Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads ) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 22:55   #2101
magi76
Raczkowanie
 
Avatar magi76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 380
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
magi76, ja tak patrzę na tą Twoją bransoletkę i stwierdzam, że jest śliczna bardzo mi się podoba, serio
Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość

Boże... normalnie tak, jak mi sie trolle nie bardzo podobają, tak Twoja bransoletka jest niesamowita!!!!! Chylę czoła za wybór koralików!
Strasznie się cieszę, że wam się podobają bo na drugi dzień zaczęłam nabierać wątpliwości a dlaczego to zaraz opisze



---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
magi76...ty masz te koraliki co mi się podobają. Możesz mi dokładniej opisać te paseczki? Bo na zdjęciu są bardzo ładne,ale jak się nad nimi zastanawiałam to się przestraszyłam kolorów. Jakie one w rzeczywistości i jak możesz to powiedz jak inne egzemplarze, które widziałaś. I kwiat indygo tyż chciałam ale on mi się wydaje u Ciebie brązowy (??)
ennkaa...
kwiat indygo i paseczki mam wrażenie są wykonane z dokładnie tego samego koloru szkła tylko w jednym są kwiatki a drugi to paski. Kolorystycznie wg. mnie pasują do siebie idealnie, dokładnie ta sama tonacja. Te ciemnie chyba czarne paski przebijają jakby w fiolet do tego jest beż i delikatny fiolet. Indygo natomiast ma ciemno fioletową bazę i właśnie beżowe kwiatki przebijane z nutą fioletu... no piękne...
Prawdopodobnie jeśli znajdę odpowiedniej wielkości i szerokości i koloru ciemno fioletowy kwiat to go dokupię jako przeciwwaga na drugą stronę pasków
Kolorystycznie inne egzemplarze są raczej takie same tylko paski i kwiatki wiadomo w ręcznej robocie różnie mogą wyjść

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Ja to mam jednak słabą silną wolę

Właśnie wróciłam z Wola Parku i św.Mikołaj przyniósł mi moją pierwszą bransoletkę Trollbeads
Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Magi76 i Mademoiselle jeanne jeszcze raz gratuluje zkupów i cieszę sie że że mogłyście dokonać wyboru osobiście
i oczywiście z niecierpliwością czekam na rozwój kolekcji.
Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość

Dzięki dziewczyny
Jak się okazało to dopiero początek!

Od razu po Twoim wpisie zaciągnęłam TŻa do Wola Park i zobacz co z tego wynikło!
Srebrna bransoletka z Łabędziem, Szary Wilk i Srebrne Ślady Beżowo-Niebieskie!
W Śladach jestem zakochana Na żywo są takie piękne, zdjęcie w ogóle tego nie oddaje!
Zapięcie jest super! Teraz już jestem na 100% zatrollowana!
Dziewczyny gratuluję !!! Super koraliki

I od razu dodam, że absolutnie nie byłam w stanie się powstrzymać i też byłam w Wola Parku
Masakra... najpierw wizyta u teściowej, potem u znajomych też Barbary... a o 18 wyciągnęłam jeszcze męża na prawie 30 km wycieczke w jedną stronę żeby naocznie stwierdzić jak to będzie tam wyglądało...

Niestety bony wydają tylko do świat i co gorsza mnie Pani powiedziała, że realizacja też jest do świąt.... Niestety nie mogę tego potwierdzić bo znowu bon wydalam za pierwszym podejściem....
Wybór no znacznie większy niż w Promenadzie... z tą różnicą na korzyść Promenady, że ci mają skórki rozmiar 38 a tu już nie mieli... jeśli jednak ma być jeszcze dostawa w WP to super !!!
W Wola Parku sprzedawczyni sama powiedziała, że już mają bardzo przebrany towar bo baaardzo dużo się sprzedało....
Co nie zmienia faktu, że jak zobaczyłam tak ogromną ilość koralików to dostałam obłędu połączonego z opętaniem :brzyda l:

Jeśli obiecacie, że mnie nie wygnacie z forum i nie wyklniecie to wstawię tu zdjęcie tego co kupiłam....

