Nigdy nie byłam na randce - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 23:36   #61
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Ja kilka miesięcy temu zawiesiłam tam konto bo sami starzy i zboczeńcy do mnie pisali, 2 miesiące temu założyłam konto na innym portalu i tam takich ludzi jest znacznie mniej. Wiecej tych normalnych.
O, możesz powiedzieć jaki to portal?

Ja też miałam konto na sympatii i nie polecam, w sumie wszyscy moi znajomi, którzy mieli z tym portalem jakieś doświadczenia mieli podobne zdanie. W końcu usunęłam je zanim minął mi pakiet, który wykupiłam. Słyszałam też, że badoo nie jest wcale lepsze, ale nie logowałam się tam.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 00:01   #62
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
O, możesz powiedzieć jaki to portal?

Ja też miałam konto na sympatii i nie polecam, w sumie wszyscy moi znajomi, którzy mieli z tym portalem jakieś doświadczenia mieli podobne zdanie. W końcu usunęłam je zanim minął mi pakiet, który wykupiłam. Słyszałam też, że badoo nie jest wcale lepsze, ale nie logowałam się tam.
Ja mam właśnie konto na badoo i naprawdę nie narzekam. To nie jest konkretny portal randkowy bo jego celem jest poznawanie nowych ludzi, ale wiadomo jak to bywa na takich portalach, że i tak większość szuka drugiej połówki W sumie poznałam tam w ciągu 2 miesięcy więcej normalnych facetów niż w cały rok kiedy miałam konto na sympatii.

Jedynie jak coś trzeba uważać, żeby nie połączyć konta z facebookiem bo słyszałam, że wtedy automatycznie wysyła zaproszenia do znajomych.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 00:07   #63
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Może fotkę masz kiepską? To jednak ważne. Poza tym też portal portalowi nie równy. Może załóż w jakimś innym?

Wysłane z mojej el dziewiątki
Fotka fotką, wydaje mi się że to fotografowany obiekt jest kiepski... Doskonale zdaję sobie sprawę że wyglądem to na pewno nie przyciągam.


Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Myślę, że skoro jesteś tak strasznie nieśmiała, to nie zmuszaj się do zaczepiania obcych przystojniaków. Bez sensu.
Ale może popracuj trochę nad... byciem zalotną? ;d Wiesz, ubierz się fajnie, pomaluj, zaczesz ;p tak, żebyś nie wyglądała jak szara myszka i lepiej się czuła. Dobry wygląd poprawi samopoczucie, doda pewności siebie. I nie mam na myśli przebrania karnawałowego Ale lekkie podkręcenie codziennego wizerunku nie zaszkodzi
Może masz problem z rozmową z facetami? Jeśli tak, to zagaduj kolegów o długopis, o notatki... o cokolwiek -tak, żebyś a) podeszła b) powiedziała co chcesz c) odeszła usatysfakcjonowana

I nie myśl, że fajny facet = potencjalna randka. Załóż, że facet jest nie dla Ciebie. Pomyśl, że jest gejem ;p może pomoże Ci to zmniejszyć poziom stresu spowodowanego kontaktem.
Nie wyglądam jak szara myszka... tzn nie wyglądam dobrze ale nie chodzę w rozciągniętych swetrach czy bez makijażu
No i nawet nie mam na studiach kolegów których mogłabym o cokolwiek zagadać...

Edytowane przez tearitup
Czas edycji: 2014-01-10 o 00:08
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 00:31   #64
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Mam wszystko wypełnione I jak sama pisałam to właśnie poruszałam neutralne tematy, nie błagałam nikogo o randkę
Może warto przesłać trzy razy więcej wiadomości, wtedy na pewno zwiększą się twoje szanse. Kiedyś musi się udać.

A jeśli chodzi o życie w tzw. realu to spróbuj obracać się w męskim towarzystwie. Nabierzesz pewności siebie i być może dowiesz się jakie są oczekiwania mężczyzn wobec kobiet.

Poza tym musisz sama prowokować sytuacje.

