Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads ) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 22:09   #1981
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Rozumiem Ja akurat jakoś nie mogę się przekonać do cykorii, ani na charmsach, ani na zawieszkach Ale może to też kwestia czasu, tak jak z Pandorą czy Trollbeads i do wszystkiego trzeba pomału dorosnąć



Futrzak też jest bardzo ładny!
A którą mozaikę pokazywały dziewczyny powyżej, bo jakoś nie mogę jej dopasować do żadnego koralika ze strony
Chyba ostatecznie wezmę na początek dzikiego kota (z myślą o moim małym łobuzie, który ma ostatnio straszną głupawkę ) i szczęśliwy supełek, w nadziei, że rzeczywiście mi to szczęście przyniesie (nie ma to jak dobry pretekst do zakupów ), a bransoletkę chcę srebrną i podstawowe zapięcie
Ja też nie lubię cyrkoniowych zawieszek, co z resztą widać po moich charmsach Aczkolwiek na śnieżynce wyglądają super i nadają jej niezwykłego blasku, więc do niektóych charmsów nawet pasują

One pokazywały chyba "Fioletowy Kwiat Mozaika", on jest z tych za 152zł Aczkolwiek mnie akurat nie przypadł do gustu
Co do bransoletek, to pamiętaj, że srebrne Trollbeads nie są tak sztywne jak Pandora, bransoletka się "leje", więc koraliki będą latały jak będzie ich mało
Dlatego na początek polecałabym jakąś skórkę, gdyż koraliki na niej bardzo ciasno siedzą i się nie przesuwają, a srebrną zawsze możesz dokupić jak będzie ich więcej, no ale to już od Ciebie zależy
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:10   #1982
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
http://www.amazon.co.uk/Jewellery-Ch...node=193716031 stąd? bo ja sie nie znam
zastanawiam się, jak teraz wygląda kurs funta...
Nie, z amerykańskiego amazonu amazon.com
Ja zamawiam u tego sprzedawcy bo wysył do Pl i przesyłka 15 $ za wszystko
http://www.amazon.com/gp/product/B00...A1CPCHQMJZ2QF9
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:24   #1983
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię cyrkoniowych zawieszek, co z resztą widać po moich charmsach Aczkolwiek na śnieżynce wyglądają super i nadają jej niezwykłego blasku, więc do niektóych charmsów nawet pasują

One pokazywały chyba "Fioletowy Kwiat Mozaika", on jest z tych za 152zł Aczkolwiek mnie akurat nie przypadł do gustu
Co do bransoletek, to pamiętaj, że srebrne Trollbeads nie są tak sztywne jak Pandora, bransoletka się "leje", więc koraliki będą latały jak będzie ich mało
Dlatego na początek polecałabym jakąś skórkę, gdyż koraliki na niej bardzo ciasno siedzą i się nie przesuwają, a srebrną zawsze możesz dokupić jak będzie ich więcej, no ale to już od Ciebie zależy
Właśnie ostatnio oglądałam tą śnieżynkę, o której mi pisałaś, i muszę przyznać, że ona rzeczywiście jest urocza Nawet miałam taki pomysł, żeby kupić ją bratowej na Święta Ale zobaczymy jeszcze jak to będzie Może sama się na nią skuszę?

Póki co chcę w pierwszej kolejności bransoletkę z Trollbeads, a później ten wisiorek klucz z Apartu

Akurat nie wydaje mi się, żeby to latanie mi jakoś specjalnie w Trollbeadsach przeszkadzało, a wolę od razu kupić srebrną bransoletkę i mieć ewentualnie pretekst do jej szybszego zapełniania niż później zapasową skórkę
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:29   #1984
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio oglądałam tą śnieżynkę, o której mi pisałaś, i muszę przyznać, że ona rzeczywiście jest urocza Nawet miałam taki pomysł, żeby kupić ją bratowej na Święta Ale zobaczymy jeszcze jak to będzie Może sama się na nią skuszę?

