STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 12:15   #391
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
No właśnie ja jestem jak kołek, zero talentu tanecznego Kocie ruchy też mi kiepsko wychodzą, także chyba striptiz odpada w moich wypadku...
Ja mam tak samo, tańczyć nie umiem, ale zrobiłam striptiz. Bez przesady, nie musisz tańczyć super. Ja po prostu zakręciłam bioderkami, to nie było profesjonalne, ważne dla mojego, że zrobiłam to ja .
A jak mimo wszystko wstydzisz się, to poćwicz.
Niemniej, nie widzę sensu rezygnowania z takiego striptizu, dlatego, że nie umie się tańczyć.
Dla Twojego faceta samą ucztą dla oka będzie patrzenie na Ciebie .

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-02-07 o 12:17
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 12:58   #392
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Candy_lips - no właśnie chyba poćwiczę i się przekonam jednak Mam tremę głównie dlatego, że mój TŻ był tancerzem przez kilka lat, zna się na tym i wie doskonale, że tańczenie mi nie wychodzi (przekonał się na imprezach ). Mam na to dwa tygodnie, trzymajta kciuki
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:15   #393
dust_n_bones
Raczkowanie
 
Avatar dust_n_bones
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 386
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Witajcie, to mój pierwszy post na forum Już od jakiegoś czasu myślę o striptizie, ale po przeczytaniu tego wątku tak się nakręciłam, że już zdążyłam się zaopatrzyć w super seksowną bieliznę I dopiero teraz zaczęły mnie męczyć wątpliwości. Nawet jak sobie wyobrażam to moje wielkie wyjście, to mi się robi mega wstyd, a co dopiero jak będę chciała to zrobić na żywo? Myślę, że mój TŻ byłby zachwycony, bo mimo że jesteśmy razem 2 lata, to nigdy nie widział mnie w tak seksownym wydaniu, a chciałabym go miło zaskoczyc Warunki są, bo mieszkamy razem, tylko ta moja durna nieśmiałość mnie jeszcze powstrzymuje. Naprawdę gratuluję tym, które się odważyły, podziwiam i zazdroszczę
dust_n_bones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 16:22   #394
syntia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Do dust n bones
Wiem, czego sie obawiasz, naprawdę ale zawsze możesz wypic lampkę wina przed występem i napewno sie rozlużnisz. Przed posłuchasz muzyki która wprawi Cię w świetny nastrój. Musisz sie nastwić, że jestes mega sexy kocicą i chcesz zrobic swojemu mężczyźnie najlepszy striptiz na świecie. Bądź niedostepna, stanowcza, zalotna wtedy od razu zobaczysz wyraz aprobaty u swojego partnera, napewno zgłupieje na Twój widok

POwodzenia

Mi niestety nie wypali pomysł striptizu w walentynki (bardzo żałuję bo wszystko miałam przygotowane, a chce działać z zaskoczenia) Wzamian napisałam mu list erotyczny, myslę, że to też dobry prezent a pociłam sie nad nim 3h, nawet ortografi nie sprawdziłam bo szybko zakleiłam kopertę, poza tym bałam się, że jak przeczytam to nie odważę sie go wręczyć....
syntia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 22:03   #395
1802brightside
Raczkowanie
 
Avatar 1802brightside
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 32
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Ja striptiz zrobiłam wczoraj. Najpierw zaplątałam się w ubranie i omal nie padłam na ziemię, później nie mogłam zdjąć pończochy i całą podarłam było mnóstwo śmiechu ale Tż i tak był niesamowicie zadowolony... choć przyznał, że chwilami trzymał kciuki żebym krzywdy sobie nie zrobiła
1802brightside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:35   #396
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Cytat:
Napisane przez 1802brightside Pokaż wiadomość
Ja striptiz zrobiłam wczoraj. Najpierw zaplątałam się w ubranie i omal nie padłam na ziemię, później nie mogłam zdjąć pończochy i całą podarłam było mnóstwo śmiechu ale Tż i tak był niesamowicie zadowolony... choć przyznał, że chwilami trzymał kciuki żebym krzywdy sobie nie zrobiła
To przynajmniej było na wesoło
Odważysz sie na następny raz ?
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 10:10   #397
dust_n_bones
Raczkowanie
 