Edytowane przez pankasztan
Czas edycji: 2014-01-10 o 06:36
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 00:36   #65
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
Może warto przesłać trzy razy więcej wiadomości, wtedy na pewno zwiększą się twoje szanse. Kiedyś musi się udać.

A jeśli chodzi o życie w tzw. realu to spróbuj obracać się w męskim towarzystwie. Nabierzesz pewności siebie i być może dowiesz się jakie są oczekiwania mężczyzn wobec kobiet.

Po za tym musisz sama prowokować sytuacje.
No ale skąd wezmę męskie towarzystwo, z choinki? Nie mam żadnych znajomych płci męskiej, faceci zawsze zlewali mnie z góry na dół a na moim kierunku (przynajmniej na tej uczelni) jest ich niewielu.
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 10:53   #66
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Nie wyglądam jak szara myszka... tzn nie wyglądam dobrze ale nie chodzę w rozciągniętych swetrach czy bez makijażu
No i nawet nie mam na studiach kolegów których mogłabym o cokolwiek zagadać...
Nie twierdzę, że chodzisz w worku po ziemniakach. Ale czasem niewielka zmiana stroju zmienia samopoczucie. Ale ok, skoro czujesz się piękna i kobieca w tym, w czym chodzisz to niczego nie zmieniaj.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 10:58   #67
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że chodzisz w worku po ziemniakach. Ale czasem niewielka zmiana stroju zmienia samopoczucie. Ale ok, skoro czujesz się piękna i kobieca w tym, w czym chodzisz to niczego nie zmieniaj.
Napisałam że jest na odwrót... w niczym nie czuję się "piękna i kobieca"
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 11:04   #68
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Z tego co piszesz nie za bardzo masz znajomych. Może powinnaś się skupić na ich pozyksaniu, a o randkach zaczniesz myśleć trochę później? Mieszkasz w jakimś mieście studenckim na pewno da się tam znaleźć jakąś ofertę. Tylko nie szukaj ludzi tak po prostu, a szukaj ludzi w coś zaangażowanych. Jeśli masz kasę to spróbuj jakieś kursy, może tańca? Ja polecam te skupione na jednym rodzaju jakaś salsa, tango - wokół tego jest zbudowane potężne środowisko, na ogół są imprezy, wyjścia, można się zaprzyjaźnić. Jak nie masz kasy to zaangażuj się w działalność koła naukowego, jeśli jesteś wierząca to mądre duszpasterstwo dla studentów, jakieś wolontariaty itp.

A jak zaczniesz mieć znajomych, obracać się w mieszanym towarzystwie to i może jakaś randka się trafi? Albo odwaga w Tobie, żeby samej kogoś zaprosić. Bo tak to wygląda jakbyś miała a dużo czasu na rozważanie, dlaczego ktoś nie odpisał, skoro skomentowałaś jego wpis.

edit: a męskie towarzystwo można znaleźć np. poprzez zapisanie się do odpowiedniej sekcji z wf - jakaś ścianka, judo itp.

Edytowane przez 150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Czas edycji: 2014-01-10 o 11:06
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:41   #69
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie konto na badoo i naprawdę nie narzekam. To nie jest konkretny portal randkowy bo jego celem jest poznawanie nowych ludzi, ale wiadomo jak to bywa na takich portalach, że i tak większość szuka drugiej połówki W sumie poznałam tam w ciągu 2 miesięcy więcej normalnych facetów niż w cały rok kiedy miałam konto na sympatii.

