* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 21:15   #2941
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Weekend ma być piękny Niestety Ala zakatarzona i gardło ją boli, została dziś w domu. Mam nadzieję, że nic gorszego sie nie rozwinie. Dzieciaków w przedszkolu garstka, szkarlatyna panuje. Wczoraj robili teatrzyk z okazji święta patronki przedszkola, no i ciężko było, skład bardzo okrojony. Ala była żółtym motylkiem
Weekend piękny pozostał bez zmian, ale u nas niestety rozwinęła się szkarlatyna Wczoraj cały dzień bolało Alę bardzo mocno gardło, gorączka ok. 37,5 więc nie za wysoka. Dziś przy śniadaniu zauważyłam wysypkę, pomyślałam że coś ja uczuliło, chociaż ona nie miewa uczuleń. Ale pojechaliśmy na pogotowie, tam zatrzęsienie chorych, normalnie w szoku byłam. Nie czekaliśmy, zadzwoniłam do prywatnej lekarki, byliśmy u niej pierwszy raz. Stwierdziła szkarlatynę, przepisała na 2 tyg antybiotyk, potem przynajmniej tydzień jeszcze w domu i tak jesteśmy załatwione na przynajmniej 3 tyg. Przy okazji obejrzała Ali postawę i stwierdziła, ze lekko skrzywiona jest. Faktycznie ma asymetrycznę wcięcie w talii, mamy to skontrolować w poradni rehabilitacyjnej, im szybciej zaczniemy ćwiczyć tym lepsze i szybsze będą efekty. Szkoda tylko, że nie każdy lekarz zwraca na wszystko uwagę...

A wy co porabiacie, grill już odpalony?

Aaa, miało któreś dziecko szkarlatynę? Orientujecie sie kiedy ta wysypka przestaje swędzieć??? Bo chyba to najbardziej doskwiera Ali, strasznie ja swędzi a drapać nie może..
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-03-17 o 21:18
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 21:43   #2942
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witam

Doridee a ma czerwony malinowy jezyk i ten trojkat na okolo ust? Moj mlody mial , nie pamietam zeby go cos swedzialo Niech duzo pije, a ma apetyt?

Kurcze ja ide cwiczyc dopero bo sie zagadalam
Wstalam dzis o 12 , chlopaki z rana pojechali a ja w koncu sie wyspalam . Ale fajnie tak dlugo pospac

Sniezynka jak tam twoj trening? gdzie sie podziewasz cholero jedna?
Edycia a ty cos zaczelas w koncu cwiczyc na tym orbiterku?

My nie grilujemy a szkoda hehehe .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 21:46   #2943
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka normalnie powalają te ceny za dentystę. Masakra. Już się nie dziwię,że niektórzy przyjeżdżają - choćby do Polski - z zębami zrobić, bo mimo dojazdu i tak wyjdzie ich to taniej.
Brawa dla Jemala za nocnik

monka nie zaczęłam, normalnie zawsze oś mi wypadnie. Albo po prostu czekam na wenę do ćwiczeń...

Doridee zapisałam o tej galerii warmińskiej i poddam temat, że by się salon przydał
Współczuję szkarlatyny.

gosiula nie cierpię takich akcji, że ktoś się umawia na godzinę i potem jest i tak na koniec dnia.
Wygodne te beżowe obcasy, nie?

My jeszcze grilla nie odpaliliśmy, ale sąsiedzi i owszem

A na jutro planujemy piwko na Gubałówce Ma być słonko to będzie rewelacyjnie na górze.
Mam nadzieję, że noc minie spokojnie i na jutro żadne choróbsko nie wyskoczy... poza kacem tż-ta

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2012-03-17 o 21:47
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 21:48   #2944
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka, tak malinowy się robi, najpierw był biały, obłożony, teraz robi sie czerwony. Nie wiem czemu ta wysypka ją swędzi, niby nie powinna, chociaż czytałam, ze czasem się zdarza ze swędzi. Skoro to nietypowe to może jutro przestanie. Ten trójkąt Fiłatowa ma
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 22:56   #2945
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee to zycze szybkiego wyleczenia, to antybiotyk do konca, wizytakontrola probiotyk i bedzie okey. Ja zapominam o tym probiotyku a nnie dawno bralam.

Edycia no centralnie po☠☠☠alo ich, za te 700 f ktore w sumie zabole to implanta mogla bym sobie zrobic . Wiecej do chuja nie pojde wsciekla jestem . Milej niedzieli, czekamy na fotki . Z kim bujacie? macie stale towarzystwo?

Sniezynka ty cholero jedna ty no tyyyyy. Skonczylam trening dzis , MTKO JEDYNA , RATUJ. Jaki wycisk, ciemno mi sie przed oczmai zrobilo, serce mi tak walilo ze myslalam ze padne i nie wstane, wiadro pod morde bo beltac mi sie chcialo musialam na chwile rpzerwe zrobic . Boziu jak ja pieknego ciala za te 60 dni nie bede miec to ubije cie albo tego kolesia hahaha Dzis skonczylam plytke perwsza.
Nawet nie patrzylam na ta tbelke, jutro zlukam czy wogole ide zgodnie z tabelka hehe .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 18:42   #2946
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Kobietki!

