Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 14:44   #4921
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

ja stawiam na Pandorę głównie dlatego że mogę kupić w yesie lub elizie i zobaczyć koraliki na żywo, przymierzyć no i nie wszystkie koraliki pandorki mają napis pandora (te w kształcie kuleczek nie mają napisu) więc chyba niekoniecznie o szpanowanie chodzi
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 14:57   #4922
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez monaa01 Pokaż wiadomość
ja stawiam na Pandorę głównie dlatego że mogę kupić w yesie lub elizie i zobaczyć koraliki na żywo, przymierzyć no i nie wszystkie koraliki pandorki mają napis pandora (te w kształcie kuleczek nie mają napisu) więc chyba niekoniecznie o szpanowanie chodzi
No tak, nie wszystkie Chodziło mi o Murano, tylko zapomniałam dopisać
paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 16:24   #4923
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
dziewczyny, chciałabym zainwestować w moją pierwszą bransoletkę, tylko nie wiem co mam wybrać czy Pandorę, czy Trollbeads ? Co radzicie?
Wiem, że cenowo się różnią, ale nie chodzi mi o cene, tylko jakość.
(...)
Jakość obydwóch marek jest wysoka i w zasadzie podobna
Posiadam zarówno bransoletki z Trollbeads jak i Pandorę.
W przypadku Pandory warto wziąć pod uwagą to że bransoletka z czasem rozciąga się pod wpływem ciężaru koralików. Tak wiec jeżeli się zdecydujesz właśnie na Pandorę nie daj sobie wcisnąć zbyt luźnej.
Osobiście stawiam na Trollbeads (choć to Pandora była moją pierwszą biżuterią modułową). Trolle mają cudowne Murano i przepiękne srebro. Niektórym przeszkadza ich "bajkowatość" ale po dokładnym zapoznaniu z ofertą szybko można się przekonać ze obok obfitujących w detale koralików znajdują się również wzory bardzo nowoczesne a wręcz minimalistyczne.
Bardzo ważnym argumentem jest dla mnie też to, ze Trolle nie "biją po oczach" swoją marką, nie są wszechobecne i nie są tak bezczelnie podrabiane jak Pandora.

A oto mój nowy nabytek. Dmuchawiec, trzeci od prawej nie licząc stopera
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 16:32   #4924
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

oj dziewczyny... ja jak na razie to stawiam na lilou. bo mam juz jedna z dwoma zawieszkami i jestem b zadowolona z niej- dla mnie jest swietna na codzien i planuje dokupic jeszcze koniczynke-listek albo pieska jesli sie juz pojawi na stanie i mnie zachwyci

a w wolnej chwili to marze o pandorze ^^ ale obiecalam sobie zaszalec dopiero wtedy gdy dostane sie ładnie na studia

ale nalog i brak silnej woli pcha mnie jednak w kierunku naszyjnika pandory... myslalam o rzemyku z jednym murano i srebnym koraliku na 19 urodziny ;p
ale nie wiem czy wolno mi o tym pisac jesli to watek o bransoletkach xD

a Wy? nie myslalyscie nigdy o naszyjniku?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:20   #4925
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

eeee tam nie wolno....
naszyjnik to tak jak bransoletka tylko trochę dłuższy
Ja pisałam o swoim naszyjniku z Trollbeads dziewczyny o swoich charmsowych naszyjnikach z YES i Apart wiec myślę ze chyba można

Jakiś rok temu też myślałam o Lilou ale zniechęciły mnie sznureczki które ponoć szybko się niszczą. Nie mówię definitywnie "nie" ale póki co czekam na ich punkt w Krakowie. Zobaczę jak wyglądają na żywo, a jeżeli się skuszę to i ewentualna wymiana sznureczka nie będzie problemem
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:29   #4926
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
eeee tam nie wolno....
naszyjnik to tak jak bransoletka tylko trochę dłuższy
Ja pisałam o swoim naszyjniku z Trollbeads dziewczyny o swoich charmsowych naszyjnikach z YES i Apart wiec myślę ze chyba można

