co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 11:05   #1
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249

co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika


hej

chciałabym zapytać jak wasze życie ułozyło sie po licencjacie, chodzi mi9 o edukacje, co wybrałyście, gdzie się uczycie dalej? Szcegolnei mam na mysli pedagogike, ja w tym roku pisze licencjat i jesli by mi sie udalo go w koncu obronic o szukam inspiracji bo nie bardzow iem co dalej, jestem na studiach 3 letnich bez mozliwosci ciągłosci dwoch kolejnych i mam wielki znak zapytania w glowie, Malo jest w poznaniu ( do korego sie przymieszam) uzuepkniajacych mgr , a nei wiem czy podyplomowka po licencjacie to dobre rozwiazanie... jak to u was wyglada?


a! pryz okazji, znacie moze jakas dobra strone, na ktorej usmieszoczne sa ogloszenia odnosnie kwater w Poznaniu? Bo jam zupelnie zielona i nei bardzo mam punkt zaczepienia, mimo,ze mam tam rodzine...


mozecie pomoc to bylabym wdzieczna. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

acha i je studiuje pedagogike pracy socjalnej.
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'

myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 11:15   #2
Ajrin
Raczkowanie
 
Avatar Ajrin
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 108
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

ja się podłączam do pytania, bo też w tym roku robię licencjat z pedagogiki wieku dziecięcego, + plastyka, na ASP nie mam szans się dostac, a na sama pedagogikę uzupełniającą nie chcę iść, więc nie wiem co mam robić....
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych i złych. Ludzie są albo
czarujący, albo nudni."

-Oscar Wilde
Ajrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 11:51   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

1. Po lic. można robić i podyplomówki (ja sama tak robiłam, 2 podyplomówki były mi do pracy potrzebne), i mgr - jak komu pasuje czy jest potrzebne.

2. Zależy, z czego jest lic. - warto wybrać sensownie, bo np. resocjalizacja i opiekuńczo-wychowawcza są teraz o kant tyłka potrzaskać (zwłaszcza, że na świetlię w szkole już nie trzeba mieć opiek-wych)

2. Po kierunku plastycznym i dziecięcym - zrobiłabym może terapię pedagogiczną, pedagogikę terapeutyczną, olkigofrenopedagogikę... Najbardziej to pierwsze - szansa pracy w poradni PP. Wiem, że na UO są mgr uzupełniające z terapii z oligo razem.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 11:58   #4
Ajrin
Raczkowanie
 
Avatar Ajrin
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 108
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

dziękuję Szajajaba , rzeczywiscie fajny pomysł z tą terapią
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych i złych. Ludzie są albo
czarujący, albo nudni."

-Oscar Wilde
Ajrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:15   #5
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

dzięki serdecznei, moze jeszcze ktos sie wypowie

ni wiem mam miesznae uczucia co do podyplomowek, wieksozc chyba robi je po mgr.. eh mlik w głowie.
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'

myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:24   #6
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Po pracy socjalnej - to ta nieszczęsna resocjalizacja może? Ew. pedagogika pracy/doradztwo zawodowe.

Edytowane przez 0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Czas edycji: 2009-04-11 o 14:26
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 23:28   #7
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

powiem wam tak drogie kobitki, ja bym postarala sie z czegos innego niz pedagogika zrobic podyplomowe(moze jakas socjologia? chyba tak mozna?). obecnie pedagogika nie jest kierunkiem w ktorym mozna znalezc prace, po 1 dlatego ze pedagogow jest bardzo wielu(moja kuzynka od 4 lat szuka pracy po pedagogice specjalnej czy jakos tak), po 2 pedagog nie posiada na tyle szekokiego zakresu "pomagania" by jego zarobki byly zadowalające. taki mi sie przynajmniej wydaje.
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 08:22   #8
SiostraKelvinaEma
Raczkowanie
 
Avatar SiostraKelvinaEma
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 51
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