Monka wprawiona jestes w te pierogi chyba co??? moze bys dala sprawdzony przepis na te pierogi ruskie na ciasto i na farsz, tylko nie mow prosze, ze na oko robisz

Doridee duuuzo zdrowka dla Ali, dobrze ze wylapalas ta szkarlatyne, no to posiedzicie troche sobie w domku, 3 tyg to akurat to swiat wielkanocnych zostalo

Edytcia i jak udal sie dzien i wypad na Gubalowke? zazdroszcze Ci, ze tak blisko masz

Sniezynka jak po urlopie jutro juz wracasz do pracy?

Gosiula, fajnie ze tylko tyle placisz za przedszkole i te dodatkowe zajecia super. Nie wiem czy pisalas jak tak to nie doczytalam o ktorej odbierasz Ninke z przedszkola? Wspolczuje zepsutej zmywarki, uwazam ze to jest najlepszy przyjaciel kuchni, moj Tz wlasnie dzis rano przestawil jakims cudem jezyk z polskiego na rosyjski wiec teraz mamy zagwozdke

Btw Monka Happy mothers day obchodzisz? czy dopiero w maju bedziesz swietowac?
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 19:47   #2947
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zania hehe a ty obchodzisz? bo ja mam zamiar obchodzic dwa razy . Dostalam kubek , dwa bukiety i nowego MOP- a . kuzawa ja tu na zegarek czekam, a mi kartal przybiega, chowa cos za soba i midaje i mowi wszystkiego najlepszego . Chyba jeszccze bede musiala poczekac na ten zearek albo sama sobie odloze

Nie nie robie pierogow na oko , hehehe na pewno by mi nie wyszly hehe . Farsz robie z kilku ziemniakow, zalezy od wielokosci i jedna kostka sera do tego 2 cebule usmazone w duzej ilosci oleju. nie za duzo hehe . Dodaje sol pieprz i troche chilli ale ostroznie zeby za ostre nie byly.

Nie robie za duzo farszu zeby nie siedziec pol dnia i lepic . Ciacho z 2 szklanek maki ( przesiane), jedno jajo, ok 1 szklanka wody, i troche oleju dolewam, szczypta soli. Robie dwa razy ciasto. Ostatnio zamiast szkalnek - uzylam kubki, wiecej ciasta bylo, ale i tak musialam dorobic bo mi troche farszu zostalo. Boje sie robic na raz duzo ciasta bo cos spapram.
- 2 kubki maki
-ok 1 kubek goracej wody
- 1 jajo
- szczypta soli, 1-2 lyzki oleju.
Do miski najpierw daje przesiana make, do srodka dodaje jajko,sol, otroche oleju izaczynam mieszac , dodaje powoli goraca wode ( tak zebym sie nie oparzyla ). Jak mi sie lepi do reki to dodaje ciut maki z reki , jak za twarde to mocze reke w wodzie i smaruje po ciescie i sie fajnie wyrabia.

Sproboj, mi dopiero za 3-4 razem zaczynaja wychodzic, te ostatnie ciasto bylo takie miekkie , fajne. Ile razy sie wkurzalam ile kilogramow maki wywalilam .

Wieczorem zrob farsz anastepnego dnia ciasto i lepisz. Ja zamrazam , nieugotowane pierogi i mam obiad jak nie mam czasu na gotowanie . Wysypuje duzo maki na desce i kade pierogi sprawdzam czy juz sa twarde jak skala, jak tak to do worka i wsio.

Wczoraj robilam ciasto tiramisu mnim mnim zostal kawaleczek
http://mojewypieki.blox.pl/2009/10/Tort-tiramisu.html Latwizna .

Hehe sie rozpisalam.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 20:10   #2948
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja dostalam super laurke od mlodego, chyba pierwsza jego taka piekna ale generalnie to bede sie upominac w maju
a ten mop od Twoich urwisow to na pewno pomysl Tz fajnie bo z "jajem"

Dzieki wielkei za przepis jak nie w tygodniu to w weekend bede robic a twarog kupujesz w pl sklepie czy moze byc z tesco quarc http://www.tesco.com/groceries/Produ.../?id=260836419 o cos takiego ?
A probowalam tego sushi z tesco niezle jest, ale mialabym chec sama zrobic nie sadze aby bylo to jakos super skomplikowane

zdrowko 2gi kieliszek winka juz na wykonczeniu

tiramisu lubie bardzo, ale musialabym chyba sama wszystko zjesc, moje chlopaki lubia jedynie http://tartfactory.blogspot.co.uk/20...a-swiecie.html wiec nawet juz nie pytam jakie ciasto zrobic. Oskar lubi jeszcze sernik a Tz tylko babke

