Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 10:57   #1021
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Witam mamusie w ten piękny słoneczny dzionek !!!

passionfruit gratulacje zdrowiutkiego chłopaka !!!

Sevilianka powodzenia w szkole rodzenia

nimfetka też mam nadzieje że bedzie wszystko ok z tym toxo i doktorkiem


Dzisiaj pierwsza nocka z łożeczkiem maluszka w naszej sypialni...
Co sie budziłam to na nie patrzyłam...
Jeszcze troszke a skarbek bedzie z nami i bede zaglądać czy czegos nie potrzebuje... jejku... jak fajnie

ok...Ide posprzątać troszke w domku...
miłego dzionka
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:09   #1022
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
krolowaa! Łóżeczko śliczne! Chyba też takie kupimy!! Tym bardziej, że jest bez szuflady, a ja właśnie chce bez szuflady.
szczerze to polecam łózeczko bez szuflady.
dla córki miałam z szuflada i to nie było najlepsze rozwiązanie.
ta szuflada przeszkadza kiedy dziecko wyjmujemy z łózeczka a po dłuzszym czasie rozwaliła sie i ciezko chodziła.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:20   #1023
Marta89
Raczkowanie
 
Avatar Marta89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 255
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
szczerze to polecam łózeczko bez szuflady.
dla córki miałam z szuflada i to nie było najlepsze rozwiązanie.
ta szuflada przeszkadza kiedy dziecko wyjmujemy z łózeczka a po dłuzszym czasie rozwaliła sie i ciezko chodziła.
No to ja teraz mam dylemat, czy z szufladą, czy bez
__________________
Nie ma to jak córcia ;*
Marta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:25   #1024
ariellina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 534
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

hej dziewczyny

Passionfruit - gratuluje poznania płci dzieciaczka! tez spodziewam sie synka

Sandrunia Niepoń - ciesze sie,ze wszystko wraca do normy, nacierpialas sie, bidulko.

JoannaKar- witamy w naszym gronie, tez niedawno do niego dolaczylam.


piekny dzis dzien. a ja nadal poswiecam sie edukacji,zeby gzaminy szybciej zdac i miec spokoj.
musze przyznac,ze mam wahania nastroju.raz jestem szczesliwa, a raz juz mam wszystkiego dosc. rozkoszuje sie mysla,ze juz niebawem rozwiaanie. najciezej mi jest ostatnio wieczorem. czuje sie zmeczona jak slon
poza tym doluje mnie moj wyglad.wlosy sie przetluszczaja, tesknie za starymi ciuchami. lekarz mi zalecil na podniesienie cisnienia pic codziennie slaba kawke- skutek- zoltawe zeby. wybielac w ciazy nie mozna, w czasie laktacji rowniez,wiec myje je kilka razy dziennie z uporem maniakano i rozstepy sie pojawily... UROKI CIAZY

poza tym moj MALUSZEK naprawde szykuje sie juz do najwazniejszej podrozy w zyciu. brzuch z dnia na dzien jest nizej. a poza tym pobolewa. mam nadzieje,ze wytrwamy razem do 13 grudnia.potem, po ostatnim egzaminie moze sie rodzic bez problemu
__________________
ariellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:31   #1025
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Własnie o tym słyszałam, że szuflada przeszkadza w wyciąganiu dziecka. No u osób, które znam a mają łóżeczka z szufladami to wszędzie te szuflady są popsute.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:37   #1026
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Dziewczyny jak szyflada moze przeszkadzac w wyciaganiu dziecka ?? bo jakos nie moge sobie tego wyobrazic??
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:43   #1027
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Z tą szufladą to chodzi o to, że nie można normalnie zbliżyć się do łóżeczka, bo nie da rady stóp pod nie włożyć -tak? Ja na to zwracałam uwagę przy kupnie - bo chyba właśnie Krolowaa o tym wtedy pisała. Ale okazuje się,że w niektórych ta szuflada wchodzi trochę głębiej i gdzieniegdzie nie jest ona na samym dole, ale trochę wyżej. Ja ostatecznie kupiłam Sarę Drewexu - z szufladą. Znalazłam fajną promocję, więc stwierdziłam, że w najgorszym wypadku wyrzucę tą szufladę, a na początek będzie dodatkową "szafką".
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 11:52   #1028
Żyrafka_81
Raczkowanie
 
