Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-25, 21:23   #571
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Wczoraj napadłam na Tarasy i Sephorę + Douglas. Masa kombinowanych zestawów zapachowych, jak to w okresie przedświątecznym, który najwyraźniej ruszył

Upolowałam fajny tusz Armaniego dla siostry w zestawie z kosmetyczką i jakimiś miniproduktami, a sobie wymarzone pryzmy (jestem zachwycona, nie sądziłam, że aż takie to jest dobre).

W Sephorze przemiła pani zarejestrowała mi od ręki białą kartę, dzięki czemu nie muszę wykonać kilku zakupów, żeby dostać czarną - już do mnie idzie pocztą podobno. No i sporo próbek, zarówno w S. jak i D. (za kupon zniżkowy -40zł złapałam wreszcie korektor YSL).

Generalnie - jestem zadowolona, choć miałam cichą nadzieję na jakieś fajne promocje, widocznie nie wstrzeliłam się w dobry weekend
Że tak z ciekawości spytam: który kolor pryzm kupiłaś?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:31   #572
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

02 - Light Beige bodaj? Myślałam o 01, bo ten zielony by się czasem przydał, ale pani nałożyła 2 i efekt był piękny. Nie umiem go określić nawet, niezwykle subtelny, ale... dzisiaj nałożyłam na twarz tylko zwykły BB i na to pryzmy - i wyglądałam, jakbym przespała całą noc, a nie przespałam właśnie
Jestem sceptyczna wobec zachwytów, bo to zwykle kwestia subiektywna, a jednak tutaj muszę przyznać: pryzmy są warte swojej ceny.

Btw. wybaczcie pytanie laika, ja mam do S i D naprawdę kawałek drogi... Douglas ma sklep online, a Sephora nie? Nie kupię nigdzie ich rzeczy?
Bo nabyłam na próbę fikuśne kremiki pod prysznic w małych kolorowych niby-ampułkach i mango mnie powaliło, jakie to cudne jest! Chętnie bym kupiła wagon, tylko gdzie zdalnie? ;/
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:56   #573
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Sonea, gratuluję udanych łupów Muszę kiedyś ponownie oblukać pryzmy, bo kiedyś za pierwszym podejściem nie zachwyciły mnie pod względem kolorystycznym. Przeraziłam się kombinacją kolorów

Sephora nie ma sklepu online.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:08   #574
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Sonea, gratuluję udanych łupów Muszę kiedyś ponownie oblukać pryzmy, bo kiedyś za pierwszym podejściem nie zachwyciły mnie pod względem kolorystycznym. Przeraziłam się kombinacją kolorów
Taaa, w ten sposób i mnei zachciało się pomacac pryzm
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:17   #575
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ja tez chce pryzmy juz od kilku miesięcy ale oczywiscie u mnie w mieście nigdzie nie ma Givenchy
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:20   #576
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taaa, w ten sposób i mnei zachciało się pomacac pryzm
hahaha coś mi się zdaje, że powinnam na jakieś 2-3 m-ce opuścić ten wątek inaczej moje plany oszczędzania odejdą w siną dal...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:27   #577
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
hahaha coś mi się zdaje, że powinnam na jakieś 2-3 m-ce opuścić ten wątek inaczej moje plany oszczędzania odejdą w siną dal...
Ja to nie powinnam na wizaz w ogóle wchodzć, a najlepiej odłaczyć kabelek od neta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 22:31   #578
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
02 - Light Beige bodaj? Myślałam o 01, bo ten zielony by się czasem przydał, ale pani nałożyła 2 i efekt był piękny. Nie umiem go określić nawet, niezwykle subtelny, ale... dzisiaj nałożyłam na twarz tylko zwykły BB i na to pryzmy - i wyglądałam, jakbym przespała całą noc, a nie przespałam właśnie
Jestem sceptyczna wobec zachwytów, bo to zwykle kwestia subiektywna, a jednak tutaj muszę przyznać: pryzmy są warte swojej ceny.

