Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-28, 22:09   #2041
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
echhh

Uratowałam w życiu sporo kotów. Na niektóre też trochę kasy wydałam. Teraz dokarmiam dziką gromadkę, bo nie odważyłam się zgłosić je do schroniska (pamiętasz rozmowę? sama mówiłaś, że gorzej się z kotami obchodzą). Gdyby nie były całkiem dzikie znalazłabym im dom. Ale spoko grunt, że głaszczę rodowód.
Wciąż nie rozumiem czemu bierzesz to do siebie. Każdy robi jak chce. Pingwin świetnie przedstawiła różnice nie będę się powtarzać. Ludzie sobie poradzą zwierzęta nie. Dla mnie na prawdę nie ma różnicy czy głaskam kota za tysiąc czy bide że schroniska
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:20   #2042
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Wciąż nie rozumiem czemu bierzesz to do siebie. Każdy robi jak chce. Pingwin świetnie przedstawiła różnice nie będę się powtarzać. Ludzie sobie poradzą zwierzęta nie. Dla mnie na prawdę nie ma różnicy czy głaskam kota za tysiąc czy bide że schroniska
Zostałam pośrednio wywołana i obrażona przy okazji to odpowiadam. Nie lubię wbijania szpil. Co zresztą już pisałam przy okazji ostatnich wpisów nt. ig.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:21   #2043
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Spory 😉 za każdym razem sobie mówię że to już ostatni. Ale co zrobić jak ktoś z auta wyrzuca kundla i kolejny go potraca? Nie zostawię mimo że nie przelewa mi się.
Trzeba wziąć Doskonale to rozumiem Tego naszego pierwszego kota jakaś "cudna" rodzinka (mama, tata, córeczka) przywiozła w krzaki samochodem i go zostawili - małe kociątko Ja widziałam jak siedzieli w aucie, dziewczynka zapłakana i coś w krzakach wydawało dziwne dźwięki (moja mama myślała, że to ptak ja czułam jakiś niepokój, ale też nie ogarnęłam, że oni zostawili jakiegoś zwierzaka w krzakach) - jechałyśmy rowerami... i w drugą stronę godzinę później tą samą drogą i znowu coś zawołało reagując na naszą rozmowę, to się zatrzymałyśmy sprawdzić. Mama poszła szukać, a ja trzymałam kciuki, żeby się nie okazało, że to jakiś potwór, który nas zaatakuje a to był malutki kotek Miałam na niego straszną alergię (jak ówcześnie na wszystkie koty, zawsze chciałam mieć kotka, ale miałam poważną alergię) - chodziłam w masce przeciwpyłowej, z tego powodu nawet oddaliśmy go do schroniska szukając mu domu przez internet, ale oczywiście na drugi dzień już musieliśmy naszego kota odwiedzić. Była tam wtedy kobieta, która przyjechała po niego z ogłoszenia, ale okazało się, że to chłopiec (myśleliśmy, że to dziewczynka), więc się wahała - w tym czasie przyjechała jakaś inna kobieta z dwoma kotami w kartonie, żeby je oddać i się udało... ta z ogłoszenia wzięła kotka z kartonu A my oczywiście naszego ze łzami w oczach Nie było wyjścia, skoro tamta naszego nie wzięła, nie? I alergia mi minęła w magiczny sposób po jakimś czasie (a było naprawdę źle - normalnie się dusiłam)
A kotka chodziła w moje imieniny po ulicy przed moim domem i krzyczała rozpaczliwie, nadjeżdżał akurat samochód, więc szybko ją capnęłam na ręce - skoro prezent imieninowy, to trzeba przyjąć Oczywiście szukałam dla niej domu, ale bezskutecznie. Mama zadzwoniła do taty i mówi, że przyniosłam kota, ale jest strasznie brzydki i co z nim zrobić A mój tata na to: "to nich zostanie" Kotek wykarmiony od razu dostał pięknego futerka i z brzydkiego kaczątka (miała nawet zeza lekkiego ), stał się pięknym łabądkiem
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:21   #2044
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Wiesz ze moje młode mają 13mcy różnicy😉 dałam radę. Też dasz. 😘
Dzięki już w ogóle małą różnicę miałaś
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:24   #2045
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Pingwin, ja tez mialam okropna alergie na siersc. I pomoglo mi naturalne odczulanie poprzez przytulasy z psem i kotem 😀
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:24   #2046
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Dziewczyny jako mod prosze uszanowanie tego ze każda ma prawo do własnego zdania, postępowania i posiadania Niczyje postępowanie/ posiadanie czegoś nie jest ani gorsze ani lepsze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:30   #2047
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Zobaczcie jaka piękna sukienka
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 22:31   #2048
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Escapizm