Oficjalnie ogłaszam, że to wszystko wina mojego męża, który jest nieodpowiedzialny, nie zachowuje zdrowego rozsądku w czasie kiedy ja go całkowicie tracę i to wszystko jego wina...
Mnie powinni zabrać dostęp do wszelkich środków płatniczych, ubezwłasnowolnić, zamknąć i wyrzucić klucz !!!!!
: hahaha:
magi76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 22:56   #2102
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

zatem pokazuj co kupiłaś
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 23:22   #2103
magi76
Raczkowanie
 
Avatar magi76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 380
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

nie mogę zmniejszyć zdjęć !!!
magi76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 23:25   #2104
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

to wymyśl coś bo ja czekam żeby obejrzeć i iść spać bo mam rano zajęcia ale chęć ich zobaczenia jest silniejsza
trudno, idę spać, jutro zobaczę

Edytowane przez Anno1989
Czas edycji: 2010-12-05 o 23:30
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 23:36   #2105
magi76
Raczkowanie
 
Avatar magi76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 380
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

ufff musiałam na inny komp zgrać zdjęcia !!!

to jak się wstawia zdjęcia na FB to można coś wygrać?

Oczywiście i to ląduje pod choinką... kurcze i to chyba nie pod jedną .....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0104.jpg (34,7 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0108.jpg (81,5 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez magi76
Czas edycji: 2010-12-05 o 23:38
magi76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 23:41   #2106
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
Jeśli obiecacie, że mnie nie wygnacie z forum i nie wyklniecie to wstawię tu zdjęcie tego co kupiłam....

Oficjalnie ogłaszam, że to wszystko wina mojego męża, który jest nieodpowiedzialny, nie zachowuje zdrowego rozsądku w czasie kiedy ja go całkowicie tracę i to wszystko jego wina...
Mnie powinni zabrać dostęp do wszelkich środków płatniczych, ubezwłasnowolnić, zamknąć i wyrzucić klucz !!!!!
: hahaha:
Kochana, to się nazywa nałog
Niestety, ale my Ci w leczeniu nie pomożemy bo same mamy problemy
Ja dzis straciłam dostep do wszelkich srodkow platniczych... bo ktos mi ukradł portfel i musiałam zablokować karty... to jest dramat. Bede miec dopiero za 2 tyg. Czyli mam PRZYMUSOWY odwyk pandorowy.. A gotowki nie wydam, bo nie mogę..
Mam nadzieje ze sie znajdzie dowód i prawko.. jak sie znajdzie ide kupować supełek z Pandory. Na szczescie..

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
ufff musiałam na inny komp zgrać zdjęcia !!!

to jak się wstawia zdjęcia na FB to można coś wygrać?

Oczywiście i to ląduje pod choinką... kurcze i to chyba nie pod jedną .....
O kur... de!!
Jakie to łaadnee!!
Ma swój urok. Sliczne
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 23:42   #2107
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 352
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Jeśli się dzielimy inspiracjami, to takie dla siebie wygrzebałam.
-suuuuuper kolorystyka!
oooo wlaśnie taka kolorystyka i mi chodzi po głowie+ coś eleganckiego z większą ilością srebr, czerni i szarości

magi76
bo faceci też są nieodpowiedzialni i chcą nas przekupić tymi paciorkami ja tam się poddaję- jak chce kupować - niech kupuje!))
a z drugiej strony- ja nie noszę przy sobie dużej ilści kasy a tym bardzije karty płatniczej, bo bardzo szybko wypłukałoby się wszystko z konta... e tam samo by się wypłukało- ja bym wypłukała- do ostatniej kropelki
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 00:07   #2108
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Magi dwa razy bon rabatowy na 200zl!! jeny zazdroszcze!! jak tak dalej pojdzie to chyba wsiade w pociag i pojade na zakupy do wawy ;DD czy gdzie te sklepy sa? co takie prezenty rozdaja?;>>
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 06:49   #2109
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość

ennkaa...
kwiat indygo i paseczki mam wrażenie są wykonane z dokładnie tego samego koloru szkła tylko w jednym są kwiatki a drugi to paski. Kolorystycznie wg. mnie pasują do siebie idealnie, dokładnie ta sama tonacja. Te ciemnie chyba czarne paski przebijają jakby w fiolet do tego jest beż i delikatny fiolet. Indygo natomiast ma ciemno fioletową bazę i właśnie beżowe kwiatki przebijane z nutą fioletu... no piękne...
Prawdopodobnie jeśli znajdę odpowiedniej wielkości i szerokości i koloru ciemno fioletowy kwiat to go dokupię jako przeciwwaga na drugą stronę pasków
Kolorystycznie inne egzemplarze są raczej takie same tylko paski i kwiatki wiadomo w ręcznej robocie różnie mogą wyjść
dzięki za odpowiedź! czyli te paseczki to fiolet, beż i lila? nie ma zieleni? no to mam kolejnego na liście
a ten kwiat indygo to nie ma granatu? bo z nazwy to tak mi w granat by uderzał...
no to już teraz nie wiem co mam zrobić! na pewno chcę mediolan, to pewne...a dalej to mam paseczki khaki, indygo....oj...help!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 07:21   #2110
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
jakie tu jest zapięcie?
sama bym taką bransoletkę chciała, mam już wszystkie murano, które tutaj są z 1gr cenowej.
oficjalnie zazdroszcze, moze bys wkleiła fotki na wątek zdjęciowy ?


Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu, mnie Mikołaj też dziś ominął ....
tak mnie rozłożyło że zrezygnowałam z wycieczki po koralik
a u mnie w rodzinie nigdy nie było zwyczaju dawania czegokolwiek pod choinkę wiec i ja tego nie praktykuję Jest tylko Święty Mikołaj
a ja mam nadzieje ze dzis mikołaj przyjdzie z moją przesyłką z trollbeads, jak nie to przestaje w niego wierzyc


Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
ufff musiałam na inny komp zgrać zdjęcia !!!

to jak się wstawia zdjęcia na FB to można coś wygrać?

Oczywiście i to ląduje pod choinką... kurcze i to chyba nie pod jedną .....
o matko jaki śliczny zestaw i diamentowe koraliki

dziewczyny moja rada: jak macie taki fajny rabat to bierzcie droższe koraliki, takie za 111 to nie problem kupic, przy tych droższych wącza się juz tzw rozsądek tak, to pisze ja która kupila konika za 180 zł (ale dostałam rabat aż 10% )

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Jeśli się dzielimy inspiracjami, to takie dla siebie wygrzebałam.
to ja tez sie podziele, a co zdjęcie z FB (mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ze je tu wstawiam)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 38654_413339421791_331183481791_5126113_2374442_n.jpg (21,4 KB, 72 załadowań)
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 07:23   #2111
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź! czyli te paseczki to fiolet, beż i lila? nie ma zieleni? no to mam kolejnego na liście
a ten kwiat indygo to nie ma granatu? bo z nazwy to tak mi w granat by uderzał...
Ja mam nadzieje ze kwiat indygo bedzie jednak troche niebieski, choc pani w bonarce mowila ze jest bardzo podobny do ciemnofioletowego kwiatu i teraz troche sie boje
odpisali ci ze sklepu? co do dopłaty za droższy koralik w ramach promocji?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 07:25   #2112
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

narazie nie odpisali dam znać jak tylko odpiszą
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 07:26   #2113
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

a to dziwne, mi zawsze odpisywali po paru godzinach najpóźniej, nawet w niedziele, hmm... pewnie myślą
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 07:54   #2114
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

może mnie już mają dość bo ciągle coś do nich smaruję
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 07:57   #2115
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
ufff musiałam na inny komp zgrać zdjęcia !!!

to jak się wstawia zdjęcia na FB to można coś wygrać?

Oczywiście i to ląduje pod choinką... kurcze i to chyba nie pod jedną .....
Dziewczyno, szalejesz maksymalnie! Ale super, że załapałaś się na dwa bony
Zazdroszczę szczególnie świątecznego

Anno1989, mówisz że masz już wszystkie z I grupy cenowej, mam nadzieję, że chodzi Ci tylko o te, które Ci się podobają?
Inaczej umrę z zazdrości już na amen
Tak czy siak, daj zdjęcia wszystkiego
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 08:03   #2116
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
ufff musiałam na inny komp zgrać zdjęcia !!!

to jak się wstawia zdjęcia na FB to można coś wygrać?

Oczywiście i to ląduje pod choinką... kurcze i to chyba nie pod jedną .....
Nie no, przepiękny jest po prostu ten naszyjnik!!!
Brawa dla męża, prawdziwy skarb
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 08:05   #2117
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
dostałam cztery nowe charmsiki
no to zdjęcia prosimy!

