Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz. 5. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-04, 18:19   #1321
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
(jak tak patrzę na to zdjęcie to ona ma raczej taką przerwę między zębami, a nie brak zęba)

A co do wstawiania- coś mi swita, że to nie jest chyba tania zabawa? Bo na NFZ z tego co wiem wstawiaja tylko jedynki chyba. Więc jak poleci coś innego, to zostaje wizyta u prywatnego dentysty, czyli za kilka dobrych stów. Dbam o zeby, ale jakby mi teraz jeden sobie wyleciał (np. w wyniku urazu), to też pozostałoby mi chodzenie na szczerbatego przez dłuuugi czas
Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Nie każdego stać.

patrząc na środowisko, w którym zaobserwowałam braki w uzębieniu, jest to albo niechlujstwo, albo inne priorytety. Nie brak kasy.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2012-09-04 o 18:21
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:20   #1322
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Ludzie chcą za wszelką cenę sprzedać, a wiadomo, że jak wg niej wygląda na nowy, to chce za niego wziąć troche więcej kasy, a ktoś jak kupuje i chce coś porządnego, to kupi raczej nowy, więc babka chce go upchać jako nowy. Matko, mam nadzieję, że zrozumiecie
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:23   #1323
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
patrząc na środowisko, w którym zaobserwowałam braki w uzębieniu, jest to albo niechlujstwo, albo inne priorytety. Nie brak kasy.

No to mów tak od razu

No to nie wiem, może to przyjemne jak wiatr świszczy w szparach między zębami
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:24   #1324
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ludzie chcą za wszelką cenę sprzedać, a wiadomo, że jak wg niej wygląda na nowy, to chce za niego wziąć troche więcej kasy, a ktoś jak kupuje i chce coś porządnego, to kupi raczej nowy, więc babka chce go upchać jako nowy. Matko, mam nadzieję, że zrozumiecie
Rozumiem, rozumiem. Ale dziwi mnie to niezmiernie. O ile jestem w stanie zrozumieć kiedy osoba, która założyła coś na siebie raz, pisze stan: nowy, o tyle sweterek, który był wielokronie noszony, został x razy wyprany, nie będzie nigdy jak nowy
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:25   #1325
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Yenes
Właśnie przeglądam allegro w poszukiwaniu swetra i dziwi mnie (a także nie ukrywam, irytuje) strasznie, że ludzie wrzucają rzeczy w nie te kategorie co trzeba. Przykład? Szukam swetra, filtruję, ma być nowy ble ble ble. Wyskakuje mi ileśtam wyników, widzę ładny sweterek wchodzę a tam pani ma w opisie: Sweterek używany, ale w bardzo dobrym stanie, jak nowy.
Mnie też to denerwuje, ostatnio szukałam spódnicy o rozkloszowanym fasonie i po włączeniu odpowiedniego filtra nie było żadnej różnicy co przed: pomieszanie z poplątaniem, ołówkowe, tulipany, proste...