Avatar Żyrafka_81
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 87
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cześć Dziewczyny!
Dawno mnie nie było, miałam małego dołka ale widzę, że nie tylko ja ;-)
Denerwują mnie ostatnio teksty typu" ale ładnie wyglądasz na twarzy-jak pączuś", albo:" ale masz wieeelki brzuch! Na pewno tam jest jedno dziecko?" Na domiar złego pani w aptece zaprosiła mnie na testowanie kosmetyków. Patrzę, a tam produkty dla pań po 35 roku życia (mam 27) Załamka
Normalnie same komplementy, a ja patrzę na siebie i chce mi się płakać. Mam chyba depresję przedporodową.

A z bardziej optymistycznych rzeczy to wyprawka już prawie gotowa. W weekend przyjedzie łóżeczko-dostanę od koleżanki więc parę złotych zostanie w kieszeni. Dla mnie szuflada to wybawienie bo mamy jeden pokój, a w takiej szufladzie zawsze można coś poupychać Nawet się nie zastanawiałam czy może przeszkadzać w wyjmowaniu maluszka.

Wciąż nie mam staników do karmienia i muszę to załatwić w tym tygodniu.
A może któraś z Was już ma i poleca jakąś firmę? Chciałabym dwa porządne, a jeden może być gorszy do spania
__________________
Pawełek jest już z nami - 19.01.09
Żyrafka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:53   #1029
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Z tą szufladą to chodzi o to, że nie można normalnie zbliżyć się do łóżeczka, bo nie da rady stóp pod nie włożyć -tak? Ja na to zwracałam uwagę przy kupnie - bo chyba właśnie Krolowaa o tym wtedy pisała. Ale okazuje się,że w niektórych ta szuflada wchodzi trochę głębiej i gdzieniegdzie nie jest ona na samym dole, ale trochę wyżej. Ja ostatecznie kupiłam Sarę Drewexu - z szufladą. Znalazłam fajną promocję, więc stwierdziłam, że w najgorszym wypadku wyrzucę tą szufladę, a na początek będzie dodatkową "szafką".

Czy ta szuflada jest z przykryciem??
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:56   #1030
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

wrrrrrrr uroki mieszkania z teściową w jej mieszkaniu!!!!!
co chcę zrobić jest negowane....!! chciałam waniszem przetrzeć dywan tak troszke ,to nie bo ona sobie jeszcze okna umyje -u nas w pokoju oczywiście bo przecież to nadal jej pokój i wtedy dopiero będzie można umyć dywan!! wrrrrrrrr

chciałam przetrzeć troszke lampe tzn zyrandol a ona do mnie zgłupiałaś co Ty robisz! dobrze,że skończyłam myć ostatnie odgałęzienie..wrrrrr
odkurzam -siądź nie przemęczaj się!! kurde blaszka ile mogę siedziec i nic nie robic??????
i pytanie co piec minut..
chcesz jabłko??chcesz czekoladke ??-mówię nie,a ona na to weź sobie jedną przecież wiem ,że chcesz...wrrrrr no możę kurde chce ale mam cukrzyce a ona na to nie słuchaj lekarzy,musisz jeść to co oni mówią to tez często nieprawda do setki Ci brakuje przecież jesteś wysoka źle nie wygladasz.......wrrrrrrrr r!!!!!!
czuje się tak jakbym była ubezwłasnowolniona!!tępa jestem czy co???głupia???to jak do tej pory dałam sobie rade bez niej ???????bez stania mi nad głową....kurde blaszka ,co?
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:59   #1031
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

nimfetko, jedyny sposób - olewać. Jednym uchem wpuszczasz co mówi, drugim wypuszczasz. Trzeba się tego nauczyć.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 12:04   #1032
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
nimfetko, jedyny sposób - olewać. Jednym uchem wpuszczasz co mówi, drugim wypuszczasz. Trzeba się tego nauczyć.
wiem,ale czasem nie daje rady....