Póki co chcę w pierwszej kolejności bransoletkę z Trollbeads, a później ten wisiorek klucz z Apartu

Akurat nie wydaje mi się, żeby to latanie mi jakoś specjalnie w Trollbeadsach przeszkadzało, a wolę od razu kupić srebrną bransoletkę i mieć ewentualnie pretekst do jej szybszego zapełniania niż później zapasową skórkę
W sumie i tak skórkę z najmniejszym zapięciem warto kupić ze wzgledu na to, że gratis są koraliki więcej warte niż ona sama
Przyznam się, może to dziwne, ale mi chodziło bardziej by dostać do domu w łapki te gratisowe koraliki niż najpierw bransoletkę, sroka jestem na murano ogromna A srebrną dokupię następnym razem z zapięciem "dwubarwny kwiat"
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:36   #1985
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
W sumie i tak skórkę z najmniejszym zapięciem warto kupić ze wzgledu na to, że gratis są koraliki więcej warte niż ona sama
Przyznam się, może to dziwne, ale mi chodziło bardziej by dostać do domu w łapki te gratisowe koraliki niż najpierw bransoletkę, sroka jestem na murano ogromna A srebrną dokupię następnym razem z zapięciem "dwubarwny kwiat"
Ale przecież niezależnie od tego, jaką bransoletkę i jakie zapięcie wybiorę, to dostanę te dwa koraliki gratis A skoro chcę srebrną, to bardziej opłaca mi się wziąć srebrną z zapięciem, co wyjdzie mi raptem o 41 zł drożej niż gdybym wybrała skórkę A tak musiałabym później kupować drugą bransoletkę za 152 zł no chyba, że znowu wzięłabym bransoletkę z nowym zapięciem i te dwa koraliki gratis
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:36   #1986
magi76
Raczkowanie
 
Avatar magi76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 380
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Myślę więc, że firma posiadająca stoiska w Krakowie, Wrocławiu i Sosnowcu (oraz stronę internetową), to jest właśnie ten oficjalny dystrybutor marki Trollbeads na całą Polskę Natomiast tamte dwa punkty w Warszawie to już taki typowy prywatny franchyz (dlatego też magi76 muszę Cię zmartwić, ale wielce prawdopodobne że dostawy będą dopiero w styczniu)
Jeśli chodzi o Promenadę to tak na 100% jest bo to Galeria a nie stoisko Trollbeads.... inaczej może być w Wola Parku bo tam jest stoisko tylko z tym więc byłoby super gdyby komuś udało się tam wybrać. Poza tym myślę, że trzy dni po otwarciu to będą mieli ogromny wybór i to przed świętami powinni być dotowarowani na maksa...

mademoiselle jeanne - niestety nie pamiętam czy był dziki kot... być może jeszcze się przed świętami wybiorę żeby sprawdzić czy jednak tej dostawy nie było to sprawdzę !!!!

zrobiłam zdjęcie z fleszem i jestem super szczęśliwa tylko teraz czekanie do Świąt będzie katorgą

AAA dla tych co lubią równe koraliki to powiem tak
na dzień dobry jak je zobaczyłam chciałam wyjść...
potem stwierdziłam, że skoro tu jestem to jednak popatrzę....
wszystkie prawie innej wielkości.... srebro takie jakby niedopracowane....
zaczęłam przymierzać, dobierać i wciągnęłam się w tą inność na maksa

tu nie ma sensu porównywanie pandory do trollbeads !!!!
pandora jest poukładana, stonowana i na 100% bardziej dopracowana
trole są zwariowane, na luzie i faktycznie magiczne

piszcie koniecznie jak tam Wola Park !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01195.jpg (136,7 KB, 143 załadowań)