Btw. wybaczcie pytanie laika, ja mam do S i D naprawdę kawałek drogi... Douglas ma sklep online, a Sephora nie? Nie kupię nigdzie ich rzeczy?
Bo nabyłam na próbę fikuśne kremiki pod prysznic w małych kolorowych niby-ampułkach i mango mnie powaliło, jakie to cudne jest! Chętnie bym kupiła wagon, tylko gdzie zdalnie? ;/
A jak z kolorystyką tych pryzm? Nie jest przypadkiem różowawa?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:41   #579
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja to nie powinnam na wizaz w ogóle wchodzć, a najlepiej odłaczyć kabelek od neta
nie chciałam sama tego napisać
daj znać, kiedy będziesz gotowa na detox
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:49   #580
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
nie chciałam sama tego napisać
daj znać, kiedy będziesz gotowa na detox

Ja miałam być na detox gotowa już jakies 2 miesiace temu, ale ciagle coś mi "wypada" i ciagle sobie mówie, ze "jeszcze tylko to" i tak to idzie dalej
To może razem ustalimy, że udajemy się na detox i będzie wzajemnie wspierać? Może od nowego roku, bo wiesz, postanowienia noworoczne i tak dalej
Z zaznaczeniem, ze możemy kupić cos z kolorówki/pielęgnacji tylko w przypadku, gdy coś się nam kończy i trzeba nowe. Hmmm?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:57   #581
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

dziewczyny pryzmy są genialne ja mam dwa opakowania i są świetne. sweet caramel nie sa jakieś ciemne ale dla porcelanowych zdecydowanie nie polecam. obecnie jestem już jaśniejsza niż latem i niestety kupilam za jasny pokład. 3 mnie przyciemniaja że nie starsze trupią bladoscia .fresh rose sa genialne. uprzedzam pytania. pryzmy nie mają jako takiego zapachu ale w s na standzie sa mocno ogrzane(u mnie aż gorące opakowania sa) i tak jakoś dziwnie pachną.

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ja miałam być na detox gotowa już jakies 2 miesiace temu, ale ciagle coś mi "wypada" i ciagle sobie mówie, ze "jeszcze tylko to" i tak to idzie dalej
To może razem ustalimy, że udajemy się na detox i będzie wzajemnie wspierać? Może od nowego roku, bo wiesz, postanowienia noworoczne i tak dalej
Z zaznaczeniem, ze możemy kupić cos z kolorówki/pielęgnacji tylko w przypadku, gdy coś się nam kończy i trzeba nowe. Hmmm?
a co jak zaczną pojawiać się wiosenne kolekcje limitowane? jakieś rozgrzeszenie wchodzi w grę?
ja w listopadzie miałam nic nie kupować a szafa i komoda pękają w szwach. w dodatku w piątek poszalalam i kilka paczek w drodze.
oczywiście z chęcią przyłącze się do grupowego odwyku. regulamin i datę proszę a się przystosuje

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ja miałam być na detox gotowa już jakies 2 miesiace temu, ale ciagle coś mi "wypada" i ciagle sobie mówie, ze "jeszcze tylko to" i tak to idzie dalej
To może razem ustalimy, że udajemy się na detox i będzie wzajemnie wspierać? Może od nowego roku, bo wiesz, postanowienia noworoczne i tak dalej
Z zaznaczeniem, ze możemy kupić cos z kolorówki/pielęgnacji tylko w przypadku, gdy coś się nam kończy i trzeba nowe. Hmmm?
a co jak zaczną pojawiać się wiosenne kolekcje limitowane? jakieś rozgrzeszenie wchodzi w grę?
ja w listopadzie miałam nic nie kupować a szafa i komoda pękają w szwach. w dodatku w piątek poszalalam i kilka paczek w drodze.
oczywiście z chęcią przyłącze się do grupowego odwyku. regulamin i datę proszę a się przystosuje
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 23:09   #582
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
dziewczyny pryzmy są genialne ja mam dwa opakowania i są świetne. sweet caramel nie sa jakieś ciemne ale dla porcelanowych zdecydowanie nie polecam. obecnie jestem już jaśniejsza niż latem i niestety kupilam za jasny pokład. 3 mnie przyciemniaja że nie starsze trupią bladoscia .fresh rose sa genialne. uprzedzam pytania. pryzmy nie mają jako takiego zapachu ale w s na standzie sa mocno ogrzane(u mnie aż gorące opakowania sa) i tak jakoś dziwnie pachną.
No własnie to jest Zocha pewne ryzyko, te LE i inne takie, ale po to chce założyc grupe odwykowa, zeby jedna wspierała w takich kryzysach drugą
Zamysł słuszny i piękny, ale bardzo sie obawiam praktyki, bowiem swoim postem o pryzmach tylko jeszcze umocniłas mnie w przekonaniu, ze nie tylko chce je zmacać, ale i przeciwko przygarnięciu ich nic bym nie miała
No, chyba, ze ustalimy jeszcze jakies wyjątki dotyczące LE w granicach przyzwoitości, a nie amoku zakupowego

