Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 21:01   #31
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez asieczek123 Pokaż wiadomość
Tak czytam te wiadomości i się zastanawiam bo mam ślub w połowie maja a zaproszenia dopiero będę rozwozić pod koniec marca czy to nie będzie za późno?? chociaż większość gości już jak zarezerwowaliśmy sale wiedzieli kiedy będzie ślub .
a ja mam taki wierszyk na bilecikach do zaproszeń :

Istnieje zwyczaj przychodzenia z bukietami,
lecz my słodyczy jesteśmy smakoszami,
więc jeśli macie ochotę podarować nam kwiatki,
przynieście zamiast nich wino lub czekoladki.
Moim zdaniem jest to za późno. Niektóre osoby mogą mieć problem z załatwieniem sobie wolnego w pracy/opieki nad dziećmi, no i nie ukrywajmy: wesele to zawsze jakieś koszta, na które też trzeba się przygotować.
Ja zdecydowanie wolałabym wiedzieć minimum 3 miesiące wcześniej.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:04   #32
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo dziewczyny!

Kurcze czyli muszę już na dniach zamawiać zaproszenia
Zamawiałyście może z allegro? ;>
Zamawiałam tu: http://allegro.pl/foto-zaproszenia-s...004857045.html

Jeśli nie chcesz ze zdjęciem mają też w swojej ofercie inne propozycje
My swoje zaczynamy rozwozić po świętach wielkanocnych, więc 3 miesiące przed
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 22:35   #33
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Zamawiałam tu: http://allegro.pl/foto-zaproszenia-s...004857045.html

Jeśli nie chcesz ze zdjęciem mają też w swojej ofercie inne propozycje
My swoje zaczynamy rozwozić po świętach wielkanocnych, więc 3 miesiące przed
bardzo mi się podobają
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 07:43   #34
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Zamawiałam tu: http://allegro.pl/foto-zaproszenia-s...004857045.html

Jeśli nie chcesz ze zdjęciem mają też w swojej ofercie inne propozycje
My swoje zaczynamy rozwozić po świętach wielkanocnych, więc 3 miesiące przed
podobają mi się. Sama chcę ze zdjęciem
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 07:44   #35
morellova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Ja mam ślub pod koniec maja, zaczęliśmy rozdawać zaproszenia w listopadzie. W sumie dużo osób się dziwiło, że tak wcześnie, ale moja kumpela też rozdawała pół roku wcześniej i wydawało mi się to naturalne z drugiej strony dla rodzinny z zagranicy taki termin z wyprzedzeniem był ok, bo mogli sobie wszystko dobrze rozplanować. Poza tym to zawsze schodzi, wizyty u wszystkich cioć, wujków, kuzynostwa, znajomych itd. Nam rozdawanie zajęło kilka miesięcy, ale przynajmniej robiliśmy to bezstresowo

Na zaproszeniu małymi literkami na dole napisaliśmy "Miło nam będzie, jeśli zamiast kwiatów otrzymamy butelkę wina w podarunku" bo irytują nas te wierszyki

A zaproszenia również zamówiliśmy z Allegro (nr 11): http://allegro.pl/wyjatkowe-zaproszenia-zaproszenie-slubne-prestige-i3965822878.html
__________________
31.05.2014!
morellova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 10:04   #36
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo dziewczyny!

Kurcze czyli muszę już na dniach zamawiać zaproszenia
Zamawiałyście może z allegro? ;>
Ja zamawiałam z allegro, 1,29 z kopertą ale zamiast koperty wzięliśmy zawieszki na alkohol.

A wierszyk mamy:
Kwiaty choć piekne-szybko przeminą
My prosimy o słodycze lub czerwone wino.
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 11:16   #37
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam z allegro, 1,29 z kopertą ale zamiast koperty wzięliśmy zawieszki na alkohol.