Jedynie jak coś trzeba uważać, żeby nie połączyć konta z facebookiem bo słyszałam, że wtedy automatycznie wysyła zaproszenia do znajomych.
Właśnie mnie odstraszało, że to się łączy z fb, bo dostałam kilka razy takie zaproszenia od znajomych. I wychodzi drożej niż sympatia, ale chyba zaryzykuję.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:49   #70
Kiran1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 24
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Według mnie powinnaś wsiąść jakaś koleżanke, pójść do klubu, lub baru. Tam jest pełno facetów i na pewno kogoś poznasz Wiesz siedząc w domu mało co zdziałasz A przez internet to róznie mozesz trafić
Kiran1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:55   #71
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Właśnie mnie odstraszało, że to się łączy z fb, bo dostałam kilka razy takie zaproszenia od znajomych. I wychodzi drożej niż sympatia, ale chyba zaryzykuję.
Dlatego trzeba uważać bo on od czasu do czasu pyta czy połączyć konto z fb i trzeba ciągle odpowiadać "nie" Ja nic nie płacę bo te Supermożliwości są dodatkowe i da radę żyć bez tego.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:10   #72
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;44532661]Z tego co piszesz nie za bardzo masz znajomych. Może powinnaś się skupić na ich pozyksaniu, a o randkach zaczniesz myśleć trochę później? Mieszkasz w jakimś mieście studenckim na pewno da się tam znaleźć jakąś ofertę. Tylko nie szukaj ludzi tak po prostu, a szukaj ludzi w coś zaangażowanych. Jeśli masz kasę to spróbuj jakieś kursy, może tańca? Ja polecam te skupione na jednym rodzaju jakaś salsa, tango - wokół tego jest zbudowane potężne środowisko, na ogół są imprezy, wyjścia, można się zaprzyjaźnić. Jak nie masz kasy to zaangażuj się w działalność koła naukowego, jeśli jesteś wierząca to mądre duszpasterstwo dla studentów, jakieś wolontariaty itp.

A jak zaczniesz mieć znajomych, obracać się w mieszanym towarzystwie to i może jakaś randka się trafi? Albo odwaga w Tobie, żeby samej kogoś zaprosić. Bo tak to wygląda jakbyś miała a dużo czasu na rozważanie, dlaczego ktoś nie odpisał, skoro skomentowałaś jego wpis.

edit: a męskie towarzystwo można znaleźć np. poprzez zapisanie się do odpowiedniej sekcji z wf - jakaś ścianka, judo itp.[/QUOTE]

Miasto nie jest typowo studenckie więc raczej mało jest jakiś eventów. Za sportem nie przepadam więc taniec itp odpadają. Pozostaje mi tylko poszukanie jakiegoś wolontariatu, chociaż to też średnio mi się podoba ale chyba nie mam wyboru...
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:51   #73
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Napisałam że jest na odwrót... w niczym nie czuję się "piękna i kobieca"
Kurczę, to ja już nie wiem. Ty widzisz same problemy. Wszystko jest nie takie. Z takim podejściem naprawdę daleko nie zajdziesz.
1. Nie chcesz narażać się na kosza. To zrozumiałe, ale bez przesady. Czasem warto zaryzykować, by coś wygrać. Ale ok, nie chcesz to nie.
2. Nie wyjdziesz z inicjatywą, bo jesteś nieśmiała i boisz się kosza. Ok.
W takiej sytuacji pozostaje Ci cierpliwie czekać, aż ktoś fajny się Tobą zainteresuje. Żeby zwiększyć szanse, musisz przyciągnąć tego kogoś. Jak? Np. wyglądem, strojem i pewnym światłem bijącym z osoby zadowolonej z życia. Stąd mój pomysł, żebyś poszukała jakichś fajnych ciuchów, żeby się lepiej poczuć, żeby docenić swoją kobiecość, dodać sobie pewności siebie. Ale Ty na to mi piszesz, że nie ubierasz się źle i nie masz co zmieniać. A jak Ci odpowiadam, że to fajnie, to Ty znowu że wcale się nie czujesz piękna i kobieca. Naprawdę, ręce opadają. Próbuję pomóc, a Ty zamiast postawy "hmm.. dziwny pomysł, ale spróbuję" to masz "nie, to na pewno nie wyjdzie".
Zagadać do kolegi na studiach też jest problemem, bo: "No i nawet nie mam na studiach kolegów których mogłabym o cokolwiek zagadać...". Dlaczego nie masz? Nie ma facetów? Czy nie pasują Ci? Masz tylko zagadać. Nie spędzać z nimi życie.
Dziewczyny proponują koło naukowe, taniec, wolontariat, ale znowu NIC z tego Ci nie pasuje. Nawet nie poszłaś na takie zajęcia, a już mówisz że nie.
Mam wrażenie, że gdybyś miała ofertę od wróżki "pochodzisz przez miesiąc na salsę, a poznasz tam miłość życia", to i tak byś tam nie poszła, "bo nie lubisz sportu".

