Nazwij trolla po imieniu! :-) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-10, 22:29   #121
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: troll :|

Od razu mówię, że mam zboczenie zawodowe i jestem przewrazliwiona. Bron Boże nie chcę nikogo podejrzewać i z góry przepraszam, jesli się mylę ale zastanawia mnie: zbieżność rozpoczynanych w zblizonym okresie czasu tematów, moment zarejestrowania ( w obu przypadkach 01.2006), podobieństwo dat urodzenia użytkowniczek evaa i critti( 09.1984). No i ta przychylność.
Cytuję:
"hahahaha nieno wymiekam ihih ewa ;d ty to jestes noo
nie krzyczec na ewcie prosze ;p ona to tak wiecie na pol powaznie ;d".

To są na razie poszlaki, no i critti jak do tej pory zachowuje się całkiem dobrze. Co o tym myslicie? Jestem przewrazliwiona, czy coś w tym jest?
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 22:44   #122
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: troll :|

iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 08:01   #123
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: troll :|

Cytat:
Napisane przez Króliczka
Od razu mówię, że mam zboczenie zawodowe i jestem przewrazliwiona. Bron Boże nie chcę nikogo podejrzewać i z góry przepraszam, jesli się mylę ale zastanawia mnie: zbieżność rozpoczynanych w zblizonym okresie czasu tematów, moment zarejestrowania ( w obu przypadkach 01.2006), podobieństwo dat urodzenia użytkowniczek evaa i critti( 09.1984). No i ta przychylność.
Cytuję:
"hahahaha nieno wymiekam ihih ewa ;d ty to jestes noo
nie krzyczec na ewcie prosze ;p ona to tak wiecie na pol powaznie ;d".

To są na razie poszlaki, no i critti jak do tej pory zachowuje się całkiem dobrze. Co o tym myslicie? Jestem przewrazliwiona, czy coś w tym jest?
ciekawe ciekawe))
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 09:50   #124
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: troll :|

Cytat:
Napisane przez Króliczka
Od razu mówię, że mam zboczenie zawodowe i jestem przewrazliwiona. Bron Boże nie chcę nikogo podejrzewać i z góry przepraszam, jesli się mylę ale zastanawia mnie: zbieżność rozpoczynanych w zblizonym okresie czasu tematów, moment zarejestrowania ( w obu przypadkach 01.2006), podobieństwo dat urodzenia użytkowniczek evaa i critti( 09.1984). No i ta przychylność.
Cytuję:
"hahahaha nieno wymiekam ihih ewa ;d ty to jestes noo
nie krzyczec na ewcie prosze ;p ona to tak wiecie na pol powaznie ;d".

To są na razie poszlaki, no i critti jak do tej pory zachowuje się całkiem dobrze. Co o tym myslicie? Jestem przewrazliwiona, czy coś w tym jest?
Nie widzę na razie powiązań faktycznych pomiędzy tymi użytkowniczkami...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 11:55   #125
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Question Troll I Spamer

hejka
mam pytanie. Czesto jak widze ze ktos ma bana to od razu wchodze i sprawdzam za co to . Dosyc czesto w pamietniku pisze KLON TROLLA lub SPAMER nieopłacona reklama, kto to jest ten klon trolla ??? i jak to nieopłacona reklama ? czy to znaczy ze ktos cos reklamował w wątkach czy co ??? prosze o rozjasnienie mojego umysłu w tej sprawie
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 12:24   #126
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Troll I Spamer

Cytat:
Napisane przez aneecia Pokaż wiadomość
hejka
mam pytanie. Czesto jak widze ze ktos ma bana to od razu wchodze i sprawdzam za co to . Dosyc czesto w pamietniku pisze KLON TROLLA lub SPAMER nieopłacona reklama, kto to jest ten klon trolla ??? i jak to nieopłacona reklama ? czy to znaczy ze ktos cos reklamował w wątkach czy co ??? prosze o rozjasnienie mojego umysłu w tej sprawie
wszystko wyjasnione tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/announcement.php?f=17&a=16
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 14:11   #127
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Thumbs down Co to ma być ???

Mówiąc najdelikatniej jak to tylko możliwe - jestem zbulwersowana tym co się tu wyrabia.
Wchodzi na forum jakiś użytkownik o dorobku 7 postów , z których praktycznie wszystkie poświęca mojej osobie.
Wielce wszędobylska osoba zaczyna sugerować , jakobym posiadała jakieś konto na allegro, gdzie zaopatruje się w przedziwne produkt o wątpliwej jakości, pochodzeniu i statusie moralnym.
Przypieprza się do mnie wmawiając nie wiadomo jakie bzdety zaś moderatorstwo zamiast zareagować, ładuje jakieś punkty mojej osobie.
I na maila oczywiście nie raczy odpowiedzieć.


Pytam czy jest rzeczą normalną ,że mozna sobie wejść na forum, napisać co się komu zywnie podoba, probować szargać czyjaś opinię po czym pozostać bezkarnym ????????????????

Najciekawsze jest jednak to ,iż osoba którą ten troll 'znalazł' na allegro, prawdopodobnie podszywa się pode mnie.
Sprawdzę to wszystko w ciągu najbliższych kilku dni by miec pewnosc - bo jesli ten ktoś wysyła mi ZDJęCIA MOICH PRAC JAKO SWOJE, ZAS WY GO CHRONICIE, to sorki, ale sprawa jest jasna.
Bo już o tym rozmawiałam z prawnikiem.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 15:04   #128
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Co to ma być ???