Apropo Allegro. Moja znajoma wychodzi niedługo za mąż i prosiła mnie żebym z nią poprzeglądała Allegro w poszukiwaniu sukni. Co mnie rozwaliło to zdjęcia na niektórych aukcjach, na których panny młodej w sukni prawie w ogóle nie widać. Za to można podziwiać w całości piękny krajobraz uchwycony w czasie sesji w plenerze albo dekorację sali weselnej z parą młodą gdzieś tam na dalekim planie Nie wiem co to ma na celu, przecież chyba nikt nie kupi sukni, której nie można zobaczyć najpierw na zdjęciach.
Asji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:28   #1326
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Mnie dziwi, że jest paraolimpiada, gdzie nasi sportowcy są o niebo lepsi od tych, co byli na olimpiadzie i... żadna telewizja tego nie transmituje . W czym te igrzyska są niby gorsze, że nikomu nie chciało się zadać sobie trudu, żeby je wrzucić nawet na eurosport? Żenada.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:38   #1327
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że jest paraolimpiada, gdzie nasi sportowcy są o niebo lepsi od tych, co byli na olimpiadzie i... żadna telewizja tego nie transmituje . W czym te igrzyska są niby gorsze, że nikomu nie chciało się zadać sobie trudu, żeby je wrzucić nawet na eurosport? Żenada.
No, szczególnie, że mamy już 13 medali
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 18:48   #1328
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Dzisiaj oglądałam jakiś program o rynku pracy dla kobiet w Chinach na tvn style. Co mnie zdziwiło, to konkursy a'la miss na stanowisko... sekretarki/asystentki. Normą tam jest robienie sobie operacji plastycznych a nawet zwiększania sobie wzrostu, żeby być bardziej atrakcyjną i dostać pracę. Pokazywali nawet klinikę chirurgii plastycznej... gdzie idzie się z ulicy i w ciągu kilku godzin ma zrobione co się chce. W Chinach żadne prawo nie reguluje tego typu działalności i nikogo nie ruszają przypadki śmiertelne, bo jakaś panna dostała krwotoku czy innej sepsy .
o ja chyba tez to oglądałam, tzn. widziałam tylko fragment jak dziewczynie wydłużali nogi , podobno o dobre 10 cm mogą wydłużyć wszystko mnie bolało jak na to patrzyłam chociaż 10 cm więcej kusząca sprawa
Cytat:
Napisane przez Yenes Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądam allegro w poszukiwaniu swetra i dziwi mnie (a także nie ukrywam, irytuje) strasznie, że ludzie wrzucają rzeczy w nie te kategorie co trzeba. Przykład? Szukam swetra, filtruję, ma być nowy ble ble ble. Wyskakuje mi ileśtam wyników, widzę ładny sweterek wchodzę a tam pani ma w opisie: Sweterek używany, ale w bardzo dobrym stanie, jak nowy.

Podobnie bywa z kolorami, długością rękawów itp. Czasem zastanawiam się czy Ci ludzie mają jakiś problem z postrzeganiem rzeczywistości??
chyba tak, mają ludzie jakiś problem ostatnio przeglądałam na all balerinki itp. buty i widziałam dużo aukcji gdzie sprzedawano zwykłe jakieś plastikowe buty a w tytule oczywiście najnowsze najmodniejsze meliski <czy jak to się tam nazywa> za całe 15 zł żeby napisali chociaż buty JAK meliski, to nie...
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:49   #1329
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
chyba tak, mają ludzie jakiś problem ostatnio przeglądałam na all balerinki itp. buty i widziałam dużo aukcji gdzie sprzedawano zwykłe jakieś plastikowe buty a w tytule oczywiście najnowsze najmodniejsze meliski <czy jak to się tam nazywa> za całe 15 zł żeby napisali chociaż buty JAK meliski, to nie...
Zgłaszaj aukcję
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 19:00   #1330
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Co do All... Chciałabym żeby była opcja wyłączania wszystkich aukcji japanowych, one są mi totalnie zbędne, a co bym nie wpisała to Japoneczki wyskakują
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 19:05   #1331
jelonek1985
Zakorzenienie
 
Avatar jelonek1985
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ~Noord Holland~
Wiadomości: 62 381
GG do jelonek1985
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Co do All... Chciałabym żeby była opcja wyłączania wszystkich aukcji japanowych, one są mi totalnie zbędne, a co bym nie wpisała to Japoneczki wyskakują
Dokładnie o tym samym chciałam napisać
__________________


"Idź własną drogą

Bo w tym cały sens istnienia
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia
Bez niepotrzebnych niespełnienia
Myśli złych
"



22.10 - 4.11
jelonek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 19:59   #1332
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość
Proszenie kogoś o napisanie pracy maturalnej jest głupotą, czy za darmo czy za kasę. Choćby dlatego, że samo napisanie tej pracy jest etapem końcowym, w sumie niekoniecznym. Można przygotować prezentację na temat, który kogoś naprawdę interesuje - w przypadku koleżanki coś związanego ze sztuką.