Edytowane przez zancia03
Czas edycji: 2012-03-18 o 20:12 Powód: dopisek
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 20:27   #2949
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez zancia03 Pokaż wiadomość
Monka ja dostalam super laurke od mlodego, chyba pierwsza jego taka piekna ale generalnie to bede sie upominac w maju
a ten mop od Twoich urwisow to na pewno pomysl Tz fajnie bo z "jajem"

Dzieki wielkei za przepis jak nie w tygodniu to w weekend bede robic a twarog kupujesz w pl sklepie czy moze byc z tesco quarc http://www.tesco.com/groceries/Produ.../?id=260836419 o cos takiego ?
A probowalam tego sushi z tesco niezle jest, ale mialabym chec sama zrobic nie sadze aby bylo to jakos super skomplikowane

zdrowko 2gi kieliszek winka juz na wykonczeniu

tiramisu lubie bardzo, ale musialabym chyba sama wszystko zjesc, moje chlopaki lubia jedynie http://tartfactory.blogspot.co.uk/20...a-swiecie.html wiec nawet juz nie pytam jakie ciasto zrobic. Oskar lubi jeszcze sernik a Tz tylko babke

O tez laurke dostalam od mlodego wisi na lodowce . Ten mop to na bank pomysl mojego glupiego tz- ta .
Rob pierogi bo latwo sie robi hehe ja zawsze laptopa do kuchni biore, film wlanczam i lepie . Nie znam tego sera , w polskim sklepie kupuje . Ciasto dodalam do ulubionych. Ja mam lajt bo w razie czego moj tz zanosi ciasto do sklepu i tam wpierdzielaja wiec jest szansa ze sie nie objem . Dzis im kawalek zaniosl ufff#
A co ty winko pijesz? z jakiej okazji? mowilam mojemu zeby mi kupil i co ? gowno mi przywiozl , a jakie pijesz? Ja lubie slodkie. Ostatnio jakies dobre pilam .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 08:38   #2950
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
u nas niestety rozwinęła się szkarlatyna
Iza miała jakieś półtora roku ale dość lekko przeszła
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 08:53   #2951
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

U nas już lepiej. Gardło już nie boli, wysypka powoli schodzi, Ala z powerem a tu trzeba siedzieć w domu przynajmniej 2 tyg. Ja już mam dość.

Edycia jak tam piwko na Gubałówce? Smakowało? U nas tylko sobota była piękna, teraz chłodnawo.

Monka tiramisu robiłaś z tego dokładnie przepisu? Mówisz, ze proste? Już dawno mam ochotę na to ciasto, ale nie mam sprawdzonego przepisu.
W lodówce za to mam pyszny tort z niedzieli, z urodzin siostrzenicy. No nic, trzeba będzie zjeść

Żanciu no właśnie posiedzimy sobie do świąt. Jak dobrze pójdzie to Ala po świętach wróci do przedszkola. A Wy gdzie na święta? Przyjeżdżacie do PL?

Magda a pamiętasz jak długa Iza pozostała w domku po szkarlatynie? Robiłaś jakieś badania później? Podobno dobrze zrobić wymaz z gardła, żeby sprawdzić czy paciorkowce już wybite i badanie moczu i chyba serca Będę u lekarza to wypytam.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 12:28   #2952
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee- współczuję choroby, dobrze ,ze możesz posiedzieć z Alą w domu .
Moja dziewczynka ma zakaz chorowania do końca miesiąca ,przynajmniej dopóki babcia nie przyjedzie.

edytcia- buty są super wygodne ,ale wczoraj kupiłąm sobie piękne botki z gino rossi ,cos w typie tych ,które Doridee pokazywała z badury ,przecenione z 500 na 250.
Jedyny minus ,zę sa bardzo wysokie co przy moim wzroscie niektórym przeszkadza.

byłam w sobote na "Królewnie Snieżce" z dziećmi -super ,chociaz bardziej się uśmieliśmy z Oskarem ,niż Ninka.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 20:31   #2953
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Nas wypad na Gubałówkę udała się baaardzo. I była to trafiona decyzja, żeby jechać w tym kierunku. W sumie ode mnie to 1,5 godziny jazdy samochodem, więc dość bliziutko. Na górze było super. Słońce prażyło, dosłownie Tż oczywiście opalony, jakby pół dnia na słońcu wysiedział, a w sumie to ok. 3 godzin tam byliśmy, to znaczy na górze. Dodałam parę zdjęć

zancia to na Wielkanoc same babki będą, co? Ja też lubię babki... z resztą ja lubię wszelkie ciasta... raczej

Dori piwko smakowało, a jakże, zwłaszcza tż-towi ja byłam kierowcą, więc wiesz
Cieszę się, że u Was już lepiej. Szkoda tylko, że musicie się kisić jeszcze w domu tak długo, zwłaszcza, że pogoda sprzyjająca na spacery.

monka z tym mopem, to dali czadu

gosiula taką przecenę to ja rozumiem
A ileż Ty masz tego wzrostu i komu się to nie podoba?? Ja mam 174 i teraz w zimowym sezonie te ryłki to obcas miały wyższy niż ten w tych twoich, bo ma coś ok. 11cm, więc razem trochę jest, ale szczerze mówiąc, co kogo to obchodzi, grunt, że ja takie lubię, no i że mi wygodnie.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:22   #2954
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Mnie wczoraj cos zlapalo, w nocy bol brzucha, mdlilo mnie, bol glowy goraczka, wymioty kuzwa wysypka na twarzy , za uszami . W dzien zdycham, wieczorem wysypka na brzuchu hehe. Myslalam ze to rozyczka ale nie bylam u lekarza to nie wiem.

