Problem z pozycją od tyłu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 12:01   #1
Bourn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 9

Problem z pozycją od tyłu


Witam.
Jestem ze swoją dziewczyną od ośmiu lat. Mieszkamy razem. Uprawiamy seks od jakieś pięciu lat, średnio 2-3 na miesiąc. Ona ma niski temperament, ja natomiast mógłbym kochać się z nią codziennie. Zazwyczaj to ja inicjuję stosunek, zaczynam ją głaskać, dotykać po ciele, całować,żeby ją rozluźnić. Lubię pieścić językiem jej łechtaczkę i "myszkę". Zawsze ją doprowadzam w ten sposób do orgazmu. Ona natomiast nie przepada za seksem oralnym, w sensie żeby to ona mnie pieściła mnie w ten sposób, ale jak ładnie poproszę to się zgodzi. Też nie lubi pozycji od tyłu w każdym wariancie, bo ją boli, staram się być delikatny, stosujemy żel nawilżający. Próbujemy sprawdzone pozycje, tylko odpadają te w wariancie od tyłu :/. Kurcze, czy ktoś z was dziewczyny ma na to radę, jakieś wskazówki?
Pozdrawiam.
Bourn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 12:10   #2
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

mozliwe, ze twoj sprzet uderza partnerke po szyjce macicy. wtedy pomoze niestety tylko zmiana pozycji. ewentualnie, mozecie zrobic zmiane- w pozycji od tylu ty pozostajesz nieruchomy, a partnerka sie kolysze. o ile dasz rade sie nie ruszac
__________________
konto nieaktywne

Edytowane przez LadyBeatta
Czas edycji: 2012-06-22 o 13:12
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 12:14   #3
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

A próbowałeś zwalniać tempo i zmniejszać zakres ruchu? Bo dla mnie ta pozycja zawsze była fajna, ale przy partnerze, który był dość bogato obdarzony po prostu czasami bolało.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 12:23   #4
sloniatko007
Wtajemniczenie
 
Avatar sloniatko007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 734
GG do sloniatko007
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
mozliwe, ze twoj sprzet uderza partnerke po szyjce macicy. wtedy pomoze niestety tylko zmiana pozycji. ewentualnie, mozecie zrobic zamiane- w pozycji od tylu ty pozostajesz nieruchomy, a partnerka sie kolysze. o ile dasz rade sie nie ruszac
Zgadzam się
Pewnie Twoje ruchy sa za silne i zbyt głębokie,postaraj się aż tak mocno w nią nie wchodzić
__________________
Życie jest jak sen...
Czasami piękne,a czasami koszmarne...

Nowy,jesienny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667473
sloniatko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 12:36   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Cytat:
Napisane przez Bourn Pokaż wiadomość
Witam.
Jestem ze swoją dziewczyną od ośmiu lat. Mieszkamy razem. Uprawiamy seks od jakieś pięciu lat, średnio 2-3 na miesiąc. Ona ma niski temperament, ja natomiast mógłbym kochać się z nią codziennie. Zazwyczaj to ja inicjuję stosunek, zaczynam ją głaskać, dotykać po ciele, całować,żeby ją rozluźnić. Lubię pieścić językiem jej łechtaczkę i "myszkę". Zawsze ją doprowadzam w ten sposób do orgazmu. Ona natomiast nie przepada za seksem oralnym, w sensie żeby to ona mnie pieściła mnie w ten sposób, ale jak ładnie poproszę to się zgodzi. Też nie lubi pozycji od tyłu w każdym wariancie, bo ją boli, staram się być delikatny, stosujemy żel nawilżający. Próbujemy sprawdzone pozycje, tylko odpadają te w wariancie od tyłu :/. Kurcze, czy ktoś z was dziewczyny ma na to radę, jakieś wskazówki?
Pozdrawiam.