A wierszyk mamy:
Kwiaty choć piekne-szybko przeminą
My prosimy o słodycze lub czerwone wino.
ja też chcę jakiś wierszyk o winie zamiast kwiatków
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 11:54   #38
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Ja slubuje 6.09 kiedy najlepiej powinnam rozdac zaproszenia? Razem z TŻ chcemy zamiescic info ze chcemy wino zamiast kwiatow, znacie jakies ladne wierszyki ktore by daly to do zrozumienia?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 11:57   #39
Zuleyka_z_Talgaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 48
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

My ślubujemy 31 maja i zaproszenia już są prawie rozwiezione - zostało nam kilka, ale i tak zainteresowani wiedzą kiedy ślub i co i jak ,więc to jest formalność. Potwierdzenie mamy do 31 marca.
Zuleyka_z_Talgaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 12:20   #40
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Ja slubuje 6.09 kiedy najlepiej powinnam rozdac zaproszenia? Razem z TŻ chcemy zamiescic info ze chcemy wino zamiast kwiatow, znacie jakies ladne wierszyki ktore by daly to do zrozumienia?
Myślę, że w czerwcu powinniście zaczynać Będą 3 miesiące, bo września nie liczymy. Co do wierszyków to jest bardzo dużo w internecie. Musisz wpisać w googlach. Jest nawet jakaś specjalna strona z takimi wierszykami "zamiast kwiatów". Teraz nie pamiętam, ale jak odszukam to dam znać

Cytat:
Napisane przez Zuleyka_z_Talgaru Pokaż wiadomość
My ślubujemy 31 maja i zaproszenia już są prawie rozwiezione - zostało nam kilka, ale i tak zainteresowani wiedzą kiedy ślub i co i jak ,więc to jest formalność. Potwierdzenie mamy do 31 marca.
My braliśmy potwierdzenie do 21 lipca, a wesele mamy 2 sierpnia. Teraz nie wiem, czy nie za późno to potwierdzenia, skoro Ty aż 2 miesiące na to przeznaczyłaś
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 12:38   #41
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Drogie PMki a jakie wierszyki wpisywalyście w zaproszenia?

Ja nie chcę ani prezentów ani kwiatków... nie wiem jaki wierszyk wpisać by był on kulturalny i subtelny a nie taki chamsko narzucający
tak chcesz coś subtelnego to nie pisz wierszyka tylko normalne zdanie my mamy"jeśli chcecie obdarować nas w tym dniu kwiatami to w zamian prosimy o butelkę wina"
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 12:43   #42
Zuleyka_z_Talgaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 48
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Myślę, że w czerwcu powinniście zaczynać Będą 3 miesiące, bo września nie liczymy. Co do wierszyków to jest bardzo dużo w internecie. Musisz wpisać w googlach. Jest nawet jakaś specjalna strona z takimi wierszykami "zamiast kwiatów". Teraz nie pamiętam, ale jak odszukam to dam znać



My braliśmy potwierdzenie do 21 lipca, a wesele mamy 2 sierpnia. Teraz nie wiem, czy nie za późno to potwierdzenia, skoro Ty aż 2 miesiące na to przeznaczyłaś
Jeśli w miejscu gdzie robicie wesele 2 tygodnie wcześniej im starczy to spoko. My musimy podać wcześniej - miesiąc przed weselem to raz a dwa, że ja na długi weekend majowy jadę w góry i nie zamierzam odbierać telefonów i kolejna rzecz- niecierpliwa jestem i uważam, że jak daję zaproszenia dużo wcześniej (zaczęliśmy rozdawać 15 lutego) to do końca marca to adekwatny termin potwierdzenia. Już pomijam 3/4 rodziny i przyjaciół, która potwierdziła, że będa, zanim w ogóle dostali zaproszenie.
Zuleyka_z_Talgaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 12:43   #43
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

A co stoi na przeszkodzie w zapraszaniu jak tylko znany jest termin, nawet jak to będzie 2 lata wcześniej? Gość ma więcej czasu aby się przygotować i żeby nie ustalić na ten czas np. wyjazdu wakacyjnego czy wizyty u lekarza.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 12:48   #44
Zuleyka_z_Talgaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 48
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