Dzis sie z tz poklocilam glupi debil.

Ladowarke do laptopa mam zepsota. Pisze z tele wiec do dupy.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 15:30   #2955
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka no to Cię ładnie sponiewierało.. A jak dzis sie czujesz? Może to jakieś zatrucie? Masz jeszcze wysypkę?

Edycia to fajnie, ze wyjazd sie udał, zdjęcia fajne tylko mało Olaf jest w wieku Zosi? A Ty gdzie na fotkach, co
Fajny masz wzrost Pewnie, że noś obcasy, bez przesady.

Śnieżynka gdzie sie podziewasz? Wszystko dobrze? Czyżbyś znowu sie ukryła?

Magda a Ty gdzie? Co u Ciebie?

Ja już mam dosyć, jestem przed @ i wychodzę z siebie, wszystko mnie wkurza, piłuję sie na tą biedna Alę. Matko, jak ja nie lubię tego stanu... Zachowuję sie irracjonalnie
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 17:51   #2956
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka lepiej już??? Pogodziliście się?

Doridee oj tam nie narzekaj
Jest rok młodszy.
Ja też tak czasem mam przed okresem... Masakra to jest jakaś i tez mnie wtedy nosi, tak jakbym tylko szukała powodu i o byle co się wkurzała.

U nas od wczoraj znów pięknie, no i słychać ptaki... Eh fajnie, że się ta wiosna robi.

No właśnie co tak Snieżynka umilkła??? No i reszta dziewczyn?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 18:33   #2957
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wysypka juz zeszla , tylko na twarzy taka szorstka powloka jest ale nie na calej twarzy, kij wie co to bylo hehe.


Doridee ehh mnie tez cos dopadlo, bez kija nie podchodz a ja dopiero co ponokresie hehe. Musisz przeczekac , nie znam innego sposobu bo jak czlowiek nabuzowany to Nic nie dziala. Dostaniesz okres i z ciebie to zejdzie.
Nie wiem czy zatrucie , po czym?

Edycia ale fajnie , ja czekam na te optymizm zwiazany z wiosna. Za tydzien bede bardziej optymistycznie nastawiona , jeszcze mi czub humor z☠☠☠al i z nim dalej nie gadam. Dzis sie podlizywal, powiedziwlam zeby spadal. Daj mi spac hehe poszlam ok 10 rano sie polozylam a oni pojechali, wrocila z malym dopiero jak kartala ze szkoly przywiezli. Chlopaki zjedli i znowu ich zabral. Ja zabawki na dole ogarnelam, pod kanapa wysprzatalam, caly dol. jeszcze gora.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:13   #2958
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Laski, a co to znowu za cisza? Pisać co u was, jak spędzacie weekend? Ładnie w końcu, nawet my wyszłyśmy dziś na dwór Byłam wczoraj po receptę na 3 flachę antybiotyku (bo tak nam tamta doktorka wyliczyła, ze zabrakło) i zapytałam czy możemy wychodzić. Jak nie ma wiatru i jest ładnie to tak, ufff

TŻ jest na spotkaniu, chyba nie pisałam, robi sobie kurs na trenera (coaching) i jutro mają ostatnie zajęcia, więc dziś drinkują Ja zresztą nie jestem gorsza, spijam właśnie whiskacza z colką. Ala się przestawiła, rano śpi ale wieczorem zasypia po 22:00
U mnie nastroje nadal byle jakie...
Wiecie, że nie znalazłam sobie tych butów na wiosnę do latania, ale zamówiłam przez net, wygladaja na wygodne, na koturnie, widziałam je na żywo, ale nie mierzyłam bo nie było rozmiaru. Przy okazji zamówiłam sobie kalosze, od dawna miałam zamiar kupić ale nic mi sie nie podobało, a są naprawdę potrzebne na pluchy. Te na zdjęciach wyglądają fajnie, zobaczymy jak przyjdą

Piszcie laski bo znowu nam wątek umrze...
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-03-24 o 22:14
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:19   #2959
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej, też miałam wczoraj pisać, ale potoczyło się wszystko inaczej...

Byliśmy wczoraj u tej alergolog. Ale po kolei...