Jeśli powtórzyłam to co już zostało napisane w tym temacie to wybaczcie.


Naprawdę dziwią mnie ludzie, którzy wybierają sobie jakiś trudny temat, do tego grube lektury, których nie lubią i nie przeczytają. Chyba, żeby bibliografią zrobić wrażenie.




Nie wiem skąd się biorą takie ceny podręczników, to znaczy widziałam że zestaw książek do edukacji wczesnoszkolnej to koszt 200zł (taki kolorowy box, w którym jest 10 części różnych ćwiczeń, podręczników, wyprawka). Są potrzebne jeszcze jakieś książki poza tym? Tak samo nie wiem skąd dzieciaki mają takie ciężkie tornistry skoro na raz powinny nosić jeden zeszyt ćwiczeń i jedną cześć podręcznika. Mówię o klasach 1-3. Ktoś mi to wyjaśni?

Nawiasem mówiąc widziałam podręczniki do muzyki i do plastyki identyczne jak 10 lat temu )
To prawda, część książek mojej siostry do gimnazjum jest identyczna jak moje z tamtych czasów.
No i zdziwił mnie podręcznik i ćwiczenia do WDŻ
Pomyślałam, że przesadzają bo za moich czasów WDŻ dla dzieci to było pitu pitu czym jest rodzina i kim ja w niej jestem. A teraz tak patrzę, i tam nawet jest o antykoncepcji - żeby tylko nikt nawiedzony ich tego nie uczył

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nic w tym dziwnego, skoro nawet u nas w ogloszeniach o prace podawane sa takie kwiatki ''prosze przeslac CV ze zdjeciem oraz zdjeciem calej sylwetki na adres ...@... .com''.
Poszukujemy do rozdawania ulotek - studentka, ładna z komunikatywnym językiem angielskim
Albo to jest ukryte ogłoszenie burdelu albo ktoś sobie niezłe jaja robi z naiwnych dziewczyn.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:00   #1333
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Pomyślałam, że przesadzają bo za moich czasów WDŻ dla dzieci to było pitu pitu czym jest rodzina i kim ja w niej jestem. A teraz tak patrzę, i tam nawet jest o antykoncepcji - żeby tylko nikt nawiedzony ich tego nie uczył
U nas na WDŻ w gimnazjum to na początku było takie pitu pitu, że o antykoncepcji pogadamy sobie w trzeciej klasie i w ogóle, bla bla, a jak przyszło co do czego to oglądaliśmy filmy o porodach, a o anty w ogóle nie było A potem dwie czy trzy w szkole (i to bardzo małej!) wpadły
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:04   #1334
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ale wy musicie być stare

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------


Sprawdziłam przed chwilą: 3 duże książki, zeszyt ćwiczeń, książka i ćwiczenia(!) z religii, 3 zeszyciki, no ale są piórniki, kredki...
Co do cen podręczników. Tata naliczył z 500 zł. Obejrzałam je i już się nie dziwię, mają więcej kolorywch ilustracji niż moje dawne. W dodatku te ilustracje są drukowane na większym formacie niż dotychczas a więc i więcej tuszy na nie idzie.
Dla mnie to wyjaśnia wszystko. Głupie zdjęcie pszczoły na całą stronę połowy A4 mnie dobiło.
Chyba wolałam gdy podręczniki były minimalistyczne.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
sama zdawałam 3 przedmioty rozszerzone i 2 podstawowe i też polski nigdzie mi się nie liczył a jednak napisałam sobie pracę i wiem, że dało się a maturę się chyba zdaje nie tylko na podstawie prezentacji danego tematu tylko również za jej przygotowanie? przynajmniej za moich czasów było tak, że komisja osobno oceniała przygotowane opracowanie i osobno zaprezentowanie tematu i odpowiedź na zadane pytania (oczywiście później dostawało się jedną informację o wyniku).... zresztą chyba to wiesz bo strasznie się tłumaczysz ze swojego zachowania