kellys i passion dziękuje za trzymanie kciuków-przydadzą się chciałabym już nie brać antybiotyków...
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:12   #1033
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

nimfetko ja tez radze olewac i sie wogóle nie przejmowac co mowi... Ale jakbym była na twoim miejcu to chyba bym białej gorączki dostała...
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:29   #1034
arleta110
Raczkowanie
 
Avatar arleta110
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 213
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Nimfetko, nie przejmuj się. Ja mam podobnie, ogólnie teściowa pomocna i nie mogę nic złego powiedzieć, ale często też gra mi na nerwach. Jak do mnie przyjedzie to na siłę zmusza mnie bym się położyła, cały czas pyta czy nie jestem głodna itd. A na dodatek ma straszny nałóg: sklepy z używaną odzieżą. Ja naprawdę nie mam nic przeciw, ale one ciągle coś mi przynosi dla dzidziusia. Najpierw pyta czy mam to i tamto, mówię, że tak, a ona i tak przynosi te ciuszki. Ja naprawdę ich nie potrzebuję i mam mało miejsca w szafie póki co, więc nie mam co z tym zrobić.....kurcze....wszy stko upycham na strychu......

Łóżeczko już rozłożone Musiało być odświeżone, ponieważ sama się w nim wychowałam i mój brat...i niestety jest niewymiarowe....117x67... .materac jakoś pasuje, ale z ochraniaczem mam problem....Póki co łóżeczko służy mi jako przechowalnia dosłownie wszystkiego
arleta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:52   #1035
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Sandruniu trzymam kciuki zeby maluszek do stycznia siedzial sobie w brzuszku
Nifmetka mam to samo ale w mniejszym stopniu mi tesciowa karze jesc obiady a ja bez obiadu naprawde wytrzymam wole zjesc czasami kanapke Albo jak nas nie ma otwiera okna zeby sie przewietrzylo ... ehe tylko niech potem zamknie a ona zapomni i w pokoju jest lodowka.Nasze chca dobrze trzeba to tak tlumaczyc sobie
Passionfruit co do prezentu dla Tz ja juz wymyslilam Chcialam tez mu cos kupic na mikolaja ale mam 50 zl w portwelu Napisz czym sie interesuje pomozemy wsumie dla kazdego juz mam pomysl
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka

Edytowane przez jukol
Czas edycji: 2008-12-03 o 12:54
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:05   #1036
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

jukolku....czym mój facet się interesuje....komputerami (ma swój sklep interenetowy), nowinki techniczne, podróże...eh....a najgorsze jest to, że on ma wszystko i niczego mu nie brakje :/ Tak go rozpieściłam, że teraz mam za swoje
Chyba kupię mu szalik jakiś ładny, bo tego nie ma
Masz jakiś lepszy pomysł?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:23   #1037
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Wlasnie moj tz tez wszystko ma nic nie potrzebuje a co kupie to bez najdziejne.
Moze cos pod usb np niszczarke do dokumentow,kwiatka pod USB albo do podgrzewania kawy?Albo ciekawa ksiazke lub album o wybranym (jego ulubionym) panstwie lub kontynecie?Ja swojemu kupuje caaaaaly osprzet wedkarski a moi rodzice ksiazke o rybkach i stroj wedkarski
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:30   #1038
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

kwiatka pod usb???????????
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:35   #1039
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
kwiatka pod usb???????????
ehe kurcze nawet moj tz sie nim zachwycal tylko nie pamietam gdzie go dojrzalam
http://tech.wp.pl/kat,1009789,title,...wiadomosc.html taki o ale mialam str gdzie mozna go w Polsce kupic
http://www.toys4boys.pl/ tu sa tez niektore fajne prezenty ale ceny nie zawsze
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka

Edytowane przez jukol
Czas edycji: 2008-12-03 o 13:44
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 13:59   #1040
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Nimfetka nie daj sie, a najlepiej olewaj to, wiem ze łatwo mówić
ja też sie powstrzymuje....mój teść już mnie dobija bo jak nie chce zjeść czegoś co mi podtykają to mówi, że wnuka im głodzę..ku... może on wie lepiej już co jak co, ale własnemu dziecku nie żałuje owoców i innych rzeczy ale bez przesady, żoładek mam już tak ściśniety, że nie mogę za dużo na raz zjeść
moze trzeba sie któregos razu przy nich porzygac to zrozumieja!!
nie znosze takiej nadgorliwości
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 14:21   #1041
zasada nr 001
Raczkowanie
 
Avatar zasada nr 001
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krak-off
Wiadomości: 135
GG do zasada nr 001
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Dziewczynki nie narzekajcie na swoich tesciow oni chca jak najlepiej a ze nie znaja granicy to juz inna sprawa. Ja mam odwrotna sytuacje jak jedziemy do nich to bardziej dbaja o zoladek swojej corusi, ktora nie jest w ciazy niz moj. Zawsze wszystko jest gotowane pod gusta jej i jej mezusia. Nigdy nie zapytali masz na cos ochote? zjedz to lub tamto itp. Poczatkowo bylo mi przykro ale teraz juz sie z tym pogodzilam i teraz mam to w .

A tak pozatym to dzisiaj ide do lekarza. Zobacze jak tam wyniki badan i czy mala nie zaczyna przygotowan do opuszczenia brzuszka.
zasada nr 001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 14:49   #1042
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

hejkaNa szczescie juz dzis spalam bez bolu,ale zapomnialam dac noc z nocy i jutro znow.Chcialabym usg dzidziusia moze juto.Jak mocz bedzie dobrze,to moze wyszlabym juto albo pojutrze.Boje sie,ze bedzie dobrze kilka dni i bol znow wroci i tutaj wyladuje.Nerke czuje jakos tak dziwnie,ale nie jest to bol.Caly czas dostajr augmentin dopochwowo(juz 6 raz sie wkuwali,a dzis przed 22 znow wkucie na nowy welflon)Dostaje tez clortimazolium,bo boja sie o infekcje.Sama nie wiem co robic,ale jak nie boli to po co lezec w tym szpitalu.Jak znow dostane ataku,to najwyzej tu wroce.Urolog powiedzial,ze jak znow bedzie wodonercze to wyciagna i nie beda wkladac nowego,bo nie ma to u mnie sensu.Modle sie eby dzialalo,bo szczurek czym dluzej siedzi w brzuszku tym lepiej
Zazdroszcze Wam dziewczynki tego bycia w domku i czekania sobie na szczureczkaTez tak chcialabym,ale moze juz niedlugo jak sie wszysto uciszy
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 14:59   #1043
Kryszynka9008
Raczkowanie
 
Avatar Kryszynka9008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 420
GG do Kryszynka9008
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Witam po dłuuuuuuuugiej przerwie Wszystkie mamusie
Czytałam Wątek,ale za dużo nasmarowane :P mam nadzieje,że żadna się nie zaczęła rozpakowywać? :P Ja od jakiegoś czasu wiem,że nosze pod serduszkiem chłopca 35 tc i 20 kg na plusie okropieństwo ledwo się ruszam


Żyrafka_81 szczerze współczuje.. Przechodze to samo.. Słysze,że jestem mała delma i Tż jak mówi do mnie grubciu to szlak mnie trafia. Do tego i ja jak wiele innych naiwnych(bez obrazy) mam smarowalam sie kremami na rozstepy od 12 tyg ciazy i oliwka,a na dzien dzisiejszy mam takie rozstepy,że płakac mi sie chce.


ariellina
mężowi nie przestaniesz sie podobac bo masz rozstepy myśle,że lepiej teraz smarowac sie caly czas,a po ciazy sprobowac sie ich pozbyc. Ja cały czas ma nadzije,ze sie ich pozbede bo mam naprawde okropne


Seviljanka zgadzam sie co do wagi dzidzi. Nie ma co sie przejmowac za bardzo,bo pod koniec dzidzia rosnie najbardziej.mój byl malutki do 22 tyg,a teraz w 31 tc wazyl 2500gr i jest wiekszy o 2 tyg. ehh.. mam nadzije ze po porodzie cos z mojej fredki zostanie

