Plastry antykoncepcyjne Lisvy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-30, 10:15   #391
Nie_lykam
Przyczajenie
 
Avatar Nie_lykam
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Ja odtluszczam skore spirytusem bezposrednio przed naklejeniem plastra i zawsze trzyma sie bezproblemowo, nie robia mi sie tez zadne babelki powietrza pod plastrem.

Wysłane z jeżynki

DIABLICAorg, przemywanie skóry roztworem zawierającym alkohol może rzeczywiście pomóc. Pamiętajcie też, że samo odtłuszczenie skóry spirytusem nie pomoże, jeśli skóra w miejscu, w którym chcecie nakleić plaster nie będzie odpowiednio przygotowana, czyli sucha, czysta, niepodrażniona i nieowłosiona.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez zeglarka25 Pokaż wiadomość
Ja używam plastrów od jakiegoś czasu i bardzo je sobie chwalę. Po pierwsze bardzo dobrze się po nich czuje, nie mam żadnych bóli głowy czy wahań nastroju. A po drugie jestem bardzo zapominalska więc zmiana plastra raz na tydzień jest dla mnie idealna.


zeglarka25, racja! Plastry są idealne dla zapominalskich! raz na tydzień... i z głowy!

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez G_reeny Pokaż wiadomość
Chciałam je wypróbować, bo lata brania tabletek roztroiły mi kompletnie żołądek, ale ginekolog nie poinformował mnie, że metod hormonalnych nie należy stosować gdy ktoś w rodzinie cierpiał na zakrzepicę... 3 lata trucia tabletkami i dwóch lekarzy ani razu nie spytało o choroby przebyte przez najbliższych... :/
Przerzuciłam się więc na Pearly. Jeśli ktoś chce to niech napiszę na priv, mam na sprzedaż 3 opakowania Lisvy... Najpierw kupiłam receptę, później poczytałam o co chodzi :c

G_reeny, zakrzepica czy jakiekolwiek zaburzenia ze strony układu sercowo-naczyniowego stanowią bardzo ważne przeciwwskazanie do stosowania antykoncepcji. To bardzo dziwne, że żaden lekarz nie zapytał Cię o to podczas wywiadu! Może warto zastanowić się nad zmianą lekarza i wybrać takiego, który przed przepisaniem określonego rodzaju antykoncepcji zbierze dokładny wywiad i przeprowadzi badanie? Życzymy powodzenia w szukaniu idealnej dla Ciebie metody!
Nie_lykam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 15:38   #392
amelia12101992
Raczkowanie
 
Avatar amelia12101992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 75
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Dziewczyny a czy po plastrach Lisvy urosły Wam piersi? Ja tak miałam po Evrze i zastanawiam się czy po Lisby będzie podobnie..
__________________
Na nocnym stoliku stała szklanka z wodą. Podniósł ją.
- Większość znanych mi kobiet przypomina tę szklankę wody. Ty jesteś morzem.


amelia12101992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 19:26   #393
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cześć Dziewczyny! Jakiś czas temu moja ginekolog zaproponowała mi te plastry. Na razie się nie zdecydowałam i jestem cały czas na krążku ale z powodu nawracających infekcji rozważam zmianę właśnie na te plasterki. Niestety, Evra się u mnie nie sprawdziła - strasznie przytyłam i źle się czułam. Martwię się jak to będzie z tymi plastrami, czy też mi się samopoczucie nie pogorszy.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 20:18   #394
zielone_oczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 228
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez amelia12101992 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy po plastrach Lisvy urosły Wam piersi? Ja tak miałam po Evrze i zastanawiam się czy po Lisby będzie podobnie..
hmm mi troszkę urosły ale to chyba od regularnego seksu plastry mogą też na to wpłynąć ?
zielone_oczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 09:30   #395
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Czy ktos tez ma taki problem? Przedtem bylam na evrze i bylo ok. Przeszlam na lisvy- bardzo slabo sie trzymaja..tylko na ramieniu w miare. Na podbrzuszu odlepil sie i nie dalo sie przykleic ponownie- tak jakby znikl klej. Na posladku odlepil sie pod prysznicem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie mam problemu, a jestem osobą grubą z rozstępami. Raz się ciut odlepił bo zahaczyłam spodniami
po kąpieli (chłodna woda) odtłuszczam skórę, przyklejam i trzymam ok 2 min brzegi wiadomo, odchodzą na ok 1-1,5mm, ale nic więcej się nie dzieje. Po zdjęciu tonik na klej, i po 3-4godzinach ani śladu. Jestem atopowcem i mam skłonność do siniaków
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 20:21   #396
rewolucyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 45
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Ja stosowałam przez pół roku. Miałam skoki wagi, czasami lepsze bądź gorsze samopoczucie. Po odstawieniu jest tragedia jak dla mnie. Miesiąc czasu nie biorę i na wadzę +6 kg

