PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 17:42   #31
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez sznycel Pokaż wiadomość
Panorama Firm!
szukałam przed 1 dniem w pracy opinii na temat PF.
nie wierzyłam w te opinie.
99 % to negatywne.
straszne rzeczy ludzie pisali,nie sądziłam że tak jest,myślałam że to naciągane.
przekonałam się na własnej skórze że to wszystko to prawda.
wystarczy w google wpisać opinie o pf,przekopać fora...

koszmar!

MOBBING na całego
popieram niestety - chociaż ludzi poznałam świetnych , supervisorzy dają popalić , ciągłe telefony, samochod dla najlepszych - tylko jak dojechać do klienta w taka pogodę autobusem i zrobić wyznaczoną ilosć wizyt? nierealne - no i ta lojalka - jak się zwolnisz w okresie próbnym zwracasz kasę za szkolenie...
ja doczekałam końca 3 miesięcy i tylko mnie tam widzieli
a teraz jak widzę hasła w ogłoszeniach o prace " nasi konsultanci zarabiają po 5 tysięcy miesięcznie " to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:22   #32
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

lublinianki a może założymy swój osobny wątek o zmaganiach poszukiwania pracy w lublinie?
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:12   #33
Brzoskwinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
GG do Brzoskwinkaa
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

W Leader Service do dzis nie wybrałam moich 35zł... łaziłąm tam chyba kwartał i się prosiłam, az sobie policzylam ze wiecej na bilety wydam

A dla GI Worer pracowałam pol roku i nie powiem złego słowa
Brzoskwinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:15   #34
brzydak
Raczkowanie
 
Avatar brzydak
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 52
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Do listy kłamców dodaję jeszcze ITC agencję pracy tymczasowej na ul. MC Skłodowskiej.... ja i koleżanka zostałyśmy tam zaproszone na praktyki z możliwością zatrudnienia, więc: praca 5 w tyg. po 8 godzin za free, ale to nie koniec bo Ci ludzie tam stale tak przyjmują praktykantów, a pracy nie dają. No i jeszcze laska na 2 roku studiująca dyktuje Ci co masz robic( a wykonujesz jej obowiązki, za które ona dostaje prowizję).
__________________
brzydak
brzydak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 08:52   #35
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

A ja przestrzegam przed praca w "Solarze". Czesto zdarza się tam pracowac po 12.5h następnego dnia znowu dostaje sie np; 8h. I to ciągłego stania, bo nawet jak nie ma klientek w sklepie to trzeba stac, poprawiac wieszaki i nie mozna nawet odezwac sie do kolezanki.....Takie stanie po 12h w ciszy moze naprawde czlowieka do obledu doprowadzic;p Pomijam szereg innych przykrych spraw zwiazanych z ta praca...
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 09:16   #36
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
A ja przestrzegam przed praca w "Solarze". Czesto zdarza się tam pracowac po 12.5h następnego dnia znowu dostaje sie np; 8h. I to ciągłego stania, bo nawet jak nie ma klientek w sklepie to trzeba stac, poprawiac wieszaki i nie mozna nawet odezwac sie do kolezanki.....Takie stanie po 12h w ciszy moze naprawde czlowieka do obledu doprowadzic;p Pomijam szereg innych przykrych spraw zwiazanych z ta praca...


no nieźle...
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 07:44   #37
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Przestrzegam w Poznaniu przed firmą Eurofinaz.
Bylam kiedys u nich na rozmowie, obiecali swietne zarobki (7zł od wypełnionego folmularza) ale najpierw trzeba bylo odbyc szkolenie za ktore samemu sie płacilo 500zł
Potem niby na 100% zatrudnienie bedzie.