Masz mało wiary w siebie, mało pewności siebie. Uważasz się za spokojną, daleką od pięknej, nudną?, nieinteresującą. Niczym się nie interesujesz. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby Ci ten stan nie przeszkadzał. Ale najwyraźniej przeszkadza. Nie ma na to magicznego zaklęcia. Zmiany w sobie musisz dokonać sama, małymi kroczkami. Ale Ty jesteś zniechęcona zanim w ogóle zaczniesz.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:57   #74
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Autorko po lekturze kolejnym Twoich postów została jedna rada: siedź w kącie, znajdą Cię. Nie znajdą? Sama jesteś sobie winna i powodem nie jest wygląd.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 15:02   #75
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Miasto nie jest typowo studenckie więc raczej mało jest jakiś eventów. Za sportem nie przepadam więc taniec itp odpadają. Pozostaje mi tylko poszukanie jakiegoś wolontariatu, chociaż to też średnio mi się podoba ale chyba nie mam wyboru...
Mogę napisać szczerze? Jesteś po prostu leniwa... Wszystko na NIE, czyli dalej płacz w kącie i czekaj na księcia:http://fabrykamemow.pl/memy/235289
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 15:06   #76
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji pozostaje Ci cierpliwie czekać, aż ktoś fajny się Tobą zainteresuje. Żeby zwiększyć szanse, musisz przyciągnąć tego kogoś. Jak? Np. wyglądem, strojem i pewnym światłem bijącym z osoby zadowolonej z życia. Stąd mój pomysł, żebyś poszukała jakichś fajnych ciuchów, żeby się lepiej poczuć, żeby docenić swoją kobiecość, dodać sobie pewności siebie. Ale Ty na to mi piszesz, że nie ubierasz się źle i nie masz co zmieniać. A jak Ci odpowiadam, że to fajnie, to Ty znowu że wcale się nie czujesz piękna i kobieca.
Właśnie o to chodzi... w żadnych ciuszkach nie czuję się piękna i kobieca bo wciąż wyglądam nieatrakcyjnie. Nie chcę się żalić teraz na mój wygląd, ale naprawdę nie jestem zbyt ładna i zgrabna (choć szczupła) i cokolwiek bym nie ubrała wyglądam w tym w najlepszym przypadku przeciętnie. Ładne fatałaszki nie dodają mi pewności siebie.


Cytat:
Zagadać do kolegi na studiach też jest problemem, bo: "No i nawet nie mam na studiach kolegów których mogłabym o cokolwiek zagadać...". Dlaczego nie masz? Nie ma facetów? Czy nie pasują Ci? Masz tylko zagadać. Nie spędzać z nimi życie.
Nie ma facetów Na 150 osób jest może 20, w mojej grupie jest 1.