Ty też pikna
Telefon się uparl że będzie cytowal ostatnia tu wiadomość. Sorki czasem go nie rozumiem
Wszystkie są tu piękne bez wyjątku
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:33   #2049
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Trzeba wziąć Doskonale to rozumiem Tego naszego pierwszego kota jakaś "cudna" rodzinka (mama, tata, córeczka) przywiozła w krzaki samochodem i go zostawili - małe kociątko Ja widziałam jak siedzieli w aucie, dziewczynka zapłakana i coś w krzakach wydawało dziwne dźwięki (moja mama myślała, że to ptak ja czułam jakiś niepokój, ale też nie ogarnęłam, że oni zostawili jakiegoś zwierzaka w krzakach) - jechałyśmy rowerami... i w drugą stronę godzinę później tą samą drogą i znowu coś zawołało reagując na naszą rozmowę, to się zatrzymałyśmy sprawdzić. Mama poszła szukać, a ja trzymałam kciuki, żeby się nie okazało, że to jakiś potwór, który nas zaatakuje a to był malutki kotek Miałam na niego straszną alergię (jak ówcześnie na wszystkie koty, zawsze chciałam mieć kotka, ale miałam poważną alergię) - chodziłam w masce przeciwpyłowej, z tego powodu nawet oddaliśmy go do schroniska szukając mu domu przez internet, ale oczywiście na drugi dzień już musieliśmy naszego kota odwiedzić. Była tam wtedy kobieta, która przyjechała po niego z ogłoszenia, ale okazało się, że to chłopiec (myśleliśmy, że to dziewczynka), więc się wahała - w tym czasie przyjechała jakaś inna kobieta z dwoma kotami w kartonie, żeby je oddać i się udało... ta z ogłoszenia wzięła kotka z kartonu A my oczywiście naszego ze łzami w oczach Nie było wyjścia, skoro tamta naszego nie wzięła, nie? I alergia mi minęła w magiczny sposób po jakimś czasie (a było naprawdę źle - normalnie się dusiłam)
A kotka chodziła w moje imieniny po ulicy przed moim domem i krzyczała rozpaczliwie, nadjeżdżał akurat samochód, więc szybko ją capnęłam na ręce - skoro prezent imieninowy, to trzeba przyjąć Oczywiście szukałam dla niej domu, ale bezskutecznie. Mama zadzwoniła do taty i mówi, że przyniosłam kota, ale jest strasznie brzydki i co z nim zrobić A mój tata na to: "to nich zostanie" Kotek wykarmiony od razu dostał pięknego futerka i z brzydkiego kaczątka (miała nawet zeza lekkiego ), stał się pięknym łabądkiem
Piękna historia. Pisałaś kiedyś o tym imieninowym prezencie Moja babcia zawsze znajdy przygarniała. Taki domorosły wet z niej zawsze był Bo dostęp do normalnego weta był ograniczony. Leczyła koty, psy ludzkimi lekami.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:33   #2050
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
To do mnie do pracy tak koty przychodza. Ale ostal sie jeden podrzutek, ma nawet swoje legowisko u nas 😙 jest przeslodki, na wpol dziki, wiecznie wraca z podrapanym pyszczkiem. Wojownik. 😀 dobrze, ze zima idzie bo od razu lepiej wyglada, latem to taki chudziutki, wysuszony.