Nie pracowalam tam to nie wiem jak z zarobkami (a praca miala byc w biurze plus dyzury telefoniczne), ale ostatnio widzialam reportaz w TV wlasnie o tej firmie, ze wyzyskuja ludzi.
Na szkoleniu trzeba bylo zapisac sie do jakiegos funduszu i placic skladki
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 15:26   #38
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

hmmm super właśnie się zastanawiałam czy nie złożyć CV do tego centrum alarmowego Warty w Lublinie bo znalazlam ogloszenie w biurze karier a tu mi google wyrzuciło ten wątek Sama już nie wiem co robić. Ana jak poszukiwania pracy? Powstał ten wątek dla lubelskich "poszukiwaczy"? Ja złożyłam CV do PKO BP na słuchawkę, chociaż opinie też nie są zbyt pochlebne. Narazie czekam na odzew
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:30   #39
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez ladyinred85 Pokaż wiadomość
hmmm super właśnie się zastanawiałam czy nie złożyć CV do tego centrum alarmowego Warty w Lublinie bo znalazlam ogloszenie w biurze karier a tu mi google wyrzuciło ten wątek Sama już nie wiem co robić. Ana jak poszukiwania pracy? Powstał ten wątek dla lubelskich "poszukiwaczy"? Ja złożyłam CV do PKO BP na słuchawkę, chociaż opinie też nie są zbyt pochlebne. Narazie czekam na odzew
niestety wątek nasz lubelski nie powstał możesz założyć jak chcesz w sumie przydałby nam się taki plotkowy lubelski watek mamy lubelski gdzie kupić, ale to nie plotki co wy na to? chętna któraś do założenia?


EDIT: znalazłam ten wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post10277421

tu możemy plotkować by nie dublować wątków

zapraszam
__________________
Ola
12.03.2011

Edytowane przez miamore999
Czas edycji: 2008-12-30 o 19:48 Powód: dopisek
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:17   #40
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez ladyinred85 Pokaż wiadomość
hmmm super właśnie się zastanawiałam czy nie złożyć CV do tego centrum alarmowego Warty w Lublinie bo znalazlam ogloszenie w biurze karier a tu mi google wyrzuciło ten wątek Sama już nie wiem co robić. Ana jak poszukiwania pracy? Powstał ten wątek dla lubelskich "poszukiwaczy"? Ja złożyłam CV do PKO BP na słuchawkę, chociaż opinie też nie są zbyt pochlebne. Narazie czekam na odzew
Moje poszukiwania pracy nadal trwają Jeszcze się nie podłamuje bo jeść mam co i mieszkać też (rodzice) Ale już w domu wytrzymać z nicnierobienia nie moge
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 23:00   #41
marinka
Raczkowanie
 