A ja bym poszla na mgr.. na podyplomowki przyjdzie czas. A jednek mgr lepiej wyglada niz lic.. to raz..
Co ja bym dzis zrobila.. pojechalabym na roczny wolontariat.. gdzies w swiat.. poszukalambym swojego miejsca.. a moze i pasji.. utwierdzila sie w przekoaniu, ze praca z drugim czlowiekiem to jest to, czego szukam.. lub wrecz przeciwnie..
Jesli nie to.. np poszlabym na prace socjalna.. mgr..
Ja nie mialam zadnej z tych mozliwosci.. moje studia byly 5 letnie. Dwufakultatywne. Pracuje jako pracownik socjlany.. i jest ok. A na wyjazd wolontariacki i tak sie szykuje.. w ramach bezplatnego.. urlopu
SiostraKelvinaEma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 14:24   #9
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Cytat:
Napisane przez SiostraKelvinaEma Pokaż wiadomość
A ja bym poszla na mgr.. na podyplomowki przyjdzie czas. A jednek mgr lepiej wyglada niz lic.. to raz..
Co ja bym dzis zrobila.. pojechalabym na roczny wolontariat.. gdzies w swiat.. poszukalambym swojego miejsca.. a moze i pasji.. utwierdzila sie w przekoaniu, ze praca z drugim czlowiekiem to jest to, czego szukam.. lub wrecz przeciwnie..
Jesli nie to.. np poszlabym na prace socjalna.. mgr..
Ja nie mialam zadnej z tych mozliwosci.. moje studia byly 5 letnie. Dwufakultatywne. Pracuje jako pracownik socjlany.. i jest ok. A na wyjazd wolontariacki i tak sie szykuje.. w ramach bezplatnego.. urlopu
ja nei chce isc dalej na pracownika socjalnego. Poz atym nei ma praktyznei nigdzie mgr z tego kierunku - co najlepsze hahaha wszytko pozamykali ;]
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'

myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 14:46   #10
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Myiabi - czy mogłabyś staranniej pisać swoje posty? Ciężko się je czyta - jeśli prosisz o pomoc, to pisz zrozumiale.

Niuniulka, nie zgodzę się z Tobą absolutnie. Owszem, jeden kierunek, często ogólny z pedagogiki (a pedagogika specjalna jest kierunkiem ogólnym dość) faktycznie nie daje żadnych szans prawie. Ale kierunki dobrane z głową - właśnie lic. z czegoś, mgr z czegoś, podyplomówka z czegoś - dają szerokie pole do popisu. A socjologia - co daje? Niewiele. Ot, taki kierunek ogólny, po którym cholernie ciężko pracę znaleźć. Zero konkretów.

Siostro - akurat pedagogika jest takim kierunkiem, w którym (idąc do pracy w szkole podstawowej/gimnazjum) nie musisz od razu mieć mgr - i to jest ok, bo można go zrobić pracując, nabierając doświadczenia. Często też konieczny jest taki kierunek, który prowadzony jest tylko na podyplomówkach.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 15:05   #11
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

ja tez mam dylematy... jestem na trzecim roku licencjatu z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.. tylko problem jest taki ze minelam sie z powolaniem i za chiny ludowe nie chce pracowac ani w przedszkolu ani w szkole nie wiem co dalej.. czy jest dalej sens brnac w pedagogike?? nawet o innej spacjalizacji... ja jednak nie mam do tego serca ;/ poza tym na dzienne uzupelniajace sie nie dostane a zaoczne kosztuja i jakbym jakas prace znalazla to wiekszosc kasy na studia by mi szla... nie wiem co dalej robic ;/ jestem w kropce bo koncze studia, ktore mi sie nie podobaja a tylko to umiem robic.. ew znalesc sobie inny fach.. moze studium, moze kurs, bardziej mnie grafika komputerowa interesuje.. hmm
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 15:22   #12
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;11853124]

Siostro - akurat pedagogika jest takim kierunkiem, w którym (idąc do pracy w szkole podstawowej/gimnazjum) nie musisz od razu mieć mgr - i to jest ok, bo można go zrobić pracując, nabierając doświadczenia. Często też konieczny jest taki kierunek, który prowadzony jest tylko na podyplomówkach.[/QUOTE]

magister konieczny nie jest to fakt..ale jednak magister te kilka groszy więcej zarabia, a to tez może być motywacją do pracy

ale jeśli już ma się licencjata..to ja starałabym się szukać pracy w zawodzie (jeśli taka praca wchodzi w grę) i dopiero po znalezieniu pracy zrobiłabym magisterskie/podyplomowe takie, które by mi w pracy pomogły.