a dziś jestem tak zmęczona że nic mnie nowego w ludziach nie dziwi i nawet dyplomu na kleparzu nie miałam czasu kupić
Czym jest ten sławetny kleparz?
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:04   #1335
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
To też zależy od komisji. Moja polonistka (starej daty, studia skończyła dobre 35-40 lat temu), która bywa w komisjach w innych szkołach, bardzo nas przestrzegała przed tym. Mówiła, że jej to strasznie działa na nerwy, na przykład jak ktoś przychodził przebrany za pirata, za elfa czy za niewiadomo co, bo to pasowało do jego prezentacji.

Ona nie tolerowała takich udziwnień - dla niej liczyło się to, co uczeń mówi, czy posiada wiedzę.
Skoro zwracała aż taką uwagę na ubiór to może jednak nie tylko to?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:08   #1336
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Czym jest ten sławetny kleparz?
taki tam targ w Krakowie
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:10   #1337
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Co do All... Chciałabym żeby była opcja wyłączania wszystkich aukcji japanowych, one są mi totalnie zbędne, a co bym nie wpisała to Japoneczki wyskakują
Też mnie to przeraża. Chcę coś tanio kupić a tam prawie sam azjatycki szajs i ciężko między tym wygrzebać coś normalnego. ;(

Poza tym ten szajs też bywa sprzedawany za śmiesznie wysokie sumki :O Co za ludzie to kupują?

A, Kama. Ona lubi poliester.

Edytowane przez Mother Hedgehog
Czas edycji: 2012-09-04 o 20:12
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:11   #1338
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Też mnie to przeraża. Chcę coś tanio kupić a tam prawie sam azjatycki szajs i ciężko między tym wygrzebać coś normalnego. ;(

Poza tym ten szajs też bywa sprzedawany za śmiesznie wysokie sumki :O Co ludzie to kupują?

A, Kama. Ona lubi poliester.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:11   #1339
amelia114
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 100
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Kupowałam właśnie wczoraj box Wesoła szkoła dla klasy 2. Koszt 195 zł za 10 części podręcznika i ćwiczeń + wyprawka. Tylko że do tego dochodzi j.angielski - 60 zł + podręcznik do religii (jeszcze nie ustalone jaki więc nie znam ceny) + okaże się pewnie jak w zeszłym roku potrzebne są ćwiczenia do liczenia i pisania (których nie było w zestawie) - 15 zł sztuka. Dodatkowo przybory do szkoły, których nie ma w boxie I już na 1 dziecko jest to koszt dobrze ponad 300 zł. A kupowałam książki w promocji
amelia114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 20:11   #1340
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
taki tam targ w Krakowie
Jak będę "pisać" licencjat, szukajcie mnie w Krakowie
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:18   #1341
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał, ale mnie dziwią wątki tego typu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=59831

Urządzanie konkursów względnej brzydoty jest dla mnie co najmniej żałosne - o rysach twarzy się nie decyduje, proporcjach sylwetki tak samo - więc wyśmiewanie czyichś niedoskonałości w taki sposób jest po prostu bezczelne i głupie i świadczy o poziomie założycielki wątku. Nie ogarniam, jak można być tak pustym i gruboskórnym

Jak najbardziej rozumiem, że coś się komuś może nie podobać - nie ma takiej osoby, która byłaby przystojna dla wszystkich. Ale okraszanie czyjegoś podbródka / nosa / tuszy masą chichrów? Eee.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 21:20   #1342
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał, ale mnie dziwią wątki tego typu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=59831

Urządzanie konkursów względnej brzydoty jest dla mnie co najmniej żałosne - o rysach twarzy się nie decyduje, proporcjach sylwetki tak samo - więc wyśmiewanie czyichś niedoskonałości w taki sposób jest po prostu bezczelne i głupie i świadczy o poziomie założycielki wątku. Nie ogarniam, jak można być tak pustym i gruboskórnym

