Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 _________ - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-24, 08:15   #2611
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Dzień dobry
a co tu taka cisza? Wstawać!
u nas też nocka z pobudkami jak zawsze... Teraz walka z bólem brzuszka, Laura ćwiczy z tatą, bączki idą, ale powinno coś jeszcze, bo męczy

Lecę do poczekalni pogratulować
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 09:30   #2612
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___



My sobie jeszcze leżakujemy,ale już wstajemy bo młodemu się niewidzi leżakowanie.
Takze schodze do salonu,dam do bujaczka i ide zjeść śniadanie
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 09:37   #2613
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Eryk ostatnio w dzien inaczej nie zasypia-tylko na brzuchu.Ja go klade na brzuszek,zeby pocwiczyl podnoszenie glowki,a on w kilka sekund zasypia
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 10:03   #2614
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Dzien dobry,my jedziemy zaraz do lekarza bo od wczoraj Hania ma tyle sluzu w nosku ze az sie dlawi,pokasluje.jak odciagalam w nocy to zwymiotowala a frida odciagam takie ilosci ze szok.
Wczoraj tz mi duzo w dzien pomagal...w koncu
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 10:10   #2615
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
Dzien dobry,my jedziemy zaraz do lekarza bo od wczoraj Hania ma tyle sluzu w nosku ze az sie dlawi,pokasluje.jak odciagalam w nocy to zwymiotowala a frida odciagam takie ilosci ze szok.
Wczoraj tz mi duzo w dzien pomagal...w koncu
Zdrowka dla Hani zycze!
Daj znac co lekarz powiedzial.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 10:31   #2616
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez balbinka20 Pokaż wiadomość
Na Poczekalni są już mamy marcowo-kwietniowe !!!!!!

Ale zleciało,nie??
Testowanie,mdłości, pierwsze fotki naszych dzieciaczków-mam wrażenie jakby to było wczoraj...
Zleciało zleciało
Rok temu u części fasolki zagnieździły się w brzuszkach
Ja testowałam 4 lipca... pamiętam jak wczoraj tamten dzień. Dzień później jechałam zrobić betę a w pracy mieliśmy taki galimatias, że szok.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 10:58   #2617
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Dzien Dobry!
Ja dzisiaj odpoczywam, wczoraj mielismy imprezke, swietowalismy szwedzkie "midsommar" czyli przesilenie letnie.
Szwedzi jedza wtedy specjalne potrawy, dzieci maja wianki na glowach i tanczy sie
Wiec zaprosilismy najblizszych i swietowalismy, wczoraj pomimo dnia ojca byl "moj dzien" tak ze moglam sobie wypic kieliszek winka, wyluzowac a tz mial "dyzur"
Siedzielismy do 23 na ogrodku, Viki padla o 21 ,spala do 4.30 , zjadla i potem jeszcze pospalysmy do 9.30.
Dala sie mamusi wyspac, kochana.

Balbinka napisalam Ci cos w klubiku.

Monia - powodzenia u lekarza!

Lena , Konia, Aguska i inne dziewczyny w spoczynku - udzielac sie tutaj
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 11:19   #2618
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Desia ale fajna taka impreza!
A specjalne jedzenie to jakie?Zaciekawilas mnie!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 11:40   #2619
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Hej dziewczynki..Morfik ostatnie 2 dni jest znów aniołkiem po 6 dłgich dniach bycia upiorkiem No i od tych dwóch dni przesypia w nocy 6 godzin pod rząd Pierwszy raz tyle pospałam od czasów ciąży..

Evcia opis tortu teściowej brzmi wspaniale, chętnie bym takiego zjadła

Tynka porazka z ta Twoją teściową..ja tez trzymam w pionie często przytulonego do piersi, a na brzuszku to przecież wręcz trzeba kłaść ...coś jej się chyba pomyliło..

Rybka super, ze córcia dzielnie zniosła szczepienie..

Balbinka
super kartki i jak Juluś ślicznie przytula tygryska

Zariah kurcze ciężką macie tą decyzję do podjęcia..aczkolwiek ja bym wybrała miejsce w którym będę mogła zapewnić jak najlepszy byt mojej rodzinie..a do Polski do rodziny zawsze będziecie mogli wpaść na święta czy coś...