Edytowane przez magi76
Czas edycji: 2010-12-04 o 22:41
magi76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:45   #1987
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Promenadę to tak na 100% jest bo to Galeria a nie stoisko Trollbeads.... inaczej może być w Wola Parku bo tam jest stoisko tylko z tym więc byłoby super gdyby komuś udało się tam wybrać. Poza tym myślę, że trzy dni po otwarciu to będą mieli ogromny wybór i to przed świętami powinni być dotowarowani na maksa...

mademoiselle jeanne - niestety nie pamiętam czy był dziki kot... być może jeszcze się przed świętami wybiorę żeby sprawdzić czy jednak tej dostawy nie było to sprawdzę !!!!

zrobiłam zdjęcie z fleszem i jestem super szczęśliwa tylko teraz czekanie do Świąt będzie katorgą
Coraz bardziej kusicie mnie tymi zdjęciami
Chyba nie wytrzymam i podjadę tam w najbliższej wolnej chwili Liczę, że z racji na otwarcie będą mieli jakieś fajne promocje, co najmniej tak fajne, jak w Promenadzie
Zresztą obiecałam koledze, że pobawię się w stylistkę i pomogę mu skomponować zimową garderobę i umówiliśmy się właśnie na zakupy do Wola Parku więc najpóźniej będę tam w okolicy przyszłego weekendu I już nawet wiem, na którym stoisku będzie mógł mi się odwdzięczyć za pomoc
Ale znając mnie, to skoro zdążyłam się już tak na Trollbeads napalić, to pewnie nie wytrzymam tych kilku dni i szybciej zdam relacje
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 22:45   #1988
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Nie, z amerykańskiego amazonu amazon.com
Ja zamawiam u tego sprzedawcy bo wysył do Pl i przesyłka 15 $ za wszystko
http://www.amazon.com/gp/product/B00...A1CPCHQMJZ2QF9
naoglądałam się, że aż mnie oczy bolą ale nic nie znalazłam. w dodatku doszłam do wniosku że muszę jeszcze stopery kupić do srebrnej bransoletki bo będzie mi fruwać wszystko trzeba oryginalne, czy tymczasowo dopuki nie zapełnię jej na tyle żeby było mi wygodnie może być coś takiego;
http://allegro.pl/koralik-stoper-mod...351093319.html
potrzebuję ich tylko na chwilę więc nie chcę wydawać 150zł. chyba, że któraś chce sprzedać używane stopery chętnie bym odkupiła...

dziewczyny, gratuluję bransoletek aż się nie mogę swojej bransoletki i naszyjnika doczekać...

Edytowane przez Anno1989
Czas edycji: 2010-12-04 o 23:13
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:46   #1989
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Magi76 musze stwierdzić fakt, ja jako fanka Pandory ze masz przeeecuuudowną bransoletkę. CUDO!! slicznie dobrane elementy. Całokształt na 6
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:49   #1990
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Ale przecież niezależnie od tego, jaką bransoletkę i jakie zapięcie wybiorę, to dostanę te dwa koraliki gratis A skoro chcę srebrną, to bardziej opłaca mi się wziąć srebrną z zapięciem, co wyjdzie mi raptem o 41 zł drożej niż gdybym wybrała skórkę A tak musiałabym później kupować drugą bransoletkę za 152 zł no chyba, że znowu wzięłabym bransoletkę z nowym zapięciem i te dwa koraliki gratis
No właśnie o to chodzi
Ja tak mam zamiar robić, gdyż raz: bransoletka+proste zapięcie + 2 koraliki wychodzi 201zł, a jak bym chciała same koraliki to bym dała 222zł (a tak mam bransoletkę gratis), dwa: zawsze się te bransoletki kiedyś tam przydadzą, będę brać chociażby w różnych kolorach
Ale najbliższą chcę srebrną
Mam tylko nadzieję, że szybko nie skończą tej promocji

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
zrobiłam zdjęcie z fleszem i jestem super szczęśliwa tylko teraz czekanie do Świąt będzie katorgą