Cytat:
Ale Ty jesteś zniechęcona zanim w ogóle zaczniesz.
Skoro nie lubię sportu to moim zdaniem zwyczajnie szkoda pieniędzy.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Alexandra92x Pokaż wiadomość
Mogę napisać szczerze? Jesteś po prostu leniwa... Wszystko na NIE, czyli dalej płacz w kącie i czekaj na księcia:http://fabrykamemow.pl/memy/235289
No jestem ciekawa ile z was sama podeszła do faceta (który w ogóle nie zwraca na was uwagi) i go zagadała.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiran1992 Pokaż wiadomość
Według mnie powinnaś wsiąść jakaś koleżanke, pójść do klubu, lub baru. Tam jest pełno facetów i na pewno kogoś poznasz Wiesz siedząc w domu mało co zdziałasz A przez internet to róznie mozesz trafić
Jak jeszcze byłam w liceum (i miałam znajomych) nieraz chodziłam z 2 przyjaciółkami. Do mnie nigdy nikt nie podbił. A nie, raz koleś chciał nr do mojej "ślicznej koleżanki".
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 15:10   #77
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi... w żadnych ciuszkach nie czuję się piękna i kobieca bo wciąż wyglądam nieatrakcyjnie. Nie chcę się żalić teraz na mój wygląd, ale naprawdę nie jestem zbyt ładna i zgrabna (choć szczupła) i cokolwiek bym nie ubrała wyglądam w tym w najlepszym przypadku przeciętnie. Ładne fatałaszki nie dodają mi pewności siebie.
Może nie znalazłaś odpowiednich? Głęboko wierzę, że fajne ciuchy pomagają poczuć się ładną. Może jakaś koleżanka mogłaby Ci doradzić? Wiesz, żebyś założyła sukienkę i stwierdziła "wow, fajnie wyglądam!"

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Nie ma facetów Na 150 osób jest może 20, w mojej grupie jest 1.
To rozmawiaj z tym jednym ;p


Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
No tak, chociażby z tym sportem... wiem że go nie lubię to zwyczajnie szkoda pieniędzy.


Ale Ty byś nie wydała tych pieniędzy na sport, tylko na możliwość poznania nowych ludzi! A Zumba? Trochę sport, trochę taniec, rozluźnisz się.. .
Albo będziesz siedzieć sama w domu, albo się gdzieś ruszysz i poznasz kogoś. Może nie za pierwszym razem, ale za drugim. Musisz wyjść poza strefę komfortu i "poświęcić" coś, dla szansy zdobycia nowych znajomych. Znajomych, nie faceta!
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 15:15   #78
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Może nie znalazłaś odpowiednich? Głęboko wierzę, że fajne ciuchy pomagają poczuć się ładną. Może jakaś koleżanka mogłaby Ci doradzić? Wiesz, żebyś założyła sukienkę i stwierdziła "wow, fajnie wyglądam!"

To rozmawiaj z tym jednym ;p


Ale Ty byś nie wydała tych pieniędzy na sport, tylko na możliwość poznania nowych ludzi! A Zumba? Trochę sport, trochę taniec, rozluźnisz się.. .
Albo będziesz siedzieć sama w domu, albo się gdzieś ruszysz i poznasz kogoś. Może nie za pierwszym razem, ale za drugim. Musisz wyjść poza strefę komfortu i "poświęcić" coś, dla szansy zdobycia nowych znajomych. Znajomych, nie faceta!
Też wierzę że ciuchy mogą pomóc ale z moją sylwetką we wszystkim źle wyglądam...
Żadna koleżanka nie potrafi mi doradzić (pytałam), sukienek nie noszę bo mam okropne nogi, chyba musiałaby być do ziemi Najlepiej czuję się w luźniejszych czarnych spodniach a to raczej nie podchodzi pod kobiecy, seksowny ubiór.

Ten jedyny chłopak to nadęty bubek z którym nie da się rozmawiać.

No i nie wiem czy bym kogoś poznała jakbym zapisała się na tańce i siedziała w kącie Serio niecierpię sportu a tańca to już na pewno nie zdzierżę...

Tak wiem wszystko na nie, jestem beznadziejna
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 16:20   #79
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Z tymi ubraniami to może ubierz się w coś takiego, żeby było widać figurę i zrób kilka fotek (twarz można wyciąć) i wrzuć na podforum modowe z prośbą, żeby dziewczyny coś podpowiedziały, jak się ubrać, co pasuje do takiej figury itp.