Ja sie zastanawialam dzis czyj to profil od nas z watku. Teraz juz wiem 😊 rzeczywiscie jestes piekna 😊
Dziękuję

Możecie mi podać swoje IG bo obserwuję tylko garstkę osób z wątku
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:34   #2051
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dziękuję

Możecie mi podać swoje IG bo obserwuję tylko garstkę osób z wątku
Ja juz Ciebie nie od dzisiaj i wzajemnie zreszta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 22:36   #2052
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaka piękna sukienka


Jeszcze parę kilko i będę mogła sobie na takie cuda pozwolić

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja juz Ciebie nie od dzisiaj i wzajemnie zreszta

Ostatnio mało siedzę na IG ale nadrabiam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:39   #2053
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dziękuję

Możecie mi podać swoje IG bo obserwuję tylko garstkę osób z wątku
Później Cię wyszukam, tylko tel się podładuje
A dlaczego jesteś Panią Pech?
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaka piękna sukienka
Fajna, szefowej trzeba pokazać
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:46   #2054
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Fajna, szefowej trzeba pokazać
Szefowa ekstra by w niej wyglądała ale nie chciała by znać jej ceny

Ja uciekam spać dobrej nocy Wszystkim i miłego weekendu!

Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:52   #2055
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dziękuję

Możecie mi podać swoje IG bo obserwuję tylko garstkę osób z wątku
Obserwuję Cię, link mam w podpisie

Chyba za jakiś czas skuszę się na jakiś zestaw z Burberry, świetnie wyglądają.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 22:56   #2056
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Piękna historia. Pisałaś kiedyś o tym imieninowym prezencie Moja babcia zawsze znajdy przygarniała. Taki domorosły wet z niej zawsze był Bo dostęp do normalnego weta był ograniczony. Leczyła koty, psy ludzkimi lekami.
Swoją drogą to często leki dla zwierząt są takie same jak dla ludzi tylko kosztują dużo więcej Warto sprawdzić skład, bo już nie raz tak było, że mama kupowała drogie leki dla naszych zwierzaków, a potem się okazywało, że to jest dokładnie to samo co dla ludzi, a te dla ludzi można za grosze kupić. Nie ma żadnej różnicy w działaniu - dostają i psie wersje za pół szanela maleńkie opakowanko, i te normalne dużo tańsze, w każdym przypadku obie wersje się sprawdzały. Warto o tym wiedzieć Tylko dawkowanie trzeba dostosować, ale to już weterynarz zawsze mówi ile mg leku ma zwierzak dostać, więc nie ma z tym problemu.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 23:00   #2057
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Obserwuję Cię, link mam w podpisie

Chyba za jakiś czas skuszę się na jakiś zestaw z Burberry, świetnie wyglądają.
Ja Cię już też

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Później Cię wyszukam, tylko tel się podładuje
A dlaczego jesteś Panią Pech?

Fajna, szefowej trzeba pokazać
A któż to wie Nie wiem jak to teraz zmienić
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 23:13   #2058
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Nie chlapie w buzi? Młodej muszę kupić a te wszystkie jej chlapia i nie może normalnie myć ?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, bo pora już późna, ale chodzi Ci o to czy szczoteczka bardzo mocno wibruje i skacze po jamie ustnej? Jest 8 trybów prędkości, przy najniższym praktycznie nie czuję, że coś działa. No i można później wybierać spośród 2 wielkości szczoteczek, bo te z wersji dziecięcej pasują też do standardowej szczoteczki