Aalegna
się teściowej należy i męzowi też! Ona jakaś nieodpowiedzialna jest..cierpliwość Ci się przyda no i ja bym jej mówiła za każdym razem że sobie nie życzę takiego postępowania...to w końcu Wasze dziecko a skoro mąż nie umie jej zwrócić uwagi to Ty musisz wziąść sprawy w swoje ręce..

gkatarzynka sporo wam się udało zdziałać w czasie snu małej

Karo_z mój tez najlepiej usypia przy cycusiu, który czasem uda mi się podmienić na smok...mam nadzieję że mu to samo minie kiedyś...na szczęście tak jak u Ciebie po kąpieli i karmionku ładnie sam usypia...problemy ma tylko w ciągu dnia..

Ja też małego karmię czytając wizaż, ale już coraz mniej bo szkoda mi tych tracić kiedy on jedząc się we mnie wpatruje a czasem tak jak u Ciebie uśmiecha do tego

Fajną masz teściówkę Dobrze że miałaś chwilę na posprzatani ei odsapnięcie...

Monia biedna córunia...dużo zdrówka dla niej

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Ja dopiero teraz sie witam bo wróciliśmy po 19 z wojaży z okazji dnia ojca. Najpierw teściowa zrobiła obiad w ogrodzie, potem pojechaliśmy do moich rodziców i była kawka i kolacja też na dworze. Więc Ania nadrobiła zaległości w byciu na świeżym powietrzu Tylko biedny Antek był zdegustowany że grilla nie było
Też bym była zdegustowana
Nałapaliście świeżego powietrza że hej..od razu pewnie lepszy sen w nocy..




Cytat:
Napisane przez balbinka20 Pokaż wiadomość
Na Poczekalni są już mamy marcowo-kwietniowe !!!!!!

Ale zleciało,nie??
Testowanie,mdłości, pierwsze fotki naszych dzieciaczków-mam wrażenie jakby to było wczoraj...
Hehe...no zleciało nie wiadomo kiedy...kurcze nie mogę się doczekać kolejnych takich emocji..ale oddala się ta wizja bo dowiedziałam się że dyr chce mi zaproponować powrót tylko na pół etatu po macierzyńskim a to mi się wogóle nie opłaca..
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 12:11   #2620
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

hej hej
MoniaHan zdrowka dla Hani, niech cos zaradza bo szkoda zeby sie tak meczyla

Flower to pospalas, ale Ci dobrze
A dyru nie ladne ma plany... troszke to przykre.

desia i Ty szczesciara nie dosc, ze pobalowalas to sie jeszcze wyspalas

Moja corcia nie jest tak laskawa :p ale dzis i tak bylo lepiej niz w noce poprzednie, pobudki co 3.5, 2.5 i 3h - takze nie narzekiam, bo zawsze moze byc gorzej!

No rzeczywiscie zlecialo od tego marca-kwietnia, ciaza to piekny czas, to oczekiwanie, kopniaczki... W drugiej juz jest pewnie inaczej, bo bardziej sie trzeba skupic na pierwszym dziecku niz na sobie, ale i tak pewnie emocje te same Juz sie nie moge doczekac
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 12:44   #2621
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Dzień dobry wszystkim

Nasza nocka super Ania zasnęła koło 20 a na pierwsze jedzenie obudziła się dopiero o 4 i nie miałam siły do niej wstać ale tż ją nakarmił

Cytat:
Napisane przez balbinka20 Pokaż wiadomość
Na Poczekalni są już mamy marcowo-kwietniowe !!!!!!

Ale zleciało,nie??
Testowanie,mdłości, pierwsze fotki naszych dzieciaczków-mam wrażenie jakby to było wczoraj...
Szybko coś się pojawiły czy mi się tylko wydaje
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 12:51   #2622
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Mialam pisac wam,bo nie tylko my mamy problem z ciemieniucha.Tzn juz nie mamy,bo przez tydzien uzywalismy specjalny szampon:


http://www.ebay.co.uk/itm/Dentinox-C...item337129eb56

Polecam.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 12:54   #2623
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Też bym była zdegustowana
Nałapaliście świeżego powietrza że hej..od razu pewnie lepszy sen w nocy..
No dzieciaki popadały po kąpieli i myślę że od tego świeżego powietrza to Ania spała do tej 4
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 13:13   #2624
mama d
Raczkowanie
 