Jakiś rok temu też myślałam o Lilou ale zniechęciły mnie sznureczki które ponoć szybko się niszczą. Nie mówię definitywnie "nie" ale póki co czekam na ich punkt w Krakowie. Zobaczę jak wyglądają na żywo, a jeżeli się skuszę to i ewentualna wymiana sznureczka nie będzie problemem
mi sie wydaje ze w lilou czasami sie zdarzaja "kiepskie egzemplarze" ja jak na razie mialam jeden sznureczek blekitny przez 8,5 miesiaca, mylam go mydlem jak sie pobrudzil i byl ok, nawet sreberka wtedy mialy lepszy blask, ale w koncy uznalam ze kolor sznurka przydalby mi sie inny i wymienilam na ciemnorozowo-fioletowy- taki buraczkowy moze troche i dopiero teraz jestem zadowolona - tak wiec polecam ciemniejsze kolory sznurkow i bedzie git
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:46   #4927
Figa
Raczkowanie
 
Avatar Figa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Jeśli chodzi o sznurk Lilou to wymiana kosztuje 15 zł, oczywiście na miejscu bo wysyłanie kompletnie się nie opłaca
Mój sznurek jak i sznurek w bransoletce mojej córki po 3 mies. intensywnego użytkowania nadawały się definitywnie do wymiany.
Ale to były wakacje, więc sznurki były kąpane w morzu i jeziorze, wystawiane na słońce, grzebały się w piachu itp. po prostu zdejmowałyśmy je tylko na noc
Figa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 19:33   #4928
veryluckystar
Wtajemniczenie
 
Avatar veryluckystar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 203
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Ja tych moich Charming nie noszę za często, a strasznie się sznurek niszczy. I to zakładanie. Chyba jednak już na żadną Lilou się nawet nie skuszę.

Pozazdrościłam esterr i nie wytrzymałam do urodzin. Kupiłam dziś nowy koralik. Prezencik do aniołka i bałwanka, świątecznie i żeby było zawsze dużo prezentów
veryluckystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:40   #4929
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Dziewczyny, a Trolle mają też srebrne bransoletki czy tylko skórzane? Bo ja się tak cały czas na Pandorkę nastawiam, ale może by jednak spróbować Trolli ... ? Tylko jak widziałam na stoisku Trolli te srebrne koraliki to one były takie ... czarne trochę? Jakby to było stare srebro, takie brudne, nie wyglądało to ładnie ... One wszystkie takie są czy to jakaś taka 'urokliwa' kolekcja? (wiem, że takie się niektórym podobają, ja akurat wolę taki 'czysty' jasny kolor srebra )

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Jakość obydwóch marek jest wysoka i w zasadzie podobna
Posiadam zarówno bransoletki z Trollbeads jak i Pandorę.
W przypadku Pandory warto wziąć pod uwagą to że bransoletka z czasem rozciąga się pod wpływem ciężaru koralików. Tak wiec jeżeli się zdecydujesz właśnie na Pandorę nie daj sobie wcisnąć zbyt luźnej.
Osobiście stawiam na Trollbeads (choć to Pandora była moją pierwszą biżuterią modułową). Trolle mają cudowne Murano i przepiękne srebro. Niektórym przeszkadza ich "bajkowatość" ale po dokładnym zapoznaniu z ofertą szybko można się przekonać ze obok obfitujących w detale koralików znajdują się również wzory bardzo nowoczesne a wręcz minimalistyczne.
Bardzo ważnym argumentem jest dla mnie też to, ze Trolle nie "biją po oczach" swoją marką, nie są wszechobecne i nie są tak bezczelnie podrabiane jak Pandora.

A oto mój nowy nabytek. Dmuchawiec, trzeci od prawej nie licząc stopera
To jest Pandora czy Troll? Śliczna
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:44   #4930
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a Trolle mają też srebrne bransoletki czy tylko skórzane? Bo ja się tak cały czas na Pandorkę nastawiam, ale może by jednak spróbować Trolli ... ? Tylko jak widziałam na stoisku Trolli te srebrne koraliki to one były takie ... czarne trochę? Jakby to było stare srebro, takie brudne, nie wyglądało to ładnie ... One wszystkie takie są czy to jakaś taka 'urokliwa' kolekcja? (wiem, że takie się niektórym podobają, ja akurat wolę taki 'czysty' jasny kolor srebra )