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 23:28   #2059
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Swoją drogą to często leki dla zwierząt są takie same jak dla ludzi tylko kosztują dużo więcej Warto sprawdzić skład, bo już nie raz tak było, że mama kupowała drogie leki dla naszych zwierzaków, a potem się okazywało, że to jest dokładnie to samo co dla ludzi, a te dla ludzi można za grosze kupić. Nie ma żadnej różnicy w działaniu - dostają i psie wersje za pół szanela maleńkie opakowanko, i te normalne dużo tańsze, w każdym przypadku obie wersje się sprawdzały. Warto o tym wiedzieć Tylko dawkowanie trzeba dostosować, ale to już weterynarz zawsze mówi ile mg leku ma zwierzak dostać, więc nie ma z tym problemu.
Teraz już wiem, bo krople do oczu dla koty ludzkie kupuję. Wtedy dla mnie to czarna magia była
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja Cię już też

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

A któż to wie Nie wiem jak to teraz zmienić
Ojć. Można powiedzieć, że pech przylgnął
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 23:32   #2060
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Teraz już wiem, bo krople do oczu dla koty ludzkie kupuję. Wtedy dla mnie to czarna magia była

Ojć. Można powiedzieć, że pech przylgnął
Chyba tak
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 00:00   #2061
KaktusKamila
Zakorzenienie
 
Avatar KaktusKamila
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 4 364
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Popełniłam zakupy

Estée Lauder Advanced Night Repair - Serum pod oczy | 15 ml | #304359 269,00zł 1 269,00zł
Sephora Krem myjący do rąk | Mydło w kremie do rąk - Kwiat bawełny 245 ml | #237344 19,00zł 1 19,00zł
Oferta promocyjna
Oferta: 20% rabatu na cały asortyment -57,60zł
Próbki
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Sulfate Free Shampoo - Szampon & Odżywka - 7 ml 1
StriVectin Masque Peel-off argent Maseczka oczyszczająca - 5 ml 1
Próbka Niespodzianka dla Kobiety 1
KaktusKamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 00:28   #2062
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez KaktusKamila Pokaż wiadomość
Popełniłam zakupy

Estée Lauder Advanced Night Repair - Serum pod oczy | 15 ml | #304359269,00zł1269,00zł
Sephora Krem myjący do rąk | Mydło w kremie do rąk - Kwiat bawełny 245 ml | #23734419,00zł119,00zł
Oferta promocyjna
Oferta: 20% rabatu na cały asortyment -57,60zł
Próbki
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Sulfate Free Shampoo - Szampon & Odżywka - 7 ml 1
StriVectin Masque Peel-off argent Maseczka oczyszczająca - 5 ml 1
Próbka Niespodzianka dla Kobiety 1


Nadrobilam, mam nadzieje, ze wszystko zapamietalam:
Anoli - gratuluje zakupow
Mylengrave -
Escapism
Dor6 za guerlain - odbieraj jak najszybciej, cudne sa

Mam nadzieje, ze to wszyscy kupujacy jakbym kogos zapomniala to prosze sie przypomniec

Jak juz dzisiaj pisalam Love, Pax & Cosmetix

W paczkomacie czeka na mnie Triny, a ponizej wklejam fote douglasowego szalenstwa - niespodzianka Sensai - jakis kremik, jeszcze nie obadalam ile milionow on kosztuje niespodzianka Sisley - probka perfum, jeszcze nie psikana, szkoda, ze to nie Soir de Lune , niespodzianka dla niej - jakzeby inaczej - Erisowe serum, rozswietlajace, moze na cos pomoze
Oswiadczam, ze breloczki sa przeslodkie, moja siostra zastanawia sie nad zamowieniem
Mini tusz - ok, juz mialam pelnowymiarowy, wiec wiem czego sie spodziewac mini szminka kolor nie za bardzo moj, ale spobuje pokombinowac mini mleczko do demakijazu - calkiem spore, mialam juz w wersji mini mini, pedzelek meteorytkowy - boski mam pelnowymiarowy, wiec moze oddam mojej siostrze, bo robila juz maslane oczy na niego podklad - calkiem ok, wodnity, pieknie pachnie, dobrze sie rozciera i naklada palcami, kolor ok, prawie taki sam jak CC Chanel 020, tylko z trwaloscia wygrywa chyba Chanel. Chetnie wykorzystam, moze z innym pudrem/baza bedzie lepiej wspolpracowal. Krycie rowniez ok, dla mnie wystarczajace