Ogólnie to nie narzekałam zbytnio (może dlatego, że to moje pierwsze hormony), ale przedostatnie opakowanie było bardzo dziwne... Każdy plaster odklejał się po dniu, góra 4 dni... I to też negatywnie wpłynęło na moje samopoczucie
rewolucyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 15:19   #397
amelia12101992
Raczkowanie
 
Avatar amelia12101992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 75
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Jakiś czas temu moja ginekolog zaproponowała mi te plastry. Na razie się nie zdecydowałam i jestem cały czas na krążku ale z powodu nawracających infekcji rozważam zmianę właśnie na te plasterki. Niestety, Evra się u mnie nie sprawdziła - strasznie przytyłam i źle się czułam. Martwię się jak to będzie z tymi plastrami, czy też mi się samopoczucie nie pogorszy.
Widzę, że nie byłam sama, bo tez miałam ciągłe infekcje. Natomiast mi Evra służyła, chociaż początkowo miałam duże wahania nastroju

Mi piersi urosły trochę po Evrze, hormony mają na to wpływ. Po waszych komentarzach trochę obawiam się Lisvy, no ale zobaczymy, ostatni krążek za mną, jutro przyklejam pierwszy plaster
__________________
Na nocnym stoliku stała szklanka z wodą. Podniósł ją.
- Większość znanych mi kobiet przypomina tę szklankę wody. Ty jesteś morzem.