Avatar mama d
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 432
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Mi włosy też okropnie wypadają

Łączę się w bólu z nocnym usypianiem Moja je w nocy częściej niż w dzień

Nawet nie wiesz jak mi wypadają już nie wiem co mam robić - stosuje odżywki, łykam tran robie naturalne mikstury... i nic
martwi mnie to ale ponoć to minie.. kiedy???
staram się to ignorować i dlatego wiążę włosy w kucyk.
mama d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 13:21   #2625
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez mama d Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz jak mi wypadają już nie wiem co mam robić - stosuje odżywki, łykam tran robie naturalne mikstury... i nic
martwi mnie to ale ponoć to minie.. kiedy???
staram się to ignorować i dlatego wiążę włosy w kucyk.
witaminy, odzywki nie pomogą.
Jedna z dziewczyn dała kiedyś link do artykułu o wypadaniu włosów po ciąży (hormony). I trzeba się z tym pogodzić.
W rok po porodzie wszystko wraca do normy, a do tego czasu chyba kupię perukę, bo w takim tempie włosy mi jeszcze nigdy nie wypadały :/
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 13:27   #2626
mama d
Raczkowanie
 
Avatar mama d
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 432
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim

Nasza nocka super Ania zasnęła koło 20 a na pierwsze jedzenie obudziła się dopiero o 4 i nie miałam siły do niej wstać ale tż ją nakarmił



Szybko coś się pojawiły czy mi się tylko wydaje



Bardzo szybko w ogóle czas leci - czy to w ciąży czy teraz kiedy Mała jest już z nami. Jak patrze na kobiety w ciąży to aż chche się uśmiechnąć to taki błogi okres (przynajmniej mój taki był) ale jak później zaglądam do wózka to nie wiem czy chciałabym jeszcze raz przechodzić przez te 'początki' wspólnego życia z noworodkiem/poród itp. Nie ukrywam, że było mi ciężko przestawić się nie 'tryb dzieciowy'. Mimo, że wiadomo czym skutkuje ciąża i wiadomo jak działa dzidziuś to jednak zajęło nam trochę czasu aż się dotarliśmy i zaczeliśmy czerpać przyjemność z wspolnego życia (mam na myśli między innymi przesypiane nocy). Teraz Zosia ma już skończone 4m i nie wiem czy chciałabym się cofnąć o te kilka miesięcy. Dziwne bo dotąd zawsze chciałam aby jakaś chwila sie powtórzyła a teraz chche iśc na przód - chce usłyszeć pierwsze słowo, zobaczyć pierwsze ząbki, chcę żeby zrobiła pierwszy krok itp. Chcę iść na przód i pamiętać każdą chwilę aby nic mi nie umknąło
Zosieńka się budzi więc uciekać czerpać jak najwięcej z teraźniejszości

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
witaminy, odzywki nie pomogą.
Jedna z dziewczyn dała kiedyś link do artykułu o wypadaniu włosów po ciąży (hormony). I trzeba się z tym pogodzić.
W rok po porodzie wszystko wraca do normy, a do tego czasu chyba kupię perukę, bo w takim tempie włosy mi jeszcze nigdy nie wypadały :/

Jej, rzeczywiście jak mam czekać rok to prędzej wyłysieje
Wtedy kupię peruke ala Afro: http://allegro.pl/peruka-peruki-afro...415119453.html
i będę straszyć w okolicy : hahaha:
mama d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 13:35   #2627
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez mama d Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz jak mi wypadają już nie wiem co mam robić - stosuje odżywki, łykam tran robie naturalne mikstury... i nic
martwi mnie to ale ponoć to minie.. kiedy???
staram się to ignorować i dlatego wiążę włosy w kucyk.
Niestety raczej nic z tym nie zrobisz bo to hormonalne jest

Rybko, no wyspalam sie!
Ale zeby nie bylo zbyt pieknie to w dzien Viki jest wymagajaca bo chustawka i mata jest na 15-20 min, reszta czasu jak jest obudzona to trzeba Ja nosic w pionie i wtedy sobie oglada swiat. I koniecznie trzeba chodzic , jak sie zatrzymam to jest krzyk
Pozatym ja stara jestem to potrzebuje sie wyspac