AAA dla tych co lubią równe koraliki to powiem tak
na dzień dobry jak je zobaczyłam chciałam wyjść...
potem stwierdziłam, że skoro tu jestem to jednak popatrzę....
wszystkie prawie innej wielkości.... srebro takie jakby niedopracowane....
zaczęłam przymierzać, dobierać i wciągnęłam się w tą inność na maksa

tu nie ma sensu porównywanie pandory do trollbeads !!!!
pandora jest poukładana, stonowana i na 100% bardziej dopracowana
trole są zwariowane, na luzie i faktycznie magiczne

piszcie koniecznie jak tam Wola Park !!!
Ajjj, śliczne, zazdroszczę szczególnie "mądrości", bransoletki i zapięcia

Co do nierówności, to ja nie lubię ale jak bardzo się od siebie odznaczają, trochę inne mogą inawet powinny być

A w Wola Park to wiem, jest oddzielne stoisko, ale na to nie patrz, to tak samo może być taki franchyz, w Inglot tak jest, że niektóre stoiska są na bazie prywatnego franchyzu, na co dzień nie odróżnich ich poza tym, że mają trochę rzadziej dostawy i niektóre promocje tam nie obowiązują
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:00   #1991
magi76
Raczkowanie
 
Avatar magi76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 380
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Magi76 musze stwierdzić fakt, ja jako fanka Pandory ze masz przeeecuuudowną bransoletkę. CUDO!! slicznie dobrane elementy. Całokształt na 6
Kochana lejesz miód na moją duszę
Dziękuję

teraz będę jeszcze starała się dobrać jedno murano i na chwilę zbastować o ile jest to możliwe oczywiście

a koraliki wybierałam z małżonkiem który ma bardziej artystyczną duszę
magi76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 23:01   #1992
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Magi76, poszłaś na całego z tymi zakupami
oj chyba szybko zostanę w tyle
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:07   #1993
magi76
Raczkowanie
 
Avatar magi76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 380
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość

Ajjj, śliczne, zazdroszczę szczególnie "mądrości", bransoletki i zapięcia

A w Wola Park to wiem, jest oddzielne stoisko, ale na to nie patrz, to tak samo może być taki franchyz, w Inglot tak jest, że niektóre stoiska są na bazie prywatnego franchyzu, na co dzień nie odróżnich ich poza tym, że mają trochę rzadziej dostawy i niektóre promocje tam nie obowiązują
znakiem tego jak nie pojedziemy to się nie dowiemy

a to zapięcie i "mądrość" to zasługa właśnie męża, który stwierdził "to weź już to ładniejsze bo potem będę słuchał, że może powinnaś wziąć tamto i skończy się ponownymi zakupami (a wolałby nie ) "
magi76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:14   #1994
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
znakiem tego jak nie pojedziemy to się nie dowiemy

a to zapięcie i "mądrość" to zasługa właśnie męża, który stwierdził "to weź już to ładniejsze bo potem będę słuchał, że może powinnaś wziąć tamto i skończy się ponownymi zakupami (a wolałby nie ) "
I słusznie powiedział, lepiej też kupić te droższe jak się ma większe pieniążki, tańsze łatwiej później dokupić

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Magi76, poszłaś na całego z tymi zakupami
oj chyba szybko zostanę w tyle
He he, tak się zastanawiałam co magdadro powie jak to zobaczy
A Ty nie masz przy nas ochoty na więcej Trolli?
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:18   #1995
magi76
Raczkowanie
 
Avatar magi76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 380
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Magi76, poszłaś na całego z tymi zakupami
oj chyba szybko zostanę w tyle
obiecuję sobie wstrzemięźliwość choć jak długo wytrzymam to zobaczymy

no nie mogłam się powstrzymać :brzyda l: to jest jak opętanie !!!
powinni tego zabronić