Najpierw tż z małą pojechali pozałatwiać parę spraw, a jak wrócili, to ta była strasznie marudna, zmierzyłam temperaturę, a tu 38 st., tak więc poszła spać i spała 2 godziny, ja ją o 12tej budziłam. Aha jak przyjechali, to znów wyszła jej pokrzywka Jak wstała to miała już 38,6 st., więc dałam jej nurofenu i zealiśmy się do tej lekarki.
Po wizycie okazało się, że ma infekcje, na którą dostaliśmy bactrim standardowo. A poza tym mamy 6 tygodni leczenia dotyczącego tej pokrzywki. Dopiero potem będziemy się zastanawiać co robić dalej i czy robić testy.
Ta lekarka super - bardzo konkretna babka. Miałam ze sobą wyniki badań krwi, bo robiłam jej na początku marca i teraz i nie wszystko tam było idealnie w normie, ale nas uspokoiła, że to wszystko jest ok.

Doridee czyli generalnie jest ok już z Alą? Ten coaching to teraz "modny" i przydatny To taki z zakresu bankowości, tak? Fajnie, bo zawsze to coś rozwijającego, a nie siedzenie w miejscu.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 16:36   #2960
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia czyli nadal nic nie wiecie? Ciekawe skąd taka reakcja u Zosi. Miejmy nadzieję, że lekarka dojdzie o co chodzi. Póki co zdrówka życzę A co dostała na tą pokrzywkę? Strasznie długo 6 tygodni..

Ala jeszcze do wtorku ma brać antybiotyk ale do przedszkola wróci dopiero po swietach. Teraz jest bardzo narażona na wszelkie inne infekcje. Sama już nie zaraża, ale łatwo moze cos złapać.

Ten coaching faktycznie teraz modny I opłacalny, póki co Nie jest z bankowości, w banku chyba nawet nie wiedzą że TŻ robi certyfikat. Andrzeja to interesuje, tak bardziej przyszłościowo, nie bedzie wiecznie doradcą, tu gdzie jest raczej osiągnął wszystko co mógł. Może też dorabiać w weekendy robiąc szkolenia. No możliwości jest wiele.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:09   #2961
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Z tą pokrzywką to lekarka mówi, że możliwe, że to ma taką pokrzywkę poinfekcyjną, i w sumie to by się zgadzało, bo poprzednio też była osłabiona po tym zakażeniu dróg moczowych. Na chwilę obecną ma przez te 6 tygodni brać loratadynę i potem zobaczymy. Na szczęście wszystko jej zeszło i w tej chwili nie wychodzi.
Ale jak nie urok to sraczka. Tak więc dziś cały dzień miała 38 st. i to po podaniu przeciwgorączkowego, bo bez niego miała 39,1 st. Mam nadzieje, że jutro już będzie lepiej.
DO tego mnie w ciągu dnia zaczęło boleć między łopatkami, potem kaszleć, a teraz mierzyłam temperaturę i mam 38 st. No odlot...
Ja w sumie też nie wiem czy Zosia pójdzie do szkoły przed świętami

Dori no to pochwal się z czego będzie szkolił? Fajnie, że w siebie inwestuje, dobrze to o nim świadczy, że nie chce w miejscu stać.

Boziuuu jak mi ziimnoo
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 22:06   #2962
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia ciekawe co to za wysypka, moze ja tez to mam tez ostatnio bralam antybiotyki i jakby nie bylo organizm oslabiony, choc sama juz nie wiem. Czy ja mam wysypke czy co troche to zaplatane. Kuruj sie bo cos cie lapie.

Doridee fajnie ze tz sie doksztalca , teraz to raczej mus , jak chce sie wiecej osiagnac , juz same studia nie wystarcza. Ja nie wiem co to ze mna bedzie, panuje po powrocie z pl zaczac cos szukac, zeby wbic sie na rynek pracy, powrocic wezme byle co , no od czegos trzeba zaczac prawda nie .
Poka bucisze, ja wczoraj przegladalam blog z moda, i wyczailam pare butkow tylko nie wiem z jakij firmy bo byly tylko fotki . Chyba ich nie znajde . Jedne kozaki, drugie botki a trzecie szpile kocham buty hehe

Nie boj nic watek nam nie padnie ja tez ostatnio tydzine bylam do dupy, albo to przesilenie, albo ta wysypka czy co to.