Avatar marinka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 188
GG do marinka
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
popieram niestety - chociaż ludzi poznałam świetnych , supervisorzy dają popalić , ciągłe telefony, samochod dla najlepszych - tylko jak dojechać do klienta w taka pogodę autobusem i zrobić wyznaczoną ilosć wizyt? nierealne - no i ta lojalka - jak się zwolnisz w okresie próbnym zwracasz kasę za szkolenie...
ja doczekałam końca 3 miesięcy i tylko mnie tam widzieli
a teraz jak widzę hasła w ogłoszeniach o prace " nasi konsultanci zarabiają po 5 tysięcy miesięcznie " to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać
Ja sie natknełam kiedyś na coś podobnego. Ogłoszenie było : szukamy młodych i ambitynch do pracy w agencji reklamowej. (Firma w Olsztynie Mularczyk Marketing. Nie wiem czy z tej samej grupy. ) No to se pomyslałam, że jakieś fajne projekty czy coś. Zadzwoniłam i miałam przyjśc na rozmowę w ubraniu biznesowym. Wypełniłam jakiś formularz, potem rozmowa z kierownikiem. Jak się pytałam na czym będzie polegac praca to zawsze złyszałam, że dowiem sie na dniu próby. No więc przyszlam, również w stroju "biznesowym" i dalej nikt nic mi nie mówił, potem dowiedziałam się, że jedziemy w teran no i pytam się i pytam i dalej nic tylko przechwałki ile to oni nie zarabiają, wkońcu dziewczyna wspomniała coś o dialogu (była nowa), kierowca chciał skoczyc jeszcze na chwilke do banku wiec sie jej wypytalam o co chodzi. Jak sie dowiedzialam, że trzeba łazic po ludziach i wciskac im usługi telekomunikacyjne i w dodatku jeszcze zrzuta na paliwo to uciekłam od razu z samochodu !!
marinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 08:49   #42
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Ja odradzam pracę w CCC, przynajmniej w tych większych salonach jest okropna harówa. Jestem spokojną osobą i nigdy nie stresowałam się tak, nie denerwowałam się tak jak podczas ostatnich 3 miesięcy. Po nieprzespanej nocy i braku wypłaty w terminie- zrezygnowałam. Tanie buty opłacone kosztem oszczędzania na pracownikach. Tutaj jeszcze jedna wypowiedź:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=19
i forum pracowników, jeśli kogoś to nie przekonuje http://www.money.pl/forum/temat,27,3...,0,strona.html
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:07   #43
osiaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Dzięki za wyrażenie własnej opinii na temat tej firmy. Właśnie miałam iść tam na rozmowę o pracę. A dzięki twojej opinii nie będę zawracać sobie głowy tak niepoważnym przedsiębiorcą. Powodzenia. Pozdrawiam;-)
osiaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 11:34   #44
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Ja nie mam na mysli konkretnego pracodawcy, ale chce przestrzec dziewczyny szukajace pracy przed wpakowaniem sie w cos, w co ja sie prawie wpakowalam chyba ze 3 lata temu poszukujac w wakacje czegos do dorobienia sobie.
Otoz-uwazajcie na "firmy" dajace zatrudnienie jako ankieter, jesli okaze sie, ze praca polega na chodzeniu po obcych domach!
Ja poszlam na rozmowe kwalifikacyjna do takiej pracy, ogloszenie znalazlam w lokalnej gazecie. Troche mnie zaskoczylo ze bez problemu sie dostalam, prace zaczynalam od nastepnego dnia.
Gdy przyszlam do biura przydzielono mi chlopaka ktory mial mnie uczyc co i jak. Potem... zapakowano w samochod i zawieziono do wioski jakies 30 km. dalej (jeszcze powiedzieli mi ze codziennie rano wszyscy skladaja sie na paliwo po 5 zl. -ale wiedziona zasada "nie plac w pracy jesli jeszcze nic nie zarobilas" powiedzialam ze dzis nie mam portfela ze soba...).
W tym miasteczku chlopak pukal do drzwi faktycznie najpierw proponujac wypelnienie jakiejs bzdurnej ankiety-pytania i sposob notowania odp. byl jakis dziwny i niechlujny, ale lecimy dalej.
Przy ktoryms z domow chlopak wyjal z plecaka cos wiecej, po tym jak okazalo sie ze pani domu i rodzina miewaja bole kregoslupa. Oczywiscie, jakis pas masujacy czy cos w tym stylu-potem pytania czy taka to a taka cena jest zbyt duza (osoby zwykle mowily ze tak...), wiec w promocji za jedyne tyle to a tyle... Szkoda gadac.
Najgorzej ze chlopaczyna potrafil patrzac starszym, nie do konca zorientowanym w jego paplaninie paniom ("prosze pana, ja moge porozmawiac, ale zeby mi nic nie przyszlo kupic, bo na zycie nie starcza") podsunac do podpisu dokument i zapewniac ze nic nie przyjdzie, nic nie trzeba bedzie placic. Oczywiscie-latwo sie domyslic ze dokument zobowiazywal do zaplacenia ponad 100 zl. gdy im to cudo przyjdzie do domu...
Po kilku takich razach nie wiedzialam gdzie oczy podziac wchodzac do kolejnego domu i myslalam tylko o tym zeby jak najszybciej wracac (nie mialam jak sama, bo przyjechalam z nimi samochodem).
Po powrocie do biura chlopak wypisal taki sam kwit na mnie i kazal mi podpisac, ze niby w ramach zartu. Gdy odmowilam to zaczal sie ze mnie nabijac, ze "co, boje sie ze mi cos przyjdzie?" i mowic jak tym babkom, ze na pewno nie
Nie podpisalam oczywiscie, ucieklam stamtad czym predzej, powiedziawszy uprzednio, ze nastepnego dnia oczywiscie przyjde do pracy.
Nie pokazalam sie tam ani razu juz, a oni nawet nie zadzwonili, mimo ze mieli numer-pewnie nie bylam pierwsza osoba ktora im tak zniknela, i nie dziwie sie...
Uwazajcie, dziewczyny na takie firmy! Jakos nie wydaje mi sie zebym zobaczyla od nich jakiekolwiek pieniadze, nawet gdybym zostala...
Firma dawala jeszcze moze z miesiac ogloszenia w tej samej gazecie z ktorej ja wzielam numer, a potem bezpowrotnie zniknela
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza

Edytowane przez czarna_maciejka
Czas edycji: 2009-01-14 o 11:34 Powód: Literowki...
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:28   #45
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Czarna_maciejka
Jakbym czytała swoją przygodę 2 lata temu. Z tym tylko, że to były jakieś lipne perfumy. Teraz te perfumy już wciskają u mnie na mieście. Stoją na rynku i nawijają o tych perfumach jak nakręceni.
Też po jednym dniu miała dość i więcej się tam nie pokazałam.
Siedziba tej firmy to była w garażu prywatnego domu, w jakiejś uliczce, co ją trudno było znaleźć.
Niezła ściema
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 12:14   #46
oszukana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

HOTEL RESTAURACJA BLACK&WHITE W MYSLENICACH ZARABIE ULICA LEŚNA !!!!!

Przestrzegam przed tym pracodawcą ponieważ szefostwo nie wywiązuje się z płacenia pracownikom należytych pensji !!! Miejsce bardzo ładne lecz niestety nie ma ruchu, hotel sam na siebie nie zarabia, nie ma na opłaty gazu a co dopiero myśleć o pensjach pracowników.
Obecnie pracuje tam kilkanascie osób którym nie zostały uregulowane pensje za poprzednie miesiące , wiele osób w tym ja zrezygnowało wlasnie z tego powodui nadal czekamy na wypłacenie nam zaległych pieniędzy. . Nie powiedziano nam nawet kiedy pieniądze zostaną wypłacone!! po przepracowanym grudniu i styczniu pod koniec stycznia otrzymaliśmy umowę zlecenia. Według rozmów wstępnych z panią prezes pensjemiały być wyzsze a umowa miała być na cały etat na okres próbny 3 miesięcy. jednak obietnice obietnicą !!!!
mieliśmy umowe zlecenie do tego dano je nam po wielokrotnych prośbach, ponieważ menagerka hotelu uważa, że umowy pracowników nie sa ich priorytetem.
Brak organizacji w hotelu jest także wielkim minusem, każdy czepia się o co innego, nie wiadomo kogo słuchać ... dyrektorki, menagera,menagerki, prezesa czy prezeski.
recepcjonistki,kelnerki,k ucharze,barmani zajmuja sie rzeczami, które nie sa ich obowiązkami np: pranie, prasowanie pościeli, zmywanie na zmywaku, odsnieżanie parkingu, montownie coraz to nowych przedmiotów itp itd
Każdy z checia, to robił ponieważ nie ma ludzi wiec każdemu się nudziło. Denerwujące jest jednak, to że szefostwo twierdzi, że pracownicy i tak nic nie robią !!!!!!!
niestety nie jest wina pracowników to, że do hotelu mało kto wchodzi !!!!
jestem rozczarowana tą sytuacją wydawało się to zupełnie inaczej jak sie zaczynało pracę!! przestrzegam każdego kto będzie chciał iść tam do pracy !!! zastanów sie 5 krotnie!!!! System motywacji pracowników, to reguralnie wypłacona pensja i godziwa umowa!! niestety w tym miejscu to co jest priorytetem dla szefostwa jest na ostatnim miejscu !!!!
bez umów przez czas który pracowaliśmy byliśmy nie ubezpieczeni, jeżeli komukolwiek cos by się stało nie dostałby ani grosza odszkodowania ponieważ nie bylo nawet dowodu ze tam pracujemy. do dzis nie mamy odliczonych składek do Zusu!!!
dalej czekam na zarobione przez siebie pieniądze tak jak i wiele osób które tam pracowały i obecnie pracują, nie mam pojecia kiedy i czy w ogóle zobacze kiedyś te pieniadze!!!!
oszukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:25   #47
MissKiss
Raczkowanie
 
Avatar MissKiss
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 138
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

A ja przestrzegam przed pewna firma AGIPOL w Czestochowie na ulicy Focha ....wiem ze miała byc praca biurowa, albo jacys przedstawiciele handlowi. a jak poszłam na rozmowe to pojechałysmy autem z 3 dziewczynami gdzies do miasta..wysiadłysmy..a one zaczeły z torby wyjmować kosmetyki..a ja w szoku! Praca miała polegać na zaczepianiu ludzi na ulicy i oferowaniu kosmetyków...Ja nic nie mam przeciwko tej pracy, ale czemu tylko nie powiedzieli tego wczesniej???? Przeciez to miala byc praca biurowa!! jeszcze sie ich pytałam wczesniej w biurze na czym bedzie polegać,ale nic nie powiedzialy, mowily zobaczysz pozniej. O ja piernicze..ale sie wkurzyłam ******** Wiec firma nie mowi całej prawdy od poczatku wiec cos juz nie gra. Mowili ze wynagrodzenie po 1700zl, praca biurowa...Taaaa jasne sciemniacze jakich mało..Jak dla mnie była to totalna porażka.

