadzwonili do mnie z Urzędu Skarbowego, że jutro mam przyjść na test w sprawie pracy na stanowisko referenta ds obsługi kancelaryjno-biurowej. Czy ktoś wie czego można się spodziewać na takim teście? Nie mam pojęcia z czego mam się przygotować a strasznie mi zależy na tej pracy.
Idz, bez nerwów. Myśl w ten sposób - idziesz się sprawdzić. Zobaczysz co będzie na takim teście, czego możesz się spodziewać następnym razem i co ewentualnie poprawić
Ja z takim nastawieniem chodzę, bo inaczej chyba bym zgłupiała. Uczę się na błędach a to zawsze coś

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
Powiedzcie dziewczyny, mam takie pytanie, jak to u Was jest gdy szukacie pracy? Macie mieszkania, wynajmujecie, mieszkacie u rodziców, kto Was wspiera finansowo w tym czasie? TŻ? Rodzice? Oszczędności?
Wynajmuje mieszkanie z mężem, w międzyczasie pracuje i studiuje. Częściowo opieramy się na oszczędnościach (brakuje nam - wypłacamy, a jak mamy - oddajemy). Szukam pracy wieczorami lub w weekendy

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze zrobiłam. Rano zadzwonił do mnie facet w sprawie stażu w firmie, która zajmuje się dystrybucją niemieckiego sprzętu medycznego w Polsce. Dział prawny ofc, miałabym tam głównie pisać umowy i wyszukiwać orzecznictwo. No i umówiłam się z nim na jutro (w cholerę daleko, na Ursynowie aż). Potem w trakcie zajęć miałam dwa nieznajome telefony i jestem pewna, że to też coś z pracą, ale nie mogłam odebrać, a potem już głupio mi było oddzwaniać po dwóch godzinach. No i nie wiem, bo jakby to była jakaś praca w kancelarii to byłoby mi żal okazji. Pójdę jutro na tą rozmowę tylko najpierw się dokształcę w dziedzinie hipertermii, bo nie mam pojęcia co to znaczy (źródłosłów coś tam mi mówi, ale niewiele) Mam nadzieję, że to będzie fajne i ciekawe.
Czemu nie oddzwoniłaś? Powinnaś to zrobić od razu i wyjaśnić, że miałaś zajęcia na uczelni. Rekruter też człowiek.

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
ja robiłam, w pracy
najlepsze, że mi się zawiesiło konto na jednym z zadań i mam 0 pkt w kompetencjach logicznych. genaralnie 4 razy tam przeszłam do 2 etapu i na tym koniec
Opłaca się to robić? Ja zaczęłam i nie dokończyłam. Ciekawi mnie czy ktoś w ogóle bierze z tamtego portalu pracowników.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 16:21   #4871
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pracowała moze któraś z Was jako bankier transakcyjny??
Oferta Work Service czy innego pośredniaka? To zakamuflowany Alior bank wpisz w googlach "bankier transakcyjny alior" i poczytaj
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 16:33   #4872
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Czemu nie oddzwoniłaś? Powinnaś to zrobić od razu i wyjaśnić, że miałaś zajęcia na uczelni. Rekruter też człowiek.
Właśnie teraz żałuję i robię się mądrzejsza na przyszłość. Następnym razem, o ile się trafi, nie będę się chrzanić i oddzwonię.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 17:34   #4873
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cześć Dziewczyny!

Mam pytanie do tych z Was, które ukończyły kurs Eurokobiety. Zostały mi niecałe 2 moduły dodatkowe, a wydaje mi się, ze zbliża się mój deadline na ukończenie kursu. Oczywiście zepne się i przerobie je do końca, ale chciałabym przerobić wszystkie moduły. Orientujecie się, czy mogą przedłużyć czas przerobienia tego kursu np. o miesiąc? I wiecie w ogóle jak sprawdzić, kiedy kończy się ten kurs (chodzi mi o konkretną datę, w ustawieniach mojego konta nie ma żadnej informacji)? Zaraz z resztą napiszę do nich maile, ale pomyślałam, że może od Was szybciej uzyskam odpowiedź.
Z góry dzięki. Pozdrawiam
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 18:18   #4874
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Trafiłam na dwa ogłoszenia "sprzedawca w Cropp" i "sprzedawca w House". Jedno i drugie to LPP, treść ogłoszeń jest identyczna.

I nie wiem czy wysyłać tu i tu, czy może tylko na jedno?
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 18:25   #4875
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Trafiłam na dwa ogłoszenia "sprzedawca w Cropp" i "sprzedawca w House". Jedno i drugie to LPP, treść ogłoszeń jest identyczna.

I nie wiem czy wysyłać tu i tu, czy może tylko na jedno?
Ja też tam chciałam wysłać aplikację, bo można też pracować w same weekendy, ale w moim mieście preferują licealistów (sic!), za stara jestem
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 19:24   #4876
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Trafiłam na dwa ogłoszenia "sprzedawca w Cropp" i "sprzedawca w House". Jedno i drugie to LPP, treść ogłoszeń jest identyczna.

I nie wiem czy wysyłać tu i tu, czy może tylko na jedno?