ja dopiero po roku pracy w zawodzie skłaniam się ku temu, że przydałaby mi się terapia pedagogiczna i myślę o podyplomówce. jednak mój zapał umiera, gdy widzę, że 80% przedmiotów miałabym takich samych
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 15:35   #13
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Et-ko, zawsze można przepisać przedmioty
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 15:48   #14
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

toż nic nowego się nie nauczę.
chciałabym się nauczyć! jestem żądna wiedzy.

a tak szczerze.. to mam wielki problem jaką podyplomówkę, by wybrać. a te Twoje podyplomówki to były roczne czy dwuletnie?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 16:22   #15
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

3 semestralne, ale robiłam nietypowym trybem i np. miałam materiał i godziny z 3 semestrów zrobione w 8 miesięcy.

I owszem, taka podyplomówka z terapii to głównie powtórzenie przedmiotów, ale na ironię - daje inny papierek, bez którego nie masz kolejnych uprawnień. A powinno się patrzeć na zaliczone przedmioty w trakcie wszystkich studiów, a nie na tytuł na papierku
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 16:56   #16
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

wiem właśnie..dlatego skłaniam się ku tej terapii pedagogicznej :/
przydałaby mi się. szczególnie, że dostałam kolejną pracę (tylko na zastępstwo) i w tej pracy taka terapia byłaby na miejscu i może miałabym szansę na dłuższe zatrudnienie...jeśli by mi się spodobało i przestałabym żałować swej decyzji
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 18:11   #17
maadaa
Rozeznanie
 
Avatar maadaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 597
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

.
__________________
studentka UWr: pedagogika wczesnoszkolna i kształcenie zintegrowane

http://www.suwaczek.pl/cache/bed1d6e3ea.png


Edytowane przez maadaa
Czas edycji: 2010-06-09 o 15:53
maadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 15:14   #18
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Hej dziewczynki.

Już od pół roku jestem po licencjacie, a dzieki wiadomosci kolezanki powyzej przypomnialam sobie o tym watku.

Wylądowałam na stuiach magisterskich kierunek Nauki o Rodzinie, specjalizacja Poradnictwo małżeśtwa i rodziny. Sympatycznie. Tylko byloby lepiej,gdybym nie miala takich problemow z pamiecia jak mam, ale mysle, ze wart polecenia kierunek.
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'

myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 20:50   #19
CasaBlancaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 100
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Cieszę się, że dotarłam do tej strony. Obecnie bronię licencjat z pedagogiki wczesnoszkolnej z dodatk.specjaliz.przedszk olną. Z pewnościa idę na magisterkę i cały czas obstawiałam wczesnoszkolną (bo w zasadzie myślałam, ze aby uczyć w szkole podst.w klasach I-III muszę mieć magistra wczesnoszkolnej). Doszły mnie słuchy, że wystarczy sam licencjat, wtedy myślałabym o magist. z zarządzania oświatą. Chce mieć jednak pewność, że nie zamnie mi tyo drogi do pracy nauczyciela klas I-III. Czy ktos jest w pełni zorientowany jak to wygląda w praktyce? Mysle, że dalej magistrka z wczesnoszk.to byłaby powtórka. Ale jesli jest konieczna,to nie byłoby wyjścia.
Proszę o informacje.
Z góry wielkie dzieki
CasaBlancaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 14:55   #20
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Hej dziewczyny.
Jestem w totalnej kropce.
W tym roku bronię licencjat. Studiuje opiekę i wychowanie z profilaktyką społeczną.
Na mojej uczelni, tj. UKW w Bydgoszczy jedyną ofertą edukacyjną jest pedagogika opiekuńcza lub społeczna. Jestem tym podłamana.
Ostatnio zastanawiałam się co dalej. Wyszukałam tą już wcześniej wspomnianą przez Was oligofrenopedagogikę. Musiałabym jednak zmienić uczelnie. Co więcej - uczelnię państwową na prywatną...
Nie wiem co robić doradźcie mi. Czy dalej kontynuować opiekuńczą, czy wziąć się za oligo?
Wiecie jak to jest. Siedzę i czytam, a ile ludzi tyle opinii a ja mam mętlik w głowie...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 10:03   #21
mamakubusia
Raczkowanie
 