amelia12101992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 19:43   #398
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Ja dziś byłam u ginekologa i wzięłam receptę na te plastry. Ale jak zapytałam lekarkę czy jej pacjentki sobie chwalą te plastry, to powiedziała bez przekonania, ze tak. I, że sama też je stosowała. Ja mam nadzieję, że nie przytyję, nie urosną mi piersi i nie będę mieć wahań nastrojów, bo inaczej odstawiam.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 21:39   #399
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cześć dziewczyny
Ja też przeszłam z Evry na Lisvy za poradą mojej ginekolog i po pół roku użytkowania mogę już coś o nich napisać. Chyba łatwiej bedzie mi zacząć od minusów...
Dla mnie osobiście największym jest słaba ich trwałość. Non stop mi się odkleja, po każdym prysznicu praktycznie się rusza.. Z Evrą tak nie było. Przez pierwsze 2 miesiące miałam okropne mdłości i migreny, czego przy Evrze także nie uświadczyłam, ale to możnaby było wytłumaczyć różnicą w sile hormonów. Cena także mogłaby być milsza.. Tak ogolnie największym plusem jest... brak ciazy
Czyli to, że działają tak jak powinny. Przezroczystość plastra tez mi bardzo odpowiada
W razie pytań z chęcią na jakies odpowiem 😊
__________________
Czekam na pierścionek!
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 07:18   #400
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja też przeszłam z Evry na Lisvy za poradą mojej ginekolog i po pół roku użytkowania mogę już coś o nich napisać. Chyba łatwiej bedzie mi zacząć od minusów...
Dla mnie osobiście największym jest słaba ich trwałość. Non stop mi się odkleja, po każdym prysznicu praktycznie się rusza.. Z Evrą tak nie było. Przez pierwsze 2 miesiące miałam okropne mdłości i migreny, czego przy Evrze także nie uświadczyłam, ale to możnaby było wytłumaczyć różnicą w sile hormonów. Cena także mogłaby być milsza.. Tak ogolnie największym plusem jest... brak ciazy
Czyli to, że działają tak jak powinny. Przezroczystość plastra tez mi bardzo odpowiada
W razie pytań z chęcią na jakies odpowiem 😊
Pytanie podstawowe-wracasz do evry czy zostajesz przy lisvy? ja dzis naklejam pierwszy plaster lisvy, dotad stosowalam evre i zaczynam miec watpliwosci czy dobrze robie skoro evra bardzo mi sluzy. Wydawalo mi sie ze lisvy ze wzgledu na ksztalt i swoja przezroczystosc beda wygodniejsze w stosowaniu, ale po opiniach ktore czytam zaczynam miec watpliwosci.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 09:23   #401
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja też przeszłam z Evry na Lisvy za poradą mojej ginekolog i po pół roku użytkowania mogę już coś o nich napisać. Chyba łatwiej bedzie mi zacząć od minusów...
Dla mnie osobiście największym jest słaba ich trwałość. Non stop mi się odkleja, po każdym prysznicu praktycznie się rusza.. Z Evrą tak nie było. Przez pierwsze 2 miesiące miałam okropne mdłości i migreny, czego przy Evrze także nie uświadczyłam, ale to możnaby było wytłumaczyć różnicą w sile hormonów. Cena także mogłaby być milsza.. Tak ogolnie największym plusem jest... brak ciazy
Czyli to, że działają tak jak powinny. Przezroczystość plastra tez mi bardzo odpowiada
W razie pytań z chęcią na jakies odpowiem 😊
to właśnie największy plus lisvy moim zdaniem- są małe, okrągłe no i przeźroczyste. Masz rację, że te mdłości mogły wynikać ze zmiany w ilości hormonów i organizm musiał się po prostu przywyczaic
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 09:37   #402
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

dziewczyny zrobiłam wczoraj trochę km i zapowietrzył mi się ciut plaster na brzuchu. Po powrocie jak "odtajałam" to bąbelki zniknęły i przykleił się znów. Czy któraś z Was tak miała?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 15:54   #403
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Ja przyklejam plaster dopiero w piątek.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 17:13   #404
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
dziewczyny zrobiłam wczoraj trochę km i zapowietrzył mi się ciut plaster na brzuchu. Po powrocie jak "odtajałam" to bąbelki zniknęły i przykleił się znów. Czy któraś z Was tak miała?
Mam tak praktycznie po każdym prysznicu
Spokojnie, jesli ciagle jest na skórze to dalej działa jak powinien

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Pytanie podstawowe-wracasz do evry czy zostajesz przy lisvy? ja dzis naklejam pierwszy plaster lisvy, dotad stosowalam evre i zaczynam miec watpliwosci czy dobrze robie skoro evra bardzo mi sluzy. Wydawalo mi sie ze lisvy ze wzgledu na ksztalt i swoja przezroczystosc beda wygodniejsze w stosowaniu, ale po opiniach ktore czytam zaczynam miec watpliwosci.

Wysłane z jeżynki
Szczerze miałam myśli dotyczące powrotu do Evry, ale chyba wygląd i skutecznosc jednak biorą gore. Nie wykluczam natomiast zmiany na inne, ale z tego co wiem to są to najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze plastry obecne na rynku. Przy mojej chorobie niestety to wazne
__________________
Czekam na pierścionek!