Gosiu - jedza sledzie o roznych smakach-sa tekie w ikei w sloiczkach -w sosie musztardowym, czosnkowym z cebulka i rozne inne , swoja droga sa pyszne - polecam sprobowac, kuleczki miesne, mini kielbaski smazone, mlode ziemniaczki, ser, makrele, a na deser truskawki z bita smietana.
Tancza wtedy rowniez i spiewaja piosenki
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 14:10   #2628
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Mlody od rana ma dzien spiocha,ale ona tak czesto ma,pewnie popoludniu bedzie aktywny.
Wyjelam rzeczy na kolejny rozmiar,bo 56 za male,62 akurat,ale nie mam za duzo tego rozmiaru,za to z 68(czyli u nas rozmiar 3-6 m-ca)tyle uzbieralam rzeczy,ze szok!Kupowalam w sumie od miesiaca cos z tego rozmiaru,praktycznie co kilka dni kilka-kilkanascie ciuchow i mam duzo za duzo.Wypralam juz jedna pralke,a jeszcze ze trzy pralki z tego rozmiaru do wyprania czekaja.Policzylam same dzinsy i Eryk ma ich...23 pary Ale ja glupia.To moj zakupoholizm... (a sama mam tylko 6 par dzinsow,hmm...)
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 14:17   #2629
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Mlody od rana ma dzien spiocha,ale ona tak czesto ma,pewnie popoludniu bedzie aktywny.
Wyjelam rzeczy na kolejny rozmiar,bo 56 za male,62 akurat,ale nie mam za duzo tego rozmiaru,za to z 68(czyli u nas rozmiar 3-6 m-ca)tyle uzbieralam rzeczy,ze szok!Kupowalam w sumie od miesiaca cos z tego rozmiaru,praktycznie co kilka dni kilka-kilkanascie ciuchow i mam duzo za duzo.Wypralam juz jedna pralke,a jeszcze ze trzy pralki z tego rozmiaru do wyprania czekaja.Policzylam same dzinsy i Eryk ma ich...23 pary Ale ja glupia.To moj zakupoholizm... (a sama mam tylko 6 par dzinsow,hmm...)
Ja części rzeczy ani razu nie założyłam. Teraz kupuję rozsądnie i tylko to co jest wygodne
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 14:23   #2630
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Nikii ale fajny prezent ma Oskarek dla tatusia
Cytrynka ale Wiktorek grandzi po lozeczku,hi hi,fajna fotka

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja części rzeczy ani razu nie założyłam. Teraz kupuję rozsądnie i tylko to co jest wygodne

Taaak,ja sobie to obiecuje i na obietnicach sie konczy.Pewnie tez dlatego,ze tu ciuszki nie sa drogie i tak gdzie ide to cos kupie,na internecie tak samo,a potem sama zapominam ile czego mam
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 18:17   #2631
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja części rzeczy ani razu nie założyłam. Teraz kupuję rozsądnie i tylko to co jest wygodne
u nas podobnie, dzinsy jakies mialam ale nie zakladam tylko spodnie dresowe lub polspiochy
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 18:39   #2632
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Hej
Mało sie odzywam, bo ciągle jestem na dworze z dzieciorkami
Smiesznie z tego powodu wygladaja moje dłonie, od pchania wózka dosc mocno sie opaliły
Dziewczyny nie martwcie sie wypadaniem włosow..to rzecz normalna, naturalna. W ciąży po prostu hormony powodowaly, ze włosy nie wypadały, dlatego wydawaly sie ladniejsze, jakby ich wiecej bylo. A teraz wypadaja te ktore nie wypadły w okresie ciazy, dlatego wydaje sie ze tak starsznie ich duzo tracimy...Kiedys wklejalam artykul na ten temat.http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-...azy_35958.html
Mnie tez zaczynaja sie juz sypac, no to ten czas (tak samo wlasnie mialam po ciazy z Filipem).
Smutne to, bo ja mam 5 wlosow na krzyz, no ale co zrobic




Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
wysłałam zdjęcia na maila
Aguska Szymonek to taki okrąglutki sie zrobił na buzi
No wiesz jak sie wazy 8 kg
Cytat:
Napisane przez balbinka20 Pokaż wiadomość
Na Poczekalni są już mamy marcowo-kwietniowe !!!!!!