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------


To jest Pandora czy Troll? Śliczna
Mają też srebrne, np. taką: http://www.trollbeads.com.pl/Bransol...ebrna-532.html, do której trzeba dokupić zapięcie, np. takie: http://www.trollbeads.com.pl/Zapieci...Kwiat-470.html.
I rzeczywiście te ich koraliki są takie jak stare srebro, nawet na zdjęciach na ich stronie to widać
A bransoletka magdadro to Trolle, jeśli się mylę to proszę mnie poprawić

Edytowane przez paulina95
Czas edycji: 2010-10-31 o 19:47
paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:54   #4931
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Witajcie,

dołączam do zakręconych wczoraj sprawiłam sobie apartowe beadsy, chcę mieć nie w pełni zapełnioną, dość spójną kolorystycznie bransoletkę
póki co - jakość mnie bardzo zadowala, a murano zachwyca. Pandorę na żywo oglądałam, i szczerze - szkoda mi mimo wszystko na nią pieniędzy
Póki co - planuję 2 szt murano za miesiąc.

Jak słońce dopisze, to wrzucę jutro fotkę.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 21:01   #4932
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Tak, moja bransoletka to Trolle
Zdjęcie robiłam na szybko wiec nie jest jakieś super.
Trollbeads ma jeden rodzaj srebrnej bransoletki. Musi się chyba sprawdzać bo od ponad 30lat splot ogniw jest ten sam

Do niedawna tez nie przepadałam ze srebrem oksydowanym ale Trollbesdsy urzekły mnie tak bardzo ze zaczęłam dostrzegać jego walory estetyczne i to w jaki sposób potrafi wydobyć i podkreślić formę koralika.
Wracają do bransoletki to być może egzemplarz który oglądałaś był lekko zaśniedziały i wymagał przeczyszczenia. Moje bransoletki i naszyjnik pięknie się błyszczą (oczywiście w miejscach nieoksydowanych )
__________________


Edytowane przez magdadro
Czas edycji: 2010-10-31 o 21:18
magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:21   #4933
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Tak, moja bransoletka to Trolle
Zdjęcie robiłam na szybko wiec nie jest jakieś super.
Trollbeads ma jeden rodzaj srebrnej bransoletki. Musi się chyba sprawdzać bo od ponad 30lat splot ogniw jest ten sam

Do niedawna tez nie przepadałam ze srebrem oksydowanym ale Trollbesdsy urzekły mnie tak bardzo ze zaczęłam dostrzegać jego walory estetyczne i to w jaki sposób potrafi wydobyć i podkreślić formę koralika.
Wracają do bransoletki to być może egzemplarz który oglądałaś był lekko zaśniedziały i wymagał przeczyszczenia. Moje bransoletki i naszyjnik pięknie się błyszczą (oczywiście w miejscach nieoksydowanych )
No to czuję się skołowana, bo ta Twoja mi się bardzo podoba . Będę musiała zrobić jeszcze jedno podejście. Aczkolwiek i tak nie wiem, kiedy mogłabym taką bransoletkę kupić, bo póki co mam mnóstwo innych wydatków . Mimo wszystko chciałabym być zdecydowana, bo może komuś podpowiem, że byłby to dobry prezent ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 23:24   #4934
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Coś tu dzisiaj pusto, także postaram Ci pomóc, mimo to, że na razie nie mam ani Pandorki, ani Trolli
Głównie dużo zależy od tego jaki styl preferujesz
Jeśli chcesz mieć dużo kolorowych Murano, to na Twoim miejscu wybrałabym Trollbeads, jeżeli bardziej kręci Cię prosty, elegancki styl i myślisz bardziej o srebrnych beadsach to wtedy brałabym Pandorę.
Według mnie trolle mają brzydsze bransoletki, Pandorowe bransoletki są bardziej eleganckie, skórki ładnie wyglądają nawet jak jest na nich tylko jeden czy dwa beadsy.
Trolle mają bardziej wymyślne beadsy, bardziej oryginalne murano.
Pandora to taka trochę klasyka, z którą też można pofantazjować.
Wszystko co Ci napisałam, to tylko moje spostrzeżenia, wynikające z wypowiedzi dziewczyn. Ale przynajmniej jestem bezstronna, bo nie mam żadnej z tych bransoletek i nie namawiam Cię na którąś na siłę
Ja stawiam na Pandorę, bo po pierwsze mam w miarę bliski dostęp do sklepu, w którym mogę wszystko pomacać, Trolle musiałabym kupować w ciemno.
A poza tym, mimo to, że trollowe murano zachwyca, to jednak Pandorowe bransoletki bardziej przekonują.
Chociaż nie mówię, że kiedyś mi się nie odmieni i nie zapragnę mieć Trolli
Jeszcze jedna rzecz: w Pandorze może denerwować to, że na każdym koraliku jest napis Pandora, ktoś może pomyśleć, że chcesz poszpanować, w Trollach tego nie ma
Co do jakości, to już się wypowiedzą dziewczyny, które mają bransoletki
Mam nadzieję, że Ci trochę pomogłam
Pozdrawiam ;*