Pozdrawiam Wszystkie mamusie.


aaa i jeszcze kiedy zaczynacie zakupy i porządki na święta?
__________________
NIUNIEK
24.o1.2oo9 r
21.o8.2o1o r. Oficjalnie powiedziałam "Tak"
I Serca mam znów Dwa 18.o3.2oo14

Edytowane przez Kryszynka9008
Czas edycji: 2008-12-03 o 15:03
Kryszynka9008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 15:00   #1044
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Sandruniu - Dobrze, ze juz jest lepiej

A co do tesciowych. Ja mam tak, ze jak sama czegos nie zrobie, to nie mam. Nikt mi nic nie podsuwa, nikt nie mowi, zebym odpoczela itd. No moze czasami moj malzonek. I w sumie ja tak wole, nie narzekam. Jest ok.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 15:02   #1045
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

własnie może trzeba zwymiotować ??:
wiem,wiem ,nie znają umiaru..

A Kochane kupiłam sobie wczoraj na osłodę bardzo śmieszne kolczyki na lato,do sukienki ala safari
Wklejam zdjątka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moto_0077.jpg (144,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moto_0079.jpg (112,9 KB, 10 załadowań)
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 15:14   #1046
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Nimfetko piękne te kolczyki, rzeczywiście baardzo egzotyczne

dobra zbieram sie do lekarza, nie chce mi się bo w jedną stronę muszę jechac autobusem tzn to nie problem dla mnie, ale ciezko ruszyć pupę jak jest już ciemno....lece
zdam relacje po powrocie
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 15:19   #1047
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Nimfetka - kolczyki rewelka

Mumi, witam w klubie... Ja też nie cierpię wychodzić z domu sama po ciemku a tu za chwilkę do szkoły rodzenia. Powodzenia u lekarza!

Kruszynka, wieki Cię tu nie było i obyś się już częściej pokazywała
__________________
Mateuszek 16.02.2009
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 16:31   #1048
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Ale mialam fajny dzien dzisiaj zajecia skonczylam po 11 siostra przyjechala po mnie i zawiozla mnie do mamy(echhh nie ma jak u mamusi...) pozniej pojechalam z tata do gina, bo TŻ niestety pracowal (ale i tak przyjechal do gabinetu i narobil niezlego zamieszania bo raczej nie czesto przychodzi do ginekologa policjant z oddzialu prewencji U mnie i Julianki wszystko dobrze - ufff szyjka dluga zamknieta, Julcia ulozona prawidlowo, nic nie zapowiada wczesniejszego produ ani azdnych komplikacji Jutro zaczynamy 33tydzien i mala wazy 1770g a ja mam na plusie juz 14kg.. Po lekarzu moje dwie najlepsze przyjaciolki zrobily mi niespodzianke nie widzialysmy sie juz jakis czas a dzisiaj razem wybralysmy sie do centrum handlowego a pozniej na kawusie i lody... dopiero przed chwila wrocilam
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 18:31   #1049
zasada nr 001
Raczkowanie
 
Avatar zasada nr 001
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krak-off
Wiadomości: 135
GG do zasada nr 001
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Bylam u lekarza i z mal wszystko ok szyjka wporzadku i nic nie zapowiada zeby mala wczesniej chcila sie pojawic. Z jedenej strony to juz bym ja chciala miec przy sobie, ale tak racjonalnie patrzac to niech jeszcze troszke posiedzi w brzusi u mamusi bo gdzie jej bedzie tak dobrze jak tam prawda?
zasada nr 001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 18:53   #1050
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
pozniej pojechalam z tata do gina, bo TŻ niestety pracowal (ale i tak przyjechal do gabinetu i narobil niezlego zamieszania bo raczej nie czesto przychodzi do ginekologa policjant z oddzialu prewencji

hehe wyobrazlam to sobie wlaśnie ... braciszek do najmniejszych nie nalezy - w mundurze groźnie wygląda
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.