Cóz, jak sie Miłka wypowie, to termin może będzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 06:20   #583
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

jesli o mnie chodzi to chcialam powiedziec, ze trzymam sie na maxa dobrze odwykowo-kosmetykowo ostatni moj zakup kolorowkowy to byly letnie kulki ktore byly zakupem planowanym, a nie spontanicznym kupilam tez tusz do rzes, ale no wiadomo, ze tusz trzeba miec, a to jeszcze MF byl, wiec nie mam wyrzutow.
az sie sama sobie dziwie, ze sie tak dzielnie trzymam, jakby co to zapraszam na kurs odwyku do iliosa
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 07:03   #584
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja też od jakiegoś czasu jestem na małym odwyku
Dzięki tym wszystkim glossyboxom czy innym boxom moja potrzeba kupowania kosmetyków jest zaspokojona, a wydaję na to dużo mniej kasy niż na pełnowymiarowe wersje, które kupowałam wcześniej (a których zwykle i tak nie wykorzystywałam i lądowały na targowisku )

I dzielnie się oparłam Dragonom (aczkolwiek byłam bliska kupna), stwierdzając, że i tak w życiu nie zużyję tych kulek, które i tak mam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 08:54   #585
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

to ja mam zupełnie inny problem, ponieważ od dawna w ogóle nie kupuję kolorówki (chyba, ze coś mi się skończy, a to raczej rzadko się zdarza) i patrząc na to ile Wy kupujecie zaczynam sie zastanawiać, czy ze mną wszystko w porządku, ze mnie tak nic nie kusi
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 08:57   #586
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

dołączam do grona zaniepokojonych własną wstrzemięźliwością... właśnie odebrałam przesyłkę ze sklepu internetowego, a w niej: szampon dla syna, krem dla Miłki sól (dla zmywarki i ekologiczny odkamieniacz (dla czajnika
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 08:59   #587
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jesli o mnie chodzi to chcialam powiedziec, ze trzymam sie na maxa dobrze odwykowo-kosmetykowo ostatni moj zakup kolorowkowy to byly letnie kulki ktore byly zakupem planowanym, a nie spontanicznym kupilam tez tusz do rzes, ale no wiadomo, ze tusz trzeba miec, a to jeszcze MF byl, wiec nie mam wyrzutow.
az sie sama sobie dziwie, ze sie tak dzielnie trzymam, jakby co to zapraszam na kurs odwyku do iliosa
Ilios, sypnij trochę nam swoja wstrzemięźliwością
Gratuluję, jestem pod wrażeniem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 09:15   #588
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taaa, w ten sposób i mnei zachciało się pomacac pryzm
Eve ja od kilku lat o pryzmach co jakis czas myślę.... i prosze temat powraca

jestem za grupa wsparcia wprawdzie kolorówke uzupełniam jak denkuje no wyjątek róz mac The perfect checkz Merlin (Milko )

Iliosku
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 10:00   #589
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

W Blue City otwierają NYXa (nie wiem jeszcze kiedy), jeśli któraś lubi i chce podkarmić swoje uzależnienie od kupowania kosmetyków (ja też jestem na odwyku; nie kupię niczego, dopóki nie zużyję 4 odżywek do włosów i 3 tuszów do rzęs, które zalegają mi w pudle)
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 10:13   #590
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Donoszę, że lakier żelowy Color Riche Loreal ma u mnie fatalną trwałość 1,5 dnia. Z tym, że użyłam go bez żadnej bazy ani top coatu.