1477697313932.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 03:12   #2063
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hej coś się ostatnio nie możemy spotkać na wizażu
dobrze wiedzieć ze lubisz Visionnaire bo co jakiś czas mam jakieś miniatury tego a mi to nie pasuje wiec będę wiedzieć komu wysyłać
Ewelinka za buty

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------



skojarzyło mi się z tym:


gratuluję zakupów i fajnie że wpadasz do nas


mnie się przypomnialo to


__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2016-10-29 o 03:18
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 06:56   #2064
emiliana45
Raczkowanie
 
Avatar emiliana45
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 345
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


Nadrobilam, mam nadzieje, ze wszystko zapamietalam:


Jak juz dzisiaj pisalam Love, Pax & Cosmetix

W paczkomacie czeka na mnie Triny, a ponizej wklejam fote douglasowego szalenstwa - niespodzianka Sensai - jakis kremik, jeszcze nie obadalam ile milionow on kosztuje niespodzianka Sisley - probka perfum, jeszcze nie psikana, szkoda, ze to nie Soir de Lune , niespodzianka dla niej - jakzeby inaczej - Erisowe serum, rozswietlajace, moze na cos pomoze
Oswiadczam, ze breloczki sa przeslodkie, moja siostra zastanawia sie nad zamowieniem
Mini tusz - ok, juz mialam pelnowymiarowy, wiec wiem czego sie spodziewac mini szminka kolor nie za bardzo moj, ale spobuje pokombinowac mini mleczko do demakijazu - calkiem spore, mialam juz w wersji mini mini, pedzelek meteorytkowy - boski mam pelnowymiarowy, wiec moze oddam mojej siostrze, bo robila juz maslane oczy na niego podklad - calkiem ok, wodnity, pieknie pachnie, dobrze sie rozciera i naklada palcami, kolor ok, prawie taki sam jak CC Chanel 020, tylko z trwaloscia wygrywa chyba Chanel. Chetnie wykorzystam, moze z innym pudrem/baza bedzie lepiej wspolpracowal. Krycie rowniez ok, dla mnie wystarczajace

Załącznik 6712766

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super zakupy Liv ,szczeg ólnie pędzel to moje marzenie .A tak wogóle to dzień doberek wszystkim śpiochom .Zaraz się szykuję do roboty...ale mi sie nie chcę...ale muszę .
emiliana45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 07:05   #2065
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez emiliana45 Pokaż wiadomość
Super zakupy Liv ,szczeg ólnie pędzel to moje marzenie .A tak wogóle to dzień doberek wszystkim śpiochom .Zaraz się szykuję do roboty...ale mi sie nie chcę...ale muszę .
Ciekawe czy ten pedzelek jest wart ceny. Mam taki malutki pedzelek z zestawu meteorytkow i to straszna szczota jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 07:10   #2066
emiliana45
Raczkowanie
 
Avatar emiliana45
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 345
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ten pedzelek jest wart ceny. Mam taki malutki pedzelek z zestawu meteorytkow i to straszna szczota jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem ciekawa. Muszę sie zapytać dziewczyn bo chyba ktos juz ma ten pędzel.
emiliana45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 08:22   #2067
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaka piękna sukienka
sliczna
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, bo pora już późna, ale chodzi Ci o to czy szczoteczka bardzo mocno wibruje i skacze po jamie ustnej? Jest 8 trybów prędkości, przy najniższym praktycznie nie czuję, że coś działa. No i można później wybierać spośród 2 wielkości szczoteczek, bo te z wersji dziecięcej pasują też do standardowej szczoteczki