A ja tam nie wiem co stoi na przeszkodzie
Myśmy wszystkim zainteresowanym o ślubie i weselu powiedzieli, jak tylko postanowiliśmy sie pobrać. Dodam tylko, że ślub jest 1 rok i 2 mce po tym jak się poznaliśmy(i postanowiliśmy od razu być razem). Zaproszenia dla 3/4 gości były li tylko formalnością
Zuleyka_z_Talgaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 18:07   #45
malaMiduzaMi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 44
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
Bardzo fajny wierszyk Udało się coś nazbierać z kuponów lotka?
Jak znajdziesz odnośnie prezentów, podziel się z nami
Z lotka za dużo nie uzbieraliśmy trafiło się 30 zł ale to zawsze coś Mimo tego, że mieliśmy wierszyk o tym, że chcemy wino lub totolotka to i tak się trafiły kwiaty a nawet drobnostki do kuchni a co do prezentów to mieliśmy w zaproszeniu taki
"Drogi Gościu Weselniku!
Jeśli w serca swego darze
prezent chcesz dać Młodej Parze,
my podpowiedź małą mamy,
do niej właśnie zachęcamy.
Pani Młoda i Pan Młody
dla gości i własnej wygody
proszą prezentów nie kupować
lecz pieniążkiem obdarować."
Większość gości i tak pytała się co chcemy więc nie było problemu, reszta dostosowała się do wierszyka, prezenty dostaliśmy tylko od delegacji(podobały się nam i pożyteczne) i jednej kuzynki(jakoś sympatii między nami nigdy nie było) która podarowała nam tak niepraktyczny prezent który leży do teraz nieużywany.
malaMiduzaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 18:26   #46
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez Zuleyka_z_Talgaru Pokaż wiadomość
Jeśli w miejscu gdzie robicie wesele 2 tygodnie wcześniej im starczy to spoko. My musimy podać wcześniej - miesiąc przed weselem to raz a dwa, że ja na długi weekend majowy jadę w góry i nie zamierzam odbierać telefonów i kolejna rzecz- niecierpliwa jestem i uważam, że jak daję zaproszenia dużo wcześniej (zaczęliśmy rozdawać 15 lutego) to do końca marca to adekwatny termin potwierdzenia. Już pomijam 3/4 rodziny i przyjaciół, która potwierdziła, że będa, zanim w ogóle dostali zaproszenie.
Wystarcza do poniedziałku przed przyjęciem, ale ustaliliśmy żeby powiedzieli wcześniej, bo różnie to bywa. Jak damy termin do końca to może niektórzy będą czekali do ostatniej chwili z potwierdzeniem Na dzień dzisiejszy też wiem, że większość określi się od razu jak dostanie zaproszenie, ale wiadomo - płacę od talerzyka i wolę mieć wszystko potwierdzone

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
A co stoi na przeszkodzie w zapraszaniu jak tylko znany jest termin, nawet jak to będzie 2 lata wcześniej? Gość ma więcej czasu aby się przygotować i żeby nie ustalić na ten czas np. wyjazdu wakacyjnego czy wizyty u lekarza.
Nic nie stoi moim zdaniem

Cytat:
Napisane przez Zuleyka_z_Talgaru Pokaż wiadomość
A ja tam nie wiem co stoi na przeszkodzie
Myśmy wszystkim zainteresowanym o ślubie i weselu powiedzieli, jak tylko postanowiliśmy sie pobrać. Dodam tylko, że ślub jest 1 rok i 2 mce po tym jak się poznaliśmy(i postanowiliśmy od razu być razem). Zaproszenia dla 3/4 gości były li tylko formalnością
U nas wszyscy wiedzą kiedy jest ślub i wesele, bo także mówiliśmy od razu jak podjęliśmy decyzję. A wiadomo jak to w rodzinie jeden powiedział drugiemu itd. Ale wiadomo zaproszenia trzeba dać Taka tradycja
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 08:49   #47
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Ja już wiem, że będę zaproszona na wesele we wrześniu ale zaproszenia na piśmie brak. Ostatnio musiałam okrężną drogą dowiedzieć się o datę aby móc umówić niekolidującą mi wizytę u lekarza.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 08:57   #48
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

u nas wszyscy wiedzą o planowanym weselu w sierpniu 2015 więc nie mam spiny kiedy dać zaproszenie. Mamy małe wesele więc w sumie nawet przy okazji poruszaliśmy temat wesela i problem z głowy
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 08:20   #49
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez morellova Pokaż wiadomość