Avatar mamakubusia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 345
GG do mamakubusia
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Ja właśnie zrobiłam licencjata oligo.. jedna rzecz aby iść na oligo - trzeba mieć do tego 100% pewności i serce. Bo mogłabym wyliczyć kilkadziesiąt osób, które robią oligo a się do tego kompletnie nie nadają. Dla mnie to specyficzny kierunek i powinny robić go osoby, które kochają osoby niepełnosprawne i pragną z nimi przebywać oraz rzecz jasna nieść im pomoc. Bo jeśli to ma być tylko papierek.. to lepiej jednak wybrać co innego =) Też mam teraz dylemat gdzie się wybrać na mgr. Myślę o wczesnoszkolnej z przedszkolną bo mam już pracę załatwioną w przedszkolu integracyjnym od września.. na razie jako nauczyciel wspomagający czyli pomoc dla dzieci głównie z autyzmem, zespołem Downa.
mamakubusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 12:29   #22
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

a mogę zrobić np tak, że licencjat z opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną a potem mgr z resocjalizacji??
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 16:11   #23
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
a mogę zrobić np tak, że licencjat z opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną a potem mgr z resocjalizacji??
Pewnie mozesz, ale lepiej dowiedz sie na uczelni gdzie chcesz robic uzupelniajace. U mnie znajomi z uczelni robili tak, ze po licencjacie pracy soc, szli na mgr uzupełniajaca-> resocjalizacja
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:49   #24
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Pewnie mozesz, ale lepiej dowiedz sie na uczelni gdzie chcesz robic uzupelniajace. U mnie znajomi z uczelni robili tak, ze po licencjacie pracy soc, szli na mgr uzupełniajaca-> resocjalizacja
ooo to w sumie też nie jest zły pomysł chodzi mi o ukw może ktoś więcej się orientuje?
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 15:23   #25
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
ooo to w sumie też nie jest zły pomysł chodzi mi o ukw może ktoś więcej się orientuje?
Studiujesz opiekę i wychowanie na UKW?
Który rok?

Niestety zmartwię Cię.
Po opiece i wychowaniu możesz robić jedynie pedagogikę opiekuńczą lub pedagogikę społeczną. Taka cudowna oferta. Z tego względu kończę swoją karierę na UKW.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 15:29   #26
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Studiujesz opiekę i wychowanie na UKW?
Który rok?

Niestety zmartwię Cię.
Po opiece i wychowaniu możesz robić jedynie pedagogikę opiekuńczą lub pedagogikę społeczną. Taka cudowna oferta. Z tego względu kończę swoją karierę na UKW.
wybieram się:P szkoda;( a na innej uczelni można??
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 15:53   #27
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
wybieram się:P szkoda;( a na innej uczelni można??
Nie wiem jak na innych uczelniach.
Ja w tym roku skończyłam opiekę i wychowanie.

Poczytaj sobie na stronie UKW w rekrutacji, tam wszystko opisują.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 16:08   #28
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Kierunek: Pedagogika o spec. resocjalizacja
Studia przeznaczone są dla absolwentów studiów pierwszego stopnia kierunku pedagogika o specjalności resocjalizacja oraz specjalności pokrewnych- no właśnie jakich pokrewnych-napisałam im maila

i co planujesz dalej?
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 16:16   #29
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Nie wiem, jakie to są te pokrewne.

Hmm, dzisiaj złozyłam podanie na KPSW, na oligofrenopedagogikę. Mam pewne ALE, lecz jestem dobrej myśli.
Mam nadzieję, że ważna jest wiedza i umiejętności, a nie mury, gdzie się je zdobyło...
Zobaczymy, na razie myślę o obronie

Coś jeszcze bierzesz pod uwagę czy tylko opiekę i wychowanie?
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 16:23   #30
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: co robicie /robiłyście po licencjacie - pedagogika

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jakie to są te pokrewne.

Hmm, dzisiaj złozyłam podanie na KPSW, na oligofrenopedagogikę. Mam pewne ALE, lecz jestem dobrej myśli.
Mam nadzieję, że ważna jest wiedza i umiejętności, a nie mury, gdzie się je zdobyło...
Zobaczymy, na razie myślę o obronie

Coś jeszcze bierzesz pod uwagę czy tylko opiekę i wychowanie?
a w bydgoszczy jest jeszcze jakaś szkoła państwowa oprócz ukw?
tak a mianowicie: resocjalizacje, doradztwo myślałam też o turystyce-podobna do pedagogiki hehe ale chyba raczej nie
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-04 13:10:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.