Edytowane przez MissKiss
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:34
MissKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:51   #48
xxxInek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Ja dzis bylam na rozmowie w IDM Systems no i niby maja szkolenie 5 etapowe...i przeczytalam tyle negatywnych opinii a w czwartek mam spedzic 6 godzin zebym zapoznala sie co robia itp....
__________________
"Sekret szczęścia, a przynajmniej spokoju, leży w tym, żeby wyeliminować romantyczną miłość z życia, bo to ona sprawia, że człowiek cierpi. Tak żyje się spokojniej i lepiej się bawi, zapewniam cię."
xxxInek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:59   #49
esia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 6
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

-Tesco Olsztyn
-Netia Gdynia - oglaszaja sie jako praca biurowa itp w rzeczywistosci to chodzenie po domach i podpisywanie lipnych umow, strata czasu.
esia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 21:43   #50
monkamaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: biała podlaska
Wiadomości: 6
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

też miałam taką przygodę kilka lat temu, jako 18-latka, najgorsze, że ludzie tam, żeby tak nawijać cpali amfetaminę i marihuanę :-(
monkamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:29   #51
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

GDAŃSK - Agencja reklamowa "Świat Reklamy" na Jaśkowej Dolinie.

Dają ogłoszenie, zgłasza się cale mnóstwo osób i potem dzwonią po kolei do każdej żeby przyszła do pracy. Na miejscu nic nie tłumaczą, żadnego przyuczenia tylko od razu karzą pracować. Pracy jest tyle że nawet ciężko do toalety wyjść. Oczywiście bez umowy itp. Jeżeli rezygnujesz to nie wypłacą Ci nic i dzwonią do kolejnej osoby żeby też popracowała i tak w kółko. Takim to sposobem mają darmową siłę roboczą.
Na porządku dziennym jest tam też chamowate zachowanie szefa, przekleństwa i atmosfera strachu.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2009-12-30 o 18:13
titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 13:03   #52
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez MissKiss Pokaż wiadomość
Wiec firma nie mowi całej prawdy od poczatku wiec cos juz nie gra.

uczciwe firmy od razu mowia co i jak (chociazby skrotowo). jak ktos mowi "przyjdz, na rozmowie sie dowiesz co i jak" to juz wiadomo, ze chodzi o akwizycje basz telemarketing.
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 10:18   #53
niemogeno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 438
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Katowice - sieć sklepów z bielizną "Brigitte" ul. Kościuszki i Mikołowska. Właściwie to nie wiem, czy ciągle sieć, bo widzę tylko te 2 sklepiki się ostały w centrum, ale i tak wolę ostrzec przed szefem... Rotacja wśród sprzedawców mówi sama za siebie. Starszy pan, początkowo miły, niekonkretny, nie podpisuje żadnej umowy od razu. Kilka dni szkolenia w ramach sprzedaży w jednym ze sklepów, kontrola codziennie. Raz złapał mnie i koleżankę na siedzeniu za ladą, bo akurat nie było klientów, wpadł w szał, zaczęły się chamskie odzywki z jego strony, wrzaski. Nie pomagały tłumaczenia, że nie sposób wystać 10 h na nogach bez chwili odpoczynku, przy otwartych drzwiach przez które zimą wiało... Po tym jak się zachował grzecznie pożegnałam się z tamtą dziewczyną, a do tego gbura rzekłam, że w takich warunkach pracować nie będę. Pozbierałam rzeczy i wyszłam. Oczywiście za te kilka dni grosza nie zobaczyłam. Gdybym nie zrobiła wtedy uniku prawdopodobnie zacząłby mnie szarpać... Szkoda słów na takich. Strasznie agresywny cham po prostu