No cóż, może być tak, ze jej ta pozycja nie odpowiada i już - możliwe, że nic z tym nie zrobicie, bo jest to uwarunkowane np. anatomią Twojej kobiety. Może po prostu z tego zrezygnujcie i już? Tyle jest innych ,fajowych pozycji
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 12:40   #6
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Tyle jest innych ,fajowych pozycji
No właśnie czemu akurat się uparłeś na tą, skoro Twoja partnera akurat w tej czuje nie niekomfortowo
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 14:54   #7
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Możliwe że boli ją w trakcje tej pozycji bo tak ma ukształtowane swoje narządy płciowe. Przy tyłozgięciu macicy występuje bardzo często ból przy pozycji od tyłu, chociaż to też żadna reguła (a w wbrew pozorom co piąta kobieta ma tę 'dolegliwość')
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 15:02   #8
AmeliaAm
Raczkowanie
 
Avatar AmeliaAm
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Popróbujcie innych pozycji, ama4 ma rację, widocznie Twój sprzęt jest dla niej trochę za duży.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=roj_47iOTOA

kocham chłopaków z POGODNO !
AmeliaAm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 15:04   #9
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Zrezygnuj, albo nie wchodź w nią do końca i tyle Mnie kiedyś też bolało przy jednej pozycji a mój ówczesny partner nalegał żebyśmy się akurat w tej pozycji kochali. Tylko mnie to wkurzało, bo nie rozumiał, że mnie to boli.

Także nie nalegaj.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 17:43   #10
Bourn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 9
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Dziękuję za odpowiedź i podpowiedzi . Pewnie chodzi właśnie o budowę anatomiczną mojej TŻ i to jest zapewne problem ;/. Nie jestem chojnie obdarzony sprzętem. Nie wchodzę w TŻ nawet całkowicie, przy próbie wkładania zaczyna ją boleć, mimo, że robię to powoli. Mamy przetestowane różne pozycję, choć dokońca nie znam ich nazw, oprócz tych od tyłu właśnie. To jakieś dla mnie urozmaicenie byłoby, ale nie będę TŻ naciskał. LadyBeatta wypróbuję Twoją propozycję

Dzięki i pozdrawiam.
Bourn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:53   #11
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Hmm... Nie wiedzieć dlaczego ale faceci przepadają za tą pozycją, a my (niektóre, w tym ja) nie możemy bo boli, często do tego stopnia że przerywa się stosunek w tej pozycji nie uprzedzając partnera. Sama bym chciała wiedzieć jak to zmienić, bo mój TŻ bardzo lubi się kochać w tej właśnie pozycji. Jeśli miałabym opisać ten ból... to raczej opór o górną ściankę szyjki macicy, czasem nawet pojawia się krew- to chyba skutek jakiegoś naderwania. No i po chwili staje się nie do zniesienia. Gdyby ktoś znał odpowiedź na pytanie jak temu sprostać, to się podczepiam
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:59   #12
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Cytat:
Napisane przez gumisia18 Pokaż wiadomość
Hmm... Nie wiedzieć dlaczego ale faceci przepadają za tą pozycją, a my (niektóre, w tym ja) nie możemy bo boli, często do tego stopnia że przerywa się stosunek w tej pozycji nie uprzedzając partnera. Sama bym chciała wiedzieć jak to zmienić, bo mój TŻ bardzo lubi się kochać w tej właśnie pozycji. Jeśli miałabym opisać ten ból... to raczej opór o górną ściankę szyjki macicy, czasem nawet pojawia się krew- to chyba skutek jakiegoś naderwania. No i po chwili staje się nie do zniesienia. Gdyby ktoś znał odpowiedź na pytanie jak temu sprostać, to się podczepiam

A próbowałaś zmieniać ułożenie swojego ciała? Bo mnie np. boli jak klęczę z plecami równolegle do podłoża (mam nadzieje, że wiesz co mam na mysli) - jak wypnę do góry tylko tyłek pozostawiając klatkę piersiową na łózku - jest super (nie wiem, czy ja nie lubię tej pozycji bardziej niz TŻ ). Ewentualnie - płytsza penetracja.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 19:13   #13
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Próbowałam już naprawdę różnie... Bo staram się by był zadowolony, rozmawiałam z nim na ten temat, niby jest ok, czasem po prostu chce przerwać bo boi się że w innej pozycji tez czuję ból (tak jest, ale nie boli aż tak jak od tyłu, później już nie czuję się aż tak komfortowo). No ale gdzieś czytałam o tym że często pomaga na "wygodną" penetrację w pozycji od tyłu kiedy partnerka klęka obok łóżka i kładzie się na nim, a partner delikatnie się wsuwa również w pozycji lekko pochylonej nad partnerką. Musimy wypróbować.
Mnie najbardziej boli kiedy TŻ chce bym się zniżyła bo już nie sięga a ja zwyczajnie uciekam do góry bym nie czuła takiego tarcia o ściankę szyjki macicy (jest to ścianka od strony odbytu ).
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 00:17   #14
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 371
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Cytat:
Napisane przez Bourn Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź i podpowiedzi . Pewnie chodzi właśnie o budowę anatomiczną mojej TŻ i to jest zapewne problem ;/. Nie jestem chojnie obdarzony sprzętem. Nie wchodzę w TŻ nawet całkowicie, przy próbie wkładania zaczyna ją boleć, mimo, że robię to powoli. Mamy przetestowane różne pozycję, choć dokońca nie znam ich nazw, oprócz tych od tyłu właśnie. To jakieś dla mnie urozmaicenie byłoby, ale nie będę TŻ naciskał. LadyBeatta wypróbuję Twoją propozycję