Avatar dust_n_bones
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 386
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Cytat:
Napisane przez 1802brightside Pokaż wiadomość
Ja striptiz zrobiłam wczoraj. Najpierw zaplątałam się w ubranie i omal nie padłam na ziemię, później nie mogłam zdjąć pończochy i całą podarłam było mnóstwo śmiechu ale Tż i tak był niesamowicie zadowolony... choć przyznał, że chwilami trzymał kciuki żebym krzywdy sobie nie zrobiła
Tak czy inaczej gratulacje!
Ja mam jeszcze trochę czasu, bo planuje swoje wielkie wyjście dopiero na kwiecień w ramach prezentu urodzinowego Do tego czasu zdążę się nastawić psychicznie z każdej strony
syntia89 : Dziękuję Ci bardzo i Tobie również powodzenia Im więcej o tym myślę, tym coraz mniej się boję
dust_n_bones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 10:16   #398
1802brightside
Raczkowanie
 
Avatar 1802brightside
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 32
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Na pewno Nic nie wyszło jak trzeba ale nie żałuję. Tż zachwycony, a ja też się dobrze bawiłam
1802brightside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 20:25   #399
MiuMiu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 274
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Ja w ten weekend zrobiłam mojemu tż lap dance Było mega! Przyznam, że poszłam trochę na spontana, bo nawet nie wiedziałam do jakiej muzyki tańczyć i w sumie nie byłam pewna, czy tż aby na pewno sobie na to zasłużył ostatnio nie był dla mnie zbyt miły... zaś po... zaczął mnie nawet przepraszać za to, ze tak mało się do mnie odzywał itp. do tego jego wzrok
MiuMiu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:59   #400
bajkah
Przyczajenie
 
Avatar bajkah
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 24
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

.

Edytowane przez bajkah
Czas edycji: 2012-05-08 o 21:58
bajkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 16:35   #401
dust_n_bones
Raczkowanie
 
Avatar dust_n_bones
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 386
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Dziewczyny, wiem, że to co zaraz napisze będzie głupie, ale musicie mnie utwierdzić w przekonaniu, że przesadzam
Otóż chodzi o to, że w końcu zdecydowałam się na mój wielki występ na żywo i planuję to zrobić w najbliższy piątek. Jestem chłopczycą, na co dzień w ogóle nie chodzę w szpilkach, tylko biegam w trampkach i uwielbiam po prostu wygodne ciuchy. Od święta zdarza mi się założyć jakąś mega obcisłą kieckę i chociaż uważam, że figurę mam super, to po prostu nie lubię takich ciuchów . Mój TŻ nigdy nie widział mnie w wydaniu, w którym chce mu się zaprezentować, niczego się nie spodziewa i boję się, że może zejść na zawał, jak mnie zobaczy w tych wszystkich koronkach Boję się też, że to jego zszokowanie strasznie mnie speszy. Jak sobie poradzić z takim myśleniem?
dust_n_bones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 23:13   #402
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Ja ostatnio sama się rozebrałam, bo chciałam pokazać TŻ nową bieliznę. To wystarczyło, żeby uznał mnie za najseksowniejszą kobietę xD
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 12:38   #403
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Dziewczyny... myśle coraz częściej by taką niespodzianke sprawić mojemu ale wyginając sie na łóżku a nie na krześle... kiedys znalazlam filmik z blondynką która pokazywala niesamowity taki taniec krok po kroku - może któras z was kojarzy taki filmik na yu lub wie jak się nazywa taki "odłam"?
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 15:11   #404
madzia0503
Raczkowanie
 
Avatar madzia0503
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 93
Smile Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

A ja bym wykorzystała piosenkę Eurythmics - Sweet Dreams

https://www.youtube.com/watch?v=6rS6CsOrimo

Natalia Oreiro tańczyła do niej w Sos mi vida:

https://www.youtube.com/watch?v=2C06kJJPIo0

można zrobić podobną choreografię i wymyślić kilka swoich dodatkowych szczegółów (np. zamiast unoszenia się na krześle ze szpagatem)
oczywiście facet musi siedzieć na krześle, będzie nam wygodniej do niego podejść/zajść od tyłu, niż jakby siedział na kanapie np