Cytat:
Napisane przez monaa01 Pokaż wiadomość
ja stawiam na Pandorę głównie dlatego że mogę kupić w yesie lub elizie i zobaczyć koraliki na żywo, przymierzyć no i nie wszystkie koraliki pandorki mają napis pandora (te w kształcie kuleczek nie mają napisu) więc chyba niekoniecznie o szpanowanie chodzi
Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Jakość obydwóch marek jest wysoka i w zasadzie podobna
Posiadam zarówno bransoletki z Trollbeads jak i Pandorę.
W przypadku Pandory warto wziąć pod uwagą to że bransoletka z czasem rozciąga się pod wpływem ciężaru koralików. Tak wiec jeżeli się zdecydujesz właśnie na Pandorę nie daj sobie wcisnąć zbyt luźnej.
Osobiście stawiam na Trollbeads (choć to Pandora była moją pierwszą biżuterią modułową). Trolle mają cudowne Murano i przepiękne srebro. Niektórym przeszkadza ich "bajkowatość" ale po dokładnym zapoznaniu z ofertą szybko można się przekonać ze obok obfitujących w detale koralików znajdują się również wzory bardzo nowoczesne a wręcz minimalistyczne.
Bardzo ważnym argumentem jest dla mnie też to, ze Trolle nie "biją po oczach" swoją marką, nie są wszechobecne i nie są tak bezczelnie podrabiane jak Pandora.

A oto mój nowy nabytek. Dmuchawiec, trzeci od prawej nie licząc stopera

Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi, chyba się skuszę na Pandorkę jednak( tym bardziej ze otwierają mi sklep w arkadii - gdzie mam najblizej ), bo wolę na żywo sobie przymierzyć i zobaczyć koraliki, a trollbeads niestety w warszawie nie ma, ale później na pewno zamówię coś z trolla na spróbowanie ;*
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 08:06   #4935
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Dziewczyny, a jesli chodzi o Pandore zamawialyscie cos ze strony pandora.net? Bo tam chyba w ogole nie ma możliwości skladnia zamówień? A szkoda... Ceny są duzo niższe tylko zastanawiam sie jak z przesyłką - ale np. ta najpopularniejsza srebrna baza z zapięciem "beczką" kosztuje tam 158 zł. czyli prawie o polowe taniej Jak zwykle u nas wszystko musi byc dwa razy drozsze
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2010-11-01 o 08:08
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 08:59   #4936
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Witajcie,

W załączeniu zdjęcie mojego murano jak i całej, niepełnej bransoletki, jakby tak kogoś jakość apartowych beadsów interesowała

Pozdrawiam serdecznie!
B.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 10:21   #4937
veryluckystar
Wtajemniczenie
 
Avatar veryluckystar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 203
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Bardzo ładnie dobrane, ale do mnie jednak Pandora najbardziej przemawia. Chociaż myślę, że na Trolle z aniołkiem i dwoma murano oraz dwoma stoperami na pewno się w przyszłości skuszę.