Edytowane przez Oleczka14
Czas edycji: 2016-09-05 o 17:10
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 19:37   #405
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Oleczka14 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Mam tak praktycznie po każdym prysznicu
Spokojnie, jesli ciagle jest na skórze to dalej działa jak powinien [COLOR="Silver"]

(...)
Ufff pocieszyłaś mnie
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 20:00   #406
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Plasterek jest tak stworzony aby się nie odklejał podczas kąpieli. Wystarczy zadbać o jego poprawne przyklejenie. Ważne aby skóra była sucha i czysta - niczym nie natłuszczona. Później wystarczy przytrzymać ciepłą dłonią przez parę sekund i problem z głowy.
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 20:32   #407
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Nakleilam pierwszy lisvy - wizualnie super! W ogole go nie widac na skorze i do tego jest mniejszy. Mam nadzieje, ze dalej tez beda same plusy i nie bede musiala wracac do evry

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 20:51   #408
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Olaszek Pokaż wiadomość
Plasterek jest tak stworzony aby się nie odklejał podczas kąpieli. Wystarczy zadbać o jego poprawne przyklejenie. Ważne aby skóra była sucha i czysta - niczym nie natłuszczona. Później wystarczy przytrzymać ciepłą dłonią przez parę sekund i problem z głowy.
ekhem...robię tak, zaczepiam tylko spodniami o niego, ale chodzi o to, że jako osoba otyła robi mi się podwójna fałda i tak po 5 godzinach jazdy odkryłam, że zapowietrzył się delikatnie w kilku miejscach. Jak ochłonęłam to było ok bez dociskania. Chodzi mi czy komuś tak też się dzieje
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 21:28   #409
Oleczka14
Raczkowanie
 
Avatar Oleczka14
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 41
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Olaszek Pokaż wiadomość
Plasterek jest tak stworzony aby się nie odklejał podczas kąpieli. Wystarczy zadbać o jego poprawne przyklejenie. Ważne aby skóra była sucha i czysta - niczym nie natłuszczona. Później wystarczy przytrzymać ciepłą dłonią przez parę sekund i problem z głowy.
Osobą otyłą nie jestem, miejsce w którym go naklejam wcześniej odtłuszczam, czekam aż wyschnie, po naklejeniu trzymam ok. minuty tak jak opisane jest w ulotce, a mimo to ciagle jest to samo
Może moja skóra nie nadaje się pod ten materiał czy klej użyty pod plastrem. Tak jak wcześniej wspomniałam- przy Evrze nie było nawet mowy o odklejeniu się rogów
__________________
Czekam na pierścionek!
Oleczka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 22:41   #410
Dewaewelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Czy sprzedaż aktualna??

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Czy plastry aktualne?
Dewaewelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 08:29   #411
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez Dewaewelina Pokaż wiadomość
Czy sprzedaż aktualna??

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Czy plastry aktualne?
ludu kochany..sprzedaż leków poza apteka zabroniona
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 18:13   #412
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Strasznie nieodpowiedzialne zachowanie dziewczyny z Waszej strony. jedna osobą, która przepisuje antykoncepcję jest lekarz, a miejscem gdzie ją się kupuje apteka!!!
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 06:53   #413
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Nakleilam pierwszy lisvy - wizualnie super! W ogole go nie widac na skorze i do tego jest mniejszy. Mam nadzieje, ze dalej tez beda same plusy i nie bede musiala wracac do evry

Wysłane z jeżynki
to super, że jesteś zadwolona z lisvy. faktycznie tylko one są okrągłę, małe no i przeźroczyste
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 15:22   #414
zielone_oczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 228
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

stosuję lisvy od kilku m-cy i jestem bardzo zadowolona wygodne, nie odkleja się

ale ostatnio mam bardzo nasilone zmiany nastroju
płaczę z byle powodu, zła jestem bez powodu... karuzela
przeszkadza mi to bo wcześniej tak nie miałam

no i też w tym wszystkim biedny jest mój chłopak- rok czasu jesteśmy razem, nie uprawialiśmy seksu, teraz mam plastry i nagle jestem inna, on nie wie co ze mną robić kiedy płaczę albo jestem smutna, owszem pociesza i wspiera ile może ale ja też nie rozumiem swojego zachowania

dziewczyny- czy rozmawiałyście o tym ze swoim ginekologiem? jeśli miałyście huśtawki humoru ja już mam umówioną wizytę i czekam na razie
co lekarze na to mówią ?
zielone_oczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 15:51   #415
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
to super, że jesteś zadwolona z lisvy. faktycznie tylko one są okrągłę, małe no i przeźroczyste
Naklejalam w pon i podtrzymuje nadal swoje zadowolenie plaster przetrwal kapiele, silownie i nadal trzyma sie w stanie nienaruszonym, nawet brzegi sie nie odklejaja. Trzyma sie lepiej niz evra i lepiej wyglada. Mam nadzieje, ze tak juz zostanie