Fajnie byłoby przygotować już wszystko, wziąć go znienacka, zawiązać oczy i zaprowadzić do pomieszczenia gdzie ma się odbyć nasz pokaz i związać mu ręce do tyłu na krześle, żeby nie był w stanie nas dotykać gdy do niego podejdziemy tańcząc mrau
madzia0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 18:28   #405
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Odświeżę wątek bo jest bardzo ciekawy i inspirujący
Otóż już raz robiłam striptiz dla swojego (jeszcze wtedy) chłopaka. Teraz jesteśmy małżeństwem od 7 miesięcy. Mój pierwszy taniec był zaplanowany o tyle , że miałam przygotowany strój (bielizna , spódniczka , pończochy , szpilki ) i muzykę. Natomiast cały taniec był kompletną improwizacją.Cały czas miałam w głowie mętlik , co teraz mam robić , jakie ruchy dalej wykonywać , czy juz skończyć czy jeszcze się bujać itp.W dodatku miałam ogromny problem z butami (zostałam w nich do końca , nawet podczas seksu mój tż chciał bym w nich była) , tzn. ciężko mi było utrzymać równowagę mimo , że nie były wysokie :/ Według mnie wyglądałam komicznie taka goła , zestresowana i chwiejąca się raz na jednej raz na drugiej nodze. Uznałam to za porażkę ale mój TŻ był zachwycony.
Teraz mamy swoje mieszkanie i chciałabym ponownie przed nim zatańczyć jednak tym razem zrobic to jak należy
Mamy małą sypialnie i raczej planowałam to zrealizować tak , że TŻta posadziłabym lub położyła w łóżku a ja naprzeciwko bym zatańczyła wkoło krzesełka(tym razem zaplanuje sobie co po kolei ma być). Strój sobie wymysliłam taki biurowy ala sekretareczkatylko jak poprawić swoją równowagę tzn, nie chce sie znowu chwiac jakbym była nawalona Aha i podoba mi się taki liścik erotyczny ale nie wiem za bardzo jak go napisać i jak podłozyć bo nasze mieszkanie choć 3-pokojowe to nie jest za duże i nie wiem jak rozegrać tą akcje z listem może jak mąż wróci z pracy i pójdzie się wykapać to mu zostawić w łazience? albo podać z obiadkiem? czekam na wasze pomysły pzdr
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 10:03   #406
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Hej dziewczyny
Ja też planuję striptiz dla faceta.. pierwszy raz. Stety niestety,do dyspozycji będziemy mieli hotelowy pokój-mam nadzieję, że nie wywinę orła na dywanie
zastanawiams ię tylko, co z nim zrobić? posadzić na krześle? położy na łóżku? dodam, że mam ochotę związa mu ręce, żeby mnie nie dotknął dopóki nie skończę
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 10:48   #407
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Striptiz to nie tylko ubrania, ale i ruchy. Polecam taniec z krzeslem. Ja ostatnio uczę się szpagatu, bo to mnie kręci.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
kurcze ja mam taki plan zeby zrobic striptiz ale jakos nie moge sie przelamac i nie wiem jaka choreografia mialaby byc do tego :P pewnie kiedys sie odwaze piszcie dziewczyny o pomyslach przydadza sie
Wystarcza kocie o seksowne ruchy tanczone do ulubionej piosenki. Potrenuj w domu na sucho. Polecam też naukę równowagi, żebyś nie padła przed nim z powodu zwrotu głowy, lub zachwiania równowagi
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 15:45   #408
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Wasi TŻ mówią wam jak chcieliby byście dla nich zatańczyli i w jakich ciuchach?
Pomagają wam w ułożeniu choreografii/scenariusza?
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:24   #409
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: STRIPTIZ-jak go zaskoczyć?!

Cytat:
Napisane przez FacetBezTwarzy Pokaż wiadomość
Wasi TŻ mówią wam jak chcieliby byście dla nich zatańczyli i w jakich ciuchach?
Pomagają wam w ułożeniu choreografii/scenariusza?
Nie, sama wymyślam choreografie i strój
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-07 14:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.