Również Katowice - Wydawnictwo Kartograficzne Beata Piętka ul. Owocowa. Zwykli oszuści. W ogłoszeniu widnieje hasło "pracownik biurowy w administracji", "technik-kosnerwator" itp. Po przyjściu na miejsce i krótkiej rozmowie z kierowniczką okazuje się, że to sprzedawca - akwizytor przy telefonie. Sadzają na krześle z książką telefoniczna po krótkim szkoleniu i każą ludziom wciskać badziewne atlasy i mapki... Kilka dni i oczywiscie żadnej podpisanej umowy i ani grosza...
niemogeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:04   #54
faylinn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Diverse - nigdy przengdy nie starajcie się tam o pracę. Trzeba przychodzić conajmniej połgodziny wcześniej, trzeba stać NON STOP 10 GODZIN Nie ma mowy o wyjsciu na siku czy jedzeniu. Ciagle trzeba "cos robic" nawet jak nie ma klientów, non stop poprawianie wieszakow, prasowanie milion razy tych samych rzeczy. Najgorsze ze trzeba pytac: moge isc sie napic? moge isc siku? najczesciej odpowiadaja: A MUSISZ? masakra
faylinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 12:18   #55
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

ja odradzam agencje doradztwa finansowego
bardzo dużo takich firm ogłasza sie teraz np na infppracy, obiecują cuda z kosmosu (na początek np 5tys) ale nie dajcie się oszukać!!


sama potknełam się o effect, miesci (mieścił?) się w Warszawie przy rakowieckiej
polecił mi ja kolega gdy mu sie zwierzylam, że chce zmienić pracę

trzy dni szkoleń czyli prania mózgu
praca polega na obdzwonieniu 30 Twoich znajomych i wypełnieniu kilkunastu (10 albo 20) ankiet w formie książki A4 z jakimiś 30 stronami.. wszystkie dane, wszyściutkie tych osob podajesz im na tacy..
przekazujesz do "dzialu analiz" gdzie dobierają produkt finansowy "odpowiedni" dla takiej osoby

idea wydawala się niezla, ale zaczynasz od swojej rodziny/przeyjaciół, przehandlowujesz ich dane licząc że Cię komuś polecą (..)
co ciekawe, kazda taka osoba po wypelnieniu ankiety musiała podac conajmniej 10 kontaktow do swoich znajomych

MASAKRA
wystrzegajcie sie jak ognia
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 22:25   #56
bimbel
Przyczajenie
 
Avatar bimbel
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

A jama zapytanie czy jest ktos z lublina kto w PCM pracowal? chcialabym poznac opinie...
__________________
"Mruczę więc jestem!"
bimbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 15:48   #57
Agataalina
Raczkowanie
 
Avatar Agataalina
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 117
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Potwierdzam: uciekać od wszytko co związane z Cobra Group - klasyczna piramida finansowa.
W PL [nie wiem czy są to pełne informacje - zwłaszcza lokalizacje]:
- Opus Promotions [Poznań, Łódź]
- El Lopard [Poznań]
- DTC Marketing [Warszawa]
- MT Marketing [Łódź]
- AOTP Promotions
- Projekt X
- IDM Systms
- GQ Marketing

Ich "marketing" na rynku polskim to chyba tylko wciskanie firmom usług pewnej firmy telekomonikacyjnej. Śmieszna stawki, czysta akwizycja, brak zwrotów jakichkolwiek kosztów, umowa o pracę tylko dla menagera. Brak podstawy - tylko prowizje. Do tego wszystkiego "motywacyjne" pranie mózgu. Dla mnie nie do zniesienia już po minucie.
Poza tym "poważna firm marketingowa" nie pasuje mi raczej do bazarowych kreacji z poliestru, które można zaobserwować u pracowników "wyższego szczebla".
Potwierdzam naprawdę nie warto tracić cennego czasu!

Ja dodam od siebie jeszcze: TJ Marketing i GS Promotions - Wrocław.