Świąteczna bransoletka na grudzień>
veryluckystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 10:38   #4938
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Witajcie,

W załączeniu zdjęcie mojego murano jak i całej, niepełnej bransoletki, jakby tak kogoś jakość apartowych beadsów interesowała

Pozdrawiam serdecznie!
B.
strasznie mi się podobają te koraliki co masz przy murano. Nawet specjalnie po nie pojechałam, też chciałam dwa. Niestety nie wchodzą na pandorę teraz się zastanawiam czy srebrnej bransolety nie kupić z apartu albo biagi bo na srebrne wchodzą

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

a dziewczyny, byłam wczoraj zdecydowana na zakup dwóch koralików pandorę. Już TŻ ukręcony, idziemy kupować. Chciałam kupić ten koralik zielono niebieski w takie trójkąty i fioletowy. I wiecie co..obejrzałam chyba z 10 i nie wzięłam. Nie wiem czy to ten fason tak ma, ale one są wykonane jakoś mizernie , niedokładne, przebija takie białe cuś. Jak te za 20 pln...to juz chyba wolę chamilię za tą cenę jednak.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 11:11   #4939
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez veryluckystar Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie dobrane, ale do mnie jednak Pandora najbardziej przemawia. Chociaż myślę, że na Trolle z aniołkiem i dwoma murano oraz dwoma stoperami na pewno się w przyszłości skuszę.

Świąteczna bransoletka na grudzień>
Fajny prezencik

Mnie się bardzo zapinanie pandorowe podoba, nie ukrywam. Nic nie dynda przynajmniej ;-) Jakby się tak dało na pandorową bransoletę nałożyc apartowe beadsy, eh ehh.
Trolli nie ma w mojej okolicy, a póki na żywo nie zobaczę - nie kupię.
Pandora może i jest fajna, ale tak jak pisałam wcześniej - póki co relacja produkt/cena do mnie nie przemawia

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
strasznie mi się podobają te koraliki co masz przy murano. Nawet specjalnie po nie pojechałam, też chciałam dwa. Niestety nie wchodzą na pandorę teraz się zastanawiam czy srebrnej bransolety nie kupić z apartu albo biagi bo na srebrne wchodzą

A na pandorową bransoletkę się wsuwa, czy wkręca, czy jak?

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2010-11-01 o 11:13
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 11:22   #4940
veryluckystar
Wtajemniczenie
 
Avatar veryluckystar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 203
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Wkręca. To wkręcanie mi się podoba, żaden koralik mi spadnie z bransoletki przy zdejmowaniu. A to dziwne co piszesz... bo ja przymierzałam murano Apartu na moją srebrną żmijkę Pandory i wchodził!!! Sama się zastanawiam nad czerwonym w białe kropki (cienkim) i pasował on! Może otwory w beadsach Apartu mają różne średnice?!
veryluckystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 11:34   #4941
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

na srebrną pandorę podobno wchodzą wszystkie (tak mi Pani w aparcie powiedziała) ale na moją skórzaną próbowałyśmy i nie wlazło. Murano wchodzą, ale te srebrne nie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2010-11-01 o 11:36
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 11:44   #4942
veryluckystar
Wtajemniczenie
 
Avatar veryluckystar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 203
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Ale to dziwne jest. Myślałam, że ta końcówka do wkręcania jest identyczna przy skórzanej i srebrnej, zgodnie z logiką tak powinno być...
veryluckystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 11:49   #4943
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

kurczaki..no dobrze prawisz, przecież tam jest gwint to musi pasować, nie zastanowiłam się nad tym.
No ale niestety na to wychodzi, bo na skórkę nie wchodzi na bank (chyba,że jakoś siłowo ale nie próbowałam)...hmm..
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 11:56   #4944
veryluckystar
Wtajemniczenie
 
Avatar veryluckystar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 203
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

No gwint musi być ten sam... Jakoś siłowo nie wkładałam, normalnie wchodził. Ale z drugiej strony nie wszystkie murano są np. równe. Widziałam kilka egzemplarzy czarnego w kropki i czasami jest boski, a czasami nierówne te kropki... i okropne. Podobnie z niebieskim w zielone kropki i białym w granatowe kropki... Dziwne to. Taka firma powinna mieć idealne produkty. Ogólnie strach zamówić przez net ich murano... Srebrne raczej wychodzą z formy, więc są wszędzie identyczne, ale z tymi murano to już widziałam różne "niedoróbki".
veryluckystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 12:12   #4945
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

wiesz,że pójdę jeszcze raz obejrzeć te koraliki w aparcie. Może inny egzemplarz wejdzie. No i one mają metkę to może ta nitka przeszkadza czy cuś. Strasznie mi się podobają , więc sprawdzę.
Dokładnie jak mówisz, jak ja się przyjrzałm tym murano dokładnie z pandory to niestety niektóre mizernie wypadły. Za 129 to powinny być idealne. A tu ja mam trzy koraliki po 30 złotych i powiem Wam ,że wyglądały nawet lepiej jak je przyłożyłam do tych z pandory.Ale to może akurat ten wzór i te sztuki. Pójdę za jakiś czas po dostawie, może wyłowię ładny turkusowy
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 12:19   #4946
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez salwinia2009 Pokaż wiadomość
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH TEN WĄTEK!!!