Dziś jeszcze zajdę do Rossa, sprawdzić, czy coś zostało po weekendzie w szafach
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 10:22   #591
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Eve ja od kilku lat o pryzmach co jakis czas myślę.... i prosze temat powraca

jestem za grupa wsparcia wprawdzie kolorówke uzupełniam jak denkuje no wyjątek róz mac The perfect checkz Merlin (Milko )

Iliosku
To Kochana, moze czas je nabyć? No bo jak tyle lat, to wiesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 10:31   #592
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ja miałam być na detox gotowa już jakies 2 miesiace temu, ale ciagle coś mi "wypada" i ciagle sobie mówie, ze "jeszcze tylko to" i tak to idzie dalej
To może razem ustalimy, że udajemy się na detox i będzie wzajemnie wspierać? Może od nowego roku, bo wiesz, postanowienia noworoczne i tak dalej
Z zaznaczeniem, ze możemy kupić cos z kolorówki/pielęgnacji tylko w przypadku, gdy coś się nam kończy i trzeba nowe. Hmmm?
DOBRZE
ZE WSZYSTKIM SIĘ ZGADZAM


Nowy Rok to dobry termin

Przejrzę sobie dzisiaj swoje zbiory i zobaczę co faktycznie jest mi potrzebne, a co może polecieć na wymianę.

Będzie mi trudno oprzeć się limitkom róży MACa i zniżkom -20% na Bobbi Brown. Muszę coś wymyślić .......

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie to jest Zocha pewne ryzyko, te LE i inne takie, ale po to chce założyc grupe odwykowa, zeby jedna wspierała w takich kryzysach drugą
Zamysł słuszny i piękny, ale bardzo sie obawiam praktyki, bowiem swoim postem o pryzmach tylko jeszcze umocniłas mnie w przekonaniu, ze nie tylko chce je zmacać, ale i przeciwko przygarnięciu ich nic bym nie miała
No, chyba, ze ustalimy jeszcze jakies wyjątki dotyczące LE w granicach przyzwoitości, a nie amoku zakupowego

Cóz, jak sie Miłka wypowie, to termin może będzie
Bądźmy dobrej myśli, że się uda!!!
Tak, takie wyjątki nie byłby złe

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dołączam do grona zaniepokojonych własną wstrzemięźliwością... właśnie odebrałam przesyłkę ze sklepu internetowego, a w niej: szampon dla syna, krem dla Miłki sól (dla zmywarki i ekologiczny odkamieniacz (dla czajnika
robię zapas ale postanowiłam zużyć do końca ten krem pod oczy, który mam teraz, a za którym nie przepadam.
zdenkuję go, zdenkuję go, zdenkuję...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ilios, sypnij trochę nam swoja wstrzemięźliwością
Gratuluję, jestem pod wrażeniem
ja też jestem pod wrażeniem Iliosowym

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Eve ja od kilku lat o pryzmach co jakis czas myślę.... i prosze temat powraca

jestem za grupa wsparcia wprawdzie kolorówke uzupełniam jak denkuje no wyjątek róz mac The perfect checkz Merlin (Milko )

Iliosku
Ciesze się, że ten róż tak Ci dobrze służy

Ja mam w sumie tak z pielęgnacją. Z nią nie szaleję, bo to co mam mi służy. Jak wykończę to złoże sobie zamówienie w P&R.
Czasem zamówię jakieś specyfiki naturalne, ale to do mieszanek i nie jest to duży koszt. Niestety z kolorówką ostatnio szaleję ...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 10:34   #593
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To Kochana, moze czas je nabyć? No bo jak tyle lat, to wiesz
nie pomagasz

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ciesze się, że ten róż tak Ci dobrze służy

Ja mam w sumie tak z pielęgnacją. Z nią nie szaleję, bo to co mam mi służy. Jak wykończę to złoże sobie zamówienie w P&R.
Czasem zamówię jakieś specyfiki naturalne, ale to do mieszanek i nie jest to duży koszt. Niestety z kolorówką ostatnio szaleję ...