Dla mnie dziwne jest to, że Cobra Group ma tyle biur w kraju, każde po inną nazwą. Od początku wszystko jest mętne, dopiero na drugim etapie rekrutacji poinformowano mnie o tym, że będę chodzić po domach i wciskać ludziom netię Jak ognia unikają słowa "akwizycja" nadużywając przy tym słowa "Marketing bezpośredni" Ciągle szukają ludzi, więc rotacja musi być ogromna..
Powodzenia w szukaniu normalnej pracy!
Agataalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 21:18   #58
justinkaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubartów
Wiadomości: 48
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez brzydak Pokaż wiadomość
Do listy kłamców dodaję jeszcze ITC agencję pracy tymczasowej na ul. MC Skłodowskiej.... ja i koleżanka zostałyśmy tam zaproszone na praktyki z możliwością zatrudnienia, więc: praca 5 w tyg. po 8 godzin za free, ale to nie koniec bo Ci ludzie tam stale tak przyjmują praktykantów, a pracy nie dają. No i jeszcze laska na 2 roku studiująca dyktuje Ci co masz robic( a wykonujesz jej obowiązki, za które ona dostaje prowizję).

Witam! podbijam opinie na temat tej agencji. Dostałam umowę- zlecenia na okres 1-30 kwietnia, a pracowałam tydzień :-( na resztę supermarket tesco dla którego pracuje firma nie dawał gwarancji pracy ehh. Słabe przeszkolenie (godzina na kasie) nie było gdzie zostawić ubrań, kiepskie warunki pracy... Agencja po skończonej pracy (po świętach wielkiej nocy) obiecała wypłatę (uwaga na Panią Kasię Kowal, która podaje fałszywe informacje niezgodne z umową) a do dziś nie mam kasy (półtora miesiąca) upomniałam się dziś i dopiero wysłali mi rachunek. Do końca nie wiedziałam ile zarobię. jakieś koszty dziwne itp... w sumie z prawie 5 stów do odbioru 370 zł... i to nie wiadomo kiedy je dostanę... Kontakt okropny! Nie polecam tej Agencji!
__________________

justinkaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:27   #59
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

wydawnictwo B. Pietka - nigdy tam nie pracowałam, ale szef sie skusił na zakup mapy 4 lata temu i od tego czasu wydzwaniaja zeby opchnac towar - w sumie sie nie dziwie pracownikom, oni tylko tam pracuja, ale generalnie dzwonia osoby zachrypniete, zmeczone - o czyms to swiadczy, ponadto insynuuja ze szef sie z nimi na rozmowe umawial i takie tam - wiec pewnie ich szkola w takich chwytach
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:14   #60
Safiya23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Ja przestrzegam przed dwiema firmami z Czestochowy. Pierwsza to GI Worker ktora juz zdazyla zmienic nazwe na GI Polska. Nie szanuja pracownikow i sa Agencja Pracy Tymczasowej. Zabieraja 60% zarobkow a osoba zatrudniona przrz nich nie ma zadnych praw. Kolejna firma jest Work Service tez APT. Najczesciej szukaja uczniow do pracy w markecie Real. Obiecuja,ze dostosuja grafik do twoich zajec szkolnych a tak naprawde dostajesz grafik na caly tydzien od poniedzialku do niedzieli i nikt nie pyta sie,ze masz zajecia lub egzaminy. Jak nie przyjdziesz bo jestes chora to strasza kara pieniezna. W samym Realu jestes ponizana i nawet z kolezanka w kasie nie mozesz porozmawiac dzieki "wspanialej" pani Ani, ktora nie ma szacunku do dziewczyn z APT. Pracowalam jak chcialam dorobic sobie do szkoly i wytrzymalam tylko 2 miesiace. A najlepsze w tym wszystkim jest to,ze mialysmy wyliczone zrywki dla klienta. Jezeli przekroczylas limit to odbierali Ci to z pensji, jezeli klient nie chcial reszty i na koniec dnia w rozliczeniu wyszlo ci ,ze jestes na plusie to tez zabierali to gdyz uwazali, ze okradasz klienta. Odra\dzam naprawde prace dla Real Czestochowa. Kasjerki zmieniaja sie tam jak rekawiczki.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Chcialam jeszcze dodac,ze stawka w Work Service i Gi Worker to 3 zlote brutto. W Realu pracujesz czasami po 12 godzin. Mnie zdarzalo sie tak,ze wracalam po 22 do domu z pracy bo musialam dojechac do siebie i pobudka o 8 rano i znowu 12 godzin. Po takich charowach moja wyplata miesieczna wynosila 300 zloty. Za takie pieniadze nie warto tam robic. Szczerze odradzam
Safiya23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-20 12:12:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.