Dzięki i pozdrawiam.
Ale tak jest w każdej pozycji od tyłu? Np na stojąco, na klęczkach, na leżąco, od boku? Jak tak to na Twoim miejscu bym przestała, nie sprawiałoby mi przyjemności zbliżenie jeśli wiedziałabym, że partner się zt ym źle czuje
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 00:03   #15
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie
 
Avatar bbehindBLUEeyess
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 199
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ale tak jest w każdej pozycji od tyłu? Np na stojąco, na klęczkach, na leżąco, od boku? Jak tak to na Twoim miejscu bym przestała, nie sprawiałoby mi przyjemności zbliżenie jeśli wiedziałabym, że partner się zt ym źle czuje
Musi poprstu pokommbiniwać z miednicą.
Czasami to ą tylko centymetry,a robi różnicę.
bbehindBLUEeyess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 17:45   #16
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Manipulacja kątem to raz, może ew próbować wariację od tyłu, że kobieta leży z prawie złączonymi nogami, a mężczyzna dokonuje penetracji od tyłu, leżąc na kobiecie lub przyklękując
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:17   #17
Bourn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 9
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ale tak jest w każdej pozycji od tyłu? Np na stojąco, na klęczkach, na leżąco, od boku? Jak tak to na Twoim miejscu bym przestała, nie sprawiałoby mi przyjemności zbliżenie jeśli wiedziałabym, że partner się zt ym źle czuje
Witam.
Problem w pozycji "na stojąco" i "na pieska". Boli ją przy wejściu. Mimo,że pieszczę ją języczkiem i stosuję żel nawilżający. Natomiast nie ma problemu w pozycji "na łyżeczkę".
Pozdrawiam
Bourn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:26   #18
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Ja podpytałabym o radę jej ginekologa. Może faktycznie ma tyłozgięcie albo inne problemy (zrosty po endometriozie np.)? A może za krótka gra wstępna?
Albo podnieca ją coś o czym nie wiesz?
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:43   #19
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Cytat:
Napisane przez Bourn Pokaż wiadomość
Witam.
Problem w pozycji "na stojąco" i "na pieska". Boli ją przy wejściu. Mimo,że pieszczę ją języczkiem i stosuję żel nawilżający. Natomiast nie ma problemu w pozycji "na łyżeczkę".
Pozdrawiam
wyślij babkę do ginekologa
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2015-02-15 o 19:42
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:24   #20
Curly Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: GKW
Wiadomości: 197
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Ja nie mam tyłozgięcia a też mnie boli przy pozycjach od tyłu i czasami na jeźdźca
Może nie jest to taki typowy ból ale bardzo nieprzyjemne uczucie, które uniemożliwia czerpanie przyjemności z seksu
Na szczęście nie musimy rezygnować z tych pozycji- wystarczyło trochę pokombinować. Odpowiednio się pochylić/ wypiąć/ unieść miednicę i stosunek na nowo stawał się przyjemnością Jedną z naszych ulubionych pozycji jest pozycja od tyłu, na leżąco, kiedy mam lekko wypchnięte pośladki
Warto trochę się pomęczyć i pokombinować, zanim całkowicie się z czegoś zrezygnuje
__________________
Razem od 15.10.2011 r.
Na odległość od 28.04.2014 r.
Curly Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 21:53   #21
tralaleczka
Raczkowanie
 
Avatar tralaleczka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 155
Dot.: Problem z pozycją od tyłu

Wszystko niestety zależy od indywidualnych uwarunkowań. Przecież każdy człowiek jest inaczej skonstruowany. Musisz wziąć to pod uwagę.
tralaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.