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka



sobota dzień sprzatania


Liv
poklaskam klask i:
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 08:25   #2068
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez KaktusKamila Pokaż wiadomość
Popełniłam zakupy

Estée Lauder Advanced Night Repair - Serum pod oczy | 15 ml | #304359 269,00zł 1 269,00zł
Sephora Krem myjący do rąk | Mydło w kremie do rąk - Kwiat bawełny 245 ml | #237344 19,00zł 1 19,00zł
Oferta promocyjna
Oferta: 20% rabatu na cały asortyment -57,60zł
Próbki
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Sulfate Free Shampoo - Szampon & Odżywka - 7 ml 1
StriVectin Masque Peel-off argent Maseczka oczyszczająca - 5 ml 1
Próbka Niespodzianka dla Kobiety 1


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


Nadrobilam, mam nadzieje, ze wszystko zapamietalam:
Anoli - gratuluje zakupow
Mylengrave -
Escapism
Dor6 za guerlain - odbieraj jak najszybciej, cudne sa

Mam nadzieje, ze to wszyscy kupujacy jakbym kogos zapomniala to prosze sie przypomniec

Jak juz dzisiaj pisalam Love, Pax & Cosmetix

W paczkomacie czeka na mnie Triny, a ponizej wklejam fote douglasowego szalenstwa - niespodzianka Sensai - jakis kremik, jeszcze nie obadalam ile milionow on kosztuje niespodzianka Sisley - probka perfum, jeszcze nie psikana, szkoda, ze to nie Soir de Lune , niespodzianka dla niej - jakzeby inaczej - Erisowe serum, rozswietlajace, moze na cos pomoze
Oswiadczam, ze breloczki sa przeslodkie, moja siostra zastanawia sie nad zamowieniem
Mini tusz - ok, juz mialam pelnowymiarowy, wiec wiem czego sie spodziewac mini szminka kolor nie za bardzo moj, ale spobuje pokombinowac mini mleczko do demakijazu - calkiem spore, mialam juz w wersji mini mini, pedzelek meteorytkowy - boski mam pelnowymiarowy, wiec moze oddam mojej siostrze, bo robila juz maslane oczy na niego podklad - calkiem ok, wodnity, pieknie pachnie, dobrze sie rozciera i naklada palcami, kolor ok, prawie taki sam jak CC Chanel 020, tylko z trwaloscia wygrywa chyba Chanel. Chetnie wykorzystam, moze z innym pudrem/baza bedzie lepiej wspolpracowal. Krycie rowniez ok, dla mnie wystarczajace

Załącznik 6712766

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Lidia1984 Piękna sukienka

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-10-29 o 08:28
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 08:45   #2069
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Z dużym opóźnieniem, ale może jeszcze nie kupiłaś ;-)
Ja polecam Foreo Issa kupiłam w styczniu i wciąż używam tę samą końcówkę (wystarcza na rok i rzeczywiście nic się z nią nie dzieje), więc te 79 zł rocznie to nie jest jakaś tragedia, tym bardziej, że można trafić na jakąś promo
dziękuję właśnie bardzo mi się te issy podobają z wyglądu a tż lubi takie ładne gadżety wiec skoro jest naprawdę dobra to zapoluję na jakieś promo

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Hej!
To prawda, coś nam ostatnio nie po drodze
I z góry dziękuję za miniatury Kochany Amyzek
A tak poważnie to mam trochę rzeczy na wydaniu, więc... Co, oczywiście, nie oznacza, że nie mam ochoty na kolejne zakupy

ja też coś tam mam na wydanie wiec wiesz ;D możemy się dogadać

Cytat:
Napisane przez KaktusKamila Pokaż wiadomość
Popełniłam zakupy

1
piękny zakup! ten krem jest fajny

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


Nadrobilam, mam nadzieje, ze wszystko zapamietalam:
A
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-29, 08:47   #2070
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaka piękna sukienka
Na moje oko to Balmain
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 11:43:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.