Edytowane przez magi76
Czas edycji: 2010-12-04 o 23:20
magi76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:21   #1996
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

a powiedzcie mozna odrazu zamowic dwie bransolekti i dostac 4 koraliki gratis?;PP

nie no w sumie to policzylam i wyszlo mi troche sporawo kasy :PP 600 zl za dwa komplety ten jatancszy plus srebro z zapieciem dwubrawny kwiat yh ;(

mniejmy nadzieje ze promocja bedzie trwala dluzej to mozna zbierac pieniazki na kolejne
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com

Edytowane przez Achika
Czas edycji: 2010-12-04 o 23:25
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:22   #1997
magi76
Raczkowanie
 
Avatar magi76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 380
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez achika Pokaż wiadomość
a powiedzcie mozna odrazu zamowic dwie bransolekti i dostac 4 koraliki gratis?;pp
tak przynajmniej w Promenadzie...

Edytowane przez magi76
Czas edycji: 2010-12-04 o 23:25
magi76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:23   #1998
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
a powiedzcie mozna odrazu zamowic dwie bransolekti i dostac 4 koraliki gratis?;PP
tego jeszcze chyba nikt nie praktykował. ale pewnie tak a jak chcesz wiedzieć na pewno to napisz do nich maila
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:26   #1999
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
(...)
He he, tak się zastanawiałam co magdadro powie jak to zobaczy
A Ty nie masz przy nas ochoty na więcej Trolli?
he he pewnie że mam
Staram się jednak już tak nie szaleć bo przecież nie chodzi o to by być konkurencją dla sklepu - mam na myśli ilość beadsów
Szczerze mówiąc to jakoś nie mogę się zdecydować w jaką kolorystykę chciałabym pójść tzn. czym dopełnić moje drogi mleczne.
Na bransoletkę/naszyjnik z drogami mlecznymi na pewno wrzucę znak zodiaku cherubunka i ying-yang które już mam. Problem tylko z murano. w grę wchodzi dwubarwny lód, różowy kwarc lub złoty kwarc
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 23:27   #2000
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

magi76, ja tak patrzę na tą Twoją bransoletkę i stwierdzam, że jest śliczna bardzo mi się podoba, serio

Magdadro, co z tymi stoperami? jak myślisz? czy przy 9 koralikach są potrzebne? i mogłyby być takie jak w aukcji? nie chcę wydawać na nie majątku

mnie się bardzo dwubarwny lód podoba

Edytowane przez Anno1989
Czas edycji: 2010-12-04 o 23:33
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:36   #2001
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
a powiedzcie mozna odrazu zamowic dwie bransolekti i dostac 4 koraliki gratis?;PP
(...)
Pewnie tak, ale sorry dziewczyny dla mnie takie kombinowanie jest trochę bez sensu.... bo przecież i tak ta druga bedzie leżeć
nie lepiej po prostu za tą kasę kupić dodatkowe koraliki np. z II i III grupy, lub zdecydować się na droższe zapięcie i stopery???
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:40   #2002
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Pewnie tak, ale sorry dziewczyny dla mnie takie kombinowanie jest trochę bez sensu.... bo przecież i tak ta druga bedzie leżeć
nie lepiej po prostu za tą kasę kupić dodatkowe koraliki np. z II i III grupy, lub zdecydować się na droższe zapięcie i stopery???
chyba, że srebrną i skórzaną... inaczej to chyba faktycznie bez sensu...
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:42   #2003
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

A czy do naszyjników jest jakaś promocja?
W życiu bym nie wpadła na to, żeby kombinować z kupowaniem 2 bransoletek :P. Aczkolwiek zastanawiam się czy nie chcę dodatkowo skórzanej, więc może rzeczywiście ją kupię z zapięciem i wezmę 2 koraliki gratis ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:45   #2004
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A czy do naszyjników jest jakaś promocja?
W życiu bym nie wpadła na to, żeby kombinować z kupowaniem 2 bransoletek :P. Aczkolwiek zastanawiam się czy nie chcę dodatkowo skórzanej, więc może rzeczywiście ją kupię z zapięciem i wezmę 2 koraliki gratis ...
jest do naszyjników też
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:46   #2005
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
magi76, ja tak patrzę na tą Twoją bransoletkę i stwierdzam, że jest śliczna bardzo mi się podoba, serio