Jak najbardziej rozumiem, że coś się komuś może nie podobać - nie ma takiej osoby, która byłaby przystojna dla wszystkich. Ale okraszanie czyjegoś podbródka / nosa / tuszy masą chichrów? Eee.
Żałosne. Swoją drogą, laski się świetnie tym bawią, ale gdyby urządzono ranking najbrzydszych kobiet, to każda by krzyczała, że to seksistowskie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nic w tym dziwnego, skoro nawet u nas w ogloszeniach o prace podawane sa takie kwiatki ''prosze przeslac CV ze zdjeciem oraz zdjeciem calej sylwetki na adres ...@... .com''.
No cóż, już w szkole mawiano mi, że przy wyborze pracownicy szef wybierze tę ładniejszą, a nie tę, która jest lepszą pracownicą. Smutne.
mallary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 21:26   #1343
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez mallary Pokaż wiadomość
No cóż, już w szkole mawiano mi, że przy wyborze pracownicy szef wybierze tę ładniejszą, a nie tę, która jest lepszą pracownicą. Smutne.
Chyba że nie będzie szefa, tylko szefowa. Wtedy wybierze brzydszą, żeby ta nie robiła jej urodowej konkurencji
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 00:03   #1344
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

myślałam że nic na wizażu mnie nie zadziwi.. ale taki wątek to już przegięcie..
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642327
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 07:10   #1345
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Trolle i debile są wszędzie, dużo bardziej mnie dziwi, że wobec ostatniego braku reakcji na takie wątki na wizażu, nie można nawet mieć nadziei, że ten wątek zostanie zamknięty, a ekshibicjonista zbanowany
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 07:18   #1346
twofaces
strachajło
 
Avatar twofaces
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 521
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Zdziwiła mnie ostatnio prośba znajomej,która utworzyła wydarzenie na facebooku ,prosząc o gorącą modlitwę w danym dniu, bodajże jest to dzień jakiejś poprawki na studiach? W opisie wydarzenia napisała,że prosi o modlitwę osoby bliskie jej sercu,to musi mieć ich bardzo dużo,skoro zaproszonych jest ponad 700 osób
twofaces jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 08:30   #1347
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Co do All... Chciałabym żeby była opcja wyłączania wszystkich aukcji japanowych, one są mi totalnie zbędne, a co bym nie wpisała to Japoneczki wyskakują
Ja wpisuję w wyszukiwarce "-japan" (bez cudzysłowu) - trochę tego badziewia odfiltrowuje
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 08:33   #1348
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
o ja chyba tez to oglądałam, tzn. widziałam tylko fragment jak dziewczynie wydłużali nogi , podobno o dobre 10 cm mogą wydłużyć wszystko mnie bolało jak na to patrzyłam chociaż 10 cm więcej kusząca sprawa
U nas też to robią, tylko metodą bezpieczniejszą i dłuższą. Inna sprawa, że nie wiem jak ktoś mógłby się na to decydować w celach kosmetycznych. Miałam taki aparat 4 miesiące=4 cm, i to były najgorsze 4 miesiące w moim życiu...
A tam się po prostu wstawia implanty. Aparat Illizarowa rozciąga kości stopniowo, co sprawia, że narasta nowa kość[jak przy złamaniu] i dlatego wszystko jest naturalne i trwałe. Inna sprawa, że "naszymi" aparatami można wydłużać o więcej niż 10 cm, tylko etapami.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 08:56   #1349
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ale wy musicie być stare
ano, coz poczac, acz zdradze Ci cos - Ciebie tez to czeka.

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
myślałam że nic na wizażu mnie nie zadziwi.. ale taki wątek to już przegięcie..
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642327
on faktycznie wkleil zdjecia penisa? nie chce otwierac fotek, bom w pracy^^.
btw, swego czasu panna wklejala na Intymnie zdjecie swojego odbytu, w ktorym rzekomo zalegly sie jakies dziwne kulki...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 09:18   #1350
ekstramocna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

dziwi mnie, że ludzie pobierają się z powodu ciąży...
ekstramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.