co do p&r to moja słabość ostatnio...
służę zniżkowym kodem za lojalność
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 10:37   #594
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

co do p&r to moja słabość ostatnio...
służę zniżkowym kodem za lojalność
jakby co, będę się zgłaszać

Świetne jest to serum do ust P&R
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 10:46   #595
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
jakby co, będę się zgłaszać

Świetne jest to serum do ust P&R

a serum naprawdę super zresztą reszt też
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 11:05   #596
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
to ja mam zupełnie inny problem, ponieważ od dawna w ogóle nie kupuję kolorówki (chyba, ze coś mi się skończy, a to raczej rzadko się zdarza) i patrząc na to ile Wy kupujecie zaczynam sie zastanawiać, czy ze mną wszystko w porządku, ze mnie tak nic nie kusi
wszystko z Toba w normie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ilios, sypnij trochę nam swoja wstrzemięźliwością
Gratuluję, jestem pod wrażeniem


na mnie podzialalo po prostu wyjecie wszystkich moich zapasow pochomikowanych i wmowienie samej sobie, ze mam tylko jedna twarz

ale zeby nie bylo - mam jedno chciejstwo - nowa paletke naked ta taka mala http://www.temptalia.com/urban-decay...asics-launches i jak tylko dorwe to kupuje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 11:09   #597
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wszystko z Toba w normie




na mnie podzialalo po prostu wyjecie wszystkich moich zapasow pochomikowanych i wmowienie samej sobie, ze mam tylko jedna twarz

ale zeby nie bylo - mam jedno chciejstwo - nowa paletke naked ta taka mala http://www.temptalia.com/urban-decay...asics-launches i jak tylko dorwe to kupuje
super ta paletka i maty
z mna chodzi paletka od BB Uber Nude Lip and Eye Palette
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 11:12   #598
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
DOBRZE
ZE WSZYSTKIM SIĘ ZGADZAM


Nowy Rok to dobry termin

Przejrzę sobie dzisiaj swoje zbiory i zobaczę co faktycznie jest mi potrzebne, a co może polecieć na wymianę.

Będzie mi trudno oprzeć się limitkom róży MACa i zniżkom -20% na Bobbi Brown. Muszę coś wymyślić .......


Bądźmy dobrej myśli, że się uda!!!
Tak, takie wyjątki nie byłby złe


robię zapas ale postanowiłam zużyć do końca ten krem pod oczy, który mam teraz, a za którym nie przepadam.
zdenkuję go, zdenkuję go, zdenkuję...


ja też jestem pod wrażeniem Iliosowym
Miłko, ja ostatnio na allegro popsprzedawałam parę rzeczy, które uznałam, ze nie nosze i nie będę. Az tak duzo tego nie było, ale cała reszte kocham i uzywam, wiec nie pozbędę się czegoś, co nosze i mi pasuje

No to zaczynamy od nowego roku
Tylko trzeba okreslic jak to z tymi limitkami będzie


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
nie pomagasz




co do p&r to moja słabość ostatnio...
służę zniżkowym kodem za lojalność
Taaa, a P&R to kto kusi, co Kochana?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale zeby nie bylo - mam jedno chciejstwo - nowa paletke naked ta taka mala http://www.temptalia.com/urban-decay...asics-launches i jak tylko dorwe to kupuje
Oglądałm ja wczoraj u Kryśki i powiem, że gdyby kolory były bardziej konkretne - ciemniejsze to też by mi się chciejstwo właczyło, gdyż sa to maty, które uwielbiam. Jednak co mi po 4 kolorach których prawie na oku nie widać Poza tym takich macowych duplikatów mam od groma
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 11:13   #599
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taaa, a P&R to kto kusi, co Kochana?
Evus wiesz jak to na wizazu, kazda z nas to kusicielka a potem jak owieczki....
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 11:16   #600
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Evus wiesz jak to na wizazu, kazda z nas to kusicielka a potem jak owieczki....
Chyba czarne owieczki

Do P&R przez Ciebie tez nie od dzisiaj mnie ciągnie, jedynie ceny mnie trzymają z daleka jeszcze A poza tym nie wiem od czego zacząć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-11-26 o 11:18
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.