Pracowałam dla LPP czyli w jednym z wyżej wymienionych sklepów - LPP to jakby koncern, który zrzesza Cropp, House, Reserved i Mohito.
Jeśli chodzi o ogłoszenia to sklepy (ich kierownicy) zgłaszają je kompletnie niezależnie. Chyba że, oba są np. w tym samym CH to może się zdarzyć, że dla obu sklepów przydzielony jest jeden kierownik.
Ale to rzadkie sytuacje
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 21:21   #4877
Bonjour_tristesse
Raczkowanie
 
Avatar Bonjour_tristesse
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 444
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez LoieFuller Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Mam pytanie do tych z Was, które ukończyły kurs Eurokobiety. Zostały mi niecałe 2 moduły dodatkowe, a wydaje mi się, ze zbliża się mój deadline na ukończenie kursu. Oczywiście zepne się i przerobie je do końca, ale chciałabym przerobić wszystkie moduły. Orientujecie się, czy mogą przedłużyć czas przerobienia tego kursu np. o miesiąc? I wiecie w ogóle jak sprawdzić, kiedy kończy się ten kurs (chodzi mi o konkretną datę, w ustawieniach mojego konta nie ma żadnej informacji)? Zaraz z resztą napiszę do nich maile, ale pomyślałam, że może od Was szybciej uzyskam odpowiedź.
Z góry dzięki. Pozdrawiam
Jestem w podobnej sytuacji. Wydaje mi się, że mam czas do 17.10 ale nie wiem gdzie to sprawdzic

Podzielisz się wiedzą kiedy otrzymasz odpowiedź? Potrzebuję dodatkowego czasu, bo teraz przygotowuję się do testu do wymarzonej i nieźle płatnej, ale niestety tylko dorywczej pracy.
__________________
“the problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence”


Mój blog minimalistyczno - modowy
Bonjour_tristesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 21:48   #4878
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Dziewczyny, co byście zrobiły na moim miejscu:

stanowisko: rejestratorka
rodzaj umowy: umowa o pracę
zarobki: 1250 netto
dojazd: bardzo dobry

dodam, że praca baaaardzo poniżej moich ambicji, ale lepsze 1300 niż zasiłek; mam mgr, kolejne studia na finish'u, paca zupełnie nie związana z profilem zawodowym

jestem w kropce ... to znacznie mniej niż dotychczas zarabiałam, ale widzę co się dzieje na rynku pracy, a boję się że będzie jeszcze gorzej
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 21:52   #4879
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez delicja_paryska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co byście zrobiły na moim miejscu:

stanowisko: rejestratorka
rodzaj umowy: umowa o pracę
zarobki: 1250 netto
dojazd: bardzo dobry

dodam, że praca baaaardzo poniżej moich ambicji, ale lepsze 1300 niż zasiłek; mam mgr, kolejne studia na finish'u, paca zupełnie nie związana z profilem zawodowym

jestem w kropce ... to znacznie mniej niż dotychczas zarabiałam, ale widzę co się dzieje na rynku pracy, a boję się że będzie jeszcze gorzej
Ja bym wzięła, łatwiej jest szukać innej pracy jak się jakaś ma. Zawsze jest już coś, a tak sama widzisz co się dzieje na rynku pracy
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 21:56   #4880
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła, łatwiej jest szukać innej pracy jak się jakaś ma. Zawsze jest już coś, a tak sama widzisz co się dzieje na rynku pracy
Też bym brała, nie ma co..




a ja takie grosze zarabiam, że naprawde odechciewa mi się chodzić do pracy, jestem zdemotywowana
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 22:09   #4881
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość

a ja takie grosze zarabiam, że naprawde odechciewa mi się chodzić do pracy, jestem zdemotywowana

jaką pracę masz teraz- o ile można zapytać
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 22:10   #4882
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

jutro kolejna rozmowa.... zobaczymy jak wyjdzie tym razem
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 22:15   #4883
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
jutro kolejna rozmowa.... zobaczymy jak wyjdzie tym razem
Ja też jutro idę walczyć Trzymajcie kciuki!
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 22:20   #4884
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
jaką pracę masz teraz- o ile można zapytać
można.. pomoc w drukarnii, nawet najniższej krajowej nie zarobię, bo to umowa zlecenie :/
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 08:02   #4885
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość

A gdzie ten test znaleźć?
A zebym to ja wiedziala, mialam wypelnic ten test przy wysylaniu CV na jakies ogloszenie dawno temu. Pozniej juz sie tym nie interesowalam, ale az wpisze w google co mi wyszuka. Takze niestety nie pomoge

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Dziewczyny widze, ze Was zapraszaja na rozmowy. Moze wkleje tu moje CV i powiecie co moze byc nie tak, okej?
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 08:07   #4886
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Znowu nie spałam pół nocy, masakra - poszłam spać o 11 zasnęłam koło 3 i wstałam teraz, wściekła jak osa. Nie służy mi to bezrobocie
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 08:15   #4887
Bonjour_tristesse
Raczkowanie
 
Avatar Bonjour_tristesse
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 444
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Dziewczyny, która z Was szukała pracy w sklepie turystycznym? Przez przypadek znalazłam fajną ofertę
__________________
“the problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence”


Mój blog minimalistyczno - modowy
Bonjour_tristesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 08:23   #4888
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Bonjour_tristesse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która z Was szukała pracy w sklepie turystycznym? Przez przypadek znalazłam fajną ofertę
Jakie woj. ? Jak śląsk to mi poślij, uwielbiam turystykę
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 08:33   #4889
Bonjour_tristesse
Raczkowanie
 
Avatar Bonjour_tristesse
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 444
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Wysłałam Ci PM
Katowice, Gliwice i Warszawa. Ogólnie mają więcej sklepów więc pewnie z czasem będą szukać kogoś do innych miast. Ja nie znam się za bardzo na sprzęcie turystycznym
__________________
“the problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence”


Mój blog minimalistyczno - modowy
Bonjour_tristesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 08:38   #4890
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wpieramy i nigdy nie poddamy! cz.2

Ja już stracę nadzieję Dzień w dzień tyle CV, chodzenia po szpitalach itd i nic Zwariować można
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.