Cytat:
Napisane przez ania_wu Pokaż wiadomość
Od mikołaja: kostki i szpilka z apartu , zapomniałam dodać, że wczoraj w W. Kruku też dostałam kartę stałego klienta upoważniającą do zakupu z 5% rabatem. Zaraz będę liczyła rachunki z apartu, może tam też już przekroczę magiczną kwotę 500 zł
Szpileczka jest urocza, a to w aparcie jak się wyda 500 zł to dają kartę ? dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
moje zakupy z kruka
sanie na ikołajki od cioci
i bransoletka zimowa
jak ja byłam to sań nie było :/ a bransoletka zimowa jest przecudna!

Cytat:
Napisane przez Figa Pokaż wiadomość
Ja też z dzisiejszych zakupów nie wróciłam z pustymi rękami .
Małżonek w ramach prezentu mikołajkowo-gwiazdkowego dla mnie zostawił w Pandorze okrągłą sumkę, Pani obsługująca była pod wrażeniem mojego przygotownia do zakupów, he, he nieźle się tu na forum szkolimy
Również skusiłam się na promocję w Kruku,
wyszłam z czarnym emaliowanym kotem. I też zostalam potraktowana tym papierowym odbitym na xero katalogiem, żenada
zdjęcia zdjęcia proszęęę


Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość

I od razu dodam, że absolutnie nie byłam w stanie się powstrzymać i też byłam w Wola Parku
Masakra... najpierw wizyta u teściowej, potem u znajomych też Barbary... a o 18 wyciągnęłam jeszcze męża na prawie 30 km wycieczke w jedną stronę żeby naocznie stwierdzić jak to będzie tam wyglądało...

Niestety bony wydają tylko do świat i co gorsza mnie Pani powiedziała, że realizacja też jest do świąt.... Niestety nie mogę tego potwierdzić bo znowu bon wydalam za pierwszym podejściem....
Wybór no znacznie większy niż w Promenadzie... z tą różnicą na korzyść Promenady, że ci mają skórki rozmiar 38 a tu już nie mieli... jeśli jednak ma być jeszcze dostawa w WP to super !!!
W Wola Parku sprzedawczyni sama powiedziała, że już mają bardzo przebrany towar bo baaardzo dużo się sprzedało....
Co nie zmienia faktu, że jak zobaczyłam tak ogromną ilość koralików to dostałam obłędu połączonego z opętaniem

Jeśli obiecacie, że mnie nie wygnacie z forum i nie wyklniecie to wstawię tu zdjęcie tego co kupiłam....

Oficjalnie ogłaszam, że to wszystko wina mojego męża, który jest nieodpowiedzialny, nie zachowuje zdrowego rozsądku w czasie kiedy ja go całkowicie tracę i to wszystko jego wina...
Mnie powinni zabrać dostęp do wszelkich środków płatniczych, ubezwłasnowolnić, zamknąć i wyrzucić klucz !!!!!
łoł no to jest choroba ale znam ten ból :P a może nie ból... sprawia nam to przyjemność, więc nie powinnyśmy żałować

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
ufff musiałam na inny komp zgrać zdjęcia !!!

to jak się wstawia zdjęcia na FB to można coś wygrać?

Oczywiście i to ląduje pod choinką... kurcze i to chyba nie pod jedną .....
o jaaaaaaaaaa... to jest przepiękne! nie mogę się napatrzeć!!!!

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Kochana, to się nazywa nałog
Niestety, ale my Ci w leczeniu nie pomożemy bo same mamy problemy
Ja dzis straciłam dostep do wszelkich srodkow platniczych... bo ktos mi ukradł portfel i musiałam zablokować karty... to jest dramat. Bede miec dopiero za 2 tyg. Czyli mam PRZYMUSOWY odwyk pandorowy..A gotowki nie wydam, bo nie mogę..
Mam nadzieje ze sie znajdzie dowód i prawko.. jak sie znajdzie ide kupować supełek z Pandory. Na szczescie..

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------



O kur... de!!
Jakie to łaadnee!!
Ma swój urok. Sliczne
teraz masz odwyk kochana, a jak dostaniesz karty to będziesz mogła zaszaleć !