Cytat:
Mówiąc najdelikatniej jak to tylko możliwe - jestem zbulwersowana tym co się tu wyrabia.
Wchodzi na forum jakiś użytkownik o dorobku 7 postów , z których praktycznie wszystkie poświęca mojej osobie.
Jak już pisałem, jest mi obojętne ile postów ma dana osoba. To nie stanowi o niczym poza tym, że ktoś napisał więcej postów od kogoś innego - nie stanowi to o kulturze i stosowaniu się do regulaminu forum.

Cytat:
Wielce wszędobylska osoba zaczyna sugerować , jakobym posiadała jakieś konto na allegro, gdzie zaopatruje się w przedziwne produkt o wątpliwej jakości, pochodzeniu i statusie moralnym.
Nie zwróciłem na to uwagi - widziałem jedynie, że ktoś o identycznym nicku kupił ten produkt. Dla mnie to bez znaczenia.

Cytat:
Przypieprza się do mnie wmawiając nie wiadomo jakie bzdety zaś moderatorstwo zamiast zareagować, ładuje jakieś punkty mojej osobie.
I na maila oczywiście nie raczy odpowiedzieć.
EDIT: Zamieniłem ostrzeżenie na upomnienie. Niniejszym wycofałem BANa. Ale ostrzegam, że oscylujesz na granicy (1 pkt karny i masz znowu bana).
Po drugie - od kiedy to mam się tłumaczyć userom z regulaminu? Łamiesz regulamin i masz problem - nic ponad i nic pośrodku...

Cytat:
Pytam czy jest rzeczą normalną ,że mozna sobie wejść na forum, napisać co się komu zywnie podoba, probować szargać czyjaś opinię po czym pozostać bezkarnym ????????????????
To już Twój problem, ponieważ ta osoba również otrzymała ostrzeżenie za atak na Ciebie. Bezkarność więc tutaj nie pasuje. Chłopcy z Pruszkowa wszyscy siedzą w pace, więc już nie wysyłamy ich, żeby potwierdzali napadami nasze bany

Cytat:
Najciekawsze jest jednak to ,iż osoba którą ten troll 'znalazł' na allegro, prawdopodobnie podszywa się pode mnie.
Sprawdzę to wszystko w ciągu najbliższych kilku dni by miec pewnosc - bo jesli ten ktoś wysyła mi ZDJęCIA MOICH PRAC JAKO SWOJE, ZAS WY GO CHRONICIE, to sorki, ale sprawa jest jasna.
Bo już o tym rozmawiałam z prawnikiem.
Życzę powodzenia oraz przestrzegania naszego regulaminu w przyszłości.

p.s. Czekamy na wezwanie przedprocesowe.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2006-10-08 o 15:44
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 16:28   #129
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co to ma być ???

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość

p.s. Czekamy na wezwanie przedprocesowe.
Z tego akurat bym się nie śmiała, bo niestety słow na wiatr nie rzucam - o czym ostatnio kilka instytucji się przekonało.


Jednak temat uważam za zamknięty, sprawa nieco się wyjasniła, za co ADZE serdecznie dziękuję.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 19:25   #130
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Co to ma być ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Z tego akurat bym się nie śmiała, bo niestety słow na wiatr nie rzucam - o czym ostatnio kilka instytucji się przekonało.


Jednak temat uważam za zamknięty, sprawa nieco się wyjasniła, za co ADZE serdecznie dziękuję.
Jeśli liczysz na to, że dam się zastraszyć poszlakową sprawą o prawach autorskich trzecich osób, które to miałaby łamać redakcja Wizaż.pl poprzez niebanowanie podejrzanych, to jesteś w głębokim błędzie.

Więcej, już tak całkiem ogólnie ciężko się mnie zastrasza...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 22:19   #131
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co to ma być ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Najciekawsze jest jednak to ,iż osoba którą ten troll 'znalazł' na allegro, prawdopodobnie podszywa się pode mnie.
Sprawdzę to wszystko w ciągu najbliższych kilku dni by miec pewnosc - bo jesli ten ktoś wysyła mi ZDJęCIA MOICH PRAC JAKO SWOJE, ZAS WY GO CHRONICIE, to sorki, ale sprawa jest jasna.
Bo już o tym rozmawiałam z prawnikiem.
wiesz co temat osoby, ktora sie podszywa pod Ciebie to temat, ktory ma prawo Cie denerwowac i zdecydowanie nie powinnas zostawic to tak sobie.
Rozmowa z prawnikiem i policja jest dobrym pomyslem - ostatnio mialam okazje przekonac sie ze policja dziala nieslychanie wolno, ale jednak wbrew pozorom sporo moze w przypadku przestepstw internetowych (co prawda przestepstwo internetowe jakie we mnie uderzalo mialo inny charakter,ale policja zebrala az takie dowody, ze moglam swoim zeznaniem wsadzic do wiezienia agresora). To tak na pocieszenie, zebys nie czula sie bezsilna, bo sporo mozesz.

Natomiast nie widze i nie moge sie dopatrzec winy modow na wizazu. Co oni winni ze ktos Ci robi swinstwo na allegro? przeciez to nie moderatorzy, to sie pod Ciebie podszywaja.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 16:04   #132
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Troll?

Eh, chyba byłam zbyt gorliwa :P
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.