A wlasnie , jak juz pisalam z ta wysypka , dziwne to. W poniedzialek mnie sponiewieralo tak, we wtorek doszla ta wysypka na brzuchu czy kiedys tam juz nie pamietam, ale nastepnego dnia zniknela i pojechalam na zakupy bo czulam sie w sumie okey, na tyle zeby nie opuscic zakupow hehe. Ale ogolnie jakas do dupy jestem. I co najwazniejsze na twarzy juz sama nie wiem czy to jest wysypka czy mnie jakis krem uczula czy cu. W srode jak sie obudzilam mialam caaala twarz w malutenkich pryszczach wczesniej myslalam ze to wysypka, no bylo ich milion , jak reka przejechalam po twarzy to nie czulam ani jednego miejsca bez tych czerownych malych pryszczy, co gorsza musialam je powyciskac Maciupenkie byly. Chuj wie o co chodzi nastepnego dnia to samo z rana. Jakby to byla wysypka to chyba nie byla by ropna, ani jeden pryszcz nie urusl , powyciskalam i takie malutkie czerwone dalej byly, teraz mam taka kaszke ale bez wypryskow o co chodzi posmarowalam retinem a ,zeby to zasuszyc. Nie wiem co to bylo teraz jak dotykam jeszcze to czuje taka kaszke na twarzy . Wiec moje przypuszczenia o rozyczce raczej byly bledne, allle dzis do mnie brat dzwonil i mowi ze jego mala jest wysypana, ma jakas wysypke na twarzy . No masakra .Jutro ida do lekarza z nia. Teraz nie wiem czy to jednak wysypka jakas ropna czy zbieg okolicznosci . No ale jakby byly pryszcze to po wycisnieciu raczej by urosly jeszcze bardziej? , chyba. Zas z drugiej strony wszystko zaczelo sie w ten cholerny poniedzialek jak sie obudzilam i zle sie czulam plus cala czerwona twarz w wysypce , dopiero w srode byla ropna
Nigdy wczesniej takiego czegos nie mialam.
HEHE jakies pomysly? Moja historia z tygodnia .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 22:48   #2963
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka matko, ja nie wiem co to jest... Nie bałaś sie wyciskać? Ale ta ropa to taka biała czy przezroczysta? U Ciebie wysypka, u Edyci pokrzywka, Ala też miała wysypkę okropną ale to niby szkarlatyna. 100% pewności będę miała jak zacznie jej skóra schodzić. Ona też ma taką szorstka kaszkę nadal. Smarujemy ja kremem E45 i jest lepiej, już sie tak nie drapie i skóra milsza w dotyku. Możesz sobie go kupić, jest taniutki a bardzo dobry, w PL trudno teraz dostępny, znajomi z UK nam przywożą, TŻ go zawsze do twarzy używa, ma bardzo wrażliwą skórę i ten toleruje.
Myślę, że u Ciebie to może być objaw jakiejś infekcji Ciekawe co bratu powiedzą, może to jakis wirus. Jak nie przejdzie to śmigaj do lekarza.
W PL epidemia szkarlatyny w przedszkolach, dużo województw zgłasza Mówili w radiu ostatnio.
Buty pokaże jak przyjdą i beda dobre, bardzo rzadko kupuję buty w ciemno, bez mierzenia i jestem cała w stresie, że będą niedobre Ale to buty do latania, do parku, na plac zabaw, nic specjalnego Pokaż te co Ci wpadły w oko Też lubię buty.
A z tym powrotem na rynek pracy masz rację, nie jest lekko. Ale jakoś to będzie, no nie

Edycia kuruj sie i małą. Pewnie jutro do pracy śmigasz, co? Obserwuj Zosię czy to aby nie szkarlatyna, do Was nie dotarła? U nas masakra jakaś. Też mi lekarka przepisała jakiś syrop p/alergiczny na Ali swędzenie, ale jeszcze nie wykupiłam. Myślę, ze drapała sie bo ma suchą skórą, po nawilżaniu jest lepiej. Nie chcę jej dodatkowo faszerować kolejnymi lekami...
A te szkolenia to głównie sprzedażowe, motywacyjne i pewnie dużo jeszcze można tu podpiąć. Też muszę się wziąć za siebie, ale do końca nie wiem w którą iść stronę

Śniezynka nam zaginęła w akcji, pewno przez to instanity nie ma sił. Wróci jak skończy, hehe, chudsza o 10kg
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-03-25 o 22:49
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 23:02   #2964
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee wiem jaki krem, tutaj w kazdym tesco czy supermarkecie, kosmtycznym jest dostepny Boje sie tego kremu uzywac zeby mnie nie zapchal . Balam sie wyciskac, ale to byly takie maciupkie "pryszczyki", juz sama nie wiem jak to nazwac, ropa chyba biala byla , jak mi jutro znowu cos wyskoczy to ci powiem . Czolo i policzki mam czale czerwone w te krostki tak sie zlewaja ,a niektore wlasnie z ropa byly no nie wiem co to . Nie to nie smieszne .

Sniezynka moze nie ma czasu bo moze jej rodzinka przyjechala czy cu , kiedy byly jej tz-ta urodziny ? Albo komp jej padl. Ja caly tydzien nie cwiczylam nie dalam rady , za to mialam swietny apetyt . Na wage nie wchodze bo to co zgubilam nabralam ehhh . Zasrana choroba, akurat jak sie wkrecilam w cwiczenia to mnie zmoglo . Ale od 2 dni trzymam wracam do zywych i od jutro znowu cwicze .
Buty wkleje jak mi oddadza laptopa, bo mam starego tz-ta i mnie trzepie jak mam na nicm cos robic, a fotki mam an telefonie, zawsze jak mi sie cos podoba to zdjecia robie. Szmaty przepisy itd no wszystko.