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
oficjalnie zazdroszcze moze bys wkleiła fotki na wątek zdjęciowy ?



a ja mam nadzieje ze dzis mikołaj przyjdzie z moją przesyłką z trollbeads, jak nie to przestaje w niego wierzyc



o matko jaki śliczny zestaw i diamentowe koraliki

dziewczyny moja rada: jak macie taki fajny rabat to bierzcie droższe koraliki, takie za 111 to nie problem kupic, przy tych droższych wącza się juz tzw rozsądek tak, to pisze ja która kupila konika za 180 zł (ale dostałam rabat aż 10% )


to ja tez sie podziele, a co zdjęcie z FB (mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ze je tu wstawiam)
trzymam kciuki aby mikołaj przyszedł i bransoletka jest super!


Któraś z Was prosiła mnie o zdjęcia, już raz wklejałam, ale to było przed tą awarią, więc wkleję jeszcze raz z aktualizacją, dostałam worek z dolarami na urodziny i serduszko od chłopaczka mojego na drugą rocznice
__________________
zakupoholiczka.

Edytowane przez roxxxxy
Czas edycji: 2010-12-06 o 08:09
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 08:08   #2118
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

narazie jest taka smutna bo same sreberko ale juz niedlugo mam zamiar ozywic ją murano
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09881.jpg (65,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09885.jpg (73,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09886.jpg (79,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (72,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (60,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (66,0 KB, 32 załadowań)
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 08:16   #2119
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

magi76 jaki ten Twój mąż fajny, ale elfik fajniejszy i to mówię ja, a nie cierpię zawieszek na szyję, ale to co wybrałaś jest po prostu boskie....

roxxxxy, pandorka piękna, ja też mam samo sreberko, a nie pomyślałam że jest biedna, choć przyznam że ostatnio mnie murano ( chyba w turkusie, bo fiolet ma kuzynka) kussi
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 08:22   #2120
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez monaa01 Pokaż wiadomość
magi76 jaki ten Twój mąż fajny, ale elfik fajniejszy i to mówię ja, a nie cierpię zawieszek na szyję, ale to co wybrałaś jest po prostu boskie....

roxxxxy, pandorka piękna, ja też mam samo sreberko, a nie pomyślałam że jest biedna, choć przyznam że ostatnio mnie murano ( chyba w turkusie, bo fiolet ma kuzynka) kussi

mnie też turkus i fiolet kuszą i jeszcze róż i nie wiem na co mam się zdecydować, tym bardziej, że te 3 kolory to moje ulubione XD
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 08:50   #2121
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Dziewczyny, nie wiem, czy zauważyłyście, ale niezłe jesteśmy - w niecałe 34 dni, nastukałyśmy 2120 postów o błyskotkach
W tym tempie, następną część trzeba będzie otworzyć w styczniu

Przy czym, poprzednia część do 5000 postów dobijała ponad 2 lata

Takie statystyki Mikołajkowe
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 08:56   #2122
KasiaMamaMichasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

hej, jestem tutaj nowa
od niedawna Was podczytuję i zachwycam się Waszymi nabytkami
Sama jestem zakochana w kolekcji Chamilia z Kruka - BOSKA jest!!!

o do stoiska w Wola Parku to dodam ze jak się człowiek dobrze przy tym stanowisku pokręci to kupon z tymi 200zł może dostać za free

Mi się tak trafiło, podeszłam do stoiska, oglądałam koraliki, zapytałam si jakie promocje mają, powiedzieli o tej standardowej. Dalej oglądałam i po chwili Pani dała mi ten kupon, ze jak wydam 200zł to kolejne 200zł będę miała do wydania

kupiłam, tzn. mąż mi kupił 4 koraliki ze szkla murano całość kosztowała 244zł
KasiaMamaMichasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 08:59   #2123
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez KasiaMamaMichasia Pokaż wiadomość
o do stoiska w Wola Parku to dodam ze jak się człowiek dobrze przy tym stanowisku pokręci to kupon z tymi 200zł może dostać za free

Mi się tak trafiło, podeszłam do stoiska, oglądałam koraliki, zapytałam si jakie promocje mają, powiedzieli o tej standardowej. Dalej oglądałam i po chwili Pani dała mi ten kupon, ze jak wydam 200zł to kolejne 200zł będę miała do wydania
O, co Ty mówisz? To Ci się udało!
Też by mi się przydał jeszcze jeden

Wstaw zdjęcia jeśli możesz!