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 20:16   #416
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Oczywiście idź do lekarza i z nim porozmawiaj o swoim zmiennym nastrój. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje.
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 22:56   #417
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez zielone_oczka Pokaż wiadomość
stosuję lisvy od kilku m-cy i jestem bardzo zadowolona wygodne, nie odkleja się

ale ostatnio mam bardzo nasilone zmiany nastroju
płaczę z byle powodu, zła jestem bez powodu... karuzela
przeszkadza mi to bo wcześniej tak nie miałam

no i też w tym wszystkim biedny jest mój chłopak- rok czasu jesteśmy razem, nie uprawialiśmy seksu, teraz mam plastry i nagle jestem inna, on nie wie co ze mną robić kiedy płaczę albo jestem smutna, owszem pociesza i wspiera ile może ale ja też nie rozumiem swojego zachowania

dziewczyny- czy rozmawiałyście o tym ze swoim ginekologiem? jeśli miałyście huśtawki humoru ja już mam umówioną wizytę i czekam na razie
co lekarze na to mówią ?
Zmiany moga byc dokuczliwe raczej na poczatku. Po 3 miechach powinno byc ok. Moze sa inne powody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 11:05   #418
zuzihere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez paclapka Pokaż wiadomość
Plastrów Evra używałam około 3,5 roku, później przestałam na jakieś 6 miesięcy. Mój gin zaproponował mi plastry Lisvy. I niestety nie polecam.
Po pierwsze ich zaleta jest raczej wadą. Przeźroczyste więc niewidoczne, niestety nie. Brud który się zbiera przy bokach jak i przy Evrze jest bardziej widoczny, bo kolor plastra go nie ukrywa a pokazuje.
Po drugie cena, są droższe od Evry i to zależy jaka apteka ja mam niewielką różnice bo to najtańszy punkt w moim mieście, ale z tego co się orientowałam ich cena dochodzi do 50zł, sorry Evra 30zł.
Po trzecie i najważniejsze odklejają się, może nie w ciągu dnia ale kiedy idę się umyć po kąpieli, pyk i go nie ma i dzieję się to jeszcze przed używaniem ręcznika.
Także reasumując wracam do Evry. Pozdrawiam
jak długą przerwę zrobiłaś? tydzień czy w nakleiłaś pierwszy w dniu krwawienia (jak podane jest w ulotce, ale po zminie z tabletek na plastry). Bo ja również chcę wrócić do Evry, ze względu na to, że te plastry się po prostu nie trzymają.
zuzihere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 11:25   #419
zielone_oczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 228
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Zmiany moga byc dokuczliwe raczej na poczatku. Po 3 miechach powinno byc ok. Moze sa inne powody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stosuję plastry od maja
nie wiem jakie mogą być inne powody- właśnie tylko plastry przychodzą mi do głowy jako powód mojej wielgachnej huśtawki nastroju

chciałam znaleźć w necie jakieś info czy można czymś to załagodzić ale nie znalazłam
zielone_oczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 15:01   #420
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez zielone_oczka Pokaż wiadomość
stosuję plastry od maja
nie wiem jakie mogą być inne powody- właśnie tylko plastry przychodzą mi do głowy jako powód mojej wielgachnej huśtawki nastroju

chciałam znaleźć w necie jakieś info czy można czymś to załagodzić ale nie znalazłam
może to chwilowe my kobiety tak mamy i ciężko to czasem racjonalnie wytłumaczyć al jestem ciekawa co powie Ci lekarz
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-20 10:51:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.