Na zaproszeniu małymi literkami na dole napisaliśmy "Miło nam będzie, jeśli zamiast kwiatów otrzymamy butelkę wina w podarunku" bo irytują nas te wierszyki

My napisaliśmy TO SAMO tzn. chyba "bardzo miło" w każdym razie z tego samego powodu. Jak widzę wierszyki to moje poczucie estetyki płacze.
W każdym razie - jako, że ślub mamy w czwartek, w sierpniu - zaproszenia będziemy rozdawać już lada chwila. Wszyscy goście zostali już wcześniej poinformowani, że będzie ślub, że dzień nietypowy, żeby w razie czego uwzględnili to w planowaniu urlopów i dni wolnych z pracy. Okazało się to przydatne. A same zaproszenia mamy już zamówione, powinny być w kolejnym tygodniu, więc jak tylko je dostaniemy, będziemy wysyłać/dawać.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 09:37   #50
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
My będziemy rozdawać tak żeby każdy otrzymał zaproszenie max. 2 miesiące przed ślubem bo na miesiąc przed mamy potwierdzenie przybycia.
my zrobilismy tak samo. 2 do 1,5 miesiąca przed ślubem otrzymał zaproszenie każdy.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość

My napisaliśmy TO SAMO tzn. chyba "bardzo miło" w każdym razie z tego samego powodu. Jak widzę wierszyki to moje poczucie estetyki płacze.
W każdym razie - jako, że ślub mamy w czwartek, w sierpniu - zaproszenia będziemy rozdawać już lada chwila. Wszyscy goście zostali już wcześniej poinformowani, że będzie ślub, że dzień nietypowy, żeby w razie czego uwzględnili to w planowaniu urlopów i dni wolnych z pracy. Okazało się to przydatne. A same zaproszenia mamy już zamówione, powinny być w kolejnym tygodniu, więc jak tylko je dostaniemy, będziemy wysyłać/dawać.
MY TAK SAMO!

jak widzę na zaproszeniach wierszyki, zdrobnienia, rymy częstochowskie i głupawe teksty to mnie osłabia
krótko zwięźle i na temat :P każdy wie o co chodzi
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 14:13   #51
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Ja chciałabym zaproszenia rozdać jak najszybciej, najlepiej za miesiąc Podoba nam się ten wzór http://allegro.pl/nowosc-zaproszenia...034780774.html ale wolelibyśmy fiolet więc TŻ kombinuje w Photoshopie naszą wersję Tylko nie bardzo wiemy jakie są wymagania drukarni, ile dpi, jaki spad itd. Najwyżej kupimy gotowe
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 16:14   #52
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

mi sie takie podobaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (13,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5208d0e553615.jpg (51,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie.jpg (81,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3921862433.jpg (83,1 KB, 44 załadowań)
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2014-03-16 o 16:15
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 18:19   #53
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez morellova Pokaż wiadomość
Ja mam ślub pod koniec maja, zaczęliśmy rozdawać zaproszenia w listopadzie. W sumie dużo osób się dziwiło, że tak wcześnie, ale moja kumpela też rozdawała pół roku wcześniej i wydawało mi się to naturalne z drugiej strony dla rodzinny z zagranicy taki termin z wyprzedzeniem był ok, bo mogli sobie wszystko dobrze rozplanować. Poza tym to zawsze schodzi, wizyty u wszystkich cioć, wujków, kuzynostwa, znajomych itd. Nam rozdawanie zajęło kilka miesięcy, ale przynajmniej robiliśmy to bezstresowo

Na zaproszeniu małymi literkami na dole napisaliśmy "Miło nam będzie, jeśli zamiast kwiatów otrzymamy butelkę wina w podarunku" bo irytują nas te wierszyki

A zaproszenia również zamówiliśmy z Allegro (nr 11): http://allegro.pl/wyjatkowe-zaproszenia-zaproszenie-slubne-prestige-i3965822878.html
Bardzo łądne zaproszenia jak ta koperta jest zrobiona? to normalna koperta z wycięciem u góry, czy jeszcze inaczej to jest zrobione?
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 18:52   #54
mamDosc
Raczkowanie
 