Im dłużej będziesz tak żyła z totalnym odcinaniem się od świata, tym będzie gorzej.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:17   #80
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Tak wiem wszystko na nie, jestem beznadziejna
Może nie tyle jesteś, co sama wybierasz bycie właśnie taką.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 19:14   #81
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Też wierzę że ciuchy mogą pomóc ale z moją sylwetką we wszystkim źle wyglądam...
Żadna koleżanka nie potrafi mi doradzić (pytałam), sukienek nie noszę bo mam okropne nogi, chyba musiałaby być do ziemi Najlepiej czuję się w luźniejszych czarnych spodniach a to raczej nie podchodzi pod kobiecy, seksowny ubiór.

Ten jedyny chłopak to nadęty bubek z którym nie da się rozmawiać.

No i nie wiem czy bym kogoś poznała jakbym zapisała się na tańce i siedziała w kącie Serio niecierpię sportu a tańca to już na pewno nie zdzierżę...

Tak wiem wszystko na nie, jestem beznadziejna
A rozmawiałaś z nim,że wiesz,że to nadęty bubek? Sama masz dużo znajomych?

Co do wyglądu wstaw może zdjęcie na metamorfozy może tam Ci pomożemy. Poczujesz się może lepiej ale wygląd i tak naprawdę niczego nie gwarantuje.
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 19:48   #82
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Piszesz, że masz 21 lat, czyli zakładam, że jest to 2-3 rok studiów. Twoi znajomi z liceum rozjechali się na studia 2-3 lata temu, a Ty od tamtej pory nie nawiązałaś żadnych innych przyjaźni, czy choćby koleżeńskich relacji.
Widzisz problemem nie jest to, że nie byłaś nigdy na randce, to jest tylko konsekwencja tego, że trudno Ci nawiązać kontakty, jesteś nieśmiała, masz niskie poczucie własnej wartości. Takie osoby mogą być też odbierana jako zwyczajnie niesympatyczne, bo zawsze są wycofane, nie zaszczycą nikogo swoją uwagą itp. Nie można wiecznie czekać, że inni zrobią pierwszy krok. Nie mówię tu o proponowaniu randek, tylko budowaniu zwykłych relacji koleżeńskich. Podam Ci przykład: mam koleżankę, generalnie atrakcyjna, sympatyczna dziewczyna. W liceum była strasznie nieśmiała w stosunku do chłopców, gdy jakiś się do niej odezwał np. chciał pożyczyć długopis utkwiła wzrok w zeszycie i burknęła "weź sobie". Brzmiało to jakby była zła, że w ogóle ośmielił się odezwać i takich sytuacji było więcej. Jak ktoś nie wiedział w czym tkwi problem, że zeżarł ją stres na pewno myślał, że jest zwyczajnie chamska. Na szczęście wyrosła z tego

Masz jakieś zainteresowania? Rozwijaj je, spróbuj znaleźć ludzi, którzy interesują się tym samym, będzie temat do rozmowy. Jeśli sama nie zmienisz czegoś w Twoim życiu, nikt nie zrobi tego za Ciebie.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 22:52   #83
tearitup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
A rozmawiałaś z nim,że wiesz,że to nadęty bubek? Sama masz dużo znajomych?

Co do wyglądu wstaw może zdjęcie na metamorfozy może tam Ci pomożemy. Poczujesz się może lepiej ale wygląd i tak naprawdę niczego nie gwarantuje.
Rozmawiałam z nim kilka razy. Zresztą to nie tylko moja opinia.
Wrzuciłam kiedyś zdjęcie z prośbą o pomoc w metamorfozie i nikt mi nie pomógł.
tearitup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 23:15   #84
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
bo zawsze są wycofane, nie zaszczycą nikogo swoją uwagą itp.
Uwielbiam takich ludzi, którzy w ten sposób myślą. Jak lęk przed czymś możesz w ten sposób nazywać? niby wiesz w czym tkwi problem a tak bez sensu piszesz.
Nie zaszczycą swoją uwagą?