A jutro mam w koncu wizyte u fizjo, ale powiem wam ze juz mnie plecy nie bola , czasem lekko cos zaboli a najlepsze jest to ze tabletek nie biore Iles ich tam zuzylam ale ktoregos dnia zapomnialam i zorientowalam sie ze nie boli, tak jak dawniej, czasem wogole a czasem lekki rpzesywajacy bol, albo tylko w nodze lekko kluje . Fajnie , moze jeszcze jutro cos babka wymysli calkiem przestanie yo yo .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 08:23   #2965
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

a co to sie towarzystwo pochorowało?
JA tez miałam weekend do d....... na maksa.
Rozstałam sie z R. ,ale to trochę też moja wina ,bo jetsem raptus i jak nie to nie trzeba ,a potem ryczę w samotnosci .
Ale teraz pomału dochodzimy do jakiegoś porozumienia. Jednak z tego stresu upiłam sie w piatek u mojego brata ,ale to tak dokumentnie . Zresztą takie było założenie i w tej mojej rozpaczy dwa dni nie wstałam z łózka ,ale teraz juz jest ok.
W sobote jadę po mamę na lotnisko. Nina nie moze doczekac sie babci . ja w sumie tez ,bo bedę miała troche więcej czasu dla siebie ,no i święta będą weselsze.
jutro Ninka ma jakieś wystepy w domu kultury , tancerka z niej na całego.

aha ,zapomniałam napisac mam 178 cm wzrostu, to dla wiadomosci ,bo edytcia pytała

Mam nową zmywarkę . Koszt podstawowej części do starej to 680 zł , a nie wiadomo czy to tylko to ,plus robota . Kupiłam od ręki nową i juz zmywam.

Edytowane przez gosiula
Czas edycji: 2012-03-26 o 11:02
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 22:27   #2966
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula ale lipa z ta zmywarka , my mamy ubezpieczenie na sprzet domowy jak cos jest nie tak to dzwonie i przyjerzdzaja , sprawdzaja , naprawiaj. Wysoka koza jestes . To co pogodzicie sie? zejdziecie? czy jak?

Edycia wklejalas ostatnio fotki? kurcze bo ja zapomnialam i nie sprawdzilam.

Z innej beczki, brat byl z mala i lekarz nic nie stwierdzil, nic konkretnego. Jutro ida do dermatologa. Aleeeeee kuwa moj maly ma jakies czerwone nogi, jakas wysypka czy cu, no kuzwa . Ryczal jak go mylam i kremowalam, chyba go szczypie piecze. Co jest. Na dupce tam gdzie pampers jest okey , nogi cale czerwone nie wiem czy to pokrzywka - Edycia jak to u ciebie wyglada? boli mala? piecze? Czym sie rozni wysypka, od pokrzywki .
Ide jutro z nim do lekarza.
Mi na twarzy w sumie juz to zeszlo, ale ryj mnie szczypie, moze to po retinie ? ale czemu wtedy na brzuchu przez dzien wysypke mialam hehe JA DALEJ Z TA WYSYPKA . No dziwne to wszystko. Taki zbieg okolicznosci ja maly, moj, no ale lekarz nic im konkretnego nie powiedzial , ze moze to egzema czyli odemnie nie podlapala nic , w koncu egzema chyba sie nie zaraza . Teraz mnie jakis krostki na szyju swedza haha pieknie.

Bylam dzis w koncu u fizjoteraupeltki, wytarmosila mnie niezle. Stwierdzila ze mam problem z dwolnymi kregami, dala narazie 2 cwiczenia. Za tydz kolejan wizyta.

Chyba ide prasowac

Pocwiczylam dzis z rana, z wieczora, power mi wraca , ciekawe na jak dlugo
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 21:44   #2967
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej ho

Gosiula no to jesteś taki raptus jak ja. Zachowuję sie tak samo, w każdej kłótni z TŻ się z nim rozstaję, rozwodzę i w ogóle nie potrzebuję Gorzej jak kiedyś weźmie sobie to do serca... Czasem takie rozstania są potrzebne do oczyszczenia atmosfery, wygarnięcia sobie co leży nam na sercu, spojrzenia na to z boku i może dystansu - jak sie to uda... A jak jest teraz? Jesteście razem? Ułożyło się?
Ze zmywarką to chyba właściwy krok, strasznie droga ta część Długo miałaś tamtą zmywarkę? Co to za firma i co sie posypało?
A przy okazji zapytam - używacie do prania zmiękczaczy wody typu Calgon? Ja nie używam i nie wiem czy robie dobrze, czy to coś daje Wodę mamy chyba średnio twardą z tego co sie orientuję.