Avatar mamDosc
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 179
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Zuleyka_z_Talgaru my również pobieramy się dokładnie po takim samym czasie jak Wy u nas końcówka lipca, zaproszenia już rozdajemy. W zasadzie tak szybko, bo moja kuzynka ma w maju ślub i chcemy, żeby rodzina mogła się przygotować chociażby finansowo na taki wydatek.
mamDosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 19:22   #55
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

u nas większość gości wie, że planujemy się pobrać i wiedzą dokładnie kiedy i gdzie zaproszenia będę właściwie tylko miłą formalnością :P za 7 miesięcy zaczynamy
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 22:03   #56
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
mi sie takie podobaja
te trzecie to moje faworyty. niestety ze względu na cenę wzięliśmy inne. chyba koło 6 zł kosztowały.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 07:33   #57
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
te trzecie to moje faworyty. niestety ze względu na cenę wzięliśmy inne. chyba koło 6 zł kosztowały.
kurde drogie
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 09:44   #58
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Ja chciałabym zaproszenia rozdać jak najszybciej, najlepiej za miesiąc Podoba nam się ten wzór http://allegro.pl/nowosc-zaproszenia...034780774.html ale wolelibyśmy fiolet więc TŻ kombinuje w Photoshopie naszą wersję Tylko nie bardzo wiemy jakie są wymagania drukarni, ile dpi, jaki spad itd. Najwyżej kupimy gotowe
Na stronie drukarni powinny być ich preferencje, zawsze można dopytać. Ja akurat robię projekt w inDesign, ale też mamy zamiar drukować.

Edytowane przez misiaa91
Czas edycji: 2014-03-17 o 10:00
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 07:23   #59
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Kiedy rozdawać zaproszenia ślubne?

My zaproszenia najbliższej rodzinie rozdawaliśmy przy okazji Świąt Bożego Narodzenia, te które trzeba było wysłać, wysłaliśmy na początku stycznia, a resztę, które należało rozwieźć załatwiliśmy styczeń-luty-początek marca. Terminy takie z kilku powodów. Po pierwsze ślub był w lipcu, a wiadomo, że to sezon urlopowy i nawet jeśli chodziło o to, żeby dane osoby w tym terminie nie wyjechały na wczasy, to żeby po prostu załatwiły urlop wcześniej, bo wiadomo, że później problem, jak pół firmy deklaruje wolne w tym samym czasie, kto pierwszy ten lepszy. Po drugie dwa tygodnie po nas był kolejny ślub w rodzinie, więc część gości musiała się zdecydować na który ślub sie wybierze- jeden na Śląsku, drugi w Bydgoszczy A nie każdego stać, żeby taki kawał drogi jeździć i zaoszczędzić na dwa wesela. PO trzecie potwierdzenie liczby gości mielismy na sali prawie miesiąc przed weselem. PO czwarte mielismy określoną liczbę minimum za którą bez względu na wszystko trzeba zapłacić, więc musielismy mieć czas, żeby później ewentualnie kogoś doprosić, a żeby nie było to po chamsku dwa tygodnie przed.

Zaproszenia zamawiałam na allegro. Wcześniej zamówiłam próbki w dwóch wybranych kolorach, żeby "na żywo" stwierdzić, który ładniejszy. Firma okazała się fantastyczna. Mimo, że zawsze ilość sztuk 1 to próbka z przykładowymi danymi, to bez żadnego problemu wysłali mi winietkę, bo roztargniona zamówiłam na swoje nazwisko Panieńskie, a przecież na sali byłam już "po mężu". Życzę powodzenia wszystkim planującym jeszcze.
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 15:52   #60
sylwia9d
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia9d
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 839
Smile

My rozdajemy zaproszenia ślubne tym co za granicą prawie rok wcześniej ponieważ po 1 muszą oni zgłosić rok wcześniej urlopy w pracy po 2 im wcześniej zamawia się bilety na samolot tym taniej po 3 akurat wszyscy będą na Święta Bożego Narodzenia w Polsce, a tym co w kraju różnie od pół roku do trzech miesięcy ze względu na to że rodzina jest duża i porozrzucana po całej Polsce więc troche zajmie rozwiezienie zaproszeń
sylwia9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-19 22:19:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.