Ale zleciało,nie??
Testowanie,mdłości, pierwsze fotki naszych dzieciaczków-mam wrażenie jakby to było wczoraj...
wow
Juleczek ładny chłopczyk!
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Zleciało zleciało
Rok temu u części fasolki zagnieździły się w brzuszkach
Ja testowałam 4 lipca... pamiętam jak wczoraj tamten dzień. Dzień później jechałam zrobić betę a w pracy mieliśmy taki galimatias, że szok.
Ja zrobilam test 20 lipca w swoje urodziny (Szymon to taki "prezent"-test ciazowy w urodziny robilam, a urodzil sie w Dzien Kobiet
Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość

Lena , Konia, Aguska i inne dziewczyny w spoczynku - udzielac sie tutaj
Koni lepiej nie wzywaj, bo ta jak sie odezwie to zaraz bedzie 5 stron do nadrobienia
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 18:54   #2633
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Aguska
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:05   #2634
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Moje starsze dziecko już śpi, a Ania leży w łóżeczku i próbuje zasnąć

Aguśka wiem co masz na myśli mówiąc o rękach opalonych od pchania wózka mam tak samo aż nie mogę sie przyzwyczaić.

Ja z powodu alergii ogólnie latem przebywam na dworze z przymusu niż z jakieś ochoty ale nie zamknę dzieciaków w domu więc jeszcze tak opalonych rąk nie miałam
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:26   #2635
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
No wiesz jak sie wazy 8 kg

Ja zrobilam test 20 lipca w swoje urodziny (Szymon to taki "prezent"-test ciazowy w urodziny robilam, a urodzil sie w Dzien Kobiet
8 kg
Ewelinka 6,7 kg dzis na wadze miala ale dokladna wage poznam we wtorek na szczepieniu

test miałam zrobić 5 lipca - w swoje imieniny. Ale nie wytrzymałam
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2012-06-24 o 19:27
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:54   #2636
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Aguśka wiem co masz na myśli mówiąc o rękach opalonych od pchania wózka mam tak samo aż nie mogę sie przyzwyczaić.
Ja sobie tak ślad od obrączki opaliłam że już jej nie musze nosić bo przez to opalenie z daleka nawet bez obrączki już widać że ja mężatka
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:57   #2637
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Mlody od rana ma dzien spiocha,ale ona tak czesto ma,pewnie popoludniu bedzie aktywny.
Wyjelam rzeczy na kolejny rozmiar,bo 56 za male,62 akurat,ale nie mam za duzo tego rozmiaru,za to z 68(czyli u nas rozmiar 3-6 m-ca)tyle uzbieralam rzeczy,ze szok!Kupowalam w sumie od miesiaca cos z tego rozmiaru,praktycznie co kilka dni kilka-kilkanascie ciuchow i mam duzo za duzo.Wypralam juz jedna pralke,a jeszcze ze trzy pralki z tego rozmiaru do wyprania czekaja.Policzylam same dzinsy i Eryk ma ich...23 pary Ale ja glupia.To moj zakupoholizm... (a sama mam tylko 6 par dzinsow,hmm...)
Wow! a ja myslalam ze duzo ciuszkow nakupilam bo az dwie duze szuflady W pierwszym miesiacu i tak tylko pajace ubieralismy Ani, teraz juz nosi bodziaki, spodenki. Sukienek nie lubie bo zawsze laduja pod pachami

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Moje starsze dziecko już śpi, a Ania leży w łóżeczku i próbuje zasnąć

Aguśka wiem co masz na myśli mówiąc o rękach opalonych od pchania wózka mam tak samo aż nie mogę sie przyzwyczaić.
Moja Ania robi wlasnie to samo dzis tatus kladl Moje rece tez opalone jak u handlarki na targu od tych spacerow. A ze jestem piegusem to i twarz cala obsypana.

Z meila:
Aggaaa - super filmik Dominika, ale on sie juz smieje rozkosznie w glos. Ja to sie musze nawyglupiac zeby Ania strzelila jeden niesmialy usmiech albo zechciala powieciec a-uuuu
Flow - boskie zdjecie usteczek. Ja na spacerach glownie sie wlasnie w usteczka spiacej Ani wpatruje, slodziasne sa wszelkie bobasowe dziobki
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:20   #2638
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Dobry wieczór

U nas dzis nocka zadowalająca Mateusz usnal o 21 pospal do 4-30, zjadł i pospal do 6 i pozniej ejszcze do 9.