Monka fajne to ubezpieczenie, ale jakby sie zepsuło tak jak u Gosiuli to co, kupują tą część, montują i z bańki, wy nic nie płacicie??
Jak tam wysypka? U Ciebie i małego? Dobrze już? Mi to retin tak czasem potrafi sponiewierać twarz, że hoho, no ale wiem po czym to i po dwóch dniach jest git. Mocny jest cholernik, ale efekty fajne. Chociaż jak sie skóra złuszcza to bez podkładu mam twarz jak dupa pawiana, haha
Ja też nie wiem czym się różni wysypka od pokrzywki
Co Ci robiła fizjoterapeutka? Masaż tylko czy coś jeszcze? Co to za ćwiczenia?

Edycia co u was? Jak tam Zosia?

Wklejam butki, przyszły w poniedziałek i już śmigam, wygodne choć mogłyby być pół numeru wieksze, ale liczę że sie troszkę rozciągną, dokupiłam sobie dziś do nich torebkę i jestem zadowolona. Z kaloszy też, fajne są i będą mogły być też na pluchy śniegowe bo są lekko ocieplane. Jedyny minus - strasznie ciężko sie zdejmują bo nie mają zamka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large_500be.jpg (31,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large_015br.jpg (26,4 KB, 8 załadowań)
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-03-28 o 22:59
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:58   #2968
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Bylam dzis u lekarza i maly ma jakiegos wirusa , ktorego ja mialam tydzien temu . Wczoraj w nocy poszlam do niego a on caly opsrany, musialam go kapac, z rana byl strasznie nie do zycia, ale juz mu lepiej i chyba najgorsze juz za nami.

Doridee a widzisz mysmy wczorja byli na zakupach i malemu zaczely oczy ropiec, odrazu poszlam do lekarza i dostal krople , takze mu sie nazbieralo , ale juz git. Kalosze sa super jak nie kalosze , sama bym sobie takie sprawila.
Te na koturnie nie moj styl, wolala bym bardziej zabudowane tak do kostki .

Kurde jaki pech maly mi placze buuuu chyba sie pospieszylam

kuzwa buuu ide sprawdzic co mu jest

przelozylam go do sypialni. moze zasnie.

Doridee a ten retin a dajesz na cala twarz? czy tylko miejscowo? Ja daje na cala , tez mi skora zlazi hehehe . Nie placimy za naprawe za czesci . Osatnio mi byl sprawdzic pralke . I od niego kupilam taki proszek ochrony czy cos, raz na miesiac wsypuje sie do pralki czy do zmywarki i wlacza pusta. Tylko ja dziuras i zapominam to robic hehe. A i ostatnio ubezpieczylismy bojler , byl koles sprawdzal czy jest okey. Teraz czekamy na jakies papiery czy cus i jak cos sie stanie to dzwonimy do nich i przyjerdzaja naprawiaja albo daja nowy jak sie totalnie zepsuje. Wlasnie tak z lapkiem mamy, jak cos sie dzieje to dzwonimyprzyjerzdzaja i zabieraja a my nic za to nie placimy, teraz mi ladowarka poszla ciekawe czy dadza nowa

Sniezynka a co z toba? pipoooolino jedna gdzie zniklas? jak tam trening, mi dzis z pierwszej plyty nie wchodzi trening nr 4 , kuzwa nie wiem czemu. Zobacze jak lapka mi oddadza czy na lapku wejdzie

Chyba mnie maly z gory wola .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-28 o 23:11
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 07:33   #2969
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
w każdej kłótni z TŻ się z nim rozstaję, rozwodzę i w ogóle nie potrzebuję Gorzej jak kiedyś weźmie sobie to do serca...
Wklejam butki, przyszły w poniedziałek i już śmigam,
o to tak jak ja kiedyś TŻ się wnerwi i wyjdzie
kiedyś przed slubem nakrzyczałam na niego i kazałam mu się wynosic - to on wyszedł, Mama mnie zapytała "co będzie jak nie wróci"

buty bardzo fajne
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:38   #2970
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee zapomnialam wczoraj napisac o tej wizycie. panna mnie wyginala z kazdej strony, kazala sie schylac, nogi podnosic, lezalam na lozku to tez mi nogi wiginala. Wizyta miala na celu sprzwdzenie gdzie boli i przy jakich ruchach , ale mnie praktycznie wogole nie bolalo . Zauwazylam ze jednak bol wraca , przestalam brac tableki chwila spokoju byla a teraz coraz czesciej zaczyna bolec. Z cwiczen dala mi narazie dwa, jedno jak leze na plecach nogi mam ugiete w kolanach i mam nimi ruszac prawo lewo do ziemi, nie odrywajac stop.Drugie cwiczenie polega na lezeniu na plecach hehe i wciagac brzuch tak jakbym chciala dotknac miesniami brzucha kregoslupa to tyle. Chyba jasno napisalam Zobaczymy co na kolejnej wizycie wymysli
Wklejam butki ktore mi sie podobaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjjecia 053.jpg (66,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjjecia 052.jpg (49,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjjecia 051.jpg (54,2 KB, 8 załadowań)
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.