Chciałabym zaprezentować Państwu modna biżuterie HAND MADE.
Inspiracją do stworzenia tej kolekcji stała sie dla mnie urocza, niebanalna, i bardzo kobieca bransoletka LILOU.
Tutaj kazda z Pań znajdzie coś dla siebie!!! Bransoletki sa starannie wykonane, charakteryzuja sie niepowtarzalnościa wzornictwa.
Mnóstwo różnych przywieszek (serduszka,kotki,aniołki, kwiatki itd),zarówno w srebrnym jak i zlotym kolorze.

Wygladaja naprawdę rewelacyjnie,dodatkowo tylko teraz na mojej aukcji pojawiły sie komplety czyli za 12 złotych można kupić dwie bransoletki i dodatkowo sprawic komus przyjemnośc, miłym prezentem

Z pewnościa pojawi sie pytanie gdzie mozna nabyć owe bransoletki, serdecznnie zapraszam Panie na moje internetowe aukcje:

NICK : SALWINIA2009 KONTO NA ALLEGRO

Kazdy znajdzie tam coś dla siebie, prawdziwa mega promocja, zapraszam serdecznie
pozdrawiam

przykładowe bransoletki zostaja dodane do załaczników

Ale na wizażu reklama jest płatna
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 12:25   #4947
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Co myślicie o tym charmsie kokosie? Można go otwierać i zamykać. Jest posrebrzany ale w sumie to wikszość jest emalii więc jakby z karabińzyka zeszła ta posrebrzana warstwa to moża wymienić karabińzyk na srebrny. Kusi mnie bo jutro dostanę leżak i samolot, ale sama już nie wiem

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2010-11-02 o 11:49
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 13:50   #4948
monikaninoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 139
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Co myślicie o tym charmsie kokosie? Można go otwierać i zamykać. Jest posrebrzany ale w sumie to wikszość jest emalii więc jakby z karabińzyka zeszła ta posrebrzana warstwa to moża wymienić karabińzyk na srebrny. Kusi mnie bo jutro dostanę leżak i samolot, ale sama już nie wiem

Nie mogę dołaczyć zdjęć przez załącznik, więcdałam w linkach
http://img263.imageshack.us/i/27304422.png/
http://img89.imageshack.us/i/63172549.png/
http://img183.imageshack.us/i/24542447.png/
Szczerze mówiąc to ja nic specjalnego w tym charmsie nie widzę. Jest w ogóle sens kupować wszystkie po kolei jakie wpadną w oko? Nie lepiej wybrać coś czasami co nas tak zachwyci, że nie można przestać na to patrzeć?

Edytowane przez monikaninoczka
Czas edycji: 2010-11-01 o 13:53
monikaninoczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 14:56   #4949
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez monikaninoczka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to ja nic specjalnego w tym charmsie nie widzę. Jest w ogóle sens kupować wszystkie po kolei jakie wpadną w oko? Nie lepiej wybrać coś czasami co nas tak zachwyci, że nie można przestać na to patrzeć?
Mi się on podoba :p TZn oryginalny z TS mi się bardzo podoba ale na tamten mnie nie stać bo kosztuje jakieś 300 zł i idealnie by pasował jako ostatni element do mojej wakacyjnej bransoletki Palma, kokos, rybka , jacht i leżak
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 15:13   #4950
solq
Raczkowanie
 
Avatar solq
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 257
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Witajcie,

W załączeniu zdjęcie mojego murano jak i całej, niepełnej bransoletki, jakby tak kogoś jakość apartowych beadsów interesowała

Pozdrawiam serdecznie!
B.
Hej, a wiesz może (albo któraś z dziewczyn się orientuje) jak z rozmiarówką tych bransoletek?
solq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.