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez tearitup Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z nim kilka razy. Zresztą to nie tylko moja opinia.
Wrzuciłam kiedyś zdjęcie z prośbą o pomoc w metamorfozie i nikt mi nie pomógł.
Podeślij linka jak chcesz może być na PW.
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 23:27   #85
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
Uwielbiam takich ludzi, którzy w ten sposób myślą. Jak lęk przed czymś możesz w ten sposób nazywać? niby wiesz w czym tkwi problem a tak bez sensu piszesz.
Nie zaszczycą swoją uwagą?
Chwila, ja nigdzie nie napisałam, że to moja opinia. Sama byłam kiedyś bardzo nieśmiała, z wiekiem mi na szczęście przeszło. Uświadamiam tylko, że w sytuacji, w której ludzie tak na prawdę nie mieli okazji poznać autorki wątku, nie koniecznie muszą łączyć jej zachowanie z nieśmiałością. Niestety w codziennym życiu nie każdy zastanawia się co myśli, czuje inna osoba.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 23:38   #86
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Chwila, ja nigdzie nie napisałam, że to moja opinia. Sama byłam kiedyś bardzo nieśmiała, z wiekiem mi na szczęście przeszło. Uświadamiam tylko, że w sytuacji, w której ludzie tak na prawdę nie mieli okazji poznać autorki wątku, nie koniecznie muszą łączyć jej zachowanie z nieśmiałością. Niestety w codziennym życiu nie każdy zastanawia się co myśli, czuje inna osoba.
W ten sposób to opisałaś. Słowa z Twojego postu.
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 23:50   #87
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
W ten sposób to opisałaś. Słowa z Twojego postu.
Tak, ale wydarte z kontekstu. Napisałam, że osoby nieśmiałe mogą być odbierane jako niesympatyczne, bo są zawsze wycofane, nikogo nie zaszczycą swoją uwagą (w domyśle wycofanie spowodowane nieśmiałością może zostać tak odebrane przez otoczenie, które nie miało okazji lepiej poznać danej nieśmiałej osoby). Przytoczyłam też przykład koleżanki, która niestety często tak była odbierana, bo w kontaktach interpersonalnych zżerał ją stres. To miałam na myśli, może wcześniej nie napisałam wystarczająco jasno
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 00:10   #88
peoplealwaysleave1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Autorko, mam tak samo jak Ty. Myślę, że w moim przypadku powodem jest niska samoocena i chorobliwa nieśmiałość. Sama już nie wiem co robić, nie siedzę zamknięta w domu, studiuję, pracuję, chodzę na siłownię, na kurs językowy, należę do koła naukowego, a w moim życiu nic się nie zmienia.
Może to słabe pocieszenie, ale nie Ty jedyna jesteś w takiej sytuacji.
peoplealwaysleave1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 00:26   #89
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Tak, ale wydarte z kontekstu. Napisałam, że osoby nieśmiałe mogą być odbierane jako niesympatyczne, bo są zawsze wycofane, nikogo nie zaszczycą swoją uwagą (w domyśle wycofanie spowodowane nieśmiałością może zostać tak odebrane przez otoczenie, które nie miało okazji lepiej poznać danej nieśmiałej osoby). Przytoczyłam też przykład koleżanki, która niestety często tak była odbierana, bo w kontaktach interpersonalnych zżerał ją stres. To miałam na myśli, może wcześniej nie napisałam wystarczająco jasno

Dla mnie ktoś kto ma nas czymś zaszczyć a ktoś wycofany to zupełnie inne określenie. Tym bardziej,że sama kiedyś taka byłaś, czułaś naprawdę,że zaszczycasz kogoś swoją czy czułaś się zalękniona?
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 01:27   #90
fire_fly
Raczkowanie
 
Avatar fire_fly
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 80
Dot.: Nigdy nie byłam na randce

jestem w podobnej sytuacji co Ty Tearitup i miałam ostatnio okropnego doła z tego powodu. dzisiaj przypadkowo natrafiłam na taki oto filmik: https://www.youtube.com/watch?v=A9zzJodR5Pk
totalnie poprawił mi humor, gosc madrze gada i z tego powodu bardzo polecam wygospodarowanie sobie tej 1h na filmik (btw- nie ma tutaj zadnego nawracania na buddyzm itp, no worries
fire_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-06 19:01:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.