I witamy
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:03   #2124
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Magi jeju ja się zaraz poryczę chyba, stara baba a taka głupia
ja o tym elfie marze odkąd go zobaczyłam pierwszy raz na szyi ekspedientki - czyli przy pierwszej wizycie buuuuuuuuuu
chyba jednak będę musiała jakiś bank obrabować
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:08   #2125
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez KasiaMamaMichasia Pokaż wiadomość
hej, jestem tutaj nowa
od niedawna Was podczytuję i zachwycam się Waszymi nabytkami
Sama jestem zakochana w kolekcji Chamilia z Kruka - BOSKA jest!!!

o do stoiska w Wola Parku to dodam ze jak się człowiek dobrze przy tym stanowisku pokręci to kupon z tymi 200zł może dostać za free

Mi się tak trafiło, podeszłam do stoiska, oglądałam koraliki, zapytałam si jakie promocje mają, powiedzieli o tej standardowej. Dalej oglądałam i po chwili Pani dała mi ten kupon, ze jak wydam 200zł to kolejne 200zł będę miała do wydania

kupiłam, tzn. mąż mi kupił 4 koraliki ze szkla murano całość kosztowała 244zł

to mialas farta koleżanko ! pokaż zdobycze!
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:16   #2126
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
Magi jeju ja się zaraz poryczę chyba, stara baba a taka głupia
ja o tym elfie marze odkąd go zobaczyłam pierwszy raz na szyi ekspedientki - czyli przy pierwszej wizycie buuuuuuuuuu
chyba jednak będę musiała jakiś bank obrabować
Ania , nie płacz! A może jakiś fundusz założysz na Trollbeadsy? Lokata dziennie oprocentowana czy coś A mąż drogi, na gwiazdkę się nie zrehabilituje?
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:35   #2127
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 352
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

gdyby w Olsztynie byl Troll, to po czytaniu Waszych postow i fotkach, bylabym chyba ich regularna klientka... zachorowalam! tylko poki co pozostaje mi jedynie internet, albo czekanie do marc, kiedy zaczna sie regularne wyjazdy do warszawy....esh
78ec78392a9e84b50fa9c61260c26510682869d7_6517570db0492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:51   #2128
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Naszyjnik z Trolla jest super Bransoletki na mnie specjalnie nie działają ale naszyjnik poprostu cudeńko

Dziś będę zamawiać z Amazonu charmsy więc jak któraś chce też coś zamówić to proszę o kontakt
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:53   #2129
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

Cytat:
Napisane przez ania_trojaczki Pokaż wiadomość
Magi jeju ja się zaraz poryczę chyba, stara baba a taka głupia
ja o tym elfie marze odkąd go zobaczyłam pierwszy raz na szyi ekspedientki - czyli przy pierwszej wizycie buuuuuuuuuu
chyba jednak będę musiała jakiś bank obrabować
Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Ania , nie płacz! A może jakiś fundusz założysz na Trollbeadsy? Lokata dziennie oprocentowana czy coś A mąż drogi, na gwiazdkę się nie zrehabilituje?
no właśnie, a może mężuś sprawi Ci na gwiazkę prezencik ? )


Dziewczyny, poratujcie mnie troszkę, jestem w kropce.
Nie wiem czy mam kupić mamie na urodziny skórkę z pandory i jakiś koralik, czy jednak srebrną trollbeads... teraz sprawdziłam ile kosztują te zapięcia trollbeadsowe i trochę się przeraziłam, no ale mam odrazu dwa koraliki, kurcze no nie wiem
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 10:02   #2130
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki które mówią o Tobie (charms, pandora, lilou, trollbeads )

w cneie pandory masz zapiecie standardowe srebrna bransoletka i dwa korale gratis ) chyba ze chces zskorke z trolli to zamkniesz sie w 200 zl ;>>

Dziewczyny dzisiaj bed echyba zamawiala sobie prezent pod choinke z trolli z racji ze na mikolaja tez wpadla jakas stowka to zamowie do kompletu jeszcze jeden korlaik...choc nie powiem zastanawiam sie czy nie wziasc lepszego zapiecia ale 230 zl za zapiecie boze przeraza mnie to
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.