Magdadro, co z tymi stoperami? jak myślisz? czy przy 9 koralikach są potrzebne? i mogłyby być takie jak w aukcji? nie chcę wydawać na nie majątku

mnie się bardzo dwubarwny lód podoba
Ja na swoich bransoletkach nie miałam stoperów bo zapełniałam je szybciutko. Dopiero przy 3/4 kupowałam 1 stoper jako zabezpieczenie przed przypadkowym spadnięciem koralików (akurat mi sie to nie zdarzyło ale kto wie ...)

niemniej jak teraz będę skradać tą trzecią to sobie kupię od razu 2 bo właśnie mam zamiar zapełnić ją do 10 koralików i chcę żeby leżały sobie pośrodku .
Możesz spróbować te z all. , nie wiem tylko czy będą pasować; kasa niewielka wiec nie tracisz dużo
__________________

magdadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:49   #2006
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Ja na swoich bransoletkach nie miałam stoperów bo zapełniałam je szybciutko. Dopiero przy 3/4 kupowałam 1 stoper jako zabezpieczenie przed przypadkowym spadnięciem koralików (akurat mi sie to nie zdarzyło ale kto wie ...)

niemniej jak teraz będę skradać tą trzecią to sobie kupię od razu 2 bo właśnie mam zamiar zapełnić ją do 10 koralików i chcę żeby leżały sobie pośrodku .
Możesz spróbować te z all. , nie wiem tylko czy będą pasować; kasa niewielka wiec nie tracisz dużo
to pewnie zamówię je w przyszłym tyg bo potrzebuje ich raptem może na 2-3 miesiące. dam wam za jakiś czas znać czy pasują i dzięki za radę
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 00:36   #2007
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

tu ktos podawal stronke z korlaikami i tam tez byly stopery pasujac eniby do trolowej bransolety... generalnie chyba nawet wzornictwo bylo identyczne

mialam oczywiscie na mysli bransoletke skorzana a druga srebrna
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 00:46   #2008
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
roxxxxy a jakiego charmsa kupiłąs w kruku?

Mirell mi się ta róża średnio podoba, ale dobrze że Tobie się tak podoba

U mnie w Kruku więcej było tych z obsługi niż klientów ,ale babki jakieś głupie. Najpier powiedziały mi że treba kupić 2 charmsy za 49 zł a ja mówię że na kuponie pisze że charms powyżej 49 zł więc się ze mną w końcu zgodziła. Ce na charmsch nie mieli był jeden katalog z ksrerowanych zdjęć - ochydnie to wyglądało. Musiałam czekć aż inne dziewczyny skończą oglądać ten katalog żeby obsług powiedziała mi ile kosztuje dany charms. W końcu kupiłam siostrze czapkę akademicką - super jest A dla siebie wzięłam jajko wielkanocne Nie jest tkie łądne jak na ich stronie ale co tam Nutki nie mieli . Łyżwa mi się bardzo podobała ale ja mam już srebrną z YES

Były też świąteczne charmsy w Kruku ale całkiem płaskie i nie podobał mi się ani jeden

Poszłąm do YES i się załamałam tymi nowymi charmsami świątecznymi choink jest jednostronna , mikołaj z reniferem tki malutki że szok No i kupiłam domek bo był duży i ładny przepłaciłam bo 20 zł tańszy w Aparcie ale ta Apartowa czerwień metaliczna mnie denerwowała strasznie. Domek będzie od rodziców na święta. Potem poszłam do Apartu i kupiłam zielone sanie od cioci na mikołaja,ale jakoś mnie nie zachwycają. Zielony jest metaliczny. Długo zastanawiałam się czy nie wziąć tych czerwonych bo są ładniejsze ale jednak chcę trochę zielonych charmsów.
Kupiłam konika na biegunach na gwiazdke dla przyjaciółki


Cytat:
Napisane przez ania_wu Pokaż wiadomość
mój dzisiejszy nabytek z Kruka
baaaaaardzo fajny !