Mateuszek po całym dniu nie spania i marudzenia w koncu spi.Bylismy dzis u moich rodziców na obiedzie, zostawilismy MAteuszka z moja mama i pojechalismy kupic mi sandały , bo ostatnie dokonczylam na ostatnim spacerze, jak tylko wrocilismy to Mateusz nie mógl usnac, wciaz marudzil, plakal - wykonczOna dzis jestem , a butów i tak nie kupiłam.

Na dodatek TZ tak mnie denerwuje, ze mam ochote go dzis z domu wygonic Nie zje obiadu jak normalny człowiek, tylko wydaje kase np w Kfc ,albo na kebaba , gdzie jest obiad i cała masa innego jedzenia. Wkurzylam sie ze wydaje 20 zl na jakies smieciowe żarcie, a on dodatkowo sie ze mna drażnił,w tym tygodniu nie gotuje w ogole, skoro mu nie odpowiada to niech sie żywi na mieście..

Gosia wspominalam wczoraj TZ o tej chuscie i zastanawiam sie nad zakupem, ale z drugiej strony Mateusz jest tak ruchliwy i nie wiem czy nie ebdzie czul sie skrempowany w tej chuscie.

wiecie co , denerwuje mnie chodzenie po sklepach, kiedys lubilam, a teraz mi sie odmienilo, musze sobie znalezc na all sukienke na chrzciny i mateuszkowi ubranko.

Karo Mateuszkowi rzadko sie zdarza samemu usnac, czasem w nocy klade go kolo siebie i zasypia sam, ale rzadko, najczesciej musze go pobujac w bujaczku ,albo dac herbatki czy choc troche mleczka i wtedy zasypia, trzymam go jeszcze chwile na rekach, az dobrze przysnie i przenosze do lozeczka, czasem sie przebudzi to wtedy bujam go jeszcze w lozeczku.
Jak go karmie to tez patrzymy sobie w oczy,a on tylko czeka az cos do niego powiem, ale ja sie nie odzywam ,bo wtedy zaczyna gugac z butelka w japce

Ja juz pogratulowalam mamusiom marcowo-kwietniowym 2013 ja rok temu o tej porze zaczynałam dopiero udany cykl pamietam jak testowalam 18 lipca, zrobilam 6 testów, wizyte pierwsza mialam 16 sierpnia ,myslalam ze zwariuje do tej pory, ale na wizycie juz widac bylo serduszko mojego syneczka Tz nie powiedzialam odrazu , dopiero po tygodniu jak zrobilam bete
Az chcialoby sie znowu dowiedziec ze jest sie w ciazy

mnie wlosy nie wypadaja, az dziwne ,bo taki mam oslabiony organizm po tej chorobie, ale moze wszystko przede mna za to przez te kilka miesiecy chodzac w kucyku, dzis rozpuscilam i tak urosły, ze mam juz sporo za lopatki

Mama d ja sie ciesze ze mamy juz te 3 miesiace za soba, szczerze powiedziawszy to nie chcialabym sie cofnac w czasie i te 3 miesiace to najtrudniejszy dla mnie okres w zyciu dotychczas, ze moja psychika to wytrzymala..

Co do ciuszków to ja juz spory worek wyniosłam na strych, bo wiekszosc rzeczy które mialam byly niepraktyczne, a teraz Mateuszek chodzi w 68, wiec czekam na wyprzedaze i uzupelnie mu troche garderobe.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:23   #2639
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Wiktorek wazy 6kg
tez mam glownie dlonie opalone ale palce mam biale wlasnie od trzymania wozka

tynka, moj maly usypia glownie na rekach a wieczorem kolo mnie w lozku uspypia, ze smoczkiem ostatnio tylko w wozku ale nie zawsze
__________________

Edytowane przez Cytrynka_Wawa
Czas edycji: 2012-06-24 o 20:26
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:50   #2640
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Wczoraj dostałam o.kres no i mogłam zacząć brać tabletki największą radochę z tego ma mój mąż
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.