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Ok, to wklejam fotkę z aktualnym stanem
Zielony koralik zostanie zastąpiony pandorowym koralikiem (Św.Mikołaj przyniesie ) w różowo-białe paseczki.. Czarny koralik jest z Apartu.

Serduszko które tam jest, doczepiłam byle jak.. ale chciałam je mieć przy sobie bo mam bardzo mile wspomnienia z nim.. i musze znaleźć jakąś ładną przywieszkę, by mogło elegancko wisieć na bransoletce.

W momencie gdy zaczne wstawiać murano koraliki ta bransoletka będzie pełniejsza i żywsza.
walizeczka jest prześliczna! chyba też się skuszę, bo mały wyjazd mi się szykuje

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Promenadę to tak na 100% jest bo to Galeria a nie stoisko Trollbeads.... inaczej może być w Wola Parku bo tam jest stoisko tylko z tym więc byłoby super gdyby komuś udało się tam wybrać. Poza tym myślę, że trzy dni po otwarciu to będą mieli ogromny wybór i to przed świętami powinni być dotowarowani na maksa...

mademoiselle jeanne - niestety nie pamiętam czy był dziki kot... być może jeszcze się przed świętami wybiorę żeby sprawdzić czy jednak tej dostawy nie było to sprawdzę !!!!

zrobiłam zdjęcie z fleszem i jestem super szczęśliwa tylko teraz czekanie do Świąt będzie katorgą

AAA dla tych co lubią równe koraliki to powiem tak
na dzień dobry jak je zobaczyłam chciałam wyjść...
potem stwierdziłam, że skoro tu jestem to jednak popatrzę....
wszystkie prawie innej wielkości.... srebro takie jakby niedopracowane....
zaczęłam przymierzać, dobierać i wciągnęłam się w tą inność na maksa

tu nie ma sensu porównywanie pandory do trollbeads !!!!
pandora jest poukładana, stonowana i na 100% bardziej dopracowana
trole są zwariowane, na luzie i faktycznie magiczne

piszcie koniecznie jak tam Wola Park !!!
Boże... normalnie tak, jak mi sie trolle nie bardzo podobają, tak Twoja bransoletka jest niesamowita!!!!! Chylę czoła za wybór koralików!
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 07:21   #2009
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
obiecuję sobie wstrzemięźliwość choć jak długo wytrzymam to zobaczymy

no nie mogłam się powstrzymać :brzyda l: to jest jak opętanie !!!
powinni tego zabronić
No to witaj w klubie opętanych
Chyba każda z nas zakłada, że nic nie kupi przez następne np. 2 tygodnie... ale to jest silniejsze od nas!! Ja juz obmyśliłam plan, że będe kupować 1 element miesięcznie, ale to za mało!! jest 5 grudnia, a mam już dwa elementy.. i czaję się na kolejny a bransoletkę mam od 3 tyg.
Takim tempem jakie my mamy to te bransoletki będą zapełnione do przyszłego lata maksymalnie!! Jak i nie szybciej..
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 07:33   #2010
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

magi76...ty masz te koraliki co mi się podobają. Możesz mi dokładniej opisać te paseczki? Bo na zdjęciu są bardzo ładne,ale jak się nad nimi zastanawiałam to się przestraszyłam kolorów. Jakie one w rzeczywistości i jak możesz to powiedz jak inne egzemplarze, które widziałaś. I kwiat indygo tyż chciałam ale on mi się wydaje u Ciebie brązowy (??)
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.